مطالب مرتبط:
وقتی از تحریم فرصت ساختیم/ «رییسی» چگونه به کمک بزرگترین واحد صنعتی خراسان جنوبی آمد
وقتی از تحریم فرصت ساختیم/ ضربه ای که با مساعدت آیت الله «رییسی» مرتفع شد
اعلام حمایت اهل سنت خراسان جنوبی از آیت الله رییسی
ستاد رییسی در خراسان جنوبی از هیچ یک از نامزدهای شورا حمایت نکرده است
خراسان جنوبی ها در سال 700 هزار تن گرد و غبار می خورند!
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 ساعت 00:352021-06-16سياسي

وقتی از تحریم فرصت ساختیم/ «رییسی» چگونه به کمک بزرگترین واحد صنعتی خراسان جنوبی آمد


- خبرگزاری فارس- خراسان جنوبی؛ یکی از سطوح و عرصه های مهم مشارکت سیاسی، شرکت مردم در انتخابات است و هر چه مشارکت بیشتر باشد در مقابل دشمنان و بدخواهان بازدارندگی بیشتری خواهیم داشت.

برگزاری انتخابات با مشارکت بالا همواره سرمایه ای برای نظام جمهوری اسلامی" ایران بوده و درصد بالای مشارکت ها در انتخابات گذشته نگرانی هایی را برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است آن ها همواره برای اینکه مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند طرح ها و برنامه هایی را داشته و پیدا کردند.

امسال نیز دشمنان نظام انقلاب برای دلسرد کردن مردم و رسیدن به اهدافشان نقشه هایی را طراحی و اجرا می کنند اما آنچا که مهم است این است که مردم ما هیچگاه دست از دفاع از انقلاب و نظام بر نمی دارند و حضورشان در انتخابات را به منزله دفاع از انقلاب می دانند.

در همین راستا خبرگزاری فارس با محمدحسین زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر انجام داده که متن کامل این گفتگو به شرح ذیل است.

فارس: چرا در انتخابات 1400 مشارکت بالا اهمیت دارد و مهم است؟ زینلی: در نظام مردم سالاری دینی مردم بن مایه اصلی در کشور هستند و امام(ره) نیز فرمودند؛ این نظام برآمده از الله اکبرهای مردم است .

اگر مردم در صحنه نباشند این سؤال مطرح می شود که چه کسی می خواهد در صحنه باشد و نظام چه کاری می خواهد انجام دهد؟ بنابراین باید این را بدانیم که اگر مردم به عنوان پشتوانه اصلی هر حکومت و جامعه از رهبری نظام منفک شوند چیزی از آن نظام نمی ماند.

در نظام های مردم سالاری همانند نظام جمهوری اسلامی ایران ارتباط دو سویه بین رهبری و مردم برقرار است.

در 15 خردادماه زمانی که نهضت امام خمینی(ره) به میدان آمد عده کمی بودند که از این نهضت حمایت کردند اما از سال 55 و 56 با اوج گیری نهضت مردم به خیابان ها آمده و این امواج انسانی ملت بود که رژیم پهلوی را ساقط کرد.

علی رغم همه مخالفت های استکبار" جهانی که گروه های شرق و غرب برای از بین بردن انقلاب و قیام مردمی ایران متحد شده بودند انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

دشمن که چاره ای نمی دید برای از بین بردن این پیروزی جنگ را بر ما تحمیل کرد.

در آن مقطع نیز با پایمردی جوانان پیروز میدان شدیم.

تجریه ثابت کرده در هر حوزه ای که مردم وارد شدند سربلند شدیم مانند 8 سال جنگ تحمیلی، عرصه های سازندگی، عرصه انتخابات و دیگر عرصه ها.

لزوم حضور گسترده مردم پای صندوق های رأی این را باید بدانیم که دولت ها با آرای مردم سرکار می آیند و اگر مردم سستی و کوتاهی کنند و پای کار نیایند وضع موجود بدتر خواهد شد.

در هر برهه ای که دولت های مختلف سر کار آمدند اگر با مردم همراه بودند موفق شدند و اگر خط خود را از مردم جدا کردند ناموفق بودند.

امروز گسست اجتماعی و نارضایتی وجود دارد و خالق آن کسانی هستند که زمامدار عموم اند و شیوه های مملکت داری را از رهبری و مردم جدا کردند و چشم به مساعدت های بیگانگان دوختند.

در انتخابات پیش رو مردم باید بدانند با چه کسی می خواهند همراه باشند.

آیا قرار است با توده مردم، آرمان های شهدا و رهبری همراه باشند یا با مریم رجوی و جیره خواران داخلی   یکپارچگی مردم بر محور ولایت بسیار ارزشمند است.

برای هدایت زمامداران و کسانی که به مردم و توان داخلی تکیه کنند نیازمند حضور گسترده مردم پای صندوق های رأی هستیم و این مردم نقش اساسی و تعیین کننده ای دارند.

در انتخابات پیش رو مردم باید بدانند با چه کسی می خواهند همراه باشند.

آیا قرار است با توده مردم، آرمان های شهدا و رهبری همراه باشند یا با مریم رجوی و جیره خواران داخلی.

جمهوری اسلامی بر پایه مردم استوار و مردم سالاری نقش تعیین کننده ای در این نظام دارد.

از آنجایی که مردم و جامعه سرنوشت خود را خودشان تعیین و این را نشان دادند که هیچوقت پشت به نظام نخواهند کرد این را می دانیم مردم به خوبی انتخاب خواهند کرد و موج وار به پای صندوق ها خواهند رفت و رسالت خود را ایفا و با انتخاب درست" خود برای چند سال خود با یک انتخاب درست و اصلح برنامه ریزی خواهند کرد.

مردم برای رفع گرفتاری و اصلاح امور باید به صحنه بیایند و کسانی که با صندوق قهر کنند با آینده فرزندان و سعادت و خوشبختی قهر کرده و امور را به خارج نشینان می دهند.

فارس: دو نگاه در حوزه بحث اقتصادی داریم؛ نگاه اول این است برخی کشورها مثل داشته باشد باید واگن این لوکوموتیو شود؛ نگاه دوم این است که ایران با ظرفیت های بی شمار مانند نخبگان و بازار فروش و غیره خودش یک لوکوموتیو محسوب می شود و در عرصه تولید می تواند جهش تولید داشته باشد.

شما کدام نگاه را می پسندید.

زینلی: ما با جامعه جهانی نمی خواهیم قهر کنیم و ولی نوع نگاه استکباری و استعماری و تحقیرآمیز آن ها را نمی پذیریم چرا که برای ملت ها شأنی قائل" نیستند.

ما قصد قهر و جدل با جامعه جهانی را نداریم.

ما هم لوکوموتیو داریم و راه را یاد داشته و در همان مسیر حرکت می کنیم منتها نه تابع.

همه ما می دانیم در عرصه تولید مشکلات تحریمی برای همه وجود دارد.

همه با مشکلات واردات مواد اولیه، ارسال منابع مالی و ارزی برای قطعات و ماشین آلات مواجه اند اما باید از این فرصت تحریم استفاده کرد همانگونه که شرکت کویرتایر از آن استفاده کرد.

وقتی از تحریم فرصت ساختیم شرکت کویرتایر در همین شرایط تحریمی جهش 40 درصدی در بخش تولید در سال 99 و جهش 44 درصدی فروش را داشته است مگر ما در همین مملکت نیستیم و در همین شرایط تحریم کار نمی کنیم؟ در همین شرایط تحریم که چندین سال گریبان گیر ما شده توانستیم سود 900 درصدی کسب کنیم.

شرکت کویر تایر 40 تا 50 هزار سهامدار در اقصی نقاط کشور دارد.

ما از تحریم فرصت ایجاد کردیم و نگاه و تکیه را به داخل معطوف و با جوشش درونی همین جوانان به این نقطه رسیدیم.

به کسی رأی دهید که دردشناس باشد/ خالق ثروت باشیم نه توزیع کننده فارس: انتخاب خوب و مطلوب چه شاخصه هایی دارد  و آیا با این نگاه مشکلات کشور قابل حل است.

زینلی: مشکلات مملکت تنها دو مورد است.

اشتغال و اقتصاد که هر دو هم به هم پیوسته است.

در مناظرات تلویزیونی انتخابات 1400 سؤالاتی مطرح شد که اصلا به مشکلات ربط نداشت آیا مردم گرفتار چنین مسائلی مانند پیامک دادن نیروی انتظامی" به بانوان مبنی بر بی حجابی است؟ آیا درد مردم فقط اینهاست و کاندیداها برای این وارد میدان شدند! مردم باید توجه کنند و به کسانی رأی دهند که بتوانند دردشان را درست و حرفه ای بشناسند.

طبق آمار مستند روزانه 2 هزار و 800 میلیارد تومان به نقدینگی کشور اضافه و این عدد در ماه نزدیک 90 هزار میلیارد تومان می شود.

به اندازه 60 سال گذشته در سال 99 خلق نقدینگی کردیم.

در این صورت پولدارها پولدارتر و سفره ضعفا کوچکتر می شود.

چرا کاندیداها در این حوزه ها اظهار نظر نمی کنند؟ مسابقه ای بین برخی از کاندیداها هست که اعلام می کنند ما چقدر یارانه می دهیم که در این نوع نگاه پول پاشی مطرح و دل مردم را خالی می کنند.

اگر این افراد ادعای زمامداری دارند به جای توزیع ثروت به فکر تولید ثروت باشند   متأسفانه مسابقه ای بین برخی از کاندیداها هست که اعلام می کنند ما چقدر یارانه می دهیم که در این نوع نگاه پول پاشی مطرح و دل مردم را خالی می کنند.

اگر این افراد ادعای زمامداری دارند به جای توزیع ثروت به فکر تولید ثروت باشند.

کسانی که این کار را کردند(اعطای یارانه 45 هزار تومانی) چه چیزی دستشان آمد جز ظلم به مملکت و بیت المال.

اگر درست می گویند و دلشان برای مردم و مملکت می سوزد تولید ثروت کنند چراکه با محقق شدن این مؤلفه اشتغال تأمین و جوانان سرزنده و چابک پای کار آمده و بسیاری از مشکلات سامان می گیرد.

برای تولید ثروت باید واحدهای صنعتی و تولیدی و معدنی راکد فعل شوند منتها این اقدام نیازمند مردانی است که بتوانند در مقابل سیل عظیم نقدینگی سینه سپر کرده و سیل بند باشند و نقدینگی مخرب را به مسیر اصلی آن هدایت کنند.

چهارمین قدرت بزرگ سدسازی جهان هستیم چطور در این حوزه توانستیم موفق شویم پس در مابقی حوزه ها هم می شود به شرط اینکه افکار غیراجرایی و مضر به اقتصاد و به مضر بیت المال و نسل های آینده را کنار بگذاریم.

باید به جای توزیع ثروت به تولید ثروت روی بیاوریم.

دولت جوان و انقلابی با شعار محقق نمی شود فارس: دولت جوان انقلابی چگونه تشکیل می شود و به نظر شما با تشکیل چنین دولتی مشکلات کشور در یک زمان معقول قابل حل خواهد بود؟ زینلی: دولت جوان انقلابی زمانی تشکیل خواهد شد که رییس دولت این درد را داشته باشد در غیر این صورت تشکیل نمی شود.

باید مردم در انتخاب هایشان به رزومه کاری کاندیداها گذری بزنند و ببینند در گذشته عملکرد آنان چه بوده و در دوران مسئولیتی خود توانستند کاری انجام دهند یا خیز.

عملکرد را اعمال کرده اند و می توانند کار انجام دهند یا خیر.

افرادی که برای این دوره ریاست جمهوری کاندید شده اند افراد بسیار شناخته شده ای هستند و هیچ زاویه و دیدگاه ناشناخته ای برای مردم ندارند.

دولت جوان و انقلابی با شعار محقق نمی شود و دارای مؤلفه هایی است.

در این دولت رییس جمهور باید فسادستیز و درون نگر باشد و به ظرفیت های داخلی و مردمی تکیه کند.

پشتوانه هر حوزه ای جوانان هستند.

مردم و زمامداران در آغاز کودک هستند و بعد به جوانی می رسند و سپس به مدیر یا مسئول تبدیل می شوند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی به درستی می فرمایند؛ جوانی براساس تاریخ تولد و شناسنامه نیست بلکه جوانی به فکر و اندیشه و سرزندگی هر انسانی بستگی دارد و اینها هست که می تواند حرکت آفرین باشد.

فارس: چرا رییس جمهور منتخب باید معتقد به مردم و جوانان باشد و دارای عملکرد انقلابی و ضد فساد باشد.

زینلی: از نظر بنده باید این موارد جزو الزامات باشد و در شرایط تأیید صلاحیت کاندیداها مطرح شود.

دولت باید ضد فساد باشد مگر می شود دولتی در کشور سرکار بیاید و از زمینه ها و پتانسیل ها و توانمندی های داخل کشور غافل باشد و چشم به خارج بدوزد.

برخی در اذهان مردم نهادینه کردند که فساد در نظام نهادینه شده و نمی شود این کار را کرد   در بین کاندیداها انسان های شاخصی داریم که مبارزه با فساد" را در کارنامه کاری خود دارند.

برخی در اذهان مردم نهادینه کردند که فساد در نظام نهادینه شده و نمی شود آن را حذف کرد جای این سؤال مطرح است که چطور آیت الله رییسی در قوه قضاییه این کار را کرد، پس نتیجه می گیریم می شود فساد را حذف کرد.

در انتخابات ریاست جمهوری امسال دست خالی نداریم و دستمان پر است و یقین داریم اگر مردم درست انتخاب کنند روند انقلاب برمی گردد و به جای اصلی خود می رسد.

فساد و اقتصاد و اشتغال؛ 2 حوزه آسیب رسان فارس: مهم ترین مسائل کشور در منظومه فکری آیت الله رییسی از نظر شما چیست و چرا ایشان وارد عرصه انتخابات شدند.

رییسی به کمک دولت و نظام آمد و صدها واحد متروکه و راکد صنعتی را احیا کرد و بسیاری از گردن کلفت ها و مفسدین را احضار و محاکمه کرد هر چند در این بین بعضی ها دادشان درآمد   زینلی: در کشور دو تا حوزه آسیب رسان وجود دارد و از هر کسی بپرسید می دانند و آن دو حوزه یکی فساد و دیگری اقتصاد و اشتغال است.

چون فساد زیاد است اشتغال و اقتصاد تضعیف شده است.

آیت الله رییسی توانسته در این دو حوزه طی سال های اخیر بسیار موفق عمل کند.

رییسی به کمک دولت و نظام آمد و صدها واحد متروکه و راکد صنعتی را احیا کرد و بسیاری از گردن کلفت ها و مفسدین را احضار و محاکمه کرد.

این همان درخواست مردم است هر چند در این بین بعضی ها دادشان در می آید.

باید بدانیم جراجی درد دارد اما منافع ماندگاری برای حیات جامعه خواهد داشت.

فارس: آیا طی مدت تصدی گری آیت الله رییسی به عنوان ریاست قوه قضاییه و حمایت وی از واحدهای تولیدی به مشکلی برخوردید که با مساعدت آیت الله رییسی حل شده باشد؟ زینلی: یک پرونده قضایی داشتیم که در آن محکمه نماینده ما نتوانست حاضر شود.

یک شخص مفسد و خرابکار در صدد بود ضربه محکمی به مجموعه کویرتایر وارد کند که ما برای حل این مشکل مطابق روال قانونی از درخواست کمک کردیم و آیت الله رییسی نیز ما را مساعدت کردند که خوشبختانه آن خطر بزرگ و لطمه و آسیب اقتصادی از کویرتایر دفع شد.

سخن پایان: همه ملت ایران را قهرمان می دانیم.

مردم این ملت پشتوانه اصلی نظام هستند و صبورانه همه ناکارآمدی ها و ضعف های زمامداران را تحمل می کنند لذا از تمام مردم تقاضا می کنم برای اصلاح امور و بهبود امور و برای ادایری تکلیف ملی و شرعی خود پای صندوق های رأی بیایند.

اگر نیاسید می دانید در اعداد مریم رجوی و دیگر مزدوران قرار می گیرید.

انتهای پیام/69039/ح
کلید واژه ها: انتخابات - نظام جمهوری اسلامی - دفاع از انقلاب - جمهوری اسلامی - مشارکت - خراسان جنوبی - دشمنان نظام - جمهوری اسلامی ایران - دشمنان - انقلاب - نظام - مردم - برگزاری انتخابات - حضور در انتخابات - برگزاری - دلسرد کردن مردم - خراسان - انقلاب و نظام - اسلامی - جمهوری - هایی - مشارکت بالا - دلسرد - ایران - جنوبی - واحد صنعتی - حضور - دفاع - بزرگترین - خبرگزاری

آخرین اخبار سرویس:
رعایت 100 درصدی پروتکل ها در مساجد تهران/ نماز جماعت در محرم و صفر برقرار است

دعوت به همکاری جهت اعطای نمایندگی در بیمه البرز در قم

نوبخت رفت و رتبه بندی معلمان را هم به برزخ برد!

انتخاب کلیددار تبریز در خوان ششم

نام گذاری 25 مکان به اسم رشته های صنایع دستی

تبریک تولد سیامک انصاری به سبک احسان کرمی + عکس

علت درگذشت فرزانه معصومیان گوینده و مجری رادیو+بیوگرافی

چه کسانی برای تحلیف رییسی می آیند؟

رییس مجلس ازبکستان وارد تهران شد

تنفیذ رهبر انقلاب مُهر صحت بر رأی مردم است

هیئتی از عربستان در مراسم تحلیف رییسی حاضر می شود

از بازرگان تا رییسی

ماجرای استعفای پرحاشیه رییس دانشکده حقوق پردیس دانشگاه تهران در روز آخر دولت دوازدهم/  دلیل انتصاب های پنهانی چیست؟ 

خودروی شاسی بلند محسن هاشمی در آخرین جلسه

ورود وزیر خارجه نیکاراگوئه به تهران

استخدام حسابدار در شرکت معماری و گردشگری مهراز در شیراز

دانش آموز آبادانی رتبه نخست مسابقات قرآنی را کسب کرد

7 ایراد اساسی قانون نظام مهندسی/پیش نویس قانون جدید به مجلس ارائه می شود

نیک بین: طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به هیچ وجه به دنبال فیلتر کردن نیست

آیا اسراییل به دنبال جنگ با ایران است؟

جزییات رای اعتماد مجلس به کابینه رییسی

دبیر کل سازمان بین المللی سیکا ساری بای قزاقستان وارد تهران شد

افزایش 152 درصدی اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد/ پیشرفت 36 درصدی سد تنگ سرخ

افزایش 152 درصدی اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد/ پیشرفت 36 درصدی سد تنگ سرخ

تغییر در توییتر حسن روحانی با پایان دوران ریاست جمهوری+عکس

نمایندگان اتحادیه اروپا برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری وارد تهران شدند

فیلم کامل سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی در مراسم تنفیذ

رییس مجلس ملی نیجر وارد تهران شد

وزیر خارجه نیکاراگوئه وارد تهران شد

جزییات بررسی صلاحیت کابینه آیت الله رییسی

عنوان صفحه توییتر حسن روحانی تغییر کرد +عکس

هماهنگ کننده مذاکرات وین، برای شرکت در مراسم تحلیف رییسی وارد تهران شد

قدیمی ترین تصویر از پیامبر(ص) و مباهله کجاست + تصاویر

چه کسانی می توانند شهردار تبریز شوند؟

اتمام دوره پنجم مدیریت شهری /استخدام آتش نشان زن به کجا رسید؟

نقص فنی پرتاب کپسول فضایی بویینگ را به تاخیر انداخت

عکسی از وزیر احتمالی ابراهیم رییسی

ترتیل صفحه 172 قرآن/ سرد و گرم روزگار+فیلم، متن و مفاهیم

آخرین پست مجری رادیو، که بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

فرزانه معصومیان، گوینده و مجری رادیو به علت کرونا درگذشت

پاسخ رییس الوزرای ایران به انگلیس و روسیه

نمایندگان اتحادیه اروپا برای شرکت در مراسم تحلیف وارد تهران شدند

اخبار 24 شبکه 5 سیما؛ 12 مرداد

فال روزانه امروز چهارشنبه 13 مرداد 1400

صداوسیما: هیئتی از عربستان در مراسم تحلیف رییسی حاضر می شود

بهنوش بختیاری چرا واکسن کرونا نزد؟

توپ بازگشت به برجام در زمین غربی ها است

استخدام مسئول دفتر مدیر کارخانه در شرکت ویتان فارمد در البرز

هیئتی از عربستان در مراسم تحلیف رییسی حاضر می شود

تشکر اردوغان از آیت الله رییسی

دعاها و اعمال مخصوص روز مباهله

تشکر اردوغان از آیت الله رییسی

اوقات شرعی سیزدهم مرداد در سمنان

خواجه نایینی سرپرست شهرداری مشهد شد

عضو هیأت رییسه مجلس: اگر رییسی وزرای پیشنهادی خود را در مراسم تحلیف معرفی کند در همان جلسه اعلام وصول انجام می شود / رأی اعتماد را تا 26 مرداد با سه شیفت کار به پایان می رسانیم

مکاتبه ابتکار با رییس مجلس درمورد تبعات محدودسازی فضای مجازی

فرزانه معصومیان، گوینده و مجری رادیو به علت کرونا درگذشت

نمایندگان اتحادیه اروپا به منظور شرکت در مراسم تحلیف وارد تهران شدند

طرح صیانت و سیاست فریب

ترکیب شورای ششم شهر و سرپرست شهرداری مشهد مشخص شد

معاون دبیرکل اتحادیه اروپا دقایقی پیش برای شرکت در مراسم تحلیف آیت الله رییسی وارد تهران شد

مهمانانی که مراتع ایلام را فقیر می کنند/ جمعیت دامی مراتع ایلام، 8 برابر میزان مجاز

فرمانده عملیات هوایی نیروی هوا فضای سپاه: شرکت در عملیات اطفاء حریق ترکیه نشان دهنده ظرفیت بالا است

تشکر اردوغان از آیت الله رییسی

محور حرکت شهرداری در دوره پنجم شایسته سالاری بود/ تقویت زیرساخت های حمل و نقلی در شمال شهر

اروپایی ها مقصر اول برجام هستند

مهمانانی که مراتع ایلام را فقیر می کنند/ جمعیت دامی مراتع ایلام، 8 برابر میزان مجاز

معاون اول رییسی مشخص شد + اسامی چند وزیر

رییس مجلس سوریه وارد تهران شد

ارائه پیشنهاد ممنوعیت ورود و خروج به گیلان/ پروتکل ها باید رعایت شود

لغو مصونیت مقام جمهوری آذربایجان به علت برخورد با پلیس

جزییات رای اعتماد مجلس به کابینه رییسی

خداحافظی معاون وزیر ارتباطات

جزییات بررسی صلاحیت کابینه آیت الله رییسی

از عجایبی که دیده ای برایم بازگو کن

صالحی: کم بودن مطالعه ناشی از کم کاری در حوزه تقاضاست

هیئت های مذهبی یزد در آزادی زندانیان مشارکت می کنند

خواجه نایینی سرپرست شهرداری مشهد شد

جزییات رای اعتماد مجلس به کابینه آیت الله رییسی

عکس/ حجاب شل و ول سحر قریشی هنگام رانندگی

شرکت در عملیات اطفاء حریق ترکیه نشان دهنده ظرفیت بالا است

نتیجه تصمیم گیری درباره تعطیلی کرونایی چه شد؟

رییس جمهور هنوز هیچ حکمی صادر نکرده است

احتمال افزایش جلسات مجلس برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی

آیت الله جنتی : همه امید دارند مشکلات مردم توسط دولت جدید حل شود

سخن نگاشت | مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران

روایت روزنامه اصلاح طلب از نقاط ضعف ظریف

آخرین محدودیت های کرونایی در استان اصفهان

شرکت در عملیات اطفاء حریق ترکیه نشان دهنده ظرفیت بالا است

حاجی دلیگانی خبر داد؛ جزییات رای اعتماد مجلس به کابینه آیت الله رییسی

روحانی آینده ای در سیاست ایران ندارد؟

سفر سفیر ایران به سالزبورگ اتریش

تعطیلی کرونایی دو هفته ای کشور چه شد؟

دلیل توسعه جرم تصرف غیرقانونی اراضی ملی از نگاه دادستان اراک

مجلس به هیچ عنوان جلوی کسب وکار اینترنتی را نمی گیرد

علت درگذشت فرزانه معصومیان چه بود؟ + بیوگرافی

اختلال در سایت ثبت نام خودروی فیدیلیتی

قربانیان فولادسازی در کویر

حضور مقتدرانه نیروهای مسلح امنیت مرزها را تضمین کرده است

دولت سیزدهم عجله نکند

وقتی از تحریم فرصت ساختیم/ «رییسی» چگونه به کمک بزرگترین واحد صنعتی خراسان جنوبی آمد

وقتی از تحریم فرصت ساختیم/ «رییسی» چگونه به کمک بزرگترین واحد صنعتی خراسان جنوبی آمد