مطالب مرتبط:
وضعیت آب و هوا، امروز 24 مرداد 1401 / تدوام باد و باران در جنوب شرق کشور / هوای شمال گرم می شود
آخرین جزییات ثبت نام قطعی اربعین حسینی 1401
رونمایی از شعار اربعین 1401
آمادگی 38 فرودگاه کشور برای عملیات اربعین
آخرین وضعیت سفرهای اربعین (ارتباط تلفنی - پیک نیمروزی 1401/05/24)
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 24 مرداد 1401 ساعت 23:072022-08-15سياسي

رصد مردمی اربعین در 18 کشور دنیا/ گروه های مردمی در اربعین 1401 چه خدماتی ارائه می دهند؟


سازمان مردمی رسانه اربعین در خبرگزاری فارس اعلام موجودیت کرد و فعالان آن با اشاره به هم گرایی گروه های مردمی برای روایتگری اربعین و انعکاس جهانی این حماسه عظیم، -   هر زائر یک رسانه و هر مبلّغ هم یک رسانه می تواند باشد وی با اشاره به اینکه رویکرد ما انعکاس فعالیت اربعین در حوزه مردمی است تا توانمندی آنها را منتشر کنیم، خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس هم این اقدام انجام می شد و به جز گروه های سپاه و ارتش، گروه های مردمی نیز فعال بودند و شاید در روایت های دفاع مقدس تلاش آنها مغفول مانده است که ما سعی داریم با نیت توسعه چنین اقداماتی، این فعالیت ها را منعکس کنیم.

صادقی با بیان اینک شعار اصلی هر زائر یک رسانه و هر مبلغ هم یک رسانه می تواند باشد، در اربعین باید پیگیری شود، گفت: امیدواریم با تلاش نیروهای مردمی بتوانیم اربعینی متفاوت رقم زده و صدای عاشورایی را به گوش جهانیان برسانیم.

پس از آن محمداحسان خرامید، مدیرکل رسانه های اجتماعی معاونت فضای مجازی سازمان صداوسیما گفت: موج جمعیت مردمی از کشورهای مختلف جلوه زیبایی را رقم می زند که به این واسطه لازم است از جنس مردمی و غیرحاکمیتی فضایی فراهم کنیم تا افرادی به این سفر مشرف می شوند، به روایتگری هم بپردازند.

اصل این سازمان مردمی رسانه اربعین بر این پایه گذاری شده که بین افراد و نهادها و حتی گروه های که امکان ایجاد زیرساخت را دارند، همگرایی ایجاد کند.

اربعین مقدمه ظهور مهدی موعود" است/ تلاش داریم تسهیل گر راویان اربعین باشیم وی با بیان اینکه اربعین و حضور میلیونی مردم که هر ساله با وجود مشکلات و چالش های موجود خود را به این سفر می رسانند، جلوه زیبایی از اسلام و حرکت عاشورایی نشان می دهد، افزود: باید این سنت را توسعه داده و بتوانیم اربعین را که مقدمه ظهور حجت است، جهانی کنیم.

البته سازمان مردمی اربعین قرار نیست محتوایی تولید کند و سازمانی با دستگاه عریض و طویل داشته باشد، بلکه قرار است تسهیل گر راویان اربعین باشند و زائران اربعین را برای روایتگری این حماسه عظیم آموزش داده و خدمات ویژه رسانه ای در اختیار آنها قرار دهد.

خرامید با اشاره به اینکه در مسیرهای مختلف منتهی به کربلا محدودیت هایی داریم که دوستان می توانند به واسطه هیأت امنا این امکانات را فراهم کنند و بخشی از موکب ها را به حمایت رسانه ای اختصاص دهند، گفت: فعالیت رسانه ای درمسیر اربعین نیازمند ابزارهایی است که با چالش هایی نیز همراه خواهد بود که سعی داریم کمک های درنظر بگیریم تا مشکلات مردمی در این زمینه به حداقل برسد.

راه اندازی پویش مردمی اربعین وی با بیان اینکه ما در تلاش هستیم تا پیام محتوایی که بر اساس نیاز روز و شرایط دو کشور است، در اختیار زائران قرار گیرد، تصریح کرد: هر کسی با دوربین و قلم خود می توان روای اربعین باشد.

این اقدام موجب می شود که زوایای دید مختلفی از اربعین رقم بخورد.

خرامید با اشاره به اینکه سازوکار سازمان مردمی رسانه اربعین هم برای اینکه اتفاق ویژه ای رقم بزند، اقدام به راه اندازی پویش های مختلفی خواهد کرد تا محتوای کاربرساخته و تولیدات مردم پایه گردآوری شود، ادامه داد: زائران باید با تمام ظرفیت های فعال در فضای مجازی در انعکاس محتوای تولید شده کوشا باشند.

البته ما گروه های مردمی تولید محتوا و مترجم داریم که به واسطه تولید محتوا و هم افزایی با گروه های مردمی دیگر توانسته ایم محتوای اربعینی را به 11 زبان دنیا منتقل کنیم.

وی با بیان اینکه قلمروی انتشار پیام در پلتفرم های مختلف است تا محتوا در برنامه ها و رسانه های گوناگون منعکس شود، گفت: پویش زیارت نیابتی را در سال های گذشته شاهد بودیم که برادران و خواهران هم نائب الزیاره عاشقان حسینی بودند.

امسال هم این پویش را راه اندازی می کنیم، چرا که امسال شاید 5 میلیون نفر بیشتر توفیق تشرف به عراق در اربعین را نداشته باشند و میلیون ها عاشق حسینی از زیارت اربعین محروم باشند که با پویش زیارت نیابتی، می توانیم همه عاشقان را در ثواب زیارت سهیم سازیم.

فعالیت 750 هزار رصدگر مردمی اربعین در ایران/ 18 کشور جهان را با خود همراه کردیم پس از آن مهدی قاسمی، نماینده مجموعه پژوهشی مطالعات اربعین با اشاره به نحوه فعالیت این گروه مردمی تصریح کرد: سال 94 مرکز مطالعات اربعین به صورت" مردمی راه اندازی شد و تاکنون این مرکز به هیچ ارگانی متصل نشده و به صورت مردمی باقی مانده است.

البته ما فرازونشیب های زیادی داشته ایم که با همه مشکلات سعی کردیم که اقدامات را در سه گام تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از عاشقان حسینی شاید از نظر مالی توان کمک به زائران اربعین را نداشته باشند اما از سایر زوایا توانمندی هایی داشته باشند، گفت: همانطور که دختر بچه عراقی با همه اخلاص در مسیر زائران دستمال کاغذی به زائران می دهد و همه بضاعتش را به کار می گیرد، ما سعی کردیم که از افرادی که از نظر علمی و پژوهشی توانی دارند دور هم جمع کرده و برای اربعین کار کنیم.

قاسمی افزود: بر همین اساس موکب علمی اربعین را راه اندازی کردیم تا در راستای تبیین و ترویج اربعین تولیداتی داشته باشیم که در گام نخست رصد وضعیت موجود مورد توجه قرار گرفت.

اینکه چه اقداماتی انجام می شود که در این گام راه اندازی شبکه رصدگران اربعین راه اندازی شد و اکنون بیش از 750 هزار رصدگر در استان های مختلف کشور مستقر هستند.

وی با بیان اینکه مرکز مطالعات پژوهشی اربعین در 18 کشور دنیا رصدگر اربعینی دارد، گفت: ما در کشورهای مختلفی فعال مردمی اربعین داریم که در موضوعات مختلف همکاری می کنند؛ به طوری که 300 نفر آنها در پاکستان" با ما همراه هستند.

نماینده مجموعه پژوهشی مطالعات اربعین از راه اندازی نرم افزاری برای حوزه پژوهشی اربعین خبر داد و گفت: برنامه خاصی برای جمع آوری اطلاعات خام در بستر امن ایجاد کردیم که در مرحله نخست در زلزله سر پل ذهاب وارد عمل شدیم و پس از آن در مواسات کرونا فعالیت و از سال 96 تاکنون نیز برنامه های مختلفی را ساماندهی کردیم.

قاسمی با بیان اینکه تاکنون در حوزه اربعین کار تبیینی درستی انجام نداده ایم و تعریف ما از اربعین محدود است، گفت: نگاه ما به پیاده روی اربعین، نگاه پیاده روی بین طریق است.

درحالی که دیدگاه حضرت آقا" از پیاده روی اربعین حسینی، تمدن نوین اسلامی است.

بر همین اساس، نگاه ما فاصله زیادی با بیانات رهبری دارد.

نماینده مجموعه پژوهشی مطالعات اربعین با اشاره به اینکه ما 10 تأکید حضرت آقا درباره اربعین را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و تلاش هایی برای رسیدن به نقطه مطلوب داشتیم، تصریح کرد: در این بخش اندیشکده اربعین راه اندازی و حدود 80 نفر از اساتید حوزه و دانشگاه در حوزه تخصصی فعال شدند.

قاسمی با بیان اینکه ما سیر تحول از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب را راه اندازی کردیم، ادامه داد: همچنین پیشخوان اربعین طراحی شد تا از این طریق راهبرد کلان به راهبردهای خرد را هدایت کنیم.

علاوه بر این، هویت بخشی جمعی به گروه های مردمی مورد توجه قرار گرفت که نتیجه آن راه اندازی 15 مجمع بود که هر کدام از این مجامع به فعالیت های فرهنگی اختصاص پیدا کرد.

بایکوت خبری اربعین و اصرار صهونیست ها در این زمینه باید شکسته شود وی با اشاره به اینکه از سال 94 تاکنون به جز سال 99 که اربعین بدون زائران ایرانی برگزار شد، گروه مردمی به پایش اربعین پرداخته است، گفت: اگر نخبگان جهان اسلام کنار هم قرار گیرند، به بهترین نقطه می رسیم.

یکی از بخش های موفق ما در مجمع سازی ها مجمع بهداشت درمانی اربعین بود که سال 98 افراد اثرگذار را به یکدیگر متصل کردیم و 2 هزار نفر فعال حوزه بهداشت و درمان به صورت مردمی شناسایی کردیم.

البته این افراد کسانی هستند که خودجوش به صورت مردمی عازم زیارت اربعین می شوند و به زائران خدمات ارائه می دهند.

قاسمی با بیان اینکه بایکوت خبری اربعین و اصرار صهونیست ها در این زمینه باید شکسته شود، افزود: رهبری فرمودند که اربعین خودش رسانه است.

برآورد امسال این است که بیش از 25 میلیون نفر به زیارت اربعین مشرف شوند که شاید خودشان تبادل رسانه ای ندارند.

پیام اصلی سازمان مردمی رسانه اربعین که هر زائر یک رسانه، می توان نقش مؤثری در ترویج فرهنگ اربعینی داشته باشد که البته گام نخست شناسایی وظایف و آموزش است.

همانطور که برای حج باید زائر آموزش ببیند، در جریان اربعین هم نیاز به آموزش داریم.

نماینده مجموعه پژوهشی مطالعات اربعین با اشاره به اینکه سال 98 طرح ساماندهی در مبدا را داشتیم که گروه های محله محور به پیاده روی اربعین اعزام شدند، خاطرنشان کرد: در این اقدام 180 گروه با محوریت مساجد به زیارت اربعین مشرف شدند و مبدأ حرکت زائران مساجد بود که در این رابطه ائمه جماعت نیز ما را همراهی کردند تا اقدامی مردمی شکل گیرد.

امیدواریم امسال هم در کنار الگوسازی رسانه ای، زائران را برای روایتگری اربعین آموزش داده و همراه کنیم.

پس از آن، کُردی، نماینده گروه پژوهشی فرهنگی فعالیت دارد.

در این گروه حدود 70 بانوی فعال در حوزه های مختلف تلاش می کنند تا رسانه اربعین باشند.

وی از تلاش برای خواندن سرودی در حوزه اربعین با مضامین اربعین خبر داد و افزود: در نظر داریم سرودی با محتوای ولایت و شهدا متناسب با اربعین در نظر بگیریم که این سرود توسط گروه های مردمی مختلف اجرا شود.

مهدی حمیدی زاده از اعضای گروه مردمی پزشکی اربعین نیز با اشاره به اینکه اربعین بحر عظیمی از معنا و معرفت است که ما به اندازه برداشت خود می توانیم از آن بهره ببریم، گفت: اگر به عنوان فرصت ویژه به اربعین نگاه کنیم، می بینیم ارکان زیادی کنار هم قرار گرفتند و فرصت بی بدیلی فراهم کردند تا جمعی از عاشقان حسینی از کشورهای مختلف با ظرفیت های فراوان کنار هم جمع شوند.

 9500 نفر از ایتام عراقی در ایام اربعین به صورت رایگان ویزیت شدند وی به لزوم پژوهش در پژوهش در حوزه اربعین اشاره کرد و افزود: ما در حوزه خدمات سلامت مسائل زیادی داریم و اگر اربعین را به عنوان موضوع تمدنی در نظر بگیریم، باید نیازهای پایه انسانی را نیز به آن اضافه کنیم.

در حوزه اربعین بسیاری از اقدامات در برنامه ریزی و اجرا خوب پیش می رود، اما در نظارت و ارزیابی و کنترل به بن بست می رسد.

حمیدی زاده با بیان اینکه ما در ایام اربعین خدمات پزشکی و دندانپزشکی به زائران ارائه می دهیم، ادامه داد: سال 98 به لطف خداوند توانستیم به 9 هزار و 500 نفر از ایتام عراقی در کلینیک عتبه عباسی خدمات پزشکی رایگان ارائه دهیم.

وی همچنین به معجزه های سیدالشهدا علیه السلام اشاره کرد و گفت: یکی از افراد سه سکته قلبی و یک سکته مغزی کرد و پس از آن مرگ مغزی شد و نهایت پزشکان گفتند تنها کار اهدای عضو" است.

با این وجود، به لطف امام حسین علیه السلام معجزه رخ داد و این فرد شفا پیدا کرد و پیرو گفت وگوهای بسیار تکان دهنده، فردی به خواب او آمده بود و گفته بود تو به زائران ما خدمت کردی، ما هم برایت جبران می کنیم.

یادت است که تلفنت را به زائر ما دادی تا تماس بگیرند؟ پس از این اتفاق یک روزی فردی با ما تماس گرفت و گفت من می خواهم به زائران اربعین خدمت کنم و کاری هم بلد نیستم.

بعد از آن ما تصمیم گرفتیم که موکبی برای ماساژ زائران اختصاص دهیم و سال 92 چند نفر را آموزش دادیم تا در موکب 707 امام رضا زائران را ماساژ دادند.

حضور 300 پزشک و دندانپزشک مردمی برای خدمت به زائران اربعین 1401 حمیدی زاده ادامه داد: از سال 92 به بعد هر سال اربعین تیمی به عنوان پزشک به صورت خودجوش به عراق می رفتند و هر سال هم تعداد آنها بیشتر می شد و پس از آن هم گروه دندانپزشکی به این تیم اضافه شد و حدود 300 نفر نه تنها در مسیر نجف تا کربلا" بلکه در اطراف حرم های مطهر هم فعالیت کردیم و به زائران خدمات دندانپزشکی ارائه دادیم.

وی با بیان اینکه بر اساس گزارش وزارت بهداشت نیمی از هزینه بیماران در سبد سلامت، مربوط به حوزه دندانپزشکی است، گفت: در این بین پوسیدگی دندان هم شایع ترین مشکل است.

به طور متوسط در دنیا هر فردی 2.

5 دندان پوسیده دارد که این آمار در کشور ما به 6 دندان پوسیده می رسد.

بر همین اساس، ما در ایام اربعین اولین مجموعه دندانپزشکی را راه انداختیم که اعضای ایم گروه با هزینه شخصی در پیاده روی اربعین حاضر می شوند و در موکب های مختلف به زائران خدمات ارائه می دهند.

180 نفر به صورت سنتی تاول پای زائران اربعین را درمان می کنند در ادامه نیز حجت الاسلام مجاهد، فعال مردم نهاد در بخش درمانی پا با بیان اینکه اربعین هر روز باید پررنگ تر شود تا مقدمه ساز زمینه ظهور باشد، گفت: سال 92 همراه پدرم به زیارت اربعین رفتیم که پدرم پایش تاول زد و با روش قدیمی تاول را درمان کردیم.

همین امر موجب شد تا با روش قدیمی چندین نفر را که از درد تاول پا رنج می بردند، درمان کنیم و در سال های بعد این تیم را گسترش دادیم و به صورت حرفه ای و تخصصی تر با روش سنتی به درمان تاول بپردازیم.

چرا که با توجه به کیلومترها پیاده روی برای رسیدن به کربلا و آماده نبودن زائران، این مشکل ممکن است برای بسیاری از زائران رخ دهد.

وی با بیان اینکه هم اکنون تیم 180 نفره در ایام اربعین برای درمان تاول به عراق اعزام می شود، افزود: ما کاملا مردمی و خودجوش فعالیت خود را آغاز کرده و ادامه دادیم و در سال 98 بیش از 35 هزار نفر را پذیرش کردیم و اکنون با سه زبان امکان ارائه خدمات به زائران اربعین فراهم شده است.

در پایان این مراسم نیز آیت الله ردایی به جمع بندی موضوعات در حوزه اربعین پرداخت و گفت: هدف اصلی سازمان مردمی رسانه اربعین اعلام فراگیر کردن انگیزه همه مردم است ، چرا که معتقدیم هر کسی در دنیای امروز می تواند یک رسانه باشد.

بنابراین، اگر هر زائر خود را یک رسانه بداند، فارغ از جغرافیا و زبان اربعین را جهانی خواهد کرد و می تواند معرفت اربعینی و رابطه اربعین و مقاومت را برای بعد از اربعین و اربعین سال های بعد استمرار و توسعه دهد.

همچنین باید توجه داشته باشیم که جهاد تبیین در حرکت اربعین نیست، بلکه در نهضت عاشورایی است.

بخش دوم گزیده تصویری این نشست را در پایان گزارش آن تماشا کنید:  
کلید واژه ها: اربعین - گروه های مردمی - مردمی - رسانه - دفاع مقدس - گروه - فعال - خبرگزاری فارس - نیروهای مردمی - فعالیت - انعکاس - اقدام - اشاره - روایت - مقدس - زائر - تلاش - دفاع - روایتگری - خبرگزاری - توانمندی - متفاوت - خدماتی - فعالان - سازمان - پیگیری - توسعه - جهانی - منتشر - اعلام

آخرین اخبار سرویس:
سکوت خواص و سیاسیون باعث پوشانده شدن حق می شود

استخدام کمک انباردار با بیمه در یک شرکت معتبر در یزد

بسته شده فضای مجازی ابدا مردم را به سمت صدا و سیما هدایت نمی کند

با اعتماد عمومی چه کردیم؟ | مصطفی هاشمی طبا

چرا رییس پارلمان عراق از کناره گیری گفت؟

رییسی: از فوت مهسا امینی متاثر شدم

دعوت به همکاری جهت اعطای نمایندگی در بیمه پاسارگاد در مازندران

تشریح دلایل اتصال ناقص شرکت گاز به سامانه دولت هوشمند

دفاع تمام قد خزعلی از پسرش: درباره پسرم دروغ گفتند

می خواهند ایران را سوریه کنند

عکسی نادر از خانم مجری سرشناس اخبار 20:30

از ما اصولگراها به آقای امیرعبداللهیان! | محمد مهاجری

تشبیه حجاب به یک برگ درخت| مجری: تذکر دادند+فیلم

استخدام بازاریاب حضوری با حقوق ثابت، بیمه، پاداش و پورسانت در گلستان

استخدام صفحه آرا با بیمه و پاداش در انتشارات مهر و ماه در محدوده انقلاب

حماسه «احمد شوش» در هشتمین روز جنگ/ وضعیت خطرناکی که خواب را حرام کرد

شرط ادامه فعالیت اینستاگرام و واتساپ در ایران چیست؟

بروجردی: نباید مقابل کسانی که قائله به پاکرده اند کوتاه آمد

المشاط: اگر مزایای آتش بس بهبود نیابد تمدید آن را نخواهیم پذیرفت

باید برای اغتشاشاگران مجازات های بازدارنده در نظر گرفته شود

امام خمینی فتوا داد که زنان حتی اگر شوهرانشان منع کنند واجب است از خانه خارج شوند

استخدام مهندس الکترونیک با بیمه، پاداش در جهان الکترونیک در یزد

استخدام کباب زن و سالن دار در یک مجموعه معتبر در شهرستان بابلسر

تقدیر و تشکر شورای نگهبان از نیروی انتظامی در جهت مقابله با اغتشاشگران

استخدام رییس دفتر مدیر عامل با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در تهران

عملکرد نیروی انتظامی در وقایع اخیر بی نظیر بود

بذرپاش: اشتراکات تمدنی ایران و تاجیکستان می تواند زمینه ساز همکاری های مضاعف دو کشور باشد

رییس جمهور: خط قرمز ما جان و مال مردم است/ در فوت مهسا امینی، عدالت باید اجرا شود

ایران و چین، نیازمند گسترش همکاری ها در حوزه ابتکار یک کمربند، یک راه

استخدام مسئول دفتر (منشی) از البرز جهت کار در محدوده شهرقدس

تصاویر / دیدار علما و شخصیت های حوزوی خوزستان با آیت الله اعرافی

تصاویر / گردهمایی مبلغین، اساتید و طلاب استان همدان

تصاویر/ مراسم تجلیل از روحانیون جانباز یزدی در مدرسه علمیه امام خمینی (ره)

بار غیرمجاز و لحظه خرد شدن تراکتور!

دانش بنیان ها مسیری برای رونق گردشگری کشور

بررسی وضعیت متهمان دستگیرشده در اغتشاشات اخیر

انهدام مواضع تروریست ها با 73 فروند موشک بالستیک

تجلیل شورای نگهبان از فرماندهی انتظامی برای مقابله با اغتشاشگران

پاسخ قاطعانه ایران به ادعای امارات در خصوص جزایر سه گانه 

ورود مردم به صحنه اقتصاد زمینه ساز رونق اقتصادی

ببینید: تصاویری از برخورد موشک سپاه به کمپ گروهک کومله

کاریکاتور رییسی در هفته نامه شارلی ابدو+عکس

استخدام مسئول دفتر با بیمه در یک مجموعه معتبر در محدوده سجاد

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت، پورسانت در پارس امید بهاران در اصفهان

تقدیر نماینده ولی فقیه در لرستان از خادمان مواکب حسینی

تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان طرقبه و شاندیز

خواندنی های تاریخ| پشت پرده عملیات فتح المبین

آیین اختتامیه قرارگاه اربعین قم

استخدام کارشناس دفتر فنی با بیمه در شرکت کاشی و سرامیک حافظ در فارس

انتشار شماره 360 هفته نامه خط حزب الله با عنوان «ملت پیروز»

فتوتیتر | انفاق؛ از ارکان اصول دین

تصاویری هولناک از عظمت یک شراره خورشیدی | فوران هایی که می توانند خطرناک باشند

کلیدی ترین جملات رییسی در گفت و گوی تلویزیونی از نگاه ضرغامی

پاسخ قاطعانه ایران به ادعای امارات در خصوص جزایر سه گانه

بهادری جهرمی: سخنان اخیر رییس جمهور در راستای ایجاد وحدت و یکپارچگی بود

این که امام زمان دین جدید می آورد، یعنی چه؟

محمود شهریاری ساعاتی پیش بازداشت شد! + جزییات

برگزاری یادواره شهدای حمیدیه

بیانیه مجمع نیروهای خط امام درباره حوادث اخیر در کشور

وحیدی از تعدادی از جانبازان اغتشاشات اخیر عیادت کرد

گردهمایی مبلغان استان همدان / تجلیل از روحانی آسیب دیده در اغتشاشات

استخدام مسئول تاسیسات کارگاه و مهندس عمران در خراسان رضوی

تیپی در دفاع مقدس که تمام رزمندگانش افغانستانی بودند+تصاویر

حفاظت از زریوار نیازمند تغییر نگرش مردم است

فیلم | مستند «مشروعه بردار»

صوت | موسم ربیع

خانه مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید تا از حقایق زندگی عاشقانه خودتان مطلع شوید

برگزاری گردهمایی مبلغان استان همدان / تجلیل از روحانی پیشکسوت همدانی آسیب دیده در اغتشاشات اخیر

بازدید آیت الله اعرافی از یادمان شهید علی هاشمی + عکس

هدایت امام(ره) و روحیه معنوی رزمندگان موجب پیروزی در جنگ شد + فیلم

وقف؛ بهترین شیوه برای مردمی سازی تأمین مالی تبلیغ و ترویج دین

نماهنگ | مستقل پیروز

باید آستانه تحمل را بالا برد / باید مراکز نقد ، گفت وگو و اعتراض راه اندازی کنیم

سپاه به این مناطق حمله کرد

ویدئو/ توصیه معنادار وزیر ارتباطات به کسب و کارها درباره اینستاگرام/ حتی اگر پلتفرم ها برگردند ...

استاندار کردستان: مشکلات حیاتی زریوار برطرف شود

دیدار استاندار زنجان با مجروحان حوادث اخیر/خط مردم از اغتشاشگران جدا است

استخدام کارگر فنی برق با بیمه تکمیلی و کارانه در شرکت راهبر فرآیند آریا

ترتیل صفحه 556 قرآن/ برترین صورتگر هستی+فیلم، متن و مفاهیم

استخدام حسابدار ارشد در شرکت نیک اندیشان هونام در تهران

شواهد باستان شناسی، گویای سیاست پیامبرزدایی بنی امیه

اگر نقش ساداتی نژاد در ثبت جعلی کوتاژ بررنگ باشد، او را استیضاح می کنیم/ دادستان همه متهمان را بازداشت کرده است

خبر خوش دولت برای افراد فاقد سهام.عدالت/ چه کسانی سهام می گیرند؟

ببینید | اعلام موضع قاطع قالیباف در خصوص پرونده فوت مهسا امینی

مجری سابق صدا و سیما بازداشت شد

اوقات شرعی هفتم مهر ماه در سمنان

ایران: افغانستان نباید دیگر به محل امنی برای گروه های داعش و القاعده تبدیل گردد

رییسی: مراکزی برای اعتراض ایجاد کنیم

محمد اصفهانی: روی آتش این روزها نفت نریزیم!

در سفر نیویورک صدای ملت ایران بودم | جان و مال مردم خط قرمز جمهوری اسلامی است | اغتشاش با اعتراض تفاوت دارد

رییسی در تلویزیون چه گفت؟

پاسخ وزیر ارتباطات به فیلترینگ اینستاگرام و واتس اپ: شورای عالی فضای مجازی اصلا در این مدت جلسه ای نداشته

جزییات فرار مهران مدیری از کشور

مواضع رییسی درباره مهسا امینی

فیلم/ تصاویر صدا وسیما از عملیات سپاه علیه تروریست ها

قالیباف : مردم باید بتوانند نقد آزادانه داشته باشند و اعتراض کنند / باید علت حادثه فوت مهسا امینی ، رسمی و روشن اعلام شود

رییسی: مراکزی برای اعتراض ایجاد کنیم | ارزش ها تغییر ناپذیر اما روش ها تغییر پذیرند | خط قرمز جمهوری اسلامی جان و مال مردم است

از پیش حاج حسن کسی دست خالی برنمی گشت

رییسی در تلویزیون: امنیت جان و مال مردم خط قرمز جمهوری اسلامی است

رییسی: چه اشکالی دارد برای گفتگو، نقد و اعتراض، مراکزی را قرار بدهیم / نباید از نگاه های مخالف و موافق در مورد اجرای یک قانون ترسید

رصد مردمی اربعین در 18 کشور دنیا/ گروه های مردمی در اربعین 1401 چه خدماتی ارائه می دهند؟

رصد مردمی اربعین در 18 کشور دنیا/ گروه های مردمی در اربعین 1401 چه خدماتی ارائه می دهند؟