مطالب مرتبط:
برگزاری حضوری کلاس های درس دانشگاه خوارزمی در ترم آینده/شرط حضور؛ داشتن کارت واکسن
کارستان و اتاق اصناف استان سمنان همکاری می کنند
ضرورت به رسمیت شناختن استقلال دانشگاه ها و عدم مداخله نهادهای بیرونی
ادامه واکنش ها به انتخابات تکواندو/ همتی: حضور نماینده دانشگاه آزاد در مجمع غیرقانونی بود
انتصاب دکتر شیخ زاده به عنوان سرپرست دانشگاه بجنورد
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 6 بهمن 1400 ساعت 18:222022-01-26دانش

درس های دانشگاه، کارگاه و کارورزی به اصناف سپرده می شود


رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ظرفیت کارگاهی، آزمایشگاهی، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در خدمت اتاق اصناف است و تصمیم برآن است تا مجموعه درس های دانشگاه، - وی یادآور شد: به لحاظ جایگاه، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دومین دانشگاه آزاد کشور و به لحاظ رتبه بندی ها در مجموعه 100 دانشگاه برتر آسیا و همچنین جزء 500 دانشگاه برتر دنیاست.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از نظر ظرفیت های فیزیکی دانشگاه قریب به یک هزار میلیارد تومان تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی دارد که تقریبا این کارگاه ها و تجهیزات در کشور بی نظیر است، برای مثال یکی از بزرگ ترین کوره های ریخته گری در دانشگاه های کشور امروز متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد است.

بیشتر بخوانید: همکاری دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی و اتاق اصناف سمنان" مرادی با تشکر ویژه از رییس اتاق اصناف مشهد افزود: توانستیم در مجموعه دانشگاه های کشور نخستین تفاهم نامه را با اتاق اصناف منعقد کرده و امیدواریم بتوانیم به عنوان یک الگو در کل کشور این همکاری ها را در زمینه های مختلف ادامه دهیم.

آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برای برگزاری دوره های ویژه اصناف رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی بر همکاری های دوجانبه اتاق اصناف و دانشگاه آزاد در حوزه های آموزشی با وجود ظرفیت های بی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تأکید کرد و گفت: می توانیم دوره های خاصی را در زمینه های مختلف از جمله طراحی لباس، درودگری و .

متناسب با تقاضا تعریف کنیم که منتهی به مدرکی قابل ترجمه شود، حتی استادان ما می توانند در کارگاه ها و فضاهایی که شما در اختیار ما قرار می دهید، حضور یافته و دوره های ویژه مورد نظر شما را که منتهی به صدور مدرک می شود را تدریس کنند به این ترتیب ما می توانیم در اتاق اصناف نقش آفرینی کنیم.

مرادی اظهار کرد: بنابراین نخستین بحث ما دوره های منتهی به صدور مدرک میان اصناف و صاحبان حرف و مشاغل است که دانشگاه با کمال میل آمادگی دارد این دوره ها را بدون کمترین تلاش و با شهریه های بسیار اندک مدیریت کند.

توانایی برگزاری دوره های متفاوت را داریم رییس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد افزود: توانایی برگزاری بسیاری از دوره ها با عنوان طراحی لباس، طراحی صنعتی، مشتری مداری، مدیریت کسب و کار و.

را در مقاطع کاردانی و کارشناسی داریم، حتی برگزاری دوره های خاص برای صنف طلا و جواهر، در مقطع کارشناسی را تعریف کرده و در مجموعه اتاق اصناف و در کل کشور توانایی برگزاری این دوره ها که منجر به مدرک کارشناسی قابل ترجمه می شود را داریم، ضمن اینکه این مدرک قابل ارائه به مراجع معتبر کشور و دنیا است.

مرادی یادآور شد: در مقاطع کارشناسی ارشد این امکان را داریم که اگر اصناف دوره خاصی را مد نظر قرار بدهند از طریق شورای گسترش آموزش عالی درخواست را ارسال و پس از دفاع از تهران مجوز برگزاری این دوره ها را خاص اصناف بدون برگزاری کنکور دریافت کنیم و نسبت به طراحی، راه اندازی و اجرای آن اقدام کرده، چنانچه امکان برگزاری این دوره ها در دانشگاه نبود با هماهنگی دانشگاه، استاد در فضایی که اصناف صلاح می دانند، حضور یافته و نسبت به تدریس دانشجویان اقدام کند، ضمن اینکه کارگاه ها و آزمایشگاه های ما کاملاً در اختیار اتاق اصناف قرار داده می شود.

فعالیت حدود 510 آزمایشگاه و کارگاه در دانشگاه آزاد استان و 283 آزمایشگاه در واحد مشهد وی اعلام کرد: چندین آزمایشگاه استاندارد و مورد تأیید معاونت ریاست جمهوری به ویژه در حوزه ی صنایع غذایی و استاندارد سازی تولید و ساخت در زمینه صنایع غذایی و کسب و کارهای تولیدی کوچک در اختیار داریم که این ظرفیت در استان خراسان رضوی چیزی حدود 510 آزمایشگاه و کارگاه است و در شهر مشهد به 283 آزمایشگاه می رسد که برخی از این آزمایشگاه ها در کشور بی نظیر هستند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی از امکان تخفیف و شرایط پرداخت ویژه برای افرادی که توسط هیئت مدیره اتاق اصناف معرفی بشوند نیز خبر داد.

تأکید بر نقش آفرینی دانشگاه آزاد اسلامی در فضای کسب و کار و فضای اجتماعی وی بیان کرد: بحث ارتباط با مشتری یکی از مباحث جدی کسب و کارهای دنیاست که در بحث دوره های کوتاه مدت برای اصنافی مانند صنف خیاطان، آرایشگران، مبل سازان و سایر صنوف است، در دانشگاه افراد متخصصی در بحث مشتری مداری داریم که می توانند دوره های ویژه ارتباط با مشتری را برگزار کرده و ما را یادآور شوند به اینکه ارتباط با مشتری یک ثروت تمام ناشدنی و یک مزیت جدی رقابتی است.

مرادی گفت: شاید نتوان در مورد قیمت ها رقابت جدی داشت؛ اما در حوزه ارتباط با مشتری و ارتباط با ارباب رجوع دوره های بسیار خوب و کارگاه های ویژه ای را می توانیم برای اصناف طراحی کنیم که البته برگزاری این دوره ها از سوی دانشگاه برای مباحث اقتصادی و پولی نیست؛ زیرا می خواهیم نقش آفرینی دانشگاه در فضای کسب و کار و فضای اجتماعی را بیش از گذشته به رخ دنیا بکشیم.

دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دارای بیشترین دانشجو در سطح دانشگاههای استان رییس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بر توانایی و آمادگی دانشگاه برای برگزاری دوره های مختلف در زمینه های بهره وری تولید، بهره وری نیروی انسانی و ارتباط با کارکنان برای تبدیل فضای کسب و کار به یک فضای پرجنب و جوش و پربازده تأکید کرد و گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به واسطه ظرفیتی که دارد، یک و نیم برابر دانشگاه فردوسی دانشجو و حدود یک و سه دهم درصد برابر آن استاد دارد.

مرادی بیان کرد: طرح پویش، نکته مهم دیگری است که در این تفاهم نامه با دریافت مصوبه شورای عالی کار مورد توجه قرار گرفته، در این طرح دانشجویانی که نیروی کار واحدهای صنفی هستند، هیچ گونه تبعاتی برای کارفرما نداشته و طرح پویش دانشگاه آزاد آنها را از شمول قانون کار خارج کرده است.

اجرای طرح پویش با فعالیت صنفی 1400 دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد وی بیان کرد: امروز در دانشگاه آزاد 1400 دانشجو در صنوف و کارگاه های مختلف با حقوق کمتر 3 یا 4 روز در هفته در صنوف و کارگاه های مختلف مشغول به کار هستند، ضمن اینکه دانشجو پول را از کارفرما مستقیم دریافت نکرده بلکه حقوق دانشجو به حساب دانشگاه واریز و به حساب شهریه گذاشته می شود.

که تأکید می شود شورای عالی کار این موضوع را مصوب کرده و هیچ مشکلی برای واحدهای تولیدی و کسب و کار ایجاد نخواهد کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به تغییر رویکرد دانشگاه در دوسال اخیر به سمت و سوی وارد کردن ساختار حرف و مشاغل در فضای دانشگاه بیان کرد: ظرفیت کارگاهی، آزمایشگاهی، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در خدمت اتاق اصناف است و تصمیم برآن است تا مجموعه درس های دانشگاه، کارگاه و کارورزی را به اصناف بسپاریم تا اثرات آن در مهارت آموزی دانشجویانخود را نشان دهد و انتظار هم این است که دانشگاه از همکاری با اتاق اصناف مشهد به عنوان یکی از پرافتخارترین و مایه مباهات اتاق های اصناف کشور در شهر علی ابن موسی الرضا (ع) منتفع و از استعداد اصناف بهره مند شود.

انتهای پیام/4117/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه - دانشگاه آزاد - دانشگاه آزاد اسلامی مشهد - رییس دانشگاه آزاد اسلامی - اسلامی - رییس دانشگاه آزاد - آزاد - کارگاه - رییس دانشگاه - خراسان رضوی - آزمایشگاهی - اتاق اصناف - تجهیزات آزمایشگاهی - دانشگاه های کشور - اصناف - تجهیزات - میلیارد تومان - خراسان - کشور - مشهد - ظرفیت - کارآفرینی - دانشجویان - رتبه بندی - بزرگ ترین - ریخته گری - رضوی - برتر - اتاق

آخرین اخبار سرویس:
برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به روایت تصویر

نتایج آزمون دکتری در مرحله مصاحبه داوطلبان اعلام شد

دانشگاه ها باید نظام ارزشی و فرهنگی ثابت داشته باشند

توسعه ورزش دانشجویی پس از حضوری شدن دانشگاه ها

تایید انتخاب روسای 11 دانشگاه، سازمان سمت و موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران

دانشگاه ها باید نظام ارزشی، فرهنگی ثابت داشته باشند

عظمت شکوه خدمت به انسان در حوزه مامایی مضاعف است

کیفیت بخشی اولویت همیشگی مدارس سمای کاشان است

تفاهم نامه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی قوچان با دانشکده بخارست

کلاس های مقطع کارشناسی پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد از 31 اردیبهشت حضوری است

برگزاری همایش ملی مدیریت دانش و کسب و کار های الکترونیکی در مشهد

آیین بزرگداشت هفته خوابگاه ها در دانشگاه یاسوج

طرح تحول آموزش عالی ابلاغ شد

امیر عبداللهیان با وزیر اطلاعات دیدار کرد

گرنت فناوری به سامانه نان وصل می شود

دومین روز آزمون کارشناسی ارشد 1401 برگزار شد

رقابت دانشجویان دانشگاههای فنی و حرفه ای گلستان در جشنواره استارتاپ دانش بنیان

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان معرفی شد

تایید انتخاب روسای 11 دانشگاه، سازمان سمت و موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران

تایید انتخاب روسای 11 دانشگاه، سازمان سمت و موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران

نتایج اولیه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج مرحله دوم پذیرفته شدگان دکتری اعلام شد

نتایج اولیه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج مرحله دوم پذیرفته شدگان دکتری اعلام شد

دانشکده های مهارتی باید با سرعت و کیفیت آموزشی بالا راه اندازی شوند

جزییات دعوت به مرحله مصاحبه جذب دانشجوی دکتری/ نزدیک به 40هزار داوطلب پذیرفته شدند

تاکید بر تحقق کامل برنامه عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش پزشکی

رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی؛ برای حمایت از طرح های فناورانه

تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد

نتایج معرفی شدگان مصاحبه دکتری اعلام شد

اعلام نتایج کنکور دکتری در مرحله مصاحبه داوطلبان

اتصال فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به مسوولان دستگاه های مختلف

دوره آموزشی «سواد رسانه ای و فضای مجازی» در دانشگاه آزاد شهرکرد + فیلم

راهیابی 10 تیم دانشگاه آزاد اسلامی آباده به رویداد ملی گام دوم

طرح تحول آموزش عالی دولت سیزدهم ابلاغ شد

کلاس های مقطع کارشناسی پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه بزد از 31 اردیبهشت حضوری است

گرنت فناوری به سامانه «نان» وصل می شود

طرح تحول آموزش عالی ابلاغ شد/ مشکل مدرک گرایی در کشور

برنامه ورزش دانشجویان پس از حضوری شدن دانشگاه ها

معاون دانشکده پردیس بین الملل قشم منصوب شد

پذیرش 10 مورد از موارد ارسالی به رویداد ملی گام دوم واحد آباده

کانون های دانشجویی بازوان فرهنگی دانشگاه هستند

عموعابدینی: طرح تحول آموزش عالی ابلاغ شد

نتایج معرفی شدگان مصاحبه دکتری اعلام شد

اعلام نتایج اولیه دعوت به مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

نتایج مرحله دوم پذیرفته شدگان دکتری اعلام شد

اعلام نتایج معرفی شدگان مصاحبه دکتری

طرح تحول آموزش عالی ابلاغ شد

معرفی نماینده دکتر طهرانچی در هیئت نظارت بر تشکل های دانشگاه آزاد شهر قدس

نتایج معرفی شدگان به مصاحبه دکتری اعلام شد

برگزاری سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری در مراغه

جزییات مصاحبه داوطلبان دکتری اعلام شد

توسعه همکاری با نهادهای علمی و پژوهشی عضو فدراسیون روسیه

کنکور کارشناسی ارشد در همدان

تقویم آموزشی ترم تابستان دانشگاه شریف اعلام شد

امروز نتایج معرفی شدگان به مصاحبه دکتری اعلام شد

نتایج معرفی شدگان به مصاحبه دکتری اعلام شد

فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کنکور دکتری 1401 اعلام شد/ انتشار کارنامه انتخاب رشته

اعلام نتایج اولیه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

نتایج معرفی شدگان به مصاحبه دکتری اعلام شد

کنکور کارشناسی ارشد _ شهید بهشتی

احتمال برگزاری غیرحضوری برخی امتحانات دانشگاه چمران اهواز

بیشترین تعداد داوطلبان در دومین روز آزمون کارشناسی ارشد 1401

رقابت بیش از 9 هزار داوطلب قزوین در آزمون کارشناسی ارشد 1401

صعود تیم دانشجویی دانشگاه آزاد نور به مرحله نهایی کرسی های آزاداندیشی

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تضمین کننده پیشرفت کشور است

اشرافی: هسته پژوهشی معماری حِکمی—اسلامی گامی مؤثر در تحقق علم دینی است

استخدام بازاریاب تلفنی با بیمه، بیمه تکمیلی، پاداش و پورسانت در اصفهان

همایش فرهیخته نیکوکار با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد

رقابت 9072 داوطلب قزوین در آزمون کارشناسی ارشد 1401

ساده انگاری اشتباه بزرگ و استراتژیک در تولید محتوای فرهنگی است

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد مشخص شد

تولید 10 محصول در زمینه فناوری پلاسما از سوی محققان دانشگاه صنعتی شاهرود

توسعه رشته های مهارتی، گام بزرگ برای رسیدن به دانشگاه آزاد نسل چهارم

سمای واحد مرودشت نیازمند توسعه رشته های جدیدی

فارس من|مهلت مجدد برای جاماندگان انتخاب رشته دکتری نداریم

مهلت مجدد برای جاماندگان انتخاب رشته دکتری نداریم

رقابت 10 هزار و 556 نفر در کنکور کارشناسی ارشد اردبیل

استخدام کارشناس تولید محتوا در موسسه آموزش عالی آزاد هفتاد در تهران

استخدام کارمند فروش با حقوق ثابت، بیمه، پورسانت و پاداش در تهران

دومین روز رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد جنوب استان در مهاباد

تجاری سازی محصول دانش بنیان مکمل غذایی آبزیان در اهواز

سرآمدی دانشگاه آزاد قزوین در حوزه تجهیزات فناورانه/ رویداد عصر امید تخصص و صنعت را به هم متصل می کند

ارائه خدمات تحصیلی به 196 مددجوی رامسری

علم و معرفت الله کلید همه فضائل انسان است

نتایج آزمون دکتری 1401 امروز اعلام می شود

نتایج اولیه مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

دومین روز آزمون کارشناسی ارشد در مازندران

تولید دستگاه های الکترونیکی برای مدیریت و کاهش مصرف انرژی

تحقق کامل برنامه عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش پزشکی در دانشگاه

برنامه تحول و تعالی دانشگاه و رویداد عصر امید اولویت مدیران دانشگاه قرار بگیرد

برگزاری نهمین همایش بین المللی علوم شناختی در دانشگاه خوارزمی

نتایج اولیه دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی اعلام شد

آمادگی دانشگاه نفت و گاز اوفا برای همکاری با دانشگاه های ایران

جزییات مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی ارومیه اعلام شد

مدیران روابط عمومی در تحقق اهداف برنامه تحول و تعالی، رویداد عصر امید و بیانیه تربیت اجتماعی نقش آفرینی کنند

انتصاب رییس جدید دانشگاه پیام نور زنجان

نتایج اولیه دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

روز دوم برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1401 آغاز شد / رقابت بیش از 331 هزار داوطلب برای 35 رشته امتحانی

از افزایش وام ودیعه مسکن اعضای هیات علمی تا سیاه و سفید خوابگاه های دانشجویی

درس های دانشگاه، کارگاه و کارورزی به اصناف سپرده می شود

درس های دانشگاه، کارگاه و کارورزی به اصناف سپرده می شود