مطالب مرتبط:
اصفهان در چند قدمی خلق بهار حضور حماسی مردم در انتخابات
تحلیلی بر دعوت اصلاح طلبان به حضور مردم در انتخابات
حضور یکپارچه مردم در انتخابات قوام جمهوری اسلامی است
تحلیل روزنامه اصولگرا از دعوت اصلاح طلبان به حضور مردم در انتخابات
مردم در انتخابات حضور پرشوری خواهند داشت
-21 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 29 بهمن 1398 ساعت 09:002020-02-18سياسي

حضور بابصیرت و فهیمانه مردم در انتخابات بسیار مهم و اساسی است


عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان کردستان گفت: در این دوره با توجه به شرایط حساسی که بر منطقه،کشور و استان حاکم است لزوم حضور با بصیرت و فهیمانه مردم در انتخابات بسیار مهم و اساسی است.

- فرهاد میمنت آبادی در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در سیستم حکومتی ما جایگاه ویژه ای دارد و اصل 57 قانون اساسی به صراحت قوای حاکم بر نظام جمهوری اسلامی را مشخص کرده که یکی از این قوای حاکم قوه مقننه است.

وی افزود: در قانون اساسی برای این نهاد جایگاه بسیار رفیعی پیش بینی شده است چون دو وظیفه بسیار مهم قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون را بر عهده دارد.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان ادامه داد: تمام امورات حاکم بر کشور براساس و بر مبنای قانون پیش می رود و وضع این قوانین جزو رسالت اصلی مجلس و نمایندگان مجلس است و بعد از این نظارت بر اجرای همان قوانینی که خودشان تصویب کردند یعنی نظارت بر امور اجرایی کشور.

وی تصریح کرد: اگر بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حضرت امام(ره) را مورد ملاحظه قرار دهیم متوجه می شویم که حضرت امام(ره) در همان روزهای آغازین پیروزی انقلابی اسلامی و ترسیم شاکله نظام سیاسی در کشور، مجلس را در راس امور قرار دادند و مقام معظم رهبری نیز به کرات فرمودند که مجلس منشا اصلاح همه امور است یعنی تمام قواهای حاکم بر کشور چه مجریه و چه قضاییه به نوعی متاثر از اقدامات مجلس هستند.

مجلس تجلی مردم سالاری دینی میمنت آبادی گفت: از بعد دیگر مجلس تجلی مردم سالاری دینی در کشور است یعنی ما انقلاب کردیم که اراده مردم بر حاکمیت جلوه گر شود و مجلسی کارآمد با مفهوم آرمان ها و اهداف انقلاب ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: در طول چهل سال گذشته به طور متوسط هر سال یک انتخابات و یک رفراندوم در کشور برگزار شده است و تمامی این انتخابات ها برای احصاء نظر مردم برای اداره کشور بوده و در دنیا بعد از انقلاب ایران کشوری وجود ندارد که مردمش اینقدر پای کار برای حفظ کشور و برای ادامه راه آرمان های آن باشند.

وی عنوان کرد: ما انقلاب کردیم که دین اسلام حاکم بر امور اجرایی کشورمان باشد و یکی از مبانی رسیدن به این هدف، مجلس، شکل اداره مجلس و نوع محتوای مجلس است.

لزوم حضور با بصیرت و فهیمانه مردم در انتخابات وی به اهمیت حضور در انتخابات اشاره کرد و گفت: در این دوره با توجه به شرایط حساسی که بر منطقه،کشور و استان حاکم است لزوم حضور با بصیرت و فهیمانه مردم در انتخابات بسیار مهم و اساسی است.

این فعال سیاسی افزود: ما در یک شرایطی قرار گرفتیم که یک دنیا قدرت کفر در مقابل حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران و اهداف  و برنامه های مردم ایران ایستاده است لذا یکی از راه های مبارزه با این مسئله این است که نمایندگانی صالح، اصلح و توانمند انتخاب کنیم که بتوانند پاسداران خوبی از جانب مردم برای مقابله با ترفندهای دشمن باشند.

وی ادامه داد: کردستان یکی از استان های خاص کشور است استانی مرزی با بافت قومیتی که لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی برای مردم امری بدیهی است لذا حضور در انتخابات تجلی همین همگرایی و وحدت مردم است.

میمنت آبادی به وظیفه آحاد جامعه در انتخابات اشاره کرد و گفت: ما برای انقلاب اسلامی هزینه بسیار زیادی پرداخت کردیم ما کردستانی ها جزوه گروه هایی از مردم ایران هستیم که در روزهای آغازین نشر انقلاب در ایران با استقبال آن را پذیرفتیم، حفظش کردیم و به عنوان مرزداران غیور در طول تاریخ این مرز و بوم توانستیم از کیان ایران پاسداری کنیم لذا وظیفه عقلی و شرعی ماست که در حفظ این دستاوردها اقدام کنیم و حضور در پای صندوق های رای تجلی همین پاسداری و نگهبانی از اعتقاد و دیانت کشور ماست.

حضور در پای صندوق های رای تجلی حفظ دستاوردهای نظام است وی ادامه داد: ما وظیفه داریم که حضوری فهیمانه و با بصیرت در انتخابات داشته باشیم و کسانی را به عنوان وکیل و نماینده خود انتخاب کنیم که هم شایستگی این جایگاه را داشته باشند و هم با حضور حداکثری خودمان آن عشق و علاقه به کشورمان را با رای قاطع به منصه ظهور برسانیم.

حضور بیشتر یاس و ناامیدی دشمن را بیشتر می کند وی با تاکید بر اینکه هر چقدر حضور مردم ما در پای صندوق های رای بیشتر باشد دشمن را بیشتر مایوس کردیم گفت: تجربه تاریخ این را نشان می دهد که ملت هایی که برای رسیدن به اهداف خودشان بویژه اهداف مقدس و اعتقادهایشان جان فدا هستند دشمنان را با عملکرد خودشان مایوس کردند و آنها را در راستای برنامه هایی که برای آنها دیدند ناامید کردند لذا در این مقطع از زمان ملت ما باید با تیزبینی و حساسیت و با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بتوانند هم نمایندگانی فهیم و شایسته انتخاب کنند و هم بتوانند دشمن را بیش از پیش در راه اهداف و برنامه های شومی که دارند ناامید کنند.

لزوم امیدبخشی به مردم در ایام انتخابات عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان کردستان تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف دلسوزان مردم و انقلاب اسلامی در ایام انتخابات امیدبخشی به مردم است چرا که امیدبخشی رمز موفقیت، تلاش و پویایی یک جامعه است و در عرصه انتخابات امیدبخشی به مردم توسط دلسوزان نظام و مسئولین یک امر بسیار حیاتی است.

 وی گفت: خوشبختانه استقبال خوبی توسط کسانی که تشخیص دادند که می توانند برای این میدان و این کسوت موثر باشند، شد و افراد متعددی ثبت نام کردند و در بین آنها حدود 126 نفر از مبادی قانونی هیات اجرایی و شورای نگهبان خودشان را در بوته آزمایش و معرفی قرار دادند که مردم در بین این افراد که همگی مورد تایید نظام هستند و انشالله همه هدفشان خدمتگذاری برای مردم است بتوانند افراد شایسته و اصلحی را انتخاب کنند.

استفاده از فرصت انتخابات در راستای همدلی و همراهی مردم وی اضافه کرد: انتخابات یک عرصه پر پیچ و خمی است که مسائل مختلفی در آن مطرح می شود، کاندیداها موضع گیری های مختلفی می کنند اما شرایط منطقه و بویژه شرایط استان ما اقتضای به این دارد که از این فرصت به عنوان یک امکان مثبت در راستای همدلی و همراهی مردم با یکدیگر استفاده کنیم چون تجربه 40 ساله انقلاب هم نشان داده که وحدت و همدلی در رفع بسیاری از مشکلات بسیار موثر بوده است.

میمنت آبادی یادآور شد: یک واقعیت را باید قبول کنیم که مردم استان کردستان اقدامات و خدمات نظام و دولت را خیلی از هم تفکیک نمی کنند که این هم می تواند مثبت باشد و هم در مواقعی می تواند جای تامل و تفکر داشته باشد لذا ما بایستی در راستای آگاهی بخشی به توده مردم تلاش کنیم که مردم افرادی را به عنوان وکیل و نماینده خود انتخاب کنند که بتوانند در عرصه بسیار خطیر نمایندگی مجلس وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

وی به ویژگی های و خصوصیات نماینده اصلح اشاره کرد و گفت: اولین ویژگی نماینده اصلح پایبندی به ارزش های اسلامی و انقلابی و اهداف ملت است افرادی که شرکت کردند دارای سوابقی هستند، پیشینه و عقبه ای دارند باید ببینیم در بین این افراد کدام یک پایبندیشان به اهداف نظام و انقلاب بیشتر است.

استفاده از شیوه های تبلیغاتی صحیح میمنت آبادی افزود: نماینده خوب باید اهل اسراف نباشد باید اهل حرام و حلال باشد و در دوره تبلیغات انتخاباتی درست عمل کند کسی که مبالغ هنگفتی که گاها چندین برابر حقوق 4 ساله وی در مجلس است هزینه می کند مطمئنا اهداف و برنامه هایی غیر از منفعت مردم در سر دارد.

چند صباحی به قدرت رسیدن را به قیمت ایجاد اختلاف و تفرقه برای مردم نخواهید وی ادامه داد: به کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توصیه می کنم که چند صباحی به قدرت رسیدن را به قیمت ایجاد اختلاف و تفرقه برای مردم نخواهند شرایطی ایجاد نکنند که برای چند رای بیشتر جمع کردن باعث ایجاد تفرقه و اختلاف بین مردم منطقه شوند.

استکبارستیزی، شجاعت و مقاومت در مقابل فشارهای دشمن  عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان کردستان تصریح کرد: امروز دشمن شمشیر را از رو بسته و آخرین اقدام آنها شهادت سردار قاسم سلیمانی سرباز اسلام و مستضعفین جهان اسلام بود لذا مردم باید کسانی را به عنوان نماینده خود انتخاب کنند که روحیه استکبارستیزی، شجاعت و مقاومتشان در مقابل دشمن بالا باشد.

وی تاکید کرد: مردم باید کسی را به عنوان مسئول در نظام جمهوری اسلامی انتخاب کنند که مومن، باتقوا و متوکل به خدا باشد.

دوری نمودن از منفعت های شخصی و جناحی وی اضافه کرد: امانت بزرگ نمایندگی مجلس باید به دست کسی سپرده شود که از آن سواستفاده نکند و در راستای قدرتی که مردم به آنها واگذار می کنند مصلحت های جزیی، جناحی و حتی خانوادگی را مدنظر قرار ندهند.

وی عنوان کرد: نماینده مجلس باید بصیر، هوشمند، با تدبیر و با برنامه باشد چرا که در یک مواقعی نظر یک نماینده می تواند روی مقدرات کشور تاثیرگذار باشد و لذا در اینجا بصیر و هوشمند بودن یک نماینده می تواند کمک کند.

میمنت آبادی گفت: همراه و همدرد مردم بودن، ساده زیستی و به درو از اشرافی گری و فرهنگ اشرافی، صادق و رو راست بودن، خستگی ناپذیر بودن، عادل بودن و پایبندی به برنامه های اقتصاد مقاومتی از دیگر ویژگی های یک نماینده اصلح است که مردم در انتخاب خود باید به آن توجه داشته باشند.

وی گفت: تمام کاندیداهایی که امروز در عرصه رقابت قرار گرفته اند در یک نگاه همه دارای شایستگی هستند اما ما باید در بین آنها اصلح ترین توانمندترین و امانت دارترین را انتخاب کنیم.

انتهای پیام/2330/83 کنگره ملی 5400 شهید کردستان/ شهدای کردستان افتخارآفرینان ایران اسلامی
کلید واژه ها: ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب - ائتلاف نیروهای انقلاب - قانون - انقلاب اسلامی - استان کردستان - اسلامی - شورای ائتلاف - قانون اساسی - اساسی - نظام جمهوری اسلامی - انتخابات - مجلس شورای اسلامی - استان - شورای - کردستان - نمایندگان مجلس - جمهوری اسلامی - ائتلاف - انقلاب - مجلس - خبرنگار فارس - شورای اسلامی - قانون گذاری - بصیرت - نمایندگان - قوه مقننه - حضور - مردم - کشور

آخرین اخبار سرویس:
ملت ایران می تواند نقش موثری در شکل دادن به نظم و جهان جدید داشته باشد

تولید بیش از سه میلیون قلم لوازم بهداشتی در سپاه کربلا

10 رقم گندم جدید در سال جهش تولید در گلستان تولید می شود

قدردانی وزیر کشور از استاندار و مسوولان خراسان جنوبی

زمستان داغ سیاست؛شهادت سردار در بامدادی تلخ/کرونا پارلمان را عزادار کرد

توزیع غذای متبرک حرم رضوی در بیمارستان های کرونایی فارس

همکاری 35 هزار واحد صنفی با ستاد مبارزه با کرونا در قزوین

دستور دادستان سمنان برای برخورد جدی با شایعات فضای مجازی

قدردانی جمعی از مردم از دادستان و فرماندهی انتظامی اسلامشهر

ضرورت تشکیل اتاق فکر اقتصادی در دوران پساکرونا در فارس

قدردانی روابط عمومی ارتش از لطف اقشار مختلف جامعه

سپاه از هیچ کمکی برای همراهی کادر درمان دریغ نکرد

سپاه 10 هزار لیتر محلول ضدعفونی در مراکز درمانی گیلان توزیع کرد

کرونا سفرهای دریایی را متوقف کرد

فیلم | تجلیل از پزشکان و پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا

طبخ غذای گرم برای کادر درمان در موکب اربعینی آستان مقدس زبیده خاتون قزوین

فعالیت گسترده بچه های مسجدی بوشهر در تولید ماسک و گندزدایی معابر و مساجد

کووید-19 چه سناریویی را در آینده در جهان پیاده می کند؟

مانع تراشی دشمنان بر سر راه انتقال تجهیزات پزشکی به عراق

مجلس برای بازگرداندن حیات به صنعت گردشگری کرمان پیگیر است

ارزیابی وضعیت سلامت 70 میلیون ایرانی در طرح بسیج ملی غربالگری

نباید در مورد بازگشایی مدارس و دانشگاه ها شتابزده تصمیم گرفت/ 24 جانباخته و 200 مسموم بر اثر مصرف مشروبات الکلی در استان

درخواست وزیر ارشاد از ایرانیان خارج از کشور

قدردانی جمعی از مردم از دادستان و فرماندهی انتظامی اسلامشهر

عفو و اعطای مرخصی به 7 هزار زندانی در استان فارس/شناسایی شایعه سازان فرار زندانیان

تلاش مدافعان سلامت باعث خودمراقبتی مردم شده است

توزیع روزانه 200 هزار ماسک در مناطق محروم توسط بنیاد برکت

کهگیلویه و بویراحمد|بسیجیان جوانی که شبانه به جنگ کرونا می روند+تصاویر

مازندرانی ها همکاری خوبی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی داشتند

لزوم هماهنگی رسانه ها برای مقابله با قم هراسی دشمنان

پیکر شهید مدافع سلامت در یزد به خاک سپرده شد

آخرین تصمیمات درباره بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، اماکن مقدس و آغاز به کار فعالیت های اقتصادی

توصیه هایی برای گذر از سوگواری در دوره سخت کرونا

پیام تسلیت های سردار سلیمانی برای درگذشت پدر شهیدان فهمیده و شهادت شهید سلگی

روایت علی نصیریان از «کرونا»/ با یک ویروس کلک مان کنده نمی شود!

پیش بینی محسن رضایی از دوران پساکرونا

قایق های تندروی ایرانی از باور و ذوالفقار تا آذرخش و سراج + تصاویر

روایت اول؛ خانم تخت یازده

نشست خیابان ولیعصر علت توقف در سرویس دهی بی آرتی

فیلم | فعالیت های جهادی طلاب و بسیجیان مرندی در مبارزه با کرونا

سرلشکر باقری: تمامی فعالیت های آمریکا در مجموعه های اطلاعاتی ما ثبت می شود

جلسات علنی مجلس «حضوری» می شود/ از نمایندگان تست کرونا گرفته می شود

بسیجیان بوشهر روزانه 70 هزار ماسک استریل تولید می کنند

وزیر کشور: تا کشف دارو با خطر کرونا مواجه هستیم

تحقق شعار جهش تولید نیازمند استفاده صحیح از ظرفیت کشاورزی است

سه گروه مستقل روی واکسن بیماری کرونا کار می کنند

مرز ریلی سرخس به طور موقت بسته شد

کرونا دست های زمینی ترین آدم ها را رو به آسمان کرد

تفرجگاه ها و پارک های جنگلی گرگان تا 20 فروردین مسدود است

عکس | ابتکار جالب یک کشیش؛ غسل تعمید با تفنگ آبپاش

دانلود آهنگ جدید مهدی سیفان بنام قلب من

دانلود آهنگ جدید محمد سلامات بنام اشک ستاره

نقش حوزه های علمیه در حرکت های جهادی

آخرین تصمیمات درباره بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، اماکن مقدس و آغاز به کار فعالیت های اقتصادی

مرتضی نبوی: اگر شاه می ماند عربستان می شدیم/ امام در رهبری آیت الله خامنه ای نقش داشت نه هاشمی/ امام مخالفتی با تسخیر سفارت نداشت

شعار جهش تولید عزم پلیس برای مبارزه باقاچاق کالا را جدی تر می کند

بسته های بهداشتی و غذایی بین اتباع گلستانی توزیع شد

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در استان ها سرمایه گذاری می کند

سردار سلیمانی درگذشت پدر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت

تب سنجی 20 میلیون نفر در طرح ملی غربالگری

تمامی معابر دومین منطقه بزرگ تهران ضدعفونی شدند

شوهر و مادر شوهر فهیمه خانم پایتخت + عکس

معاون استاندار قم: سخنان مراجع عظام تقلید در راستای مدیریت کرونا بسیار کمک کننده بود

استاندار: مردم مازندران طرح فاصله گذاری را به پیروزی تبدیل کردند

اقدامات و ابعاد طرح فاصله گذاری اجتماعی در کردستان 

بیانات رهبر معظم انقلاب درباره شهید حاج میرزا سلگی

مردم کردستان باماندن درخانه مسیولیت پذیری خود را به نمایش گذاشتند

فارس من| دستور دادستان سمنان برای برخورد جدی با شایعات فضای مجازی

یوری بوندارف نویسنده سرشناس روس درگذشت

جلسات علنی مجلس؛ از سه شنبه هفته آینده

بسته های بهداشتیو غذایی بین اتباع گلستانی توزیع شد

خراسان رضوی همچنان در وضعیت قرمز

خاکسپاری یک پیرمرد با خودروی مورد علاقه اش!

شیخی که قربانیان کرونا را بدرقه می کند

ظرفیت های ملی و بین المللی استان قم برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته شود

رادیو تسنیم ایلام| تلفیقی از اخلاق و مدنیت و حس مسئولیت پذیری مردم ایلام در روز طبیعت +صوت

ارزیابی سلامت 70 میلیون ایرانی

سرلشکرباقری: بسیج جامعه پزشکی سلامت بیش از 70 میلیون نفر را بررسی کرد

ارسال محموله بشردوستانه ایران به مردم آمریکا

تصاویر/ ضدعفونی توانبخشی حضرت علی اکبر(ع) توسط طلاب و بسیجیان بیرجند

تصاویر / توزیع بسته های بهداشتی توسط قرارگاه جهادی مدرسه علمیه امام صادق(ع) اهر

تصاویر / ضدعفونی معابر عمومی و اماکن مذهبی توسط طلاب و بسیجیان تبریزی

شخصیت های دینی پاکستان درگذشت مدیر حوزه اهل بیت(ع) چینوت را تسلیت گفتند

یک کامیون پسماند بیمارستانی در فشافویه شهرری امحا شد

تصاویری از سد های عظیم در دنیا

پیام تسلیتی برای درگذشت ثریا قزل ایاغ

توزیع 100 هزار بسته اقلام بهداشتی در مناطق محروم کشور توسط بنیاد برکت

توزیع بیش از یک میلیون و 700 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده سطوح

تبدیل بحران کرونا به فرصت در قم/ راه اندازی خط تولید ماسک

17 نقاهتگاه ویژه مراقبت ازبیماران کرونایی در مازندران برپا شد

بسته های بهداشتی بین اصحاب رسانه گلستان توزیع می شود

بیانات مقام معظم رهبری در مورد « حاج میرزا سلگی»

انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد

دلنوشته گلعلی بابایی برای راوی آب هرگز نمی میرد

رییس سازمان تبلیغات اسلامی، شهادت جانباز سرافراز حاج میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت

مساجد بیرمنگام خدمات تدفین اموات کرونایی ارائه می دهند

کواکبیان: قصد ترامپ جنگ افروزی علیه ایران است

برگزاری جلسه قرارگاه بهداشتی نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری/ با تمام توان در میدان مبارزه با کرونا حضور داریم

رسوایی دیگر کاسبان کرونا در ایران/ یک منبع آگاه: صدور گواهی فوت بیماران کرونایی صرفا در صلاحیت وزارت بهداشت است

سرلشکرباقری: بسیج جامعه پزشکی سلامت بیش از 70 میلیون نفر را بررسی کرد

حضور بابصیرت و فهیمانه مردم در انتخابات بسیار مهم و اساسی است

حضور بابصیرت و فهیمانه مردم در انتخابات بسیار مهم و اساسی است