مطالب مرتبط:
یادداشت شریعتمداری درباره میرحسین موسوی/ او یک فراماسون است!
او یک « فراماسون» است!
ادعای عجیب شریعتمداری: میرحسین عضو تشکیلات فراماسونری است!
واکنش به یادداشت میرحسین موسوی/ رضایی: می خواهند ملت را از همراهی با دولت بازدارند
واکنش رضایی به یادداشت موسوی: می خواهند ملت را از همراهی با دولت بازدارند
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 21 مرداد 1401 ساعت 23:572022-08-12سياسي

یادداشت شریعتمداری درباره موسوی/ او یک «فراماسون» است!


اسناد و شواهد به وضوح نشان می دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است!.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی تحت عنوان او یک فراماسون است! نوشت:  1- شاید در نگاه اول باور نکنید که اقدام اخیر مهندس موسوی در حمایت آشکار از اسراییل و داعش نه تعجب آور بود و نه غیر منتظره! ولی اسناد و شواهدی که در ادامه خواهد آمد به وضوح نشان می دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است! تعجب نکنید! پای شعار و گزافه گویی در میان نیست.

ابتدا به شواهد و نمونه هایی که در چند بند جداگانه ارائه می شود نگاهی بیندازید! و قضاوت را به بعد از مطالعه موارد یاد شده موکول کنید.

بخوانید! 2- اوایل دهه 80 ، یعنی چند سال قبل از فتنه 88 و پیش از آن که چهره واقعی موسوی به عنوان یکی از سران فتنه آمریکایی- اسراییلی 88 افشا شود و در حالی که به عنوان چهره ای مقبول در میان مردم و جریانات سیاسی شناخته می شد، دو تن از کارشناسان بر جسته امنیتی که به چیره دستی و توانمندی شهره بودند و آن روزها یکی از پرونده های جاسوسی موساد را در دست بررسی داشتند، در حلقه بسیار محدودی اعلام کردند که مهندس موسوی ماسون است! و در مقابل تعجب توأم با ناباوری یکی از حاضران، گفتند؛ احتمالاً در آینده ای نزدیک او را در پروژه ای علیه نظام به کار خواهند گرفت ! .

3- اواخر بهمن ماه سال 1387 آقای خاتمی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 88 ثبت نام کرد و تمامی گروه ها و احزاب اصلاح طلب با صدور بیانیه ها و انجام سخنرانی ها و مصاحبه ها و نوشتن ده ها مقاله و یادداشت از نامزدی ایشان حمایت کردند.

همان روزها طی یادداشتی در کیهان اعلام کردیم که آقای خاتمی نامزد واقعی جبهه اصلاحات نیست! آن یادداشت با اعتراض گسترده مدعیان اصلاحات رو به رو شد و با طعنه می پرسیدند این دیگر کدام بخش از غیب گویی کیهان است ؟! .

اما دیری نگذشت که آقای خاتمی از نامزدی استعفا داد و مهندس موسوی اعلام نامزدی کرد و با استقبال همه جانبه جبهه اصلاحات رو به رو شد.

4- همان روزها خبرنگار نشریه آمریکایی نیویورکر The New Yorker به کیهان آمد و گفت قبل از هر چیز برای پاسخ این سؤال آمده ام که وقتی تمامی گروه های اصلاح طلب از نامزدی آقای خاتمی حمایت می کردند، شما از کجا می دانستید که او نامزد واقعی اصلاح طلبان نیست؟! به ایشان گفته شد، با توجه به نشست موسوم به آینده ایران در دانشگاه استنفورد به این نتیجه رسیده بودیم.

در آن نشست که شماری از مقامات آمریکایی (و چند ایرانی که نامشان فاش نشده است ) حضور داشتند خانم گیل لاپیداس پشت تریبون می رود و خطاب به حاضران می گوید می دانم از حضور من تعجب می کنید، چرا که تخصص و ماموریت من در زمینه سال های منجر به فروپاشی شوروی است و توضیح می دهد ما (؟؟) به این نتیجه رسیده ایم که وضعیت ایران امروز، شبیه شوروی سابق در دوران گورباچف است.

گورباچف هم مثل خاتمی اصلاح طلب بود ولی می خواست هم پاپ باشد و هم لوتر و این نقش دوگانه امکان پذیر نبود.

گورباچف می خواست اصلاحات را همراه با حفظ ارزش ها دنبال کند و این برنامه امکان پیاده شدن نداشت بنابراین برای شوروی سابق ضروری بود که شخصی مانند یلتسین به میدان بیاید که فقط لوتر باشد و نه پاپ تا بتواند علیه کلیسا- بخوانید ارزش های دینی و اخلاقی- قیام کند.

در ایران نیز باید خاتمی دست از ارزش های دینی بردارد و در غیر این صورت جای خود را به یک یلتسین ایرانی بدهد.

! خبرنگار پرسید: آیا می دانستید که گزینه اصلی آقای موسوی است؟ پاسخ ما این بود که نمی دانستیم موسوی گزینه اصلی است ولی می دانستیم هرکه باشد، گزینه نشان شده آمریکا و اسراییل است!.

5- گفتنی است (و پیشانی شکر بر زمین ساییدنی نیز هست ) که همان روزها رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران نظام از این طرح پرده برداشته و می فرمایند: یک طرح همه جانبه آمریکایی برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی طرّاحی شد و جوانب آن از همه جهت سنجیده شد.

این طرح، طرح باز سازی شده ای است از آنچه که در فروپاشی اتّحاد جماهیر شوروی اتفاق افتاد.

به نظر خودشان می خواهند همان طرح را در ایران اجرا کنند و در ادامه تصریح می کنند: اینها در چند مورد اشتباه کردند: اشتباه اوّلشان این است که آقای خاتمی، گورباچف نیست.

اشتباه دومشان این است که اسلام، کمونیسم نیست.

اشتباه سومشان این است که نظام مردمیِ جمهوری اسلامی، نظام دیکتاتوری پرولتاریا نیست.

اشتباه چهارمشان این است که ایرانِ یکپارچه، شورویِ متشکّل از سرزمین های به هم سنجاق شده نیست.

اشتباه پنجمشان این است که نقش بی بدیل رهبری دینی و معنوی در ایران، شوخی نیست !.

6- درباره فتنه آمریکایی- اسراییلی 88 و طراحی آن از سوی آمریکا، اسراییل و انگلیس و .

اطلاعات و اسناد دقیقی ارائه شده است که حتی فهرست آن اسناد نیز مثنوی هفتاد من کاغذ است و در این مجال فقط اشاره می کنیم که ما در کیهان (به گواهی نسخه های روزنامه) تمامی مراحل فتنه را قبل از وقوع پیش بینی و اعلام کرده بودیم تا آنجا که در آخرین شماره کیهان قبل از روز انتخابات -20خرداد 88 - به آشوب بعد از انتخابات اشاره کرده و با تیتر درشت نوشتیم آخرین پرده سناریوی افراطیون، آشوب پس از شکست .

غیب را فقط خدای متعال می داند لَا یَعْلَمُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأرْضِ الْغَیْبَ إِلَّا الله .

پس چگونه تمامی مراحل فتنه را با جزییات آن پیش بینی کرده بودیم؟ پاسخ آن است که فتنه 88 بر اساس فرمول آمریکایی- اسراییلی کودتاهای رنگی صورت می پذیرفت و کیهان با مراجعه به آن فرمول، مراحل مختلف فتنه را پیش بینی می کرد.

7 - مایکل لدین مشاور امنیت ملی آمریکا، دو روز قبل از 9 دی 1388 در بنیاد دفاع از دموکراسی سخنرانی داشت و در حالی که پیروزی فتنه را نزدیک می دید، از رازی پرده برداشت (که بعدها اعلام کردند اقدامی شتابزده بود و نباید اعلام می کردند )! لدین گفت؛ روزی ما خواهیم نشست و درباره تاریخ پشت صحنه جنبش سبز سخن می گوییم.

در آن هنگام همه شما خواهید گفت که جنبش سبز در سال 2009 آغاز شده است (1388) اما من به شما می گویم که ریشه آن در اواسط دهه 1980 (سال های میانی دهه 60) است.

یعنی هنگامی که ما با دفتر میرحسین موسوی در تماس بودیم !.

8- شهید آیت اعلام کرده بود اسنادی در اختیار دارد که از فراماسون بودن موسوی خبر می دهد و بارها به مناسبت های مختلف به آن اشاره کرده بود.

ایشان که میرحسین موسوی را گزینه مناسبی برای تصدی وزارت امور خارجه نمی دانست، در یکی از جلسات مجلس، به انتقاد از کابینه معرفی شده پرداخت و گفت که اسنادی را که نشان دهنده ارتباط موسوی با فراماسونری است در جلسه بعدی مجلس در اختیار نمایندگان قرار خواهد داد.

اما، مرحوم آیت را صبح روز 14 مرداد درحالی که عازم مجلس بود به شهادت رساندند! نحوه ترور شهید آیت به گونه ای کاملاً متفاوت با ترورهای منافقین بود.

اول آن که، تروریست ها نزدیک به 60 گلوله شلیک کرده بودند و حال آن که منافقین با شلیک چند گلوله صحنه را ترک می کنند.

شلیک 60 گلوله نشان می دهد که می خواستند از شهادت او کاملاً مطمئن شوند و جسمی مجروح از آن شهید باقی نماند.

دوم این که؛ ترور کنندگان بعد از به شهادت رساندن آیت کیف حاوی اسناد وی را با خود می برند.

این نیز با ترورهای منافقین همخوانی ندارد.

منافقین دستور داشتند برای پیشگیری از دستگیر شدن، بلافاصله بعد از ترور صحنه را ترک کنند و چیزی با خود نبرند! بعدها وقتی این موارد مطرح شد، اعلام کردند که ترور کنندگان، تازه کار و کم تجربه بوده اند! و حال آن که کم تجربه ها از شدت ترس بعد از شلیک یک یا دو گلوله صحنه را ترک می کردند ولی عوامل ترور شهید آیت 60گلوله شلیک کرده و اصرار داشته اند که کیف ایشان را نیز با خود ببرند.

کیف شهید آیت حاوی چه اسنادی بود که تروریست هایِ مامور به ترور ایشان اولاً اصرار داشته اند که حتماً به شهادت برسد و کمترین احتمالی برای زنده ماندن او باقی نماند و ثانیاً؛ با توجه به احتمال دستگیری، ریسک ربایش کیف حاوی اسناد را پذیرفته بودند؟! از آنجا که اسناد ربوده شده هرگز به دست نیامده است درباره محتوای آن قضاوتی نکرده و تنها به اظهارات نقل شده از مرحوم شهید آیت بسنده می کنیم.

9- دکتر محمد مُکری نویسنده و پژوهشگر برجسته ایرانی که به حضور فراماسون ها در برخی از مراکز حساس ایران دوران پهلوی، شدیداً معترض بود و افشاگری هایی در این زمینه داشت، بعد از کودتای 28 مرداد تحت فشار فراماسون ها مجبور به ترک ایران شده و به فرانسه رفت و در دانشگاه سوربن پاریس به تدریس مشغول شد.

دکتر مکری در بهمن ماه 1357، همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به ایران بازگشت و به عنوان اولین سفیر جمهوری اسلامی ایران در شوروی سابق منصوب شد.

از قول دکتر مکری نیز در یکی از تالیفاتش (ظاهراً کتابی با عنوان دیوان ) نقل شده است که در کتابخانه کاخ الیزه فرانسه متوجه عضویت میر حسین موسوی در لژ فراماسونری قسطنطنیه شدم !.

10- فراماسون ها هنگامی که ماموریت یکی از اعضای خود را شکست خورده می بینند و احساس می کنند در مناقشه ای که پدید آورده ا ند ، روی اسب بازنده شرط بندی کرده اند! مامور شکست خورده را در یک عملیات انتحاری هزینه می کنند.

بر اساس شواهد موجود، موسوی از نگاه دشمن ماموری بود که تاریخ مصرفش تمام شده و باید دور انداخته می شد! و دقیقاً به همین علت او را در پست ترین و رذیلانه ترین موضوعات مصرف کرده اند؛ دفاع از اسراییل، حمایت از داعش، ناسزاگویی به شهدا و .

11- اکنون نوبت حامیان سینه چاک موسوی، نظیر آقای خاتمی و ظریف و سایر سرکردگان جریان مدعی اصلاحات است که باید موضع خود را در باره اقدام خباثت آمیز موسوی مشخص کنند.

البته از آنها سؤالات دیگری نیز در میان است.

از جمله این که بی تردید آقای خاتمی از تصمیم اعلام شده آمریکا و اسراییل برای انتخابات 88 با خبر بود! چرا دقیقاً بر اساس فرمول دیکته شده آنها عمل کرد؟! چرا بعد از کاندیداتوری موسوی که می دانست گزینه آمریکا و اسراییل است (بندهای 4 و 5 و 6 یادداشت پیش روی ) از نامزدی کناره گرفت و با همه توان به حمایت از او پرداخت ؟! و ده ها سؤال دیگر از اقدامات خیانت آمیز مدعیان اصلاحات که طرح آن را همراه با اسناد مربوطه به بعد موکول می کنیم!.

12- و بالاخره باید به شکرانه برخورداری از رهبری های الهی و هوشمندانه حضرت آقا پیشانی شکر بر زمین سایید که آنچه دیگران در آیینه نمی دیدند، او در خشت خام می دید و با درایت و نگاه برخاسته از نور الهی به سران فتنه مهلت داد تا درون پلید خود را بر همگان آشکار کنند وَالَّذِینَ کَذَّبُوا بِآیَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لَا یَعْلَمُونَ .

آنهایی که آیات ما را تکذیب کردند تدریجاً از آن راه که نمی دانند، گرفتار مجازاتشان خواهیم کرد .

(آیه182 سوره مبارکه اعراف ).

انتهای پیام/
کلید واژه ها: به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس - شریعتمداری - موسوی - خبرگزاری فارس حسین - مهندس - تشکیلات - روزنامه کیهان - خبرگزاری فارس - اسناد - نشان - مخوف - خبرگزاری - اسراییل - روزنامه - سال قبل - مطالعه - گزارش - اقدام - ارائه - حمایت - قضاوت - نمونه - ادامه - کیهان - فارس - داعش - شعار - میان - حسین - هایی

آخرین اخبار سرویس:
چندکلام حرف حساب در حمایت از ماموران قانون/تیشه به ریشه خود نمی زنیم ما از یک خانواده ایم

انگلیس به کمک پلیس ایران می آید؟

آیا در جمهوری اسلامی اعتراض امکان دارد؟

فائزه هاشمی بازداشت شد

پایان طلسم 157 روزه سردار آزمون/عکس

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | چهارشنبه 6 مهر 1401

توییت گروسی درباره دو روز دیدار با محمد اسلامی

بنیامین بهادری کارتن خواب شد!

تجهیزات جنگی بدون توجه به خدا و قرآن بی ارزش است + فیلم

پیشنهاد آتش بس صدام در روز هفتم جنگ علیه ایران و پاسخ امام(ره)

استخدام مشاور تحصیلی در مجموعه پرسا در البرز

امروز با فریدون مشیری : بی تو مهتاب شبی، باز از آن کوچه گذشتم

استخدام شرکت شهر خودرو ایرانیان فردا

استخدام شرکت فردا رایانه

عکس | شام غریبان شهادت امام رضا(ع)

استخدام شرکت نمایه سازان ارتباط فردا

استخدام شرکت مبتکران دنیای فردا

میرتاج الدینی: تاکید بر بانکداری بدون ربا در طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران/ایران، موفق ترین کشور 10 سال اخیر در اسکار بین المللی

هیأت 41 ساله گردان تخریب؛ دل و جگردارهای دوران دفاع مقدس+عکس و فیلم

فرمانده نهاجا: قدرتمندتر از همیشه آماده دفاع از کشور هستیم

ترتیل صفحه 555 قرآن/ قدر فرصت عمر را بدانید+فیلم، متن و مفاهیم

80 فرزند شهید فاقد اشتغال در استان بوشهر وجود دارد

واکنش جامعه اسلامی مهندسین به اعتراضات

اوقات شرعی ششم مهر ماه در سمنان

استقبال از شهید مهاجر، عصر فردا در بجنورد

در زمان شاه هم همین حرف ها را می زدند؛ و شد آنکه شد!

آیا ما در جهان تنها هستیم؟

چرا هنوز نتوانستیم فرازمینی ها را ببینیم؟

تصویری خبرساز از امیرعبدالهیان در سازمان ملل | توضیح وزارت خارجه

یادواره 118 شهید گروه توپخانه و موشکی 15 خرداد برگزار می شود

استخدام شرکت گویا سیستم فردا

اسلامی: با مدیرکل آژانس درباره مسائل باقیمانده گفتگو کردیم

مقام سپاه: غرب و آمریکا در حال فروپاشی است

مراسم لاله گردانی در حرم شاهچراغ (ع)

می گویند مردم اگر سیر باشند مطالبه گر خواهند شد.!

6 راهکار اصلاحگرانه اعتراضات

تسنیم: فائزه هاشمی دستگیر شد

نشریه شارلی ابدو، اقدام رییس جمهور در نیویورک را تاب نیاورد + عکس

استخدام شرکت بازرگانی شایان مهر شمس

استخدام شرکت سلامت گستر شایان

استخدام شرکت شکوفا طب

استخدام شرکت شیرین مهد پارسیان

سیاسی بازی بلای جان دریاچه ارومیه

حاج محسن لبانی مطلق، پیرغلام اهل بیت و یار دیرین امام و رهبری دعوت حق را لبیک گفت

واکنش پناهیان به اغتشاشات اخیر

معاون عملیات سپاه: مقرهای مورد هدف سپاه، بیشترین نقش را در اغتشاشات اخیر داشتند

استخدام شرکت سین تاش ماشین

شناسایی پیکر شهید میرزایی/ پایان چشم انتظاری 38 ساله مادر شهید

شناسایی پیکر شهید میرزایی/ پایان چشم انتظاری 38 ساله مادر شهید

آیت الله مکارم شیرازی: نقد و اعتراض حق جوانان است!

حضور در نشست مجمع عمومی و هیات اجرایی شورای المپیک آسیا؛ خسروی وفا امشب عازم کامبوج می شود

فائزه هاشمی بازداشت شد

مقرهای تروریستی مورد اصابت بیشترین نقش را در اغتشاشات داشتند

آزادیخواهی ات رنگی ندارد آقای احمدی نژاد

تیرانداز: لیدرهای اغتشاشات مجبور شدند از سلبریتی ها استفاده کنند

استخدام فروشنده با حقوق ثابت و پورسانت در شرکت آریا منتخب پارسیان در اصفهان

نظام با «دهه هشتادی ها» چه کند؟ / دستور ندهید ، قانع شان کنید

توزیع بیش از هزار بسته معیشتی در املش

فائزه هاشمی بازداشت شد! | بازداشت فائزه هاشمی در تجمعات شرق تهران

فال ابجد امروز چهارشنبه 6 مهر 1401 /به زودی در خانواده صاحب..

تستی برای تشخیص رویاهای شما | کدام غروب زیبا تر است

فال ابجد امروز چهارشنبه 6 مهر 1401 / گشایشی در آینده شما رخ خواهد داد که رزق...

استخدام طراح وب سایت در شرکت آریا منتخب پارسیان در تهران

استخدام مدیر بازرگانی در شرکت آریا منتخب پارسیان در تهران

450 اثر تولیدی حوزه دفاع مقدس خراسان جنوبی رونمایی شد

استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی در شرکت آریا منتخب پارسیان در تهران

معاون عملیات سپاه:مقرهایی که در اقلیم شمال عراق هدف گرفتیم، بیشترین نقش را در اغتشاشات اخیر داشتند

بیانیه آیت الله مکارم شیرازی: اعتراض حق مردم خصوصاً جوانان است

فائزه هاشمی بازداشت شد

یک منبع نزدیک به خانواده آیت الله هاشمی: فایزه هاشمی در هیچ تجمعی شرکت نکرده است

توضیح وزارت خارجه درباره پرچم دیدار امیرعبداللهیان با رییس مجمع عمومی سازمان ملل

استخدام منشی در شرکت آریا منتخب پارسیان در اصفهان

جواد پوروهاب لاله گردانی شام شهادت امام رضا (ع) در شیراز

شام شهادت امام رضا(ع) در حرم شاهچراغ(ع)

شام شهادت امام رضا(ع) در حرم شاهچراغ(ع)

اگر 12 چهره پنهان در عکس را پیدا کنی یک نابغه ای !

فائزه هاشمی رفسنجانی بازداشت شد

آیت الله سعیدی : حضور بسیاری افراد در اغتشاشات صرفاً به خاطر روحیه جستجوگر جوانی است

فائزه هاشمی در جریان اعتراضات دستگیر شد

بیانیه آیت الله مکارم شیرازی درباره «حوادث اخیر کشور»

منشأ عملیات علیه کشورمان را در هر نقطه ای مورد اصابت قرار می دهیم/ دشمنی که قصد تجاوز به کشورمان را داشته باشد، تمام کننده نیست

تصاویر/ مراسم عزاداری شهادت امام رضا علیه السلام در پلدشت

ثبت نام درس خارج عضو مجلس خبرگان رهبری در اهواز آغاز شد

بیانیه آیت الله مکارم شیرازی درمورد حوادث اخیر | مسئولان، فضای مجازی رها را سامان ببخشند ، حجاب از احکام ضروری ست

فائزه هاشمی بازداشت شد

دیدار امیرعبداللهیان و رییس مجمع عمومی سازمان ملل

فائزه هاشمی بازداشت شد

استخدام صنایع چوبی توران زمین

بازداشت فائزه هاشمی در اعتراضات شرق تهران

فائزه هاشمی امشب توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شد | جزییات و دلیل بازداشت فائزه هاشمی

فائزه هاشمی بازداشت شد

حاشیه سازی جدید برای وزیر خارجه ایران به بهانه یک پرچم

فائزه هاشمی بازداشت شد

منشأ عملیات علیه ایران را در هر نقطه ای مورد اصابت قرار می دهیم/ غرب و آمریکا در حال فروپاشی است

مراسم عزاداری شهادت امام رضا(ع) در مشهد

برپایی آیین شام غریبان شهادت امام رضا(ع) از خیابان نواب صفوی + تصاویر

برگزاری همایش دهه هشتادی های مدافع حرم ویژه پسران در قم

اظهارات امیرعبداللهیان در ملاقات با رییس مجمع عمومی سازمان ملل

پناهیان: دشمن به دنبال حرمت شکنی ولی خداست

عکس | شهادت مامور انتظامی در اغتشاشات تهران | جزییات شهادت استوار فرید کرم پور

یادداشت شریعتمداری درباره موسوی/ او یک «فراماسون» است!

یادداشت شریعتمداری درباره موسوی/ او یک «فراماسون» است!