مطالب مرتبط:
ابتکار جوانان مشهدی برای انتقال پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسوی+ عکس و فیلم
رهبر انقلاب: جوانان فرانسه از رییس جمهور خود بپرسند چرا تردید در هولوکاست، جُرم اما اهانت به پیامبر خدا آزاد است؟
ابتکار جوانان مشهدی برای انتقال پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسوی + عکس و فیلم
فیلم| جوانان شهرکردی پیام رهبر انقلاب را به 4 زبان زنده دنیا ترجمه کردند
انسداد صفحه اینستاگرام فرانسوی سایت رهبر انقلاب پس از صدور پیام
-37 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 10 آبان 1399 ساعت 02:502020-10-30سياسي

حسین شریعتمداری: پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسوی تحقیر آشکار و سنگین رییس جمهور فرانسه است/ هولو کاست یک دروغ بزرگ تاریخی است


شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسه، نوشت: «هولو کاست یک دروغ بزرگ تاریخی است و اسناد فراوان و غیر قابل انکاری از ساختگی بودن این افسانه صهیونیستی حکایت می کند.

- شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسه، نوشت: هولو کاست یک دروغ بزرگ تاریخی است و اسناد فراوان و غیر قابل انکاری از ساختگی بودن این افسانه صهیونیستی حکایت می کند.

نگرانی آمیخته به وحشت غرب از تحقیق و بررسی درباره هولوکاست گویاترین دلیل بر جعلی بودن آن است.

رهبر معظم انقلاب در پیام خود، پرونده سیاه این دروغ بزرگ را پیش چشم جهانیان گشوده اند.

" " به گزارش سایت قطره و به نقل ازجماران؛ حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان، در یادداشتی در تازه ترین شماره این روزنامه نوشت: رهبر معظم انقلاب در پیام اخیرشان به جوانان فرانسوی روی یکی از حساس ترین نقاط ضعف فرانسه انگشت گذاشته و پوشالی بودن ادعای دموکراسی و آزادی بیان در این کشور و سایر کشورهای اروپایی را به چالش کشیده اند.

ایشان خطاب به جوانان فرانسوی می گویند: از رییس جمهورتان بپرسید چرا تردید در هولوکاست جرم است اما اهانت به پیامبر آزاد است ؟! این یک پرسش دو سویه است که با هوشمندی طراحی شده و هر دو سوی آن برای فرانسه و رییس جمهور هتاک آن رسواکننده است.

در این باره گفتنی است؛ 1- رهبر معظم انقلاب می دانند که پیام ایشان بلافاصله بعد از صدور ، در گستره ای به وسعت همه جهان منتشر خواهد شد.

یعنی فقط جوانان فرانسوی مخاطب آن نخواهند بود ولی جوانان فرانسوی را مخاطب پیام خود معرفی کرده اند.

این اقدام حضرت آقا، تحقیر آشکار و سنگین رییس جمهور فرانسه است و ترجمان این واقعیت که رییس جمهور فرانسه از خباثت آمیز بودن اقدام خود باخبر است و از این روی، لایق آن نیست که مخاطب پیام حضرت ایشان باشد.

2- هولو کاست یک دروغ بزرگ تاریخی است و اسناد فراوان و غیر قابل انکاری از ساختگی بودن این افسانه صهیونیستی حکایت می کند.

نگرانی آمیخته به وحشت غرب از تحقیق و بررسی درباره هولوکاست گویاترین دلیل بر جعلی بودن آن است و اگر اینگونه نبود و بررسی ماجرا بر صحت وقوع هولوکاست گواهی می داد، سردمداران غرب و صهیونیست ها نه فقط از بررسی و تحقیق درباره آن وحشتی نداشتند، بلکه همگان را به انجام این تحقیق و بررسی دعوت و ترغیب هم می کردند.

رهبر معظم انقلاب در پیام خود، پرونده سیاه این دروغ بزرگ را پیش چشم جهانیان گشوده اند.

پرونده ننگینی که صهیونیست ها به شدت از گشوده شدن آن وحشت دارند.

3- پیش از این در کیهان به اسناد فراوانی که از جعلی بودن هولوکاست خبر می دهند، پرداخته ایم و در این مختصر به اشاره ای گذرا بسنده می کنیم و آن اینکه در اوایل دهه 80 قرن گذشته ، تعدادی از اعضای آژانس بین المللی یهود، از جمله، پی یر ویدال ناکه ، سرژ ولز ، فرانسوا براریدا تحت سرپرستی رنه ساموئل سپرات خاخام معروف فرانسه، با استناد به داستان ساختگی کشتار 6 میلیون یهودی در جنگ جهانی دوم! پیش نویس قانونی را تهیه کرده و به تصویب رساندند که بر اساس آن هرگونه تردید درباره هولوکاست ، اعم از تردید درباره کشتار یهودیان در جنگ جهانی دوم، وجود اتاق های گاز و حتی کمترین تردید در رقم 6 میلیونی یهودیان کشته شده، جرم تلقی می شود! و هر کس در فرانسه از این قانون تخلف کرده و در سه موضوع یاد شده تردید کند به یک ماه تا یک سال زندان و پرداخت 2 هزار تا 300 هزار فرانک جریمه محکوم می شود.

و بعدها با فشار آمریکا، انگلیس، فرانسه و آژانس بین المللی یهود، این قانون در سایر کشورهای اروپایی نیز به تصویب رسید به طوری که امروزه هرگونه تردید درباره هولوکاست مورد ادعا و ابعاد و اجزاء آن در اروپا جرم تلقی می شود! .

تاکنون ده ها مورخ برجسته اروپایی و صدها استاد بلندآوازه و متخصص شناخته شده در بررسی اسناد تاریخی، با ارائه اسنادی که هیچ صاحب نظری نمی تواند در صحت آنها کمترین تردیدی روا دارد، به روشی کاملا علمی اثبات کرده اند ماجرای قتل عام 6 میلیون یهودی، کوره های آدم سوزی، اتاق های گاز و همه آنچه صهیونیست ها در این باره ادعا می کنند، دروغ محض و یک داستان ساختگی با اهداف نه فقط سیاسی، بلکه جنایتکارانه است.

از آن میان می توان به پروفسور روژه گارودی، پروفسور روبر فوریسون، پروفسور کریستوفر سون- صاحب کتاب معروف دروغ آشویتس -.

و نویسندگان صدها رساله علمی دیگر اشاره کرد که در این میان، ماجرای پروفسور روبر فوریسون و پروفسور روژه گارودی- هر دو از فرانسه- جدیدتر و عبرت آمیز تر است.

4- پروفسور روبر فوریسون، استاد دانشگاه معروف لیون فرانسه و کارشناس عالی رتبه بررسی و ارزیابی اسناد و مدارک تاریخی، با شهرتی جهانی است.

او تحقیقات علمی و مستند خود را در کتابی با عنوان اتاق های گاز، واقعیت یا افسانه؟ جمع آوری کرده که به فارسی نیز ترجمه شده است.

او هزاران سند را در این زمینه بررسی کرده است و طی سال ها تحقیق، از تمامی مراکز مورد ادعای صهیونیست ها، نظیر اتاق های گاز، موزه ساختگی کوره های آدم سوزی، داخائو در مونیخ آلمان و.

بازدید کرده و با صدها شاهد به گفت وگوی دقیق و علمی نشسته و در نهایت بدون کمترین تحلیل و تنها به زبان اسناد، نشان داده است که ماجرای کشتار یهودیان در آلمان نازی یک دروغ بزرگ تاریخی و فریب شرم آور افکار عمومی است.

چیزی که از صهیونیست های وحشی به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

به عنوان مثال، فوریسون به عکس های ساختگی از اتاق های گاز مورد ادعای صهیونیست ها اشاره کرده و ضمن رد این ادعا با استناد به مدارک غیرقابل انکار، با تعجب می پرسد، اگر این عکس ها واقعی است، چگونه سربازان آلمانی -مورد ادعا- بدون ماسک و بی آنکه کمترین پوششی بر دهان، بینی و چشم خود داشته باشند در اتاق های مالامال از گازهای کشنده ایستاده و بر جان کندن یهودیان محکوم نظارت می کنند؟! و یا، درباره یکی دیگر از عکس های مورد ادعای صهیونیست ها که جمعی از یهودیان را در محاصره چند تانک نشان می دهد، با ارائه اسناد و شواهدی خواندنی و غیرقابل تردید، نشان می دهد که تانک ها در این عکس، انگلیسی هستند نه آلمانی و.

5- رهبر معظم انقلاب با طرح پرسش یاد شده ضمن آنکه از مضحک بودن ادعای آزادی بیان دولت فرانسه و سایر دولت های اروپایی خبر می دهند، افکار عمومی مردم اروپا و مخصوصاً جوانان را به بررسی ماجرای موسوم به هولوکاست که نتیجه قطعی این بررسی پی بردن به جعل افسانه هولوکاست خواهد بود نیز سوق می دهند.

طرح این پرسش از سوی رهبر معظم انقلاب تنها روی جعلی بودن هولوکاست متوقف نمی شود بلکه استقلال سیاسی دولت فرانسه و سایر دولت های اروپایی را که در آنها حتی تردید درباره هولوکاست هم جرم تلقی می شود زیر سؤال می برد.

این روزها احساسات ضد صهیونیستی در میان مردم اروپا به شدت برانگیخته شده است و اعتراض به حضور یهودیان صهیونیست در کانون ها و مراکز حساس سیاست پردازی و تصمیم سازی دولت های اروپایی شتاب گرفته است.

به عنوان مثال یکی از اهداف رسماً اعلام شده جنبش جلیقه زردها در فرانسه کوتاه کردن دست صهیونیست ها از کانون های اقتصادی کشورشان است و یا در آلمان بوندس تاگ پارلمان این کشور، از 598 نماینده تشکیل شده است و در حالی که جمعیت یهودیان در آلمان 150 هزار نفر است، بیش از 100 کرسی پارلمان این کشور در اختیار یهودیان است که اکثر آنها آلمانی تبار هم نیستند! و یا همین دیروز حزب کارگر انگلیس که یکی از احزاب مطرح این کشور است، جرمی کوربین عضو برجسته و دبیرکل سابق این حزب را که پایگاه مردمی گسترده ای داشت به جرم اعتراض به رژیم صهیونیستی از حزب اخراج کرد و هم اکنون این اعتراض شکل گرفته و احتمالاً گسترش خواهد یافت که مگر اداره امور انگلیس در اختیار اسراییل است؟! و.

6- پیام رهبر معظم انقلاب نکته با اهمیت دیگری نیز در خود دارد که باید آن را جان کلام تلقی کرد و آن اینکه به وضوح نشان می دهد مشکل رییس جمهور فرانسه آنگونه که ادعا می کند، دفاع از آزادی بیان نیست، اگر چنین بود چرا نه فقط بررسی و تحقیق درباره هولوکاست بلکه حتی تردید نسبت به تعداد جعلی مورد ادعای صهیونیست ها نیز جرم تلقی می شود؟! حضرت آقا در پیام کوتاه خود، این واقعیت تلخ را برملا می کنند که آنچه رییس جمهور فرانسه و سایر دولت های غربی را از مرز نگرانی عبور داده و به وحشت انداخته است، گسترش روزافزون اسلام ناب محمدی(ص) است که طی 41 سال اخیر عرصه را بر قدرت های استکباری و صهیونیست های خونریز و غارتگر تنگ کرده است و می رود تا فلک را سقف بشکافد و طرحی نو دراندازد.

و بالاخره در این خصوص نکته با اهمیت دیگری نیز هست که در فرصتی دیگر به آن خواهیم پرداخت.


کلید واژه ها: رهبر معظم انقلاب - شریعتمداری - روزنامه کیهان - دروغ بزرگ - انقلاب - روزنامه - جوانان - صهیونیستی - تاریخی - فرانسه - رهبر - رییس جمهور فرانسه - پیام - دروغ - بزرگ - کیهان - ساختگی - افسانه - اسناد - رییس جمهور - هولوکاست - حسین - قابل - فرانسوی - نگرانی - پرونده - جمهور - تحقیر - گزارش - سنگین

آخرین اخبار سرویس:
توزیع 1200 بسته معیشتی به مناسبت هفته بسیج در سیریک

توزیع بیش از 200 سری جهیزیه در قالب رزمایش کمک مومنانه

مسکن مهر شیروان زیرساخت های نامناسبی دارد

عدم شفافیت ها منجر به بروز فسادهای مختلف شده/ شفافیت آرا کمترین کار مجلس یازدهم برای تحقق مطالبه مردم است

امام جمعه همدان: هویت بسیج حرکتی اجتماعی و تاثیرگذار است

آقای کلانتری! ادبیاتتان را اصلاح کنید

امام جمعه همدان: هویت بسیج حرکتی اجتماعی و تاثیرگذار است

صبر در بلاها انسان را به کمال و بزرگی می رساند

حضور متخصصان روانشناسی در نقاهتگاه های طرح شهید سلیمانی

دیدن افق های دور دست شاخصه اولیای خدا است/ هجرت حضرت معصومه(س) قم را آشیانه اهل بیت(ع) کرد

«کفش های سرگردان» توسط سوره مهر راهی بازار نشر شد

فرزندان بسیجی کارکنان ارتش در مشهد تجلیل شدند

اقشار آسیب پذیر مجدداً کمک های مؤمنانه دریافت می کنند

امروز ده ها سهند و سبلان از دل غیرت و تخصص میراث داران شهیدان ارتش متولد شده است

آیت الله فقیهی: نقش بسیج در جامعه و در بین جوانان نسل های امروزی فرهنگ سازی و توسعه یابد

استفاده از آب شیرین کن در قم تهدیدی برای آب شرب است/ نشست 20 سانتیمتری زمین در دشت ساوه

هنر تدریس با گذراندن دوره های کارورزی و شرکت در کلاس های معلمان امکان پذیر است

بیستمین مرحله انتقال زندانیان ایرانی از تایلند

حضرت معصومه(س) یک بسیجی به معنای واقعی بودند

نکاتی که بایدن درمورد سیاست خارجی ایران باید بداند

فرزندان بسیجی کارکنان ارتش در مشهد تجلیل شدند

لباس عجیب دیگو مارادونا در ملاقات با رییس جمهور/عکس

فعالیت مجدد کارخانه و افتتاح 300 طرح اشتغال خانگی

سیبیل های چرب/ ویژه نامه نشریه دانشجویی «خیزش» منتشر شد

برگزاری نماز جمعه فقط در 3 شهر استان اردبیل

لباس عجیب دیگو مارادونا در ملاقات با رییس جمهور/عکس

توضیحات وزیر علوم در مورد نامه به رهبری

تداوم محدودیت های کرونایی پس ازپایان دومین قرنطینه سراسری درانگلیس

خدمت رسانی به مردم وظیفه اصلی خادمان آستان مقدس حضرت معصومه(س) است

تداوم محدودیت های کرونایی پس ازپایان دومین قرنطینه سراسری درانگلیس

پاکبانان شهر یاسوج تکریم شدند

افتتاح تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خواهران

پیکر شهید مدافع امنیت در چهارمحال وبختیاری تشییع شد

فیلم| پایگاه بسیجی که روستا را متحول کرد

فیلم| بسیج در خط مقدم گره گشایی از مشکلات مردم

کرونایی ها نمی توانند از ناوگان عمومی برون شهری استفاده کنند

طرح شهید قاسم سلیمانی با همکاری سپاه زنجان با قوت اجرا می شود

پای درد و دل یک نخبه بسیجی/ لزوم سند اسلامی شدن دانشگاه ها روی کار آمدن دولت انقلابی است

منابع انسانی کارآمد؛ سرمایه راهبردی هر سازمان

فیلم| بسیج محور اتحاد و همدلی محله

مهلت ثبت قانونی ولادت 15 روز است

تعبیر خواب نامزدی خودم با عشقم ؛ معنی دیدن نامزدی خودم با عشقم چیست

توزیع 2 هزار کیلو مرغ منجمد میان خانواده های نیازمند

مسافران وضعیت پرواز خود را بررسی کنند

اخلاص و شایستگی حاج قاسم، او را سیدالشهدای مقاومت کرد

بسیج ابتکار بی بدیل و تاریخی امام خمینی (ره) است

فردا در هرمزگان نماز جمعه اقامه نمی شود

حضور حداقلی کارکنان مالیاتی مشروط به تحقق 100 درصدی مالیات شد+سند

فوت 22 بیمار مبتلا به کرونا در استان کرمان

پیگیری اخذ مجوز آموزش غیرحضوری داوطلبان سطح 4 حوزه علمیه خواهران

تشریح جزییات «طرح قرارگاه حافظان سلامت محله»

بصیرت افزاییِ انقلابی در جامعه از رسالت های مهم بسیج طلاب است

آقای غلامی؛ به جای درخواست از رهبری برای حذف دانشگاه فرهنگیان عملکرد خود را شفاف سازی کنید

فیلم: سفر یک روزه نایب رییس مجلس به خراسان شمالی

نماینده کاشمر: نطق های ما توهین آمیز نبوده است

حاشیه نشینی تهدیدی جدی برای ساوه/ساخت وسازها قانونمند شوند

درگذشت مادر دو شهید در صوفیان

تکمیل راه اهن اسفراین به قرارگاه خاتم الانبیاواگذارمیشود

حوزه فرهنگ اردستان با شیوع کرونا دچار رکود جدی شده است

عماد افروغ: دشواری های حوزه عدالت در مقام عمل است نه حرف/ برخی مشکلات نظری و مفهومی عدالت در عمل برطرف می شود

اینتر، ویدال را جریمه می کند

جشنواره دوستی جوانان مسکو و دوشنبه برگزار می شود

پیام قدردانی سردار سلیمانی از رهبر امقلاب

حاشیه نشینی تهدیدی جدی برای ساوه/ساخت وسازها قانونمند شوند

فعالیت های خلاقانه مکمل فعالیت های تبلیغی می شوند

طرح سوال مجلس از وزیر راه درباره عملکرد «سازمان بنادر» کلید خورد

پیام تسلیت رییس شورای عالی مجمع اهل بیت(ع) در پی درگذشت آیت الله جعفری

800 بسته معیشتی در زاهدان توزیع شد

درخواست دانشجویان از زاکانی/ رییس مرکز پژوهش های مجلس پی گیر پرونده کارخانه قند و آرد یاسوج

دعوت اوقاف از هنرمندان همدانی برای شرکت در جشنواره وقف

560 پایگاه سلامت بسیج در استان مرکزی تشکیل شد

خط حزب الله با عنوان «مردم ولی نعمتند» منتشر شد

 50 سال با راستگوترین مبلغ اسلام/ نوراللهیان در گفت وگو با شفقنا

برگزاری نشست ژورنال کلاب با محوریت «مهدویت در هالیوود»

امام جمعه کاشان: سبک زندگی و حکومت داری متناسب با معیارهای نهج البلاغه باشد

پورامینی: کرونا بهانه ای برای زیرسؤال بردن مسئله شفا است / علیزاده: سروش پروژه مشخص فکری ندارد

فعالیت ملی سامانه پاکاریم در تهران

اراده و آمادگی اجتماعی برای ساماندهی حاشیه های شهر کرمان وجود دارد

دعوت اوقاف از هنرمندان همدانی برای شرکت در جشنواره وقف

آغاز طرح تحول محلات محروم در اهواز

فرماندهان نظامی و انتظامی در اصفهان، روز بسیج را گرامی داشتند

لغو نماز جمعه در استان مرکزی

قانون در مورد مهاجران غیرقانونی به درستی اجرا نمی شود/ تبدیل مهاجرت به بحران

نماز جمعه فردا در شهرهای لرستان برگزار نمی شود

غربالگری خانه به خانه 370 هزار نفر از جمعیت اردبیل

تعبیر خواب مراسم نامزدی دیگران ؛ معنی دیدن مراسم نامزدی دیگران در خواب

آغاز فعالیت گشت های امر به معروف سلامت در طرقبه + عکس

عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدای شهرستان پردیس

آیت الله سلیمانی: سبک زندگی اسلامی و حکومت داری باید متناسب با معیارهای نهج البلاغه باشد

1271 مجوز تردد در استان قزوین صادر شد

6 گزینه «اعتماد ملی» برای انتخابات ریاست جمهوری

افزایش تعداد مراکز نیکوکاری ملایر به 20 مورد

ارث زن در ازدواج موقت

نماهنگ بانو با نوای حنیف طاهری برای حضرت معصومه(س)

ایده بسیج مردمی به الگویی جهانی مبّدل شده است

مسکن پیشران اقتصاد کشور است/تعیین تکلیف اراضی موقوفه بام ساوه

«سلام اربابم» سلام کادر درمان از بیمارستان

تشکر و قدردانی رییس سازمان بسیج مستضعفین از رهبر معظم انقلاب

کمک مومنانه| توزیع 200 بسته معیشتی در بین نیازمندان خلخال

امید در دل مردم روستای چاه صحاری شهرستان خمیر قوت گرفت

حسین شریعتمداری: پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسوی تحقیر آشکار و سنگین رییس جمهور فرانسه است/ هولو کاست یک دروغ بزرگ تاریخی است

حسین شریعتمداری: پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان فرانسوی تحقیر آشکار و سنگین رییس جمهور فرانسه است/ هولو کاست یک دروغ بزرگ تاریخی است