مطالب مرتبط:
تشکیل امت واحده اسلامی، راه نابودی رژیم غاصب اسراییل
بررسی 86 پرونده قضایی در ملاقات مردمی رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی
تشکیل هزار و 160 پرونده تخلف صنفی در قزوین
در راه احقاق حقوق کارگران با هیچ کارفرمایی مماشات نخواهیم کرد/کارفرمایان متخلف به مراجع قضایی معرفی می شوند
در راه احقاق حقوق کارگران با هیچ کارفرمایی مماشات نخواهیم کرد/کارفرمایان متخلف به مراجع قضایی معرفی می شوند
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 3 خرداد 1399 ساعت 07:502020-05-23اقتصادي

تشکیل پرونده قضایی برای شوراهای شهر و شهرداران پردیس/ با مدرک سیکل شرکت هرمی راه انداختند


تشکیل پرونده قضایی برای تمام اعضای شوراهای شهر و شهرداران پردیس، رصد باندهای مافیایی افزایش قیمت مسکن مهر، سرنوشت برج های معروف 14طبقه در بومهن، - خبرگزاری فارس - پردیس؛ میلاد بیانی نیک: با توجه به حجم بالای موضوعات و سوألات مردمی مانند افزایش افسار گسیخته قیمت مسکن مهر، مشکلات فاضلاب، عاقبت برج های 14 طبقه بومهن، عدم ایمنی و کیفیت پایین آسفالت جاده ترانزیتی و قدیم تهران به بومهن، پرونده های قضایی برای کارکنان ادارات، شوراهای شهر، شهرداران و سایر موارد با علیرضا آقاجری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس گفت وگویی اختصاصی و مفصل انجام دادیم: فارس: در مورد پرونده های تشکیل شده برای اعضای شوراهای شهر و شهرداری ها همچنین تخلفات صورت گرفته توضیح می دهید؟ تشکیل پرونده قضایی برای تمام اعضای شوراهای شهر و شهرداران آقاجری: اخیراً شهردار بومهن منصوب و کار خود را آغاز کرده است که جلسه ای در خصوص مباحث مختلف از جمله ساخت وسازهای غیرمجاز برگزار شد.

تخلفاتی که در شوراهای شهر صورت می گیرد درون سازمانی است و طی چندین جلسه سخنان و نظرات خود را اعلام کردیم اما پرونده هایی در خصوص تخلفات اعضای شورا و شهرداری ها تشکیل شده که تاکنون به نتیجه قطعی نرسیده است.

این پرونده ها در حوزه تخلفاتی است که در قالب عدم رعایت قوانین و ضابطه ای قانونی صورت می گیرد و در ادامه مسائل مالی را در پی دارد.

تمام کارمندان، اعضای شوراهای شهر و شهرداران در رصد کامل دستگاه های قضایی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی هستند و به زودی اخباری جدید را به سمع و نظر شهروندان خواهیم رساند.

به دلیل اینکه در مقدمات پرونده به سر می بریم نظری در این خصوص نمی توان داد و در دادستانی برای هر یک از اعضای شورا، شهرداران، بخشداری ها و سایر افراد پرونده قضایی تشکیل شده تا در صورتی که تخلفی صورت بگیرد در پرونده درج شود اما امیدواریم این پرونده ها خام بمانند.

فارس: آیا وجود مافیا در افزایش قیمت مسکن مهر صحت دارد؟ رصد باندهای مافیایی افزایش قیمت مسکن مهر آقاجری: در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر و حضور مافیایی هوشمند در فضای مجازی برای مدیریت قیمت ها گزارش هایی  به دادستانی واصل و تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ شده همچنین پرونده ای تشکیل و افراد مختلفی در این حوزه شناسایی شده اند.

این پرونده در مراحل مقدماتی بوده و تاکنون به دستگیری منجر نشده است اما رصدهای لازم توسط دستگاه های مرتبط انجام و اقدامات اطلاعاتی، رصد و بازپرسی ها صورت گرفته و نتیجه خوبی را به زودی در این حوزه به اطلاع خواهیم رساند.

فارس: سرنوشت برج های معروف 14طبقه در بومهن به کجا رسید؟ پرونده برج های بومهن با شهردار جدید به سرانجام و اتمام می رسد آقاجاری: سال گذشته بحث تخریب برج های معروف 14طبقه در بومهن را که از طریق کمیسیون ماده 100شهرداری بومهن صادر شده بود را از طریق خبرگزاری فارس منتشر کردیم اما از سوی دیگر به دلیل بدهی که سازندگان به بانک داشتند، ساختمان توسط بانک مصادره شده است.

جلسات متعددی با بانک های مربوطه برگزار کردیم تا با فروش یا انتقال این برج کارها به اتمام برسد اما از سوی دیگر به شهرداری تأکید کردیم بحث تخریب را با تمهیدات لازم به سرانجام برسانند.

شهردار سابق هزینه بالای تخریب این ملک را یادآور شد و به دلیل مشکلات مالی شهرداری توان تخریب این ملک را نداشت و به همین دلیل تخریب برج وارد کمیسیون های خاص به ویژه کمیته تطبیق شد.

پس از انتشار خبر تخریب در خبرگزاری فارس، متهمانی که این برج را ساخته و رها کرده بودند و چندی است به خارج از کشور گریخته بودند، بیکار ننشسته و وکلای خود را به دیوان عدالت اداری فرستادند تا از حکم تخریب شهرداری جلوگیری کنند.

وکلا در این پرونده در بخش هایی موفق و در نقاطی ناموفق بودند که در قسمتی از ساختمان توقف حکم گرفته و برای قسمت های از ساختمان که مسقف نبودند نتوانستند توقف بگیرند.

در تاریخ 21اردیبهشت ماه سال جاری نامه ای برای سرپرست شهرداری و رییس شورای شهر بومهن ارسال و مشکلات این برج که چهره ای ناخوشایند برای مبلمان شهری به وجود آورده را یادآور و بحث فنی ایمنی را هم متذکر شدیم.

در صورتی که زلزله ای با ریشتر بالا و یا وزش باد شدید را در منطقه داشته باشیم به طور حتم خطراتی را برای ساختمان های اطراف و شهروندان در پی خواهد داشت و در صورت بروز این اتفاق مسؤولیت آن بر عهده مسؤولان شهری خواهد بود.

با وکلای سازندگان جلساتی گذاشتیم تا جرثقیل های متحرکی که در ارتفاعات بالای برج بدون استفاده باقی ماندن را جابه جا کنند تا درصد خطر این برج را به حداقل برسانیم.

پرونده تشکیل شده به دلیل بار مالی که برای شهرداری دارد عقب نشینی را از سوی شهرداری شاهد بودیم اما حضور شهردار جدید، دریچه ای برای این پرونده باز می کند تا نتیجه این برج را به سرانجام و اتمام برسانیم.

ابتدایی ترین مشکل این برج مبلمان شهری است که فضای شهری را به هم ریخته و آسیب و خسارات احتمالی که می تواند به شهر برساند نیز مدنظر مدعی العموم خواهد بود.

هزینه تخریب این برج را نمی توان از فروش آهن آلات آن تأمین کرد زیرا محدودیت های قانونی با دستور توقیف این برج توسط بانک به وجود آمده است.

فارس: درمورد ورود فاضلاب از طریق رودخانه های سیاه رود و جاجرود به سد ماملو چه اقداماتی صورت گرفته است؟ برخورد قضایی با ادارات و آلوده کنندگان محیط زیست آقاجری: این موضوع را طی جلسه ای با موضوع صیانت از حوزه آبریز این سد برگزار کردیم.

ادارات مربوطه صیانت از حوضه آبریز را باید سرلوحه کارهای خود قرار بدهند و اعلام کردیم آمار و عملکرد خود را در این حوزه به دادستانی اعلام کنند و با هرگونه اغماض و کوتاهی در این زمینه برخورد قضایی خواهد شد.

حجم فاضلابی که وارد رودخانه ها و در انتها به سد ماملو وارد می شده بسیار کمتر از گذشته شده اما همین کم نیز برای سلامت محیط زیست بسیار زیاد است.

به دنبال رفع این مشکل در شهرستان پردیس هستیم و بازدیدی نیز با مدیر اداره محیط زیست شهرستان از رودخانه کمر داشتیم و مخاطرات ورود فاضلاب به این رودخانه را بررسی کردیم.

تمام واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی که باعث ورود فاضلاب و پسماند واحدهای خود به رودخانه کمرد می شود شناسایی و برای آن ها پرونده قضایی تشکیل می‎ شود.

رودخانه کمرد به رودخانه جاجرود و در انتها به سد ماملو که تأمین کننده آب شرب جنوب تهران است سرازیر می شود.

متأسفانه فاضلاب فاز 11 پردیس به رودخانه کمرد ریخته و باعث آلودگی آب های زیرزمینی و زراعی این منطقه شده و آبفای استان تهران و شرکت عمران باید در این خصوص به سرعت به وظایف شان عمل کنند.

فارس: برای آزادسازی اراضی ملی چه اقداماتی انجام شده است؟ آزادسازی 96درصد از حریم رودخانه جاجرود آقاجری: پردیس از جمله شهرستان هایی بوده که در بخش آزادسازی اراضی ملی، حریم رودخانه و مواردی از این دست پیشرفت بسزایی داشته و در حوزه آبریز رودخانه جاجرود 96درصد آزادسازی صورت گرفته است.

شش درصد باقیمانده اراضی حاشیه رودخانه جاجرود مربوط به واحدهای کارگاهی است و با توجه به اشتغال صورت گرفته در این واحدها  نگاهی بلندمدت نسبت به تغییر مکان آن ها داریم که با جابجایی این واحدها آزادسازی صددرصدی پایین دستی رودخانه جاجرود از سد لتیان تا سد ماملو انجام خواهد شد.

فارس: جزییاتی از بازداشت اعضای یک شرکت هرمی در پردیس بیان می کنید؟ افزایش سرمایه حیله شرکت های هرمی برای جذب نیرو آقاجری: در سامانه ای که توسط قوه قضاییه به نام سجام تأسیس شده شهروندان از باب پیشگیری از وقوع جرم در صورتی که تخلفی را مشاهده کردن از طریق تلفن های همراه خود به این سامانه مراجعه و مطالب خود را منعکس می کنند و قوه قضاییه نیز پس از بررسی، موضوع را به دادستان ها ارسال می کنند.

پرونده ای نیز از طریق گزارشی که از سامانه سجام برای دادستانی پردیس واصل شده بود پیگیری و پس از بررسی ها تحویل پلیس امنیت و آگاهی شهرستان پردیس شد.

خوشبختانه پس از بررسی های صورت گرفته، چند روز پیش حکم ورود به مخفیگاه متهمان صادر و سه نفر از اعضای اصلی این شبکه هرمی بازداشت شدند و باقی افراد حاضر در این محل، مالباخته و یا افراد غیرمرتبط بودند.

افراد دستگیر شده با اجاره واحد مساکن مهر فعالیت های هرمی خود را آغاز کردند و با فریب شهروندان مبالغی را از آن ها دریافت کرده و به صورت هرمی درخواست عضوگیری می کردند.

در بازرسی از محل تعداد زیادی مقاله، جزوه، دفترچه های آموزشی همچنین سیستم های کامپیوتری کشف و ضبط شد و متهمان این پرونده با قرار قانونی به زندان منتقل شدند.

فارس: میزان کلاهبرداری این باند چه میزان است؟وبا چه روشی مردم را فریب می دهند؟ با مدرک سیکل شرکت هرمی راه انداختند آقاجری: افراد دستگیر شده غالباً کسانی بودند که تحصیلات و اطلاعات کافی اقتصادی نداشتند اما با مدرک سیکل توانستند با مهارت لسانی شهروندان را اغفال کنند و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور این افراد از اهرم های تحریک انگیز مالی استفاده و مبالغی را دریافت کرده و قول افزایش چند برابری آن را در طی چند ماه می دادند.

میزان کلاهبرداری ها مشخص نیست و فراخوانی برای حضور مالباختگان به دادستانی داده شده و تا به امروز هفت شاکی شکایت خود را از این افراد ثبت کرده و متهمان با قرار سنگین وثیقه به زندان منتقل شدند.

از شهروندان می خواهیم هرگونه تخلفی  را مشاهده کردند از طریق سامانه سجام به دادستانی منتقل کنند و در روزهای گذشته پیام هایی در خصوص عدم رعایت فاصله اجتماعی در یکی از ادارات شهرستان همچنین پیام مشابهی برای یکی از بانک ها ارسال شد که به پرسنل خود مرخصی های یک سوم و یا دوسوم داده نمی شود که تمام پیگیری و تذکرات جدی داده شد و هموطنان بدانند مطالب آن ها قطعاً از طریق سامانه سجام به دست دادستان ها می رسد و موارد به سرعت پیگیری می شود.

فارس: بیشترین پرونده های شهرستان در چه موضوعاتی است؟ بحران کلاهبرداری در خریدهای اینترنتی آقاجری: بحث بسیار حساسی که اخیراً در شهرستان پردیس روبه ازیاد بوده بحث استفاده مردم از خریدهای اینترنتی و افزایش روز افزون کلاهبرداری در این حوزه است.

متأسفانه سرقت های اینترنتی در شهرستان پردیس همه روزه قربانی می گیرد و پلیس فتا نیز تمام انرژی خود را درگیر این مسائل کرده است.

سایت های دیوار و شیپور دو اپلیکیشن مورد اعتماد مردم هستند اما عده ای از خلاءهای موجود در این سایت ها سوءاستفاده کرده و با روش های مختلف اقدام به کلاهبرداری از خریداران فضای مجازی می کنند.

همشهریان باید دقت فراوانی در این حوزه داشته باشند و اگر یخچالی 30میلیونی را به قیمت 5میلیون در این سایت ها به فروش گذاشته بودند حتماً شک کنند و طمع را کنار بگذارند زیرا این افراد به صورت شبکه ای سرقت می کنند و دستگیری این افراد زمان بسیاری می برد.

افراد زمانی که کالا را تحویل می گیرند باید مبلغ آن را پرداخت کنند اما بسیاری از افراد برای اینکه طمع دارند و قیمت پایین اجناس را مشاهده می کنند مبالغی را به عنوان بیعانه بدون اینکه جنس را دیده و یا از هویت فرد اطمینان حاصل کنند برای فرد واریز می کنند و پس از واریز مبلغ فروشنده خط اعتباری خود را قطع و خریدار باید برای احقاق حق خود شکایتی را مطرح می کند و باید به دنبال کلاهبردار گشت و در این حوزه شهروندان ما به ویژه در شهر پردیس شکایت بسیاری را در ماه گذشته داشتند و این نوع کلاهبرداری روز به روز در حال افزایش است.

شهروندان باید با مراجعه به بانک رمز پویای خود را فعال کنند زیرا در کاهش آمار جرم بسیار مؤثر است زیرا بسیاری از مالباختگان به دلیل نداشتن رمز پویا مبالغ هنگفتی را از دست داده اند.

این نوع کلاهبرداری ها نسبت به گذشته بسیار کم شده اما هنوز هم به دلیل عدم فعال سازی رمز پویا توسط بسیاری از هموطنان وجود دارد و باید بدانیم فعالسازی رمز پویا باعث صیانت از کارت بانکی و سرمایه افراد می شود.

فارس: از موارد دیگر نیز برای ما می گویید؟ کلاهبرداری عابربانکی از افراد مسن نوع دیگری از سرقت ها که رو به افزایش بوده کلاهبرداری از افراد سالخورده است که به تنهایی به عابر بانک مراجعه می کنند و بسیار راحت مورد سوءاستفاده قرار می گیرند.

سودجویان با مراجعه به افراد مسن مراجعه و اعلام داشته مبلغی را نقداً پرداخت می کنند و فقط این مبلغ باید به حساب آن ها واریز شود و با این روش و گرفتن کارت عابر بانک فرد، مبالغ هنگفتی را از حساب شان خارج می کنند.

این سارقان بعضاً از شباهت کارت های بانکی سوءاستفاده کرده و کارت دیگری را که به صورت خام تهیه کردند و شباهتی به کارت دریافتی دارد را به مالباخته تحویل می دهند و با داشتن رمز فرد تمام موجودی را طی ساعت بعدی خارج می کنند.

شهروندان باید با دقت و هوشیاری بیشتری داشته و سالمندان نیز با همراهی مطمئن به بانک ها مراجعه کنند.

در صورت گرفتار شدن در دام این کلاهبرداران مبالغی که از حساب مالباخته برداشت شده به حساب 15 نفر واریز و سپس از حساب آن 15نفر خارج و به حساب 12 نفر دیگر واریز می کنند و به این صورت شبکه ای عمل کرده و کار پلیس فتا را صد چندان می کنند.

پلیس فتا باید تمامی افرادی که پول به حساب شان واریز شده را دعوت کند تا به نفر اصلی برسند و تا دستگیری فرد اول و سارق اصلی زمان بسیاری طول می کشد.

برنده شدن در برنامه های رادیویی و تلویزیونی روش دیگری که در ماه های اخیر شکات زیادی داشته را تماس افراد کلاهبردار با افراد ساده دل است که سودجویان با تلفن های همراه تماس گرفته و اعلام می کنند مبالغی را به همراه کمک هزینه سفرهای زیارتی و یا تفریحی از طریق قرعه کشی در شبکه های تلویزیونی و یا رادیویی برنده شده اید.

این افراد به صورت حرفه ای دلایل مختلفی از جمله خوش حسابی در پرداخت قبوض تلفن همراه را دلیل برنده شدن اعلام می کنند و با ترفندهای خاص افراد را به عابر بانک کشانده و با اقداماتی حساب اشخاص را خالی می کنند.

فارس: متأسفانه سرقت در عابربانک ها هم افزایش یافته است.

علت این موضوع چیست؟ افزایش سرقت های اسکیمری آقاجری: هموطنان به هیچ عنوان در خریدهای خود که از کارت عابر بانک استفاده می کنند رمز خود را اعلام نکنند به ویژه افراد زمانی که از وانت بارهای سیار اجناسی را خریداری می کنند نباید کارت و رمز را در اختیار فروشنده قرار بدهند.

این افراد دستگاه پوز خود را به نوعی مخفی کرده و یا در صندلی جلو قرار می دهند و پس از گرفتن کارت و رمز از دید خریدار دور می شوند و کارت را با دستگاه اسکیمر کپی کرده و رمز را هم که از خریدار دریافت کرده اند یادداشت کرده و شبانه کارت را کپی و حساب افراد را خالی می کنند.

مشتاق هستیم در راستای پیشگیری از سرقت برای مردم و پرسنل ادارات جلسات و کلاس های آموزشی را برگزار کنیم تا آمار اینگونه سرقت ها کاهش پیدا کند و امیدواریم هرچه زودتر محقق شود.

فارس: دادسرای پردیس در سال های اخیر با ازدحام جدی جمعیت مواجه شده است، آیا راه حلی برای این مشکل پیش بینی کرده اید؟ احداث دادگستری جدید پردیس آقاجری: ورودی های دادگاه و دادسرا، با توجه به رشد روز افزون جمعیت شهرستان پردیس نسبت به سنوات گذشته رو به ازدیاد است.

با افزایش جمعیت و پیرو آن  پرونده در شهر جدید پردیس و اینکه این روند بارگذاری جمعیت ادامه دارد چارت سازمانی دادستانی شهرستان پردیس نیز رو به افزایش و تعداد شعبات نیز اضافه می شود.

به زودی دادگستری جدیدی در شهرستان پردیس تأسیس می شود و امیدواریم با ایجاد این مکان فضای بزرگتری برای تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی داشته باشیم و همکاران ما نیز در فضایی مناسب تر به کار خود مشغول باشند.

فارس: برای مشکلات مردم درخصوص نبود برخی ادارات در شهرستان چه اقداماتی شده است؟ آغاز به کار پزشکی قانونی آقاجری: با تلاش های صورت گرفته پزشکی قانونی شهرستان پردیس از اوایل اسفندماه سال گذشته آغاز به کار کرده و به دلیل شیوع بیماری کرونا مراسم افتتاحیه ای برای آن برگزار نشده است.

هم اکنون دکتر قربانی مسؤولیت پزشکی قانونی شهرستان پردیس را بر عهده دارند و با تلاش شهرداری های پردیس و بومهن ساختمانی در فاز 3 برای این خدمات درنظر گرفته شده تا بسیاری از مشکلات شهروندان با شروع به کار پزشکی قانونی رفع شود و به طور حتم با حضور مدیرکل پزشکی قانونی کل کشور مراسم افتتاحیه که به تعویق افتاده پس از بهبود شرایط کشور در خصوص بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

در گذشته مردم شهرستان پردیس در مسائل پیش آمده قضایی، آسیب دیدن کارگران، و موارد مشابه به اجبار به شرق تهران مراجعه می کردند که با شروع به کار پزشکی قانونی ترددها به تهران کاهش یافته است.

تشکیل تعزیرات، دامپزشکی و کشتارگاه مستقل/ احداث زندان منتفی است آقاجری: مکانی برای اداره تعزیرات شهرستان در نظر گرفته و قاضی مربوطه نیز مشخص شده است اما در بحث تجهیزات اداره با تأخیر روبه رو شدیم و به زودی با رفع این مشکل و تجهیز این مکان، تعزیرات حکومتی مستقلی در پردیس خواهیم داشت.

همچنین اقداماتی برای تأسیس کشتارگاه پردیس نیز انجام و زمینی برای این کار اختصاص داده شده است و امیدواریم تا پایان سال افتتاح شود.

نبود اداره دامپزشکی مستقل در شهرستان پردیس نیز مشکلاتی را برای اصناف به وجود آورده بود و تلاش زیادی صورت گرفته تا این اداره نیز در ماه های آینده افتتاح و آغاز به کار کند، اما احداث زندان در پردیس منتفی شده و شهرستان از زندان های دماوند، تهران و سایر موارد برای محکومان خود استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/67016/س
کلید واژه ها: شوراهای شهر - تشکیل پرونده قضایی - تشکیل پرونده - پرونده قضایی - شهرداران - پرونده - دادستان عمومی و انقلاب - قضایی - پردیس - تشکیل - قیمت مسکن - افزایش قیمت مسکن - پرونده های قضایی - عمومی و انقلاب - دادستان عمومی - شهرستان پردیس - خبرگزاری فارس - افزایش - آقاجری - افزایش قیمت - شهرداری ها - شرکت هرمی - قیمت - فارس - مسکن - طبقه - خبرگزاری - اختصاصی - دادستان - شهرستان

آخرین اخبار سرویس:
روزهای آینده هرمزگان قرمز است

میدان امام اصفهان به عنوان ثروت میراث فرهنگی دنیاثبت شد

قیمت موبایل نزولی شد

پول گرفتند و قید حق پخش را زدند

نهادهای عمومی غیر دولتی برای »فقر زدایی« به دولت کمک کنند

گالری آنلاین از وجوه مهم کار تجسمی است

7 نکته در خصوص هدف گذاری تورم

رویترز: تولید اوپک به کمترین سطح در دو دهه اخیر رسید

طرح های نافرجام وزارت راه برای نوسازی کامیون های فرسوده

بلومبرگ: آینده مبهم روابط تجاری اروپا با جهان

«گرده مغزی» نان سنتی تویسرکانی ها

دلال بازی چه زمانی در بازار خودرو به پایان می رسد؟

باغداران انگور و استفاده نامناسب از سموم

چالش های بازار تایر در روزهای افزایش قیمت خودرو/ تولیدات داخلی نیاز کشور را تامین می کند؟

اعلام آمادگی سپاه برای تامین قطعات برای خودروسازان + فیلم

مبلغ جدید یارانه معیشتی مشخص شد + جدول

هدف اصلی ما رسیدن به نرخ متوسط بیکاری کشور است

هر کیلو برنج ایرانی را چند بخریم؟

تبلت های ارزان قیمت در بازار کدام است؟

انواع فیلتر خودرو را در بازار چند بخریم؟

خوزستان در تولید ماسک خودکفا شد

روسیه آمار کرونا را تغییر داد/ حدود 60 درصد افزایش در آمار ماه گذشته

رسانه ها ضرورت افزایش جمعیت را به گفتمان عمومی جامعه تبدیل کنند

بازار 1399/03/10

افزایش قیمت طلا در بازار جهانی

پیامدهای مثبت بی حوصلگی!

مشاهده ارزش واقعی سهام عدالت با یک کلیک

خوزستان در تولید ماسک خودکفا شد

چالش های تهاتر کالا با سایر کشورها/ تهاتر نیازمند ایجاد مکانیزم دقیق ضد فساد است

عکس|دیاباته به تهران بازگشت

قیمت برق پرمصرف ها امسال افزایش می یابد

بنزین ایران در ونزوئلا طلا می شود

هفته نزولی قیمت سکه و طلا

اقتصاد ایران به پدیده پول داغ دچار شده؟

دریافت هزینه های بالا برای ثبت نام خودرو خلاف مقررات است

استیکر های پله دوم باز هم خبر ساز شد

تمدید اعتبار چهار نماد اوراق گواهی تسه

موسسه ملل مجوز خرید و فروش ارز گرفت

ریسک گریزی در بازارهای پرتنش

تحقق اقتصادمقاومتی درآبزی پروری/ رتبه ای که کارآفرینان رقم زدند

چرا ارزش برگه های یک میلیونی سهام عدالت کم تر از یک میلیون است؟ | امکان واریز 47 درصد مابقی به قیمت اسمی وجود دارد؟

آیا جنگ قیمت نفت دیگری در راه خواهد بود؟

توسعه کشت گیاه دارویی زیره در شهرستان کنگاور

دارندگان سهام عدالت کارت اعتباری می گیرند

سهام عدالت آزاد شد، بورس ریخت

2 میلیون قطعه مرغ در آمریکا معدوم می شود

20 هکتار مزرعه و باغ در ایذه خاکستر شد

قبوض برق چه تغییری کرد؟

تورم بصورت دستوری کاهش نمی یابد/ انتقال وکالتی خودروهای صفر ممنوع شد/ مناقشه رشد نقدینگی

کشف 70 هزار لیتر سوخت از یک شناور در بوشهر

تلاش بانک رفاه برای توسعه کشور

آغاز واریز بیمه بیکاری ناشی از شیوع کرونا

بازدهی دلار منفی شد

پایان فاز اول ادغام بانکی

امکان مشاهده ارزش واقعی سهام عدالت فراهم شد

عرضه 300 هزار گوشی تلفن همراه در بازار

تولید و عرضه 400 هزار واحد مسکونی ملی برای دهک های متوسط

فیلم | نکات مهم درباره حضور دوباره کارکنان در ادارات

چرا ارزش برگه های یک میلیونی سهام عدالت کم تر از یک میلیون است؟ | امکان واریز 47 درصد مابقی به قیمت اسمی وجود دارد؟

فیلم | کلاهبرداری چند 100 میلیونی به اسم لیزینگ خودرو

امید نورافکن به کرونا مبتلا شد

خوزستان در تولید ماسک خودکفا شد/بهره برداری از کارگاه مکانیزه تولید ماسک در اهواز

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در 24 ساعت گذشته

از وام یک میلیونی کرونا تا افزایش قیمت لوازم برقی

ممنوعیت واردات اقلام لوکس چقدر جدی است؟ / از واردات عروسک چینی تا روغن کرچک!

نیووس؛ کراس اوور 14 هزار دلاری جدید فولکس واگن معرفی شد (+تصاویر)

آ ام گ E53 مدل 2021 معرفی شد/ مرسدس پرقدرت 75 هزار دلاری با جزییات اسپرت (+تصاویر)

خوزستان در تولید ماسک خودکفا شد/بهره برداری از کارگاه مکانیزه تولید ماسک در اهواز

قیمت مرغ وارد کانال 14 هزار تومان شد

گام شهرداری شهربابک در تحقق شهری هوشمند

سایپا با شاهین می آید

اقدام ملی مسکن تطبیقی با نیاز واقعی مسکن ندارد

چرا بعضی روزها بورس می ریزد؟

دلال بازی چه زمانی در بازار خودرو به پایان می رسد؟

بهسازی معابر در مرودشت

هجوم ملخ های صحرایی به اراضی کشاورزی خنج

چه زمانی دست دلالان از بازار خودرو کوتاه می شود؟

راه اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب وکار در اتاق بازرگانی تهران از فردا

نرخ جدید ارز و سکه در بازار؛ انواع موتورسیکلت صفر کیلومتر در بازار چند؟

خوزستان از واردات ماسک بی نیاز شد/آماده صادرات هستیم

ادغام دو بانک در بانک سپه طی هفته آینده/ امکان فروش تفکیکی سهام عدالت از فردا

دو شیوه فروش سهام را بشناسید

شش دانستنی جالب درباره خرید بلیط هواپیما که باید بدانید!

چرا نباید برخی از لوازم آرایشی را خریداری کرد؟

مقایسه خودرو نیسان مورانو و هیوندای سانتافه

هر فردی از منزل خارج می شود از ماسک استفاده کند

دارندگان سهام عدالت کارت اعتباری می گیرند

مهارت آموزی بستری مناسب برای ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری نیروی کار است

خروج از خط 10 واگن فله بر قطار باری در مسیر قم - آپرین

افزایش20 درصدی میزان تولید گوشت عشایر خراسان شمالی  

امکان فروش تفکیکی سهام عدالت از فردا

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: دولت در کنار ابلاغ دستورالعمل های بهداشتی مقداری به ما کمک کند

صادرات گاز ایران به ترکیه به کجا رسید؟

8.3 میلیون تومان؛ ارزش واقعی سهام عدالت

6 میلیون تومان؛ تسهیلات کرونا برای رانندگان

دلال بازی چه زمانی در بازار خودرو به پایان می رسد؟

فیلم | جزییات تکمیل ثبت نام دور دوم متقاضیان طرح مسکن ملی

فعالیت هزار خانوار جرگلانی در پرورش کرم ابریشم

تغییر مسیر نرخ ها در آخرین سکانس هفته نزولی

ادارات اردبیل فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند

تشکیل پرونده قضایی برای شوراهای شهر و شهرداران پردیس/ با مدرک سیکل شرکت هرمی راه انداختند

تشکیل پرونده قضایی برای شوراهای شهر و شهرداران پردیس/ با مدرک سیکل شرکت هرمی راه انداختند