مطالب مرتبط:
مشوق های شهرداری تهران برای فرزند آوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر
میادین میوه و تره بار شهرداری تهران امروز باز هستند
فعالیت ورزشی سازمان شهرداری تهران تعطیل شد
طرح بازآفرینی ناحیه 3 منطقه 19در کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران تصویب شد
معارفه فرمانده جدید یگان حفاظت شهرداری تهران/ زاکانی: همه مکلف به فراهم کردن اسباب خدمت به مردم هستیم
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 ساعت 00:172022-05-17سياسي

مشوق های شهرداری تهران برای فرزندآوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر


سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب، قرارگاه جمعیت شهرداری تهران، جمع آوری معتادین متجاهر و .

توضیحاتی ارائه کرد.

-  گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، شیوع ویروس کرونا دو سال برگزاری نمایشگاه کتاب را به تعویق انداخت.

امسال بزرگترین رویداد فرهنگی در مصلی تهران برگزار شد و قرار بود که این نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار شود اما به دلیل اینکه در 4 سال گذشته زیرساخت های لازم در شهر آفتاب فراهم نشده بود نتوانستند مسوولان نمایشگاه کتاب را در شهر آفتاب برگزار کنندو شورای اسلامی شهر تهران مصوبه ای دارد که بر اساس آن باید تمامی نمایشگاه های پر مخاطب به خارج از شهر شهر برود.

قراراست که زیرساخت های لازم در شهر آفتاب فراهم شود و در سال آینده نمایشگاه کتاب در این مکان برگزار شود.

چندی پیش یک بار نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب برگزار شد اما به دلیل عدم وجود زیرساخت ها مشکلات زیادی برای ناشران ایجاد شد.

شهرداری تهران قرارگاه جمعیتی را ایجاد کرده است.

مساله جمعیت یک کار بین بخشی است و نیاز به مشارکت همه بخش ها، سازمان ها و نهادها و قوای سه گانه دارد.

همه باید به مساله فرزندآوری به صورت منسجم توجه کنند.

سال 1392 شورای شهر مصوبه ای در خصوص ایجاد ستاد جمعیت در شهرداری تهران داشته و از آن سال تاکنون تنها یک جلسه این ستاد برگزار شده که هیچ دستاورد و خروجی نیز نداشته است و حالا این ستاد دوباره شکل گرفته است.

 اقدامات شهرداری تهران در خصوص افزایش جمعیت و ترویج فرزندآوری تنها به مقوله فرهنگی خلاصه نمی شود، شهرداری باید شهر را برای مادر و کودک آماده کند و در این زمینه از زیرساخت هایی که دارد می تواند استفاده کند و خانواده کامل را ترویج دهد.

در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب موضوع قرارگاه جمعیت، بحث ساماندهی متکدیان، کودکان کار ،جمع آوری معتادین متجاهر و .

با علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و نائب رییس کمیسیون اجتماعی شورا به گفت و گو نشستیم.

نظر خود را در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب اعلام کنید آیا استقبال خوب بوده است؟ آیا سال آینده نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار خواهد شد یا به شهر آفتاب منتقل می شود؟ در این زمینه توضیح دهید.

برگزار کننده اصلی  نمایشگاه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است/نمایشگاه کتاب سال آینده قطعا در شهر آفتاب برگزار می شود/پشتیبانی های  از سوی مدیریت شهری  صورت گرفت چون برگزار کننده اصلی  نمایشگاه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است ما هم به عنوان شرکت کنندگان فقط می توانیم از نتیجه لذت ببریم و  یا اگر عیب و ایرادی میبینیم آن را منتقل کنیم.

البته پشتیبانی ها هم از سوی مدیریت شهری  صورت گرفته است .

دوسالی نمایشگاه کتاب به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد.

خدا رو شکر امسال شاهد برگزاری هستیم و  دوستان هم زحمات زیادی کشیدند و بعد از نمایشگاه بازخورد سنجی  صورت می گیرد تا  آسیب شناسی کنیم و بتوانیم سال  بعد مشکلات را برطرف کنیم.

اما در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب در سال آینده بگویم که حتما نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

مصوبه محکمی هم در این زمینه در شورای اسلامی شهر تهران داریم.

زیرساخت ها فراهم می شود و این رویداد فرهنگی به شهر آفتاب منتقل خواهد شد.

وزارت ارشاد برای برگزاری نمایشگاه  نزدیک به 90 هزار متر مربع فضا نیاز داشت و ما در شهر آفتاب این قدر فضا نداشتیم امسال هم اگر شهر آفتاب آماده بود حتما نمایشگاه آنجا برگزار می شود اما آمادگی لازم را نداشتند.

وزارت ارشاد برای برگزاری نمایشگاه  نزدیک به 90 هزار متر مربع فضا نیاز داشت و در مجموعه شهر آفتاب حدود نیمی از این فضا آماده بود.

به جهت اینکه در فصل بارش هستیم و ناشران در دوره قبل که نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار شد به دلیل عدم وجود زیر ساخت ها تجربه خوبی نداشتند.

باید تمامی نواقص مجموعه شهر آفتاب برطرف و بهینه شود تا بتوان از آن استفاده کرد.

شهردار تهران مصمم است که نقایص شهر آفتاب برطرف شود در چند ماهی که مدیریت جدید شهر آفتاب مستقر  شده است تلاش های زیادی برای رفع نواقص صورت گرفته است و شهردار تهران هم در این زمینه بسیار مصمم است که هر چه زودتر شهر آفتاب تکمیل شود.

   باید تمامی نمایشگاه های پرمخاطب در مجموعه شهر آفتاب برگزار شود بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران باید تمامی نمایشگاه های پرمخاطب در مجموعه شهر آفتاب برگزار شود  و  انشاالله سال بعد نمایشگاه کتاب را در شهر آفتاب برگزار خواهیم کرد.

در حال حاضر نمایشگاه شهر آفتاب ذیل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران آمده است/می توانیم تغییرات حقوقی هم در این نمایشگاه ایجاد کنیم/ شهرداری تهران هزینه زیادی برای ساخت نمایشگاه شهر آفتاب انجام داده است بگذارید بگوییم که شهرداری تهران هزینه زیادی برای ساخت نمایشگاه شهر آفتاب انجام داده است.

این نمایشگاه از نظر زیبایی، ویژگی های مکانی، دسترسی های به انواع ناوگان حمل و نقل و.

در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

مدیریت جدید شهر آفتاب تازه نفس است و چند ماه گذشته تلاش های زیادی برای رفع نقایص کرده است.

البته که باید تمامی نمایشگاه ها به شهر آفتاب منتقل شود، که بیشینه ممکن آن مشروط به تکمیل حداکثری زیرساخت ها است.

در حال حاضر نمایشگاه شهر آفتاب ذیل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران آمده است.

البته تمام قسمت های شهرداری تلاش می کنند تا این نمایشگاه پشتیبانی شود.

ما می توانیم تغییرات حقوقی هم در این نمایشگاه ایجاد کنیم و این مجموعه بهره بردار را به یک بخش بهره بردار و سرمایه گذار تبدیل کنیم تا بتواند به راحتی توسعه های خود را تمهید کند.

در خصوص قرارگاه جمعیت در تهران توضیح دهید؟ قرار است چه اقداماتی شهرداری تهران در خصوص جمعیت انجام دهد؟ در قرارگاه دستگاه های مختلف کنار هم جمع می شوند/ جمعیت کشورمان دچار کهنسالی شده است در ارتباط با قرارگاه جمعیت باید بگویم که در چند ماه اخیر چند قرارگاه در شهرداری تهران ایجاد شده است و یکی از آنها قرارگاه اجتماعی با الهام گیری از فرهنگ مدیریت جهادی و دفاع مقدس است.

در قرارگاه دستگاه های مختلف کنار هم جمع می شوند  و داشته های مردمی را هم به آنها اضافه می کنیم تا بتونیم بعضی از مسائلی که در شهر تهران وجود دارد را حل کنیم.

 دچار یک غفلت پررنگی در بحث جمعیت هستیم/ شهرداری تهران در بحث فرهنگی و آموزش و شهروندی مورد نیاز برای افزایش جمعیت میتواند  ورود کند برای جمعیت هم برخی از مسائل روی میز هست اینکه جمعیت کشورمان دچار کهنسالی شده است.

در خصوص مسایل فرهنگی در این زمینه اقدامات لازم صورت نگرفته است و در این ماجرا دچار یک غفلت پررنگی شده ایم.

 شهرداری تهران در بحث فرهنگی و آموزش و شهروندی مورد نیاز برای افزایش جمعیت میتواند  ورود کند و  به ویژه در بیلبورد ها و فضای پیرامونی که در سطح شهر تهران وجود دارد یا در ارائه خدمات فرهنگی و غیر فرهنگی می تواند مشوق هایی را برای شهروندان ارائه کند.

به عنوان مثال هنگامی که مردم از خانه شان بیرون می آیند بتوانند از بسیاری از خدمات حمل و نقل عمومی، شهرسازی و خدمات شهری استفاده کنند.

باید برای خانواده هایی که میخواهند جمعیت شان اضافه شود تدارکاتی دیده شود/برنامه ریزی لازم صورت گرفته است می توان مشوق هایی رو برای مردم قائل  شد و  تجربه نشان داده است  که می توان مشکلات را برطرف کرد.

درست است موضوعات اقتصادی در بحث فرزند آوری مطرح می شود  اما باید تدارکاتی دیده شود برای خانواده هایی که میخواهند جمعیت شان اضافه شود و  پشتیبانی های خوبی برای آنها ایجاد شود.

البته اتفاقاتی رخ داده است و موضوعات تشویقی دیگری در دست اقدام و طراحی است.

   بسیاری از افراد وضع مالی خوبی  دارند اما از لحاظ فرهنگی میلی به ازدواج ندارند/برخی هم ازدواج کرده و به دنبال فرزند آوری نیستند/ ماجرای فرهنگی در بحث فرزند آوری خیلی پررنگ تر از  موضوعات اقتصادی است بگذارید نکته ای را بگویم بسیاری از خانواده ها مشکل اقتصادی ندارند و وضع مالی خوبی  دارند می بینیم از لحاظ فرهنگی میلی به ازدواج ندارند و بعضی ها که میل به ازدواج دارند و ازدواج کردند دنبال فرزندآوری نیستند لذا این موضوعات نشان می دهد  که ماجرای فرهنگی خیلی  پررنگ تر از   موضوعات اقتصادی است.

در قرارگاه اجتماعی  هم دستگاه های مختلف  در کنار شهرداری تهران قرار دارند و قرار است  کارهای مختلفی انجام دهند.

شهرداری تهران، دانشگاه های علوم پزشکی، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، بهزیستی و .

در کنار هم هستند تا بتوانند اقدامات شایسته ای انجام دهند.

  البته دوستان در شهرداری تهران در این باره قطعا گزارش می دهند.

ماجرای جداسازی پارک ها در تهران چیست؟ قرار است پارک ها زنانه و مردانه شوند، در این زمینه توضیح دهید.

 باید فضاهای را  برای استفاده مادران و فرزندان کوچک  آن ها مناسب سازی کرد مثلاً در مترو مکان های را برای مادران در نظر گرفته اند تا بتوانند به فرزندشان شیر دهند و یا تعویض پوشک انجام دهند.

بانوان حق دارند فضای به آن ها اختصاص داده شود/نیمی از جمعیت کشور خانم هستند/مناسب سازی آغاز شده است در پارک ها هم باید امکاناتی فراهم شود  تا بانوان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

مناسب سازی بعضی بوستان ها برای ورزش همگانی بانوان  لازم است  لزوماً همه  به باشگاه نمی روند و برخی  می خواهند از پارک استفاده کند و دوست دارند شرایط خوبی برای آنها فراهم شود .

مناسب سازی آغاز شده  و قرار است  فقط فضای امنی را برای ورزش بانوان ایجاد کنند.

ببینید چیزی به نام جدایی خانوم و آقا در پارک نداریم/سیاست اصلی در شورا در بحث فرهنگی و اجتماعی موضوع  خانواده محوری  است البته این را هم بگویم که بوستان های مخصوص بانوان در تهران کم است.

نیمی از جمعیت کشور خانم ها هستند و حق دارد مکانی برای ورزش داشته باشند.

ببینید چیزی به نام جدایی خانوم و آقا در پارک نداریم ما اصلاً اعتقادی به این قضیه به این شکل نداریم.

ما معتقدیم که سیاست اصلی در شورای اسلامی شهر تهران در بحث فرهنگی و اجتماعی موضوع  خانواده محوری  است.

خانواده یعنی پدر، مادر، فرزندان، پدر بزرگ، مادر بزرگ و .

مناسب سازی بعضی بوستان ها برای ورزش همگانی بانوان نیاز است/خانواده باید دور هم جمع باشند ما بوستان هایمان را مناسب می کنیم که خانواده با خیال راحت و با حفظ شان و حرمتشان از آن استفاده کنند؛ بچه ها بتوانند بازی کنند، خانواده دور هم باشند مثل قدیم که همینجور بود.

اما یک بحث دیگری وجود داره و اینکه ما یک تناسب و مناسب سازی باید برای مادران و فرزندان کوچک ایجاد کنیم.

مناسب سازی بعضی بوستان ها برای ورزش همگانی بانوان نیاز است.

شهرداری تهران برای رفع مشکل کودکان کار، متکدیان، معتادین متجاهر چه برنامه ای دارد؟ در این زمینه توضیح دهید.

 تقریباً 4 سالگی موضوع آسیب های اجتماعی رها شده بود/نزدیک به بیست و اندی هزار نفر معتاد متجاهر جمع آوری شد  در قرارگاه اجتماعی معضلات شهری از جمله کودکان کار، متکدیان و .

مورد بررسی قرار می گیرد.

قرارگاه اجتماعی مهترین وظیفه اش درباره کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه معتادین متجاهر، کارتون خواب ها و .

است.

الحمدالله در این زمینه هم موفق بوده است.

  دستگاه های مختلف مانند بهزیستی، نیروی انتظامی، کمیته امداد در کنار هم قرار گرفتند  و البته شهرداری تهران نقش میاندار را در میان ایفا کرد.

دستگاه ها هماهنگی خوبی داشتند.

تقریبا 4 سالگی  این موضوعات رها شده بود و برخی مکان ها پر از  معتاد متجاهر بود.

نزدیک به بیست و اندی هزار نفر معتاد متجاهر جمع آوری شد که البته  کار ساده ای نبود؛ خصوصاً که یک امر انسانی است  و شما نمی توانید فقط یک خط  رویش بکشید یا شیفت دیلیت کنید.

 تقسیم بندی بین دستگاه ها صورت گرفت و سهم شهرداری تهران 5 تا 7 نفر هزار بود/معلوم است که بعضی از دستگاه ها هنوز کارشان را کامل انجام نداده و عقب هستند شما باید این افراد را پرورش دهید تا دوباره به حلقه کار و زندگی باز گردنند.

لذا تقسیم بندی بین دستگاه ها صورت گرفت و  سهم شهرداری تهران  5 تا 7 نفر هزار بود که این وظیفه را انجام داد و در این زمینه توفیق داشتیم.

  منتها تعداد معتادین متجاهر زیاد است و هنوز در سطح شهر تهران دیده می شوند لذا معلوم می شود که بعضی از دستگاه ها هنوز کارشان را کامل انجام نداده و عقب هستند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: نمایشگاه کتاب - نمایشگاه - برگزار - شهر آفتاب - شورای اسلامی شهر تهران - برگزاری نمایشگاه - شورای اسلامی شهر - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران - تهران - شهرداری تهران - آفتاب - شورای اسلامی - برگزاری - کتاب - سخنگوی شورای اسلامی - شهر تهران - شیوع ویروس کرونا - شهرداری - زیرساخت - معتادین متجاهر - رویداد فرهنگی - قرار - آوری - اسلامی - معتاد متجاهر - ویروس کرونا - معتاد - شورای - مصلی تهران - شیوع ویروس

آخرین اخبار سرویس:
وزیر ارشاد: حمایت از آثار نمایشی دفاع مقدس با جدیت دنبال می شود/ با پشتیبانی رییس جمهور خبر های خوبی در زمینه کاغذ داریم

دیدار علی باقری با وزیر خارجه عمان

دیدار سلطانی فر با امیرعبداللهیان

رژه روی اعصاب بازنشستگان

دیدار با خانواده کم سن و سال ترین شهیدِ روستای قهساره

ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت در کرمان

دیدار سه جانبه وزرای اطلاعات، کشور و ارتباطات

جنبش النهضه تونس: همه پرسیِ غیرقانونی را تحریم می کنیم

انتقاد نماینده تهران از گشت ارشاد: برخورد سلیقه ای و ادبیات نامناسب برخی ماموران زن و ... / تحقیر و هل دادن در شأْن زنان ایران اسلامی نیست

صدور 13 هزار رای قطعی قوه قضاییه برای تغییرکاربری غیرقانونی درخراسان رضوی

فراخوان ایده های فرهنگی تبلیغی ویژه محرم در لرستان

مدیر ارتباطات کاخ سفید استعفا داد

سخنگوی فراجا: اعزام انفرادی زائران به عراق تا ساعت 24 روز جمعه معتبر است

رییس جدید دفتر حفاظت منافع ایران در مصر با امیرعبداللهیان دیدار کرد

عزاداری اردو زبانان مقیم قم در رثای امام محمد باقر علیه السلام

استخدام 3 عنوان شغلی در شرکت فردایران در تهران

استخدام کارشناس حسابداری در شرکت ایده ال پلاستیک در شهرری

استخدام بازاریاب حضوری با حقوق ثابت، پورسانت و بیمه در مازندران

از ترک بهترین شغل جهان بسیار ناراحتم اما...

خبر جدید از مذاکرات

رییس جدید دفتر حفاظت منافع ایران در مصربا امیرعبداللهیان دیدار کرد

وزرای کشور، اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر دیدار کردند

وصیت نامه ای که مانع انحراف مکتب اسلام شد

فیلم| پایگاه روسیه زیر بمباران شدید نیرو های اوکراینی

سازمان هواپیمایی و تعزیرات با تخلفات شرکت های هواپیمایی برخورد کنند

حسین معمری خدمت رسانی تابستانه در «کالیمانی» مانه وسملقان

دیدار سه جانبه وزرای اطلاعات، کشور و ارتباطات درباره امنیت سایبری

برگزاری اردوی جهادی در مناطق کم برخوردار بابل

وزاری کشور، اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر دیدار کردند

پرونده فروش ملک شهرداری توسط زاکانی روی میز شورای شهر تهران

دیدار 3 وزیر برای افزایش امنیت سایبری

توسعه طرح های مشترک آب و برق ایران و آذربایجان

نماینده تهران: تحقیر و برخورد نامناسب گشت ارشاد در شان زنان ایران نیست

استخدام مدیر عامل در موسسه حقوقی اندیشه سبز دادگر در تهران

استخدام مترجم انگلیسی در شرکت ایران تایپیست در گلستان

کشف ذرات زیرهسته ای جدید

هشدار عضو شورای عالی استان ها | این استان در حال تبدیل شدن به بیابان است

توزیع 41 دستگاه کولر و یخچال

تشریح وضعیت تردد زوار از مرزهای زمینی مهران و شلمچه/ 143 گیت فعال گذرنامه پلیس در مرزهای مهران و شلمچه

تصاویر/ کنگره بین المللی تبیین آثار مظلومیت شهید شیرخوار کربلا حضرت علی اصغر علیه السلام

تصاویر/ نشست جمعی از رؤسای هیئات مذهبی آذربایجان غربی با امام جمعه و مسئولین هیئات مذهبی زنجان

تصاویر/ همایش بین المللی بازشناسی جایگاه حج در تقویت همگرایی اسلامی در دانشگاه ادیان

«بررسی ارتقای امنیت سایبری» در نشست وزرای اطلاعات، ارتباطات و کشور

تجلی معارف اسلامی در برنامه های شبکه ثقلین

تایید رسمی حضور ماموران ستاد امر به معروف در مراکز درمانی مشهد / ماموریت : ارزیابی و بازرسی نحوه پوشش پرسنل و دانشجویان

پُر بازدید های شانزدهم تیر خبرگزاری صدا و سیمای فارس

پیام تسلیت رییس مجلس شورای اسلامی به مناسبت درگذشت همسر حجت الاسلام المسلمین راشد یزدی

مراسم دعای عرفه در آبادان و خرمشهر برگزار می شود

تصاویر / دیدار نماینده ولی فقیه در استان قزوین با شهردار و معاونین شهرداری قزوین

بررسی امنیت سایبری در دیدار وزیران کشور، اطلاعات و ارتباطات

بخش اعظم حقابه ایران از هامون، به دلیل اشتباهات طالبان در شوره زارها ریخت و از بین رفت

برگزاری دومین دوره « از تبار قلم» در چهارمحال وبختیاری

وجود بیش از 50 هزار پلیس افتخاری در بدنه فراجا

مراسم عرفه در آبادان و خرمشهر برگزار می شود

نامه گلایه آمیز نماینده تهران به فرمانده کل نیروی انتظامی | متن و تصویر نامه

تشریح وضعیت تردد زوار از مرزهای زمینی مهران و شلمچه

شمخانی: امنیت پایدار منطقه بدون ثبات در قفقاز محقق نخواهد شد

وزیر ارشاد سعدآباد را تعطیل کرد؟

آغاز به کار میز ارتباطات مردمی وزارت اقتصاد در کردستان

استخدام سرپرست برنامه ریزی و کنترل پروژه در شرکت بین المللی پتروتک سان

استخدام عکاس - فیلمبردار با پاداش در یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

استخدام پرسشگر با بیمه در شرکت تعالی جویان پارس در محدوده مرزداران

استخدام مترجم انگلیسی در شرکت ایران تایپیست در سیستان و بلوچستان

استخدام مترجم انگلیسی در شرکت ایران تایپیست در مرکزی

استخدام منشی با بیمه در دفتر ترجمه رسمی آبیز در تهران

تایید رسمی حضور ستاد امر به معروف در مراکز درمانی مشهد / ماموریت : ارزیابی و بازرسی نحوه پوشش پرسنل و دانشجویان

حج فرصت خوبی برای هم اندیشی است

توسعه همکاریهای مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه و ستاد همکاریها

اختلاف جایی در حج ندارد

تمدید قرارداد مرکز خدمات حوزه های علمیه و شرکت بیمه آسیا

آیین نامه زکات در شرف نهایی شدن است

منافع اروپا برای اتصال به گاز ایران و کارشکنی روس ها/ سناریویی برای بازار اروپا داریم؟

دهمین مجمع عمومی کانون طلاب استانی در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

دیدار سه جانبه وزرا با محوریت بررسی نحوه ارتقای امنیت سایبری

مهمترین ظرفیت امیدبخش کشور سرمایه انسانی آن است

پشت پرده برداشت نمونه خاک از کویر ایران توسط جاسوسان | از ‎اطلاعات سپاه متشکرم

شماره جدید خط حزب الله با عنوان «پیروزی به نام خدا» منتشر شد

«بررسی ارتقای امنیت سایبری» در نشست وزرای اطلاعات، ارتباطات و کشور

نشست وزرای کشور، ارتباطات و اطلاعات درباره امنیت سایبری

تجمع صنفی جمعی از کارگران مس سونگون

کرمان سوگوار امام محمد باقر(ع)پیشوای علم و ایمان

اقامه نماز جمعه در همه شهر های گیلان

فایل صوتی اتاق زایمان که حاشیه ساز شد | ماجرای بدرفتاری با مادران در بخش زایمان | نمی توانم توهین هایی را که شنیدم به زبان بیاورم

خط حزب الله | الگویی برای غلبه بر توطئه های دشمن

اعلام جرم دادستانی زاهدان علیه یک خواننده

ثبت نام غرفه های مردمی پویش «فقط به عشق علی (ع)» آغاز شد

جلسه مهم 3 وزیر دولت رییسی در پی اتفاقات اخیر

اشتباه عجیب و جنجالی استاندار کرمانشاه + فیلم

ارتقاء توان رزمی بسیجیان آبیک با برگزاری رزمایش «الی بیت المقدس12»

فارس من| مطالبه بانوان مشهدی از مسئولان قضایی؛ غبار بدحجابی از مشهد زدوده شود/ از قضات انقلابی حمایت شود

جلسه مهم 3 وزیر در پی حملات سایبری اخیر

پیک نیمروزی پنجشنبه 1401/04/16

جزییات صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست قاتل 2 محیط بان

شکست دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت انقلاب و انزوای سیاسی ایران

سردار سلامی: آمریکایی ها معتقدند بزرگترین ضعفشان نداشتن یک رهبری روحانی و کاریزماست / داشتن قدرت در سلاح جنگی نیست

حیات اسلام مرهون تلاش روحانیت است

افزایش تمایل مردم به خرید اسلحه در کشور/ خطر در کمین است

بیش از 3 هزار پروژه عمرانی نیمه تمام در فارس وجود دارد

وزیر ارشاد: نسبت به آزادی بیان رسانه ها تاکید داریم

استعفای جانسون از رهبری حزب محافظه کار

مشوق های شهرداری تهران برای فرزندآوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر

مشوق های شهرداری تهران برای فرزندآوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر