مطالب مرتبط:
همکاری 1364 دفتر پیشخوان با بیمه سلامت/تعریف ماموریت جدید سازمانی
تربیت نسل انقلابی از وظایف حوزه های علمیه است
اختصاص 300 میلیارد ریال برای توسعه حوزه کشاورزی و دامپروری «هلیلان»
استاد پیشکسوت حوزه علمیه تبریز تکریم شد
از راه اندازی مراکز مشاوره استانی تا  تشکیل 300 گروه کنشگر اجتماعی حوزوی/ حوزه باید برای مردم باشد نه حوزه برای حوزه
-84 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 3 مهر 1400 ساعت 16:002021-09-25سياسي

بلوغ سازمانی باید در حوزه شهرسازی به منصه ظهور برسد


بلوغ سازمانی در حوزه شهرسازی باید بیش از هر کجا به منصه ظهور برسد.

- "، علی قاسم زاده امروز _شنبه سوم مهرماه 1400_ در آیین تکریم و معارفه معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، اظهار کرد: از نخستین روز آغاز فعالیت به عنوان شهردار اصفهان دو رسالت محوری در دستور قرار گرفت که شامل صیانت از شخصیت و هویت شهر و صیانت از شخصیت شهرداری است.

وی تاکید کرد: یکی از معاونت های که در ایفای این دو مأموریت و رسالت بیشترین وظیفه را بر عهده دارد حوزه شهرسازی است، اگر قرار باشد هویت و شخصیت شهر آسیب ببیند، بیشترین آسیب را از این ناحیه خواهد دید.

شهردار اصفهان با بیان اینکه نباید هویت و آرامش شهر بر هم بخورد، تصریح کرد: نقطه ثقل صیانت از شخصیت شهر حوزه شهرسازی است، زیرا بیشترین گلایه مردم از این حوزه و اتفاقاتی است که در ارتباط با آن رقم می خورد.

وی با بیان اینکه در انتخاب معاون شهرسازی و معماری شهرداری فرایندی طی شده است، گفت: پس از انباشت پیشنهادها برای هر سمت در شهرداری ابتدا ذهن خود را بر روی کاغذ آورده و از نظرات افراد صاحب نظر استفاده کردیم و بر اساس الگوی اداره شهر که به شورای اسلامی شهر ارائه کردیم شروع به غربال افراد پیشنهادی کرده و در نهایت به پنج گزینه رسیدیم.

قاسم زاده ادامه داد: همزمان اعضای کمیسیون عمران شورای شهر بررسی ها را آغاز کرده و در نهایت به دو گزینه رسیدیم که با بررسی برنامه های آنها علیرغم اینکه هر دو شایستگی این سمت را داشتند، امتیاز مهدویان با فاصله معناداری بیشتر شد.

وی با بیان اینکه اولویت، دعوت به کار از کسی بود که از خانواده شهرداری و خانواده همان معاونت باشد، زیرا معتقدیم ارتقا گردش نیرو را نمی توان نادیده گرفت، گفت: تاکید داشتیم شخصی که برای سمتی انتخاب می شود باید نسبت به حوزه کاری خود شناخت کافی داشته باشد و با منابع انسانی حوزه کاری خود آشنا باشد و در نهایت الگو، ایده و برنامه برای رسیدن به انتظارات شهردار و شورای شهر را داشته باشد.

شهردار اصفهان اظهار کرد: برنامه ارائه شده توسط مهدویان بسیاری از این شاخصه ها را پوشش داد که امیدواریم از مسیر این معاونت تحول را در شهرداری احساس کنیم تا مردم نسبت به شهرداری اعتماد پیدا کنند و به قانونمندی و صداقت ما ایمان بیاورند.

وی با تاکید بر اینکه شفافیت باید در کار ما به اوج برسد و اتوماسیون فعال شود، گفت: اتفاقات خوبی در پیش است؛ جوان بودن معاون شهرسازی و تسلط شان به ضوابط کمک می کند اتفاقات خوبی در حوزه شهرسازی و معماری شهرداری رقم بخورد، البته باید به سمت بلوغ اجتماعی و سازمانی حرکت کنیم که در این راستا تغییر و تحول یک اصل اجتناب ناپذیر است.

قاسم زاده با بیان اینکه بلوغ سازمانی در حوزه شهرسازی باید بیش از هر کجا به منصه ظهور برسد، افزود: به شدت به رعایت مسائل اخلاقی تاکید داشته و انتظار دارم افراد منصوب شده از طرف من مجسمه اخلاق باشند و کارکنان حوزه سازمانی نیز باید لذت مدیریت اخلاقی را تجربه کند تا مردم متوجه شوند که شهر را می توان به شکل دیگری اداره کرد، می توان قانون مدار و مهربان بود و مردم را مورد احترام قرار داد و در عین حال بر درآمدهای شهرداری آسیبی وارد نشود.

‏ سرای 8 زودتر به نتیجه برسد محمد نور صالحی رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام دفاع مقدس اظهار کرد: حوزه شهرسازی یک حوزه تخصصی متعهد و پایبند است که و در همه دوره ها فشارهای زیادی داشته است.

وی افزود: همیشه انتظارات از این معاونت بالا بوده و همیشه اگر تلاشی داشتند یا کوتاهی صورت گرفته سریعاً بازتاب آن نشان داده شده است.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با قدردانی از خدمات حسینی نیا معاون سابق شهرسازی و معماری شهرداری، افزود: آقای مهدویان که امروز با تدبیر شهردار اصفهان به عنوان معاون شهرسازی و معماری منصوب شد، در سال 83 که به معاونت شهرسازی آمدم و تعدادی نیرو به استخدام شهرداری در آمدند، وارد شهرداری شد و در این سال ها خوش درخشید.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر بداخلاقی های اتفاق افتاد که مدیر حراست شهرداری باید برخورد لازم را با این افراد داشته باشد، زیرا واقعیت این است برای هر کسی به هر پستی منصوب می شود تاییدیه هایی را گرفته ایم.

نور صالحی تاکید کرد: با کسانی از درون یا بیرون شهرداری سعی در سنگ اندازی مسیر پیشرفت کار مردم دارند، باید برخورد جدی انجام شود؛ البته اتفاقات رخ داده سنگینی بار فعالیت های معاون جدید شهرسازی را چند برابر کرد.

وی گفت: معاون جدید شهرسازی و معماری شهرداری به جای اینکه به حاشیه ها وارد شود و کوتاه آید، باید با قدرت گام های خود را بردارد بدان معنا که اگر قرار بود 12 ساعت در روز کار کند باید 16 ساعت کار کند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مدیریت شهری قصدی جز خدمت به مردم ندارد و می خواهد فرآیند صدور پروانه را تسهیل بخشد و دست دلالان را قطع کند، گفت: جای گلوگاه ها و امضاهای طلایی باید حذف شود.

نور صالحی گفت: وظیفه معاون جدید شهرسازی و معماری شهرداری این است که جواب بد اخلاقی را با کار و کار و کار بدهد؛ باید سرای 8 هر چه سریع تر به نتیجه نهایی خود برسد تا مردم به طور ملموس و محسوس نتایج آن را ببینند.

وی با بیان اینکه در حوزه شهرسازی (در ستاد و مناطق) تعداد 300 نفر نیرو فعالیت دارند که امکان حضور همه آنها در این مراسم به دلیل شرایط کرونایی فراهم نبود، اظهار کرد: همه باید با همکاری آقای مهدویان با همدلی و همراهی و انگیزه دو چندان به عنوان کار جهادی، مردمی و انقلابی فعالیت کنند، گلایه مندی را فراموش کرده و عزم جدی برای انجام امور محوله داشته باشند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: باید وضعیت موجود را بر اساس آنچه از سامانه آماری دریافت می شود بررسی کرده و به سمت پیشرفت و تعالی گام برداریم، باید یک وضعیت دقیق از شرایط، مکتوب و صورتجلسه شود که امروز در چه وضعیتی در حوزه شهرسازی در ستاد و مناطق قرار دارد و برای بهبود وضعیت تلاش شود.

وی تاکید کرد: نه با کسی دشمن و نه با کسی دوستی بی حد داریم فقط می خواهیم کارها با دقت، سرعت و رعایت ضوابط و احترام به حقوق مردم انجام شود.

نور صالحی گفت: به تک تک کارکنان حوزه شهرسازی شهرداری خدا قوت گفته انتظار دارم معاون جدید را کمک و همراهی کرده تا اتفاقات خوشایندی ماورای انتظارات رقم بخورد.

هوشمندسازی؛ رسالت اصلی معاونت شهرسازی شهرداری اصفهان است وحید مهدویان معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان با ابراز قدردانی از اعتماد شهردار اصفهان، گفت: بسیار خرسندم که امروز پس از سه سال دوری از خانواده شهرسازی به جمع همکاران خود بازگشتم.

وی با تاکید بر اینکه تحولی بزرگ در شهرداری ایجاد خواهیم کرد، افزود: برنامه های ما با نگاه رو به آینده است؛ در هشت محور با دو رویکرد سلامت کاری و خدمت به مردم حرکت جهادی را آغاز می کنیم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به شناختی که از حوزه شهرسازی ستادی و مناطق به دست آوردم، چالش های موجود را بررسی و بر اساس آن برنامه تهیه شده که بیش از پیش انگیزه کار و خدمت به مردم داریم تا کارنامه درخشانی ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی به عنوان رسالت اصلی معاونت شهرسازی شهرداری اصفهان خواهد بود تا بتوانیم مردم را از حضور در شهرداری رهایی بخشیم، گفت: الکترونیکی کردن و هوشمند سازی را توأم پیش خواهیم برد زیرا بستر هوشمندسازی سلامت کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بنابراین کار جهادی و مردمی را با هم شروع می کنیم.


کلید واژه ها: شهرسازی - شهردار اصفهان - معاون شهرسازی - شهردار - بیشترین - حوزه - شخصیت - اصفهان - صیانت - معاون - شهرداری - سازمانی - تکریم و معارفه - معماری - هویت - آغاز فعالیت - رسالت - گلایه مردم - قرار - آسیب - بیان - ظهور - بلوغ - مأموریت - نخستین - معاونت - انتخاب - مهرماه - فعالیت - معارفه

آخرین اخبار سرویس:
ماجرای خبر سکته قلبی ضرغامی

فعالیت و مشاوره رایگان 4750 وکیل برای مددجویان کمیته امداد

17 ربیع الاول میلاد پیامبر اسلام وصادق آل محمد

مقاومت و دیپلماسی نهضتی؛ موتور پیشران تحقق وحدت

عکس|شب میلاد پیامبر و امام صادق(ع) در حرم حضرت معصومه (س)

نمآهنگ | «محمد رسول الله» با نوای سامی یوسف

پادکست | ریاکاری ممنوع!

راهپیما: پیامبر(ص) بهترین عامل وحدت آفرین است

40 میلیون ایرانی نیاز به کمک فوری دارند

گفتگوی صریح، صمیمی و سازنده وزیر خارجه ایران با همتای آذربایجانی

امیرعبداللهیان: روابط تهران و باکو در سایه احترام متقابل توسعه می یابد

خبر تازه از مسابقه آهنگسازان جوان ایرانی

مهمترین رسالت پیامبر اعظم(ص)، تحقق انسانیت و معنویت در جهان بوده است

امیرعبداللهیان: تهران و باکو، مشترکات فراوانی دارند

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان انقلابی برای خدمت به مردم

فارس من| تجمع مخالفان واکسیناسیون اجباری در مقابل مجلس / حاضریم قید کار و تحصیل را بزنیم اما واکسن نمی زنیم

واکنش اولیانوف به اظهار نظر وزیر امور خارجه ایران

وحدت نیاز اساسی امروز جامعه اسلامی/ در پازل دشمن بازی نکنیم

دانلود مولودی میلاد امام صادق علیه السلام/ سیدمجید بنی فاطمه

آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس از زبان حاجی بابایی+ جزییات

گردشگری برای اصفهان مثل هوا ضروری است

واکنش وزیر کشور به سیلی خوردن استاندار

رابطه بین حقوق و تورم را منطقی می کنیم| درباره اصلاح ساختار بودجه 1401 کوتاه نمی آییم

آغاز به کار وب سایت هندی و رسانه آذری KHAMENEI.IR

هویت اصفهان باید در تاریخ ثبت شود

عشق از دست رفته را چگونه برگردانیم؟

هیأت پارلمانی ایران با رییس مجلس ازبکستان دیدار کرد

شعر تبریک میلاد پیامبر + مجموعه اشعار ولادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) با عکس نوشته

نماهنگ | شاهکار آفرینش با نوای محمود کریمی

اهدا 100 سری جهیزیه به نیازمندان لرستان

غفلت از وجهه کلامی شخصیت علمی امام صادق(ع)

ارتباط با شرق، فرصتی که کمتر از آن بهره برداری شده است

افراد تندرو دو جریان سیاسی را در همدان حذف کردیم

چند خصلت پیامبر اسلام مختص عصر حاضر

انتقاد شدید کتائب حزب الله عراق از بیانیه شورای امنیت

رهبر ایران به مناسبت میلاد پیامبر (ص) با عفو و تخفیف مجازات 3458 محکوم موافقت کرد

ضرورت نهضت نخبگانی در ایجاد جامعه اسلامی و وحدت امت اسلام

حوزه علمیه پرچمدار معارف و احادیث اهل بیت (ع) است

بررسی نوسان وحدت شیعه و سنی در طول تاریخ اسلام

آقا مجتبی تهرانی: پیامبر، امیرالمومنین و مومنین چگونه تربیت شدند؟

اسوه ای به نام «محمد(ص)»

واکنش اولیانوف به اظهارنظر وزیر امور خارجه ایران

تصاویر/ برپایی موکب قرارگاه عمار در شب میلاد پیامبر(ص)

عطش «سلمان فارسی» برای رسیدن به حقیقت/ ایرانی جستجوگری که جذب مهر و معرفت حضرت محمد (ص) شد

آنچه پیامبر خاتم از پیروانش انتظار دارد

یک جاده و ده ها توطئه برای کشور/ بررسی مسیرهای جایگزین برای رسیدن به بازار اوراسیا

تعصب با پایداری بر عقیده فرق دارد/ لزوم به کارگیری اهل سنت در مسئولیت های تقریبی

تقویم روز و اوقات شرعی دوم آبان

ابایی برای استفاده از افراد شایسته ندارم

ترتیل صفحه 253 قرآن/ بهترین زندگی+فیلم، متن و مفاهیم

تصور غلط برخی از سفرهای استانی

گل آرایی ضریح امام حسین (ع) در شب میلاد پیامبر اسلام (ص)

اخبار 24 شبکه 5 سیما؛ 1 آبان

پیام جهاد اسلامی از تهران، اقدام فرامرزی برای دفاع از فلسطین است/ با حشدالشعبی در تماس و ارتباطیم

اوقات شرعی دوم آبان ماه در سمنان

حضرت محمد(ص) بزرگ ترین نعمت خدا بر انسان هستند

امسال تجمع یوم الله 13 آبان داریم؟

واکنش کنایه آمیز نماینده روسیه در مذاکرات وین به اظهارات امیرعبداللهیان: «به زودی» یعنی چه؟!

پایان کار سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

نظام جمهوری اسلامی ایران جز سعادت و تکامل انسان و نجات بشریت هدف دیگری ندارد

بیانیه سپاه عاشورا درباره حواشی مراسم معارفه استاندار آذربایجان شرقی

خانواده سالم در گرو توجه به تربیت و معنویت است

کافی:فضای مجازی جای بوسیدن دستان والدین را گرفته است/سپنجی:طرح صیانت از حقوق کاربران خیانت به انقلاب است

قدردانی عمار الحکیم از رهبر معظم انقلاب اسلامی

رد شایعه دیدار میان نخست وزیر ارمنستان با رییس جمهور جمهوری آذربایجان

واکنش نماینده گرگان به افشای درخواست استخدام دخترش در وزارت نفت: توطئه است

امام خمینی (س): مسلمین آگاه برای اعیاد از قبیل مولود رسول اکرم (ص) اجتماع کنند؛ همین موجب تحکیم وحدت آنها می شود

حاجی بابایی: حدود 40 میلیون نفر از جمعیت کشور نیاز به کمک فوری دارند

مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) برگزار شد

رونمایی از ویدئوهای یک دقیقه ای داستان ناگفته های اصفهان

ویدئو| یادواره 29 شهید روحانی «طلایه داران هدایت» در مشهد برگزار شد

راه تشکیل دولت قوی توجه به شایستگان و جوانان نخبه است/ سهم خواهی از مدیران محکوم است

سیستان و بلوچستان/غرق شادی میلاد پیامبرمکرم اسلام

انتقاد شدید کتائب امام علی (ع) عراق از بیانیه شورای امنیت

4 واگن قطار باری در منطقه ورسک سوادکوه از ریل خارج شد

همدان مهد عارفان و علما بزرگ است

اعلام ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره ای به مناطق آزاد

فیلم | اجرای تواشیح گروه قدر در مدح پیامبر (ص)

صدور پیام جدید وزیر کشور

نماهنگ ولادت پیامبر صل الله علیه و آله با اجرای دلنشین صابر خراسانی

وزیر فرهنگ: به عنوان رکنی برای تحقق اسناد فرهنگی، عمل می کنیم

این مرد خوش شانس یه شبه صاحب دو زن شد! ت ت

مسئله وحدت یک پروژه قرآنی است

هفته وحدت فرصتی برای همدلی امت اسلامی

سازمان بازرسی پرونده خودسوزی فرزند شهید را بررسی می کند

محور ریلی شمال بازگشایی شد

اختلاف میان شیعه و سنی، توطئه دشمن برای تضعیف جهان اسلام

کنایه تند و تیر نماینده روسیه به اظهارات امیرعبداللهیان

واکنش کاربران فضای مجازی به سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی

وزیر کشور: امید را با جنبشی جدید در دل مردم زنده کنیم

پس از 13 سال بزرگراه تبریز- اهر توسط رییس جمهور افتتاح می شود

(ویدئو) واکنش نماینده گرگان به درخواست استخدام دخترش در وزارت نفت؛ افشاگری می کنم!

آهنگ ترکی ولادت حضرت محمد(ص) سید طالع برادیگاهی

کتائب امام علی (ع):شورای امنیت از دخالتش در انتخابات عراق پرده برداشت

بهزاد علیپور آیین تکریم و معارفه استاندار همدان

گردشگری یکی از موثرترین روش ها برای پیاده کردن افکار است

وزیر کشور: طی 10سال اقتصاد برتر دنیا می شویم

حاجی بابایی: حدود 40 میلیون نفر از جمعیت کشور نیاز به کمک فوری دارند

(ویدئو) اجرای سامی یوسف در دبی

خودکشی در اتریش قانونی می شود؟

بلوغ سازمانی باید در حوزه شهرسازی به منصه ظهور برسد

بلوغ سازمانی باید در حوزه شهرسازی به منصه ظهور برسد