موضوعات داغ: - نفت مسجدسليمان - باشگاه استقلال - سيدحسن خميني - تيم فوتبال پرسپوليس - انتخابات 1400 - محمد دانشگر - دانشگاه اميركبير - تيم ملي واليبال - ليگ قهرمانان - رياست جمهوري - كارافرين - موسيقي ايران - سخنگوي كميسيون اقتصادي مجلس - آيت الله اسدالله بيات زنجاني - چم گرداب - دانشجويان داخل كشور - طرح 9 در 99 - معصومه حسيني - مهاجرت كاري - موسسه فناوري جورجيا - گروه موسيقي آواي تبري - تيم فوتسال سن ايچ ساوه - سجاد محمدپور

مطالب مرتبط:
پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیدگان خود را شناخت
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند
نقطه پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
معرفی برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 8 اسفند 1399 ساعت 16:452021-02-26دانش

برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند


آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان «پویش زندگی، دست یاریگر توست.

» در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

- برگزیدگان جشنواره "پویش زندگی، دست یاریگر توست.

" تقدیر شدند آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

که روز چهارشنبه ششم اسفندماه در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد، روسای دانشگاه های مازندران، شهرکرد، شهید چمران اهواز، فردوسی مشهد و کردستان، گزارشی از فعالیت های دبیرخانه بخش های مختلف این جشنواره ارائه کردند.

در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان فعالیت های ادبی، شعر و داستان به دانشگاه مازندران، هنرهای تجسمی به دانشگاه شهرکرد، ایده ها و خلاقیت ها به دانشگاه فردوسی مشهد، هنرهای آوایی به دانشگاه کردستان و فیلم و هنرهای نمایشی به دانشگاه شهید چمران اهواز واگذار شده بود.

پویش های فرهنگی و اجتماعی زمینه ساز حضور جامعه دانشگاهی در مقابله با کرونا دکتر غلامحسین خواجه، رییس دانشگاه شهید چمران اهواز در این آیین با اشاره به اینکه بیش از یک سال است که ویروس کووید -19 و بیماری و پیامدهای ناشی از آن تمام عرصه های زندگی مردم سراسر گیتی را متأثر کرده است، گفت: نهاد آموزش عالی، از نخستین روزهای همه گیری بیماری کرونا، هوشیارانه به مقابله با عوارض آن شتافت و با تدابیر و راهبردهای فوری وزیر و مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سراسر کشور به مدیریت شرایط پیش آمده پرداختند.

وی بیان کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز نیز که خوشبختانه پیشتر به راه اندازی زیرساخت های آموزش الکترونیک و مجازی اقدام کرده بود، دوشادوش دانشگاه های کشور، با پیروی از سیاست های وزارت عتف، به منظور مدیریت آموزش مجازی دانشجویان، حفظ سلامت آنان و هماهنگ سازی جامعه دانشگاهی، برای عمل به مسئولیت اجتماعی دانشگاه و حضور فعال در اجتماع و ترویج گفتمان همدلی و همبستگی ملی، تدابیر مختلفی در پیش گرفت.

وی اظهار کرد: از آغازین روزهای گسترش ویروس کووید 19، با تشکیل ستاد مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه، به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دیگر بخش های مرتبط مأموریت داده شد با بسیج همه امکانات و نیروها و راه اندازی پویش های فرهنگی و اجتماعی، زمینه ی حضور جامعه ی دانشگاهی را در امور مقابله با بیماری کرونا فراهم آورند و از این راه، گسترش ارتباط جامعه و دانشگاه را پیگیری کنند.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: در نیمه ی دوم اسفندماه سال گذشته و پیرو ابلاغِ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر برنامه ریزی همه جانبه برای اقدامات تخصصی، پژوهشی و راهبردهای عمومی به منظور برجسته سازی مسئولیت پذیری در میان جامعه ی دانشگاهی، سه هسته فکری اجتماعی – اقتصادی ، مشاوره ی اجتماعی – فرهنگی و بررسی های محیطی و بوم شناختی با حضور اعضای هیئت علمی در گروه های آموزشی مرتبط و سایر استادان علاقه مند تشکیل شد.

دکتر خواجه، ادامه داد: با سعی همکاران عضو این هسته ها بیش از 50 یادداشت تخصصی و عمومی و بیش از 25 کلیپ آموزشی به منظور کمک به افزایش ایمنی ذهنی و روانی و اجتماعی جامعه، تقویت اعتمادسازی به نهادهای متخصص و دست اندرکاران، افزایش تاب آوری در شرایط سخت گسترش بیماری، بررسی آثار و پیامدهای اقتصادی این بیماری و راهکارهای مدیریت آن و مسائل مدیریت شهری مرتبط با کنترل بیماری، در بسترهای گوناگون، نشر و در دسترس عموم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: هم چنین در این هسته ها با همت دانشجویان علاقه مند، بیش از 30 کلیپ فرهنگی، آموزشی و سرگرم کننده نیز تولید و در فضای مجازی برای مواجهه با بیماری کرونا و کاهش هزینه ها و پیامدهای آن از جمله آگاه سازی و ترویج دانش و مهارت پیشگیری و مقابله با این بیماری هم رسانی شد.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اضافه کرد: هم چنین دانشجویان عضو تشکل های اسلامی و کانون های اجتماعی، با راه اندازی پویش هایی در طول یک سال گذشته، در چندین نوبت به گردآوری و کمک های غذایی و نوشت افزار و تولید و تهیه ی بسته های بهداشتی و توزیع بین ساکنان مناطق کم ‎برخوردار و آسیب پذیر اقدام کرده اند که جا دارد در این مجال به همت آنان و مشارکت در فعالیت های اجتماعی برون دانشگاهی و اقدامات جهادی دانشجویان عزیز درود بفرستم.

خواجه از پویش هر دانشجو، یک رسانه ی سلامت با محوریت دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان فعالیت دیگر این دانشگاه نام برد که دانشجویان را به پویایی و کنش اجتماعی در فرآیند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مردم واداشت.

وی، گفت: همچنین با تلاش های انجام شده در معاونت فرهنگی و اجتماعی، چراغ فعالیت های داوطلبانه ی فرهنگی، اجتماعی، علمی و سیاسی دانشجویان عضو کانون ها، انجمن های علمی- دانشجویی، نشریات دانشجویی و تشکل های اسلامی فروزان ماند و با طراحی برنامه ها در بستر وب، اجرای برخط و مجازی آن ها پیگیری شد و هم اکنون نیز رخدادهای گوناگون دانشجویی در دانشگاه در حال اجرا است.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اشاره کرد: این دانشگاه از آغاز شکل گیری پویش زندگی، دست یاریگر توست ، همراه و همگام این موج اجتماعی و دیگر تدابیر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت بوده است و با اعتماد دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی و مهندس عسکری، مدیر کل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی در موج چهارم این پویش؛ یعنی جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان ، میزبان بخش هنرهای نمایشی و فیلم این رویداد بود که پس از راه اندازی دبیرخانه و انتشار فراخوان، آثار رسیده در قالب های نمایش ، نمایش نامه ، فیلم کوتاه ، فیلم نامه نویسی ، موشن گرافیک ، استندآپ کمدی و پادکست ارزیابی و به دبیرخانه ی مرکزی جشنواره در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت معرفی شدند.

خواجه در پایان از اهتمام دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همکاران در سامان دهی به پویش های فرهنگی و اجتماعی و هماهنگ سازی فعالیت های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به منظور هم افزایی برنامه ها و حضور چشمگیر و اثرگذار نهاد آموزش عالی کشور در تحولات اجتماعی مرتبط با گسترش ویروس کووید 19 و هم چنین همراهی جامعه دانشگاهی شهید چمران اهواز با برنامه های ستاد مبارزه با بیماری کرونا، کلیه ی شرکت کنندگان از دانشگاه های سراسر کشور در بخش هنرهای نمایشی و فیلم جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، داوران و تلاش و کوشش در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز سپاسگزاری کرد.

دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه مازندران در ادامه این آیین اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند.

تجهیز زیرساخت ها، تولید انواع ملزومات مقابله با بیماری، تحقیق و پژوهش روی طرح های مختلف تولید دارو و واکسن و به ویژه اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت جامعه، از مهم ترین برنامه های دانشگاهیان برای گذر از این بحران بود.

وی ادامه داد: دانشگاه مازندران نیز با تاسی از برنامه های راهبردی وزارت علوم، در تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، راه اندازی تجهیزات تولید الکل و همچنین کمک های مومنانه در انجام کارهای خیرخواهانه اقدامات قابل توجهی انجام داد.

نوذری اظهار کرد: با تاکید بر لزوم حفظ و استمرار ارتباط با دانشجویان و خانواده های آنان، با 700 نفر از دانشجویان ارتباط مستقیم برقرار کردیم و در راستای حل مسائل و مشکلاتی که داشتند، اقدامات لازم انجام شد.

رییس دانشگاه مازندران با اشاره به همکاری هایی که این دانشگاه در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری" زندگی دست یاریگر توست" داشته است، گفت: دانشگاه مازندران در بخش ادبی، شعر و داستان اقدام به تشکیل کمیته علمی کرده و با برگزاری جلسات متعدد، از اساتید دانشگاه های مختلف برای داروری آثار استفاده کرد.

به گفته وی، در بخش ادبی، شعر و داستان، در مجموع 195 اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که 18 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

ارسال 22 اثر به دبیرخانه هنرهای آوایی جشنواره رییس دانشگاه کردستان نیز در این آیین، گفت: طی یک سال گذشته که بیماری کرونا موجب تغییر شیوه و سبک زندگی مردم شد، علاوه بر اقداماتی که در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده با پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی انجام شد؛ پرداختن به مسائل اجتماعی و مشکلات روحی و روانی افراد از جمله مهم ترین اموری بود که این دانشگاه در تحقیقات خود به آن پرداخت.

دکتر رحمت صادقی افزود: دانشگاه کردستان در همان آغازین روزهای شیوع بیماری کرونا، با راه اندازی کمپین " کردستان علیه کرونا" برای ترغیب و تشویق مردم در خانه ماندن و حفظ فاصله اجتماعی، اقدام به تدوین و انتشار توصیه های اساتید برجسته دانشگاهی که مقبولیت عام و محبوبیت اجتماعی داشتند، در فضای مجازی کرد و با دریافت آخرین اطلاعات موثق از سازمان بهداشت جهانی، اطلاعات را ترجمه کرده و با محتوای مخاطب پسند دراختیار عموم مردم قرار داد.

وی ادامه داد: تولید محتوای متنی و ویدئویی در گروه های جامعه شناسی و روان شناسی این دانشگاه، تولید آب ژاول و توزیع آن بین مردم حاشیه نشین، جمع آوری کمک های مومنانه و توسعه فعالیت های دانشجویی از دیگر اقدامات این دانشگاه در دوران همه گیری کرونا بود.

رییس دانشگاه کردستان با اشاره به غنای هنر موسیقی در این استان و همچنین انتخاب شهر سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی از طرف یونسکو، اظهار داشت: دانشگاه کردستان در بخش هنرهای آوایی با این جشنواره همکاری کرده و کمیته داوری از بین 22 اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره، 10 اثر را منتخب و معرفی کرد.

ارسال 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه بخش ایده و خلاقیت دکتر محمد کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد نیز در ادامه این آیین گفت: با تلاش حوزه های مختلف آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، دانشگاه توانست به حیات خود ادامه دهد و در جشنواره های مختلف مجازی مانند جشنواره حرکت، رویش و قرآن و عترت بسیار تاثیرگذار شرکت کردیم.

وی عنوان کرد: در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، دانشگاه فردوسی مشهد، در بخش خلاقیت و ایده پردازی ماموریت مهمی برعهده داشت و ایده پردازان در موضوعات کرونا و شهروندی، کرونا و همدلی، کرونا و تغییر سبک زندگی و کرونا و ایثار حوزه درمان به فعالیت پرداختند.

دکتر کافی افزود: 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردید که از این میان 13 ایده انتخاب و سه ایده مشمول دریافت جایزه شد.

ارسال 200 اثر به دبیرخانه هنرهای تجسمی جشنواره در ادامه این آیین دکتر سعید کریمی، رییس دانشگاه شهرکرد نیز با اشاره به تاثیرات کرونا بر جامعه، به فعالیت های دانشجویان و اساتید این دانشگاه جهت سلامت روان جامعه اشاره کرد و گفت: در این دوران سعی شد با کمک اعضای هیئت علمی و دانشجویان از طریق بنیاد خیرین اقلام و وسایل بهداشتی و درمانی تهیه و به دست محرومان استان رسانده شود.

وی افزود: در فاز چهارم پویش بخش هنرهای تجسمی به این دانشگاه سپرده شد که 200 اثر به دبیرخانه جشنواره در بخش های عکاسی، خطاطی، نقاشی و طراحی ارسال شد و پس از داوری افراد منتخب به معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم معرفی شدند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در پایان این مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.

https://www.

msrt.

ir/file/download/news/1614228526-.

pdf انتهای پیام
کلید واژه ها: جشنواره - برگزیدگان - فرهنگی و هنری - برگزیدگان جشنواره - دانشگاهیان - وزارت علوم - دانشگاه - جهاد علمی - اختتامیه - پویش - تقدیر - برگزار - فرهنگی - شهدای - وزارت - جهاد - آیین - هنری - علمی - علوم - سالن - فردوسی مشهد - معرفی - گزارش - شهید چمران - چهارشنبه - فردوسی - فعالیت - مختلف - چمران

آخرین اخبار سرویس:
جزییات تعویق کنکور های سراسری 1400 و برنامه دانشگاه ها / خردادماه، برگزاری امتحانات یا انتخابات؟

سند جامع همکاری ایران و چین فرصت مناسبی برای جذب سرمایه است

شرایط اسکان در خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

همکاری در تاسیس یک موسسه علمی

دانشجوی دکتری اقتصاد

جایگزین شدن سیستم تماس دانش بنیان بومی در پروژه 2020 شرکت مخابرات

فعال شدن رشته کونگ فو در دانشگاه علمی کاربردی خوزستان

کتاب«دیپلماسی بازی های دیجیتال» منتشر شد

نتایج رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی درسال های 1399-1398 اعلام شد

درخشان : ماشینی که قرار است با آن قله های تمدن اسلامی را فتح کنیم، فقط به درد ماشین عروس می خورد

بیایید باکتری بخوریم

یخچال ایرانی، نوآوری ایرانی

چرخه سوخت هسته ای

ناسا پایین ترین دمای جهان را می آفریند

9 نکته درباره بچه ها که ممکن است ندانید

جلوگیری از سرطان با غذاهای سبز

گرمای لپ تاپ بر قدرت باروری اثری ندارد

مجموعه ی 6 جلدی گفت وگو درباره ی انرژی منتشر شد

فهرست

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

مهلت شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد تمدید شد

منشی و سوپروایزر

کارآموز دفتر فنی پروژه عمرانی

جذب 300 معلم آینده در دانشگاه فرهنگیان قزوین/کرونا مراسم هفته معلم را مجازی کرد

کتاب«دیپلماسی بازی های دیجیتال» منتشر شد

طهرانچی: تولید علم و تربیت نیروی کارآمد با کمک حوزه های علمیه قابل اجراست

فردا نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی آغاز می شود

درخشان : ماشینی که قرار است ما با آن قله های تمدن اسلامی را فتح کنیم فقط به درد ماشین عروس می خورد

مقام آوری 6 دانشجوی دانشگاه چمران اهواز در رویداد ملی ره نشان

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 22 فروردین

نصراللهی: اگر بی طرفی و استقلال رسانه ها قابل محقق بود، تاسیس رسانه ها و روایت های متفاوت ضرورت نداشت

شناخت نظریه های جامعه شناسی برای درک فرهنگ محلی و جامعه درحال توسعه قشم ضروری است

104 شاخص و زیرشاخص برای رتبه بندی جدید دانشگاه ها تعیین شد

خوشحالم که فرهنگ تحقیق و پژوهش در کشور درحال توسعه است

این سیاره فراخورشیدی مرموز از کجا آمده است؟

زمان ثبت نام بورسیه و آزاد دانشگاه بین المللی چابهار اعلام شد

تمامی مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها دانشگاه صنعتی سهند تبریز تعطیل شد

امضا تفاهم نامه علمی مشترک حوزه و دانشگاه آزاد

تمدید مهلت شرکت در همایش دانشجویی «عقیق علم»

دانشگاه صنعتی سهند در جمع دانشگاه های برتر کشور قرار گرفت

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد و حوزه علمیه

معاون دانشگاه آزاد اسلامی: اسلامی شدن دانشگاه ها به کمک حوزه های علمیه نیاز دارد

کلاس های عملی و کارگاهی دانشگاه ایلام به صورت فیلم و اسلاید ارائه می شود

پژوهش در خصوص 23 مساله مهم کشور در دانشگاه آزاد

تصاویر / دیدار رییس دانشگاه آزاد با تولیت حرم کریمه اهل بیت (ع)

نقش تدبر در آفرینش انسان در اصلاح جهان بینی انسان و معرفت خدا

پژوهش در مورد 23 مسئله کلان کشور در سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد اسلامی / آسیب های دوری جوانان از محافل علمی و تربیتی را چه کسی جبران می کند؟

تصاویر / امضای تفاهم نامه حوزه های علمیه و دانشگاه آزاد اسلامی

کشف منطقه ای جدید در کهکشان راه شیری

وزارت علوم حذف کد رشته های دانشگاه صنعتی بیرجند را از دستور کار خارج کند

آزمایشگاه سازه برای اولین بار در خراسان شمالی در دانشگاه بجنورد راه اندازی شد

«پرواز بدون بال» در دانشگاه محقق اردبیلی

تجهیزات ایران ساخت در حوزه علوم شناختی به بیش از 30 آزمایشگاه و مرکز تحقیقاتی رسید

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1400

توسعه فرهنگ پژوهش در کشور

ستاری: فرهنگ تحقیق و پژوهش در کشور در حال توسعه است

مقام آوری 6 دانشجوی دانشگاه چمران اهواز در رویداد ملی ره نشان

بدون پرداخت شهریه دانشجوی دانشگاه ترکیه شوید

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و پتروشیمی آبادان

نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

راه اندازی مرکز آموزش های مستمر اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز

دو مدرسه با زیربنای 600 متر در منطقه محروم دلگان احداث شد + عکس

دوره آموزش تحلیل سازه با ETABS و SAFE برگزار می شود

تمدید مهلت برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه

تمدید مهلت برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

پیامد های هولناک استخراج بیت کوین برای جهان

برگزاری کارگاه آموزش متلب

موفقیت دانشمند ایرانی در ساخت نانوحسگری تشخیص دی اکسید نیتروژن

برگزاری کارگاه فشرده ماشین حساب مهندسی

چه کسانی می توانند بورسیه تحصیلی بگیرند؟

آموزش شبیه سازی پهپاد در نرم افزار ANSYS FLUENT

نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی علوم پزشکی دانشگاه آزاد

چگونه از کلاس های ضبط شده در سامانه وادانا دانشگاه آزاد استفاده کنیم؟

نصب آفتابگیر بر روی تلسکوپ فضایی جیمز وب ناسا + تصاویر

خوابگاه های دانشگاه یاسوج تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

راه اندازی اولین کارگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در استان خوزستان

دانشگاه شهید بهشتی به دانشجویان متقاضی جدید خوابگاه نمی دهد

صنعت از ظرفیت دانشگاه استفاده کند/ باید سیستم های سنتی صنعت را کنار بگذاریم و برنامه های فناورانه داشته باشیم

شتاب دهنده سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی راه اندازی شد

تبدیل ضایعات تخمیر جو به سوخت زیستی

تجهیز بیش از 30 آزمایشگاه و مرکز تحقیقاتی به محصولات ایران ساخت

آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد خرداد برگزار می شود

حمایت از پایان نامه ها و رساله های تقاضامحور در 1400

نتایج اولیه آزمون دکتری تا اواسط هفته آینده اعلام می شود

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تا اواسط هفته آینده

نتایج اولیه آزمون دکتری 1400 هفته آینده اعلام می شود

تمدید مهلت ثبت درخواست برای شرکت در جلسات پیش دفاع دکتری

نتایج اولیه آزمون دکتری هفته آینده اعلام می شود

تمدید مهلت ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری تا 6 اردیبهشت

پرواز جهانی دانشگاه های ایران

دانشگاه طلایه دار حرکت های علمی و صنعتی / لزوم شناسایی نقاط کور تولید

تمدید مهلت ثبت درخواست برای شرکت در جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

مهلت شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد تمدید شد

آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد خرداد 1400 به صورت حضوری برگزار می شود

کارگاه «سیستم های پیشنهادگر در پایتون» برگزار می شود

فراخوان مقاله نخستین همایش علوم انسانی و حکمت اسلامی

نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی علوم پزشکی آزاد اعلام شد

نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی علوم پزشکی دانشگاه آزاد در وضعیت قرمز کرونایی اعلام شد

همکارخانم کار در مغازه

پرواز بالگرد مریخی نبوغ به تعویق افتاد

برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند

برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند