مطالب مرتبط:
حذف ارز ترجیحی به نفع مردم است/همراهی مجلس با دولت در طرح تحول اقتصادی
حذف ارز ترجیحی به نفع مردم است/همراهی مجلس با دولت در طرح تحول اقتصادی
رییس جمهور: «تمام دغدغه دولت رفع مشکلات اقتصادی مردم است»
امام جمعه موقت زاهدان: مردم در جراحی اقتصادی دولت را همراهی کنند/ از احتکار خانگی خودداری شود
رفع مشکلات اقتصادی و ساماندهی بازار در اولویت دولت باشد
-185 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 30 اردیبهشت 1401 ساعت 23:402022-05-20سياسي

دولت برای تحقق مطالبات مردم و رفع مشکلات اقتصادی به صورت عملی وارد میدان شده است / تحول اقتصادی امروز نیازمند همراهی مردم با دولت است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان در پیام هایی نسبت به طرح اقتصادی دولت و هدفمندی یارانه های بیان داشتند که، - پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت" از گلستان، علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان در پیام هایی نسبت به طرح اقتصادی دولت و هدفمندی یارانه های بیان داشتند که، دولت برای تحقق مطالبات مردم و رفع مشکلات اقتصادی و جلوگیری از تورم و رسیدن به ثبات اقتصادی به صورت عملی وارد میدان شده است و قطعا همراهی، همدلی و حمایت همه آحاد مردم با دولت در این زمینه لازم است.

آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا در این خصوص گفت: اصلاحات اقتصادی اقدامی در راستای مصالح نظام و مردم است و دولت برای تحقق منافع مردم، رسیدن به ثبات اقتصادی با اجرای طرح یارانه به صورت عملی وارد میدان شده است.

وی با تأکید بر اینکه مردم و رسانه ها باید مراقب بوده تا بلندگوی دشمن نباشند، ادامه داد: رسانه های بیگانه نشان داده اند هیچگاه خیرخواه ملت ایران نبوده اند.

آخوند میرزاعلی بیان کرد: کسب رضایت مردم برای هر حکومتی واجب است و مردم صاحب حکومت هستند و مسئولان، خادم مردم هستند و درد و رنج آنان درد و رنج مسئولان است.

آخوند آدینه امام جمعه پیشکمر کلاله در این رابطه گفت: مردم با اعتماد به دولت، در اجرای طرح اقتصادی پیش رو مسئولان را همراهی کنند تا نتیجه این طرح به همه افراد جامعه باز گردد.

اوضاع به وجود آمده دولت راهگشا خواهد بود و قطعا عاقبت خوبی را برای اقتصاد کشور رقم خواهد زد.

مردم به دولت در طرح اقتصادی پیش رو اعتماد داشته باشند.

وی با تاکید براینکه، جوانان فریب فضای مسموم رسانه ای دشمن را نخورند، افزود: کسانی که با اجرای طرح هدفندسازی یارانه ها منافعشان در خطر است، در فضای مجازی علیه اقدام عدالت آمیز دولت به شدت کار می کنند.

آخوند فرهمند مدرس علوم دینی و کارشناس فرق و مذاهب از شهر فراغی نیز در این رابطه گفت: هدف دولت از اجرای این طرح قطع دست سودجویان و واسطه ها است و از مسئولان درخواست می کنم که نظارت مستمر و دقیق تر بر این طرح اقتصادی داشته باشند تا عده ای فرصت سوء استفاده نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه، متأسفانه برخی در تلاش هستند که از طریق فضای مجازی جامعه را به سمت آشفتگی و هرج و مرج هدایت کنند، افزود: تبلیغات گسترده دشمنان برای ایجاد یأس و ناامیدی در مردم و همچنین سوء استفاده آنان و کینه توزان از برنامه اقتصادی دولت است.

آخوند خوجملی امام جمعه نگین شهر و دستیار استاندار در امور اهل سنت نیز با اعلام حمایت از طرح اقتصادی دولت گفت: هدف و مقصد از این طرح اقتصادی کوتاه شدن دست افراد سودجو و سواستفاده کنندگان است و سود و منفعت آن به صورت مستقیم به خود مردم نفوذ کند.

وی با بیان اینکه، نیت، خدمت کردن به مردم است، افزود: یکی از اهداف دیگر این طرح اقتصادی این است که حق به حق دار برسد.

آخوند صفری امام جمعه شهر فراغی نیز با تاکید بر همدلی دولت و ملت برای موفقیت در این طرح بیان کرد: تحول اقتصادی امروز اقدام ارزشمندی است و اجرای هدفمند آن نیازمند کمک و همراهی مردم با دولت است.

در این ایام برنامه های جدیدی در حوزه اقتصاد نظام اسلامی در حال اجرا است و باید آن را مدیریت کرد.

وی با بیان اینکه تلاش دولت برای جلب رضایت مردم است، اظهار داشت: دشمن تلاش می کند باعث ایجاد تفرقه و مشکل برای کشور شود، بنابراین می طلبد دولت و مردم در همه بخش ها به ویژه بحث اقتصادی حامی هم باشند.

آخوند سخندان کارشناس علوم دینی بندر ترکمن نیز ضمن ابراز خرسندی و حمایت از طرح اقتصادی دولت گفت: این طرح باعث تنظیم بازار و شناسایی افراد سودجو می شود.

وی افزود: لازم است در راستای گرانی های اخیر، فروشندگان و تامین کنندگان اقلام پرمصرف انصاف را رعایت کنند و جلوی سواستفاده افراد سودجو را بگیرند.

زیرا انصراف از ارکان بنیادین دین مبین اسلام بشمار می رود.

وی با اشاره به اینکه مردم نیز مصرف و خرید خود را رعایت، کنترل و مدیریت کنند، افزود: مردم نگران نباشند.

قحطی صورت نخواهد گرفت و اقلام به وفور در بازار عرضه خواهد شد.

از مسئولین درخواست می کنم در راستای تنظیم بازار و کوتاه کردن دست سودجویان اقدام کنند و با جریمه و برخورد با آنها، دیگر نتوانند گران فروشی و سواستفاده کنند.

آخوند عبدالرحمان کر امام جمعه بندر ترکمن در این رابطه گفت: طرح جدید اقتصادی دولت به فرمایش مقام معظم رهبری طرح بزرگی است که لازم است همه از آن حمایت کنند.

وی افزود: آنچه قابل توجه است، این است که حال عموم مردم خصوصا قشر ضعیف جامعه در نظرگرفته شود و نظارت جدی بر بازار و قیمت ها انجام شود.

آخوند کر در ادامه گفت: اقلام ضروری و خوراکی مردم به وفور در بازار یافت شود، اینگونه راحت جلوی احتکار و سودجویی گرفته خواهد شد.

آخوند نیازقلیچ حنفی مدرس علوم دینی از سیمین شهر نیز در این خصوص گفت: دولت ها در راستای خدمت رسانی به ملت موظفند هر از گاهی قوانین و ضوابط گذشته را اصلاح کنند و ایده های نوین ارائه دهند، طرح جدید اقتصادی دولت و هدفمندی یارانه ها جهت برقراری عدالت اجتماعی و رفاه عمومی و توزیع عادلانه درآمدها ایجاد شده است.

وی افزود: در صورت موفقیت این طرح ان شاءالله دست سودجویان و رانت خوارها از منابع ارزی این ملت کوتاه شده و سود آن به نفع مردم تمام خواهد شد.

آخوند حنفی تصریح کرد: نباید از تبلیغات دشمن در فضای مجازی نسبت به این طرح متاثر شد و با نگرانی از معیشت، تشنج در جامعه ایجاد کرد.

چون دشمن همیشه در پی تحریم و تحقیر ملت بزرگ ایران بوده است.

به فضل خداوند منان، منابع طبیعی بی شماری به مردم ایران عنایت شده است، که دیگر ملت ها از آن محرومند، لذا نباید نگران قحطی و کمبود کالاها بود .

باید همه ما به خداوند منان توکل کنیم.

خدایی که رزق ما را در بطن مادر نوشته، در هر شرایط به همه اهل ایران رزق مضاعف خواهد داد، بشرطی که ما با خداوند منان صادق بوده و پایبند فرائض و واجبات باشیم و به وظیفه خود در قبال ملت عمل بکنیم.

آخون کرامتی فر مدرس و کارشناس علوم دینی هم در این رابطه گفت: مجریان و مدیران استانی طرح اصلاح هدفمند سازی یارانه ها را خوب تبیین کنند و از طریق ائمه جمعه شفاف سازی گردیده تا ابهامات مردم برطرف گردد.

چون سوالات زیادی در افکار عمومی ایجاد شده است و نیاز به جهاد تبیین است.

صدا وسیمای استان و افراد دغدغه مند و انقلابی وارد میدان شوند و از طرح دولت حمایت کنند تا عدالت اجتماعی به معنای واقعی کلمه اجرا شود.

وی افزود: رسانه ها و فضای مجازی نیز لازم است خوب عمل کنند تا مردم گرفتار شبهات مجازی که از طریق دشمن ایجاد می شود، نشوند و بتوانند حق را از باطل بتوانند تشخیص دهند.

آخوند کرامتی با ذکر این مطلب که کارشناسان و نخبگان استان به عنوان حلقه رابط دولت، مردم و رسانه ها نقش اساسی در تببین جزییات این دست طرح ها و تزریق آرامش به جامعه دارند، خاطرنشان کرد: بر این اساس دولت و دستگاه های متولی این برنامه اقتصادی بایستی با برگزاری جلسات مستمر با کارشناسان نسبت به اقناع نسبی این طیف اقدام کنند.

آخوند ابراهیم پایگذار مدرس علوم دینی قوشه سو مراوه تپه: مردم و خصوصا جوانان و دانشجویان با افزایش سواد رسانه ای، گول شایعه پراکنی های فضای مجازی را نخورند.

وی با حمایت از طرح اقتصادی دولت گفت: وظیفه امروز روحانیت روشنگری مسائل اقتصادی و اجتماعی مردم است.

زیرا خبرها و شایعه پراکنی های فضای مجازی در راستای متشنج و ملتهب کردن فضای جامعه است.

وی تاکید کرد: نوجوانان، دانشجویان و جوانان و آنهایی که با فضای مجازی بیشتر سروکار دارند، مراقب باشند و گول فضای مجازی را نخورند و هرچیزی را که در فضای مجازی دیدند، زود انتشار ندهند.

با افزایش سواد رسانه ای خود اول صحت و سقم موضوع را بررسی کنید و به شایعه پراکنی ها دامن نزنید.

با نشر هر موضوعی در فضای مجازی، آب در آسیاب دشمن نریزید.

آن افرادی که منافع شخصی و سودجوانه خود را از تصمیمات اقتصادی دولت در معرض خطر می بینند قطعا برای ایجاد فضای ملتهب کمک می کنند.

آخوند یوسف ایری امام جمعه سیجوال نیز در این خصوص گفت: هدف از طرح اقتصادی دولت اصلاح فاصله طبقاتی و از بین بردن دست سودجویان است.

وی با بیان اینکه، مردم صبور باشند چون آینده زیبایی پیش روی مردم است، افزود: مردم و خصوصا جوانان در فضای مجازی هوشیار باشند و مراقب پیام های کذب و شایع پراکنی های عده ای افراد سودجو و منفعت طلب باشند.

وی گفت: هدف از برنامه های پایه ای و اقتصادی دولت اصلاح فاصله طبقاتی و همچنین از بین بردن دست سودجویان را دارد.

آخوند نوریزاد در امام جمعه گنبد کاووس نیز در این رابطه گفت: اصلاح قیمت ارز و هدفمندی یارانه ها امری ضروری بود و دولت آقای رییسی برای اصلاح و بهبودی وضعیت اقتصادی موجود دست به این اقدام اساسی زده اند.

وی افزود: امیدواریم اجرای این طرح گشایشی در رفع مشکل تورم و وضعیت معیشتی مردم ایجاد کند.

امام جمعه گنبد کاووس گفت: هدف دولت در اجرای این طرح؛ کوتاه کردن دست سود جویان ارز و قاچاق کالاهای اساسی، اصلاح چرخه اقتصاد به نفع مردم و نیز توسعه امنیت اقتصادی، آسایش و رفاه برای مردم و جامعه بوده است و امیدواریم دولت مردان با برنامه ریزی اصولی و رعایت عدالت و صداقت در این امر مهم موفق باشند.

آخوند قزل امام جمعه قازان قایه نیز بیان کرد: اقدمات دولت و نظارت بر بازار به نفع مردم است.

وی با اشاره به اجرای طرح جدید هدفمندی یارانه ها گفت: این طرح در راستای نظارت بربازار و جلوگیری از احتکار کالا می باشد و همه اقدامات صوررت گرفته به نفع مردم است و گرانی کالا با ارائه کالا برگ تاثیری روی مردم نخواهد گذاشت.

امام جمعه قازان قایه بیان کرد: این طرح ها به مردم و خصوصا قشر آسیب پذیر جامعه کمک خواهد کرد و مردم در این خصوص دغدغه ای نداشته باشند.

آخوند غراوی امام جمعه مراوه تپه نیز گفت: مردم در ارایه کالا ها وجدان خود را در نظر بگیرند و در این اوضاع اقتصادی با دولت همسو باشند.

وی با توجه به شرایط روز اقتصادی و تاکیدات مسئولان گفت: احتکار کردن کالا به امید گران شدن از گناهان بزرگ در اسلام می باشد و لازم است مردم در ارایه کالا ها وجدان خود را در نظر بگیرند و در این شرایط اقتصادی با دولت همسو باشند.

وی تصریح کرد: مردم می توانند خود در مصرف کالاهای اساسی مدیریت نمایند.

آخوند احمدی مدرس علوم دینی کلاله نیز گفت: برنامه های اقتصادی دولت و جراحی اقتصادی به نفع همه مردم است.

وی افزود: برنامه های اقتصادی دولت و جراحی اقتصادی به نفع همه مردم است و ان شاءالله مردم عواید آن حاصل این برنامه را خواهند دید.

آخوند احمدی با بیان اینکه، شکر نعمت های الهی نعمات را افزون می کند، افزود: اما کفران نعمت همه نعمات را از کف بدر می کند.

آخوند هوشمند امام جمعه اینچه برون نیز گفت: طرح اقتصادی دولت در جهت حمایت و دستگیری از نیازمندان و اقشار کم درآمد است.

وی با اعلام حمایت از طرح اقتصادی دولت گفت: از مردم انتظار می رود از طرح دولت حمایت و همراهی نموده و گوش به تبلیغات سو دشمنان ندهند.

وی بیان کرد: این طرح در راستای جلوگیری ار احتکار کالا و نظارن بر بازار است.

مردم به اندازه مصرف، خرید کنند و اگر چنین شود مردم بیشتری بهره مند خواهند شد.


کلید واژه ها: اقتصادی - مدارس علوم دینی اهل سنت - اهل سنت استان گلستان - پایگاه اطلاع رسانی - شورای برنامه ریزی - مدارس علوم دینی - علما و روحانیون - مشکلات اقتصادی - هدفمندی یارانه - اهل سنت - گلستان - دولت - استان گلستان - مطالبات مردم - اطلاع رسانی - برنامه ریزی - طرح اقتصادی - مردم - رفع مشکلات - علوم دینی - دبیرخانه - روحانیون - اصلاحات اقتصادی - هدفمندی - مطالبات - برنامه - مشکلات - همراهی - پایگاه - یارانه

آخرین اخبار سرویس:
افزایش گشت ارشاد خواسته مردم است | از بدحجاب ها جریمه نقدی گرفته شود.

آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری ایرانسل در نیشابور

آیا داماد از پدر زن خود ارث می برد؟

علم الهدی: در رأس تیم مذاکرات قهرمان ایرانی، یک جوان متدین نماز شب خوان قرار دارد

تنگناهای معیشتی کتابداران قابل کتمان نیست

24 سری جهیزیه با هدف ترویج ازدواج آسان در شهرقدس اهدا شد

غوغای مردم یاسوج در استقبال از سلام فرمانده

24 سری جهیزیه با هدف ترویج ازدواج آسان در شهرقدس اهدا شد

کاهش نسبی دما هوا طی امروز و فردا در ایلام

امام جمعه موقت زاهدان: سیستان و بلوچستان با خشکسالی مواجه است/ مردم در مصرف آب دقت کنند

انتقاد بسیج دانشجویی یزد از سخنان اخیر مسیح مهاجری

دستور حاج قاسم سلیمانی برای آزادی شرور معروف

بازگرداندن 23 هزار میلیارد تومان از امکانات شهرداری تهران طی 10 ماه اخیر

بندر بوشهر آماده پشتیبانی از تردد مسافران جام جهانی است

نماینده مجلس: امیدواریم مذاکرات برجام به نتیجه برسد

مسؤولان با برنامه ریزی و حمایت از کشاورز، باعث خودکفایی کشور در تولید گندم شوند

چگونه یک رمز عبور قوی وای فای ایجاد کنیم

کتابهای شهید چمران

پیام تسلیت رییس رسانه ملی به مناسبت درگذشت ام الشهید بابایی

تکریم و معارفه امام جمعه رحیم آباد رودسر

مروری بر خطبه های ائمه جمعه برخی شهرهای لرستان

اگر ملت ایران با امام خمینی همدل نبودند انقلاب اسلامی رخ نمی داد

10 گروه فعال در زمینه فروش سؤال های جعلی کنکور در ایران دستگیر شدند

شروع پشتیبانی از محبوب ترین پیام رسان جهان در رایچت

جدیدترین موضع گیری وزیر خارجه عمان در قبال جنگ یمن

هشدار دادستان رباط کریم به متخلفین/ به سراغ تمام کسانی که توهم صیانت قضایی دارند می آییم

هشدار دادستان رباط کریم به متخلفین/ به سراغ تمام کسانی که توهم صیانت قضایی دارند می آییم

بازدید وزیر فرهنگ از مجموعه فرهنگی هنری برج موزه آزادی تهران

استاندار تهران: باید درب اتاق فرمانداران و مدیران به روی مردم باز باشد/ تحت فشار هیچ فرد و گروهی فرماندار را تغییر نمی دهیم

علم الهدی: از اول گفتم قطر تله آمریکایی ست / محل مذاکرات را به قطر منتقل کردند تا ما عقب نشینی کنیم / اما در راس تیم مذاکره یک جوان متدین امام صادقی است

تشکیل میز جمهوری آذربایجان در وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

امام جمعه ی قرچک : دستگاه سیاست خارجی مراقب ترفندهای جدید آمریکا باشد

مسئولان به مساله ازدواج جوانان به صورت ویژه نگاه کنند

امام جمعه قزوین از جانباز پرویز دشتی عیادت کرد

دغدغه اراذل و اوباش، توزیع کنندگان مواد مخدر است

استاندار تهران: باید درب اتاق فرمانداران و مدیران به روی مردم باز باشد/ تحت فشار هیچ فرد و گروهی فرماندار را تغییر نمی دهیم

باید فرهنگ ازدواج آسان در بین جوانان ترویج داده شود

علم الهدی: از اول گفتم قطر تله آمریکایی ست / حکومت وابسته آمریکایی به عنوان دلال مجانی آمد وسط / محل مذاکرات را به قطر منتقل کردند تا ما عقب نشینی کنیم / اما در راس تیم مذاکره یک جوان متدین امام صادقی است

آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری ایرانسل در نیشابور

واکنش عبدالکریم حسین زاده نماینده پیشین مجلس به تلاش برای حذف وریا غفوری از استقلال

اول ذیحجه، سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع)

امام جمعه ایلام: فریب الفاظ زیبای دشمنان را نخوریم

«محمدحسین سلطانی فر» رییس دفتر حافظ منافع ایران در قاهره می شود

دولت ظرفیت خوبی برای پیشرفت دارد

توجه به جایگاه بانوان از صدر اسلام مورد عنایت بوده است

چهره واقعی آمریکای جنایتکار معرفی شود

رواج سبک زندگی غیر اسلامی در جامعه یکی از موانع ازدواج است

تصمیم نهایی دولت در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان چیست؟

چرا بالاترین مقام شهری در مکزیک با یک تمساح ازدواج کرد؟

باحزب بازی از توانمندی نیروهای جاسکی چشم پوشی نکنید

بهره برداری از پروژه آبرسانی به 42روستا در بخش سندرک میناب

مشکل آب شرب روستای حسین کلولی تا رفع کامل به طور جد دنبال خواهد شد

نماز جمعه شهرستان های هرمزگان 10 تیرماه

امام جمعه اراک: هپکو، آذرآب و ماشین سازی اولویت سفر هیئت دولت باشد/ برای شرکت آذرآب خون دل ها خورده شد

مسئولیت اصلی و محوری در جریان عظیم اربعین، کار فرهنگی است

تصویر: دیوار بیرونی مرقد حضرت آیت الله صافی گلپایگانی

عیادت رییس بنیاد شهید از جانباز افغانستانی مدافع حرم در مشهد

مسئولان در راستای رفع موانع ازدواج قدم بردارند

آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است

توصیه های رهبر انقلاب به زوج های جوان و خانواده ها

چند درصد تهرانی ها مستاجر هستند؟

«کونیکو یامورا» مادر تنها شهید ژاپنی درگذشت

افتتاح پروژه تقاطع غیر همسطح شهید مهدوی قائم شهر تا شهریور

تاکید امام جمعه کیش بر تامین و تجهیز الزامات مقابله با بحران

امروز اگر متدینین در راس کشور باشند، مملکت و مردم رشد می کنند

مادر ژاپنی شهید محمد بابایی درگذشت

امام جمعه اردبیل: «ایران تمام مراحل توان هسته ای را بومی سازی کرده است»

یکی از اهداف برگزاری جشنواره ها الگو سازی است

احداث کانال هدایت آب سد بردول در پارسیان

دشمن از کانال فرهنگی تیشه به ریشه انقلاب می زند

روابط با همسایگان اثرگذاری تحریم ها را کاهش داد

آیین نامه رتبه بندی معلمان در مسیر ابلاغ

حضور خاتمی، سیدحسن خمینی و کروبی در یک مراسم/ ببینید

پیوند آسمانی زیر سایه پر مهر امام مهربانی

مادر ژاپنی شهید «محمد بابایی» درگذشت

مسؤولان ارتباط خود با مردم را بیشتر کنند

امام جمعه سیریک: خانواده ها فرهنگ ازدواج آسان را توسعه دهند

درگذشت کونیکو یامامورا مادر ژاپنی شهید محمد بابایی

پادشاه اردن برادرش را به عنوان معاون خود انتخاب کرد | هدف از این انتخاب چیست؟

آیا انتخاب عادل دوایی فر به عنوان مشاور عمرانی شهردار دزفول قانونی بوده است؟

مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور اجرایی شود | نرخ باروری در استان مرکزی مطلوب نیست

اجرای طرح نخبه پروری دانش آموزان در لرستان

دولت در مساله مسکن و ازدواج جوانان ورود جدی و عملیاتی داشته باشد

نورمفیدی: دولت با فرار مالیاتی برخورد کند/ زندگی های ما باید رنگ و بوی زندگی علی (ع) و فاطمه (س) باشد

«محمدرضا احمدی نژاد» سکاندار شهرداری فردیس شد

«کونیکو یامورا» مادر تنها شهید ژاپنی دفاع مقدس درگذشت

حجاج از فرصت حج بهترین بهره برداری را داشته باشند 

آمریکا بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در جهان

لزوم الگوبرداری از خانواده کامل، امام علی و حضرت زهرا

آقایان مدیر، در قبال ازدواج جوانان مسئول هستید

امام جمعه کرمان: آمریکا خود را کدخدای جهان می داند

مادر ژاپنی شهید محمد بابایی درگذشت

امام جمعه موقت خرم آباد: اجاره خانه ها کمر مستأجران را شکسته است

بهره برداری از سه سایت ارتباطی روستایی ایرانسل در سیاهکل

مادر ژاپنی شهید محمد بابایی درگذشت

اصول تربیتی زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)

حضرت علی(ع) اول ازدواج مستأجر بود/ مسیر ازدواج را نباید سخت گرفت

جهیزیه رنگین یا معامله سنگین؟ رسمی غلط در مراسم های عروسی

زمزمه های جنگ جهانی سوم به گوش می رسد

هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی ابتکاری ارزنده از مقام معظم رهبری است

دولت برای تحقق مطالبات مردم و رفع مشکلات اقتصادی به صورت عملی وارد میدان شده است / تحول اقتصادی امروز نیازمند همراهی مردم با دولت است

دولت برای تحقق مطالبات مردم و رفع مشکلات اقتصادی به صورت عملی وارد میدان شده است / تحول اقتصادی امروز نیازمند همراهی مردم با دولت است