مطالب مرتبط:
نقش سازنده همکاری بانک ها در سرعت ایجاد سامانه ها و کاهش هزینه ها
پسیاکوف: آزمون یک قاتل است!
استخدام پشتیبان آموزشی در موسسه آموزشی معتبر علمی آزاد دخترانه رویش
تزریق واکسن کرونا در سامانه تیتک انجام می شود
رکورد پرونده های نظارتی روی سامانه ارجاع نظارت با طرح تخفیف ویژه خدمات مهندسی
-68 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 10 اسفند 1399 ساعت 11:552021-02-28دانش

آموزشیار بدون تایید فنی بیش از یک میلیون دانشجو را سردرگم کرده است! /سامانه آموزشی با 53 ایراد فنی


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه ای به ظاهر جامع برای انجام امور آموزشی دانشجویان این دانشگاه از مرداد ماه سال جاری طراحی شد که بر این اساس دانشجویان به صورت متمرکز و بدون مراجعه به دانشگاه امور .

- آموزشیار بدون تایید فنی بیش از یک میلیون دانشجو را سردرگم کرده است! /سامانه آموزشی با 53 ایراد فنی " سامانه آموزشیار که به عنوان سامانه جامع آموزشی دانشجویان دانشگاه آزاد طراحی شده با بیش از 53 مشکل فنی دانشجویان را دچار سردرگمی کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه ای به ظاهر جامع برای انجام امور آموزشی دانشجویان این دانشگاه از مرداد ماه سال جاری طراحی شد که بر این اساس دانشجویان به صورت متمرکز و بدون مراجعه به دانشگاه امور آموزشی از جمله انتخاب واحد، واریز شهریه، حذف و اضافه و مشاهده کارنامه خود را داشته باشند.

این سامانه آموزشی از ابتدای مهرماه 99 به عنوان سامانه انتخاب واحد دانشجویان معرفی و سایر سامانه های دانشگاهی از دسترس خارج شد؛ اما بیش از 8 ماه از آغاز به کار این سامانه می گذرد و همچنان دانشجویان با مشکلات زیادی چه برای انتخاب واحد و چه واریز شهریه مواجه هستند.

جالب این است که بدانید این سامانه بدون رفع مشکلات زیرساختی ناشی از طراحی آن به عنوان سامانه جامع دانشگاه آزاد معرفی شده است.

از ابتدای نیمسال دوم تحصیلی و انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه آزاد که از هفته گذشته آغاز شده، باعث شده که نه تنها دانشجویان نتوانند فرآیند انتخاب واحد و شهریه را انجام دهند؛ بلکه بسیاری از دانشجویان تاکنون از این فرآیند جا مانده اند.

مشکلات این سامانه فقط از نگاه دانشجویان نیست؛ بلکه سندی موجود است که نشان می دهد این سامانه آموزشی بیش از 53 مورد ایراد فنی دارد و با وجود این ایرادات فاحش باز هم دانشجویان را سردرگم کرده و باید ساعت ها وقت خود را برای انجام انتخاب واحد پای این سامانه بگذارند.

از جمله مشکلات فنی این سامانه عبارت است از:1.

وجود تراکنش های ناموفق دانشجویان، واریزی های دانشجویان از حساب بانکی دانشجو کسر گردیده، تاییدیه بانک هم وجود دارد گاهی چند بار پرداخت گردیده، ولی به حساب شهریه دانشجو در سامانه ثبت نشده به حساب دانشجو هم برگشت نخورده و در سیستم جستجوی تراکنش ها نیز وجود ندارد.

مراجعات بسیاری در این خصوص می باشد این دانشجویان بسیار معترضند و موفق به انتخاب واحد نشده اند.

2.

عدم وجود اطلاعات مالی نیم سال های 971 و 972 و 981 و 982، عدم وجود اطلاعات این ترم ها، برای دانشجویانی که در حال دفاع فارغ التحصیل و انتخاب واحد دارند، ولی سابقه قبلی ایشان وجود ندارد مشکلات بسیاری ایجاد نموده است.

3.

در زمان انتخاب واحد سیستم دانشجویی این پیام را به اکثر دانشجویان که می خواستند شهریه پرداخت کنند می دهد: هیچ گونه دستور پرداختی برای شما وجود ندارد به امور مالی مراجعه نمایید، این موضوع با توجه به زمان محدود مورد اعتراض بسیاری از دانشجویان می باشد.

4.

برای بسیاری از دانشجویان حداقل و حداکثر الزام پرداخت را صفر می زند و دانشجو قادر به پرداخت شهریه نمی باشد.

5.

برخی از دانشجویان بدهی اقساط نیم سال 991 و شهریه ثابت با 35 درصد را برای ترم 992 پرداخت کرده با این حال موفق به انتخاب واحد نشده اند و انتخاب واحد برایشان فعال نمی شود.

6.

دفتر معین وجود ندارد و امکان رویت و بررسی واحد های دانشجو و مبالغ شهریه هر درس وجود ندارد در صورتی که پرینت انتخاب واحد را بگیریم.

7.

تسویه حساب نهایی جهت دانشجویان فارغ التحصیل وجود ندارد و بعد از فارغ التحصیلی فایل دانشجو باز است و امکان تغییر وجود دارد و مغایرت پس از تسویه به وجود می آید.

8.

هزینه انتقالی دانشجویان مهمانی و انتقالی وجود ندارد، دانشجویان پس از ثبت وضعیت ترمی در امور دانشجویی با توجه به مقطع باید در سیستم شهریه هزینه انتقالی ثبت شود که این موضوع کنترل نمی شود.

9.

برای دانشجویان فارغ التحصیل یک شهریه ثابت اعلام می شود در حالی که نیاز به انتخاب واحد ندارد و این مورد اعتراض اکثر دانشجویان می باشد که می خواهند نمرات را ببیند.

10.

اصلاح پیش فرض مخصوصا برای دانشجویان خودگردان و ورودی های جدید (بهمن 99) این دانشجویان شهریه متغیر ندارند و کل شهریه با 35 درصد اعلام می گردد.

11.

شهریه رساله دکتری، امتحان جامع، پایان نامه ارشد، معرفی به استاد، مرخصی با احتساب و وقفه های تحصیلی برای دانشجویانی که غایب، اخراجی و .

در ترم های قبل از بهمن در آموزش ثبت می شود و شهریه ثبت نمی شود.

12.

گزارش گیری از ثبت های کاهنده در حساب دانشجویان مانند تخفیف، پرداخت به دانشجو و انتقال بدهکار و بستانکار و هزینه انصراف وجود ندارد.

13.

هزینه انصراف را سیستم اشتباه حساب می کند علی رغم نامه نگاری و پیگیری مکرر اقدامی صورت نگرفته است.

14.

وام هایی که در 991 ثبت گردیده برای تمامی دانشجویان با وضعیت های مختلف فارغ التحصیل، انصراف، عدم مراجعه و تمدید رساله که اکثرا تسویه حساب نموده اند ثبت گردیده است.

15.

مانده های بدهکاری و بستانکاری دانشجویان در آخرین نیم سال ترم 982 یا 983 منتقل نشده است در مبالغ بستانکاری مورد اعتراض دانشجویان عدم محاسبه در شهریه ترم های جاری و در موارد بدهکاری، انکار و عدم پذیرش به نحوی که به علت بیماری کرونا اکثرا پرداخت ننموده اند و نیز با توجه به گذشت دو نیم سال از بدهی عدم پذیرش بدهکاری از طرف دانشجویان را به دنبال دارد و موضوع را به مشکلات سیستم مربوط می دانند.

16.

منوی پرداخت الکترونیک از گزینه های متعدد تبدیل به یک گزینه شود.

17.

پس از تسویه حساب دانشجو امکان تغییر دروس و شهریه وجود نداشته باشد.

18.

پس از تسویه حساب دانشجو امور شهریه بتواند پروفایل دانشجو را مسدود نماید تا حوزه های دیگر امکان تغییر در وضعیت دانشجو را نداشته باشند مگر با اخذ مجوز از امور مالی واحد.

19.

پس از اتمام حذف و اضافه امکان تغییر دروس دانشجو وجود نداشته باشد.

20.

امکان گزارش گیری کامل واریزی های دانشجویان به صورت ریز جهت مغایرت گیری بانکی ضروری است.

21.

امکان گزارش گیری شهریه هر ترم براساس رشته و مقطع و سال ورود فراهم گردد.

22.

تعیین دقیق میزان شهریه هر ترم را امکان ناپذیر نموده است.

23.

آسان سازی منو های آموزشیار انجام گیرد تا سرعت انجام امور افزایش یابد.

24.

لیست تعداد دانشجویان ثبت نامی همراه با بیمه و خدمات و مبلغ شهریه ثابت و متغیر به تفکیک رشته و مقطع جهت ثبت سند شهریه نیم سال وجود ندارد و سند درآمدی شهریه هنوز ثبت نگردیده است (قبلا طراحی و ارائه شه است)25.

لیست پرداخت الکترونیکی دانشجویان در آموزشیار و نیز در بانک جهت تطبیق و مغایرت گیری وجود ندارد (قبلا طراحی و ارائه شده است)26.

واریزی دانشجویانی که تراکنش ناموفق می باشد و در سیستم به عنوان در حال پرداخت ثبت می شود و بعد از یک هفته تعیین تکلیف نمی گردد و به همین شکل باقی مانده است که موجب بروز مشکلات برای دانشجویان شده است.

27.

سنوات دانشجویان کنترل نمی شود و دانشجویانی که سنوات مجاز آن ها به پایان رسیده و ترم هایی که باید با سنوات جدید محاسبه شود با سال ورودی نمایش داده می شود.

28.

وقفه های تحصیل که دانشجویان ارشد و دکتری در ترم های گذشته مجوز عدم پرداخت شهریه تمدید داشته اند در سیستم وجود ندارد و مشخص شود در ترم جدید چگونه و طبق چه عنوان باید ثبت شود.

29.

شهریه مرخصی دانشجویان در سامانه قابل تشخیص نمی باشد و شهریه ترم های مرخصی با احتساب و بدون احساب ایجاد و کنترل نمی شود اعلام شده که شهریه ترم های مرخصی را به صورت دستی وارد نمایید که این خطای سیستمی زیادی ایجاد می نماید آموزش در ثبت مرخصی بدون کنترل و مجوز امور مالی اقدام به ثبت مرخصی می نماید که این باعث عدم کنترل سنوات مالی دانشجویان می گردد.

30.

مجوز های شهریه در خصوص گواهی اشتغال به تحصیل، برگه انتخاب واحد، کارنامه و .

برای دانشجویان غیرفعال می باشد و نوع مجوز، تاریخ و دستور مسئول مربوطه وجود ندارد.

31.

تسویه حساب نهایی جهت دانشجویان فارغ التحصیل وجود ندارد و بعد از فارغ التحصیلی فایل دانشجو باز است و امکان تغییر وجود دارد (الگوی واحد مشهد)32.

در خصوص دانشجویان مهمان آیتمی جهت مشخص نمودن شهریه ثابت و متغیر و ثبت نامه مهمانی وجود ندارد.

33.

محاسبه و ثبت ارزشیابی مدرک یا معادل سازی وجود ندارد.

34.

ثبت هزینه فاینال جهت دانشجویان پرستاری و مامایی وجود ندارد و نیز هزینه انتقالی دانشجویان مهمانی و انتقالی کنترل نمی شود.

35.

دانشجویانی که اضافه واریزی دارند و مبلغ مانده شهریه باید مسترد شود در گزارش گیری مانده صحیح نمی باشد و پیگیری واریزی در صورت حساب بانک امکان ندارد.

36.

دانشجویانی که در همین واحد از یک رشته انصراف داده و قصد ثبت نام در رشته جدید را دارند مانده بستانکاری چگونه منتقل شود.

37.

امکان ثبت استرداد مبلغ به دانشجویان اضافه شود گزارش گیری لیست پرداخت به دانشجویان که باید تایید گردیده و ضمیمه سند حسابداری شود وجود ندارد.

38.

دانشجویانی که در نیم سال اول 99-400 فارغ التحصیل می شوند مانده بدهی ترم قبل منتقل نشده در مقطع ارشد و دکتری به جای مبلغ نصف شهریه ثابت جهت تمدید رساله کل شهریه محاسبه می گردد.

39.

شهریه مرخصی دانشجویان خودگردان پرستاری و مامایی محاسبه نمی گردد.

40.

واحد های جبرانی ارشد و دکتری با واحد های تخصصی محاسبه می گردد.

41.

شهریه واحد های عملی کلینیکی و تخصصی اشتباه محاسبه می گردد.

42.

برای دانشجویان مهمان واریز شهریه ثابت در واحد مبدا را به عنوان یک مبلغ واریزی در واحد ثبت می کند و دانشجو بستانکار می گردد در حالی که باید خنثی باشد.

43.

گزارش گیری از ثبت های کاهنده در حساب دانشجویان مانند تخفیف، پرداخت به دانشجو و انتقال بدهکار و بستانکار هزینه انصراف وجود ندارد.

44.

شهریه دانشجویان انتقال از خارج خودگردان محاسبه می گردد و در مشخصات دانشجو به عنوان انتقال از خارج شناسایی نمی شود.

45.

جهت ثبت تخفیفات، مشروطی یا عدم مشروطی نیم سال قبل برای مالی مشخص نمی باشد.

46.

دانشجویان مهمان از واحد های دیگر در برخی گروه ها (پرستاری) وضعیت های مالی ترم های قبل منتقل نشده و نمایش داده نمی شود.

47.

دانشجویانی که از ترم قبل بستانکار بوده اند در نیم سال 991 منتقل نشده و مانده بدهی تبدیل به وام شده در صورتی که دانشجو نباید شهریه پرداخت کند و این مورد اعتراض بسیاری از دانشجویان خصوصا مقطع دکتری می باشد.

48.

دانشجویان رشته پرستاری خودگردان شهریه آن ها به صورت عادی محاسبه می گردد.

49.

شهریه درس وصایا و روخوانی قرآن برای دانشجویان برای اولین به صورت مجانی و در صورتی که مجددا توسط دانشجو انتخاب شود براساس شهریه درس نظری می بایست محاسبه شود.

50.

مبلغ حق بیمه دانشجویان ورودی 99 ترم اول از سیستم اخیرا بعد از بروزرسانی حذف می شود.

51.

سرعت پایین سیستم و قطعی پی در پی موجب نارضایتی دانشجویان و پرسنل شده است.

52.

آموزش بدون مجوز مالی می تواند واحد دانشجو را بعد از تایید نهایی حذف یا کم و زیاد کند این مهم مبالغ و بدهی های مالی دانشجویان را تحت تاثیر قرار می دهد.

53.

مبلغ بدهکاری/ بستانکاری دانشجو تا زمانی که به کارنامه مالی وارد نشویم، مشخص نمی شود، پیشنهاد می شود بعد از تایپ شماره دانشجویی، به صورت اتوماتیک میزان بدهکاری یا بستانکاری دانشجو قابل مشاهده باشد.

این 53 مورد ایراد فنی بخشی از ایرادات فنی این سامانه آموزشی است که مسئولان دانشگاه نسبت به آن اذعان دارند و این موارد طی نامه ای رسمی به معاونت انسانی دانشگاه آزاد ابلاغ شده که سند آن موجود است و در صورت لزوم منتشر خواهد شد.


کلید واژه ها: دانشجو - آموزشی - دانشگاه - دانشجویان - سامانه - آموزشیار - دانشگاه آزاد - بدون - خبرگزاری - طراحی - خبرنگار - آزاد - میلیون - جامع - مراجعه - گزارش - ایراد - مرداد - تایید - ظاهر - صورت - اساس - مشکل فنی - دچار - مشکل

آخرین اخبار سرویس:
تیپ سبز و شعر بهاری الهام حمیدی! + عکس

استخدام کارشناس پژوهش و فناوری (رشته پلیمر) در البرز

کشف یک اثر 2 هزار و 700 ساله در کرمانشاه/ این اثر دریچه ای جدید برای مطالعات تاریخ باستان است

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه بالاترین ضریب مقالات ISI را بین دانشگاه های خوزستان کسب کرد

درخشش دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در رتبه بندی سال 2021

عضو هیات علمی دانشگاه مازندران، سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل شد

380 هزار پایان نامه 4 میلیون بار دانلود شدند/ جدول دانشگاهها و رشته های نخست در دانلود پایان نامه

«بیا بازی» در کرمانشاه راه اندازی می شود

ارسال 30 قطعه شعر به جشنواره شعر امید دانشگاه آزاد بندرعباس

بیا بازی در کرمانشاه راه اندازی می شود

دانشگاه های ایران از 133 کشور دنیا پذیرش دانشجو دارند

بازدیدرییس دانشگاه مازندران از طرح های عمرانی در دست انجام و بخش های مختلف دانشگاه

دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه آزاد بروجرد در آزمون علوم پایه 100 درصد قبولی را به خود اختصاص دادند

استخدام کارشناس فروش در شرکت سلامت گستران پردیس پارت در تهران

تحصیل دندانپزشکی در روسیه در دانشگاه های مورد تایید ایران 2021

اعتراض داوطلبان آزمون های علوم پایه و پره انترنی پاسخ داده شد

روشی نوین برای استخراج صنعتی مس در پارک علم و فناوری البرز ارائه شد

سفر به 3400 سال قبل با بررسی مدفوع خفاش!

استخدام کارشناس پژوهش و فناوری (رشته پلیمر) در البرز و تهران

شکری: وزارت علوم هیچ نظارتی بر عملکرد قطب های علمی ندارد / عدم کارکرد قطب ها ی علمی در کشور

وبینار «آشنایی با گواهینامه های هوانوردی B1 chr(038) B» برگزار می شود

بازگشت 84 فارغ التحصیل ایرانی از دانشگاههای برتر دنیا به مراکز علمی کشور

وبینار «آشنایی با گواهینامه های هوانوردی B1 & B» برگزار می شود

وبینار مقدمه ای بر کاربرد یادگیری ماشین در مهندسی شیمی و نفت برگزار می شود

مطیعی: افزایش وام ویژه دکتری به یک میلیون تومان در ماه / واریز اولین دوره وام از پایان فروردین

آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 1400

زیرساخت های پژوهشی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان تقویت می شوند

کشت گیاه دارویی مورینگا در دانشگاه پیام نور جهرم

دانشگاه های ایران از 133 کشور دنیا پذیرش دانشجو دارند

اسپیس ایکس ماه نورد یخ یاب ناسا را به ماه می برد

وام ویژه دانشجویان دکتری افزایش یافت

حمایت از راه اندازی خانه های خلاق در استان های کشور

نهال کاری در زمین های رفع تصرف شده + آلبوم

بهاره رهنما از دکوراسیون منزل جدیدش رونمایی کرد

استخدام کارمند اداری در شرکت فنی و مهندسی پترو ایمن شریف در تهران

عکس عاشقانه علی ضیا با گوشی لاکچری/ مخاطب خاص علی ضیا کیست؟

عزم شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ساماندهی کنکور 1401

ساخت اولین دستگاه شستشوی هدفون ها + عکس

جذب نیروی امریه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

کنایه مجری به مبلغ پایین یارانه معیشتی

کارگاه مجازی «دیزاین اکسپرت» برگزار می شود

ضوابط و مواد آزمون جامع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

مجتمع آموزشی سمای پلدشت راه اندازی می شود/ تلاش برای فعالیت آزمایشگاه مرجع با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو

دانشگاه های ایران از 133 کشور دنیا پذیرش دانشجو دارند

کدام دروس دانشگاهی باید حضوری ارائه شود؟

جدیدترین برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در سال 1400

مسابقه معرفت مهدوی با محوریت «ماه مبارک رمضان» در اردبیل برگزار می شود

استخدام نماینده علمی (رشته دامپزشکی، علوم دامی) در پارس هل دارو در تهران

آغاز طرح غربالگری سلامت دانشگاهیان دانشگاه ارومیه

دانشگاه امیرکبیر موفق به دریافت گرنت آراسموس شد

کاشت 700 اصله درخت مثمر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

84 فارغ التحصیل به مراکز علمی داخلی پیوستند

84 فارغ التحصیل به مراکز علمی داخلی پیوستند

روند صعودی کرونا در لرستان/ شناسایی 1115 مورد جدید به کرونا ویروس

آموزش برنامه نویسی فرترن با رویکرد CFD

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های فردوسی و کوردبا اسپانیا منقعد شد

سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل منصوب شد

راه اندازی دکترای حرفه ای اپتومتری برای دانشجویان غیر ایرانی

دوره آموزشی نرم افزار کاربردی chemdraw برگزار می شود

آغاز پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون شهید بهشتی/اعلام جزییات ثبت نام

آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی؛ امروز

برگزاری نشست «بیهوشی استنشاقی و تزریقی در حیوانات کوچک»

کتاب «دیپلماسی بازی های دیجیتال» منتشر شد

مدارس مهارت محور در میناب گسترش می یابد/ ایجاد رشته های دریامحور در دستور کار

دانشگاه های ایران از 133 کشور دنیا پذیرش دانشجو دارند

مقاله مشترک دانشجوی ایرانی در الزویر

برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برای جذب دانشجوی خارجی

بسترسازی خدمات نوین آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی/ «آموزشیار» بی انضباطی را سامان داد

مهلت درخواست انصراف از تحصیل برای پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه تهران

سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل منصوب شد

دروس عملی در شهرهای زرد و آبی حضوری برگزار می شود

پذیرش دانشجو از 133 کشور دنیا در دانشگاههای ایران

راه اندازی پرتالی برای هدایت پذیرش کلیه دانشجویان غیرایرانی

برنامه کاهش هزینه ها در سال 1400 ادامه می یابد/ بیمارستان امام علی(ع) کازرون امسال راه اندازی می شود؟

انتصاب دبیر مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران

وضعیت دو شهرستان جنوب کرمان رو به قرمز شدن

گاندوی دلچسب روحانی / شماره بیست و هفتم نشریه صراط دانشگاه آزاد همدان منتشر شد

امشب، آخرین مهلت ثبت نام المپیاد غیرمتمرکز علمی و دانشجویی کشور

رونمایی از 4 اثر منظوم دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد بندرعباس

پیامک به دانشجویان برای پیگیری ثبت نام وام های دانشجویی

استخدام کارشناس تولید محتوا با مزایا در یک موسسه علمی و آموزشی در تهران

کدام دروس دانشگاهی باید حضوری ارائه شود؟

امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد علوم پزشکی

شورای عالی انقلاب فرهنگی به دنبال ساماندهی کنکور

سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل منصوب شد

دانشگاه های ایران از 133 کشور دنیا پذیرش دانشجو دارند

ایران روبه انقراض / شماره دهم نشریه «دغدغه» دانشگاه علامه طباطبایی منشر شد

دانشجویان انگلیسی از ماه آینده راهی دانشگاه می شوند

نام ایران در فهرست کشور های حامی روز جهانی تنوع زمینی قرار گرفت

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی میان دانشگاه آزاد و بنادر و دریانوردی گیلان

استخدام مدیر کنترل کیفیت در گروه تولیدی ژیوان زیست فناوری روژه در تهران

دروس عملی در شهرهای زرد و آبی حضوری برگزار می شود

رمضان؛ ماه برکت و رقابت در کار نیک

کدام دروس دانشگاهی باید حضوری ارایه شود؟

عزم شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ساماندهی کنکور 1401

امتیاز مالی آراسموس برای دانشگاه صنعتی امیرکبیر

استخدام کارمند خانم در شرکت پپسی

عزم شورایعالی انقلاب فرهنگی برای ساماندهی کنکور

کدام دروس دانشگاهی باید حضوری ارائه شود؟

آغاز ساخت مرکز بهداشت مهرگان و حسینیه ثارالله

آموزشیار بدون تایید فنی بیش از یک میلیون دانشجو را سردرگم کرده است! /سامانه آموزشی با 53 ایراد فنی

آموزشیار بدون تایید فنی بیش از یک میلیون دانشجو را سردرگم کرده است! /سامانه آموزشی با 53 ایراد فنی