موضوعات داغ: - رتبه بندي معلمان - حقوق بازنشستگان - مجتمع مسكوني - بازنشستگان تامين اجتماعي - تامين اجتماعي - افزايش حقوق بازنشستگان - افزايش حقوق - باشگاه استقلال - شوراي نگهبان - دستگاه هاي اجرايي - جلسه مجمع تشخيص مصلحت - ايران و بوسني - وزارت امنيت داخلي - اعتراضات تونس - ميلاد عظيمي - آويگدور ليبرمن - علي بخشي - تبريز در مه - ديوان بين المللي - سفارت مغرب - ليگ بسكتبال آمريكا - سمزقند - پايانه خسروي

مطالب مرتبط:
همبستگی صنعت و دانشگاه در رویداد «عصر امید»
جزییاتی از فعالیت دانشگاه آزاد ایلخچی در رویداد عصر امید
«عصر امید» چاشنی عقد تفاهم نامه های پژوهشی دانشگاه آزاد شاهرود
حضور 27 هسته برتر از چهارمحال و بختیاری در رویداد ملی «عصر امید»
اعطای کد نمایندگی شرکت بیمه سامان در استان مرکزی
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 6 خرداد 1401 ساعت 00:122022-05-26دانش

کارنامه استان سمنان در رویداد عصر امید/ از معرفی 28 شرکت فناور تا ثبت 102 گروه پژوهشی


رییس ستاد رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان از معرفی 28 شرکت فناور و خلّاق این دانشگاه به رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

- " در سمنان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد متمایز و منحصر همواره مولود انقلاب اسلامی بوده و شالوده و بنیان این خاستگاه علمی از دیرباز بر مبنای سیاست های انقلاب اسلامی طراحی و تدوین شده است.

وی اضافه کرد: مسئولان در کنار دغدغه های خود کوشیده اند از مأموریت های خطیر ابلاغی عقب نمانند و حرکت و تعیین نقشه راه با محور کارآفرینی و اشتغالزایی که تحقق عینی شعار سال است، نمونه ای از دغدغه کارکنان واحد سمنان است که در چشم انداز 1404 نیز نقش محوری را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اشاره به برگزاری رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان" درباره هم افزایی و همراهی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان برای تحقق مأموریت ابلاغی گفت: شاهد تعامل و همکاری بسیار خوب و مشارکت مشتاقانه توأم با مسئولیت پذیری از سوی واحدهای دانشگاهی هستیم و این دانشگاه علاوه بر تأمین خواسته های از پیش تعیین شده سازمان مرکزی، متناسب با استعدادهای موجود در استان سمنان تعریف شده است.

منصوری متذکر شد: دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در این مرحله از کار عملکرد مطلوبی را ثبت کرده و برآوردها حاکی از آن است که این مرکز علمی در استان بیش از حد انتظار ظاهر شده است.

وی تأکید کرد: به عنوان مثال رکورد و حد نصاب ایجاد و ثبت 102 گروه پژوهشی و زیرساخت که بیش از 2.

5 برابر آنچه برای استان تکلیف شده بود نشان دهنده عملکرد مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان" است.

ایفای نقش دانشگاه آزاد سمنان در ثبت 30 گروه و زیرساخت پژوهشی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به ارزیابی استان سمنان در ارائه ایده های نوآورانه پرداخت و یادآور شد: این دانشگاه ایده های نوآورانه و رویدادهایی مانند افزایش ایده ها مانند ایده آراها، چالش ویکندها، استارت آپ ویکندهای فعال شده در زمینه های مختلف مانند کشاورزی، فنی و مهندسی و صنایع خلّاق و علوم نرم افزاری استارپ آپ ویکندها به برگزاری ایده آراها و ثبت آنها اقدام کرده است.

منصوری بر ضرورت ارائه کیفی فعالیت ها، اعمال دقت بالا و سخت گیری در جریان داوری ها و پالایش های اولیه تأکید کرد و درباره کیفیت طرح ها و فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: در این دانشگاه 10 مرکز تحقیقاتی مشغول تحقیق، پژوهش و فعالیت هستند و ماحصل تلاش این مراکز ایجاد و ثبت 102 گروه و زیرساخت پژوهشی شامل آزمایشگاه ها و هسته های پژوهشی بوده است.

وی توضیح داد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، شاهرود و دامغان در ایجاد و ثبت 30 گروه و زیرساخت پژوهشی" ایفای نقش کرده و سایر واحدهای دانشگاهی روی رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی تمرکز کرده اند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: این دانشگاه درباره ایده های فناور عملکرد مطلوبی داشته و با ثبت 20 رویداد ایده آرا و پرورش دهنده ایده، تعداد 16 ایده را به منظور ثبت در رویداد ملی گام دوم به سازمان مرکزی دانشگاه ارسال کرد.

تولید در کشور منجر به بالندگی داخلی و درون زایی می شود منصوری تشریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با توجه به نحوه ارتباط با شرکت های فناور استان که به تفکیک هسته های فناور و شرکت های فناوری دارد به معرفی 28 شرکت فناور و خلّاق به رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کرده است.

وی با اشاره به دغدغه مندی رهبر معظم انقلاب اسلامی به مقوله مهم تولید در کشور که منجر به بالندگی داخلی و درون زایی می شود، اظهار کرد: باید به حسن نظر هوشمندانه مقام معظم رهبری در تأکید بر این سه کلیدواژه تحول آفرین در زمینه تولید در کشور که منشأ خودکفایی در کشور است، تحسین گفت، چراکه هر کدام از این کلیدواژه ها از جنبه ها و ابعاد مختلف گسترش دهنده غنا و خوداتکایی مملکت می شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان مطرح کرد: تولید همان اتفاق منحصری است که در 11 سال اخیر به طور پیوسته در نامگذاری شعار سال مورد تأکید رهبر حکیم انقلاب اسلامی بوده و ایشان مکرراً در فرمایش خود به مناسبت های مختلف بر این امر مهم تأکید داشتند.

بیشتر بخوانید: منصوری با بیان اینکه هدفمند کردن مقوله تولید و سوق دادن آن به سمت دانش محور موضوع مورد اهمیت در سال 1401 است، ادامه داد: وقتی پسوند دانش بنیانی و اشتغال آفرینی به تولید اضافه می شود بیانگر تغییر رویکرد و زیرساخت های فکری در نگاه به تولید است.

وی تأکید کرد: با استناد به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی زمان آن رسیده که نگاه به تولید دستخوش تغییر اساسی شود و تولید حداکثری مبتنی بر دانش بنیان و کارآفرینی داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بیان کرد: دکتر طهرانچی و دکتر دهقانی با شناخت مناسب از دانشگاه، نگاهی بسیار درست و دقیق به آینده دانشگاه دارند.

به گزارش؛ اوایل آبان 1400 روح الله دهقانی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد فعالیت این دانشگاه، برگزاری رویدادی ملی با عنوان گام دوم را مطرح کرد و این پیشنهاد آذر 1400 در جلسه شورای دانشگاه مطرح و به تصویب اعضا رسید و به دنبال آن بخشنامه مربوط دی 1400 به رؤسای استانی دانشگاه در سراسر کشور ابلاغ شد تا همه یکدست برای این رویداد مهم آماده شوند.

رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی به منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه بستری برای ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش بنیانی و فرصتی برای اشتغال آفرینی دانشجویان در چهلمین سالگرد راه اندازی این دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی فرصتی است تا تیم های راه یافته به این رویداد، ایده های فناورانه و محصولات دانش بنیانی خود را به بزرگ ترین صنایع کشور، صندوق های سرمایه گذاری، شتاب دهنده های خصوصی و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه برای جذب تسهیلات و سرمایه گذاری عرضه کنند.

رویداد ملی گام دوم (رویداد عصر امید") از هشتم تا 11 خرداد 1401 به مدت چهار روز در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار و بخشی از فعالیت 40 ساله دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های مختلف آموزش و پرورش نیروی انسانی، فرهنگ، اقتصاد، علوم پزشکی، علوم مهندسی، علوم انسانی و .

عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/4078/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه آزاد - دانشگاه - اسلامی - استان سمنان - سمنان - انقلاب اسلامی - سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی - رویداد - کارآفرینی و اشتغالزایی - آزاد - گام دوم - شرکت فناور - رویداد ملی - سرپرست دانشگاه آزاد - استان - انقلاب - معرفی - اشتغالزایی - دغدغه - کارآفرینی - محور - شرکت - نقشه راه - شعار سال - برگزاری - مسئولان - کارکنان - مأموریت - سرپرست

آخرین اخبار سرویس:
برادران هنرمند کیایی با فرزندانشان+عکس

مخترع یزدی مدال جهانی WIPO گرفت

دانشجویان علوم پزشکی قم در المپیاد ملی درخشیدند

دانشگاه قم میزبان 12هزار کنکوری است

ترکیه با پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو موافقت کرد

لغو مجوز امکان تغییر حوزه امتحانی داوطلبان غیرساکن کیش

سند امنیت غذایی کشور رسما به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شد

آغاز رقابت داوطلبان کنکور هنر 1401 در خراسان رضوی

کنترل ذهن با رایانه امکان پذیر خواهد شد

صرفه جویی 2.9 میلیون دلاری ارز در حوزه زیست فناوری

دانشگاه لرستان روزهای چهارشنبه و شنبه به علت برگزاری کنکور تعطیل است

فردا، آغاز آزمون سراسری دانشگاه ها در خوزستان

دانشگاه لرستان روز های چهارشنبه و شنبه است

ثبت نشریات علمی عمان در پایگاه استنادی علوم و فناوری

دکتر طهرانچی: نخبه گزینی و استعدادیابی دانش آموزان سما در ورزش از برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی

برگزاری جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی

سند زیست فناوری تدوین می شود/ بازنگری در المپیاد های دانش آموزی

سند زیست فناوری تدوین می شود/ بازنگری در المپیادهای دانش آموزی

فردا آغاز بزرگترین ماراتن علمی کشور در آذربایجان غربی

اقبال دانشجویان بین الملل در ایران به رشته های علوم انسانی است

افتخارآفرینی دانشمندان ایرانی در رویداد بین المللی ایده و فناوری ترکیه

بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از نوین آمپر

رفع چالش های بومی به شرکت های دانش بنیان و خلاق واگذار شود

مراکز منحل شده دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد آذربایجان غربی با شکل مدرن تر فعال می شود

فرهنگ زیست بوم فناوری و نوآوری با رشد نمایانی در حال توسعه و ترویج است

تصویری از امید حاجیلی که تا کنون ندیده اید | عکس قدیمی آقای خواننده سوژه شد

زیست بوم هوش مصنوعی و هوشمندسازی در ایران توسعه می یابد

ثبت نام ترم تابستان دانشگاه ارومیه از 24 آغاز می شود

پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی براساس آمایش سرزمین/تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته تا 10 تیر

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام پذیرش دوره های کارشناسی علمی کاربردی

بهره مندی ستاد بازسازی عتبات از تخصص و توانمندی اعضای هیئت علمی

ایجاد گردش مالی و ارزش افزوده با استقرار دانش بنیان ها و فناوران در دانشگاه

استخدام شرکت برق منطقه ای آذربایجان

بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای ایران ساخت

دلایل افزایش دما در 10 روز آینده

ثبت نام برنامه ترم تابستانی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر شروع شد

استخدام سالن کار با پاداش در کافه ویش در تهران

قائم مقام وزیر علوم: «آراسموس» باید با هماهنگی وزارت علوم دانشجوی ایرانی جذب کند

29 هزار و 507 نفر در دانشگاه فردوسی مشهد در آزمون سراسری شرکت می کنند

گسترش همکاری های ایران و عراق در حوزه فناوری و ایجاد شرکت های دانش بنیان

جشنواره فارابی؛ قطب نمای فعالیت های علوم انسانی در کشور

ورود به دانشگاه شریف طی 4 روز آتی ممنوع شد

طراحی یک مدل اقتصادی از طریق رساله های دکتری/ معرفی 2 اپلیکیشن در حوزه های پزشکی و بیمه

عکس دیدنی از تولد 38 سالگی الناز شاکردوست متفاوت تر از همیشه

عکس دیدنی از تولد 38 سالگی الناز شاکردوست متفاوت تر از همیشه

اشتغال آفرینی با توسعه روش ها و مدل های پیش بینی هوا

تشکیل قرارگاه دانش بنیان در استان کردستان

صعود دانشجویان شهرکردی به بلندترین قله استان خوزستان

آزمایشگاه جامع محیط زیست در دانشگاه تهران تأسیس می شود

راه اندازی رشته های مشترک دانشگاهی ایران و ترکیه

جذب دانشجو در دانشکده خبر خبرگزاری فارس بدون کنکور

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی

پرورش نخبگان فرهنگی در بخش دانشجویی/ دانشجویان مبلّغ تعلیم و تربیت اجتماعی می شوند

نحوه پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری سال 1401

نابینایان با این چشم مصنوعی دنیا را واقعی می بینند

ممنوعیت ورود به دانشگاه شریف در 4 روز آتی

اشتغال آفرینی با توسعه روش ها و مدل های پیش بینی هوا

رقابت 66 هزار داوطلب کنکور در سیستان و بلوچستان

استخدام کارشناس امور مهاجرت در موسسه آموزش عالی آزاد امین در خراسان رضوی

آزمایشگاه جامع محیط زیست در دانشگاه تهران تأسیس می شود

نیازمند گفتمان سیاستی برای پیشبرد اهداف در کشور هستیم

برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی

برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی

سرپرستان 2 واحد دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

ورود به دانشگاه شریف در 4 روز آتی ممنوع شد

ورود به دانشگاه شریف ممنوع شد

آزمایشگاه جامع محیط زیست در دانشگاه تهران تأسیس می شود

ساخت وساز در اطراف گنبدهای نمکی سواحل خلیج فارس اعلام زنگ خطری برای استان بوشهر

پذیرش دانشجوی ارشد آموزش پزشکی ویژه اعضای هیات علمی

افتخارآفرینی گروه ایرانی در رویداد بین المللی ایده و فناوری ترکیه

هفتم تیرماه، آخرین مهلت دریافت کارت کنکور سراسری

ساعت فیک محمدرضا گلزار سوژه شد/عکس

44 دانشگاه ایرانی در بین برترین های رتبه بندی لایدن

دوره کارشناسی ناپیوسته حرفه ای حقوق فناوری اطلاعات در دانشگاه جامع علمی کاربردی

استخدام نیروی خدماتی و آبدارچی با بیمه در یک شرکت معتبر در تهران

دیدار اساتید رشته ادبیات فارسی دانشگاه های کشور هند با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران

رقابت 2713 داوطلب آزمون سراسری سال 1401 در دانشگاه مازندران

تاثیر دغدغه های کاری بر فرزندآوری اساتید زن/ قانونی برای انتقالی خانم ها به محل خدمت همسر وضع شود

دانشگاه علوم پزشکی مجازی از بین اعضای هیات علمی دانشجو می پذیرد

نشانه هایی از وجود حیات در سیاره مریخ

پنجاه و دومین ماراتن کنکور؛ آغاز رقابت داوطلبان آزمون سراسری 1401 از فردا

ورود دانشگاه محقق اردبیلی در نظام رتبه بندی لایدن / امسال 44 دانشگاه ایرانی در لایدن رتبه بندی شدند

بهبود کیفیت دیسک چند منظوره دیجیتالی با استفاده از نانوپوشش

استخدام کارمند فروش با حقوق ثابت، بیمه، پورسانت و پاداش در تهران

حدود 5 هزار داوطلب کنکور سراسری 1401 از فردا در مهاباد رقابت می کنند

پذیرش دانشجو در 13 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارس

مرکز تحقیقات گرافن با همکاری بخش خصوصی و دولت در هند راه اندازی می شود

خرید یک شرکت برای توسعه کسب و کار نانوکامپوزیت های باتری

44 دانشگاه ایرانی در بین برترین های رتبه بندی لایدن

تولید سلول های کیسه ای باتری های یون آلومینیوم-گرافن

فردا آغاز بزرگترین ماراتن علمی کشور در مازندران

تدوین سند جامع سلامت محور دانشجویان در دستور کار قرار گرفت

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان دانشجویان پیام نور

برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی

صعود تیم کوهنوردی چهارمحال و بختیاری به بلندترین قله خوزستان

تولید 1/5 تُن گلاب در دانشگاه آزاد خراسان شمالی/ از هر فرصتی برای اشتغال آفرینی استفاده می کنیم

دوره کارشناسی ناپیوسته حرفه ای حقوق فناوری اطلاعات در دانشگاه جامع علمی کاربردی

برگزاری دوره کارشناسی ناپیوسته حرفه ای حقوق فناوری اطلاعات در دانشگاه جامع علمی کاربردی

پذیرش دانشجوی ارشد آموزش پزشکی ویژه اعضای هیئت علمی

اعلام شرایط اسکان خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیر در سال تحصیلی جدید

کارنامه استان سمنان در رویداد عصر امید/ از معرفی 28 شرکت فناور تا ثبت 102 گروه پژوهشی

کارنامه استان سمنان در رویداد عصر امید/ از معرفی 28 شرکت فناور تا ثبت 102 گروه پژوهشی