مطالب مرتبط:
برگزیدگان چهاردهمین جشنواره موسیقی جوان معرفی شدند
برگزیدگان چهاردهمین جشنواره موسیقی جوان معرفی شدند
جدول اجراهای سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد
سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی فردا آغاز شد
جدول اجراهای سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 10 آبان 1399 ساعت 00:102020-10-30سياسي

پایان جشنواره موسیقی جوان با یادی از شجریان + اسامی برگزیدگان


اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی جوان با یادی از محمدرضا شجریان و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، شامگاه نهم آبان ماه به علت شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین در تالار وحدت برگزار شد.

حسین علیزاده در بخش اول این برنامه بیان کرد: افرادی که با شوق در این جشنواره شرکت می کنند به ما امید می دهند که این جشنواره را ادامه دهیم.

در این دوران نتایج خوبی در حوزه های کلاسیک، دستگاهی و نواحی داشته ایم و عمده شرکت کنندگان از شهرستان ها بودند.

این موسیقیدان با بیان اینکه موسیقی روح را قوی می کند، تصریح کرد: شرایط جالب نیست و مرتب خبرهای بد می شنویم و موسیقی چیزی است که می توان به آن پناه برد.

ایران کشور پهناوری از اقوام و فرهنگ های مختلف است.

در کنار هم قرار گرفتن این فرهنگ ها برای ما غنیمت است.

او گفت: در دو دهه گذشته وقتی پییشکسوتان از دنیا می رفتند خیلی غبطه می خوردیم که دیگر جایگزینی برای آنها نخواهیم داشت ولی جشنواره موسیقی جوان رویدادی بود که می توان به آن امید داشت که بتوان سرمایه های جدیدی در موسیقی داشته باشیم.

سید مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری ـ نیز در اختتامیه جشنواره جوان بیان کرد: جشنواره جوان به اظهار نظر اساتید امسال علیرغم شرایط، از کیفیت و نفس نیفتاد بلکه با قدرت برگزار شد.

جشنواره ها فرصت استعدادیابی هستند.

این جشنواره فرصت مغتنمی برای پیوند دیروز و فرداست.

در آینده این جشنواره قوت بیشتری خواهد گرفت و دنیا تشنه هنری خواهد بود که در ایران در جریان است.

ما به شما آینده سازان امیدواریم و توفیق شما را از خداوند خواستاریم.

در ادامه ی مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره موسیقی جوان، جمعی از استادهای موسیقی به صحبت درباره محمدرضا شجریان، استاد فقید آواز ایران پرداختند.

حسین علیزاده درباره محمدرضا شجریان گفت: آقای شجریان از وقتی که کار هنری خود را شروع کرد، شکوفا شد.

همه اذعان داشتند که پدیده ای ظهور کرد.

در تمام سفرها و همکاری هایی که با هم داشتیم، اگر قرار بود چیزی بر او تحمیل شود، نمی پذیرفت؛ به همین علت شاید چنین کسی به ذائقه هر کسی خوش نیاید.

شجریان نشان داد باغبان موسیقی ایران است.

جریان آزاده بود.

اکنون هر صدا و آوازی از او می شنوم هر بار به این فکر می کنم که می توان چیز جدیدی از کارهایش برداشت کرد و کارهایش همیشه ماندگار خواهد بود.

بار غمم خیلی سنگین است ولی بار عشقم از او پر است.

داریوش پیرنیاکان، آهنگساز و نوازنده نیز بیان کرد: از من سوال شد که کدام کار شجریان شاهکار او است؟ به نظر من زندگی او شاهکار او است؛ چون زندگی اش از کار هنری اش جدا نبود.

در تمامی دوران کاری او با حرف هایی که زد و مواضعی که گرفت تماما بر اساس خرد بود.

در کار هنری شجریان جای گفت و گو وجود ندارد.

او ذاتا خاکی بود.

حمیدرضا نوربخش ـ خواننده و مدیرعامل خانه موسیقی ـ هم درباره محمدرضا شجریان گفت: ایشان میراث بسیار متکثری از خود باقی گذاشت که نشان می دهد او همیشه وجود خواهد داشت و همه می توانند همیشه از وجودش بهره ببرند.

او آواز ایران را چندین مرحله ارتقاء داد.

داوود گنجه ای، نوازنده باسابقه کمانچه محمدرضا شجریان را چنین توصیف کرد، او هنرمندی چند وجهی بود.

به بزرگتر خود خیلی احترام می گذاشت.

شجریان را خدا عزیز کرد و کار او در همه دنیا بررسی می شود.

او خدمتی به ایران کرد که اسم او همیشه خواهد بود.

حسین بهروزی نیا، آهنگساز نیز گفت: شجریان در کار خود و هر چیزی دقیق بود و هر کاری را به بهترین نحو ادامه می داد.

اردشیر کامکار، نوازنده هم اظهار کرد: احساس می کردم او اتاق فکری دارد که تعیین می کرد در چه شرایطی چه چیزی بخواند.

او شرایط اجتماعی و سیاسی را که مردم در آن زندگی می کردند، می شناخت و می دانست باید چه بخواند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در ادامه هیات داورانِ چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، برگزیدگان بخش های مختلف موسیقیِ کلاسیک را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان بخش کُنترباس: ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: گشسب بانو بحرینی رتبه دوم: کورش ملکی برگزیدگان بخش ویُولا: هیات داوران از حمیدرضا ساعتچی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش فلوت: هیات داوران از پانته آ یکتافرید (گروه سنی الف) و راژان بیات (گروه سنی ج) تقدیرکرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: روژان فرجی و سعید آوار رتبه اول به طور مشترک: سروین سیدآقایزدی و دانیال ظهیرالدینی ــ گروه سنی ب رتبه سوم: نازنین سلطانی رتبه دوم: نیوشا شاکری رتبه اول: فرید شاهسار ــ گروه سنی ج: رتبه دوم: کیانا فاطمی فر رتبه اول: علی چوپانی نژاد برگزیدگان بخش ویُلُنسل: هیات داوران از آوا محرابی (گروه سنی الف) و دریا کشاورزی (گروه سنی ب) تقدیرکرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم : فاطمه شاکری رتبه دوم: ابوالفضل فریدونی رتبه اول به طور مشترک: آیدا رجبی و عسل بیگی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: عرفان فیجان رتبه دوم به طور مشترک: هستی علیزاده و جاوید ارجمندی رتبه اول: رومینا بردبار ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: امین شناسا رتبه دوم: مسعود فیروزی نژاد رتبه اول: نوید حمیدی برگزیدگان بخش گیتار: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: آرین میررفیعی و علی اسدی رتبه اول: شهریار محمدیان ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: علی براتی رتبه دوم: محمدامین عسگری رتبه اول: سیاوش کشاورزی ــ گروه سنی ج: رتبه دوم: حامد حدیدی رتبه اول: عطا رستگار برگزیدگان بخش ویُلُن: هیات داوران از ایلیانا هادی زاده (گروه سنی الف)، فربد فانی (گروه سنی ب) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: کیان بنی نجاریان رتبه دوم: فراز مجدیان رتبه اول به طور مشترک: محمدرضا بهرامی و امیرحسین عرب هنایی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم به طور مشترک: علی دل انگیز و فرداد صدقی رتبه دوم: اسماعیل طباطبایی رتبه اول: تارخ سبزواری ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: حمیدرضا ساعتچی رتبه دوم: احمد محمدی رتبه اول: علیرضا اسمعیلی برگزیدگان بخش پیانو: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه دوم: مهرشاد زیدی رتبه اول: امیر حمیدیه ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: آلین تاشچیان رتبه دوم به طور مشترک: شاهین معدنی پور و بهادر نصیری فر رتبه اول: محمدجواد بهرامی ــ گروه سنی ج: رتبه اول: نارک ابراهیمی برگزیدگان بخش های مختلف موسیقیِ نواحی ایران نیز به شرح ذیل است: برگزیدگان تکنوازی ضرب زورخانه: هیات داوران از علی حسین زاده (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش موسیقی گیلان و تالش: برگزیدگان بخش آواز: هیات داوران از امیرحسین دفاعی (گروه سنی ب) و شعبان شعبان زاده (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی تنبوره: هیات داوران از گیسو قربانی (گروه سنی الف) و شعبان شعبان زاده (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش موسیقی کرمان: برگزیدگان بخش موسیقی آواز و جاریگ: هیات داوران از یاسین شرفایی(گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی نقاره: هیات داوران از ابوفاضل نظرپور و علی اصغر نظرپور (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش موسیقی قشقایی: برگزیدگان تکنوازی سه تار: هیات داوران از نکیسا میرزایی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی کمانچه: هیات داوران از ایلیا علیزاده (گروه سنی الف) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح زیر اعلام کرد: ــ گروه سنی ج: رتبه سوم به طور مشترک: محمدرضا نوروزی و محمدمهدی عشقی رتبه دوم: ساناز نامداری برگزیدگان تکنوازی ویلن: هیات داوران از بنیامین گودرزی (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش موسیقی بختیاری: برگزیدگان بخش آواز: هیات داوران از مهدی صادقی (گروه سنی ب) و محمد پاداری (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی کَرنا: هیات داوران از رضا خاکزاد (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی نی: هیات داوران، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی ب: رتبه سوم به طور مشترک: عقیل حیدری و علی اصغر براتی رتبه دوم به طور مشترک: جاوید جمالی و محمدرضا چریکی برگزیدگان بخش موسیقی کتول: برگزیدگان بخش آواز: هیات داوران از محمدامین ترابی (گروه سنی الف) و محمدامین لطفی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار: هیات داوران از فاطمه اصفهانی (گروه سنی ج) و احمدرضا برزگر و سروش فغانی و نریمان علمشاهی (گروه سنی الف) و محمد ایمانی و حسین انصاری و محمدرضا حسینی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی شمشاد: هیات داوران از هستی فندرسکی (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی نی: هیات داوران از محسن ابدالی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش موسیقی ترکمن: برگزیدگان بخش آواز: هیات داوران از یاسین پوری (گروه سنی الف)، میثم شاعری و لقمان امانیان (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار: هیات داوران ازآقای یاسین پوری (گروه سنی الف) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: اسحاق مصطفی یی رتبه دوم به طور مشترک: حامد پدری و میثم شاعری برگزیدگان تکنوازی کمانچه: هیات داوران از میثم شاعری (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش سواحل جنوبی: بخش هرمزگان: برگزیدگان تکنوازی عود: هیات داوران از دانش درایش و میلاد مقاتلی (گروه سنی الف) و رضا ترکچین (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی کَسِر: هیئت داوران از عبدالله احمدپور (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی نی انبان: هیات داوران از محمد اکبری (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

بخش بوشهر: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان بخش آواز: هیئت داوران از حسین عاشوری (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دمام: هیات داوران از حسین واجب فرد و آرمین نکیسا (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی ضرب و تمپو: هیات داوران از پارسا پالیزدان (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی نی انبان: هیات داوران از یسنا هاشمی (گروه سنی الف) و پوریا میرزایی (گروه سنی ب) مهدی بنیاد و حمید مصطفایی(گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه دوم به طور مشترک: بردیا بهرام نژاد و عرفان سعیدی رتبه اول: علیرضا بهرام پور برگزیدگان تکنوازی نیِ جُفتی: هیئت داوران از مبین مظلوم زاده (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش سیستان و بلوچستان: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان بخش آواز: هیات داوران از مسلم نیک نژاد (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی بینجو: هیئت داوران از مهدی بلوچی (گروه سنی الف) و محمدصالح سیاهانی و حبیب اله داودی و حمیدالله سیدزاده (گروه سنی ب) و مسلم نیک نژاد (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی تنبورک: هیات داوران از عرفان درزمان و مجیب بامری و میثاق محب زهی (گروه سنی الف) و معین بامری (گروه سنی ب) و محسن نیک نژاد (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دُهُل: هیات داوران از رضا حدادورز (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دُهُلک: هیات داوران از میثاق محب زهی (گروه سنی الف)، حاتم درزاده و ایرج داودی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی رُباب: هیات داوران از یاسین حدیدی (گروه سنی الف)، حمیدالله سیدزاده و محمدصالح سیاهانی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی قیچک: هیات داوران از محمد شهیکی و محمدشریف شَکّل زهی (گروه سنی الف)، فرهاد فرشانیک و یونس آسکانی (گروه سنی ب)، و مهرداد بامری (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش شمال خراسان: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان تکنوازی آواز و دوتار: هیات داوران از جلیل خانی و رامین نوروزی (گروه سنی ب) و آقایان وحید طاهری-نسب و مجید سلیمانی(گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: علی انصاری و محمدامین حدادیان رتبه دوم: محمدمهدی ولی نژاد رتبه اول: حسین حیدرطلب برگزیدگان تکنوازی دایره: هیات داوران از فاطمه رمضانی (گروه سنی ب) و عاطفه هاشم زاده (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار: هیات داوران از مهدی محسنی و محمد قربان صباغ (گروه سنی ب) و سعید هوشمند (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: آتنا خورسندی رتبه دوم به طور مشترک: فاطمه زارعی و امیرحسین زارع ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: جلیل خانی رتبه دوم: مصطفی اسلامی رتبه اول: مجید الیاسی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: صادق غلامرضازاده رتبه دوم به طور مشترک: سامان فیروزه و وحید طاهرینسب برگزیدگان تکنوازی کمانچه: هیات داوران از رامین نوروزی (گروه سنی ب) تقدیر کرد و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: علی انصاری رتبه دوم : ژیکان سپاهی رتبه اول: امیرحسین زارع برگزیدگان شرق و جنوب خراسان: برگزیدگان آواز: هیلت داوران از محمدامین امینی (گروه سنی الف)، عبدالرحمان باطوری (گروه سنی ب) و عباس اعظمی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دایره: هیات داوران از مریم اسماعیل زاده (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار: هیات داوران از همایون حامدی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: محمد اکسیر رتبه دوم: امیر مددی رتبه اول به طور مشترک: صبا آسایی و محمد الله دادی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم به طور مشترک: عبدالرحمان باطوری و علیرضا رجب زاده رتبه دوم: یاسمین تنها رتبه اول: ایمان تُخم کار ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: مصطفی تیموری رتبه دوم: علی شیری رتبه اول: سلمان سلیمانی برگزیدگان تکنوازی دُهُل: هیات داوران از نیما ضربی (گروه سنی ب) و ابوالقاسم سیاوشی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش کرمانشاه: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان آواز و تنبور: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: آریان عزیزی و مسلم نوری رتبه دوم: ایوب عباسی رتبه اول: یوسف عباسی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: پدرام ظاهری نیا رتبه دوم: سپهر ذوالنوریان رتبه اول: جهاندار ملکی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم به طور مشترک: ایوب رضایی و افشین براک رتبه دوم: مراد مرادی رتبه اول: برزو امیریان برگزیدگان تکنوازی تنبور: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف (1): رتبه سوم: کیان ناصری رتبه اول به طور مشترک: رها افضلی و یوسف عباسی ــ گروه سنی الف (2): رتبه سوم: علیرضا میرزایی رتبه دوم به طور مشترک: وُریا کریمی و سپهر حسینی رتبه اول: بنیامین گراوند ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: امیر مرادی رتبه دوم: مهرداد عزیزی رتبه اول به طور مشترک: وصال حسینی و سپهر ذوالنوریان ــ گروه سنی ج: رتبه سوم : نوید کمری برگزیدگان بخش کردستان: هیات داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان آواز کردی: هیلت داوران از فرزین حیدری و فؤاد برده زرده (گروه سنی الف)، جهاندار ملکی و سجاد رضایی (گروه سنی ب)، محمد رحمانی و جبرییل تخت فیروزه (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دف: هیات داوران از غزل بهرامی (گروه سنی الف) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: امید معینی رتبه دوم به طور مشترک: تایماز محسنی و آمیار میرزانیا رتبه اول: دیاکو آرام بنیاد ــ گروه سنی ب: رتبه سوم : کِی ناز کیاالوندی رتبه دوم : پویا رحمنی رتبه اول: محمد مرادی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم : عادله رحیمی رتبه دوم : مهتا رسولی رتبه اول: محمد عباسی برگزیدگان تکنوازی دوزله: هیات داوران از علی کمالی (گروه سنی ب) و آزاد روزجنگ (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دُهُل: هیات داوران از لاوان صبرجو (گروه سنی الف) و بهرام ناصری (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دیوان: هیات داوران از آراز روحانی (گروه سنی الف) و مصطفی کارگری (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی سُرنا: هیات داوران از عرفان مریدی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی شمشال: هیلت داوران از اسماعیل محمودی و عبدالباسط مرادی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی ضرب: ــ گروه سنی الف: رتبه دوم به طور مشترک: باران کیانی و کیانوش شهسواری برگزیدگان تکنوازی نرمه نای: هیات داوران از یسنا عارفی و کارزان امینی (گروه سنی الف)، محمد قانع (گروه سنی ب) و آزاد روزجنگ (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش موسیقی لرستان: هیات داوران، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: برگزیدگان بخش آواز لری: هیات داوران از سعید رحیمی پور (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی تنبک: هیات داوران ضمن تقدیر از کیارش دالوند و حسین شریعت (گروه سنی ب)، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: آریوبرزن ابدالی و محمد آشتیانی رتبه دوم: محمد طاهرپور رتبه اول: پارسا باجلاوند برگزیدگان تکنوازی دُهُل: هیات داوران از امیرمحمد بسطامی و آریوبرزن ابدالی (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی سُرنا: هیات داوران ضمن تقدیر از عرفان مریدی و محمد رشیدزاده (گروه سنی ب) و رضا خاکزاد (گروه سنی ج) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: امیرحسین بسطامی رتبه دوم: حسین کاکاوند رتبه اول: حسین حسنوند برگزیدگان تکنوازی کمانچه: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: هستی لشنی زند رتبه دوم: کیمیا پیغان رتبه اول: شینا احمدی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: میلاد قاسمیان رتبه دوم: سبحان امرایی رتبه اول: عرفان مریدی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: پوریا قلاوند رتبه اول به طور مشترک: سجاد لیریایی و میلاد علیپور برگزیدگان بخش آذربایجان: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام کرد: برگزیدگان آواز: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: آرتین شهرکی و آرتان فربختی رتبه دوم: امیررضا خداوردی رتبه اول: علی محمدی برگزیدگان تکنوازی بالابان: هیئت داوران از آرمان قلی زاده (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی تار: هیئت داوران ضمن تقدیر از شهرزاد جنتی و مهدی مصلح (گروه سنی ج) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: سپهر مسلمی رتبه دوم: سینا شجری رتبه اول: آراز وجودی برگزیدگان تکنوازی دایره: هیئت داوران از افرا اصلان حسینی و سعید عصری (گروه سنی الف) و احسان نجفی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی عود: هیئت داوران از آراز وجودی (گروه سنی الف) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی قانون: هیئت داوران از پانیذ ستاری (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی قوپوز: هیئت داوران ضمن تقدیر از عرفان باقری و علی علی نژاد (گروه سنی ب) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: عارف بهرامی رتبه دوم: سهیل اسلامی برگزیدگان تکنوازی کمانچه: هیئت داوران ضمن تقدیر از پینار ملکی زاده و آرین ضمیری (گروه سنی الف) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: رضا محمدی رتبه دوم به طور مشترک: دنیز وجودی و آقای سهند یعقوبی رتبه اول: مهدی بیرامی برگزیدگان تکنوازی نقاره: هیئت داوران از محمدمعین نوروزی (گروه سنی الف) و اصغر دسینه خیاو (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش مازندران: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: برگزیدگان آواز: هیئت داوران از ابراهیم مجیدی و امیرحسین فضلی (گروه سنی ب) و سعید صادقی، پویا محسنی و آرمین باکویی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: حبیب اله کاوسی رتبه دوم: آرمان فلاح پور برگزیدگان تکنوازی دسرکوتن: هیئت داوران از هستی حسن نژاد و امیررضا محمدی و محسن محسنی (گروه سنی الف)، محمد کاظمی، مجید بِتیار و همایون حسینی (گروه سنی ب) و توحید حیدری و سجاد پاریاو (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار: هیئت داوران از علیرضا پورحاجی و امرالله فعلی (گروه سنی ب)، و اسماعیل خدادادی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: محمد محمدی رتبه دوم: محمدحسین طیبی رتبه اول به طور مشترک: محمدحسین ابراهیمی و امیررضا محمدی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: حمیدرضا محمدپور رتبه دوم: مجید بتیار رتبه اول: علی محمدی برگزیدگان تکنوازی سُرنا: هیئت داوران از علی قلیان (گروه سنی الف) و محمد کاظمی، محمدرضا محمدی و امیرمحمد خطیبی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی غِرنه: هیئت داوران از محمد ندامانی، علی قلیان و حسام بتیار (گروه سنی الف)، امیرمحمد خطیبی و محمدرضا محمدی (گروه سنی ب)، و میلاد امینی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی کمانچه: هیئت داوران ضمن تقدیر از محمدرضا محمدی، جاسم خدیور و همایون حسینی (گروه سنی ب) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: محمدحسین ابراهیمی رتبه دوم: روجا قربی رتبه اول: حسام بتیار ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: آرمین باکویی رتبه دوم: پویا محسنی رتبه اول: صالح جعفری برگزیدگان تکنوازی لَـلِه وا: هیئت داوران از محراب قیاسی و محسن پریچی (گروه سنی ب)، و حمیدرضا قیاسی و میلاد امینی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: آقای احمدرضا گلی پور رتبه اول به طور مشترک: محمد ندامانی و علی قلیان هیئت داورانِ چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، برگزیدگان بخش های مختلف موسیقیِ دستگاهی را به شرح ذیل اعلام می کند: برگزیدگان تکنوازی دف: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: علی مصلحتی و سپهر قاسمی رتبه دوم: دیاکو آرام بنیاد ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: محمدمهدی ارجمندی رتبه اول: عسل شاکری ــ گروه سنی ج: رتبه سوم به طور مشترک: مجتبی محربی و علی خالدی رتبه اول: عاطفه هاشم زاده برگزیدگان تکنوازی تنبک: هیئت داوران از سپهر صفری و علی نظام آبادی (گروه سنی الف-1) و شیما احمدیان و محمدعلی ابراهیمی (گروه سنی الف-2) و سارا سلطانی و علی خبیری (گروه سنی ب) تقدیرکرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف (1): رتبه سوم به طور مشترک: محمدجواد شریف و باربد مشیدی رتبه دوم به طور مشترک: نگین نجابت قمصری و عارف مشایخ رتبه اول به طور مشترک: امیرعلی قاسمی و منصور صادق نژاد ــ گروه سنی الف (2): رتبه سوم: ایلیا فرج زاده رتبه دوم: هومان خوش بین رتبه اول به طور مشترک: شهزاد پیوسته و میلاد ملکی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم : کیان کیوانفر رتبه دوم: مهدی کارگری رتبه اول: محمود جعفری ــ گروه سنی ج: رتبه سوم به طور مشترک: علیرضا زارع و آرش سروستانی رتبه دوم: علی احمدیان رتبه اول به طور مشترک: مائده شفیعی و سیدآرمان حسینی برگزیدگان تکنوازی نی: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: علیرضا کرمانی رتبه دوم: بابک قلی زاده رتبه اول: علیرضا دوستی ــ گروه سنی ب: رتبه اول: ثنا محمودی ــ گروه سنی ج: رتبه اول: کیارش بکتاشیان برگزیدگان تکنوازی قانون: هیئت داوران از مایسا نادری و کیانا قلمبُر (گروه سنی الف) و سحر یوسف و نیلوفر صالحیان (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: گندم عربی نژاد رتبه دوم به طور مشترک: محیاسادات حسینی و زینب بابایی فرد رتبه اول: فاطمه بهرامی برگزیدگان تکنوازی عود: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم : آرمان کبیری رتبه دوم: صبا وهابی رتبه اول: ماکان محمدی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: ستار محمدی رتبه دوم: علی مغزی رتبه اول: محمدرضا حسن خانی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم به طور مشترک: ماهگل مقتدر و محمد توکلی رتبه دوم: اشکان بابایی رتبه اول: کوثر اسماعیلی برگزیدگان تکنوازی کمانچه: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم به طور مشترک: محمدامین عقبایی و محمدمهدی مهدی آبادی رتبه دوم: امیررضا اسفندیار رتبه اول به طور مشترک: سارا بابایی و مجید جاودانی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم به طور مشترک: فرزانه مهدی زاده و آرین بساطی رتبه دوم: حسن جباری رتبه اول: سهراب بحیرایی ــ گروه سنی ج: رتبه دوم به طور مشترک: پیام سرپرست یکتا و بابک جهان بین برگزیدگان بخش آواز: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف: رتبه سوم: علی حسین زاده رتبه دوم: الهام دوالی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: شِلمو عاقلیان رتبه دوم: علی کارجویان رتبه اول: سیدمهدی ذاکری فر برگزیدگان تکنوازی سنتور: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف (1): رتبه سوم: پارسا نایبی رتبه دوم: آروین صیدی رتبه اول: کیان قاسمی ــ گروه سنی (2): رتبه سوم به طور مشترک: محمد تقوی و رزگار صادقی رتبه دوم: پدرام طحانی رتبه اول: اشکان جباری ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: آریا تولایی رتبه دوم به طور مشترک: امیر رستمی و بهزاد حمیدیان رتبه اول: شهریار قیدارپور ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: احسان عزیزی رتبه دوم: نیما خنکدار رتبه اول: علی عابدین برگزیدگان بخش سه تار: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف (1): رتبه سوم: محمدرضا امینیان رتبه دوم: محمدامین علمیان رتبه اول به طور مشترک: علی چراغی و ماهان فولادی ــ گروه سنی الف (2): رتبه سوم به طور مشترک: امید جوراب بافان و دامون خیابانی رتبه دوم: علی دهقانی رتبه اول به طور مشترک: ایلیا بازیاری و محمدحسین سجادی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: محمدهادی ملایری رتبه دوم به طور مشترک: رضا ناصری و مهران چیتایی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم: سینا لطیفیان برگزیدگان تکنوازی تار: هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: ــ گروه سنی الف (1): رتبه سوم: کسری رفیعی رتبه دوم: آریا شعبانی رتبه اول: مُبینا محمدی ــ گروه سنی الف (2): رتبه سوم: ارشیا مسلمی رتبه دوم به طور مشترک: عرفان مظلوم و مهدی احمدوند رتبه اول: سیدمهدی میرصفایی ــ گروه سنی ب: رتبه سوم: دانیال میرزایی رتبه دوم به طور مشترک: شهرزاد سپهری و علی صادقی رتبه اول به طور مشترک: آرمان سیف نژاد و آرین طوفانی ــ گروه سنی ج: رتبه سوم به طور مشترک: ندا جوکار، مهدی شیروانی و محمدرضا عزیزی رتبه دوم به طور مشترک: بیتا مالکی و شهریار کرایی رتبه اول: سهیل چهل امیران برگزیدگان بخش حفظ ردیف: هیات داوران از سیده مهسا خاوری (در بخش تکنوازی سنتور) و مهران آقاخانی (در بخش تکنوازی سنتور) و محمدحسین سجادی (در بخش تکنوازی سه تار) و علیرضا سعیدی (در بخش تکنوازی سنتور) و دامون قاسمی (در بخش تکنوازی کمانچه) و اشکان نایبی (در بخش تکنوازی تار) و پارسا نایبی (در بخش تکنوازی سنتور) تقدیرکرده است.

برگزیدگان بخش ویژه (آفرینش در تکنوازی): هیات داوران از کامیار روشنکار (گروه سنی الف) و پویا محمدی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند: رتبه سوم: مهدی اشرفیان رتبه دوم: نیما پورفولادی رتبه اول: امیرعلی لطفی انتهای پیام
کلید واژه ها: جشنواره - موسیقی - جشنواره ملی - برگزیدگان - جشنواره موسیقی جوان - اختتامیه - شیوع ویروس کرونا - معرفی برگزیدگان - جشنواره موسیقی - محمدرضا شجریان - جوان - شجریان - حسین علیزاده - ویروس کرونا - فرهنگ - پایان - تالار وحدت - شهرستان ها - موسیقیدان - شرکت - بیان - آبان ماه - علیزاده - شهرستان - محمدرضا - برگزار - برنامه - آنلاین - معرفی - گزارش

آخرین اخبار سرویس:
بیش از2هزارکیلومترلایروبی رودخانه هاانجام شده است

ایران: نشانه های جدی مسئولیت اسراییل در ترور شهید فخری زاده وجود دارد

انتقام و تنبیه سنجیده و موثر

پلیسی که سر خود را به توپ درخشان تبدیل کرد + فیلم

واکنش شهید چمران نسبت به دلتنگی امام

ترور فخری زاده شدت ترس دشمنان ملت ایران را نشان می دهد

منافع ملی از دریچه اقتصاد

ایران: نشانه های جدی مسئولیت اسراییل در ترور محسن فخری زاده وجود دارد

منافع ملی از دریچه اقتصاد

مالیات برخانه های خالی درایستگاه اخر

نتایج دامن زدن به اختلافات علمی و سیاسی در بحران کرونا

کمک دانشجویان بسیجی گلستان به دانش آموزان نیازمند فاقد دسترسی به فضای مجازی

روایت خواندنی رویارویی غیرمستقیم صدام با شهید آبشناسان

وضعیت تعطیلی تمام ادارات درهفته اینده

توییتر قابلیت برچسب خطر پست ها را گسترش می دهد

همه شهدای هسته ای/ وقتی با هر شهید، پیشرفت هسته ای شتاب می گیرد

دفاع از سلامت با افزایش مشارکت مردم

شهادتی که به جامعه علمی کشور آبرو داد

دفاع از سلامت با افزایش مشارکت مردم

قیررایگان درقانون جدیدغیرقابل فروش است

شورای نگهبان طرح تامین قیربرای پروژه های عمرانی راتاییدکرد

ترور فخری زاده شدت ترس دشمنان ملت ایران را نشان می دهد

پیشنهادطرح اصلاح قانون شرح وظایف سازمان بنادر درمجلس

پیام تسلیت نماینده دائم ایران در نزد سازمان های بین المللی

شهادت رییس سازمان پژوهش ونواوری وزارت دفاع درجریان عملیات تروریستی

سفیر ایران در یمن:باشهادت امثال شهید فخری زاده راه پیشرفت علمی ایران متوقف نخواهد شد

شیخ نعیم قاسم: ترور دانشمند هسته ای ایران بخشی از جنگ علیه آزادگان منطقه است

اینفوگرافیک | شهید فخری زاده که بود؟

سیدحسن خمینی: ترور شهید فخری زاده پاسخی در خور خواهد یافت

وزیر خارجه یمن ترور فخری زاده را محکوم کرد

وزیر خارجه یمن ترور فخری زاده را محکوم کرد

اقدامات تروریستی خللی در اراده راسخ و ایستادگی مردم ایران وارد نخواهد کرد

آن ها در حالی که خودشان بیشترین دخالت های نادرست را در مسائل منطقه دارند به ما می گویند در منطقه دخالت نکنید

ونزوئلا حادثه ترور دانشمند ایرانی را محکوم کرد

حدیث روز | با خدا باش پادشاهی کن

دخالت نماینده سابق اصفهان در انتصابات دولتی/ تأمین اجتماعی همچنان در تلاطم و بلاتکلیفی

کیهان: آرامشان نگذارید که آرامتان نمی گذارند! /موساد و تروریسم سازمان یافته/دولت آینده با چه مردمی روبه روست؟

چرا بدترین عملکرد اقتصادی جهان؟

شرح و تفسیر خطبه 149 نهج البلاغه

اینفوگرافی: کدام دانشمندان ایرانی ترور شدند؟

رهبر انقلاب: قصد جنگ نداریم اما...

خون شهید«فخری زاده» گریبان عاملان شهادت این دانشمند را خواهد گرفت

سفیر ایران در یمن:باشهادت امثال شهید فخری زاده راه پیشرفت علمی ایران متوقف نخواهد شد

برگزاری دوره های مربی گری و داوری بدمینتون در اردبیل

ترور برای عدم احیای دیپلماسی دولت بایدن با ایران

ترور شهید فخری زاده از زبونی و خاری دشمنان قسم خورده کشورمان است

واکنش جهاد اسلامی فلسطین به ترور شهید فخری زاده

شبکه های HD را چگونه دریافت کنیم؟

انتقاد انجمن مامایی از تصمیم ثبت احوال

ترور شهید فخری زاده داغ شهادت حاج قاسم سلیمانی را تازه کرد

تروریسم واضح دولتی علیه دانشمند برجسته ما، نقض آشکار قوانین بین المللی است

سیدحسن خمینی: ترور شهید فخری زاده پاسخی در خور خواهد یافت

تصاویری از شهید دکتر فخری زاده

شهید فخری زاده چه نقشی در مبارزه با کرونا داشت؟

به زودی عاملان ترور شهید فخری زاده به سزای خود خواهند رسید

درخواست وکیل ترامپ برای مسئولیت پذیری شبکه های اجتماعی

واکنش مداح مشهور به ترور شهید محسن فخری زاده

درخواست جواد امام در پی ترور شهید فخری زاده: باید خط نفوذ را جدی گرفت و آماده مقابله با تهدیدات محتمل دیگر بود

انصارالله یمن شهادت دانشمند ایرانی را تسلیت گفت

یوسفی: باید باور کرد که دشمنان قابل اعتماد نبوده و امیدی به آن ها نیست

رییس اسبق سیا: ترور فخری زاده، اقدامی جنایتکارانه بود

چالش جدی بایدن برای بازگشت به برجام

واکنش وزیر کشور به ترور فخری زاده

یوسفی: باید باور کرد که دشمنان قابل اعتماد نبوده و امیدی به آن ها نیست

پیش از تنظیم قرارداد اجاره به این نکات توجه کنید

اقدامات تروریستی هیچ خللی در اراده راسخ مردم ایران وارد نخواهدکرد

مشخص شدن مجری جدید قرارداد دندانپزشکی مخابرات ایران

کلاهبرداری، اتهام جدید دادستانی سوییس علیه بلاتر و پلاتینی

تحرکات ناجوانمردانه و اقدامات تروریستی هیچ خللی در اراده راسخ و ایستادگی مردم ایران وارد نخواهد کرد

وزیر اقتصاد ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد

ایران در مورد ترور دکتر فخری زاده به شورای امنیت نوشت/ اخطار جدی به آمریکا و رژیم صهیونیستی

وزیر جهاد کشاورزی شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

وزیر اقتصاد ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد

وزیر جهاد کشاورزی شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

ایران، آمریکا و اسراییل را در ترور شهید فخری زاده مسئول دانست

استاندار لرستان شهادت شهید «محسن فخری زاده» را تسلیت گفت

به زودی عاملان ترور شهید فخری زاده به سزای خود خواهند رسید

تعطیلی ادارات آموزش و پرورش در بوشهر /تمدید آموزش مجازی در مدارس

مفتی جعفری لبنان شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

ایران، آمریکا و اسراییل را در ترور شهید فخری زاده مسئول دانست

پیام دادستان کل در پی ترور محسن فخری زاده

ترور شهید فخری زاده داغ شهادت حاج قاسم سلیمانی را تازه کرد

نیروی کارآمد و مدیران توانمند هدف اول آماج ترورهای بزدلانه هستند

ونزوئلا ترور محسن فخری زاده را محکوم کرد

پیام ایران به شورای امنیت سازمان ملل درباره شهادت فخری زاده

جزییات تعطیلی ادارات و فعالیت بانک ها در قزوین

قاتلان شهید فخری زاده را پشیمان خواهیم کرد

مفتی جعفری لبنان شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

راه شهید «فخری زاده» هرگز متوقف نخواهد شد

تعطیلی تمام ادارات استان مرکزی در شهر های قرمز

6 تصویر نزدیک از صحنه ترور شهید محسن فخری زاده

گوترش و شورای امنیت، ترور دانشمند ایرانی را محکوم کنند

حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است

واکنش های توییتری به ترور شهید محسن فخری زاده

دستگاه های امنیتی با سرعت عوامل ترور را شناسایی کنند

راهی که سلیمانی ها و فخری زاده ها شروع کردند هرگز متوقف نخواهد شد

حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است

دستگاه های اطلاعاتی با سرعت عوامل ترور را شناسایی کنند

فرمانده کل سپاه: انتقام در دستور کار قرار گرفت

توضیحات تخت روانچی درباره عامل ترور شهید محسن فخری زاده

پایان جشنواره موسیقی جوان با یادی از شجریان + اسامی برگزیدگان

پایان جشنواره موسیقی جوان با یادی از شجریان + اسامی برگزیدگان