موضوعات داغ: - بازنشستگان تأمين اجتماعي - تأمين اجتماعي - حقوق بازنشستگان - واردات خودرو - كشت دانه هاي روغني - دانه هاي روغني - جمهوري آذربايجان - محمود شهرياري - خودروي هايما - فوتبال ايران - پرشين سازه - مرودشت استان فارس - دغدغه هاي اصناف - ساختار اداري - هيات فوتبال كرمان - وازموريان - حسين سازور - قاضي منصوري - وزارت جنگ رژيم صهيونيستي - پنجشنبه آخر سال - تيم ملي بسكتبال لبنان - شهرستان فومن - چاقي دانش آموزان

مطالب مرتبط:
آخرین وضعیت پرونده های تاجزاده، بابک زنجانی، میلاد حاتمی و الکس | سرنوشت شکایت سیدحسن خمینی از دهباشی | تبعه سوئدی جاسوس است
تبعه سوئدی جاسوس بود | سرنخ های جدید از اموال بابک زنجانی | آخرین وضعیت پرونده تاجزاده | جزییات پرونده الکس | شکایت سیدحسن خمینی به کجا رسید؟
آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی، شکایت سید حسن خمینی از دهباشی، اجرای حکم بابک زنجانی، بازداشت تبعه سوئدی و قتل یک وکیل
شهروز سخنوری (الکس)  به اعدام محکوم شد/ آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی
سرنخ های جدید درباره بابک زنجانی/ آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی
-61 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 25 مرداد 1401 ساعت 15:422022-08-16سياسي

«الکس» به اعدام محکوم شد | آخرین وضعیت پرونده های تاجزاده، بابک زنجانی و میلاد حاتمی | سرنوشت شکایت سیدحسن خمینی | تبعه سوئدی جاسوس است


سخنگوی قوه قضاییه گفت که اتهام تبعه سوئدی بازداشت شده در ایران جاسوسی است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، مسعود ستایشی در نشست خبری امروز با رسانه ها گفت: همانگونه که می دانید هدف و انگیزه مدافعان حرم همانا ادامه دادن مکتب خونبار حسینی است و مبارزه قاطع با دست پروردگان جنایتکاران در عرصه بین المللی است.

امروز جمهوری اسلامی در برابر دسته بندی های جعلی و سیاسی منطقه ایستاده است.

وی با تجلیل از مقاومت آزادگان گفت: امروز راه ایستادگی در برابر دشمنان از خرمشهر تا غزه تا دمشق و بغداد نتیجه بخش پیروزی است.

ستایشی با اشاره به سالروز کودتای 28 مرداد گفت: به رسمیت نشناختن حقوق ملت ایران در 28 مرداد سرآغاز رسمی دخالت ایالات متحده در ملت ایران و لگدمال ساختن حقوق اولیه ملت ها و حمایت امریکا از رژیم صهیونیستی است.

ستایشی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی و اینکه در این پرونده چند نفر متهم هستند و دادگاه متهمین از چه زمانی آغاز می شود؟ گفت: در این پرونده 22 متهم مطرح بودند که پرونده در دادسرا مورد بررسی قرار گرفت و با صدور کیفرخواست به شعبه 15 دادگاه انقلاب ارجاع شد و فرد مورد نظر به اتهام افساد فی الارض و پولشویی و اخلال در نظام ارزی وپولی و فرد دیگر به اتهام معاونت در افساد فی الارض و پولشویی و اخلال در نظام ارزی وپولی در بازداشت هستند.

بقیه متهمان که 18 نفر هستند با تودیع قرار وثیقه در دادسرا فعلا ازادند و پرونده در دادگاه انقلاب مطرح رسیدگی است.

وی درباره بازداشت تبعه سوئدی در ایران گفت: این پرونده در دادسرای تخصصی تهران تحت رسیدگی است و اتهامش جاسوسی است.

در 28 فروردین سال جاری قرار بازداشت موقت او صادر شد و در بازداشت است.

یکسری اسناد کشف شده و در حال بررسی است و تحقیقات مقدماتی به صورت محرمانه است.

براساس سرنخ هایی که داریم ممکن است اتهام دیگری در مورد ایشان مطرح شود.

وی درباره پرونده تاج زاده نیز گفت: یک اتهام تشویش اذهان عمومی و یک تبلیغ علیه نظام دارد.

آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی ستایشی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی و اجرای حکم این پرونده گفت: تکلیف اجرای حکم وی بر عهده دادستانی و واحد اجرای احکام دادسرای تهران است.

تاکنون نسبت به شناسایی اموال بابک زنجانی در داخل کشور و ارزیابی اموال و انتقال و استرداد اموال خارج از کشور این فرد اقدام جدی و گسترده صورت گرفته است و تاکنون حدود 500 میلیون دلار به وزارت نفت واگذار شده است.

کل رد مال این فرد 1 میلیارد و 966 میلیون یورو است و در مورد الباقی طلب وزارت نفت با همکاری ضابطین و نظارت دادسرای تهران اقدامات خوبی انجام شده است.

سرنخ های بسیار خوبی از اموال وی به دست آمده است و اکنون هم بابک زنجانی در زندان است.

ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص سامانه جامع تکالیف که در آن وضعیت ترک فعل سازمان ها مشخص شده و طبق سند تحول مهلت اجرای آن تا پایان تیر ماه بوده و این سامانه چه زمانی اجرا می شود؟ گفت: یک سری تکالیف کلیدی در رابطه با دستگاه ها و حوزه های مهم کشور شناسایی شده است.

مطابق با اولویت بندی ها، تکالیف شناسایی و در حال بارگذاری است.

درگاه سامانه یکپارچه سازمان بازرسی به نام سینا، طراحی و رونمایی شده است.

این درگاه دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی دارد و در راستای تجمیع سیستم های اطلاعاتی فعالیت می کند.

درگاه درون سازمانی در حال بهره برداری است و در اختیار سازمان بازرسی کل قرار دارد.

وی تصریح کرد: به دلیل اهمیت موضوع اطلاع رسانی و ضابطه مند بودن، در مرحله اخذ تاییدیه های لازم است و تا زمانی که به اتمام برسد، مجوزهای لازم بارگذاری و در نهایت اطلاع رسانی می شود.

بر اساس گزارشی که از سازمان بازرسی داریم، این موضوع ناظر بر این است که 1100 تکلیف قانونی دستگاه ها درون پایگاه داده و بانک اطلاعاتی سازمان بازرسی وجود دارد و فرایند صحت سنجی آن در حال انجام است و تکالیف دستگاه ها شناسایی و در حال رصد است.

سرانجام پرونده الکس سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در رابطه با بازداشت یکی از سر شبکه های فساد به نام شهروز سخنوری (الکس) که دو سال پیش به همراه مادر و فردی که رابط وی بود، دستگیر شد، گفت: راه اندازی شبکه سازمان یافته فساد از اتهامات این فرد است.

این فرد به اعدام محکوم شده است.

متهمین دیگر به اتهام موجبات فراهم کردن فساد به 8 سال حبس محکوم شدند و حکم در حال اجرا است.

متهم دیگری هم در پرونده است که حکم وی هنوز اجرا نشده و در شرف اجرا است.

شکایت سید حسن خمینی از یک فعال رسانه ای به کجا رسید؟ ستایشی در خصوص آخرین وضعیت شکایت سید حسن خمینی از دهباشی گفت: این پرونده در ناحیه 31 دادسرای تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

در مرحله اول قرار صادر و به آن اعتراض می شود که پرونده به دادگاه کیفری ارجاع می یابد.

در آنجا، قرار جلب به دادرسی صادر می شود و در نهایت فرد به 6 ماه حبس محکوم می شود که با اعتراض محکوم علیه پرونده به شعبه اول دادگاه تجدید نظر تهران ارسال می شود و آنجا در حال بررسی است.

بخشش 924 محکوم از سوی اولیا دم در 16 ماه گذشته سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه تلاش ما بر این است از ظرفیت های مردمی، ساختارهای سازمانی و استفاده از همه ظرفیت هایی که در راه تحقق صلح و سازش وجود دارد استفاده کنیم، گفت: در سال 1400 و 4 ماهه اول سال 1401 اولیا دم نسبت به 924 نفر بخشش و گذشت داشته اند و این افراد زندگی دوباره یافته اند.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: وعده می دهیم تا پایان سال 1401 تمام مزایده های قوه قضاییه به صورت الکترونیکی انجام شود.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه اخیراً اقداماتی علیه وکلا در حال وقوع است که نمونه آن قتل یک وکیل در شاهرود است، این پرونده در چه مرحله ای است، گفت: او بر اساس اصابت گلوله مجروح می شود و در جریان انتقال به بیمارستان قادر به تکلم بوده و نکاتی را راجع به مظنون ارائه می کند و اسمی را ذکر می کند و بر اساس دستور قضایی و اقدام به موقع ضابطین ، فرد مورد نظر دستگیر می شود و فرد مورد نظر پس از دستگیری با صدور قرار کیفری بازداشت می شود و پرونده در مرحله مقدماتی است و نکاتی در این پرونده مطرح است که از ناحیه ضابطین و با همکاری تهران در حال بررسی است.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص عفو اعدامی ها گفت: تلاش قوه قضاییه بر این اساس استوار است.

با ظرفیت مردمی و همچنین شوراهای حل اختلاف، اقدامات خوبی انجام شده است.

در سال 1400، 679 نفر رضایت دادند و قصاص ساقط شده است.

در چهار ماه اخیر هم 245 نفر گذشت کردند.

پرونده قتل 10 نفر در رفسنجان وی در پاسخ به سوالی درباره پرونده قتل 10 نفر در رفسنجان به دست یک تبعه افغان و اینکه آیا بانک اطلاعاتی دارید که چه تعداد تبعه افغان در کشور هستند و چه تعداد از آنها در زندان هستند؟ گفت: هر کدام از این نکات دارای مسئول و متولی است و بانک اطلاعاتی اتباع و افاغنه در وزارت کشور و اداره اتباعی هست که در حال ارتقا به سازمان اتباع هست.

اطلاعات دقیق را از آنجا و از مرجع متولی بگیرید.

البته قوه قضاییه در حوزه اتباع نشست های تخصصی خوبی دارد.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: از قتلی که در رفسنجان رخ داده متاسفیم و نگرانیم.

در این رابطه یک تبعه افغانی بنام صمد سلیمانی در تاریخ 16 مرداد سال جاری اقدام به قتل 6 نفر از اتباع منطقه خود و 4 نفر هم ایرانی در رفسنجان بوده اند که اقدامات انتظامی و قضایی فوری انجام شده و با اینکه فرد قصد فرار داشته ولی او را دستگیر کردند.

این فرد قبل از دستگیری با سلاح سرد اقدام به خودکشی کرده و از ناحیه شکم آسیب شدید دیده است و به لحاظ وضعیت نابسامان وخیمی که دارد اقدامات درمانی او در حال انجام است و ان شاءالله پس از تحقیقات لازم، رای قاطعی صادر خواهد شد.

آخرین وضعیت پرونده هواپیمای اوکراینی ستایشی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: پرونده با صدور قرار جلب به دادرسی به دادگاه رفت.

دادگاه ویژه ای در سازمان قضایی نیروهای مسلح مسئول رسیدگی به این پرونده بود.

این پرونده با اعتقاد به نقص تحقیقات به دادسرا ارسال شد که این موضوع هم به خاطر اعتراض به نظریه کارشناسی بود.

دادسرا در راستای رفع نقص اقداماتی انجام داد و ظرف روزهای آینده به دادگاه ارسال می شود.

کارشناسی غنی در این پرونده صورت گرفته اما پرونده طبق حق شکات مورد اعتراض قرار گرفت.

کار ابلاغ در حال انجام است و ظرف روزهای آینده این پرونده به دادگاه اعاده و مورد بررسی قرار می گیرد.

سخنگوی قوه قضاییه در ادامه ضمن کشف یک باند قاچاق سلاح و مهمات با 140 قبضه سلاح در خوزستان که 138 قبضه آن کمری بوده است، گفت: سه نفر در ارتباط گیری با قاچاقچیان خارجی محموله ای را به داخل منتقل کرده اند که دو نفر دستگیر شده اند و یک نفر ان شالله تا ساعات دیگری دستگیر خواهد شد و پرونده به شعبه بازپرسی ارجاع شده است و در شوش و دزفول در حال رسیدگی است.

ستایشی درباره آخرین وضعیت حمید نوری گفت: حمید نوری در سخت ترین شرایط نگهداری می شود و هنوز حکم دادگاه را به زبان فارسی به حمید نوری نداده اند و فرصت تجدید نظرخواهی رو به پایان است و انتظار داریم دولت و سیستم قضایی سوئد نسبت به حقوق اولیه حمید نوری بهانه جویی نکنند وامیدواریم دادگاه تجدید نظر نوری مانند دادگاه بدوی نباشد.

وی تاکید کرد: ما اعتراض شدید علیه صدور حکم ناعادلانه دادگاه سوئد علیه حمید نوری را اعلام می کنیم و متاسفیم و وضعیت نابسامان ایشان را در زندان های سوئد می بینیم و قابل پذیرش نیست و در سخت ترین شرایط نگهداری می شود و در غربت خانوادت اش می خواهند تماس بگیرند ولی از ان ممنوع هستندو از وضعیت ایشان نگرانند.

مجید نوری فرزند حمید نوری که در نشست سخنگوی دستگاه قضا حضور داشت گفت: با پلیس سوئد که صحبت می کردم می گفت، مورد جالب در پرونده این است که این نوع برخورد با پدر شما منحصر به فرد است.

بیش از هزار روز است پدرم در انفرادی زندان سوئدی ها است و برخی افراد سوئدی دائم به ما می گویند به خاطر نوع برخورد با پدر شما متاسفیم.

هنوز پدرم حکم را به زبان فارسی نخوانده است و دادگاه سوئد هنوز با وکیل جدیدی که معرفی کرده ایم موافقت نکرده است.

وضعیت اعلام نتایج آزمون وکالت ستایشی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت اعلام نتایج آزمون وکالت گفت: موضوع برداشتن سقف عددی از آزمون های سردفتری و وکالت معیار پذیرش داوطلبان در آزمونهای ذکر شده، کسب حداقل 70 درصد امتیاز میانگین نمرات یک درصد حائزین بالاترین امتیاز است.

قید واژه امتیاز در نص قانون از صراحت ماده مورد بحث کاسته است و ممکن است نیاز به تفسیر مجلس داشته باشد.

حوزه معاون اول قوه قضاییه، طبق بررسی های انجام شده پیگیر موضوع است.

جمع بندی بر اساس نمره خام بوده اما به دلیل اینکه نمایندگان موضوعاتی را مطرح کردند، ظرف چند روز آینده استفساریه اخذ می شود.

سخنگوی قوه قضاییه در خصوص تخلفات حوزه شهری و ترک فعل هایی که از سوی مدیران شهری رخ می دهد، گفت: در حوزه ساخت و سازها و قطع درختان متولی شهرداری است، هر جایی که در ایفای تکالیف موانعی هست می توان به ظرفیت های دستگاه قضایی متمسک شد.

البته بحث پیشگیری از جرم در حوزه تخلفات شهری خصوصاً پایتخت حائز اهمیت است.

تاکنون 37 فقره تخلف در شعبه تخصصی بررسی شده است.

معرفی عاملان اختلال در اینترنت ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص معرفی عاملان اختلال در اینترنت گفت: این موضوع را بررسی و استعلامات لازم را اخذ می کنیم.

تاکنون گزارشی نداشتیم.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده قتل محیط بان کرمانشاهی گفت: در 14 مرداد سال 99 فردی به نام یوسف فلاحی داروندی توسط یکی از محیط بانان به نام برومند نجفی به قتل رسید.

برای این پرونده پس از فرایند رسیدگی به اتهام قتل عمد حکم قصاص صادر شد و این رأی در دیوان عالی کشور هم تایید شد.

اهتمام ویژه ای در جهت تحقق صلح و سازش در پرونده محیط بان برومند نجفی صورت پذیرفت و برخی به جای اینکه در تحقق صلح و سازش و تقویت آن قدم بردارند مسائلی را مطرح کردند که قصاص دارد ساقط می شود و این فرد از مجازات رهایی پیدا می کند؛ در صورتی که تمام اینها نصوص قانونی بوده است و در بحث اصلاح ذات البین هم در شرف رسیدن به نتیجه بوده است.

پدر مقتول در زمان انتقال محکوم از دادگاه به زندان استفاده کرد و با سلاح جنگی این فرد را با شلیک سه گلوله مورد هدف قرار داد.

ستایشی افزود: اقدامات موثری انجام شد و به سرعت سلاح و اتومبیل وی کشف و فرد همراه دستگیر می شود.

ضارب و دو فرد دیگر که به او کمک کرده اند متواری هستند.

دستگیری قاتل با فوریت در دستور کار قرار دارد و حکم شرعی و قانونی هم در رابطه با این اقدام انجام خواهد شد.

سخنگوی قوه قضاییه در پایان این نشست گفت: وعده می دهیم تا پایان سال 1401 تمام مزایده های قوه قضاییه به صورت الکترونیکی انجام شود.


کلید واژه ها: ملت ایران - سخنگوی قوه قضاییه - ایران - امروز - کودتای 28 مرداد - جمهوری اسلامی - سیدحسن خمینی - مسعود ستایشی - ایالات متحده - آخرین وضعیت - مدافعان حرم - بابک زنجانی - میلاد حاتمی - جاسوس - جنایتکاران - برابر - مرداد - بین المللی - قوه قضاییه - نشست خبری - تبعه - ایستادگی - رسمی - حقوق - حقوق ملت - در ایران - رسانه ها - آزادگان - بازداشت - مقاومت

آخرین اخبار سرویس:
بیانیه والدین «حنانه کیاکجوری» دختر جان باخته در اعتراضات

بازداشت “محمود شهریاری” به خاطر اغتشاش ؟ | مجری معروف به دلیل تشویق به اغتشاش و هم صدایی با دشمن بازداشت شد + جزییات

خدمت به خلق بهتر است یا عبادت؟

یگان فاتحین سپاه جایگزین دژبان ارتش در بهشت حضرت زهرا شد

کردستان میزبان «جشن ملی وحدت»

از طرح دغدغه های طلبگی تا بیان راهکارهای ارتقای حوزه های علمیه

حجت به کمال رسیده

استخدام نیروی آشنا به برقکاری جهت نصب دوربین مدار بسته در زنجان

استخدام انباردار در شرکت پیشران اکسیر قطران کاوه در شهرک صنعتی گلگون

«الهه محمدی» بازداشت شد

استخدام مسئول دفتر با بیمه در پیشرو الکترونیک فراسو در تهران

استخدام شرکت پوراطب گستر

استخدام حسابدار با بیمه، پاداش، عیدی و سنوات در یک شرکت معتبر در کردان

استاد دانشگاه تربیت مدرس: دشمنان به دنبال چند قطبی کردن مردم هستند

استخدام شرکت آدینامد کو

دفاع مقدس، منبعی غنی برای نشان دادن ارزش های ایده آل انسانی است

استخدام شرکت ویتان فارمد

واکنش جنجالی مازیار لرستانی به ماجرای مهسا امینی/ عکس

موزه های رایگان امروز و فردا در تهران

آغاز فعالیت آتش نشانان زن در تهران

تصاویر / آیین افتتاحیه سال تحصیلی جدید حوزه علمیه استان ایلام

ستاندار تهران: اغتشاشات تمام شده است

رییس علوم پزشکی شیراز: موانع اجرایی قانون حمایت از خانواده هر چه سریع تر رفع شود

استخدام کارشناس کنترل پروژه و نظارت در دفتر خدمات مهندسی کامران عدالت پور

استخدام باریستا (Barista) با بیمه، پاداش در یک مجموعه در تهران

مسلمی نایینی: دشمنان به دنبال چند قطبی کردن مردم هستند

برای کدام یک از بازیگران و مجری ها حکم جلب صادر شده است؟

واکنش جعفر دهقان به اعتراضات اخیر و فوت مهسا امینی

نقش موثر روایتگری درست دوران دفاع مقدس برای جوانان

مؤسسات قرآنی شبیه یکدیگر عمل نکنند

برگزاری آیین تجلیل از حماسه آفرینان ارتش در عملیات شکست حصر آبادان

احیاء حق و مبارزه با ظلم را مهم ترین خصوصیات شهدا دانست که در وصیت نامه آنها نیز آمده است

دستور کار هفته آینده کمیسیون قضایی مجلس مشخص شد

با حکم شهردار تهران؛ «باقری» سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور شوراها شد

رییس کل دادگستری استان تهران: ادعا های طرح شده از سوی متهمان اغتشاشات اخیر مورد بررسی قرار می گیرد

استخدام سفارشگیر و ویتر برای یک رستوران در زنجان

انتشار اسناد جدید از همکاری کومله با دشمن ایران/ تجزیه طلبان ایران دنبال چه اهدافی هستند؟

افشاگری یک فرمانده سپاه درباره شنود یکی از مقامات امریکایی

استخدام شرکت نانو دارو پژوهان پردیس

آمار جدید خسارت به بانک ها در اعتراضات اخیر

نقش موثر روایت گری درست دوران دفاع مقدس برای جوانان

استخدام حسابدار برای شرکت زیست درمان ماهان در تهران

مرگ دلخراش یک عکاس خبری در تهران/ آرش عاشوری کیست؟+علت مرگ

استخدام شرکت تجهیزات معدنی عدالت

آذری جهرمی : این مسیر تعامل با فضای مجازی ، قطعا غلط است

بذرپاش با رییس دیوان محاسبات تاجیکستان دیدار کرد

مرکز عملیات سپاه علیه تروریست های کومله

زنگ شور عاطفه ها یازدهم مهر در مدارس کشور نواخته می شود

بیانیه بیش از6 هزار استاد دانشگاه ها در واکنش به حوادث اخیر

خبر مهم برای افرادی که سهام عدالت نگرفتند

ژینا و ژنوساید؟! حجاب و حقوق بشر

عدالت عبارت از هر چیزی که اکثریت مردم آن را عادلانه بدانند

رییس سازمان بسیج سازندگی: 10 هزار مسکن روستایی تا پایان سال ساخته می شود/ دستور کار احیاء هزار واحد صنعتی

استخدام مهندس عمران در شرکت مهندسی عمران سپهر گستر آرشیت در دهلران

اقدامات خوبی در راستای گفتمان سازی زکات در استان انجام شده است

اصل اعتراض شهروندان در ایران به رسمیت شناخته شود

تظاهرات ضد دولتی در پراگ

مریم رجوی خود را رییس جمهور منتخب اغتشاشگران خواند

پیام یک سردمدار اغتشاش در خارج کشور

«الهه محمدی» خبرنگار روزنامه «هم میهن» بازداشت شد

فرانسه کاریکاتور رییسی را منتشر کرد! +عکس

رییس سازمان بسیج سازندگی: 10 هزار مسکن برای محرومین روستایی تا پایان سال ساخته می شود

آیین تجلیل از «ایثارگران نیروهای مسلح» در بوشهر برگزار شد + فیلم و عکس

پویش ملی «مشق احسان» در کرمان اجرا شد

رای گیری انتخابات پارلمانی کویت آغاز شد

رییسی: چه اشکالی دارد که برای گفتگو، نقد و اعتراض، مراکزی را قرار بدهیم / نباید از طرح نگاه های مخالف و موافق در مورد اجرای یک قانون ترسید

سورپرایز دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان

استخدام گروه وبجار

شهدا درس تشخیص حق از باطل را به ما آموختند

ضرورت تبیین ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان

استخدام شرکت توسعه فناوری مالی مزدک

ورود بیش از 450 هزار زائر پیاده از اربعین تا شهادت امام رضا (ع) به مشهد

استخدام منشی و دستیار دندانپزشک برای کلینیک دنیز در تهران

مجید صالحی؛ دانشمندی فاضل در جبهه های جنگ

تصاویر| بازدید رییس کل دادگستری تهران از ندامتگاه زنان

استخدام نیرو آقا با مدرک عمران برای شرکت عمران بتن زنجان

استخدام شرکت کشاورز پلاس

تحلیل «بیژن عبدالکریمی» از ناآرامی های اخیر

آمریکا هرگز مطلبی را از روی خیرخواهی نمی گوید

جلسه برای مشکل بزرگ ترین دریاچه آب شیرین غرب کشور و راه حل های تکراری

استاندار تهران: اغتشاشات تمام شده است

وزارت دفاع یک بیانیه صادر کرد

اسلامی: ایران همواره مقید به رعایت ضوابط پادمان است

لزوم سرعت بخشیدن وتسریع درتکمیل پروژه های نیمه تمام

رییس سازمان انرژی اتمی: تسهیل مسیر توسعه با رفع کامل تحریم ها/ گفت وگو با رافائل گروسی درباره مسائل باقی مانده

احتمال برداشتن محدودیت اینستاگرام و واتس اپ تقریبا نزدیک به صفر است!

استخدام تعمیرکار مکانیک و برقکار در شرکت آریا دیزل گیل از اصفهان

دیدارهای دو جانبه رییس سازمان انرژی اتمی/ اسلامی: تسهیل مسیر توسعه با رفع کامل تحریم ها

خواهان تضمین بهره مندی ایران ازمزایای اقتصادی برجام

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ارومیه ضروری است

مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم بازداشت شد

تحریم های ظالمانه ای بر ایران تحمیل شده و امیدواریم با تعاملات اثربخش مسیر توسعه را تسهیل کنیم

گفتمان ایثار و رشادت باید در نسل جوان نهادینه شود

مجمع نیروهای خط امام برای بار دوم به تجمعات اخیر واکنش نشان داد

جمعی از دانشگاهیان خطاب به متصدیان امر: مسیر گفتگو و آشتی ملی را باز کنید

رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور: در کشور باید به سمت تربیت اجتماعی مناسب برویم

مشکلی در خصوص فروش و صادارت سیب درختی آذربایجان غربی وجود ندارد

لزوم تربیت نیروهای متخصص متناسب با نیاز های سیستان و بلوچستان

استخدام کارشناس مرکز تماس با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در شرکت اسنپ

استخدام کارشناس مرکز تماس با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در اسنپ در مشهد

«الکس» به اعدام محکوم شد | آخرین وضعیت پرونده های تاجزاده، بابک زنجانی و میلاد حاتمی | سرنوشت شکایت سیدحسن خمینی | تبعه سوئدی جاسوس است

«الکس» به اعدام محکوم شد | آخرین وضعیت پرونده های تاجزاده، بابک زنجانی و میلاد حاتمی | سرنوشت شکایت سیدحسن خمینی | تبعه سوئدی جاسوس است