مطالب مرتبط:
لیگ برتر کشتی فرنگی| صدرنشینی سینا صنعت ایذه + نتایج دیدارهای برگزار شده
پیروزی تیم های سیناصنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان در آغاز دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی
لیگ برتر کشتی فرنگی؛ پیروزی تیم های سیناصنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان در روز دوم دور برگشت
لیگ برتر کشتی فرنگی؛ پیروزی تیم های سیناصنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان در روز دوم دور برگشت
لیگ برتر کشتی فرنگی|پیروزی سیناصنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان در مسابقات صبح روز دوم
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 10 آذر 1399 ساعت 20:502020-11-30ورزشي

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی|سینا صنعت ایذه تیم نخست گروه شد


رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) برگزار شد و سیناصنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان بعنوان تیم های اول و دوم گروه شناخته شدند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس، در پایان دور برگشت این رقابت ها تیم سیناصنعت ایذه با 4 پیروزی به عنوان تیم نخست دور برگشت شناخته شد.

رده بندی تیمی در دور برگشت به شرح زیر است: 1- سینا صنعت ایذه 2- رعد پدافند ارتش 3- فولاد اکسین خوزستان 4- آریوبرزن بهبهان 5- هیأت کشتی سیرجان نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است: سینا صنعت ایذه، برنده 7- آریوبرزن بهبهان 3 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: نیما محمدی 1- صادق مرادی، برنده 3 60 کیلوگرم: داریوش مقصودی صفر- محراب قلی پور، برنده 4 63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- ابراهیم اسحاقی صفر 67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 10- یاسین محسن نژاد صفر 72 کیلوگرم: علیرضا مهمدی پیانی، برنده 3- سجاد بنادری صفر 77 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 16- سید عارف خردمند 5 82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 9- رضا عادلی نژاد صفر 87 کیلوگرم: پیام بویری، برنده 8- مهران بروشان فر صفر 97 کیلوگرم: وحید دادخواه 2- داود فلاحی، برنده 9 130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- سعید حسین پور 1 رعد پدافند ارتش، برنده 6- فولاد اکسین خوزستان 4 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: هادی تختایی، برنده 10- مرتضی خدایی 1 60 کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر- پویا ناصرپور، برنده 9 63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت 1- مهرداد مردانی، برنده 1 67 کیلوگرم: عباس مقدسی صفر- کرامت عبدولی، برنده 8 72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9 – حسین نصیری صفر 77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ف- محمد شربی نیازی 3 82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 2 ضربه فنی- محمد سرخی نژاد 2 87 کیلوگرم: محمد رسولی 1- علی شریفی، برنده 5 97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 6 ضربه فنی- محمدامین حمیدی اصل صفر 130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 6- پارسا نظری 1 آریوبرزن بهبهان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده 5 ضربه فنی– علی رستمی صفر 60 کیلوگرم: عباس چنانی 8- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 10 63 کیلوگرم: علی گوران 3- علی چوبک زن، برنده 11 67 کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده 8 ضربه فنی- محمدرضا اسپیدکار صفر 72 کیلوگرم: امین بذرگر، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 4 77 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده 6- محمدرضا شاه بداغی صفر 82 کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده 4 87 کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده 4 – اکبر عبدی 3 دیسکالیفه 97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده 6- فردین سالاری پور 4 130 کیلوگرم: سعید حسین پور 4- سید مجتبی حسینی، برنده 9 سیناصنعت ایذه، برنده 6- رعد پدافند ارتش 4 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- محمد حسینوند پناهی 60 کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی، برنده 8 63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی، برنده 4 67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 5- نیما اسماعیلی 1 72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری 5- علیرضا ارقش، برنده 5 77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 5- سجاد فرج پور صفر 82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور 2- علی موسی زاده، برنده 8 ضربه فنی 87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 7- محمد رسولی 5 97 کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده 8 ضربه فنی- حامد عبدولی صفر 130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 4- میلاد عبدولی 2 سینا صنعت ایذه، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) – فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 18) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- مرتضی خدایی صفر 60 کیلوگرم: امید احمدی 1- پویا ناصرپور، برنده 9 63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند 1- مهرداد مردانی، برنده 3 67 کیلوگرم: شاهین بداغی 5- علی ذکایی مهر، برنده 6 72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- عظیم گرمسیری صفر 77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 7- محمد شربی نیازی 3 82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده 1- مهدی هدایی، برنده 3 87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 3- علی شریفی صفر 97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 9 ضربه فنی- ایمان انصاری صفر 130 کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده 8 فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: مرتضی خدایی 3- علی رستمی، برنده 3 60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9- فرزاد محبی صفر 63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- محمدرضا اسپیدکار صفر 67 کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده 9- نوین ایزدنیا صفر 72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 2- محمدمهدی شهسواری 1 77 کیلوگرم: ابراهیم جمال پور 1- ابوالفضل نبی زاده، برنده 4 82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 4- امیرطاها برفه ای صفر 87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 9- اکبر عبدی صفر 97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل1- آرشام بهرام زاده، برنده 2 130 کیلوگرم: محمدسروش رنجبر 1- سید مجتبی حسینی، برنده 2 رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 2- صادق مرادی، برنده 3 60 یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده 8- محراب قلی پور، صفر 63 کیلوگرم: رضا عباسی، برنده 9- علی گوران صفر 67 کیلوگرم: نیما اسماعیلی 7- بهنام مرادی، برنده 6 ضربه فنی 72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9- سجاد بنادری 4 77 کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده 8 ضربه فنی- رضا عادلی نژاد 82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- علیرضا مرادی 1 87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 4- علیرضا غفاری 1 97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 9- سید محمدرضا زینی صفر 130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 9- سعید حسین پور صفر سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 7- علی رستمی 2 60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 7- امیرمحمد یارمحمدزهی 5 63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- علی چبک زن 5 67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8- نوین ایزدنیا صفر 72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- امیرمحمد رضایی صفر 77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- محمدرضا شاه بداغی 82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 10- امیرطاها برفه ای 87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 6- علی عابدی 5 97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 8- فردین سالاری پور صفر 130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- مسعود زیدآبادی صفر فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده 9 60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 11- عباس چنانی 9 63 کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده 13 ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی 6 67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 6- امی بذرگر 3 72 کیلوگرم: حسین نصیری، برنده 2- سجاد بنادری صفر 77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده 9- سید عارف خردمند صفر 82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 5 ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر 87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 8- مهران بروشان فر صفر 97 کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده 3- داود فلاحی 2 130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 5 ضربه فنی- سعید حسین پور 4 رعد پدافند ارتش، برنده 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
کلید واژه ها: سینا صنعت ایذه - لیگ برتر کشتی فرنگی - برگشت - برنده - لیگ برتر کشتی - ایذه - صنعت - سینا - کشتی فرنگی - برگزار - لیگ برتر - خوزستان - کشتی - بهبهان - یادگار امام - فولاد - فرنگی - رقابت - رعد پدافند - گروه - برتر - نخست - خبرگزاری - رده بندی - بیستمین - ابراهیم - سیرجان - پدافند - پیروزی - یادگار

آخرین اخبار سرویس:
حضور پرسپولیس در فینال جام باشگاه های آسیا سوژه یک مستند شد

برخورد دوستانه خطیبی و قلعه نویی تا لحظه آخر

تصمیم جالب رسول خطیبی برای دیدار با پرسپولیس

پاداش ویژه به تراکتوری ها در صورت برتری برابر استقلال

تصمیم جالب رسول خطیبی برای دیدار با پرسپولیس

سه مصدوم روی دست اخباری و وضعیت مشکوک هافبک ماشین سازی

از یحیی تا قطبی، مردان مشترک قرمز های لیگ

محکومیت جدید برای استقلال

دردسر تازه برای استقلال / محکومیت در پرونده نیکولای بودوروف

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از جدایی وحید فاضلی

کیفیت دوره های تخصصی مربیان و مدرسان در اولویت انجمن آمادگی جسمانی

گزارش نیویورک تایمز از احتمال لغو المپیک برای اولین بار بعد از جنگ جهانی

جابر انصاری: امیدواریم هواداران استقلال از من ناراحت نشوند

وضعیت عجیب در نصف جهان؛ یک قدم تا قله، یک گام تا دره

پرسپولیس فولاد؛ پایان پدیده ای به نام پیام صادقیان!

نخستین شکست مس شهربابک در مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته کشور

اوزیل با آرسنال فسخ کرد

اعلام زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ والیبال نشسته

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از جدایی سرمربی این تیم

نساجی به مسیر برمی گردد؟

جذب همکار سرآشپز فرنگی

فهرست دعوت شدگان به پنجمین اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی

وزنه بردار ملایری؛ قهرمان مسابقات لیگ برتر جوانان کشور

باشگاه ماشین سازی از داور بازی نساجی شکایت می کند(ویدیو)

استخدام تیم فروش و توزیع

حمایت تمام قد پوچتینو از امباپه

شادیِ گل خطرناک طارمی مقابل بنفیکا

حضور تیم ملی فوتبال بانوان در جام ملت های آسیا

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از تغییر سرمربی

اعلام زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ والیبال نشسته

کادرفنی تیم های جوانان و نوجوانان بازیکنان جدید را زیر نظر می گیرند

جانشین میلیچ در استقلال کیست ؛ نادری، کریم زاده یا دانشگر؟

سه مصدوم روی دست اخباری و وضعیت مشکوک هافبک ماشین سازی

جانشین میلیچ در استقلال کیست ؛ نادری، کریم زاده یا دانشگر؟

مسی و رونالدو به چه کسی بیشترین گل را زدند

حضور تیم ملی فوتبال بانوان در جام ملت های آسیا

از یحیی تا قطبی، مردان مشترک قرمز های لیگ

حضور تیم ملی فوتبال بانوان ایران در جام ملت های آسیا هند

توصیه های فکری و حضور یک پیشکسوت در تمرین استقلال+ عکس

ما ربات نیستیم، اختلافات داخلی را کنار بگذارید

تمرین غلامپور برای پرواز بلند/عکس

حمله تند پیشکسوت استقلال به فکری: تیم در حد محلات بازی می کند

استقلال در پرونده بودوروف به پرداخت 125 هزار دلار محکوم شد

ما ربات نیستیم، اختلافات داخلی را کنار بگذارید

عضو هیئت مدیره پرسپولیس بالاخره استعفا داد

عیادت سعید آذری از مربی سابق فولاد خوزستان

تعلیق معافیت ورود بدون قرنطینه ورزشکاران و اتبعاع خارجی به ژاپن

چرا فقط به یک نفر توصیه می شود از انتخابات فدراسیون فوتبال انصراف بدهد؟

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از جدایی فاضلی

تیم بوشهر به مرحله دوم مسابقات تنیس بانوان کشور راه یافت

چگونه مؤدبانه و حرفه ای نه بگوییم؟

فرشید باقری از استقلال جدا می شود؟

ستاره سابق اینتر: لوکاکو آماده و بهتر از رونالدو است

غایبان بزرگ استقلال مقابل تراکتور را بشناسید ؛ سه ستاره فکری غایب دیدار با تی تی ها

فرشید باقری از استقلال جدا می شود؟

پدیده آبی ها فوتبال ایران را تحت شعاع قرار داد

زمان بازی های معوقه پرسپولیس مشخص شد

بختیاری زاده گزینه حضور در کادرفنی نساجی

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از جدایی سرمربی این تیم

تکلیف رغبتی در هیئت مدیره پرسپولیس چه می شود؟

استقلال به دنبال میلاد جهانی و صادق بارانی

چرا فقط به یک نفر توصیه می شود از انتخابات فدراسیون انصراف بدهد؟

حقیقی بالاخره کلین شیت کرد

پدیده آبی ها فوتبال ایران را تحت شعاع قرار داد

مسوت اوزیل با فنرباغچه به توافق رسید

تکلی که طارمی را محبوب تر کرد!

ستاره سابق اینتر: لوکاکو آماده و بهتر از رونالدو است

هافبک چلسی قرضی به ترکیه می رود

زمان نشست خبری سرمربیان پرسپولیس و فولاد اعلام شد

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از تغییر سرمربی

باشگاه ماشین سازی از داور بازی نساجی شکایت می کند(ویدیو)

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از تغییر سرمربی

اطلاعیه باشگاه نساجی بعد از جدایی فاضلی

عکس ؛ سد بزرگ جلو راه مهدی عبدی در دیدار با فولاد

واکنش باشگاه نساجی به جدایی فاضلی

مدافع مرحوم پرسپولیسی ها مقابل اوزه بیو/عکس

برنامه هفته های سزدهم تا پانزدهم لیگ برتر مشخص شد

استقلال بدون تغییر در خط حمله رودرروی تراکتور

احتمال شکایت نامجومطلق از استقلال

عکس/ آخرین اخبار تمرین امروز استقلالی ها

هافبک چلسی قرضی به ترکیه می رود

عکس ؛ سد بزرگ جلو راه مهدی عبدی در دیدار با فولاد

حضور تیم ملی فوتبال بانوان در جام ملت های آسیا

رضایی: یک غده سرطانی در ذوب آهن وجود دارد که روز به روز بزرگ تر می شود و بیشتر به پیکره باشگاه آسیب می زند

زمان بازی های معوقه پرسپولیس مشخص شد

طغیان دروازه بان پرسپولیس با فسخ توافق مالی!

تاریخ پایان نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران اعلام شد + برنامه بازی ها

صائبی: بهترین بازی والیبال نشسته در سال های اخیر برگزار شد/ برای قهرمانی می جنگیم

انصاری: چاره ای جز شکایت از استقلال ندارم

سه مصدوم روی دست اخباری و وضعیت مشکوک هافبک ماشین سازی/ شکایت تیم تبریزی از تیم داوری

مهار پنالتی لیونل مسی توسط تراشتگن

سه مصدوم روی دست اخباری و وضعیت مشکوک هافبک ماشین سازی/ شکایت تیم تبریزی از تیم داوری

راموس مصدوم شد

استقلال در پرونده بودوروف به پرداخت 125 هزار دلار محکوم شد

علی دایی برای مربیگری به ترکیه رفت

اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون تیراندازی برگزار شد

برنامه هفته سیزدهم تا پانزدهم لیگ برتر بیستم فوتبال مشخص شد

ماموریت ویژه یحیی به هافبک های پرسپولیس

رییس فدراسیون بوکس: اعضای تیم ملی در کانکس می خوابیدند

روزنه های امید برای تیم قعرنشین

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی|سینا صنعت ایذه تیم نخست گروه شد

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی|سینا صنعت ایذه تیم نخست گروه شد