مطالب مرتبط:
آخرین جزییات انتخابات لرستان؛ از اخذ رأی تمام الکترونیک در 4 شهرستان تا پیش بینی 1871 شعبه اخذ رأی
66 هزار و 800 شعبه اخذ رأی برای انتخابات ریاست جمهوری
آخرین خبرها از انتخابات در لرستان/ پیش بینی453 شعبه اخذ رأی تمام الکترونیک
رحمانی فضلی: 66 هزار و 800 شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری / تبلیغات از ساعت7 صبح پنجشنبه ممنوع است
رحمانی فضلی: 66 هزار و 800 شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 ساعت 01:252021-06-16سياسي

استقرار 40 شعبه اخذ رأی در شهرستان دهاقان/ رقابت 122 نامزد در انتخابات شوراهای اسلامی


فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این که 40 شعبه اخذ رأی در شهرستان دهاقان مستقر می شود، گفت: 122 نامزد در انتخابات شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری در حال رقابت هستند.

- سیدعلی سجادی امروز در گفت وگوبا خبرنگار فارس در دهاقان با تبریک فرارسیدن دهه کرامت با اشاره به در پیش بودن انتخابات اظهار داشت: دو انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و تیره های عشایری را در پیش رو داریم، در راستای لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات، اقدامات لازم در خصوص تشویق مردم به حضور حداکثری توسط مسؤولان و نهادهای شهرستان انجام شده است.

فرماندار شهرستان دهاقان ادامه داد: در این انتخابات باید تبلور حضور مردم و تبلور جمهوریت نظام به نمایش گذاشته شود، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها نظامی است که در جهان جمهوریت و اسلامیت را در کنار هم  برقرار کرده است، به نظر می رسید تجمیع  جمهوری و اسلامی ممکن نباشد ولی ما نشان دادیم که این امر امکان پذیر است.

وی با بیان این که باید علاوه بر اصول دین بر اصول نظام هم پایبند باشیم، گفت: مردم عزیز با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح در هر دو انتخابات گامی در راستای منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی برمی دارند، همگان باید در راستای افزایش شور انتخابات و حضور مردم، دستاوردهای این نظام مقدس را برای دیگران بیان کنند.

شفافیت عامل اساسی برای بهبود عملکرد داوطلبان انتخابات است سجادی با اشاره به تأثیر شفافیت" بر عملکرد نامزدهای منتخب اظهار داشت: انتخابات سال 1400 قطعاً همانند انتخابات دیگر حائز اهمیت و سرنوشت ساز است و مردم با ایمان شهرستان دهاقان مثل همیشه در صحنه حاضر هستند و نقش به سزایی در پرشور کردن انتخابات ایفا می کنند اما شفافیت عامل اساسی برای بهبود عملکرد مطلوب داوطلبان است و این افراد برای قبول مسؤولیت باید شفافیت داشته باشند زیرا شفافیت منجر به حرف ها و قول های صادقانه ای می شود که قابل اجرا هستند و داوطلبان نیز منطبق بر قانون و دستورالعمل حرکت و اقدام می کنند.

فرماندار شهرستان دهاقان افزود: شفافیت سبب می شود داوطلبان با مطالعه و بینش دقیق جواب گوی مردم باشند و این امر را در عملکرد خود نشان دهند؛ بر این اساس شفافیت مهم ترین عامل در بهبود وضعیت جامعه توسط مسؤولان است و نامزدها با شفافیت در عملکرد در صدد انجام کارها اقدام می کنند و نیازی نیست به فکر توجیه باشند.

وی در پاسخ به چرایی شفافیت در عملکرد بیان کرد: عملکرد شفاف نامزدها باعث می شود که در انظار عمومی وجهه یابند و مردم نیز به آنان اعتماد می کنند؛ پس به زبان ساده می توان گفت که شفافیت اعتماد را جلب و از دورویی و دروغگویی جلوگیری می کند و در واقع شفافیت همچون باکس شیشه ای است که مردم می توانند به کمک آن ناظر اعمال و کارهای نامزدها و حتی مسؤولان باشند و راحت و دقیق موانع را مشاهده کنند.

شائبه و دروغ مردم را نسبت به نظام بی اعتماد می کند سجادی ادامه داد: افرادی که برای شوراهای شهر و روستا و یا ریاست جمهوری نامزد و در صحنه حضور می یابند در صورتی که در فرایند انتخابات از شرایط لازم برخوردار نباشند و به مردم پاسخی شایسته و مطلوب منطبق بر صداقت و شفافیت ارائه ندهند به مرور زمان نظر مردم را نسبت کشور منفی می کنند، اگر نامزدها با شائبه و دروغ به مناصب مملکتی برسند ممکن است مردم را به همه خدمت گزاران نظام بی اعتماد کنند به نوعی که عملکرد اغلب مسؤولان را فاقد شفافیت بدانند که این اتفاق به ضرر جامعه تمام می شود و فاصله بین مردم و مسئولان را زیاد می کند.

حضور مردم در انتخابات تحریم ها را بی اثر می کند فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این که در گام دوم انقلاب هستیم و در حال حاضر نخستین انتخابات قرن جدید را در پیش روی داریم، ادامه داد: در سطح منطقه شاهد تحولات متعددی هستیم و حضور باشکوه مردم به شدت اثرگذار است و کم رنگ شدن حضور مردم نیز سبب می شود که در مناقشات بین المللی کم تأثیر باشیم.

وی با بیان این که تحریم های ظالمانه ای که به کشور ما تحمیل شده منجر به سخت تر و بیشتر شدن مشکلات اقتصادی مردم شده است، اظهار داشت: حمایت و حضور مردم در انتخابات منجر به دلگرمی برای منتخبانی می شود که خواستار انجام اقدامات کلان و شهرستانی هستند و با این راهکار مهم و نتیجه بخش به جهان ثابت می کنند که تحریم ها برای ایرانیان هیچ اثری ندارد.

بی طرفی و تشویق مردم به مشارکت حداکثری، شایسته ترین رفتار برای مسؤولان سجادی تأکید کرد: مسؤولان شهرستانی موظف هستند که در کمال بی طرفی و بی غرضی در انتخابات حاضر شوند و با اجرای عدم طرفداری از نامزدها، اعتماد مردم به مجریان و مسؤولان را جلب کنند، بی طرفی مسؤولان و تشویق، ترغیب و مشارکت حداکثری شایسته ترین رفتار برای مسؤولان به شمار می رود.

فرماندار شهرستان دهاقان در همین راستا ادامه داد: با توجه به دستورالعمل ها و آیین نامه های بازرسی و شورای نگهبان چند واحد مستقل از جمله هیأت بازرسی و موازی با آن هیأت نظارت در جریان انتخابات حضور دارند که موجب می شوند هم بر رفتار نامزدها و هم بر رفتار مسؤولان برگزار کننده نظارت بیشتر و منسجم تری از زوایای مختلف انجام شود؛ اگر جنبه بی طرفی پر رنگ تر شود، طبیعی است که حدود و حریم هر کاندیدایی حفظ می شود و هم چنین نظارت بر تبلیغات مؤثر خواهد بود.

ضرورت نظارت جدی بر فضای مجازی برای سلامت انتخابات وی با اشاره به نقش فضای مجازی در انتخابات بیان کرد: پر رنگ شدن فضای مجازی پتانسیل ویژه ای است که به مرور زمان همه مسؤولان و نامزدها متوجه آن می شوند، همان طور که در انتخابات آمریکا متوجه اثرگذاری آن شدیم و حتی شائبه ها در خصوص مسؤولانی به کمک توییتر و سایر نرم افزارها بیان شد؛ نامزدها نیز در این زمینه حساس شده اند و فعالیت در فضای مجازی را جز تبلیغات اساسی خود تلقی می کنند.

سجادی با بیان این که مسؤولان باید نظارت بیشتر بر فضای مجازی انجام دهند، تأکید کرد: تخلفات فضای مجازی باید در نظر گرفته شود و نظارت بیشتر و مؤثری نسبت به این فضا صورت گیرد تا با سلامت انتخابات پیش رو را پشت سر بگذاریم.

استقرار 40 شعبه اخذ رأی در شهرستان دهاقان فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این که در انتخابات 28 خرداد 40 شعبه اخذ رأی داریم، گفت: 35  شعبه ثابت و 5 شعبه به صورت" سیار اقدام به اخذ رأی می کنند، 15 شعبه در شهر دهاقان، 5 شعبه شهر گلشن و 15 شعبه در سطح روستاها و تیره های عشایری مستقر می شود.

وی با اشاره به کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر بیان کرد: 10 کاندیدا در شهر دهاقان و 12 کاندیدا در شهر گلشن در حال رقابت هستند.

سجادی با بیان این که در 11 روستای بخش مرکزی شهرستان دهاقان و 4 تیره عشایری انتخابات شورای اسلامی روستا برگزار می شود، گفت: 100 کاندیدا در روستاها و تیره های عشایری در حال رقابت هستند.

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به تعداد عوامل برگزاری انتخابات پیش رو بیان کرد: بیش از 1100 نفر اعم از عوامل اجرایی، هیأت نظارت شورای نگهبان و شوراها، هیأت بازرسی و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی وظیفه برگزاری انتخابات را در شهرستان دهاقان بر عهده دارند.

انتهای پیام/63122/ح30/
کلید واژه ها: شهرستان دهاقان - انتخابات - انتخابات شوراهای اسلامی - شوراهای اسلامی - شهرستان - شوراهای اسلامی شهر - فرماندار شهرستان - دهاقان - اسلامی - جمهوری - شوراهای اسلامی شهر و روستا - حضور حداکثری - شعبه اخذ رأی - پیام رهبر معظم انقلاب - جمهوری اسلامی ایران - فرماندار - رهبر معظم انقلاب - حداکثری - جمهوری اسلامی - نظام - حضور - عشایری - جمهوریت نظام - ریاست جمهوری - خبرنگار فارس - نامزد - روستا - رقابت - نظام مقدس - دهه کرامت

آخرین اخبار سرویس:
اعلام فراخوان نخستین جشنواره رسانه و امربه معروف و نهی از منکر کردستان

نیازمند 37نفر جهت کار بسته بندی (کار در منزل)

استخدام گرافیست حرفه ای

شوخی با اخراج دانشمند هسته ای/ اصولگرا و اصلاح طلب را سوژه کردیم!

رییس بنیاد مسکن درگذشت

از زندگی سید ضیاء الدین سجادی چه می دانید؟/او در چه رشته ای سرآمد بود؟/تحقیقات او درباره کدامیک از بزرگان ایران به نتیجه رسید؟

شوخی با اخراج دانشمند هسته ای/ اصولگرا و اصلاح طلب را سوژه کردیم!

چهار عامل مهم بروز بحران آب در ایران چیست؟

سی ویژگی افراد اخلاق مدار / محمود سریع القلم

از عملیات شهید چمران چه می دانید؟/هدف از انجام این عملیات چه بود؟

اصلاح طلبان توانایی تشکیل دولت سایه را دارند؟

توصیه امام به مهندس موسوی درباره مردم چه بود؟

چه کسی از طرف امام به قاضی شرع سده منصوب شد؟

آیت الله رییسی «تعامل میان ادیان ابراهیمی» را عملی کند

شنیده های وزیر خاتمی از لغو ناگهانی جلسه مهم شورای نگهبان بعد از نقد رهبری

احزابی که از روحانی حمایت کردند تقصیرات را گردن دیگران می اندازند

علت مخالفت امام با چاپ برگه استفتائاتشان چه بود؟

چرا برخورد با ترک فعل مسئولین کم کار در حد شعار مانده است!؟

پخش یک مسابقه جدید از شبکه پنج

کدام جریان سهم بیشتری از کابینه رییسی می خواهد؟

تعطیلی ستاد ملی مبارزه با کرونا، شوخی تلخ رییس جمهور با سلامت شهروندان/بلاهایی که دولت در واپسین روزهای ریاستش بر سر مردم می آورد

لزوم رعایت عقلانیّت و آرامش در کار مجلس

از بی قراری آژانس تا دلیل عقب افتادن مذاکرات احیاء برجام

مقابله با احتکار مسکن در سامانه املاک و اسکان

اریک کلاپتون: هرجا گواهی واکسیناسیون بخواهند کنسرت نمی دهم!

زمان دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد 1400

رییسی اولویت دیپلماسی دولت سیزدهم را نام برد

حدیث روز | أمیرالمؤمنین (ع) را بهتر بشناسیم

اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود

پنج باور غلط و آثار اجتماعی زیان بار آن

جویای ادمین ماهر هستم

کارشناس املاک درآمد

استخدام در فست فود

استخدام نماینده علمی، کلینیک زخم

نیازمند نیرو ابمیوه و بستنی

کرونا 7000 نفر پرسنل مهدهای کودک خراسان رضوی را خانه نشین کرد

دیدگاه یک استاد حوزه علمیه قم درباره وقایع اخیر افغانستان

احزابی که از روحانی حمایت کردند تقصیرات را گردن دیگران می اندازند

پیام تسلیت صالحی در پی درگذشت معاون پیشین سازمان انرژی اتمی ایران

دیدگاه یک استاد حوزه علمیه قم درباره وقایع اخیر افغانستان

عکس| گوش شنوا و مرهم درد مردم

رمز نامیده شدن بیت الله به عنوان بیت عتیق/ چرا کعبه 4 ضلع دارد؟

دیدگاه یک استاد حوزه علیمه قم درباره وقایع اخیر افغانستان

جهاد در راه خدا بر زندگی انسان تأثیرگذار است

مراکز مدیریت حوزه های علمیه دو هفته تعطیل شد

فیلم| اولین شب حرکت کارون شادی غدیریه در بحرانی ترین نقطه خوزستان

استخدام.خواهران

استخدام خانم مسلط به اتوکد و آشنا با اسکچاپ

استخدام نیرو کارگر خدماتی

کمک آشپز آقا و صندوق دار خانوم

از بی قراری آژانس تا دلیل عقب افتادن مذاکرات احیای برجام

تبلیغات اینستاگرام

جذب نیرو از سراسر کشور تایپ

استخدام حسابدار در شرکت تیپاکس یزد

برخی ابهامات افزایش سهم سوابق تحصیلی در کنکور/ نواقص هرم هدایت تحصیلی

اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود

فال حافظ / راهی بزن که آهی بر ساز آن توان زد

برخی ابهامات افزایش سهم سوابق تحصیلی در کنکور/ نواقص هرم هدایت تحصیلی

استخدام نیروی جوان و توانمند و قوی در چینی بهداشتی

نیازمند شاگرد برای یادگیری جوشکاری و نورمخفی

نیازمند همکار خانم جهت کار درفروشگاه مواد غذایی

کار در منزل (تایپ)

همکار خانم و آقا شرکت

توبیخ یک برنامه تلویزیونی بخاطر نمایش چهره یکی از پیامبران

استخدام جهت ساماندهی ارباب رجوع

تبعات مخرب سرزنش مجردها برای ازدواج

بهبودی شهاب مرادی، پس از دچار شدن به کرونا

تبعات مخرب سرزنش مجردها برای ازدواج

پرستاری از سالمند و امور منزل

دعوت به همکاری زیر نظر مخابرات کل کشور

تسلیت محمد مخبر درپی درگذشت رییس بنیاد مسکن

بهبودی شهاب مرادی، پس از دچار شدن به کرونا

استخدام بازاریاب آقا و خانم

استخدام نگهبان بازنشسته و نظافت چی و باغبان

استخدام دائمی بانوان موسسه فرهنگی

استخدام در بیمه سامان

رصدخانه ملی، اعتماد به نفس محققان و جوانان ایرانی را بالا می برد

سخنان روحانی درباره طرح اقدام راهبردی مجلس فرافکنی است

شاگرد و همکار ارایشگاه زنانه

پیام تسلیت نوبخت در پی درگذشت علیرضا تابش

آخرین خبرها از طرح اقدام ملی مسکن در لرستان

انتقال آب از سرشاخه های رودخانه های خوزستان کاری خائنانه است

مطالبه احمد خاتمی از رییسی در رابطه با اجرایی شدن اینترنت ملی با الگوی روسی / تأکید بر زنده نگهداشتن فرهنگ شهادت و برپایی مجالس عزا / تلاش آمریکا برای دور کردن جوانان ایرانی از فرهنگ شهادت و نزدیکی به شهوت در سایه اینترنت

ناوشکن ایرانی سهند وارد «سنت پترزبورگ» شد

انتقال آب از سرشاخه های رودخانه های خوزستان کاری خائنانه است

مراکز مدیریت حوزه های علمیه دو هفته تعطیل شد

اجرای خریدسربازی و جریمه ریالی غایبان دوباره تکرار می شود؟

دلتنگی مجید صالحی برای مادرش /عکس

تسلیت رییس ستاداجرایی فرمان امام(ره) در پی درگذشت علیرضا تابش

پیام تسلیت نوبخت در پی درگذشت علیرضا تابش

سیاست اشتباه وزارت نیرو عامل تنش آبی در خوزستان/ خواسته های مردم خوزستان به حق است

توهین به قومیت های ایرانی، ادیان الهی و مذاهب اسلامی چه مجازاتی دارد؟

ضرورت اتصال خودپردازها به سامانه صیاد برای حل مشکل صاحبان کسب و کار در مناطق محروم

اجرای خریدسربازی و جریمه ریالی غایبان دوباره تکرار می شود؟

اجرا و تکمیل خط انتقال آب سد ارغون مطالبه جدی مردم «کلمه» است

پیام تسلیت نوبخت در خصوص درگذشت رییس بنیاد مسکن

50 هزار مترمکعب آب شیرین کن در استان بوشهر افتتاح می شود

اعلام تعداد افراد برخی از گروه ها و اقشار جامعه برای دریافت واکسن

سازمان سنجش سوالات مشکل دار کنکور را حذف کند

خاکسپاری رییس جمهور ترور شده هاییتی در فضای امنیتی

استقرار 40 شعبه اخذ رأی در شهرستان دهاقان/ رقابت 122 نامزد در انتخابات شوراهای اسلامی

استقرار 40 شعبه اخذ رأی در شهرستان دهاقان/ رقابت 122 نامزد در انتخابات شوراهای اسلامی