مطالب مرتبط:
بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر
بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر
بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر
بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر
بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 20 مرداد 1399 ساعت 04:052020-08-10اقتصادي

ارائه بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر به بومیان جزیره کیش


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ارائه بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر به بومیان کیش و همچنین افزایش سقف خدمات درمانی بستری و سرپایی تمامی کارکنان سازمان و شرکت های تابعه آن خبر داد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از کیش، پس از تصویب هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، بیمه درمانی کارکنان و بومیان از مورخ دهم تیرماه سال جاری طی دو فقره قرارداد و بیمه عمر و حوادث گروهی کارکنان و بومیان از یکم خردادماه امسال طی دو فقره قرارداد به شرکت بیمه گر منتخب واگذار شد که سازمان بر اجرای کامل قرارداد و تعهدات توسط بیمه گر نظارت می کند.

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص گفت: مجموعه ما با هدف رشد و توسعه همه جانبه جزیره، ترویج و تسهیل سرمایه گذاری، ارائه خدمات کسب و کار و خدمات رفاهی اجتماعی مؤثر به تمامی فعالان، ساکنان، بومیان و کارکنان مجموعه سازمان، شرکت ها و مؤسسات تابعه و وابسته، در صدد ارتقای سطح مطلوب خدمات و رضایت 100 درصدی است تا با اجرای سیاست های تعیین شده پیرو سلسله اقدامات سه سال گذشته در حوزه های مورد نظر، موجب بهبود شاخص های عملکردی برای همگان شود.

وی افزود: در این روند ما با شناسایی و هدف قراردادن نیازهای اجتماعی و کمتر دیده شده منطقه، در چارچوب ارائه خدمات مطلوب تر و رفع دغدغه های کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت ها و مؤسسات تابعه و خانواده های آنها و همچنین بومیان کیش و هندورابی، در راستای دستیابی به آسودگی خاطر برای دریافت خدمات متنوع درمانی و بیمه ای، با شناخت ظرفیت های بالقوه و تلاش مجدانه کارکنان و مدیران خود حرکتی هدفمند و برنامه ریزی شده را دنبال می کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: این گام بزرگ برای دستیابی به جایگاه پیشرو در مقام ارج نهادن به کرامت انسانی و خواسته های به حق و قابل دسترس تمامی عزیزان، آغاز و به موازات آن تلاش مستمر برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده و توسعه کامل انجام خواهد شد.

مظفری اظهار داشت: با ورود سازمان به این امر، گروه های بیشتری از مردم در منافع مادی و معنوی حاصله سهیم خواهند شد که این امر با ایجاد ساختارهای مورد نیاز و ترسیم فرآیند ضابطه مند، توسعه و گسترش خدمات، سازمان در سال های آتی نیز استمرار خواهند داشت.

وی با بیان اینکه رویکرد بنیادی سازمان خلق ارزش برای تمامی ذینفعان است، گفت: ارائه خدمات کامل تر و مطلوب تر از گذشته با سقف تعهدات بالاتر برای خدمات گیرندگان و سود بیشتر برای سازمان، شرکت ها و مؤسسات تابعه و کلیه خدمت دهندگان و ایجاد اشتغال در زمینه های مورد نیاز و افزایش درآمد برای جامعه کیش از برنامه های آینده سازمان بوده که  با ایجاد تحول و رسیدن به درآمد پایدار هدف گذاری شده است.

این مسؤول با تاکید بر اینکه چشم انداز منطقه آزاد کیش بر اساس ارزش های محوری تعریف شده است، گفت: شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با بهره گیری از تعالیم اسلامی و همسو با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تحقق سند چشم انداز و راهبردهای خود تلاش می کند تا در پاسخ گویی اجتماعی، رفتار شهروندی موجبات رضایتمندی ذینفعان را فراهم آورد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه خلاقیت و نوآوری و تفکر سیستمی نسبت به واگذاری و برون سپاری بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر و حوادث گروهی برای کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه و همچنین بومیان جزیره کیش و هندورابی که تاکنون تحت پوشش بیمه ای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش قرار داشته اند، از طریق فراخوان عمومی در جزیره و سرزمین اصلی با رعایت کلیه موازین و ضوابط قانونی در چارچوب فرآیندهای ترسیم شده را از جمله اقدامات این شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش عنوان کرد.

 مظفری افزود: بابت برگزاری مناقصات، مزایدات و فراخوان عمومی، جهت دستیابی به اهداف برشمرده این اقدام اصلی ترین گام ارائه خدمات مطلوبتر و رضایتمندی بیشتر بیمه شدگان بوده، که دراین زمینه فراخوانی در روزنامه های کثیرالانتشار سراسری و جزیره درج شد و بصورت نامه رسمی نیز از کلیه شرکت های بیمه گر جهت شرکت در فراخوان در شرایط برابر دعوت بعمل آمد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این موضوع مورد استقبال تمامی  شرکت های بزرگ و معتبر بیمه ای قرار گرفت و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در زمان های مقرر با رعایت مفاد اسناد فراخوان نسبت به بازگشایی پاکات فراخوان اقدام کرد و پس از بررسی های کارشناسی براساس شاخص های شش گانه ترسیم شده از جمله نسبت و سطح توانگری مالی، سرمایه ثبت شده شرکت های بیمه گر،  رتبه بندی شرکت های بیمه ای از لحاظ رضایتمندی مشتریان، مدارک و اسناد ارائه شده طبق اسناد فراخوان  ، قیمت پیشنهادی ارائه شده از لحاظ کارشناسی، منطقی ترین و مناسبترین قیمت تصمیماتی اخذ شد.

وی بیان داشت: ارائه فرآیند اجرایی از لحاظ راه اندازی و ارتباط با بیمه گذار و همچنین بیمه شدگان، با بهره بری از مدارک ارائه شده، استخراج از سایت بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه و اسناد فراخوان، بطور کامل رسیدگی، انجام و استخراج شد که توسط کارشناسان، اعضای کمیته های فنی- بازرگانی و کمیته درآمد و سرمایه گذاری و هیأت مدیره شرکت پس از طی مراحل قانونی نسبت به تعیین امتیازات و حائزین شرایط بیشتر، از میان 10 شرکت برتر، یکی از شرکتهای بیمه ای معتبر با شرایط مطلوبتر و امتیاز بیشتر انتخاب شده است.

براساس این گزارش تعهدات بیمه ای، مزایا و تفاوت های ارائه خدمات نسبت به خدمات درمانی ارائه شده قبل به شرح ذیل عنوان شده است: الف: بیمه کارکنان سازمان، شرکت ها و مؤسسات تابعه: 1- طبق قرارداد جدید تمامی خدمات بستری و سرپایی بیمارستانی بدون سقف ارائه خواهد شد.

2- افزایش پنج برابری سقف تعهدات عینک و لنز 3- افزایش 100 درصدی سقف تعهدات رفع عیوب انکساری(لیزیک و لازک) هر چشم 4- افزایش سقف 50 درصدی تعهدات دندانپزشکی 5- افزایش 50 درصدی سقف تعهدات سمعک 6- افزایش 2650 درصدی مراکز طرف قرارداد از 121 مرکز به 3152 مرکز در سرزمین اصلی و جزیره زیبای کیش به جهت ارتقای کیفیت و کمیت و فراوانی انتخاب در راستای آسودگی خاطر بیمه شدگان و جلوگیری از پرداخت نقدی و کاهش نقدینگی بیمه شدگان با توجه به شرایط موجود 7- استفاده از کارکنان مازاد در واحد ها و قسمت های دیگر سازمان و شرکت سرمایه گذاری در راستای افزایش بهره وری و توسعه فعالیت ها و ایجاد اشتغال در بخش خصوصی 8- کاهش تصدی گری ب: بیمه تکمیلی درمان بومیان کیش و هندورابی: 1- مهمترین مزیت واگذاری درمان بیمه تکمیلی بومیان، استفاده از کلیه مراکز طرف قرارداد شرکت بیمه گر در سراسر کشور و جزیره کیش یعنی استفاده از 3152 مرکز درمانی در سراسر کشور می باشد با توجه به اینکه تاکنون بومیان تنها از بیمارستان کیش خدمات بیمه تکمیلی دریافت می کردند.

2- کاهش فرانشیز خدمات بستری و سرپایی از 30 درصد به 10 درصد 3- در تعهد قرار گرفتن رفع عیوب انکساری(لیزیک و لازک) 4- در راستای آسودگی خاطر و رفاه بومیان، کل حق بیمه بابت بیمه درمانی بومیان علیرغم افزایش بالغ بر 100 درصدی را سازمان تقبل کرده است و بومیان بطور رایگان تحت پوشش قرار دارند.

پ: بیمه عمر و حوادث کارکنان سازمان و شرکت های تابعه: 1- افزایش 100 درصد سقف تعهدات بیمه عمر و حوادث بطوریکه با قرارداد جدید تمامی کارکنان تحت پوشش بیمه عمر با تعهد فوت به هر دلیل و فوت در اثر حادثه (افزایش 300 درصدی) و نقص عضو و از کارافتادگی افزایش پیدا کرده است، سقف های فوق در سال قبل در جمع برای هر مورد 500.

000.

000 ریال بوده است.

2- یکپارچگی طرح و تحت پوشش قرار گرفتن تمامی کارکنان سازمان، شرکت ها و موسسات تابعه با توجه به اینکه تعدادی از شرکت های سازمان فاقد بیمه عمر و حوادث بوده اند.

3- مقرر شد، 50 درصد حق بیمه توسط کارفرما و 50 درصد توسط کارکنان پرداخت شود.

ت: بیمه عمر و حوادث بومیان کیش و هندورابی: 1- این امر برای اولین مرتبه با توجه به سیاست های مورد نظر سازمان و در جهت رسیدگی به امور بومیان و آسودگی خاطر آنها و رفع دغدغه های معیشتی و تأمین رفاه و آتیه بومیان صورت پذیرفته است.

2- بومیان عزیز با این بیمه نامه (عمر و حوادث) بابت فوت به هر دلیل به مبلغ500.

000.

000 ریال و در اثر حادثه 1.

000.

000.

000 ریال و نقص عضو و از کارافتادگی مبلغ 500.

000.

000 ریال تحت پوشش قرار دارند.

3- حق بیمه پرداختی از این بابت فقط مشمول سرپرست هر خانواده می گردد در صورتی که تعهدات خسارت که منجر به فوت به هر دلیل و یا حادثه و نقص عضو می شود تمامی اعضای خانواده را پوشش می دهد.

4- در راستای تأمین آتیه و رفاه بیشتر بومیان عزیز، سازمان منطقه آزاد کیش حق بیمه عمر و حوادث را تقبل و بومیان بصورت رایگان تحت پوشش قرار دارند و کلیه هزینه ها به عهده سازمان می باشد.

گفتنی است پیش از این، بیمه بومیان جزیره تنها در بیمارستان کیش قابل استفاده بود و از این پس در مراکز درمانی طرف قرارداد سرزمین اصلی نیز امکان استفاده دارد که گام بزرگ سازمان منطقه آزاد کیش جهت رفاه حال آنها محسوب می شود، همچنین افزایش سقف خدمات درمانی، زمینه رضایتمندی کارکنان سازمان و شرکت های تابعه را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/3264
کلید واژه ها: سازمان منطقه آزاد کیش - بیمه - سازمان منطقه آزاد - بیمه درمانی - سازمان - بومیان - کارکنان - منطقه آزاد کیش - درمانی - سرمایه گذاری - بیمه عمر - قرارداد - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس - منطقه آزاد - شرکت - مدیرعامل - خدمات - غلامحسین مظفری - بیمه گر - خبرگزاری فارس - سرمایه - تکمیلی - خدمات درمانی - ارائه خدمات - توسعه - منطقه - جزیره - شرکت بیمه - جزیره کیش - آزاد

آخرین اخبار سرویس:
تولید ذرت علوفه ای در ابرکوه 30 درصد کاهش یافت

تعداد مراکز نیکوکاری استان قزوین 100 درصد رشد یافته است

تب کرونا بر تن رنجور گردشگری لرستان

روز سرنوشت ساز بازار، بازگشت یا سقوط؟

دوشنبه بازار بجنورد

همه تقصیر گرانی ها به گردن افزایش نرخ ارز

توزیع گسترده ماسک در گیلان

آخرین وضعیت بازدهی صندوق پالایش یکم+ عکس

پاسخ به چند پرسش درباره واکسن آنفلوآنزا

سه بنای تاریخی شهرستان ری مرمت و بازسازی شد

تیلور سوییفت و گربه گرانقیمتش! +عکس

فضای مجازی در اشاعه شوگربیبی ها مؤثر بوده است

فراخوان جذب مقاله برای شماره جدید نشریه دانشجویی «عرصه»

کرونا بخت جوانان را باز کرد!

شهرداری یزد شهرک مبل و صنایع چوب ایجاد می کند

پیش بینی 6 تحلیل گر از شاخص بورس تهران در 8 شهریور+ عکس

دلیل ریزش های سنگین بورس چیست؟

صادرات محصولات چاپی از خراسان رضوی به چهار میلیارد ریال رسید

سفر معاون وزیر جهاد کشاورزی به ایلام

فقر صنعت گردشگری در تربت حیدریه

بورس به محدوده خطر نزدیک شد

سه هزار و 358 میلیارد ریال صرف توسعه شبکه فاضلاب آذربایجان شرقی شد

انفجار کرونایی پس از رکوردشکنی سفرهای مردم!

پوما ST مدل 2021؛ کراس اوور کوچک با طراحی موفق و پیشرانه قدرتمند(+فیلم و عکس)

سیگنال تورم و دستمزد 1400

نزول بورس به نقطه حساسی رسید | راه حل نجات بورس چیست؟

57 میلیون دلار کالا از گمرکات قم صادر شد

کـرونـا و شـکار فـرصـت هـا!

با چند سال پس انداز خانه دار شویم؟

زنوزی: قیمت قرارداد منصوریان با تراکتور 2 میلیارد تومان است

28 درصد تعمیرات اساسی واگن های باری کشور در اراک نجام شد

آرایش مو و رسوایی مالیاتی آقای رییس جمهور!

بازار فرش ایران در اختیار رقبا

قیمت خودرو های سایپا امروز 8 مهر 99 + جدول قیمت خودرو در بازار

آمار رییس سازمان بازرسی از انبار کالاهای اساسی در گمرکات+ ویدیو

ملیکا شریفی نیا در حال رطب چینی +عکس

توسعه زیرساخت های گردشگری یزد، چشم اندازی برای رونق دوران پساکرونایی

تهدید فساد و انحصار در توزیع کوپنی کالا

ببینید | شنای لاکچری نشینان پایتخت در آب شرب جنوبی ها

کف سازی ساخص بورس برای شروع رشد مجدد

روزنامه های اقتصادی| هدف گذاری تورم 22 درصد برای سال آینده

شوک 344درصدی نرخ ارز به بازار مسکن

استخدام امروز یزد - 8 مهر 99

قیمت روز گوشی های ارزان چینی امروز 8 مهر 99/ جدول قیمت گوشی هوآوی

شبکه ملی اطلاعات در فراموشخانه وزارت ارتباطات!

دو پرسش کلیدی در باره برجام

استخدام امروز اهواز - 8 مهر 99

استخدام امروز تهران - 8 مهر 99

ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب ایلام افزایش می یابد

توسعه زیرساخت های گردشگری یزد و چشم اندازی روشن برای رونق دوران پساکرونایی

دنا در حال تبدیل شدن به خودرو اول ایران خودرو

دورکاری مبتنی بر فناوری موجب صرفه جویی چندمیلیونی دولت برزیل شد

صدای باکیفیت دالبی با بلندگوی 129 دلاری

دلیل ریزش های سنگین بورس چیست؟

استخدام امروز رشت - 8 مهر 99

استخدام امروز کرمانشاه - 8 مهر 99

اشتغال نیروهای غیربومی در پروژه های نفتی ایلام/ نیروی بومی همچنان بیکار

شمار قربانیان کرونا از مرز یک میلیون تن گذشت

هشدار نسبت به آسیب های تشدید فقر در جامعه!

استخدام امروز اصفهان - 8 مهر 99

فراخوان شرکت های خارجی برای شکار در ایران

شمار قربانیان جهانی کرونا از مرز یک میلیون تن گذشت

به سرعت به سوی سالخوردگی جمعیت حرکت می کنیم/ میانگین سنی ایرانی ها در 30 سال آینده

کاهش 290 میلیون مترمکعبی مصرف آب در آذربایجان غربی؛ الگویی برای کشور

17 میلیون تُن آلودگی در هوای ایران

اینجا تهران، آپارتمان از متری 10 تا 220 میلیون تومان؛ انقراض مفاهیم مرتبط با ارزانی

ببینید | تعمیرکاری که لپ تاپ از دست رفته را به لپ تاپی نو تبدیل کرد

قیمت خودرو کاهش می یابد

واکنش مجری تلویزیون به وام 400 میلیونی خرید مسکن+ فیلم

آسیب های تشدید فقر/افزایش هزینه های دهک های پایین

اینجا تهران، آپارتمان از متری 10 تا 220 میلیون تومان

دلّالان اجناس را برای گرانی بیشتر دپو کرده اند/ قیمت گذاری غیرواقعی رغبتی برای کشاورز نمی گذارد

استخدام امروز قم - 8 مهر 99

قماربازی سکه بازان روی دلار؟

تغییر نگاه ها نسبت به سایپا،با حذف پراید و تولید شاهین!

سازمان بهداشت جهانی از طرح 120 میلیون آزمایش سریع کرونا در کشورهای فقیر خبر داد

قیمت روز خودرو های پارس خودرو 8 مهر 99 + جدول قیمت خودرو در بازار

قیمت ربع سکه امروز سه شنبه 8 مهر 99

قیمت روز خودرو های کرمان خودرو 8 مهر 99/ پیش فروش خودرو کرمان خودرو 7 مهر 99 + عکس

قیمت پراید در بازار امروز سه شنبه 8 مهر 99 + ثبت نام لاستیک دولتی پراید

قیمت انواع سکه پارسیان کادویی امروز سه شنبه 8 مهر 99

قیمت روز گوشی موبایل امروز 8 مهر 99

آگهی استخدام مهندس مکانیک - استخدام امروز 8 مهر 99

ارزش سهام عدالت یک میلیونی و سهام عدالت 500 هزار تومانی امروز سه شنبه 8 مهر 99/مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی

قیمت روز خودرو های سایپا 8 مهر 99 + جدول قیمت خودرو در بازار

استخدام امروز قزوین - 8 مهر 99

طلای 18 عیار نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز سه شنبه 8 مهر 99+ جدول

استخدام امروز کرج - 8 مهر 99

انتقال منابع آبی مازندران برای کارخانه های ورشکسته در کویر

قیمت روز خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز سه شنبه 8 مهر 99 + جدول

آسیب های تشدید فقر/افزایش هزینه های دهک های پایین

راهکارهای محمدطبیبان در اوضاع اقتصادی کنونی

پایان تولید یک کراس اوور چینی در ایران؟

فارس من| زاغی: آفت مگس مدیترانه تحت کنترل و مدیریت است

توسعه فناوری های نوین کشاورزی؛ نیاز امروز حوزه تولید

کرونا بخت جوانان را باز کرد

عرضه خودرو در بورس با قیمت خودرو چه می کند؟

از «کاهش ارزش پوند انگلیس» تا «اولتیماتوم بخشنامه ای به بانک ها»

واکنش مجری تلویزیون به وام 400 میلیونی خرید مسکن

توزیع 900 هزار ماسک بهداشتی در زنجان آغاز شد

ارائه بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر به بومیان جزیره کیش

ارائه بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر به بومیان جزیره کیش