مطالب مرتبط:
خط ویژه| استقبال تروریست ها از بیانیه میرحسین موسوی/ پرتاب موفق ماهواره ایرانی؛ از نگرانی اسراییل تا سانسور هماهنگ خبر توسط اصلاح طلبان
عکس| دیدار اصلاح طلبان با همسر مصطفی تاجزاده!
آیت الله رییسی: شاهد رونمایی از دستاوردهای جدید فضایی خواهیم بود
فیلم |«حسینعلی2»؛ قسمت دوم: آیت الله منتظری و ولایت فقیه
فیلم | «حسینعلی2»؛ قسمت دوم: آیت الله منتظری و ولایت فقیه
-61 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 19 مرداد 1401 ساعت 18:072022-08-10سياسي

آقای موسوی خودتطهیری با اسیدپاشی امکان ندارد! | آیت الله خامنه ای، موسوی و همه ما خواهیم رفت اما..| چرا اصلاح طلبان ساکت اند؟ دیگ برای شما نمی جوشد؟


« چرا اصلاح طلبان ساکت اند؟ دیگ برای شما نمی جوشد؟ موسوی درست می گوید یا وقیحانه سخن می گوید؟ تأیید می کنید یا رد؟ عیان و نهان شما نسبت به او یکی است؟ حریت شما کجاست؟ شما نمی پرسید سند موروثی شدن رهبری چیست؟ با کدام قانون اساسی؟ براساس نظر کدام مرجع رسمی؟ .

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از مشرق، عبدالله گنجی در یادداشتی نوشت: بیانیه اخیر میرحسین موسوی که صدها رسانه و خدمه دشمن را از بیکاری خارج کرد را باید متفاوت از حدود بیست بیانیه قبلی وی دانست و آن را نقطه عطف در حیات سیاسی وی و جمهوری اسلامی محسوب کرد و با مواضع آیت الله منتظری در واپسین سال های حیات امام مقایسه کرد.

یکم: محتوای این بیانیه نقد نیست که به رسمیت شناخته شود، مطلب جناحی نیست که طبیعی شمرده شود.

نصیحت گونه نیست که با آن صبوری شود.

بلکه به مثابه عربده سیاسی است که حرارت و ادبیات آن پیشی گرفته از منافقین، سلطنت طلبان و اصلاح طلبانی است که اکنون با پول سعودی، پهلوی و امریکا در رسانه های آنان دنبال دمکراسی در ایران هستند.

دوم: احمدی نژاد به بدترین وضعیت ممکن هم برسد، حوادث زمان به اتهام تقلب شما خللی وارد نمی کند و شما هرگز تبرئه نخواهید شد.

بیانیه اخیر به مثابه اسیدی است که درصدد تطهیر جنایت پیشین است به خواست خدا نخواهیم گذاشت آن جنایت بزرگ و خالقان آن در تاریخ گم شوند.

سوم: از قوه قضاییه و حتی مقام معظم رهبری باید گلایه کرد که تساهل و گذشت شما به خاطر سوابق و زحمات این افراد در انقلاب، نه تنها آنان را در فکر فرو نبرد و متنبه نشدند که روی صندلی طلبکار نشسته اند و از جنایتی که با تهیه کنندگی شاخه سیاسی حزب مشارکت و سازمان مجاهدین اجرا کردند نه تنها پشیمان نیستند که افتخار هم می کنند.

محاکمه کسی که بدون شمارش یک صندوق برنده قطعی انتخابات با فاصله بسیار است امری نبود که آزادگان و آزاداندیشان را گرفتار نفس لوامه کند.

بدون تردید اگر امام بود ـ همانگونه که رهبری اذعان کردند ـ برخوردی سخت می کردند.

وقتی به خاطر یک استعفا ـ که می تواند حق فرد باشد ـ امام آنگونه برآشفتند، با اتهام تقلب چه می کردند؟ وقتی امام آیت الله منتظری را به خاطر بازتاب سخنانش در رادیوهای بیگانه آنگونه عتاب می کردند و برای خود طلب مرگ می کردند اگر اکنون بودند که دهها تلویزیون 24 ساعته هشدار موسوی به موروثی بودن رهبر را تبیین می کنند چه می کردند؟ کجا هستند یاران آزاده امام؟ کجا هستند مردانی که حق را بگویند حتی اگر حیات سیاسی شان نابود شود؟ چهارم: مشکل اصلی موسوی وابستگی به دشمن نیست، مشکل بسیاری دیگری نیز هست.

اسلام روشنفکری وقتی با کم ظرفیتی عجین شد همین خواهد شد و اگر با قدگیری ممزوج شود مانند بنزینی است که ظرف خود را منفجر می کند.

بارها نوشته ام که روشنفکر نمی تواند و نباید سیاست مدار باشد و موسوی از اول انقلاب اشتباهی آمد و اشتباهی می رود.

پنجم: سند و برهان موروثی شدن رهبری چیست؟ کجا هستند اطلاح طلبان خداباور؟ خود اتهام را ساختید، خود نشر دادید و خود درخواست تکذیبیه می کنید؟ حجتتان چیست؟ شرمتان چه شد؟ در رسانه های معاند برای تبیین سخنان موسوی (و این جماعت) ارجاع خود را با گفته می شود.

شروع می کنند و در عرف رسانه، گفته می شود یعنی دروغی که باید به صورتی شروع شود.

موسوی در این فقره بسیار عقب تر از منافقین، پهلوی ها، اصلاح طلبان فراری و کمونیست ها و رسانه های وابسته به آنان است.

اما گمان بر این بود که موسوی شاید به حرمت نمازی که می خواند در جدال بین اخلاق و کینه بر کینه پیروز شود اما از تهمت عریان فروگذار نمی کند.

دروغ علنی را با افتخار می گویند و خود را نیز وارث انقلاب می دانند! چه جماعتی! بدا به حال ما که نفهمیدیم مردی رهبر ما شد که مواهب دنیا را بر فرزندانش حرام کرد، استعداد آنان را خفه کرد، زندگی طبیعی آنان را محدود کرد، امیال دنیوی آنان را زیر سقف برد تا چهره جمهوری اسلامی بدون خدشه بماند.

تا آرمان امام مبتنی بر دوری حاکمان دینی از زخارف دنیا محقق شود.

حال پاسخی را می شنوند که نمونه ای از : مگر علی نماز می خواند که در مسجد کشته شد؟ می باشد.

گویی تاریخ در حال تکرار است فقط آدم ها عوض می شوند.

ششم: قاعده قرآنی عزت فقط مخصوص خدا، رسول و مؤمنین است باور حتمی ماست.

می توان به تجربه یافت که کسانی که مقابل امام و بعد رهبری ایستادند (فرصت جبران نیز یافتند) چطور سوزاندن عزت خود را به بدترین و بی منطق ترین روشها شروع کردند و موسوی با رقیب خود در این فقره به یک تقاطع مشترک و درس آموز رسیدند و معلوم است که اهل دنیا، دنیا را فریاد نمی زنند بلکه طرفدار ملت و عدالت می شود و کاپشن مصلح اجتماعی می پوشند.

هفتم: موسوی که پرچم دار قانون گرایی شده بود.

هنوز توضیح نداده است که چگونه با تحصیلات غیرمرتبط معماری بیست سال ارشد و دکتری علوم سیاسی درس می داده است؟ هنوز نگفته است که چگونه قبل از باز شدن یک صندوق برنده قطعی انتخابات شد و نگفت تحولات بنیادینی که در سر داشت (در مصاحبه با تایمز) طراحی کجا بود؟ از دیگران می خواهد آنچه خودشان ساخته و نسبت داده اند را تکذیب کنند اما ما از او می خواهیم گفته خود را در جواب خبرنگاری که 21/3/88 از شما پرسید: اگر شما شکست بخورید(نه تقلب) به این جوانانی که در خیابان ها رقص کنان شادند چه خواهید گفت؟ تکذیب کنید.

این جوابیه موسوی چرا تکذیب نمی شود؟ اگر صحت دارد جزء طراحی چیز دیگری است؟ : پیام من قبلاً به آنها رسیده است(به جوانانی که رقص کنان و شادند) تغییر از مدتی قبل آغاز شده است.

پیروزی در انتخابات بخشی از این تغییر است! بخشهای دیگر ادامه خواهد یافت!! و هیچ عقب گردی در کار نخواهد بود آقای موسوی پیام شما چگونه به آنها رسیده بود؟ غیر از این است که به سازماندهی و طراحی اعتراف کرده اید؟ او متهم است و اصلاح طلبان خوب می دانند.

هشتم: باور کنید موسوی اصلاً سخنان سردار شهید همدانی را شخصاً نخوانده است و مثل همه صحنه های دیگر بر کم ظرفیتی شخصیتی وی سوار شده اند.

سردار همدانی از قضا شما را متهم می کند که 5 هزار نفر از اشرار که شما به کار گرفته اید را شناسایی کرده اند و در صدد بوده اند که از آنان مجاهد تربیت کنند.

مدعای جذب و عدم دفع این جماعت از مطالبات شماها از نظام است.

حال چرا چنین رویکردی را سرزنش می کنید؟ کجای صحبت همدانی این هست که با اراذل و اوباش مردم را سرکوب کردیم؟ هم صوت آن موجود است و هم مکتوب آن: 5 هزار نفر از کسانی که در آشوب ها حضور داشتند ولی در احزاب و جریانات سیاسی حضور نداشتند بلکه از اشرار و اراذل بودند را شناسایی کردیم و در منزلشان کنترلشان می کردیم.

روزی که فراخوان می زدند (موسوی می زد یا احزاب اصلاح طلب) اینها کنترل می شدند و اجازه نداشتند از خانه بیرون بیایند.

بعد اینها را عضوگردان کردیم.

بعداً این سه گردان نشان دادند که اگر بخواهیم مجاهد تربیت کنیم باید چنین افرادی که با تیغ و قمه سرکار دارند را پای کار بیاوریم طبیعی است که فرایند تربیت مدنظر شهید همدانی در آن مقطع کوتاه محقق نشده است و منظور او چشم انداز آینده است.

سفرکردگی آن شهید باعث نمی شود که بگوییم در بُعد زمان، سخن او آمیخته با اغراق است اما حواستان باشد او اشراری که به فرمان شما تخریب می کردند (و سندهای آن در سعادت آباد، تهران پارس و.

موجود است) را می خواهد.

مجاهد کند و شجاعت آنان که آمیخته با حماقت است را در خدمت صالحان درآورند.

این نگاه نه تنها واجد سرزنش نیست که ستودنی است و آرزوی همه ماست که هنر آن را نداریم.

بدون تردید ضربه موسوی به نظام به عنوان عمله تجدیدنظرطلبان در تاریخ خواهد ماند.

آیت الله خامنه ای، موسوی و همه ما کم کم خواهیم رفت اما آنچه می ماند طبق سنت الهی حق است.

مردانی که برای خدا حرف زدند، برای خدا تحمل کردند و برای خدا کوتاه آمدند و برای خدا از شخصی کردن مسائل برحذر بودند، پرچم داران تاریخ اند.

ورود اتهام آلوده موسوی به حیطه رهبری بعد از 13 سال نشان از همان راهبردی است که تاج زاده امسال رسماً اعلام کرد: اصلاحات مفهوم گذشته خود را از دست داده و در یک جمله خلاصه گردیده است.

مهم ترین و مؤثرترین اصلاحات، اصلاح رفتار و گفتار رهبری است به همین دلیل است که دهها یادداشت رسمی با تابلو شناخته شده در داخل کشور در نقد رهبری از 14 خرداد شروع شد.

همسر تاج زاده برای دستگیری همسرش، همسر رهبر را خطاب قرار می دهد، شکوری راد دستگیری تاج زاده را به رهبری نسبت می دهد و موسوی عصبیت خود از نبود تاج زاده را بدون هیچ گونه خجالت و حیایی متوجه موروثی بودن رهبری می کند.

آنچه در پایان باید گفت اینکه چرا اصلاح طلبان ساکت اند؟ دیگ برای شما نمی جوشد؟ موسوی درست می گوید یا وقیحانه سخن می گوید؟ تأیید می کنید یا رد؟ عیان و نهان شما نسبت به او یکی است؟ حریت شما کجاست؟ شما نمی پرسید سند موروثی شدن رهبری چیست؟ با کدام قانون اساسی؟ براساس نظر کدام مرجع رسمی؟ سیاست ورزی با چاشنی سوءظن و نفاق چه سرانجامی دارد؟
کلید واژه ها: اصلاح طلبان - موسوی - بیانیه - آیت الله - آیت الله منتظری - میرحسین موسوی - جمهوری اسلامی - الله - عبدالله گنجی - اصلاح - حیات سیاسی - حیات - اسیدپاشی - نقطه عطف - عبدالله - میرحسین - متفاوت - منتظری - آنلاین - همشهری - اسلامی - مقایسه - جمهوری - بیکاری - گزارش - طبیعی - رسمیت - سیاسی - نصیحت - خامنه

آخرین اخبار سرویس:
استخدام بازاریاب با مزایای عالی در شرکت تجهیزات آشپزخانه در خوزستان

استخدام حسابدار با بیمه، پاداش در شرکت سازینه چوب در البرز

استخدام بازاریاب میدانی در شرکت آراتایل در اصفهان

حدیث روز | جایگاه زائران قبر علی بن موسی الرضا (ع)

استخدام خدماتی (آبدارچی) با بیمه، بیمه تکمیلی در کارا ماشین آرنا در تهران

استخدام کارشناس بازرگانی و کارشناس خزانه داری در شرکت نیک آسا فارمد /تهران

استخدام مسئول دفتر (دستیار اجرایی) در شرکت مهندسی توربو رایا کمپرسور داتیس

خسروی وفا و صالحی امیری راهی کامبوج می شوند

حمله انانیموس به مجلس تایید شد؟

استخدام نقشه بردار و سرپرست اجرایی در شرکت فرحان سازان جنوب شرق کرمان

بازگشایی مرزهای کلمبیا و ونزوئلا پس از 7 سال

استخدام مسئول دفتر در شرکت مهر تاسیسات آرمان در تهران

سید حسن نصرالله روز شنبه سخنرانی می کند

استخدام گرافیست در مجموعه ایران تایپیست در یزد

استخدام سالن کار، تخته کار، کمک آشپز، کارگر ساده و شاطر نانوا در مازندران

اظهارات جدید مخبر درباره جهاد سازندگی

خیابانی در خرمشهر که از جنگ تحمیلی تاکنون دست نخورده باقی مانده است

استخدام 4 عنوان شغلی در یک شرکت مهندسین مشاور معتبر در تهران

استخدام انباردار پروژه با بیمه در شرکت رضوان کیش در اصفهان

استخدام مسئول دفتر در شرکت بالان سیر گیل در رشت

پیش بینی سرلشکر صفوی از فرار آمریکایی ها از غرب آسیا

وقتی پناه گرفتن سبک زندگی بود!

نمونه ای از دستخط امام رضا(ع) + عکس

استخدام مسئول فنی و حراست در شرکت صنعتی سپیدان سلامت پارس در فارس

فیلم دیده نشده از آخرین خطبه نماز جمعه آیت الله هاشمی+ببینید

پسر پولدار: می خواستم سحر را از پدرش بخرم!

ببینید | کشته شدن یک دختر با تیراندازی در اصفهان همزمان با اغتشاشات | واکنش مقامات قضایی استان ؛ دختر در میان معترضان بود؟

استخدام کارگر انبار در فروشگاههای زنجیره ای هفت از تهران

استخدام مسئول دفتر با بیمه در شرکت داکسون در تهران

استخدام محقق و پژوهشگر دورکار در ایران تایپیست در تهران

استخدام سرپرست فروش در شرکت پویش رایان داتیس در حکیمیه

استخدام مدیر مالی در یک شرکت معتبر در البرز

استخدام 3 عنوان شغلی در شرکت مهندسین مشاور کان آذین در کرمان

فرمانده کل ارتش «نشان فداکاری» را به فرمانده پیشین نیروی زمینی ارتش اعطا کرد

بیانیه دولت درباره حملات سایبری گروه آنانیموس | تماما کذب است

استخدام کارشناس ارشد بازرگانی در شرکت کارا ماشین آرنا در تهران

42 کتاب با موضوع دفاع مقدس در استان بوشهر منتشر شد

زیارت امام رضا (ع) به روش قاجاری ها!/ سفر مشهد؛ 10 روز رفت، 10روز برگشت!

استخدام گرافیست در مجموعه ایران تایپیست در آذربایجان غربی

استخدام کارمند اداری با بیمه در یک شرکت معتبر بازرگانی در اهواز

استخدام کارمند اداری در شرکت آی تی پرداز در خراسان رضوی

استخدام مهندس کامپیوتر و نگهبان در پشمک حاج عبدالله در آذربایجان شرقی

تصاویر | دیدار خانواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با رییس جمهور

واکنش جالب شهاب حسینی به جمع آوری بیلبوردهایش

استخدام صندوقدار در یک مجموعه معتبر در البرز

دشمن به دنبال اجرای پروژه کشته سازی در کشور است

استخدام کمک حسابدار با بیمه در یک مجموعه در تهران

استخدام نیروی خدماتی و کارمند اداری در شرکت بین المللی نصرماشین در تهران

استخدام کارشناس خزانه داری با بیمه، بیمه تکمیلی و پاداش در آماده لذیذ

تصاویر / مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) در تکیه شاه خراسان

این فرد مترقی کیست؟ / ورود یک چهره دموکراسی خواه و مردمی به ایران!

خبر مهم سردار باقری از اصلاحات گسترده در نیروهای مسلح

واتساپ و اینستاگرام برای همیشه فیلتر شدند؟ | زمان رفع فیلتر واتساپ و اینستاگرام

استخدام کارشناس پشتیبانی امور پشتیبانی در ایرانیکارت در اصفهان

استخدام کارشناس دامپزشک در دیلی مارکت در بندرعباس

استخدام مسئول تضمین کیفیت در شرکت سازگر در تهران و البرز

استخدام مسئول تضمین کیفیت در شرکت سازگر در تهران

نماهنگ «راه بده» مهدی رسولی برای شهادت امام رضا+فیلم

یاران و راویان خوزستانی امام رضا(ع)

برای سفر به گرجستان ویزا نیاز است؟

خبر مهم گروسی / گفت وگو با ایران از سر گرفته شد

استخدام موزع و تحویلدهنده با حقوق ثابت،بیمه و پورسانت در آذربایجان غربی

استخدام مسئول دفتر در شرکت مهر تاسیسات آرمان در البرز

استخدام کارشناس کنترل مدارک مهندسی (DCC) در یک شرکت معتبر در تهران

این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست/اینجا ایران اسلامی است

هشدار شدید اللحن ارتش یمن به شرکت های خارجی سارق ثروت ملت یمن

خبر جدید رییس جمهور برای بازنشستگان | واریزی جدید برای تمامی بازنشستگان

لزوم جامع دیدن برنامه هفتم توسعه

استخدام کارگر انبار در شرکت نامی نیک نهاد در البرز

استخدام سرپرست کارگاه و نگهبان در یک شرکت معتبر در اصفهان

استخدام کارشناس حسابداری در شرکت ماتریس در تهران

حمله تند ذوالنور به آیت الله بیات زنجانی

آرامشی بیش از همیشه در جوار شمس الشموس(ع)

استخدام تعمیرکار ماشین آلات دیزلی در شرکت کاشی و سرامیک حافظ در فارس

استخدام بازاریاب و ویزیتور تلفنی با حقوق ثابت و پورسانت در قم

استخدام کارگر انبار با بیمه تکمیلی در گروه جی آی اس پی در تهران

تصاویر/ کارگاه آموزشی زندگی به سبک قرآن در میانه

تصاویر/ یادواره شهدای روحانی اردبیل و تجلیل از طلاب جهادی

روایت موشکباران 50 روزه تهران

ایران آماده همکاری با تحقیقات آژانس اتمی است

دلار زدایی با عضویت رسمی ایران در سازمان شانگهای| مبادلات تجاری رونق می گیرد

ویدئو | عزاداری زائران حرم مطهر رضوی در شب شهادت امام رضا(ع)

عجیب اما واقعی؛ حمله باورنکردنی نماینده مجلس به یک مرجع تقلید

غواص شهیدی که تحصیل در حوزه علمیه را به رشته پزشکی دانشگاه ترجیح داد+عکس و فیلم

همایش «نسل ماندگار» در شیراز

شب شهادت امام رضا(ع) در مسجد رسول شیراز

شام شهادت امام رضا(ع) در مسجد ولایت اهواز

جامعه بیش از هر زمان دیگری به آموزه های دینی نیازمند است

جریان تشیع مدیون قیام علمی رضوی است

گروسی از شروع مجدد گفتگوهای آژانس اتمی با ایران خبر داد

آیین خطبه خوانی شب شهادت امام رضا(ع)

ویدئوکست | مشهد، مدینه ای دیگر

دیدار وزرای امور خارجه ایران و موریتانی در نیویورک

استخدام باغ رستوران کلبه

روایت رهبر انقلاب از حرکت عظیمِ امام رضا(ع) برای ترویج مکتب اهل بیت

استخدام کارخانه ایران مستربچ

چند خبر کوتاه دوشنبه 4 مهرماه

تلاش فارس برای چسباندن اصلاح طلبان به رضا پهلوی!

امام رضا(ع) خطاب به شهید مدافع حرم: شفا می خواهی یا شفاعت؟

رازگشایی از توانایی خارق العاده مورچه ها در نابودی قدرت جاذبه!

آقای موسوی خودتطهیری با اسیدپاشی امکان ندارد! | آیت الله خامنه ای، موسوی و همه ما خواهیم رفت اما..| چرا اصلاح طلبان ساکت اند؟ دیگ برای شما نمی جوشد؟

آقای موسوی خودتطهیری با اسیدپاشی امکان ندارد! | آیت الله خامنه ای، موسوی و همه ما خواهیم رفت اما..| چرا اصلاح طلبان ساکت اند؟ دیگ برای شما نمی جوشد؟