مطالب مرتبط:
معاون وزارت آموزش و پرورش: نمایندگان مجلس برای اجرای رتبه بندی معلمان کمک کنند
لزوم کمک نمایندگان مجلس برای اجرای رتبه بندی معلمان
خبرمهم رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخصوص زمان دقیق اجرای رتبه بندی معلمان
درخواست آموزش و پروش از مجلس در خصوص اجرای رتبه بندی معلمان
برنامه جدید آموزش و پرورش بعد از اجرای قانون رتبه بندی معلمان
-218 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 ساعت 16:572022-05-18سياسي

معاون وزارت آموزش و پرورش: نمایندگان مجلس برای اجرای رتبه بندی معلمان کمک کنند


معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از نمایندگان خواست در موضوعات مختلف آموزش و پرورش از جمله اجرای رتبه بندی، ساماندهی نیروهای خدماتی و تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش کمک شایانی داشته باشند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازدنیای معدن، نشست صمیمانه مسئولین آموزش و پرورش با نمایندگان مردم شهرستان های استان تهران در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات سردار سلیمانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

در این نشست صمیمانه نمایندگان مجلس با مدیرکل شهرستان های استان تهران که به مناسبت گرامیداشت ایام بزرگداشت مقام معلم برگزار شد، نمایندگان با بیان نکات و  نقطه نظرات خود  بر تعامل بیشتر نظام تعلیم و تربیت با مجمع نمایندگان استان تاکید کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شأن ملی دارند سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم  دماوند و فیروزکوه در این نشست صمیمی گفت: نمایندگان جایگاه ملی دارند و باید از مشورت شان همیشه استفاده شود چرا که دلسوزترین افراد نسبت به شهر و همکاران هستند.

وی در خصوص اجرای برنامه های استانی و شهرستانی گفت: اگر در اجرای برنامه ای نیاز به حضور نمایندگان است باید ارکان تصمیم گیری در ابتدا با ایشان هماهنگ شوند چون که ما موظفیم طی هفته روزهای مشخصی را در جلسات مجلس حاضر باشیم چرا که آن وظیفه ملی است، گاهی این عدم هماهنگی و حضور ممکن است باعث دلخوری عزیزان شود.

رسولی نژاد در ادامه از تعاملی که بین نمایندگان استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان وجود دارد ابراز خرسندی کرد و بر افزایش سطح آن تاکید داشت.

برای پیشبرد اهداف انقلاب باید از نیروهای متخلق، متبحر، انقلابی و دلسوز استفاده کنیم حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان نیز در این نشست اظهار کرد: در گذشته عدم هماهنگی بین نمایندگان مجلس و دولت وجود داشته و آن گونه که باید از نیروهای دلسوز نظام استفاده نشده است، مسیر ما مسیر انقلاب و حزب ا.

است،  اگر می خواهیم اهداف نظام به خوبی پیش رود باید از نیروهای متخلق، متبحر، انقلابی و دلسوز استفاده کنیم تا بتوانیم خدمتی در خور به نظام اسلامی و انقلاب که ماحصل خون شهیدان گرانقدر است، داشته باشیم.

تقویت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیرکل آن، تقویت نظام آموزش و پرورش و انقلاب است سید علی یزدیخواه  نماینده محترم مردم شریف اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات با اشاره به اینکه تقویت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر کل آن تقویت نظام آموزش و پرورش و انقلاب است و توضیح  اینکه شهرستان های استان تهران چه اقتضائاتی دارد گفت: اکثر نیروهای خوب و توانمند  شاغل در شهر تهران و ستاد که وظیفه  تصمیم گیری وزارت آموزش و پرورش  را دارند از نیروهای خوب و توانمند شهرستان های استان تهران هستند.

وی با اشاره به اینکه باید با برنامه ریزی دقیق برای اوقات فراغت دانش آموزان تصمیمات ویژه و جدی گرفته شود، افزود: اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران باید نقشه راهی برای آموزش و پرورش استان ترسیم کند همچنین در رابطه با افت تحصیلی دانش اموزان در دوران کرونا باید برنامه ریزی داشته باشیم و با ایجاد ساز و کار مناسب، دانسته های معلمان را به روزرسانی کنیم.

یزدیخواه در ادامه با اشاره به اینکه باید درخواست ها و ظرفیت نمایندگان ویژه مورد بررسی قرار گیرد از تعاملی که بین آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و مجمع نمایندگان وجود دارد تشکر کرد.

ترفیع مقام معلم وعده الهی است حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک نیز در ادامه نشست بیان کرد: ترفیع مقام معلم وعده الهی است، ما باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با چشم انداز سند تحول بنیادین به دنبال تحول گرایی در آموزش و پرورش باشیم.

 وی با اشاره به اینکه همه سطوح مدیریتی آموزش و پرورش مهم است چرا که نقش رهبری در نظام تعلیم و تربیت دارد، گفت: مدیر آموزش و پرورش باید فردی شجاع، مدیر و مدبر، خداترس و باسواد باشد تا بتواند در جهت تحقق وعده ها تلاش کند.

نوش آبادی گفت: کشف و آموزش و ارتقای سطح دانش منابع انسانی و تبدیل به استعدادهای بی بدیل و شناسایی آن خارج از روابط دوستانه و محدود باعث می شود که افراد جامع تر و توانمند تر در چرخه تصمیم گیری حضور یابند و استفاده از تجربیات ایشان باعث تحول در نظام آموزش و پرورش خواهد شد.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در ادامه گفت: برای پیشبرد اهداف باید مشوق های عالی و خوب هم در نظر گرفته شود.

وی گفت: همانگونه که نمایندگان نباید در امور جاری نظام تعلیم و تربیت دخالت داشته باشند ولی باید به وظیفه نظارتی خود هم به خوبی عمل کنند.

در انتخاب افراد باید تدین، انقلابیگری و روحیه جهادی اولویت داشته باشد فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت نیز در این نشست گفت: در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های مختلف از جمله کمیسیون آموزش و تحقیقات می تواند در راستای پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت  می توانند بسیار کارساز و موثر باشند.

وی گفت: بعد از هر انتخاباتی رویش های جدیدی ایجاد  می شود، در این راستا در آموزش و پرورش نیز هر اتفاقی باید حساب شده صورت پذیرد.

هرچند که هر کسی که در آموزش و پرورش با هر گرایشی خدمت کرده باید تکریم  شود ولی در انتخاب افراد باید تدین انقلابیگری و روحیه جهادی اولویت داشته باشد ، همچنین باید از بکارگیری افراد شبهه دار یا مخالف جریان انقلابی اجتناب شود چرا که افراد نالایق ممکن است با تصمیمات خطای خود ضربه نظام تعلیم و تربیت بزنند.

بشیری گفت:  انتظار است در شرایط کنونی همه با هم کمک کنیم تا در نظام تعلیم و تربیت رشد شایانی صورت پذیرد همچنین باید کمک کنیم با تبدیل به احسن کردن املاک و مستغلات مشکل تامین فضای آموزشی به حداقل برسد.

تعامل بیشتر به رفع چالش ها کمک می کند حسین حق وردی نماینده مردم شهریار شهرقدس و ملارد نیز در این نشست گفت: تعامل با نمایندگان مجلس به دلیل اشراف بیشتری کخ نسبت به شهرهای خود دارند باعث می شود تحلیل جامعه تری در جهت رفع مشکلات داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه شهرستان های استان تهران پر چالش ترین استان کشور است، ادامه داد: اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران همچون یک کشور کوچک با انواع چالش ها دست و پنجه نرم می کند که برای پیشبرد اهداف باید بر هم افزایی و تعامل بیشتر تاکید داشته باشیم تا بتوانیم به رفع چالش ها و مشکلات کمک کنیم.

برای اولین بار در کشور مجمع نمایندگان استان یکپارچه همراه آموزش و پرورش هستند قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش نیز در این نشست با تقدیر و تشکر از حضور یکپارچه نمایندگان این استان اظهار کرد: برای اولین بار است که در کشور مجمع نمایندگان یک استان که همه مفتخر به مقام معلمی هستند برای تبریک ایام بزرگداشت مقام معلم در اداره کل جمع شده اند.

وی گفت در هیچ جای کشور اینگونه نمایندگان استان پایه کار آموزش و پرورش نیستند و باید از این ظرفیت به خوبی و در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت بهره مند شد.

وی همچنین از نمایندگان خواست در موضوعات مختلف آموزش و پرورش از جمله اجرای رتبه بندی، ساماندهی نیروهای خدماتی و تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش کمک شایانی داشته باشند.

مسعود بهرامی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده ازقبیل چالش های بازگشت به آموزش حضوری، کمبود فضای آموزشی و نیروی انسانی، تجهیزات و مشکلات پیشرو در بحث ساماندهی نیروی انسانی ارائه کرد و در ادامه حاضرین با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود بر تعامل سازنده و گسترده تر در جهت رفع موانع و مشکلات نظام آموزشی در استان تاکید کردند.

 
کلید واژه ها: آموزش و پرورش - نمایندگان - نمایندگان مجلس - وزارت آموزش و پرورش - مجلس شورای اسلامی - استان تهران - آموزش - پرورش - شورای اسلامی - شهرستان - وزارت آموزش - استان - اداره کل آموزش و پرورش - سید احمد رسولی نژاد - رتبه بندی - بزرگداشت مقام معلم - مجلس - تهران - رتبه بندی معلمان - احمد رسولی نژاد - نمایندگان مردم - مجمع نمایندگان - سردار سلیمانی - تعلیم و تربیت - برگزار - اسلامی - نیروی انسانی - تعامل بیشتر - شورای - معاون

آخرین اخبار سرویس:
دورهمی نوجوانان شیرازی و ضرورت مدارای اجتماعی

انتظارم از مجلس تصویب قوانینی برای حراست از خون شهدای هسته ای است

استخدام کارشناس بازرگانی در یک شرکت بازرگانی در محدوده بهارستان - تهران

حضور 33 روحانی در مناطق روستایی برای آموزش مددجویان

آغاز رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی

در اولین روز مذاکرات رفع تحریم ها در قطر چه گذشت؟

استخدام مسئول دفتر با بیمه در یک شرکت مهندسی ساختمان در اصفهان

استخدام کارگر ساده آقا جهت تمیز کردن ماشین آلات صنعتی cnc در تهران

مجلس خروج از NPT را بررسی کند تا آمریکا بترسد

به نظر می رسد توافق در دسترس باشد

رصد وضعیت آسفالت 12 خیابان اصلی تهران با اسکنر| پستی و بلندی خیابان های تهران رفع می شود

بررسی تقاضای استرداد لایحه ایجاد 3 منطقه آزاد مسکوت ماند

آیت الله اعرافی: سرنوشت امت اسلامی به ملت ایران گره خورده است

مراسم چهلم شهید صیاد خدایی در 9 تیر برگزار می شود

گام دوم انقلاب اسلامی دشوارتر، حساس تر و ارزنده تر است

بررسی استرداد لایحه ایجاد مناطق آزاد سرخس، دوغارون و مازندران مسکوت ماند

بازگشت یک چهره دیگر دولت اشرف غنی به افغانستان

فرآیند عضویت نمایندگان جدید در کمیسیون های مجلس مشخص شد

توضیحاتی پیرامون سفر اخیر زیارتی استاندار خوزستان

سقط جنین و خداباوری و حق حیات

جمع آوری 15 عدد موتور تلمبه غیرمجاز از رودخانه های خراسان رضوی

برگزاری سومین همایش علمی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ارتش

آزمون سردفتری در آذر ماه برگزار خواهد شد

بررسی نقش صنوف در اقتصاد کشور در «زنجیره»

نگاهی به مشکلات زنبور داران آذربایجان شرقی در «ارمغان طبیعت»

«مهر علی و زهرا» از شبکه رادیویی تهران

ایران از کشورهای موفق در حوزه سلامت است

سند امنیت غذایی کشور رسما به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شد

تصاویر/ بزرگداشت شهدای هفتم تیر در حرم حضرت معصومه(س)

اعضای کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام جلسه تشکیل دادند

«خیوه» پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2024

حذف پیمانکاران در مدیریت شهری کرج

استخدام مسئول دفتر با بیمه و بیمه تکمیلی در سعادت آباد

روایت ملائکه از کبوتر پناهنده به امام رضا

استخدام مسئول ثبت نام با بیمه در آموزشگاه زبان پردیسان در شعبه شهرک غرب

تکلیف رتبه بندی معلمان چرا روشن نمی شود؟

دولت تاثیر تحریم ها در مشکلات اقتصادی را به کلی انکار می کند/ مشاوران اقتصادی رییس جمهور، اعداد و ارقام واقعی را به ایشان منتقل نمی کنند

آگهی آزمون سردفتری

شورای امنیت باید عواقب انسانی تحریم ها را ارزیابی کند

واکنش جدید دادگستری فارس به کشف حجاب بلوار چمران | برخورد قضایی می شود

آغاز به کار دومین روز از ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی

برای تبیین نقض حقوق بشر آمریکایی از هیچ گونه اقدامی دریغ نمی کنیم

آغاز به کار دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیروهای مسلح

آبروریزی مذاکره کننده ارشد ایران در قطر!/ عکس

سازمان ثبت برنامه تحولی خود در حوزه فناوری اطلاعات را با محور هوش مصنوعی طرح ریزی کرده است

4 هزار و 549 میلیارد ریال سوءاستفاده مالی در سیستان و بلوچستان کشف شد

عرفاتی سرپرست خبرگزاری ایسنا شد/ انتصاب اعضای هیات مدیره این خبرگزاری

سرپرست جدید خبرگزاری ایسنا منصوب شد

آرامگاه ابن یمین فرومدی ثبت ملی شد

تصاویر/ مراسم گرامیداشت شهید بهشتی در شهرستان ماکو

رونمایی از عکس دیده نشده شهید بهشتی در حوزه هنری + عکس

مشاور احمدی نژاد بخاطر توهین به مدیر احمدی نژاد دادگاهی شد!

آزمون سردفتری آذرماه برگزار می شود

استخدام بازاریاب ویزیتور مواد غذایی با حقوق ثابت، پورسانت، پاداش در البرز

استخدام مهندس برق و قدرت با بیمه در شرکت بهساز تابلو آسیا در تهران

حضور 33 روحانی در مناطق روستایی برای آموزش مددجویان

کشف بیش از 3 هزار کیلوگرم انواع موادمخدر در لرستان/ 20 باند متلاشی شدند

دور جدید طرح ملی تلاوت قرآن در سراسر کشور آغاز شد+لینک ثبت نام

وزیر ارشاد: اعضای هیأت نظارت بر نشر باید نسبت به ارزش های اسلامی غیرت داشته باشند

وزیر یمنی به فارس: دشمن از آتش بس برای تقویت نفوذ بهره برداری می کند

تحلیل عباس عبدی از گرداندن چند متجاوز به ناموس با وانت در مرند

استخدام شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: داد مردم از تورم 53 درصد درآمده/ عملکرد دولت در حذف ارز ترجیخی قابل دفاع نیست

استخدام شرکت آسان پک

اینکه یک رییس جمهور وعده گرانی بدهد از عجایب است/ یک جمع عاقل باید راه برون رفت از شرایط موجود را ارائه کند

استخدام هلدینگ فیدار نیروی کاسپین

مهدی عرفاتی سرپرست خبرگزاری ایسنا شد

آغاز کنکور سراسری 1401/ تعداد داوطلبان و زمان اعلام نتایج

بررسی ابعاد سرقت از بانک ملی با حضور مسئولان وزارت اطلاعات در مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد / شرط بازگشت آمریکا به میز مذاکره برجامی و مذاکره مستقیم

توصیه اخلاقی امام جواد (ع) درباره زندگی در دنیا؛ حضرت آیت الله جوادی آملی تشریح کرد

مسیر مشهد به نجف با 165 پرواز پرترددترین مسیر پروازی

در اولین روز مذاکرات رفع تحریم ها در دوحه چه گذشت؟

دریای خزر میراث و سرمایه کشورهای ساحلی است

استخدام نیروی خدماتی آقا برای یک کلینیک در تهران

استخدام کارگر ساده و فنی برای یک کارخانه در شهر قدس

تذکر جدی فراکسیون کارگری مجلس به رییسی | دولت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را تعیین تکلیف کند

استخدام انباردار با بیمه در شرکت سرآمد طب پارایه در شهرک صنعتی صفادشت

استخدام تعدادی کارگر ساده آقا جهت پیک پیاده در تهران

ملاحظاتی در باره گرداندن چند متجاوز به ناموس، با وانت در شهر مرند

استخدام کارشناس تامین خارجی با بیمه و پاداش در شرکت پناپ در خراسان رضوی

چرا باید از عملکرد وزارت نیرو در دولت روحانی تحقیق و تفحص شود؟

استخدام سالن کار، وسط کار و ظرفشور برای یک رستوران در همدان

برگزاری نشست ساماندهی تالاب بندرانزلی و رودخانه های رشت در پایتخت

مسیح مهاجری:اگر شهید بهشتی امروز در میان ما بود، در حصر بود/ شهید بهشتی هرگز دروغ را در هیچ زمینه و اندازه ای برنمی تابید

شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک ایران زمین برگزار شد

نمازخانه های بین راهی خراسان جنوبی برای اقامه نماز فعال باشند

برگزاری همایش افشای حقوق بشر آمریکایی با سخنرانی دبیر ستاد حقوق بشر

ویژه برنامه های رادیو ایران در سالروز شهادت امام محمد تقی (علیه السلام)

گام دوم انقلاب؛ حرکت به سمت افق های روشن

تذکر فوری در مجلس برای تعیین تکلیف حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

اشتغال جوانان با ارائه محصولات فرهنگی در بوستان ها و مراکز تجاری

هشت توصیه رهبر انقلاب به عدلیه

فال ابجد امروز چهارشنبه 8 تیر/ از خبری شاد می شوی!

استخدام مهندس شیمی فرآیند در یک شرکت معتبر در لرستان

استخدام مدیر کافی نت در کافی نت دیتانت در رودسر

دستگاه های اجرایی برای تحقق اهداف جوانی جمعیت باید هم افزایی داشته باشند

چرا باید از عملکرد وزارت نیرو در دولت رحانی تحقیق و تفحص شود؟

لقب امیر تتلو به الهام چرخنده + عکس

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور مشخص شد

معاون وزارت آموزش و پرورش: نمایندگان مجلس برای اجرای رتبه بندی معلمان کمک کنند

معاون وزارت آموزش و پرورش: نمایندگان مجلس برای اجرای رتبه بندی معلمان کمک کنند