مطالب مرتبط:
حمله موشکی ایران به عین الاسد هیمنه آمریکا را در منطقه شکست
حمله موشکی ایران به عین الاسد ناتوانی نظامی آمریکا را ثابت کرد
حمله موشکی ایران به عین الاسد ناتوانی نظامی آمریکا را ثابت کرد
اروپا باید برای خشکاندن ریشه تروریسم داعشی شاکر ایران باشد/ آمریکا در برابر وزیر امورخارجه ایران کم آورده است/ در برابر فشارهای غرب از دیپلماسی کشور حمایت کنیم
اروپا باید برای خشکاندن ریشه تروریسم داعشی شاکر ایران باشد/ آمریکا در برابر وزیر امورخارجه ایران کم آورده است/ در برابر فشارهای غرب از دیپلماسی کشور حمایت کنیم
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 4 بهمن 1398 ساعت 16:252020-01-24سياسي

ابرپوشالی قدرت آمریکا و اروپا بعد از حمله موشکی ایران فروریخت


امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه ابر پوشالی قدرت اروپا و آمریکا بعد از حمله موشکی ایران فرو ریخت، گفت: به مسئولان توصیه می کنم که به دنبال ارتباط بیشتر با آمریکا و اروپا و غرب نباشید چرا که در شش سال گذشته ثابت شد که برجام راه حل مشکلات ما نیست و در این .

- ایسنا/همدان امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه ابر پوشالی قدرت اروپا و آمریکا بعد از حمله موشکی ایران فرو ریخت، گفت: به مسئولان توصیه می کنم که به دنبال ارتباط بیشتر با آمریکا و اروپا و غرب نباشید چرا که در شش سال گذشته ثابت شد که برجام راه حل مشکلات ما نیست و در این سالها جز تحریم و تهدید چیزی نصیب ایران نشده است.

حجت الاسلام محمد محمدی قایینی جمعه 4 بهمن در خطبه های سیاسی_عبادی نماز جمعه شهر همدان، ضمن دعوت به تقوای الهی و ترک محرمات اظهار کرد:همه باید اهل تقوا باشند این سفارش خدا،پیامبر وامام علی(ع)است و تقوا به حفظ انسان در بین لشگریانی از دشمنان مریی و نامریی کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه انجام وظایف دینی انسان را از سقوط به دره هولناک جهنم وتاریکی نجات خواهد داد افزود:انجام وظایف دینی به معنای عمل به واجبات،ترک محرمات،تمایل به انجام مستحبات و تاحد امکان دوری از مکروهات است.

استاد درس خارج حوزه علمیه همدان با بیان اینکه مسلمانان باید کتاب رساله علمیه،مفاتیح الجنان ومفاتیح الحیات را در خانه های خود داشته باشند اضافه کرد:قوی ترین اسلحه مومن دعا است و ایمان زمانی واقعی می شود که انسان نه تنها به ظاهر بلکه در باطن نیز خدا را قبول داشته باشد.

محمدی قایینی فرد بی تقوا را بی حیا،بی وجدان و ناسپاس معرفی کرد وگفت:انسان عاقل کسی است که به نفس خود گوش نمی دهد چرا که نفس انسان را از توجه به مسائل مهم و ضروری بازداشته و همه توجه و وقت انسان را معطوف خودش می کند.

وی با تاکید بر استفاده درست و به اندازه از نعمت های خدا بیان کرد:تنها توشه انسان در سفر آخرت تقوا و پرهیزکاری بوده و یادمان نرود که مسافرتی ابدی در پیش است و باید توشه لازم را به اندازه کافی ذخیره کنیم.

امام جمعه موقت همدان با اشاره به سالروز حماسه مردم آمل بیان کرد:منافقان تحت عنوان مجاهدین و با نوشتن آیات قرآن بر علائم خود با تسخیر شهرها و استان های مختلف سعی در از بین بردن نظام جمهوری اسلامی داشتند اما مردم مومن وانقلابی آمل در یک روز بساط این منافقان را جمع کردند.

وی با بیان اینکه سالروز حماسه مردمی آمل هشداری است برای اینکه مواظب باشیم توطئه ها در میان ما رخ ندهد،گفت:مسئولان گمرک مواظب باشند که جنسی بدون نظارت داخل نشود و به دنبال حل مشکلات مردم باشند و کالاهایی که در انبارها مانده و مورد نیاز مردم است هرچه سریعتر تعیین تکلیف کنند.

محمدی قایینی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و فاطمیه دوم اظهار کرد:عزاداری های معصومین از اصلی ترین شعائر دینی است و باید این شعائر دینی را بزرگ داشته و به بهترین نحو آنهارا برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه اگر حضرت زهرا(س)قیام و سخنرانی نمی کرد تاکنون اثری از اسلام باقی نمانده بود، افزود:فاطمیه دوم باید برای استفاده از معارف دین با شکوه بیشتر برگزار شده و این مراسمات فقط به محدود به گریه نباشد بلکه حوزویان و سخنرانان باید بیشتر به مباحث معرفتی و شناختی بپردازند تا انسان های عالم و عاقلی تربیت شوند.

امام جمعه موقت همدان شکرعملی نعمت نزول برف و باران را هدر ندادن آب دانست و ادامه داد:با جلوگیری از اسراف آب،آب های زیرزمینی برای استفاده در فصل های مختلف وکشاورزی ذخیره می شود همچنین اصراف یک عمل ضد تقوا است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه هفته پیش گفت:عین الاسد یک پادگان نظامی تمام آمریکایی است که نزدیک به 4000 تا 5000 نیروی درجه دار سرباز و تجهیزات بی شماری در آنجا مستقر بودند اما با یک سیلی دست خدا فروپاشید.

استاد درس خارج حوزه علمیه همدان با بیان اینکه به طور قطع با فیلم برداری هوای هوایی وگزارش های منطقه ای صدها نفر از نیروهای آمریکایی کشته و زخمی شده اند،اضافه کرد:هیچ کشوری در دنیا حتی فکر ضربه زدن به آمریکا را هم از سر نمی گذراند اما پس از حمله ایران به این پایگاه نظامی بسیاری از کشورها از جمله روسیه به ایران پیام داده و این اقدام را ستودند.

محمدی قایینی با بیان اینکه آمریکا تهدید کرده بود که بعد از حمله ایران را مورد تهاجم قرار می دهد اما هیچ غلطی نتوانست بکند، گفت:رییس جمهور آمریکابعد از این اتفاق 10 ساعت سکوت کرده و پس از آن نیز هنگام حضور در تلویزیون با رنگ پریده و لکنت زبان سخن گفت که این نشان ترس آنها از قدرت ایران بوده و رمز این قدرت توکل و همراهی خدا است.

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه ابر پوشالی قدرت اروپا و آمریکا بعد از حمله موشکی ایران فرو ریخت، افزود: به مسئولان توصیه می کنم که به دنبال ارتباط بیشتر با آمریکا و اروپا و غرب نباشید چرا که در شش سال گذشته ثابت شد که برجام راه حل مشکلات ما نیست و در این سالها جز تحریم و تهدید چیزی نصیب ایران نشده است.

وی با بیان اینکه اگر ولایت فقیه را قبول دارید باید به سخنانش عمل کنید،افزود:شش سال تجربه و فرصت سوزی بس است وما دیدیم که در این مدت چه اقداماتی علیه ما انجام دادند و آمریکا و اروپا دنبال نابودی ایران هستند.

محمدی قایینی با بیان اینکه آمریکا و اروپا دشمن دین ما هستند ودرصورتی که دست از دین خود برداریم راضی می شوند، اضافه کرد:مردم هوشیار عراق به مرحله ای رسیدند که می خواهند مثل ایران آزاد و مستقل بوده و ارباب نداشته باشند آنها دیگر نمی خواهند ذلت را تحمل کنند.

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه مردم عراق دریافته اند که راه نهایی عزت و پیشرفت بیرون راندن دشمن به ویژه آمریکا از خاک کشورشان است، گفت:دهه فجر ایام الله است و سلطنت 2500 ساله شاهنشاهی که همه از او حمایت می کردند به اراده خدا از هم پاشید و امت ما از اسارت آزاد شد.

وی با بیان اینکه معنای دهه فجر مقاومت بوده و استقامت هزینه دارد اما هزینه آن نسبت به دیگر مسائل کمتر و دارای نتایج بیشتر است، بیان کرد:امروز رییس جمهور آمریکا اعلام کرده است که می ترسیم اگر جواب ایران را بدهیم همه مراکز ما را نابود کند.

محمدی قایینی بیان کرد:دهه فجر انفجار نور است و لبنان از همین درس تبعیت کرد که دیگر کاری از دست رژیم غاصب اسراییل بر نمی آیدو اگر دست از خدا بکشیم هیچ روزنه ای برای نجات در امور مادی و شرافت وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام
کلید واژه ها: آمریکا - حمله موشکی - اروپا - ایران - همدان - حل مشکلات - امام جمعه - جمعه - موشکی - مسئولان - قدرت - ارتباط - امام - مشکلات - حمله - حجت الاسلام - برجام - توصیه - گذشته - محمد محمدی - تقوای الهی - نماز جمعه - محمد - تقوا - موقت - تحریم - محمدی - سفارش - تهدید - دعوت

آخرین اخبار سرویس:
خراسان نوشت: خوب، بد، زشت تبلیغات نامزدها

تصاویر/ حضور رییس مجلس در حرم حضرت زینب(س) و دیدار با نماینده رهبری در سوریه

تلاش خواهیم کرد که روابط دوجانبه ایران و لبنان، روابط ممتازی باشد

اربعین شهید سلیمانی یک جلسه حماسی است

عکس | مراسم بزرگداشت مقام مادر در مسجد ولایت اهواز

سی وسومین جشنواره بین المللی خوارزمی آغاز به کار کرد

انصراف 89 نفر از داوطلبان مجلس و 12 نفر از انتخابات خبرگان در خراسان رضوی

جمهوریت بر اساس آموزه های تاریخی تقویت خواهد شد/ غیرانقلابی با ضدانقلاب تفاوت دارد

دانستنی های شگفت انگیز درباره عطسه

آغاز نشست FATF در پاریس؛ ایران در چند قدمی لیست سیاه؟ تبعات آن چیست؟

مراسم یادبود مهوش وقاری + عکی

زیباکلام: حزب کارگزاران اصلاح طلب نیست،اصولگرای تکنوکرات است/ اصلاح طلبان راه اصولگرایان را نروند

انتخابات رقابتی در اکثر حوزه ها/ عراق اخراج اشغالگرایان را فراموش نکند

برپایی مسابقات قرآن منطقه ای کارکنان فنی و حرفه ای در اهواز

گرامیداشت هفته زن در استان مرکزی با 789 ویژه برنامه

شهردار جدید مریوان منصوب شد

اخلاق آیت الله طبرسی نمادی از رحمت الهی بود

نیروی انتظامی شهرستان آماده برگزاری انتخابات است

امریکن کانسروتیو: حمله به سردار سلیمانی غیرقانونی بود/ ترامپ هیچ احترامی برای قانون اساسی قائل نیست

وطن امروز نوشت: مکافات سکوت

شناسایی 901 کودک بازمانده از تحصیل در چهارمحال و بختیاری

تعیین 139 شعبه اخذ رای در شهرستان البرز

جشن ملی انتخابات/ مردم ما معادلات دشمن را بر هم می زنند

دانستنی های عجیب درباره دندان عقل

چراغ سبز سفرا و رایزنان فرهنگی و گردشگری خارجی به گردشگری ایران

طوفان توییتری برای انتخابات آغاز شد

نیازمندی های استخدامی قم 28 بهمن 98

نشست بررسی ابعاد حقوقی ترور شهید سردار سلیمانی

یک میلیون و نود و دو هزار دانش آموز رای اولی هستند

حمایت مجدد اتحادیه عرب از راهکار «دو دولت» در اراضی اشغالی

لبنان؛ فرود و فراز روابط تهران - بیروت

احراز هویت رای دهندگان الکترونیکی انجام می شود

استخدام کارگر ساده در یک آشپزخانه محدوده پیروزیِ تهران

استخدام گروه مشاوران املاک بانی در تهران

استخدام گرافیست مسلط به فتوشاپ جهت کانون تبلیغاتی در همدان

استخدام منشی مدیر عامل در شرکت پویش

شکوری راد:جنس جریان قالیباف و احمدی نژاد بهم نزدیک است/از موجودیت نظام دفاع می کنیم/لیست انتخاباتی نمی دهیم /در صحنه انتخابات غایب نخواهیم بود

استخدام تعدادی راننده پایه یک جهت کار با FM کمپرسی در تهران

اهدای ویلچر به توانیابان نیازمند منطقه 7

مروری بر عناوین صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان

استخدام کمک آشپز، کارگر ساده خانم و پیک موتوری در تهران

عکس| مراسم بزرگداشت مقام مادر در مسجد ولایت اهواز

ببینید | آزمایش موفق اولین تاکسی پرنده جهان

آغاز نشست FATF در پاریس؛ ایران در چند قدمی لیست سیاه؟ تبعات آن چیست؟

استخدام تعدادی نیروی پیک موتوری با درآمد بالا در پیک رهرو

صفحه اول روزنامه های دوشنبه 28 بهمن؛ناصر محمدخانی تهدید به شکایت کرد/تصاویر

عناوین روزنامه های امروز دوشنبه 28 بهمن

لاریجانی: ایران خواهان لبنانی آزاد، آباد، مستقل و دارای وحدت ملی است

پیشرفت 90 درصدی مصلی نمازجمعه دیشموک

تبلیغات پر سر و صدای نامزد مجلس سوژه شد + فیلم

صفحه اول روزنامه های 28 بهمن 98

نخبگان حوزه و دانشگاه به تبیین ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی بپردازند

عشق و اعتماد والدین، نیاز دختران در دوره بلوغ

فرمانده سپاه انصارالرضا: حضور در انتخابات با فکر و مطالعه باشد

احزار هویت رای دهندگان الکترونیکی انجام می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: اقتدار جمهوری اسلامی، مرهون خون شهدا است

نشریه رایحه | یادواره استاد حاج علی اکبر عابدزاده

واکنش سخنگوی شورای نگهبان به ادعاهای وزیر خارجه آمریکا

بیش از 3 هزار شعبه اخذ رای برای 9 حوزه انتخابیه تعیین شد

استخدام پرسشگر حضوری ( تحقیقات میدانی ) در بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

استخدام مسئول دفتر آشنا به کامپیوتر و زبان انگلیسی در اصفهان

استخدام نیروی خانم جهت سالن بریانی تاج در اصفهان

استخدام حسابدار در شرکت معتمد تراز نواندیش در مشهد

تعداد نامزدهای مجلس یازدهم در ارومیه به 58 نفر رسید

بازرسان برای برگزاری سالم انتخابات تلاش کنند

کارشناس سیاسی: اقتدار ایران در گرو تقویت گفتمان انقلابی است

استخدام شاگرد جهت یک قهوه خانه در سیرجان

روی خوش به انتخابات/ پیشخوان

استخدام نیروی پیتزا و ساندویچ زن جهت فست فود در همدان

پیشنهاد برای تکمیل ابتکار رییس قوه قضاییه

استخدام منشی خانم برای یک آتلیه در سیرجان

اعلام آمار کشته شدگان آبان ماه برعهده دولت است/ همه اطلاعات در اختیار شورای عالی امنیت ملی است

مطرح کردن «مجلس انقلابی» نمی تواند مردم را برای حضور در انتخابات بسیج کند/ جریان مشکوک و پیچیده ای جامعه را از دولت ناامید کرد

انتقاد به روش تدریس ریاضی/ بایدها و نبایدهای حذف انتگرال

chr(034)کاخ گلستانchr(034) میراثِ جهانی ست که حریم مصوب ندارد/ با یک پرونده پیچیده طرفیم/ عمارت اقدسیه باوجود ارزش تاریخی اش ثبت نشد

توضیحات علی نژاد درمورد انتخاب مدیرعامل جدید استقلال

استخدام فرکار و کارگر ساده با بیمه و جای خواب در تهران

فیلم | برشی از میثاق نامه مکتب حاج قاسم

مشهدی های اصولگرا هم با 3 لیست آمدند/ جوانان با هم کنار نیامدند

آیین نامه انتخاباتی به واحد های دانشگاه آزاد ابلاغ شد / هیچ یک از واحد ها نمی توانند از شخص خاصی حمایت کنند

آسیب شناسی مشارکت زنان در انتخابات

استخدام منشی جهت پاسخگویی بصورت شیفت شب در آژانس

معرفی منتخبان مسابقات قرآن روستاییان و عشایر لرستان

سپاه کردستان از کاندیدای خاصی حمایت نمی کند/تحقق مشارکت حداکثری اولویت سپاه بیت المقدس است

فراخوان عضویت در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

به من رای بدهید، سیم کارت رایگان بگیرید !+عکس

صلواتی: نماینده باید بتواند مشکلات مردم را مطرح کند

کاهش تعداد داوطلبان انتخابات مجلس در مرکزی/ 177 نفر کاندیدا هستند

میخواهم با کودک خود دوست باشم اما چگونه؟

صفحه نخست روزنامه های دوشنبه

رقص و حرکاتِ موزون در یک ستاد انتخاباتی! + فیلم

استخدام کارمند خانم در شرکت سامانه آریا تندر در تهران

مراسم بزرگداشت روز زن ویژه همکاران شرکت آبفا کردستان برگزار شد

حداد عادل: مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم بهتر از سال های قبل خواهد بود

معرفی منتخان مسابقات قرآن روستاییان و عشایر لرستان

نگاه قومیتی در انتخاب کاندیداها، مجلس ضعیفی را شکل می دهد

رییس ستاد انتخابات استان فارس: از آرای مردم صیانت می شود

تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در همدان

استاندار:مشارکت سیاسی در چهارمحال و بختیاری همواره بالا بوده است

انتخابات آمریکا از نگاه سخنگوی شورای نگهبان

ابرپوشالی قدرت آمریکا و اروپا بعد از حمله موشکی ایران فروریخت

ابرپوشالی قدرت آمریکا و اروپا بعد از حمله موشکی ایران فروریخت