مطالب مرتبط:
برگزیدگان بیست و ششمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی تقدیر شدند
اختتامیه جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی
برگزیدگان بیست وششمین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند
جشنواره کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد
گزارش تصویری از اختتامیه بیست و ششمین دوره جشنواره ی کتاب سال دانشجویی
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 28 آبان 1398 ساعت 13:302019-11-19سياسي

در پایان جشنواره «کتاب سال دانشجویی» چه گذشت؟


مراسم پایانی بیست و ششمین جشنواره «کتاب سال دانشجویی» با معرفی برگزیدگان و شایسته های تقدیر و تجلیل از آیت الله سیدمصطفی محقق داماد برگزار شد.

- مراسم پایانی بیست و ششمین جشنواره کتاب سال دانشجویی با معرفی برگزیدگان و شایسته های تقدیر و تجلیل از آیت الله سیدمصطفی محقق داماد برگزار شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مراسم پایانی بیست و ششمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی امروز (سه شنبه، 28 آبان ماه) در دانشکده علوم پایه دانشگاه تهران برگزار شد.

عیسی علیزاده - معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی-در مراسم پایانی جشنواره کتاب سال دانشجویی با بیان این که استمرار این جشنواره نشان دهنده اهمیت و تأثیرگذاری آن است، گفت: این جشنواره امروز در نقطه ای قرار دارد که شرکت در آن به منزله اعتبار علمی مناسب است.

هدف ما از این رویداد ترویج روحیه تألیف و پژوهش میان دانشجویان برای تولید آثار علمی است.

در ادامه، عادل تقوی - رییس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و دبیر بیست و ششمین جشنواره کتاب سال دانشجویی - گزارشی از روند برگزاری این جشنواره ارائه کرد و گفت: بیش از 600 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که از این تعداد 518 اثر حائز شرایط ورود به مرحله داوری بودند.

این آثار طی چهار مرحله و با کمک 70 نفر داوری و در نهایت هفت اثر به عنوان برگزیده و 14 اثر به عنوان شایسته تقدیر شناخته شدند.

او همچنین بیان کرد: امسال بیشترین فراوانی در آثار رسیده برای حوزه علوم انسانی با 40 درصد آثار بوده است و در رتبه بعدی گروه پزشکی و دامپزشکی و گروه فنی و مهندسی بودند.

کمترین میزان نیز در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی بود.

حدود 64 درصد از آثار هم برای دوره دکترا و 25 درصد برای دوره کارشناسی ارشد و 11 درصد آثار برای دانشجویان کارشناسی بوده است.

به تفکیک جنسیت نیز آثار ارسالی به این ترتیب بوده است: 75 درصد آثار برای دانشجویان آقا و 25 درصد برای دانشجویان خانم.

87 درصد آثار برای دانشگاه های دولتی، 10 درصد برای دانشگاه آزاد و سه درصد برای سایر دانشگاه ها و آموزشگاه ها بوده است.

نسبت تألیف و ترجمه نیز 64 به 36 درصد است که شیب دارد به سمت ترجمه تغییر می کند.

سپس برگزیدگان و شایسته های تقدیر بخش هنر و معماری، بخش علوم پایه، بخش ویژه، گروه کشاورزی و منابع طبیعی معرفی شدند.

در بخش هنر و معماری ولی الله کاووسی به خاطر تألیف خوشنویسی اسلامی به عنوان برگزیده و گلاره مرادی برای ترجمه یخچال های ایرانی به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

این جشنواه در بخش علوم پایه برگزیده ای نداشت اما علی جهانبازی جهان آباد برای ترجمه زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش ویژه نیز مرتضی سلمان نژاد برای کتاب رویکردهای نوین در حدیث پژوهی شیعه به عنوان برگزیده و علی باغدار دلگشا برای تألیف مشروطه، زنان و تغییرات اجتماعی و عباس عیسی زاده اطلاقسرا برای کتاب اسلام هراسی در رسانه های غربی به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش کشاورزی و منابع طبیعی هم اثری برگزیده نشد اما میلاد بی ریا برای ترجمه زغال زیستی و کاربرد آن در خاک به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.

در ادامه مراسم کلیپی از کتابخانه فاطمه ها که در جنوب کرمان و در شهرستان کهنوج واقع است برای حاضران پخش شد و با حضور عیسی علیزاده - معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی -، عبدالحمید احمدی - معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان- و علیرضا زجاجی - مدیر کل حوزه ریاست دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی - از بنیان گذاران این کتابخانه تجلیل شد.

سپس کلیپی از آیت الله سیدمصطفی محقق داماد برای حاضران پخش شد و بعد با حضور حمیدرضا طیبی - رییس جهاد دانشگاهی -، نیکنام حسینی پور - مدیرعامل خانه کتاب و دبیر هفته کتاب -، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود دعایی - مدیر موسسه اطلاعات - و عیسی علیزاده - معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی - از آیت الله سیدمصطفی محقق داماد به خاطر یک عمر فعالیت علمی و به عنوان استاد خادم کتاب تجلیل شد.

همچنین آیت الله سیدمصطفی محقق داماد در سخنانی گفت: من چیزی ندارم جز این که بگویم دست تان درد نکند.

دیدن کلیپ خواهران و برادران کتابخانه فاطمه ها که از کهنوج کرمان آمده بودند برایم فرح انگیز بود.

من شخصی هستم که در 75 سالگی قرار دارم و کارنامه من 54 سال قلم زدن بوده اما این عزیزان انبار کاه خودشان را به کتابخانه تبدیل کرده و از چندده کتاب به 12 هزار جلد کتاب رسیده اند که این مایه خوشبختی است.

گاهی آدم چیزهایی می بیند که یأسش می گیرد اما گاهی چیزهایی را می بیند که برایش خوشایند است و موجب نشاط می شود.

او با بیان بخشی از کتاب جهل مقدس گفت: همه متفکران و دانشجویان نام ویل دورانت را حداقل شنیده اند.

ویل دورانت به تاریخ تمدن معروف است.

او در بخشی از این کتاب می گوید 40 سال است که مشغول نوشتن این کتاب است و برای تألیفش مسافرت زیادی داشته است.

چیزی که من در روستاها و در کنار هم دیده ام و نمی دانم کدام یک علت است و کدام یک معلول، یکی جهل است و دیگری فقر.

نمی دانم جهل علت فقر است یا فقر علت جهل.

اگر ویل دورانت این جا بود و این کلیپ را می دید دیگر نیازی به دریافتن این موضوع نبود.

فقر علت جهل نیست.

گاهی از دل فقیران و مستمندان، متفکرانی بیرون می آیند که جوشان و خروشان هستند و به قافله جهل حمله می کنند و در درون جامعه می درخشند.

به نظر من آن چه موجب جهل است نبود توجه است و بازگشت به خویش جهل را برطرف می کند.

برایم تبدیل انبار کاه به یک کتابخانه بسیار جالب بود.

این اندیشمند سپس با تأکید بر این که بازگشت به خویش موجب رفع جهل می شود، گفت: ایمان به معنای جزم نیست بلکه ایمان همواره راه جست وجو و پیدا کردن حقیقت است.

ایمان به معنای ایستایی فکر نیست.

ایمان به معنای افزایش و پویایی است.

مومن همیشه در جست وجوی حقیقت است.

در واقع جست وجو است که ایمان می آورد.

آدم باایمان ایستا نیست و همیشه حاضر به گفت وگو است.

ایمان به معنای دگم بودن نیست بلکه به معنای اهل تفکر بودن است.

کسی که ایمان دارد می گوید من به فکری رسیده ام و آمده ام حرف های دیگران را بشنوم.

محقق داماد خاطرنشان کرد: گاهی یک جزوه و یک مقاله جامعه را دگرگون می کند.

من همواره می گویم کتاب بخوانید و بنویسید زیرا معتقدم یک مقاله جامعه را دگرگون می کند.

شما فکر می کنید چه چیزی باعث شد که روشنگری غرب دنیا را از دیکتاتوری کلیسا نجات بدهد.

از یک مقاله از جان لاک شروع شد و جرقه تحول در غرب با مقاله نامه به تحمل و تسامح زده شد.

او در ادامه متذکر شد: اما من معتقدم قبل از قانون و قبل از دموکراسی باید برای دیگران حق قائل باشید.

تحمل و تسامح چیزی جز من حق هستم نیست.

این که من حق هستم با این که من در جست وجوی حق هستم، خیلی فرق می کند.

تحمل و تسامح یعنی این که زور ندارید و به این دلیل ساکت هستید و زمانی که زور داشته باشید بر دیگران حکومت می کنید.

من معتقدم باید بگوییم ما در جست وجوی حق هستیم و برای رسیدن به حق باید کتاب بخوانیم و توجه کنیم که دیگران چگونه فکر می کنند.

به نظر من تبادل و تضارب آرا می تواند تأثیرگذار باشد.

رسانه های بزرگ وظیفه شان این است که جامعه را به سمت جست وجوی حقیقت و خواندن کتاب ببرند.

خوشبختانه در جامعه ما تحرک وجود دارد.

در بخش دیگری از مراسم حمیدرضا طیبی - رییس جهاد دانشگاهی - در سخنانی اظهار کرد: اگر اراده ای برای پیشرفت و توسعه پایدار داشته باشیم به توسعه فرهنگی، علمی و فناورانه، توسعه اجتماعی و توسعه سیاسی خواهیم رسید که نتیجه توسعه در این زمینه ها منجر به اقتدار اقتصادی دانش بنیان و در نهایت منجر به امنیت و رفاه برای مردم همراه با عدالت و اخلاق خواهد بود.

رییس جهاد دانشگاهی افزود: از ابتدای تأسیس جهاد دانشگاهی از سال 1359 سعی کردیم توانمندی کشور را در توسعه فرهنگی، علمی و فناورانه و توسعه آموزش های مهارت و اشتغال و کارآفرینی به نمایش بگذاریم و الگوسازی کنیم.

به لطف خداوند و همت جهادگران در حوزه های مختلف موفق به انجام کارهای بزرگ شده ایم، از جمله در حوزه پزشکی و بحث سلول های بنیادی، بحث نازایی و درمان برخی از سرطان ها و علوم مهندسی و نفت و گاز و پتروشیمی کارهایی کرده ایم.

اما یکی از بحث های مهم در مشرق و در بحث توسعه فرهنگی و علمی و فناورانه مستندسازی است.

یکی از تشویق های ما این بوده که استادان و دانشجویان دانسته های علمی خود را در قالب کتاب و مقاله مستندسازی کنند و در اختیار جامعه قرار بدهند تا همه جامعه از آن بهره مند شود.

تمرکز ما با توجه به ماهیت جهاد، دانشجویان بوده اند.

دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد موتور محرک توسعه هستند، لذا طراحی این جشنواره به خاطر این بوده که از دانشجویان قدردانی کنیم و خوشبختیم بیست و شمشین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی را به صورت پیاپی برگزار می کنیم.

طیبی سپس خاطرنشان کرد: حاصل توسعه ها باید به امنیت و رفاه برای مردم همراه با اخلاق و عدالت منجر شود.

اگر امروز در جامعه و به ویژه در روزهای اخیر که متأسفانه روزهای ناخوشایندی برای کشور ما بوده و دچار مشکل هستیم، فکر می کنم توسعه فرهنگی و علمی و فناورارانه را که منجر به توسعه اقتصادی متکی بر توان ملی ما باشد و توسعه سیاسی را که به یک وفاق ملی برسیم رعایت نکرده ایم.

شکر می کنیم که در جریان اخیر رهبر معظم انقلاب هوشیارانه وارد شدند.

در غیر این صورت ما مسئولین فکر می کردیم که خودمان برای این موضوع مشکل درست کنیم.

به عنوان مدیری که 39 سال در جهاد دانشگاهی خدمت کرده می گویم ما توان بزرگی در کشورمان برای ایجاد اشتغال عزتمند و آبرومند برای همه جوانان کشور داریم به شرطی که به توان ملی اتکا کنیم و از آن استفاده کنیم.

جوان های ما حق شان است صاحب کار و درآمد مناسب باشند و این توان در کشور هست اما یقینا در برنامه ریزی های مان آن چه را که باید انجام بدهیم، انجام نداده ایم.

پس از سخنان رییس جهاد دانشگاهی با حضور او و معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی از برگزیدگان و شایستگان تقدیر حوزه علوم انسانی، فنی و مهندسی و پزشکی و دامپزشکی و ناشران برتر تجلیل شد.

محسن کاظمی برای تألیف نقاشی قهوه خانه در بخش تاریخ ، لیلا ورهرام برای تألیف مدخل حماسه ملی ایرانی در بخش ادبیات ، مینا حسینی به خاطر تألیف حقوق رقابت در آیینه ساختار و تصمیمات شورای رقابت در بخش حقوق و محمدهادی حاجی بیگلو به خاطر ترجمه یوهانس کلیماکوس در بخش فلسفه به عنوان برگزیده شناخته شدند.

همچنین مهرداد نوری کوپایی برای کتاب مرجع کامل مدیریت دانش کاربردی در بخش مدیریت ، آزاده شریفی برای تألیف سبک شناسی کاربردی در بخش ادبیات ، داریوش درویشی برای تألیف عربستان سعودی (سیاست خارجی در سایه بحران داخلی) در بخش علوم سیاسی و فائزه رودی برای تألیف تفکر نقادانه برای کودکان در بخش روانشناسی به عنوان شایسته های تقدیر معرفی شدند.

در بخش پزشکی و دامپزشکی نیز هایده هورسان و فرزانه گلبنی به خاطر تألیف مهارت های بالینی مامایی در بلوک زایمان به عنوان برگزیده و نسرین نوری برای ترجمه اصول بیهوشی میلر 2018 ، مژگان آستانه برای ترجمه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 و راضیه اکبری برای ترجمه مورنینگ ریپورت زنان و زایمان به عنوان شایسته های تقدیر معرفی شدند.

همچنین محمدجواد شعبانی برای کتاب اصول مهندسی گودبرداری و محمد رزازان برای ترجمه پرواز؛ تاریخ کامل هوانوردی به عنوان شایسته های تقدیر بخش فنی و مهندسی شناخته شدند و این بخش برگزیده ای نداشت.

ابراهیم رنجبر رفیع مدیرمسئول انتشارات اندیشه رفیع و سیدعباس حسینی نیک مدیرمسئول انتشارات مجد نیز به عنوان ناشران برگزیده این دوره از جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: کتاب سال دانشجویی - جشنواره کتاب سال دانشجویی - جشنواره - دانشجویی - مراسم پایانی - دانشگاه - درصد - آثار - دانشجویان - شایسته - معرفی برگزیدگان - سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی - برگزیدگان - علوم پایه - تقدیر - جهاد دانشگاهی - کتاب - برگزار - برگزیده - منابع طبیعی - مراسم - معرفی - ترجمه - دانشگاه ها - علوم - بیست - کارشناسی - آیت الله - کشاورزی - دوره کارشناسی

آخرین اخبار سرویس:
رییس مجلس همسر شهید لشکری را تسلیت گفت

40 هزار غذای ماندگار و 75 هزار غذای گرم میان سیل زدگان توزیع شد

فاز دوم تصفیه خانه هفتم آب تهران در شهرستان پاکدشت افتتاح شد

چراغ سبز احتمالی آمریکا به مهاجران ایرانی

پیشنهاد عجیب روزنامه اصولگرا علیه روحانی

پس از ظریف این بار نوبت حمله به روحانی شد

لاریجانی: کاندیداها به خاطر عظمت انقلاب از سیاه نمایی پرهیز کنند/ تضعیف نهاد مجلس، غیرانقلابی و ظلم به مردم سالاری است

مجلس با استعفای یک نماینده موافقت کرد

سخنگوی فضایی سازمان هوافضا: انحصار پرتاب ماهواره را در 10 کشور شکستیم

ماجرای کنترل «کرونا» در فرودگاه امام(ره) چیست؟

ساده زیست ترین رییس جمهور دنیا را بشناسید + عکس

احتمال مکاتبه روحانی با رهبری درباره رد صلاحیت ها

بیست و چهارمین جلسه علنی رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و سایر متهمان آغاز شد

ورود مدعی العموم به موضوع تخریب حریم غار نمکدان و ژئوپارک جهانی قشم/ نحوه واگذاری پروژه گلدن سیتی بررسی می شود

ویژگی های رفتاری و گفتاری که از «حضرت فاطمه(س)» می توانیم الگوی خود قرار دهیم

کم و کیف ساز ناکوک مذاکره/جامعه انقلابی ایران، امروز دارای تجربه است

سوگواره یاس نبوی در 10 بقعه ناحیه یک قم برگزار می شود

آموزش وپرورش سه هزار و 837 کارگاه علمی در ایام فاطمیه برگزار می کند 

رسالت اقتصاددان

برکت مکتب پیامبر

موافقتنامه توسعه مدیریت اطلاعات بلایا اصلاح شد

مریم امیرجلالی حرف علی صادقی را تایید کرد

نقش برجسته حضرت زهرا (س) در تاریخ اسلام

کدخدایی: از اصلاح طلب و اصولگرا در قانون ذکری به میان نیامده/ مجری اگر جناحی باشد اصل بی طرفی را نقض خواهد کرد

برگزاری دوره «میعاد 2» با حضور دانشجویان بسیجی 200 دانشگاه برتر کشور

تصاویر | دومین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور رهبر انقلاب

نوای مرثیه های فاطمی در تالار وحدت/ علی از آن تو باشد تو هم از آن علی+فیلم

فاز دوم تصفیه خانه هفتم آب تهران در شهرستان پاکدشت

انتخاب پایگاه شهید آسنجرانی به عنوان پایگاه نمونه در جشنواره اسوه

فاز دوم تصفیه خانه هفتم آب تهران در شهرستان پاکدشت با حضور روحانی افتتاح شد

نامگذاری بلوار منتهی به میدان امام حسین(ع) آشتیان به نام سردار سلیمانی

علت دریافت حقوق 24 میلیونی یکی از مدیران مجلس بررسی شود

فیک بودن یک خبر تصویری

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی لایحه تمدید مهلت آزمایشی اجرای قانون شوراهای حل اختلاف در دستور کار

طب مستقل به نام طب اسلامی وجود ندارد/ از بخور حضرت مریم تا کاسبی میلیاردی

آیا محسن تنابنده مقصر حواشی مهناز افشار است؟ + عکس

خطر روی کار آمدن احمدی نژادهای جدید در مجلس آینده

لاریجانی: انقلابی واقعی باید وفاق ملی را پیگیری کند

سخنگوی ثبت احوال: دین افراد فقط در سند سجلی درج می شود

پس از ظریف این بار نوبت حمله به روحانی شد

پیشنهاد عجیب روزنامه اصولگرا علیه روحانی

کدام ویژگی های رفتاری و گفتاری «حضرت فاطمه(س)» را می توانیم الگوی خود قرار دهیم؟

طب مستقل به نام طب اسلامی وجود ندارد/ از بخور حضرت مریم تا کاسبی میلیاردی

پشت پرده هشدارهای انتخاباتی روحانی به شورای نگهبان

رونمایی از گزارش عملکرد چهارساله فراکسیون امید

دعوت به همکاری پزشک عمومی مسلط به تزریق ژل و بوتاکس در میدان ولیعصر تهران

مومن نسب: آداب زیست در فضای مجازی را بیاموزیم

استخدام آژانس تلفنی آریانا

حضرت زهرا (س) در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی، شجاعانه سکوت را شکست

استخدام کارمند اداری خانم آشنا به امور اداری و مسلط به اکسل

جدول پخش برنامه های صدای چهارمحال و بختیاری

استخدام فروشنده و بازاریاب خانم و آقا در محدوده 17 شهریور مشهد

استخدام جوشکار جهت یک شرکت در یزد

لایحه موافقت نامه بین دولت ایران و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه اصلاح شد

استخدام نیروی آشپز ماهر آقا جهت همکاری در قم

دیدار نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در افغانستان با ظریف

عزاداری شهادت حضرت فاطمه(س) در بیت آیت الله دوستی زنجانی با حضور سید حسن خمینی

استخدام شرکت معدن جویان بابک (استخدام جدید)

رییس ستاد انتخابات گلستان: اسامی قطعی داوطلبان 22 بهمن ماه اعلام می شود

به نمایندگان موافق «FATF» گفتند شما قاتلان سردار سلیمانی هستید

پشت پرده هشدارهای انتخاباتی روحانی به شورای نگهبان

چگونه نامحبوب ترین رییس جمهور آمریکا در مسیر انتخاب مجدد قرار دارد؟

30 مبلغ به همدان اعزام می شوند

استخدام چرخکار و اتوکار خانم جهت شیفت صبح و عصر در میدان کرج

پاسخ رهبر معظم انقلاب به سوالاتی درباره «پس گرفتن طلاهای هدیه شده» و «شکار حیوانات»

نظر رهبر انقلاب درباره «پس گرفتن طلاهای هدیه شده پس از طلاق»

طرح توسعه بخش درح وارد فاز اجرا شد

آیا ترور سردار سلیمانی نتیجه معامله ترامپ و نتانیاهو بود؟

ماجرای 27 سال اختلاف سنی فریبا نادری و همسر سابقش +عکس

روابط عمومی ادارات نقش مهمی در ارتقای رضایت مندی عمومی ایفا می کنند

برگزاری آزمون مکاتبه ای دهیاران 3 شهرستان در دهدشت

پیکر شهید گمنام توسط مردم مهریز تشییع شد

برگزاری سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در 28 بقعه متبرکه کرمانشاه

روحانی تصفیه خانه هفتم آب تهران را افتتاح کرد

لاریجانی درگذشت همسر سرلشکر خلبان شهید لشکری را تسلیت گفت

علائمی که خبر از شروع آلزایمر می دهد

علیه انگلیس قانون تصویب کرده ایم یا شعار؟

همه به خاطر عظمت انقلاب ازسیاه نمایی پرهیز کنند

چراغ سبز احتمالی آمریکا به مهاجران ایرانی

شهادت، میراثی از اولیای الهی

امام جمعه فردوس: تخریب شورای نگهبان ظلم به نظام است

سکوت و بی تفاوتی دولت اتیوپی در مقابل جرایم ضدمسلمانی

فضیلت های حضرت زهرا (س) محور وحدت مسلمانان است

جلسه ستاد استانی انتخابات دهمین دوره مجلس دانش آموزی استان بوشهر

استعفای داریوش اسماعیلی پذیرفته شد

# انتخاب_ فردا

برگزاری همه پرسی در فلسطین تنها راه پایان اشغال

به خاطر عظمت انقلاب از سیاه نمایی پرهیز شود

حاجی دلیگانی: به حقوق 24 میلیونی یکی از مدیران مجلس رسیدگی شود

طب مستقل به نام طب اسلامی وجود ندارد/ از بخور حضرت مریم تا کاسبی میلیاردی

بوت کمپ اینترنت اشیا استانی می شود

پیکر مطهر سه شهید گمنام با استقبال مردم بوشهر وارد فرودگاه شد

برپایی موکب های عزاداری فاطمیه

کتاب سوزی تبریزیان چه واکنش هایی در پی داشت؟

سفرهای پی در پی بن علوی به تهران برای احیا کانال های ارتباطی بین ایران و آمریکاست؟

اصول گرایان بدانند رفراندوم به نفع شان است مخالفت نمی کنند

لاریجانی به کاندیداهای انتخابات: بخاطر انقلاب از سیاهنمایی پرهیز کنید

پس از ظریف این بار نوبت حمله به روحانی شد

سرمایه انسانی تولید برتر را شکل می دهد

عده ای به هر بهانه ای می خواهند صفوف ملت را متفرق کنند/ به خاطر عظمت انقلاب اسلامی، از سیاه نمایی پرهیز کنیم

در پایان جشنواره «کتاب سال دانشجویی» چه گذشت؟

در پایان جشنواره «کتاب سال دانشجویی» چه گذشت؟