مطالب مرتبط:
علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شده است
علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شده است
علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شده است
علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شده است/ فرصت نداریم که هرکسی حرفی زد جوابش را بدهیم
علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شده است
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 21 خرداد 1400 ساعت 01:552021-06-10ورزشي

علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شد


مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شد تسنیم: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مشکل امضا ها در باشگاه استقلال حل شد.

- تسنیم: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مشکل امضا ها در باشگاه استقلال حل شد.

مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که برای دیدار انتخابی المپیک 2020 فوتبال ناشنوایان در کیش حاضر شده بود، گفت: یکی از سیاست های وزارت ورزش تشویق فدراسیون های ملی ما برای گرفتن میزبانی های بین المللی است.

این رویدادها اگر رسمی و رویداد قاره ای و جهانی باشد، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

وی افزود: فدراسیون ناشنوایان پس از اینکه مالزی به دلیل شرایط کرونایی نپذیرفت میزبان باشد، فدراسیون آسیایی با ما رایزنی کردند و ما هم پذیرفتیم که شرایط را برای میزبانی فراهم کنیم.

ما هم با مسئولان مربوطه در منطقه آزاد کیش صحبت کردیم و میزبانی خوبی بود که ورزشکاران کشورمان هم نتایج خوبی گرفتیم.

هم به المپیک ناشنوایان صعود کردیم و هم در فینال حضور داشتیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره بحث پاداش ورزشکاران ناشنوا و اینکه آیا پاداش آنها با ورزشکاران المپیکی یکسان است، اظهار داشت: خب روشن است که سطح المپیک ناشنوایان با المپیک یکسان نیست.

اگر بخواهیم مانند المپیک پرداختی داشته باشیم، از عدالت خارج است و به این شکل نخواهد بود.

مساوات، لزوماً عدایت نیست و این نکته مهمی است که بعضاً به آن توجه نمی شود.

جمع بندی ما در آخرین آیین نامه، قرار بر این است که میزان پاداش آنها از 20 درصد المپیکی به 60 درصد افزایش پیدا کرد و یعنی سه برابر شد.

یعنی اگر به المپیک صعود کنند، 60 درصد پاداش می گیرند و در المپیک هم مقامی کسب کنند، 60 درصد افراد سالم پاداش می گیرند.

علی نژاد در واکنش به این مسئله که صحبت های او برخلاف محمدمهدی فروردین، رییس فراکسیون ورزش مجلس است، گفت: من نقطه نظرات خودم را می گویم و همانطور که گفتم، مساوات لزوماً عدالت نیست.

وی درباره اینکه دوره ریاست زهرا اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک به اتمام رسیده و همانطور که وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد دیگر قرار نیست فدراسیون ها با سرپرست اداره شوند و انتخابات به سرعت برگزار می شود و حالا وضعیت فدراسیون ژیمیناستیک چه خواهد شد، اظهار داشت: امروز که با هم صحبت می کنیم، بعد از 16-15 سال برای اولین بار هیچ فدراسیونی با سرپرست اداره نمی شود.

پس از برگزاری انتخابات ورزش های زورخانه ای که روز گذشته برگزار شد و آقای باران چشمه به عنوان رییس انتخاب شد، اولین روزی را پشت سر می گذاریم که ورزش کشور بدون سرپرست اداره می شود و این اتفاق مهمی است.

علی نژاد افزود: برای سه انتخابات تیرماه نیز ما 75 روز پیش از اتمام دوره چهار ساله رؤسا ثبت نام را آغاز کردیم، جلسات مربوط به تطبیق انجام شد و نهایتاً اسامی نامزدها برای تأیید صلاحیت ها به مراجع ذی صلاح ارسال شد.

به محض رسیدن اسامی تأیید شده، ما انتخابات را برگزار می کنیم و این در اختیار ما نیست.

نهادهای مربوطه باید پاسخ بدهند، اما سیاست ما برگزاری انتخابات سه فدراسیون باقیمانده تا پایان تیرماه است، مگر اینکه اسامی تأیید صلاحیت ها تا آن موقع نیاید و ما مجبور به تأخیر انداختن انتخابات شویم.

این سه فدراسیون هم اسکیت، ژیمیناستیک و تیراندازی هستند.

وی درباره اینکه در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های زورخانه ای یکی از کاندید اها اعتقاد داشت، مهندسی صورت گرفته است، گفت: آقای احمدی دیروز درباره این موضوع صحبت کرده است.

این فدراسیون زیرمجموعه من نیست که بخواهم دخالتی در آن داشته باشم.

این رشته زیرمجموعه ورزش همگانی است.

معاون وزیر ورزش درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و دیدار حساس این تیم مقابل عراق خاطرنشان کرد: با توجه به نتایج بدی که در دور رفت گرفته بودیم کار بچه ها خیلی سخت بود.

بعد از کرونا" و میزبانی متمرکز در بحرین، کار سخت تر شد ولی خوشبختانه با همتی که بچه ها انجام دادند و شارژ روحی خوبی که توسط دولت، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال قبل از مسابقات شد، نتایج خوبی گرفته ایم و امیدوارم در دو بازی آینده نیاز نتایج خوبی رقم بخورد.

وی اضافه کرد: فردا بازی با کامبوج بازی سختی برای ما نیست و تیم قابل توجه ای نیست ولی بازی عراق همیشه برای ما سخت بوده و ما حریفان سنتی برای هم هستیم.

اگر بچه ها بازی که با بحرین انجام دادند را با عراق هم رقم بزنند فکر می کنم این تیم را هم می توانیم شکست دهیم و این تیم نمی تواند مقابل ما قد علم کند.

واقعاً بازیکنان ما از تیم های دیگر گروه شرایط بهتری دارند و امیدواریم بتوانند از این مرحله عبور کنند.

علی نژاد درباره آشفتگی باشگاه استقلال عنوان کرد: مشکل امضا ها حل شد و آقای آصفی در دو روز گذشته چک هایی را امضا کرده اند.

وی درباره اینکه پیشکسوتان استقلال در روز ها اخیر اسم او را عنوان می کنند و می گویند مددی تحت حمایت او است، یادآور شد: صحبت های کلی را قبول ندارم ولی درباره پیشکسوتان باید بگویم استقلال یک باشگاه قدیمی است و اگر به گذشته برگردیم این تیم بیش از 800- 700 نفر پیشکسوت دارد و ممکن است 20-10 نفر از آنها نظراتی داشته باشند ولی این به معنای جمع نظرات پیشکسوتان استقلال نیست  این اشتباه است که اگر اینگونه فکر کنیم.

اینکه اسم بنده را می آورند نمی دانم دلیلش چه است.

وزارت ورزش بحث نظارتی و حمایتی خود را در چارچوب قانون دارد.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: می دانید طبق قانون نمی توانیم هیچ کمک مادی را به باشگاه ها داشته باشیم، چون کمک به ورزش حرفه ای ممنوع است ولی همه تلاش مان را می کنیم تا با محدودیتی که وجود دارد مشکلات را برطرف کنیم.

این باشگاه ها دولتی هستند ولی دولت نمی تواند به آنها کمک کند و این به نظر من یک تناقض است.

برخی مواقع آدم حس می کند جریاناتی پشت موضوع است که می خواهد با فضا های رسانه ای و کانال های هواداری، مطامع خاصی را برای بعضی ها به وجود بیارد که طبعاً ماهم زیر بار این حرف ها نمی رویم.

من هم معاون وزارتخانه هستم و طبق وظایفم عمل می کنم وگرنه اینطور نیست که ما در این دو باشگاه منافعی داریم.

وی گفت: وظایف سازمانی داریم و طبق این وظیفه در راستای آن اقداماتی را انجام می دهیم.

به هر حال افرادی غیر مسئول هستند و حرف هایی می زنند و نظارت شان را ارائه می دهند.

بالاخره کشور ما کشور آزادی است ولی فرصت این را نداریم که هرکسی حرفی زد بخواهیم جوابش را بدهیم و یا از طریق مبادی قانونی پیگیری کنیم.

مطالب زیادی گفته می شود ولی ما کار خودمان را ادامه می دهیم و آنچیزی که فکر می کنیم درست است را انجام می دهیم.

علی نژاد درباره اینکه گویا وزارت ورزش و جوانان به باشگاه پرسپولیس" دستور تمدید قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز را داده است، افزود: خیر، ما به هیچ وجه در مورد استقلال و پرسپولیس بحث های اینچنینی نمی کنیم.

هیچ توصیه ای برای تدام یا عدم تداوم قراردادهای باشگاه نداشتیم.

هزینه دو باشگاه به هر دلیلی اضافه می شود و منابع مالی محدود است.

ساز و کارها دولتی است و اینها خودشان مشکل زا می شوند.

علت اینکه می گوییم این دو باشگاه خصوصی شوند، برای همین مشکلات موجود است.

وقتی بخش خصوصی وارد شود، از این قید و بند حوزه دولتی خارج می شود.

دولتی بودن این دو باشگاه زمانی به کارشان می آمد که ما بتوانیم به آنها کمک کنیم، اما اکنون که دولت نمی تواند کمک کند، دولتی بودن شان خاصیتی ندارد.

وی درباره اینکه گفته می شد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دولت تدبیر و امید خصوصی می شوند اما هنوز این اتفاق رخ نداده، گفت: می بینم که برخی می گویند امکان خصوصی شدن این دو باشگاه وجود ندارد و این حرف آنهایی است که خودشان می دانند در گذشته با استقلال و پرسپولیس چه کردند و کاری که آنها انجام دادند، باعث می شود این دو باشگاه امکان خصوصی سازی نداشته باشند.

با این حال، در یک سال و نیم اخیر، اتفاقات خوبی رخ داد و زحماتی که این دوستان کشیدند، جبران شده است! مشکلات حل شده و موضوع شفاف شده است و طبیعتاً وقتی یک سال و نیم پیش و در بودجه سال 98 بحث خصوصی شدن این دو باشگاه دیده شده بود، شرایط امکان پذیر نبود.

علی نژاد تصریح کرد: اقدامات خیلی زیادی در افزایش سرمایه دو باشگاه و ثبت برند آنها شد، همچنین در شفاف سازی و درآمدزایی آنها نیز اقدامات لازم صورت گرفت.

همه اینها باعث شد شرایط خصوصی سازی شدن فراهم شود.

کار بسیار دشوار، سخت و به زعم برخی نشدنی بود.

اکنون شرایط و امکان خصوصی شدن دو باشگاه وجود دارد و در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته است و از حوزه ما خارج شده و در حوزه وزارت اقتصاد است که از طریق فرابورس خصوصی شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه محمدمهدی فروردین اعلام کرده ورزشگاه درفشی فر از اموال باشگاه پرسپولیس معارض دارد، گفت: معارض ندارد، معارض داشته است.

اینکه می گویم کارهای سختی انجام شده، همین بحث هاست.

درفشی فر سال ها معارض داشت.

وقتی می خواهیم سندی را به نام باشگاه بزنیم تا سرمایه اش شود و معارض دارد، انجام این کار سخت است و ما با کمک قوه قضایی این کار را انجام دهیم.

از کیان دولت، کیان عمومی و بودجه دولتی و مالکیت عممی دفاع شد و قوه قضایی کمک کرد.

با رفع معارضین سند تک برگ صادر شد، وگرنه ثبت زیر بار این مسئله نمی رفت.

احتمالاً آقای فروردین مطالبی که می گوید برای اسناد گذشته است و به این موضوعات جدید اشراف نداشته است.

علی نژاد درباره زمان اضافه شدن عضو جدید به هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: فرآیند آن در حال طی شدن است و دو سه نفر را به مراجع ذی صلاح اعلام کردیم که استعلام ها بیاید و پس از آمدن استعلام ها کارها انجام می شود و برای پرسپولیس هم این اقدام را انجام دادیم.

برای هیئت مدیره باشگاه استقلال دو نفر اضافه خواهند شد و به همین دلیل بیش از یک نفر را معرفی کردیم.

وی درباره اعتراض های فرهاد مجیدی به وضعیت استقلال و اینکه گویا قرار بوده جلسه ای با مدیران وزارت ورزش و جوانان داشته باشد، تاکید کرد: قطعاً قرار نیست با ما جلسه ای باشد و موضوعات داخلی باشگاه استقلال است.

این باشگاه مدیرعامل و هیئت مدیره دارد و مربی هم در چارچوب وظایف خودش، کارهایش را انجام می دهد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه پس با این شرایط وزارت ورزش از عملکرد احمد مددی رضایت دارد، تصریح کرد: طبیعتاً رضایتمندی وجود دارد که او ادامه کار می دهد.

سؤتفاهماتی با هیئت مدیره بود که جلسه ای در این خصوص داشتیم و هفته آینده هم هیئت مدیره با مدیرعامل باشگاه جلسه داشت.

درباره سؤتفاهمات هم ما 7 ساعتی جلسه داشتیم که اگر بخواهم درباره آنها صحبت کنم، از حوصله خارج است.


کلید واژه ها: معاون توسعه ورزش قهرمانی - باشگاه استقلال - وزارت ورزش و جوانان - وزارت ورزش - ورزش و جوانان - ورزش قهرمانی - توسعه ورزش - ورزش - استقلال - باشگاه - فدراسیون - قهرمانی - وزارت - جوانان - میزبان - ناشنوایان - فدراسیون ناشنوایان - امضا - انتخابی المپیک 2020 - مشکل - فوتبال ناشنوایان - توسعه - معاون - میزبانی - انتخابی المپیک - مهدی علی نژاد، - شرایط کرونایی - حرفه - رویداد - شرایط

آخرین اخبار سرویس:
به یک فروشنده آقا ، تمام وقت نیازمندیم

سردار به یک قدمی علی کریمی رسید

فیلم/ خلاصه بازی فرانسه 1 آلمان 0

کُری خوانی سفیران بریتانیا بر سر صعود ایران و عراق!

آزمون با عراقی ها گفت و خندید

اودگارد در رئال مادرید می ماند

استارت خروس ها با شکست آلمان/هوملس برد را تقدیم فرانسه کرد

یورو 2020| یواخیم لو: بدشانسی آوردیم

چشم پرسپولیس به کمک هواداران، رییس هیات مدیره به دنبال رای در صفحات اینستاگرامی سرخپوشان

سری زن قلیان حرفه ایی

کاپیتان احسان و پاسخ به انتقادهای افراد خاص

ببینید: مجیدی و استقلال، قربانی اختلافات مدیریتی

چشم پرسپولیس به کمک هواداران، رییس هیات مدیره به دنبال رای در صفحات اینستاگرامی سرخپوشان

دو بازی مهم را بردیم/ خیلی خوشحالم دل مردم ایران را شاد کردم

اودگارد در رئال مادرید می ماند

اودگارد در رئال مادرید می ماند

ببینید: مجیدی و استقلال، قربانی اختلافات مدیریتی

پیام علی دایی بعد از صعود ایران+ تصویر

خلاصه بازی فرانسه 1 آلمان 0

خوشحالی استرالیایی ها پس از شکست ایران +عکس

محمود واعظی: مرحبا به ملی پوشان عزیز!

سلفی ملی پوشان پس از صعود

طعنه سنگین سردار آزمون بعد از صعود تیم ملی و شکست عراق

طعنه سنگین سردار آزمون بعد از صعود تیم ملی و شکست عراق

گزارش تصویری از پیروزی غیرتمندانه ایران مقابل عراق + عکس

گل زدن به تیم های دفاعی کار آسانی نیست

یورو 2020| یواخیم لو: می توانیم باخت مان به فرانسه را در بازی های بعدی جبران کنیم/ بدشانسی آوردیم

برنامه نویس php

استخدام راننده لیفتراک در شیشه سازان جام ایمن در تهران

بونوچی: نتایج خوب ما اصلا تصادفی نیست

دیدار سید ابراهیم رییسی با جمعی از اهالی ورزش

یورو 2020| سانتوس: گل زدن به تیم های دفاعی کار آسانی نیست

عدد جدیدی که اسکوچیچ در فوتبال ایران رو کرد!

یورو 2020| دشان: می دانستم بازیکنانم از پس بازی مقابل آلمان برمی آیند/ آنها آماده بودند که بجنگند

یورو 2020| عجیب ترین جیمی جامپ فوتبالی بر زمین نشست! + عکس و ویدیو

خبر بد برای هواداران تیم ملی ایران در آستانه بازی حساس با عراق

یورو 2020| تابلوی نتایج روز پنجم؛ برتری فرانسه در حساس ترین دیدار دور نخست و شروع پرقدرت یاران رونالدو + جدول و برنامه بازی های امروز

خبر بد برای هواداران تیم ملی ایران در آستانه بازی حساس با عراق

فروشنده و انباردار فروشگاه ورزشی

ضربه 4 میلیارد دلاری رونالدو به کوکا کولا

یورو 2020| پوگبا: همه مقابل آلمان عملکرد خوبی داشتیم/ باید مثل یک قهرمان جهان رفتار کنیم

ضربه 4 میلیارد دلاری رونالدو به کوکا کولا

یورو 2020| لو: آلمان با تمام قوا مقابل فرانسه بازی کرد/هوملس را سرزنش نمی کنم

مسی را به رونالدو ترجیح می دهم؛او تعیین کننده تر است

یورو 2020| لو: آلمان با تمام قوا مقابل فرانسه بازی کرد/هوملس را سرزنش نمی کنم

آلمان 0 - فرانسه 1؛ گل به خوی هوملس، اولین پیروزی شاگردان دشان را رقم زد

واکنش سرمربی عراق به شکست مقابل ایران

یورو 2020| لو: آلمان با تمام قوا مقابل فرانسه بازی کرد/هوملس را سرزنش نمی کنم

اولین کاپیتانی مهدی طارمی در تیم ملی

واکنش مهاجم تیم ملی عراق به باخت این تیم مقابل ایران

شناسایی 5 حریف احتمالی ایران در راه جام جهانی/ سیدبندی نهایی آسیا مشخص شد

سرمربی عراق: به دومین تیم برتر آسیا باختیم

انتخابی جام جهانی 2022| نتایج کامل دیدارهای هفته پایانی و جداول گروه های مختلف در قاره کهن

واکنش علی دایی به صعود تیم ملی به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی 2022

یورو 2020| پوگبا: همه مقابل آلمان عملکرد خوبی داشتیم/ باید مثل یک قهرمان جهان رفتار کنیم

12 تیم نهایی آسیا برای انتخابی جام جهانی 2022/ تیم ملی ایران در سید یک

واکنش علی دایی به صعود تیم ملی به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی 2022

سرمربی عراق در آستانه جدایی قرار گرفت

شناسایی 5 حریف احتمالی ایران در راه جام جهانی/ سیدبندی نهایی آسیا مشخص شد

یورو 2020| پوگبا: همه مقابل آلمان عملکرد خوبی داشتیم/ باید مثل یک قهرمان جهان رفتار کنیم

بازتاب گلزنی سردار آزمون در رسانه های روسیه

سرمربی عراق در آستانه جدایی قرار گرفت

کارشناسی داوری دیدار ایران و عراق

یورو 2020| دشان: می توانستیم گل های بیشتر به آلمان بزنیم

با نقض دستورالعمل های بهداشتی، اخراج می شوید

استخدام گرافیست ارشد در استودیو گرافیک دیزان نمازی در خراسان رضوی

عکس| صحنه عجیبی که داور ندید/ گاز گرفتن بازیکن حریف به سبک سوارس

شکست خانگی آلمان مقابل فرانسه/ خط و نشان قهرمان جهان برای مدعیان

گزارش تصویری از پیروزی غیرتمندانه ایران مقابل عراق + عکس

ارسلان کاظمی به ذوب آهن پیوست/ مشایخی تمدید کرد

یورو 2020| دشان: می توانستیم گل های بیشتر به آلمان بزنیم

واکنش عجیب بیرانوند به گل سردار آزمون

استخدام وردپرس کار و منشی در شرکت آبی تِک در تهران

نشست سید ابراهیم رییسی با جمعی از ورزشکاران

یورو 2020| دشان: می توانستیم گل های بیشتر به آلمان بزنیم

ایران – عراق تمام شد | از همین فردا به فکر آینده باشید / تحلیل فنی

انتخابی جام جهانی| تکلیف 12 تیم نهایی مشخص شد/ ایران منتظر رقبای جدید در آسیا

تیم های صعودکننده به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در آسیا

استخدام اشپز ایرانی،سالن دار،کمک اشپز فست فود

ایران عراق تمام شد | از همین فردا به فکر آینده باشید / تحلیل فنی

12 تیم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی را بشناسید/ سرنوشت عراق و برانکو

عکس| صحنه عجیبی که داور ندید/ گاز گرفتن بازیکن حریف به سبک سوارس

ویدیو| خلاصه بازی فرانسه 1-0 آلمان

بهترین بازیکن دیدار فرانسه و آلمان شد

گزارش تصویری پیروزی فرانسه مقابل آلمان

زمان بازگشت تیم ملی فوتبال مشخص شد

12 تیم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی را بشناسید/ سرنوشت عراق و برانکو

دپای در آستانه عقد قرارداد با بارسلونا

توییت عجیب جهرمی؛ دور نهایی مانده آقای وزیر!

دپای در آستانه عقد قرارداد با بارسلونا

یورو 2020| برتری قهرمان جهان مقابل آلمان از دریچه دوربین

پیام قالیباف برای پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر عراق

شکست آلمان برابر قهرمان جهان در خانه

ارسلان کاظمی به ذوب آهن پیوست/ مشایخی تمدید کرد

استخدام قالبساز پلاستیک در آوا پردازش ماندگار در البرز

فرانسه با شکست آلمان فاتح نبرد مونیخ شد

فرانسه یک – آلمان صفر/ خروس ها با گل به خودی بازی بزرگ را بردند

استخدام طراح معمار حرفه ای آقا در شرکت نگارآیین در تهران

زمان بازگشت تیم ملی فوتبال مشخص شد

زمان بازگشت تیم ملی فوتبال مشخص شد

علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شد

علی نژاد: مشکل امضا در باشگاه استقلال حل شد