مطالب مرتبط:
حمایت جامعه روحانیت مبارز استان کرمان از آیت الله رییسی / تاکید بر مشارکت حداکثری و انتخاب بهترین گزینه
اعلام حمایت علمای اهل سنت استان کرمانشاه از آیت الله رییسی/ رییسی راه حل جدی برای حل مشکلات معیشتی مردم دارد
همبستگی علما و معتمدان اهل سنت قشم در حمایت از آیت الله رییسی
اعلام حمایت اهل سنت خراسان جنوبی از آیت الله رییسی
اعلام حمایت ستادهای مردمی آیت الله رییسی از کاندیداهای لیست ائتلاف انتخابات شوراهای شهر و روستا
-36 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 ساعت 23:502021-06-16سياسي

حمایت قاطع ماموستاهای استان کردستان از آیت الله رییسی/ اهل سنت مشارکت حداکثری در انتخابات خواهند داشت


حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی و حمایت از آیت الله رییسی در 28خرداد ماه می تواند اتحاد و یکپارچگی مردم ایران را در راستای توسعه و پیشرفت کشور بار دیگر به جهانیان نشان دهد.

- گروه استان ها- حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی و حمایت از آیت الله رییسی در 28خرداد ماه می تواند اتحاد و یکپارچگی مردم ایران را در راستای توسعه و پیشرفت کشور بار دیگر به جهانیاننشان دهد.

از سنندج، انتهابات در نظام جمهوری اسلامی همواره یکی از رکن های اصلی نظام محسوب شده است به نحوی که مردم خودشان با انتخاب جمهوری اسلامی در انتخابات با بیش از 98درصد به نظام جمهوری اسلامی رای دادند.

حال با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی باردیگر انقلاب و نظام جمهکری اسلامی نیازمند تایید دوباره از طرف مردم با حضور پای صندوق های رای است تا دشمنان بار دیگر طعم شکست در برابر مردم ایران را تجربه کنند.

حضور گسترده مردم پای صندوق های رای در 28خرداد ماه می تواند اتحاد و یکپارچگی مردم ایران را در راستای توسعه و پیشرفت کشور را بار دیگر به جهانیان بخصوص دشمنان کشور نشان دهد.

حال که دشمنان کشور به شدت در می کاهش حضور مردم پای صندوق های رای هستند نیاز است مردم فهیم ایران با حضور خود پای صندوق های رأی بار دیگر مهر تاییدی بر دموکراسی در کشور و نظام حمهوری اسلامی ایران بزنند.

در همین باره میزگردی در با حضور روحانیون اهل سنت استان تشکیل شد تا شرایط حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش رو مورد بررسی قرار گیرد:ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در همین باره اظهار داشت: مسئله شرکت در انتخابات یک امر الهی است لذا شرکت مردم در انتخابات از لحاظ وحدت بسیار مهم است.

وی افزود: مسئله حضور در انتخابات طایفه ای یا قومی نیست بلکه مسئله مهم ملی است.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در حقیقت رای دادن به آزادی، حریت، رونق تولید، عمران، آبادانی و رشد بصیرت و رای دادن به عدالت است.

وی با بیان اینکه حضور پای صندوق های رأی به منزله ارزش دادن به خون شهدا و محافظت از امنیت است، افزود: مشارکت بالا در انتخابات به نمایندگان جرأت مطالبه گری مشکلات مردم را خواهد داد.

ماموستا رستمی با تأکید بر ضرورت حمایت از کاندیدای اصلح؛ آیت الله رییسی برای برون رفت از مشکلات کنونی تصریح کرد: حضور حداکثری در انتخابات قطعا باعث مأیوس شدن دشمنان کشور خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور گسترده در انتخابات به این معنی است که مردم کشور در هر زمینه ای با یکدیگر متحد هستند و یک رویه را دنبال می کنند، اظهار کرد: شرکت حداکثری مردم در انتخابات نظام را ملزم می کند که از ملت پشتیبانی کند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: دشمنان از حضور حداکثری مردم و اتحادی که در جامعه شکل می گیرد طبعا متحیر و جرأت چپ نگاه کردن به کشور را از آنها می گیرد.

وی با ذکر اینکه همه مردم این کشور به دنبال یک نظام مقتدر و توانا هستند، عنوان کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات به سعادت، پیشرفت و توسعه کشور منجر می شود.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه مردم سالاری یکی از جلوه های برگزاری انتخابات است، گفت: مشارکت مردم در انتخابات به فرد منتخب جرات می بخشد تا برای مردم کار کند.

وی به وضعیت معیشت مردم نیز گریزی زد و اظهار کرد: زمانی که اقتصاد قوی باشد وابستگی یقیناً کمتر می شود؛ کاندیدای مورد نظر مردم باید به وضعیت مسکن و ازدواج جوانان نیز نگاه ویژه ای داشته باشد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود به مشقت های به دست آمدن انقلاب اسلامی اشاره و اظهار داشت: فردی که در انتخابات برگزیده می شود باید نسبت به مملکت و مردم دلسوز باشد و برای تعالی و توسعه کشور تمام سعی خود را انجام دهد و خون شهدا را پاس بدارد.

در ادامه ماموستا مصطفی شیرزادی عالم برجسته اهل سنت در باره حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: برگزاری انتخابات برای انتخاب خاکم و حکومت کارآمد یکی از ارکان دموکراسی در دنیا است که خوشبختانه در کشور ما به خوبی برگزار می شود.

وی افزود: هر جامعه برای تحقق اهداف سیاسی خود باید انتخابات را برگزار کند زیرا انتخابات لازمه اجتماع انسانی برای انتخاب فرد اصلح است.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه انتخاب رییس جمهور در کشور رکن اساسی در مدیریت اجرایی کشور محسوب می شود، تصریح کرد: برای موفقیت و توسعه کشور در دنیا به برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب فرد اصلح؛ آیت الله رییسی نیاز داریم.

ماموستا شیرزادی گفت: برگزاری انتخابات را می توان به نوعی سوال از مردم و اعتماد نظام در راستای مدیریت کشور تلقی کرد پس لازم است تا مردم نیز جواب اعتماد نظام را بدهند و با حضور گسترده پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح جواب این اعتماد را بدهند.

ماموستا عبدالرحمن خدایی امام جمعه بانه در ادامه اظهار داشت: انتخابات برای نشان دادن شخصیت و اتحاد مسلمانان امری مهم است.

وی افزود: حضور پرشور و مشارکت بالای مردم در انتخابات بیانگر این است که مردم شخصیت خود را شناخته اند و راه خود و کشور خود را انتخاب کرده اند.

امام جمعه بانه تصریح کرد: یکی دیگر از جنبه های حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای این است که عزت نظام را به دشمنان دندان تیز کرده برای انتخابات پیش رو را نشان دهند.

وی بیان کرد: بدون شک دشمنان نظام از حضور گسترده مردم در انتخابات ناراحت خواهند شد لذا باید با حضور گسترده در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح؛ آیت الله رییسی خوشحالی دشمنان را همانند دوره های قبل تبدیل به غم و اندوه کنیم و به این ترتیب یک بار دیگر عزت ملت و کشورمان را به آنها نشان دهیم.

ماموستا خدایی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری" حضور پرشور و گسترده مردم پای صندوق های رای در انتخابات به منزله نشان دادن عظمت نظام است".

امام جمعه بانه در پایان سخنان خود به انتخاب فرد اصلح نیز اشاره و گفت: انتخاب یک فرد صالح برای هدایت کشور می تواند یکی از جنبه های توسعه کشور در آینده باشد.

در ادامه ماموستا هاشم نوری امام جمعه اهل تسنن قروه اظهار داشت: انتخابات امری لازم و ضروری برای نظام سیاسی هر کشور و ملت محسوب می شود.

وی افزود: یکی از نعمت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزاری انتخابات آزاد در کشور است که خود بیانگر نظام سیاسی دموکرات در کشور است.

امام جمعه اهل سنت قروه خاطرنشان کرد: ما به عنوان مردم و ملت ایران برای رقم زدن سرنوشت کشور وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم و فرد اصلح را برای سمت ریاست جمهوری با حضور در پای صندوق های رای انتخاب کنیم.

وی گفت: باتوجه به اینکه کشور ما دشمنان زیادی دارد لذا مردم باید هوشیارانه در انتخابات شرکت کنند و گول دشمنانی که در صدد نهادینه کردن موضوع نه به انتخابات هستند را نخورند و با حضور پرشور خود پای صندوق های رای نقشه دشمنان را برملاو خنثی کنند.

ماموستا نوری در پایان سخنان خود یادآورشد: حضور مردم در انتخابات به منزله تجدید میثاق مردم با نظام و مشارکت آنها به معنی شکست دشمنان است.

در ادامه ماموستا سید محسن حسینی امام جمعه شهرستان کامیاران نیز در باره حضور حداکثری مردم مای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح اظهار داشت: شرکت در انتخابات همواره یکی از توصیه ها مهم امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بود وخواهد بود.

وی افزود: امروز دشمنان ما بیکار ننشسته اند و با فرافکنی ها در صدد عدم حضور مردم در انتخابات1400 هستند، لذا لازم است مردم با حضور پرشور خود و انتخاب فرد اصلح حربه دشمنان را خنثی کنند.

ماموستا حسینی افزود: فرد منتخب شده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باید در صدد حل مشکلات اصلی زندگی مردم که بیشتر اقتصادی و معیشتی است باشد.

وی یادآورشد: یکی دیگر از مهمترین مسائل مهم در انتخابات انتخاب فرد اصلح است لذا مردم باید بدانند که اداره بخش اجرایی کشور را به چه کسی واگذار می کنند.

امام جمعه کامیاران در پایان سخنان خود بر ضرورت حمایت از آیت الله رییسی تأکید و اظهار کرد: منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری1400 باید به مشکلات مردمی رسیدگی کند.

در ادامه ماموستا حسین حسینی، امام جمعه سقز به حضور گسترده مردم در انتخابات اشاره و اظهار کرد: در این برهه زمانی موضوع حضور حداکثری و مرشور در انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لذا وظیفه هر ایرانی است که در این انتخابات برای تعیین آینده کشور خود حضور یابد.

وی با بیان اینکه آیت الله مردمی پاک دست و توانایی اداره کشور را دارد، افزود: انتخاب یک فرد اصلح برای سکان داری مدیریت کشور نیز در انتخابات پیش رو بسیار مهم شمرده شده است زیرا کسی که قرار است رییس جمهور کشور شود باید با ارائه برنامه های خود توجه عامه مردم را جلب کند.

امام جمعه سقز بیان کرد: هر ایرانی وظیفه دارد برای کشور خود با شرکت در انتخابات تصمیم بگیرد و این انتخاب فقط با حضور پای صندوق های ردی ممکن است.

ماموستا حسینی در پایان سخنان خود یادآروشد: انتخابات 1400چه در ریاست جمهوری و چه در انتخابات شوراهای شهر و روستا از نظر سیاسی و شکست حربه دشمنان بسیار مهم شمرده می شود.

انتهای پیام/487/ش
کلید واژه ها: آیت الله رییسی - جمهوری اسلامی - نظام جمهوری اسلامی - اسلامی - حضور گسترده مردم - توسعه و پیشرفت - مشارکت حداکثری در انتخابات - صندوق های رأی - مردم - آیت الله - پیشرفت کشور - مردم ایران - انتخاب - جمهوری - نظام - انتخابات - یکپارچگی - دیگر - پای صندوق های رای - حمایت - رییسی - صندوق - مشارکت حداکثری - استان کردستان - انقلاب اسلامی - پیشرفت - انقلاب و نظام - گسترده - حضور - صندوق های رای

آخرین اخبار سرویس:
روابط ایران و عراق باید عمق راهبردی بیشتر پیدا کند/تاکید دو طرف برای اجرایی شدن توافقات گذشته

حضور پر رنگ نمایندگان مقاومت در مراسم تحلیف/ روحانی دیگر با BMW نیامد

رؤسای جمهور پرتغال و بلژیک به رییسی تبریک گفتند

انتخاب نخستین سکان دار دوره ششم شورای اسلامی شهر کاشان

واکنش کنایه آمیز شکوری به یک شایعه بزرگ/عکس

اولین تفاوت رییسی و روحانی در روز اول

رییسی : فهرست وزیران پیشنهادی ابتدای هفته آینده تقدیم مجلس می شود

(ویدئو) امضای سوگندنامه رییس جمهوری توسط جنتی و اژه ای

ترافیک دیدارهای دیپلماتیک با رییسی در پاستور +جدول

حرکت توهین آمیز جمهوری باکو در روز تحلیف رییسی

رییس قوه قضاییه و دبیرشورای نگهبان سوگندنامه رییس جمهوری را امضا کردند

سلیمی رییس شورای شهر اسلامشهر شد

اتمام بررسی سیاست های کلی تامین اجتماعی

خیلی ها بودن در مراسم تحلیف

پرواز در فرودگاه های تهران و البرز به حالت عادی برگشت

روابط ایران و عراق باید عمق راهبردی بیشتری پیدا کند/تاکید دو طرف بر اجرایی شدن توافقات گذشته

پایان محدودیت های ترافیکی ویژه مراسم تحلیف در تهران

ترامپ به دستور وزارت دادگستری آمریکا علیه وی اعتراض کرد

روابط ایران و عراق باید عمق راهبردی بیشتر پیدا کند/تاکید دو طرف برای اجرایی شدن توافقات گذشته

مراسم تحلیف اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر اسلامشهر برگزار شد

تبریک رییس جمهور پرتغال و نخست وزیر بلژیک به رییسی

لحظاتی از مراسم تحلیف رییس جمهور

اگر ائتلاف سعودی به دنبال صلح است، ابتدا باید محاصره ملت یمن را لغو کند

عزم ونزوئلا برای توسعه همکاری متقابل با دولت رییسی/ ایران و ونزوئلا متحدان سنتی ضدامپریالیسم

به چند نفر خانم نیاز داریم جهت کار در خیاطی هست مغازه

پایان محدودیت های ترافیکی ویژه مراسم تحلیف در تهران

نماز جمعه فردا در همه شهرهای گیلان اقامه می شود

مراسم تحلیف سید ابراهیم رییسی

امنیت منطقه باید توسط کشورهای منطقه تامین شود/ ایران خواهان امنیت، رفاه و عزت مردم افغانستان است

هیچ گونه مانع و محدودیتی برای توسعه روابط تهران- بغداد در زمینه های مختلف وجود ندارد

حاشیه های مراسم تحلیف ابراهیم رییسی

ایجاد امنیت بین المللی تکلیف واجب است/ برادری انسانی؛ راهکار قرآن برای تامین امنیت جهانی

تجدید میثاق رییس و اعضای دوره جدید شورای اسلامی شهر تهران با آرمان های امام خمینی(س)

تاکید قاطع رییس جمهور؛ تحریم ها علیه ایران باید لغو شود

قالیباف: مردم در انتخابات های 98 و 1400 نشان دادند که به جریان انقلاب اعتقاد دارند

مراسم تحلیف هشتمین رییس جمهور ایران حجت الاسلام و المسلمین رییسی

رفع انسداد از معابر منتهی به مجلس/ محدودیت ها برداشته شد

پایان محدودیت های ترافیکی ویژه مراسم تحلیف در تهران

غیبت محمود احمدی نژاد در مراسم تحلیف رییسی

آغاز به کار منتخبان ششمین دوره شورا های اسلامی

مراسم تحلیف آیت الله سیدابراهیم رییسی

سرفصل های دولت مردمی از زبان رییس جمهور

عرب چادگانی، شهردارِ چادگان ماند

موفقیت سیاست همسایگی در گرو توسعه و تعمیق پیوندهای چندجانبه میان ایران و ترکیه است

نخبگان افسران علمی جهاد پیشرفت در جامعه هستند

دولت سیزدهم خستگی ناپذیر پیش خواهد رفت/ خادم 80 میلیون جمعیت کشور هستم

همکاری ایران و روسیه عاملی بازدارنده در برابر یکجانبه گرایی است

سرپرست شهرداری ساری معرفی شد

پایان محدودیت های ترافیکی ویژه مراسم تحلیف در تهران

تجلیل از خواهران حدیث و ثنا نظری در ستاد نهاجا

نماز جمعه فردا در همه شهرهای گیلان اقامه می شود

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد

از مردم که علی رغم تلاش های دشمنان پای صندوق حاضر شدند تشکر می کنم/قوه قضاییه در مبارزه با فساد جدی تر از همیشه خواهد بود

افزایش شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان

شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان افزایش یافت

رییسی: دولت مردمی در مسیر حل مشکلات خستگی ناپذیر پیش خواهد رفت / اینجانب امروز خادم 80 میلیون جمعیت ایران هستم

حجت الاسلام والمسلمین «حسین عباسی» دار فانی را وداع گفت

نخستین شهردار زن مازندران انتخاب شد

شرایط پذیرش کنکوری ها در دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

بادامچیان: رییسی نباید آش شله قلمکار تشکیل دهد!

فیلم| اقدام جالب مخبر دزفولی در برابر کارگران معترض

گزارش تصویری 2: مراسم تحلیف هشتمین رییس جمهور ایران

رییس شورای شهر گرگان انتخاب شد

افشاگری درباره پسر معاون اول رییسی: وام میلیاردی بدون ضامن! +سند

با فروختن شهر نمی شود شهرداری را اداره کرد!

مراسم تحلیف سیزدهمین دوره ریاست جمهوری

روابط ایران و عراق باید عمق راهبردی بیشتر و بهتری پیدا کند/ سفر 21 هیات میان ایران و عراق ظرف سال گذشته

آیت الله حسینی بوشهری: مسائل اختلافی به تریبون نماز جمعه کشانده نشود/ در خطبه ها باید به مسائل روز و آینده پرداخته شود

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد

تصاویر | حاشیه های مراسم تحلیف رییسی در مجلس

رییسی: ما مدافع واقعی حقوق بشر و حقوق انسان هستیم و سکوت در برابر تجاوز به انسان های بی گناه و بی دفاع را قبول نداریم

«حسن خلیلی» رییس شورای شهر شفت شد

تبریک رییس جمهور پرتغال و نخست وزیر بلژیک به آیت الله رییسی

برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بمباران شیمیایی اشنویه

تاکید دو طرف بر پیگیری و اجرایی شدن هرچه سریع تر توافقات قضایی سفر سال گذشته/ روابط ایران و عراق باید عمق راهبردی بیشتر و بهتری پیدا کند/ سفر 21 هیات میان ایران و عراق ظرف سال گذشته

اعضای دولت رییسی هفته آینده به مجلس معرفی می شوند

کلیه محدودیت های اطراف مجلس شورای اسلامی برداشته شد

لغو اولین جلسه شورای اسلامی شهر آستارا به دلیل غیبت اعضا / انتخاب شهردار در هاله ای از ابهام

رییسی: ملت ایران در انتخابات، مردم سالای را با وجود همه مشکلات به نمایش گذاشت

منتخبان مردم در شورای شهر جواب اعتماد آنها را به درستی بدهند 

تکذیب اطلاعیه واکسیناسیون بدون محدودیت سنی در خوزستان

قالیباف: معرفی کابینه در ابتدای هفته آینده انجام می شود

مراسم تحلیف ششمین دوره شورای اسلامی شهر اراک

روابط با ترکیه در دوران ریاست جمهوری آیت الله رییسی تقویت می شود

رییس جمهور منتخب برای پاسداری از نظام و قانون اساسی سوگند یاد کرد

رییس قوه قضاییه درگذشت همسر صادقی مقدم را تسلیت

برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در 68 نقطه آذربایجان غربی

شور حسینی در مساجد و هیئات تهران طنین انداز می شود/ برگزاری نمایشگاه شمیم حسنی در 16 امامزاده استان تهران

مبنای عمل در برخورد با جرائم سبک، اصلاح و بازپروری از طریق مجازات های جایگزین حبس است

13 نکته از تحلیف سیزدهم |  روحانی بالاخره به مجلس رفت | حضور اعضای احتمالی کابینه در مراسم

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد

عامل اخلال در انتخابات چاروسا بازداشت شد

ضرورت پرهیز اعضای شورای شهر از تک روی و حاشیه سازی / اعضا شورا را به سمت مدیریت اجرایی سوق دهید نه مسائل سیاسی

مطالبه دانشجویان مشهد از مسئولین درباره کرونا؛ پاسخگوی عملکرد خود باشید

مراسم تحلیف رییس جمهور در امنیت کامل برگزار شد

تحلیف احمدی نژاد در روز غیبت بزرگان /غیبت مقامات خارجی در مراسم تحلیف دهه 60

عکس| عکس یادگاری مهمانان مراسم تحلیف با آیت الله رییسی

«حسن خلیلی» رییس شورای شهر شفت شد

آیین تکریم و معارفه امام جمعه سمنان به روایت تصاویر

لغو اولین جلسه شورای اسلامی شهر آستارا به دلیل غیبت اعضا / انتخاب شهردار در هاله ای از ابهام

حمایت قاطع ماموستاهای استان کردستان از آیت الله رییسی/ اهل سنت مشارکت حداکثری در انتخابات خواهند داشت

حمایت قاطع ماموستاهای استان کردستان از آیت الله رییسی/ اهل سنت مشارکت حداکثری در انتخابات خواهند داشت