مطالب مرتبط:
میادین میوه و تره بار شهرداری تهران امروز باز هستند
فعالیت ورزشی سازمان شهرداری تهران تعطیل شد
طرح بازآفرینی ناحیه 3 منطقه 19در کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران تصویب شد
معارفه فرمانده جدید یگان حفاظت شهرداری تهران/ زاکانی: همه مکلف به فراهم کردن اسباب خدمت به مردم هستیم
طرح بازآفرینی ناحیه 3 منطقه 19 در کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران تصویب شد
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 ساعت 00:022022-05-17سياسي

مشوق های شهرداری تهران برای فرزند آوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر


سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب، قرارگاه جمعیت شهرداری تهران، جمع آوری معتادین متجاهر و .

توضیحاتی ارائه کرد.

- گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،شیوع ویروس کرونا دو سال برگزاری نمایشگاه کتاب را به تعویق انداخت.

امسال بزرگترین رویداد فرهنگی در مصلی تهران برگزار شد و قرار بود که این نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار شود اما به دلیل اینکه در 4 سال گذشته زیرساخت های لازم در شهر آفتاب فراهم نشده بود نتوانستند مسوولان نمایشگاه کتاب را در شهر آفتاب برگزار کنندو شورای اسلامی شهر تهران مصوبه ای دارد که بر اساس آن باید تمامی نمایشگاه های پر مخاطب به خارج از شهر شهر برود.

قراراست که زیرساخت های لازم در شهر آفتاب فراهم شود و در سال آینده نمایشگاه کتاب در این مکان برگزار شود.

چندی پیش یک بار نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب برگزار شد اما به دلیل عدم وجود زیرساخت ها مشکلات زیادی برای ناشران ایجاد شد.

شهرداری تهران قرارگاه جمعیتی را ایجاد کرده است.

مساله جمعیت یک کار بین بخشی است و نیاز به مشارکت همه بخش ها، سازمان ها و نهادها و قوای سه گانه دارد.

همه باید به مساله فرزندآوری به صورت منسجم توجه کنند.

سال 1392 شورای شهر مصوبه ای در خصوص ایجاد ستاد جمعیت در شهرداری تهران داشته و از آن سال تاکنون تنها یک جلسه این ستاد برگزار شده که هیچ دستاورد و خروجی نیز نداشته است و حالا این ستاد دوباره شکل گرفته است.

 اقدامات شهرداری تهران در خصوص افزایش جمعیت و ترویج فرزندآوری تنها به مقوله فرهنگی خلاصه نمی شود، شهرداری باید شهر را برای مادر و کودک آماده کند و در این زمینه از زیرساخت هایی که دارد می تواند استفاده کند و خانواده کامل را ترویج دهد.

در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب موضوع قرارگاه جمعیت، بحث ساماندهی متکدیان، کودکان کار ،جمع آوری معتادین متجاهر و .

با علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و نائب رییس کمیسیون اجتماعی شورا به گفت و گو نشستیم.

نظر خود را در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب اعلام کنید آیا استقبال خوب بوده است؟ آیا سال آینده نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار خواهد شد یا به شهر آفتاب منتقل می شود؟ در این زمینه توضیح دهید.

برگزار کننده اصلی  نمایشگاه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است/نمایشگاه کتاب سال آینده قطعا در شهر آفتاب برگزار می شود/پشتیبانی های  از سوی مدیریت شهری  صورت گرفت چون برگزار کننده اصلی  نمایشگاه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است ما هم به عنوان شرکت کنندگان فقط می توانیم از نتیجه لذت ببریم و  یا اگر عیب و ایرادی میبینیم آن را منتقل کنیم.

البته پشتیبانی ها هم از سوی مدیریت شهری  صورت گرفته است .

دوسالی نمایشگاه کتاب به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد.

خدا رو شکر امسال شاهد برگزاری هستیم و  دوستان هم زحمات زیادی کشیدند و بعد از نمایشگاه بازخورد سنجی  صورت می گیرد تا  آسیب شناسی کنیم و بتوانیم سال  بعد مشکلات را برطرف کنیم.

اما در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب در سال آینده بگویم که حتما نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

مصوبه محکمی هم در این زمینه در شورای اسلامی شهر تهران داریم.

زیرساخت ها فراهم می شود و این رویداد فرهنگی به شهر آفتاب منتقل خواهد شد.

وزارت ارشاد برای برگزاری نمایشگاه  نزدیک به 90 هزار متر مربع فضا نیاز داشت و ما در شهر آفتاب این قدر فضا نداشتیم امسال هم اگر شهر آفتاب آماده بود حتما نمایشگاه آنجا برگزار می شود اما آمادگی لازم را نداشتند.

وزارت ارشاد برای برگزاری نمایشگاه  نزدیک به 90 هزار متر مربع فضا نیاز داشت و در مجموعه شهر آفتاب حدود نیمی از این فضا آماده بود.

به جهت اینکه در فصل بارش هستیم و ناشران در دوره قبل که نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار شد به دلیل عدم وجود زیر ساخت ها تجربه خوبی نداشتند.

باید تمامی نواقص مجموعه شهر آفتاب برطرف و بهینه شود تا بتوان از آن استفاده کرد.

شهردار تهران مصمم است که نقایص شهر آفتاب برطرف شود در چند ماهی که مدیریت جدید شهر آفتاب مستقر  شده است تلاش های زیادی برای رفع نواقص صورت گرفته است و شهردار تهران هم در این زمینه بسیار مصمم است که هر چه زودتر شهر آفتاب تکمیل شود.

   باید تمامی نمایشگاه های پرمخاطب در مجموعه شهر آفتاب برگزار شود بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران باید تمامی نمایشگاه های پرمخاطب در مجموعه شهر آفتاب برگزار شود  و  انشاالله سال بعد نمایشگاه کتاب را در شهر آفتاب برگزار خواهیم کرد.

در حال حاضر نمایشگاه شهر آفتاب ذیل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران آمده است/می توانیم تغییرات حقوقی هم در این نمایشگاه ایجاد کنیم/ شهرداری تهران هزینه زیادی برای ساخت نمایشگاه شهر آفتاب انجام داده است بگذارید بگوییم که شهرداری تهران هزینه زیادی برای ساخت نمایشگاه شهر آفتاب انجام داده است.

این نمایشگاه از نظر زیبایی، ویژگی های مکانی، دسترسی های به انواع ناوگان حمل و نقل و.

در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

مدیریت جدید شهر آفتاب تازه نفس است و چند ماه گذشته تلاش های زیادی برای رفع نقایص کرده است.

البته که باید تمامی نمایشگاه ها به شهر آفتاب منتقل شود، که بیشینه ممکن آن مشروط به تکمیل حداکثری زیرساخت ها است.

در حال حاضر نمایشگاه شهر آفتاب ذیل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران آمده است.

البته تمام قسمت های شهرداری تلاش می کنند تا این نمایشگاه پشتیبانی شود.

ما می توانیم تغییرات حقوقی هم در این نمایشگاه ایجاد کنیم و این مجموعه بهره بردار را به یک بخش بهره بردار و سرمایه گذار تبدیل کنیم تا بتواند به راحتی توسعه های خود را تمهید کند.

در خصوص قرارگاه جمعیت در تهران توضیح دهید؟ قرار است چه اقداماتی شهرداری تهران در خصوص جمعیت انجام دهد؟ در قرارگاه دستگاه های مختلف کنار هم جمع می شوند/ جمعیت کشورمان دچار کهنسالی شده است در ارتباط با قرارگاه جمعیت باید بگویم که در چند ماه اخیر چند قرارگاه در شهرداری تهران ایجاد شده است و یکی از آنها قرارگاه اجتماعی با الهام گیری از فرهنگ مدیریت جهادی و دفاع مقدس است.

در قرارگاه دستگاه های مختلف کنار هم جمع می شوند  و داشته های مردمی را هم به آنها اضافه می کنیم تا بتونیم بعضی از مسائلی که در شهر تهران وجود دارد را حل کنیم.

 دچار یک غفلت پررنگی در بحث جمعیت هستیم/ شهرداری تهران در بحث فرهنگی و آموزش و شهروندی مورد نیاز برای افزایش جمعیت میتواند  ورود کند برای جمعیت هم برخی از مسائل روی میز هست اینکه جمعیت کشورمان دچار کهنسالی شده است.

در خصوص مسایل فرهنگی در این زمینه اقدامات لازم صورت نگرفته است و در این ماجرا دچار یک غفلت پررنگی شده ایم.

 شهرداری تهران در بحث فرهنگی و آموزش و شهروندی مورد نیاز برای افزایش جمعیت میتواند  ورود کند و  به ویژه در بیلبورد ها و فضای پیرامونی که در سطح شهر تهران وجود دارد یا در ارائه خدمات فرهنگی و غیر فرهنگی می تواند مشوق هایی را برای شهروندان ارائه کند.

به عنوان مثال هنگامی که مردم از خانه شان بیرون می آیند بتوانند از بسیاری از خدمات حمل و نقل عمومی، شهرسازی و خدمات شهری استفاده کنند.

باید برای خانواده هایی که میخواهند جمعیت شان اضافه شود تدارکاتی دیده شود/برنامه ریزی لازم صورت گرفته است می توان مشوق هایی رو برای مردم قائل  شد و  تجربه نشان داده است  که می توان مشکلات را برطرف کرد.

درست است موضوعات اقتصادی در بحث فرزند آوری مطرح می شود  اما باید تدارکاتی دیده شود برای خانواده هایی که میخواهند جمعیت شان اضافه شود و  پشتیبانی های خوبی برای آنها ایجاد شود.

البته اتفاقاتی رخ داده است و موضوعات تشویقی دیگری در دست اقدام و طراحی است.

   بسیاری از افراد وضع مالی خوبی  دارند اما از لحاظ فرهنگی میلی به ازدواج ندارند/برخی هم ازدواج کرده و به دنبال فرزند آوری نیستند/ ماجرای فرهنگی در بحث فرزند آوری خیلی  پررنگ تر از   موضوعات اقتصادی است بگذارید نکته ای را بگویم بسیاری از خانواده ها مشکل اقتصادی ندارند و وضع مالی خوبی  دارند می بینیم از لحاظ فرهنگی میلی به ازدواج ندارند و بعضی ها که میل به ازدواج دارند و ازدواج کردند دنبال فرزندآوری نیستند لذا این موضوعات نشان می دهد  که ماجرای فرهنگی خیلی  پررنگ تر از   موضوعات اقتصادی است.

در قرارگاه اجتماعی  هم دستگاه های مختلف  در کنار شهرداری تهران قرار دارند و قرار است  کارهای مختلفی انجام دهند.

شهرداری تهران، دانشگاه های علوم پزشکی، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، بهزیستی و .

در کنار هم هستند تا بتوانند اقدامات شایسته ای انجام دهند.

  البته دوستان در شهرداری تهران در این باره قطعا گزارش می دهند.

ماجرای جداسازی پارک ها در تهران چیست؟ قرار است پارک ها زنانه و مردانه شوند، در این زمینه توضیح دهید.

 باید فضاهای را  برای استفاده مادران و فرزندان کوچک  آنها مناسب سازی کرد مثلا در مترو مکان های را برای مادران در نظر گرفته اند تا بتوانند به فرزندشان شیر دهند و یا تعویض پوشک انجام دهند.

بانوان حق دارند فضای به آنها اختصاص داده شود/نیمی از جمعیت کشور خانم هستند/مناسب سازی آغاز شده است در پارک ها هم باید امکاناتی فراهم شود  تا بانوان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

مناسب سازی بعضی بوستان ها برای ورزش همگانی بانوان  لازم است  لزوماً همه  به باشگاه نمی روند و برخی  می خواهند از پارک استفاده کند و دوست دارند شرایط خوبی برای آنها فراهم شود .

مناسب سازی آغاز شده  و قرار است  فقط فضای امنی را برای ورزش بانوان ایجاد کنند.

ببینید چیزی به نام جدایی خانوم و آقا در پارک نداریم/سیاست اصلی در شورا در بحث فرهنگی و اجتماعی موضوع  خانواده محوری  است البته این را هم بگویم که بوستان های مخصوص بانوان در تهران کم است .

نیمی از جمعیت کشور خانم ها هستند و حق دارد مکانی برای ورزش داشته باشند.

ببینید چیزی به نام جدایی خانوم و آقا در پارک نداریم ما اصلاً اعتقادی به این قضیه به این شکل نداریم.

ما معتقدیم که سیاست اصلی در شورای اسلامی شهر تهران در بحث فرهنگی و اجتماعی موضوع  خانواده محوری  است.

خانواده یعنی پدر، مادر، فرزندان، پدر بزرگ، مادر بزرگ و .

مناسب سازی بعضی بوستان ها برای ورزش همگانی بانوان نیاز است/خانواده باید دور هم جمع باشند ما بوستان هایمان را مناسب می کنیم که خانواده با خیال راحت و با حفظ شان و حرمتشان از آن استفاده کنند؛ بچه ها بتوانند بازی کنند، خانواده دور هم باشند مثل قدیم که همینجور بود.

اما یک بحث دیگری وجود داره و اینکه ما یک تناسب و مناسب سازی باید برای مادران و فرزندان کوچک ایجاد کنیم.

مناسب سازی بعضی بوستان ها برای ورزش همگانی بانوان نیاز است.

شهرداری تهران برای رفع مشکل کودکان کار، متکدیان، معتادین متجاهر چه برنامه ای دارد؟در این زمینه توضیح دهید.

 تقریبا 4 سالگی موضوع آسیب های اجتماعی رها شده بود/نزدیک به بیست و اندی هزار نفر معتاد متجاهر جمع آوری شد  در قرارگاه  اجتماعی معضلات شهری از جمله کودکان کار، متکدیان و .

مورد بررسی قرار می گیرد.

قرارگاه اجتماعی مهترین وظیفه اش درباره کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه معتادین متجاهر، کارتون خواب ها و .

است.

الحمدالله در این زمینه هم موفق بوده است.

  دستگاه های مختلف مانند بهزیستی، نیروی انتظامی، کمیته امداد در کنار هم قرار گرفتند  و البته شهرداری تهران نقش میاندار را در میان ایفا کرد.

دستگاه ها هماهنگی خوبی داشتند .

تقریبا 4 سالگی  این موضوعات رها شده بود و برخی مکان ها پر از  معتاد متجاهر بود.

نزدیک به بیست و اندی هزار نفر معتاد متجاهر جمع آوری شد که البته  کار ساده ای نبود؛ خصوصاً که یک امر انسانی است  و شما نمی توانید فقط یک خط  رویش بکشید یا شیفت دیلیت کنید.

 تقسیم بندی بین دستگاه ها  صورت گرفت و  سهم شهرداری تهران  5 تا 7 نفر هزار بود/معلوم است که  بعضی از دستگاهها هنوز کارشان را کامل انجام نداده و عقب هستند شما باید این افراد را پرورش دهید تا دوباره به حلقه کار و زندگی باز گردنند.

لذا تقسیم بندی بین دستگاه ها  صورت گرفت و  سهم شهرداری تهران  5 تا 7 نفر هزار بود که این وظیفه را انجام داد و در این زمینه توفیق داشتیم.

  منتها تعداد معتادین متجاهر زیاد  است و هنوز در سطح شهر تهران دیده می شوند لذا معلوم می شود که  بعضی از دستگاهها هنوز کارشان را کامل انجام نداده و عقب هستند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: نمایشگاه کتاب - نمایشگاه - برگزار - شهر آفتاب - برگزاری نمایشگاه - تهران - شهرداری تهران - آفتاب - برگزاری - سخنگوی شورای شهر تهران - شورای اسلامی شهر تهران - کتاب - شهر تهران - سخنگوی شورای شهر - شورای اسلامی شهر - شورای شهر تهران - شهرداری - زیرساخت - معتادین متجاهر - رویداد فرهنگی - قرار - آوری - شورای اسلامی - معتاد متجاهر - ویروس کرونا - معتاد - شورای - مصلی تهران - شورای شهر - سال آینده

آخرین اخبار سرویس:
شیوه جدید امام جمعه اصفهان برای تشویق به فرزندآوری

اعلام آمادگی سپاه برای امدادرسانی به زلزله زدگان بخش مهران

چک صیادی مراجعات به قوه قضاییه را کاهش داد| تاثیر مثبت قانون جدید بر مراودات تجاری

تخت روانچی: کشور ها برای کاهش سوانح رانندگی به هم کمک کنند

هشدار تند علی مطهری به مجلس

قانون جذاب چیست | تکنیک 5 در 55 چگونه است

اعلام آماده باش سراسری هلال احمر در هرمزگان

چالش های صلاحیت

یورش معترضان لیبیایی به مقر مجلس نمایندگان در طبرق+ فیلم

اولین تصاویر از زلزله هرمزگان

استخدام 9 عنوان شغلی در یک شرکت معتبر در بندر عباس

روایت سخت کوشی یک زوج طلبه | جهاد خدمت در مناطق محروم؛ سخت اما شیرین

امام جمعه کرج عاملان گرانی مسکن را معرفی کرد

بانویی از نسل آفتاب

نقاشی جدید حسن روح الامین رونمایی شد

پیام ویژه رییسی برای «مهاجر سرزمین آفتاب»

در انقلاب آموختیم!

جنگ ما با آمریکا تا ابد ادامه دارد

شاید ادامه مذاکرات در سطح وزیر خارجه انجام شود

فیلم|حماسه دهه نودی های کهگیلویه ای در اجرای سرود سلام فرمانده

چرا دولت با افزایش حقوق همه بازنشستگان مخالف است؟

یک فعال سیاسی به سخنان علم الهدی درباره نماز شب خواندن علی باقری واکنش نشان داد

کنایه سنگین عضو دولت خاتمی به رییسی؛ اداعای ضدفساد دارید

استخدام حسابدار ارشد در شرکت پویش گستر عدالت سامان در تهران

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | شنبه 11 تیر 1401

دعوت دبیر کل سازمان جهانی گردشگری از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین المللی شهرداران در اسپانیا

استخدام منشی با بیمه در الست گروپ در تهران

استخدام مشاور امور مهاجرتی در شرکت افق بین الملل یاسمین در تهران

امیرعبداللهیان: باقری در هماهنگی کامل با من به مذاکرات ادامه می دهد / اخذ تضمین پایدار نتیجه مذاکرات را ثمربخش می کند

از اول گفتم در بحث برجام، مسئله قطر تله آمریکایی است/ در راس تیم مقتدر ایرانی، یک جوان متدین نماز شب خوان است

رایزنی های هیات قضایی ایران در «سن پترزبورگ»

قانون پایانه های فروشگاهی در راستای ایجاد شفافیت است

صحبت های ظریف وایرال شد

رتبه بندی معلمان و وعده جدید وزارت آموزش و پرورش

استخدام منشی با بیمه و بیمه تکمیلی در شرکت رایا پارس مرآت در تهران

رییس جمهور درگذشت مادر تنها شهید ژاپنی دفاع مقدس را تسلیت گفت

میهن 9845

قدس خراسان 9845

مسجد تراز اسلامی| امام جماعتی که پشت موتورگازی سوار می شد، اما ساواک را کلافه کرد

بازدید میدانی از منطقه عشایری کمهر سپیدان استان فارس‎‎

پنجمین گردهمایی مجمع جلسات قرآنی استان تهران

دشمن در حال ترویج مفاهیم روشنفکری همچون دوست اجتماعی است

سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی ها چگونه مدیریت می شوند؟

کلمات قادر به ستودن صبر جمیل بانوان مومن نیست

ترتیل صفحه 470 قرآن/ مرد فرعونی که پیرو موسی بود+فیلم، متن و مفاهیم

کتاب شهید علی عرب منتشر می شود

طرح «صیانت» تا دو هفته دیگر در دستور کار مجلس

اظهارات عجیب علم الهدی درباره تیم مذاکره کننده ایران: نماز شب می خوانند، تسلیم آمریکا نمی شوند

استخدام حسابدار انبار با بیمه در شرکت تولیدات کاغذی پاکان در تهران

سرمایه گذاری در بخش زیر ساختی از نیازهای اساسی شهر تهران است

امیرعبداللهیان: باقری در هماهنگی کامل با اینجانب به مذاکرات ادامه می دهد / اخذ تضمین پایدار نتیجه مذاکرات را ثمر بخش می کند

علم الهدی: از اول گفتم در بحث برجام، مسئله قطر یک تله آمریکایی ست / یک حکومت وابسته آمریکایی به عنوان دلال مجانی آمد وسط / محل مذاکرات را از وین به قطر منتقل کردند تا ما از مذاکرات عقب نشینی کنیم / در راس تیم قهرمان مقتدر ایرانی، یک جوان متدین نمازشب خوان است

اعلمی: بانک های خصوصی از بی عرضگی بانک مرکزی سوءاستفاده می کنند

برنامه درسی رشته «معارف اسلامی و روابط بین الملل» به تصویب رسید / حدادعادل: از تجربیات دانشگاه امام صادق به عنوان الگو می توان استفاده کرد

استخدام شرکت سپهر خوشرنگ

«پیگیریم ، قالیباف قول دو هفته آینده داد / صدای پای بازگشت «صیانت» به صحن

امیدآفرینی مهمترین مصداق جهاد تبیین است/ خواص در بیان پیشرفت ها لکنت زبان نداشته باشند

به اسم دورزدن تحریم ها هزینه سنگینی به مردم تحمیل شد

هشدار مشاور فرمانده کل سپاه درباره «نفوذی های» جدید

رییس جمهور درگذشت مادر تنها شهید ژاپنی دفاع مقدس را تسلیت گفت

ترامپ از بایدن جلو زد؛ آمریکا پشیمان است؟!

مراسم روز ازدواج در معراج شهدا

طعنه سخنگوی دولت اصلاحات به دولت رییسی

میزهای محاکمه ای به زودی برای سران دشمنان ایران ترتیب خواهیم داد

از 16 جنگ دنیا عکس و مستند دارم / خاطرات عکاس نامدار ایرانی که با «بن لادن» زندگی کرد

تصاویر | ازدواج 50 زوج جوان کرمانی در جوار مرقد شهید سلیمانی

رییس جمهور درگذشت مادر تنها شهید ژاپنی دفاع مقدس را تسلیت گفت

بی احترامی مجری آذربایجانی به خواننده پاپ ایرانی + ویدئو

فرماندار اصفهان: هرگونه ساخت وساز باید بر اساس قانون و اخذ مجوزات لازم باشد

سروده میلاد عرفانپور در وصف مادر شهید ژاپنی/ در جستجوی آفتاب بی غروب ما

غوغای مردم یاسوج در استقبال از یک سرود +فیلم

فیلم| استقبال باشکوه یاسوجی ها از سرود «سلام فرمانده»

حمله تند پولاد کیمیایی به گوگوش: تو هسته خانواده ما را پاشاندی!

حسن خمینی: هیچ موضوعی به اهمیت حل مسائل اقتصادی نیست

ببینید| اعتراف شهردار تهران: مردم برای خرید خانه باید حقوق 66 سال را کنار بگذارند

امضای 7 پادشاه قاجار را ببینید / ناصرالدین شاه ، متفاوت مثل همیشه + عکس

حمله تند پولاد کیمیایی به گوگوش: تو هسته خانواده ما را پاشاندی!

فال تاروت کبیر | فال تاروت 11 تیر

بازداشت گسترده کارمندان یک اداره در رباط کریم

فرماندار اصفهان: هرگونه ساخت و ساز باید براساس قانون و اخذ مجوزات لازم باشد

زینب حمزه لویی گردهمایی زوج های معراج شهدا

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی: ملت فلسطین هرگز از حقوق خود در برابر وعده های توخالی چشم پوشی نخواهد کرد

دولت به خدمتگزاری در مکتب امام خمینی (ره) افتخار می کند/ نهضت امام بدون لکنت با جریان غرب زدگی و تحجر مرزبندی دارد

استخدام شرکت آمل کربوراندم

پیش فروش شیائومی 12 لایت شروع شد

پیام تسلیت نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری به خانواده دهقان فداکار لرستانی

پورمحمدی: شاید در انتخابات بعدی ظلم و جفای دیگری شود

قالیباف: مادر فداکار شهید بابایی تجلی عشق و دلدادگی به خدا بود

جزییات مراسم وداع و تشییع پیکر مادر شهید ژاپنی دفاع مقدس اعلام شد

نماینده مجلس: 3 میلیون کودک در ایام کرونا از تحصیل بازماندند/ طرح صیانت در دستور کار مجلس قرار می گیرد

اجرای سلام فرمانده در دهدشت با حضور ابوذر روحی

تشییع پیکر سردارحاج محمد مهدی گرگیج بزرگ طایفه گرگیج در زاهدان

قیمت مرغ افزایش می یابد

ازدواج آناشید حسینی و دندانپزشکش علنی شد | همسر ثروتمند آناشید حسینی کیست؟

استخدام شرکت شیرین پلو ایرانیان

خبر مهم و نگران کننده یک نماینده مجلس درباره طرح صیانت از فضای مجازی

ببینید | اجرای 10 هزار نفری « سلام فرمانده » به زبان لری بویراحمدی

انتقال یک دستگاه ترانس 200 کیلو ولت برای رفاه کوهنوردان در تفتان

برگزاری آزمون سراسری سال 1401 در در 15 کشور خارجی

ببینید: قیچی باقری کنی در مذاکرات به سنگ خورد!

مشوق های شهرداری تهران برای فرزند آوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر

مشوق های شهرداری تهران برای فرزند آوری/جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر