مطالب مرتبط:
تکذیب خبر سگ کشی توسط شهرداری تبریز؛ سگ ها فقط بیهوش شدند/ لغو قرارداد پیمانکار خاطی
هیچ دستوری برای جمع آوری سگ ها بلاصاحب ندادیم/ قرارداد پیمانکار خاطی لغو شد
هیچ دستوری برای جمع آوری سگ های بلاصاحب صادر نشده است/ قرارداد پیمانکار خاطی لغو شد
امروز نفت مسجد سلیمان، پذیرای ماشین سازی تبریز است +فیلم
سرمربی ماشین سازی، شرایط لیگ را اذیت کننده می داند
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 ساعت 13:552021-05-16سياسي

پیمانکار خاطی جنجال سگ ها لغو قرارداد شد/ بررسی تجویز واگذاری و صلح باشگاه ماشین سازی تبریز


جلسه ی علنی امروز شورای اسلامی شهر تبریز با حضور اعضا و شهردار تبریز برگزار شد.

- ایسنا/آذربایجان شرقی جلسه ی علنی امروز شورای اسلامی شهر تبریز با حضور اعضا و شهردار تبریز برگزار شد.

شهرام دبیری – رییس شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به حواشی ایجادشده درباره برخورد با حیوانات بلاصاحب شهری، گفت: ما این موضوع را محکوم می کنیم و انتظار دارم که با عوامل خاطی در این قضیه به صورت قاطع برخورد شود.

وی با بیان این که جمع آوری و عقیم سازی سگ های بلاصاحب با مشارکت مردم و تشکل های غیردولتی از سیاست های شورای اسلامی شهر تبریز است، افزود: اگر شاهدیم که پیمانکاری چنین خطایی در برخورد با حیوانات انجام داده است، باید با آن پیمانکار قطع رابطه کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن روز روابط عمومی، این روز را به کارکنان روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز تبریک گفت و یادآور شد: ضرورت دارد که روابط عمومی ها در انعکاس عملکرد مجموعه مدیریت شهری به شهروندان کوشاتر باشند.

خلاء مدیریت جامع شهری در تبریز بسیار مشهود است/ همواره بر رعایت حقوق حیوانات در تبریز تاکید داشته ایم عبداله تقی پور - رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری نیز در ادامه گفت: کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر تبریز در حوزه محیط زیست اقدامات و دیدگاه هایی داشته که همواره خلاء مدیریت جامع شهری در تبریز مشهود است؛ حیوانات شهری فقط سگ ها نیستند باید پرسیده شود کلاغ ها و لک لک های تبریز کجا رفته اند.

وی با تاکید بر این که همواره بر زنده گیری و عقیم سازی مناسب سگ های بلاصاحب تاکید داشتیم، گفت: حامیان حیوانات باید به صورت نظام مند و ثبت شده در فرمانداری فعالیت کنند، اما حامیان حیوانات به صورت خودجوش اقداماتی می کنند.

تقی پور افزود: با توجه به دهه های گذشته و برخورد ها با حیوانات شهری، امروز خلاء آموزش شهروندی در این زمینه دیده می شود.

وی گفت: یکی از کارشناسان می گفت در فصل زمستان به حیوانات شهری غذا داده می شود و این برخلاف رویه طبیعت است باعث افزایش زاد و ولد می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز اظهارکرد: باید مسائل شرعی، اجتماعی، و اخلاقی از یک دیگر تفکیک شود و شهرداری باید این موضوعات را تبیین کند.

وی افزود: استراتژی مدیریت حیوانات شهری که دکتر نیکو خصلت زحمات بسیاری برای آن کشیده اند تاکید دارد که باید به صورت استاندارد حیوانات شهری را مدیریت کنیم و تمام حیوانات شهری را مدیریت کنیم و اتفاقات اخیر را محکوم می کنیم و همواره بر رعایت حقوق حیوانات در تبریز تاکید داشته ایم.

باید از اقدامات شهرداری و شورای شهر در حوزه محیط زیست تقدیر می شد سعید نیکو خصلت -دبیر شورای اسلامی شهر تبریز نیز در ادامه گفت: در روزهای گذشته به صورت مداوم با مدیران شهرداری و فعالان حقوق حیوانات در ارتباط بودم امروز باید از اقدامات شهرداری و شورای شهر در حوزه محیط زیست تقدیر می شد.

وی افزود: طرحی مطالعه ای برای شمارش نژاد، بهداشت، میزان افزایش و کاهش و سایر آمار لازم در خصوص سگ ها را از شهرداری می خواستیم، بارها این موضوع را از نهاد ها و ارگان ها پیگیری کردیم که با دلیل تازگی موضوع طول کشیده است.

وی تاکید کرد: ایجاد پناهگاه نباید به گونه ای باشد که از سایر شهر ها سگ ها را به تبریز ارسال کنند.

وی اظهار کرد: باید مرکز مدیریت واحد حیوانات شهری برای مدیریت تمام حیوانات ایجاد شود که با رویکرد محیط زیستی این موضوع را مدیریت کند.

وی تاکید کرد: از شهرداری می خواهیم گزارشی از این موضوع ارائه کنند.

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز افزود: گزارش دقیق از اتفاق اخیر باید ارائه شود، اینجا دادگاه نیست اما مردم و نمایندگانشان در شورا باید توضیحات شفاف را بشنوند.

رویکردهای آتی شهرداری باشد مشخص شود.

نیکوخصلت با بیان اینکه خروجی این هزینه ها باید مشخص شود، اضافه کرد: از تهران و ارومیه شخصیت های بسیار بزرگی تماس گرفته اند که این اتفاق در شان تبریز نیست، خودمان با دست خودمان به آبروی تبریز لطمه زدیم که باید این موضوع پیگیری شود.

پیمانکار خاطی لغو قرارداد شد/عذرخواهی شهردار از شهروندان تبریزی بابت جنجال سگ ها ایرج شهین باهر - شهردار تبریز نیز در ادامه، گفت: هیچ دستوری از سوی شهرداری و سازمان های تابعه در مورد جمع آوری غیرمرسوم سگ های بلاصاحب صادر نشده و با افرادی که این کار را به شکل غلط پیش برده اند، برخورد می شود.

وی ادامه داد: به عنوان فردی که حامی حیوانات بوده ام و اغلب تشکل های غیردولتی فعال در این زمینه نیز بنده را می شناسند، از اولین روز مسئولیت در شهرداری تبریز رویه های مرسوم نادرست را جمع آوری کرده ایم.

وی افزود: ما حتی زنده گیری با طناب را نیز جمع آوری کردیم و از آخرین روش جمع آوری در دنیا که بیهوشی است و هزینه بالایی دارد، استفاده می کنیم تا این حیوانات کم ترین آسیب و اذیت ببینند.

شهردار تبریز گفت: دستور داده ایم با پیمانکار مربوطه که اقدام به جمع آوری سگ ها از طریق روش های غیر مرسوم داشت، شدیدا برخورد و قطع همکاری شود.

وی افزود: درباره حیوانات و مشخصا سگ های بلاصاحب، چندین دیدگاه وجود دارد.

بخشی از شهروندان معتقدند حیوانات بی آزارند و می توانند در کنار انسان ها در سطح شهر زندگی کنند اما بخش دیگری از مردم ترس از حضور حیوانات در سطح شهر دارند و طی تماس هایی با ما و سامانه 137 می خواهند که شهرداری به ویژه اقدام به جمع آوری سگ های بلاصاحب کنند.

ایرج شهین باهر بیان کرد: در کنار این موضوع برخی افراد نیز از احساسات مردم سوء استفاده می کنند، با پیمانکار قبلی قرارداد داشتیم و وی برای قرارداد جدید درخواست مالی هشت برابری داشت که تامین آن خارج از توان شهرداری است و برای قرارداد قبلی نیز در بازرسی پاسخگو بودیم، حتی شنیدم این افراد از خارج از کشور نیز کمک های مالی دریافت می کنند.

وی گفت: در هر حال ما نیز از این موضوع و نحوه برخورد ناراحت هستیم و قطعا با افرادی که این موضوع را به شکل غلط پیش برده اند برخورد می شود، اما مطمئن باشید هیچ دستوری از سوی شهرداری و سازمان های آن در این مورد داده نشده است.

شهردار تبریز گفت: در این خصوص نشستی که اخیرا با تشکل های غیردولتی داشتیم، مقرر شد مکانی برای نگهداری این حیوانات شهری احداث شود و از تجربیات این تشکل ها نیز استفاده کنیم.

وی در پایان از شهروندان تبریزی بابت رفتار پیمانکار جمع آوری سگ های بلاصاحب عذرخواهی کرد.

رونمایی از سامانه هوشمند مدیریت واحد ماشین آلات شهرداری تبریز در ادامه از سامانه هوشمند مدیریت واحد ماشین آلات شهرداری تبریز با هدف شفاف سازی رونمایی شد.

فرج قلیزاده - رییس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در دوره فعلی شورای شهر تبریز قدم های مهم و بزرگی برای ساختارسازی در شهرداری برداشته شده است.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند ماشین آلات شهرداری تبریز، گفت: در حوزه ساختارسازی در چهار سال گذشته قدم های بزرگی در بدنه شهرداری تبریز برداشته شده است.

وی ادامه داد: شهرداری و شخص شهردار تبریز در حوزه ایجاد شفافیت و ساختارسازی با شورای اسلامی شهر تبریز همکاری و همدلی ویژه ای داشتند.

قلیزاده اعلام کرد: مجموعه شهرداری تبریز هزار و 300دستگاه ماشین آلات در اختیار دارد که ارزش ریالی آن 120هزارمیلیاردریال است.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر تبریز، پیش از راه اندازی سامانه شفافیت، خرید، نگهداری، به کارگیری و هزینه کرد ماشین آلات به صورت جزیره ای و پراکنده انجام می شد.

وی راه اندازی سامانه شفافیت ماشین آلات را در نوع خود و در بین کلانشهرها بی نظیر عنوان کرد.

بررسی تجویز واگذاری و صلح تیم باشگاه ماشین سازی لایحه شهرداری تبریز در خصوص تجویز و اجرای قرارداد واگذاری و صلح تیم باشگاه ماشین سازی به شرکت توسعه و سرمایه گذاری دریک و شهرداری تبریز بررسی شد.

شهرام دبیری- رییس شورای اسلامی شهر تبریز در این رابطه، گفت: ماشین سازی به عنوان قدیمی ترین تیم فوتبال تبریز که هویت تبریز است شاید در اختیار بخش خصوصی باشد اما بخش خصوصی نیز برای این تیم هزینه نمی کند و ما باید از هویت فوتبال تبریز حمایت کنیم چرا که شهروندان تبریز علاقه خاصی به این تیم دارند.

سعید نیکو خصلت - دبیر شورای اسلامی شهر تبریز نیز گفت: 113 سال قبل منچستر یونایتد در اختیار راه آهن انگلیس بوده است و 113 سال قبل آن را به مردم فروخته اند و این تیم یک بنگاه اقتصادی است و می توانند با فروش پیراهن یک بازیکن هزینه قرار داد آن را تامین کنند.

وی افزود: بخش خصوصی در ایران اما وقتی وارد ورزش می شود فقط هزینه می کند و درآمدی ندارد.

وی با بیان اینکه باشگاه های ورزشی ما باید به مردم داده شود و مردم هیات مدیره را انتخاب کنند، اظهار کرد: دارایی ها و اموال باشگاه به صورت سیستمی مدیریت می شود، در واقع پایه اقدامات ما اشتباه است و این معضل ساده را به فرایند سیاسی تبدیل می کنند و نمی توانیم تیم را به مردم انتقال دهیم.

نیکوخصلت تصریح کرد: سال هاست که تیم پرسپولیس و استقلال را می خواهند به بخش خصوصی واگذار کنند.

محمد حسن اسوتچی – عضو شورای اسلامی شهر تبریز، اظهار کرد: چه عجب از کمک های دولتی برای مدیریت ماشین سازی استفاده نمی شود.

وی افزود: دولت کلان شهرها را به حال خود رها کرده و هزینه ای نمی کند و تبعات آن دامن گیر شهر ها بوده است.

اسوتچی اظهار کرد: رای داده شده مشکل شکلی دارد و در دادگاه به صورت موشکافانه باید موضوع بررسی شود.

عبداله تقی پور - عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز اضافه کرد: دلیل موافقت بنده به این دلیل است که باشگاه ماشین سازی شناسنامه فوتبال آذربایجان است.

وی افزود: نمایندگان و استاندار باید در حمایت از ورزش آذربایجان اقدامات مناسبی انجام دهند.

وی با بیان اینکه جبران مافات قرارداد ویلموتس از بیت المال خواهد بود گفت: وقایعی که در دربی اخیر رخ داد برای کودکان بد آموزی دارد و بد اخلاقی ها گسترش می یابد.

تقی پور تصریح کرد: اگر ورزش ما با رویکرد اخلاق نباشد سرمایه های مادی و معنوی خود را باخته ایم اگر اخلاق اولویت نباشد خشونت بازی دربی پایتخت را شاهد خواهیم بود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: اگر برای ورزش های انفرادی هزینه کنیم بهتر نتیجه خواهیم گرفت تا به ورزش هایی که اخلاق در آن رعایت نمی شود.

اعضای شورای شهر با پرداخت 1 میلیارد و 800 میلیون تومان به باشگاه ماشین سازی تبریز موافقت کردند.

در ادامه بررسی لوایح شهرداری تبریز لایحه در خصوص اعمال مساعدت مالی به شهرداری سی سخت بررسی شده و اعضای شورای شهر با کمک 150 میلیون تومانی شهرداری تبریز به شهرداری سیسخت برای بازسازی این شهر حادثه دیده از زلزله موافقت کردند.

طرح اعضای شورا نیز در خصوص بهره مندی اعضای شورا از حق مشاوره و انتخاب وکیل از جانب تیم حقوقی شورای شهر بررسی شد.

همچنین لایحه شهرداری تبریز در خصوص اساسنامه شرکت توسعه و حفاظت پارک بزرگ تبریز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز بررسی شد.

دوره پنجم پاک ترین دوره شورا است محرم محمد زاد – عضو شورای اسلامی شهر تبریز در تذکر خود، گفت: افرادی که کاندیدا شده اند به نحوی شورای پنجم را تخریب می کنند که انگار هیچ کاری نکردیم اما فقط کلی بدهی دوره قبل را پرداخت کردیم و با قاطعیت می گویم که این دوره جزو پاک ترین دوره های شورا بوده است.

وی افزود: تعرفه های عوارض محلی امسال بسیار افزایش یافته و شهروندان گلایه مند هستند.

محمدزاده تصریح کرد: در منطقه آخماقیه مشکلاتی وجود دارد.

مشکل آسفالت و دیوارکشی از این دست از مشکلات است که می خواهیم شهرداری منطقه هفت این موضوع را پیگیری کنند.

محمدزاده تاکید کرد: سال هاست موضوع پل کرکج را پیگیر هستم و در بودجه امسال نیز آمده است که تسریع شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: در شهر قم آیین نامه استخدامی شهرداری قم به نحوی تغییر پیدا کرده که کارمندان شاغل می توانند در بودجه سال 1400 به کارمعین تبدیل شوند لازم است شهرداری تبریز هم اقداماتی انجام دهد.

وی تصریح کرد: در پارک ائل گلی پارک کودکان اوتیسم وجود دارد که محل بازی آنها نیاز به مناسب سازی دارد که لازم است توجه شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شورای اسلامی شهر تبریز - شورای اسلامی شهر - شورای اسلامی - شهر تبریز - تبریز - رییس شورای اسلامی شهر - اسلامی - شورای - پیمانکار - شهردار تبریز - باشگاه ماشین سازی تبریز - برخورد - ماشین سازی تبریز - امروز - حیوانات - سگ های بلاصاحب - برگزار - شهردار - علنی - مشارکت مردم - شهرام دبیری - ماشین سازی - سگ ها - پیمانکاری - جلسه علنی - قطع رابطه - صبح امروز - عقیم سازی - اعضا - سازی

آخرین اخبار سرویس:
استخدام همکار آقا در تیپاکس

مشارکت در انتخابات نقطه مشترک مردم استان سمنان

استخدام فروشنده در پلاسکو

عرف: فردا مشکلی از جهت تعرفه نخواهیم داشت / در شعب شلوغ، رأی گیری را تا ساعت 2 بامداد ادامه می دهیم

دعوت قالیباف از مردم و جوانان برای پیوستن به جریان «جهاد دعوت»

انتخابات حق قانونی مردم در تعیین سرنوشت کشور است؛ مردم از روی اراده انقلابی و اسلامی پای صندوق های رأی حاضر می شوند

ارتباط 21؛ رییس ستاد انتخابات کشور: همه اقدامات لازم برای جشن سیاسی کشور فراهم است

رأی مردم در انتخابات پشتوانه ای محکم برای نظام است

رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای/ استفاده از صندوق سیار برای بیماران کرونایی

شهروندان بدون نگرانی پای صندوق های رأی حاضر شوند

رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شعبه های رای اصفهان

ماجرای توصیه کدخدایی به قاضی زاده برای انصراف چه بود؟

اسپاتیفای از کلاب هاوس تقلید کرد

داشتن شناسنامه در انتخابات الزامی است

پاسخ وزارت خارجه به برخی خبرسازی ها درباره برگزاری انتخابات خارج از کشور

مردم می توانند تخلفات انتخاباتی را از طریق سامانه «مردم ناظر» گزارش دهند

اصلاح قوانین و رفع بروکراسی دست و پاگیر در اولویت کارهای دولت سیزدهم باشد

دیدارهای رهبر انقلاب با فعالان حوزه علم و فناوری

نامه دبیر تشکل فراگیر گروه های تبلیغی طلاب به وزیر کشور

حجت الاسلام مروی: شتابزدگی و انجام فعالیت های سطحی در آستان قدس جایگاهی ندارد

سازمان نظام مهندسی ساختمان،کلیدی برای حل مشکلات پایتخت

تشکیل 10 پرونده تخلفات انتخاباتی در همدان

مردم آذربایجان شرقی آماده خلق حماسه دیگر

شاه حسینی: تاکنون 391 نامزد از انتخابات شورای شهر یزد انصراف دادند

مردم سنندج: کسانی که به نظام معتقدند باید در انتخابات شرکت کنند

آستان قدس باید جریان ساز و الگو برای هنر کشور باشد

ویژه برنامه 7 سالگی «خندوانه» با حضور کمدین های سرشناس/ عکس

اخبار کوتاه 27 خرداد

احیا ء ارزش های انقلاب در جای جای کهگیلویه وبویراحمد

اخبار شبانگاهی (22) شبکه سه سیما؛ 27 خرداد

زالی: 76 مرکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران راه اندازی کردیم

مردم استان کرمان آماده برای انتخابی در امتداد خون شهدا؛ آماده برای انتقامی سخت

ایران قطب پزشکی و دارویی است

تماس تلفنی سخنگوی شورای نگهبان با قاضی زاده هاشمی برای انصراف؟

انصراف جلیلی و زاکانی 21میلیارد تومان آب خورد!

اثرگذاری انتخاب اسم بر شخصیت

توصیه کدخدایی به مردم؛ تخلف را گزارش کنید

دعوت قالیباف از مردم و جوانان برای پیوستن به جریان جهاد دعوت / فردا خانواده و دوستان را با خود همراه کنید

همایش و اجتماع بزرگ نخبگان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور برگزار شد

چرا تحریم انتخابات 1400 قمار با سرنوشت است؟/ تحلیل یک کارشناس مسائل بین المللی

فائزه هاشمی: شورای نگهبان نیازمند خانه تکانی است

مشکلات امروز ثمره انتخاب 4 سال قبل است/ با انتخاب درست اوضاع کشور سامان می گیرد

گزارش ظریف از نحوه برگزاری انتخابات در کشورهای خارجی

تأکید مراجع تقلید بر ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات

دعوت به مشارکت در انتخابات تواصی به حق است

در باب یک انتخاب خوب

صحبت های خانم دکتری که تصویرش وایرال شد

سخنرانی رهبر انقلاب در آستانه برگزاری انتخابات

یادداشت رسیده | توصیه؛ ولی شما بخوانید هشدار

کلام راهبردی مقام معظم رهبری در خصوص تاثیر هر یک رای، می بایست الگوی همه ما جهت حضور در میدان فردا قرار گیرد

علی مطهری: احتمال دارد انتخابات به دور دوم کشیده شود

رسانه ها و روشنگری به مردم در عرصه انتخابات

استخدام تایپیست,مترجم

استخدام نیرو اقا و خانم در مشکین دشت شهرک بعثت

فراخوان بیمه ملت

آشپز ایرانی پز نیازمندیم

درخواست فعال اصلاح طلب از محمد خاتمی

تصویب طرح لغو اختیارات جنگی رییس جمهور آمریکا

کاهش مرگ و میر مادران باردار و کودکان زیر 5 سال در پاندمی کرونا

انتخابات 28 خردادماه استان کرمان به روایت آمار؛ بیش از 2 میلیون کرمانی فردا به پای صندوق های رأی می روند

در بسته رنگارنگ انتخاباتی امروز

رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای/ استفاده از صندوق سیار برای بیماران کرونایی

دعوت دفتر تبلیغات اسلامی به حضور پرشور در پای صندوق های رأی

شهردار تهران: دولت دوازدهم مورد تظلم قرار گرفت

دعوت فرمانده سپاه استان اردبیل از مردم برای حضور حماسی در انتخابات

استان بوشهر آماده برگزاری انتخابات باشکوه در 28 خرداد است

فیلم| پاسخگویی به شبهات انتخابات در بیان استاد حوزه علمیه یزد-2

حمله حسن عباسی به همتی و روحانی

نگاهی به آمار نامزد های میان دوره ای مجلس 11 در آستانه اشرفیه

انتقاد رسول جعفریان از کاندیداهای پوششی در انتخابات 1400

پیشرفت های ملموسی در مذاکرات وین داشته ایم اما هنوز برخی مسائل اساسی باقی مانده است

لزوم همراه داشتن شناسنامه و کد ملی برای حضور در انتخابات/ شهروندان هنگام مراجعه به شعب، خودکار شخصی و ماسک همراه داشته باشند

دعوت قالیباف از مردم و جوانان برای پیوستن به جریان «جهاد دعوت»/ فردا خانواده و دوستان را با خود همراه کنید

حضور در انتخابات حافظ اقتدار و عزت ملی است

دیدار ظریف با عبدالله عبدالله

ایران قطب پزشکی و دارویی است

دعوت قالیباف از مردم و جوانان برای پیوستن به جریان جهاد دعوت / فردا خانواده و دوستان را با خود همراه کنید

استخدام برنامه نویسی php در شرکت فن آوران باریاب فعال در اصفهان

آماده سازی 345 صندوق الکترونیکی رأی در گرگان/ 140 نامزد در عرصه رقابت باقی ماندند

مردم حماسه بزرگی در 28 خرداد رقم می زنند/ برای سربلندی ایران پای صندوق های رای حاضر شویم

فردا ... انتخاب شما؟

حماسه آفرینی عشایر استان یزد پای صندوق های رای + فیلم

انتخابات چهارگانه 1400 به روایت اعداد و آمار

بیمارستان 218 تختخوابی مادر قم به بهره برداری رسید

هوای انتخابات در فضای مجازی

گیلان فردا جلوه حماسه حضور

مراسم انجام تست کرونا و تحویل صندوق های رای گیری به شعبات اخذ رای انتخابات

دیدار ظریف با عبدالله عبدالله| تأکید بر ضرورت برگزاری گفت وگوهای بین الافغانی

جمعه ای پرشور پای صندوق های رای

به تعدادی وسط کار ماهر و مبتدی میدان امام حسین شلوار فاستونی

پیتزا زن کارگر ساده پیک موتوری و صندوقدار خانم

فروشنده حرفه ای پوشاک فقط خانم

اولیانوف: در یکی از بحث برانگیزترین مسائل مذاکرات پیشرفت کرده ایم

عکس| سالگرد ازدواج آقای خواننده

با انتخاب رییس جمهور انقلابی از مشکلات عبور خواهیم کرد

حزبی که امنیت و افزایش رفاه را برای مردم محسوس کرده است

قالیباف: پیوستن به جریان جهاد دعوت، خدمتی بزرگ برای تضمین اقتدار و امنیت ایران عزیزمان است

دعوت مدیریت حوزه علمیه قزوین به مشارکت فعال در انتخابات 28 خرداد

نگاهی به آمار نامزد های میان دوره ای مجلس 11 در آستانه

کاهش مرگ و میر مادران باردار و کودکان زیر 5 سال در پاندمی کرونا

پیمانکار خاطی جنجال سگ ها لغو قرارداد شد/ بررسی تجویز واگذاری و صلح باشگاه ماشین سازی تبریز

پیمانکار خاطی جنجال سگ ها لغو قرارداد شد/ بررسی تجویز واگذاری و صلح باشگاه ماشین سازی تبریز