مطالب مرتبط:
تکذیب خبر سگ کشی توسط شهرداری تبریز؛ سگ ها فقط بیهوش شدند/ لغو قرارداد پیمانکار خاطی
هیچ دستوری برای جمع آوری سگ ها بلاصاحب ندادیم/ قرارداد پیمانکار خاطی لغو شد
هیچ دستوری برای جمع آوری سگ های بلاصاحب صادر نشده است/ قرارداد پیمانکار خاطی لغو شد
امروز نفت مسجد سلیمان، پذیرای ماشین سازی تبریز است +فیلم
سرمربی ماشین سازی، شرایط لیگ را اذیت کننده می داند
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 ساعت 13:552021-05-16سياسي

پیمانکار خاطی جنجال سگ ها لغو قرارداد شد/ بررسی تجویز واگذاری و صلح باشگاه ماشین سازی تبریز


جلسه ی علنی امروز شورای اسلامی شهر تبریز با حضور اعضا و شهردار تبریز برگزار شد.

- ایسنا/آذربایجان شرقی جلسه ی علنی امروز شورای اسلامی شهر تبریز با حضور اعضا و شهردار تبریز برگزار شد.

شهرام دبیری – رییس شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به حواشی ایجادشده درباره برخورد با حیوانات بلاصاحب شهری، گفت: ما این موضوع را محکوم می کنیم و انتظار دارم که با عوامل خاطی در این قضیه به صورت قاطع برخورد شود.

وی با بیان این که جمع آوری و عقیم سازی سگ های بلاصاحب با مشارکت مردم و تشکل های غیردولتی از سیاست های شورای اسلامی شهر تبریز است، افزود: اگر شاهدیم که پیمانکاری چنین خطایی در برخورد با حیوانات انجام داده است، باید با آن پیمانکار قطع رابطه کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن روز روابط عمومی، این روز را به کارکنان روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز تبریک گفت و یادآور شد: ضرورت دارد که روابط عمومی ها در انعکاس عملکرد مجموعه مدیریت شهری به شهروندان کوشاتر باشند.

خلاء مدیریت جامع شهری در تبریز بسیار مشهود است/ همواره بر رعایت حقوق حیوانات در تبریز تاکید داشته ایم عبداله تقی پور - رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری نیز در ادامه گفت: کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر تبریز در حوزه محیط زیست اقدامات و دیدگاه هایی داشته که همواره خلاء مدیریت جامع شهری در تبریز مشهود است؛ حیوانات شهری فقط سگ ها نیستند باید پرسیده شود کلاغ ها و لک لک های تبریز کجا رفته اند.

وی با تاکید بر این که همواره بر زنده گیری و عقیم سازی مناسب سگ های بلاصاحب تاکید داشتیم، گفت: حامیان حیوانات باید به صورت نظام مند و ثبت شده در فرمانداری فعالیت کنند، اما حامیان حیوانات به صورت خودجوش اقداماتی می کنند.

تقی پور افزود: با توجه به دهه های گذشته و برخورد ها با حیوانات شهری، امروز خلاء آموزش شهروندی در این زمینه دیده می شود.

وی گفت: یکی از کارشناسان می گفت در فصل زمستان به حیوانات شهری غذا داده می شود و این برخلاف رویه طبیعت است باعث افزایش زاد و ولد می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز اظهارکرد: باید مسائل شرعی، اجتماعی، و اخلاقی از یک دیگر تفکیک شود و شهرداری باید این موضوعات را تبیین کند.

وی افزود: استراتژی مدیریت حیوانات شهری که دکتر نیکو خصلت زحمات بسیاری برای آن کشیده اند تاکید دارد که باید به صورت استاندارد حیوانات شهری را مدیریت کنیم و تمام حیوانات شهری را مدیریت کنیم و اتفاقات اخیر را محکوم می کنیم و همواره بر رعایت حقوق حیوانات در تبریز تاکید داشته ایم.

باید از اقدامات شهرداری و شورای شهر در حوزه محیط زیست تقدیر می شد سعید نیکو خصلت -دبیر شورای اسلامی شهر تبریز نیز در ادامه گفت: در روزهای گذشته به صورت مداوم با مدیران شهرداری و فعالان حقوق حیوانات در ارتباط بودم امروز باید از اقدامات شهرداری و شورای شهر در حوزه محیط زیست تقدیر می شد.

وی افزود: طرحی مطالعه ای برای شمارش نژاد، بهداشت، میزان افزایش و کاهش و سایر آمار لازم در خصوص سگ ها را از شهرداری می خواستیم، بارها این موضوع را از نهاد ها و ارگان ها پیگیری کردیم که با دلیل تازگی موضوع طول کشیده است.

وی تاکید کرد: ایجاد پناهگاه نباید به گونه ای باشد که از سایر شهر ها سگ ها را به تبریز ارسال کنند.

وی اظهار کرد: باید مرکز مدیریت واحد حیوانات شهری برای مدیریت تمام حیوانات ایجاد شود که با رویکرد محیط زیستی این موضوع را مدیریت کند.

وی تاکید کرد: از شهرداری می خواهیم گزارشی از این موضوع ارائه کنند.

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز افزود: گزارش دقیق از اتفاق اخیر باید ارائه شود، اینجا دادگاه نیست اما مردم و نمایندگانشان در شورا باید توضیحات شفاف را بشنوند.

رویکردهای آتی شهرداری باشد مشخص شود.

نیکوخصلت با بیان اینکه خروجی این هزینه ها باید مشخص شود، اضافه کرد: از تهران و ارومیه شخصیت های بسیار بزرگی تماس گرفته اند که این اتفاق در شان تبریز نیست، خودمان با دست خودمان به آبروی تبریز لطمه زدیم که باید این موضوع پیگیری شود.

پیمانکار خاطی لغو قرارداد شد/عذرخواهی شهردار از شهروندان تبریزی بابت جنجال سگ ها ایرج شهین باهر - شهردار تبریز نیز در ادامه، گفت: هیچ دستوری از سوی شهرداری و سازمان های تابعه در مورد جمع آوری غیرمرسوم سگ های بلاصاحب صادر نشده و با افرادی که این کار را به شکل غلط پیش برده اند، برخورد می شود.

وی ادامه داد: به عنوان فردی که حامی حیوانات بوده ام و اغلب تشکل های غیردولتی فعال در این زمینه نیز بنده را می شناسند، از اولین روز مسئولیت در شهرداری تبریز رویه های مرسوم نادرست را جمع آوری کرده ایم.

وی افزود: ما حتی زنده گیری با طناب را نیز جمع آوری کردیم و از آخرین روش جمع آوری در دنیا که بیهوشی است و هزینه بالایی دارد، استفاده می کنیم تا این حیوانات کم ترین آسیب و اذیت ببینند.

شهردار تبریز گفت: دستور داده ایم با پیمانکار مربوطه که اقدام به جمع آوری سگ ها از طریق روش های غیر مرسوم داشت، شدیدا برخورد و قطع همکاری شود.

وی افزود: درباره حیوانات و مشخصا سگ های بلاصاحب، چندین دیدگاه وجود دارد.

بخشی از شهروندان معتقدند حیوانات بی آزارند و می توانند در کنار انسان ها در سطح شهر زندگی کنند اما بخش دیگری از مردم ترس از حضور حیوانات در سطح شهر دارند و طی تماس هایی با ما و سامانه 137 می خواهند که شهرداری به ویژه اقدام به جمع آوری سگ های بلاصاحب کنند.

ایرج شهین باهر بیان کرد: در کنار این موضوع برخی افراد نیز از احساسات مردم سوء استفاده می کنند، با پیمانکار قبلی قرارداد داشتیم و وی برای قرارداد جدید درخواست مالی هشت برابری داشت که تامین آن خارج از توان شهرداری است و برای قرارداد قبلی نیز در بازرسی پاسخگو بودیم، حتی شنیدم این افراد از خارج از کشور نیز کمک های مالی دریافت می کنند.

وی گفت: در هر حال ما نیز از این موضوع و نحوه برخورد ناراحت هستیم و قطعا با افرادی که این موضوع را به شکل غلط پیش برده اند برخورد می شود، اما مطمئن باشید هیچ دستوری از سوی شهرداری و سازمان های آن در این مورد داده نشده است.

شهردار تبریز گفت: در این خصوص نشستی که اخیرا با تشکل های غیردولتی داشتیم، مقرر شد مکانی برای نگهداری این حیوانات شهری احداث شود و از تجربیات این تشکل ها نیز استفاده کنیم.

وی در پایان از شهروندان تبریزی بابت رفتار پیمانکار جمع آوری سگ های بلاصاحب عذرخواهی کرد.

رونمایی از سامانه هوشمند مدیریت واحد ماشین آلات شهرداری تبریز در ادامه از سامانه هوشمند مدیریت واحد ماشین آلات شهرداری تبریز با هدف شفاف سازی رونمایی شد.

فرج قلیزاده - رییس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در دوره فعلی شورای شهر تبریز قدم های مهم و بزرگی برای ساختارسازی در شهرداری برداشته شده است.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند ماشین آلات شهرداری تبریز، گفت: در حوزه ساختارسازی در چهار سال گذشته قدم های بزرگی در بدنه شهرداری تبریز برداشته شده است.

وی ادامه داد: شهرداری و شخص شهردار تبریز در حوزه ایجاد شفافیت و ساختارسازی با شورای اسلامی شهر تبریز همکاری و همدلی ویژه ای داشتند.

قلیزاده اعلام کرد: مجموعه شهرداری تبریز هزار و 300دستگاه ماشین آلات در اختیار دارد که ارزش ریالی آن 120هزارمیلیاردریال است.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر تبریز، پیش از راه اندازی سامانه شفافیت، خرید، نگهداری، به کارگیری و هزینه کرد ماشین آلات به صورت جزیره ای و پراکنده انجام می شد.

وی راه اندازی سامانه شفافیت ماشین آلات را در نوع خود و در بین کلانشهرها بی نظیر عنوان کرد.

بررسی تجویز واگذاری و صلح تیم باشگاه ماشین سازی لایحه شهرداری تبریز در خصوص تجویز و اجرای قرارداد واگذاری و صلح تیم باشگاه ماشین سازی به شرکت توسعه و سرمایه گذاری دریک و شهرداری تبریز بررسی شد.

شهرام دبیری- رییس شورای اسلامی شهر تبریز در این رابطه، گفت: ماشین سازی به عنوان قدیمی ترین تیم فوتبال تبریز که هویت تبریز است شاید در اختیار بخش خصوصی باشد اما بخش خصوصی نیز برای این تیم هزینه نمی کند و ما باید از هویت فوتبال تبریز حمایت کنیم چرا که شهروندان تبریز علاقه خاصی به این تیم دارند.

سعید نیکو خصلت - دبیر شورای اسلامی شهر تبریز نیز گفت: 113 سال قبل منچستر یونایتد در اختیار راه آهن انگلیس بوده است و 113 سال قبل آن را به مردم فروخته اند و این تیم یک بنگاه اقتصادی است و می توانند با فروش پیراهن یک بازیکن هزینه قرار داد آن را تامین کنند.

وی افزود: بخش خصوصی در ایران اما وقتی وارد ورزش می شود فقط هزینه می کند و درآمدی ندارد.

وی با بیان اینکه باشگاه های ورزشی ما باید به مردم داده شود و مردم هیات مدیره را انتخاب کنند، اظهار کرد: دارایی ها و اموال باشگاه به صورت سیستمی مدیریت می شود، در واقع پایه اقدامات ما اشتباه است و این معضل ساده را به فرایند سیاسی تبدیل می کنند و نمی توانیم تیم را به مردم انتقال دهیم.

نیکوخصلت تصریح کرد: سال هاست که تیم پرسپولیس و استقلال را می خواهند به بخش خصوصی واگذار کنند.

محمد حسن اسوتچی – عضو شورای اسلامی شهر تبریز، اظهار کرد: چه عجب از کمک های دولتی برای مدیریت ماشین سازی استفاده نمی شود.

وی افزود: دولت کلان شهرها را به حال خود رها کرده و هزینه ای نمی کند و تبعات آن دامن گیر شهر ها بوده است.

اسوتچی اظهار کرد: رای داده شده مشکل شکلی دارد و در دادگاه به صورت موشکافانه باید موضوع بررسی شود.

عبداله تقی پور - عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز اضافه کرد: دلیل موافقت بنده به این دلیل است که باشگاه ماشین سازی شناسنامه فوتبال آذربایجان است.

وی افزود: نمایندگان و استاندار باید در حمایت از ورزش آذربایجان اقدامات مناسبی انجام دهند.

وی با بیان اینکه جبران مافات قرارداد ویلموتس از بیت المال خواهد بود گفت: وقایعی که در دربی اخیر رخ داد برای کودکان بد آموزی دارد و بد اخلاقی ها گسترش می یابد.

تقی پور تصریح کرد: اگر ورزش ما با رویکرد اخلاق نباشد سرمایه های مادی و معنوی خود را باخته ایم اگر اخلاق اولویت نباشد خشونت بازی دربی پایتخت را شاهد خواهیم بود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: اگر برای ورزش های انفرادی هزینه کنیم بهتر نتیجه خواهیم گرفت تا به ورزش هایی که اخلاق در آن رعایت نمی شود.

اعضای شورای شهر با پرداخت 1 میلیارد و 800 میلیون تومان به باشگاه ماشین سازی تبریز موافقت کردند.

در ادامه بررسی لوایح شهرداری تبریز لایحه در خصوص اعمال مساعدت مالی به شهرداری سی سخت بررسی شده و اعضای شورای شهر با کمک 150 میلیون تومانی شهرداری تبریز به شهرداری سیسخت برای بازسازی این شهر حادثه دیده از زلزله موافقت کردند.

طرح اعضای شورا نیز در خصوص بهره مندی اعضای شورا از حق مشاوره و انتخاب وکیل از جانب تیم حقوقی شورای شهر بررسی شد.

همچنین لایحه شهرداری تبریز در خصوص اساسنامه شرکت توسعه و حفاظت پارک بزرگ تبریز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز بررسی شد.

دوره پنجم پاک ترین دوره شورا است محرم محمد زاد – عضو شورای اسلامی شهر تبریز در تذکر خود، گفت: افرادی که کاندیدا شده اند به نحوی شورای پنجم را تخریب می کنند که انگار هیچ کاری نکردیم اما فقط کلی بدهی دوره قبل را پرداخت کردیم و با قاطعیت می گویم که این دوره جزو پاک ترین دوره های شورا بوده است.

وی افزود: تعرفه های عوارض محلی امسال بسیار افزایش یافته و شهروندان گلایه مند هستند.

محمدزاده تصریح کرد: در منطقه آخماقیه مشکلاتی وجود دارد.

مشکل آسفالت و دیوارکشی از این دست از مشکلات است که می خواهیم شهرداری منطقه هفت این موضوع را پیگیری کنند.

محمدزاده تاکید کرد: سال هاست موضوع پل کرکج را پیگیر هستم و در بودجه امسال نیز آمده است که تسریع شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: در شهر قم آیین نامه استخدامی شهرداری قم به نحوی تغییر پیدا کرده که کارمندان شاغل می توانند در بودجه سال 1400 به کارمعین تبدیل شوند لازم است شهرداری تبریز هم اقداماتی انجام دهد.

وی تصریح کرد: در پارک ائل گلی پارک کودکان اوتیسم وجود دارد که محل بازی آنها نیاز به مناسب سازی دارد که لازم است توجه شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شورای اسلامی شهر تبریز - شورای اسلامی شهر - شورای اسلامی - شهر تبریز - تبریز - رییس شورای اسلامی شهر - اسلامی - شورای - پیمانکار - شهردار تبریز - باشگاه ماشین سازی تبریز - برخورد - ماشین سازی تبریز - امروز - حیوانات - سگ های بلاصاحب - برگزار - شهردار - علنی - مشارکت مردم - شهرام دبیری - ماشین سازی - سگ ها - پیمانکاری - جلسه علنی - قطع رابطه - صبح امروز - عقیم سازی - اعضا - سازی

آخرین اخبار سرویس:
ببینید | بالاخره واکسن برکت چه زمانی قرار است بیاید؟

علت اهتمام شیعیان نسبت به اربعین نویسی درباره فضائل علی(ع)

رستوران ها باید تعطیل شوند/راه مقابله با کرونا آسان است

اختلاف 30 هزار میلیارد تومانی دولت و مجلس در اجرای رتبه بندی معلمان

تمرین تخصصی پدافند پرتویی در منطقه پدافند هوایی جنوب برگزار شد

ستاد مقابله با کرونا: 60 درصد مردم در برخی استان ها برای تزریق واکسن حضور نیافتند

حضرت خدیجه (س)؛ زنی مبلغ، همسری اسوه و مادری الگو

آمار نهایی نامزدها، ائتلاف ها و احزاب حاضر در انتخابات آتی عراق

یادداشت سیدمحمود رضوی خطاب به پرویز پرستویی

اصابت سنگ به صورت تیرانداز صهیونیست + فیلم

بندگی خدا از ویژگی های شاخص امام موسی کاظم (ع) بود

اختلاف 30 هزار میلیارد تومانی دولت و مجلس در اجرای رتبه بندی معلمان

تاکید نایب رییس مجلس بر رفع مشکلات 5 شهر آذربایجان غربی

برخی انحصارها در کشور «شکاف طبقاتی» ایجاد کرده است / جلوه های آزادی مشروع در جامعه تبیین شود

مشارکت هواپیمای نظامی ایران در اطفای حریق در ترکیه

سلفی بازیگران سریال دودکش 2

آیین رونمایی از اولین کتاب عکس حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) همزمان با میلاد پدر بزرگوار ایشان

گل پنجم پورتو برابر لیون توسط مهدی طارمی

ابلاغ پیام تسلیت رییس جمهور به خانواده رییس فقید بنیاد مسکن

اولین مشارکت هواپیمای نظامی ایران در اطفای حریق در ترکیه

گزارش کار معزی در آخرین روزهای دولت دوازدهم

آقای هاشمی چرا در این چهار سال متخلفان را معرفی نکردید؟

فرصت 6 روز تعطیلی برای کنترل کرونا تبدیل به تهدید‬ جدی شد

افتتاح پروژه آب رسانی به 4 روستا در شهرستان بابل

قدردانی امام جمعه مردمی تبریز از رییس اداره مسلمانان قفقاز

رستوران ها باید تعطیل شوند/راه مقابله با کرونا آسان است

تقدیم لوح یادمان زرین از طرف دولت به همسر مرحوم علیرضا تابش

تصاویر/ جشن عید غدیر در حرم امامین کاظمین (علیهما السلام)

واکسیناسیون مردم مشهد تسریع شود

واکسیناسیون مردم مشهد تسریع شود

طرح صیانت از کاربران فضای مجازی ضرورتی نداشت/ اصل 85 صرفا برای طرح های ضروری است

مرکز بین الملل حوزه درگذشت شاعر افغانستانی را تسلیت گفت

نظام سازی انقلاب بر بنیادهای معرفتی مکتب امام خمینی به سامان رسید

️آزادی برخی بازداشت شدگان ناآرامی های خوزستان

ابلاغ پیام تسلیت رییس جمهور به خانواده رییس فقید بنیاد مسکن

پروژه «کیمیا» در مجتمع هسته ای خنداب کلید خورد

تمرین تخصصی پدافند پرتویی در منطقه پدافند هوایی جنوب برگزار شد

طرح صیانت و ذکر جمیل حقوق و آزادی ها در قانون اساسی

پیام حضرت آیت الله صافی گلپایگانی به کنگره ضیافت شاعرانه غدیر

گزارش ‏معزی از وضعیت بیمارستان سازی و خطوط ریلی در 8 سال دولت روحانی

کلنگ احداث مجموعه آزمایشگاه های تحقیقاتی - تولیدی فناورهای ایزوتوپی به زمین زده شد

آقای مجلس! این اکسیژن را بگذارید برای مردم بماند

گزارش ‏معزی از وضعیت بیمارستان سازی و خطوط ریلی در 8 سال دولت روحانی

جدی ترین گزینه های وزارت آموزش و پرورش و ارشاد دولت رییسی /طیب نیا به رییسی برنامه ارائه کرده است؟

روزهای آخر روحانی و افتتاح های دقیقه نودی پروژه های ناتمام در سایه بروز فاجعه/ کدام ناظر تجمع در سالن فاقد ایمنی اجلاس اصفهان را تایید کرده است؟

آغاز احداث پروژه «کیمیا» کلید خورد

با حضور رییس سازمان انرژی اتمی؛ آغاز احداث پروژه «کیمیا» کلید خورد

حضور واعظی در منزل مرحوم علیرضا تابش +عکس

زمان دقیق پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان و معلمان بازنشسته

ضربات جبران ناپذیر علی هاشمی به ارتش بعث عراق

کمیسیون انتخابات عراق: هیچ انصرافی رخ نداده است

تولیت آستان قدس: واکسیناسیون مردم مشهد مقدس تسریع شود

مروی: واکسیناسیون مردم مشهد تسریع شود/ آستان قدس رضوی برای تولید واکسن پای کار آمد

بیمارستان 376 تخت خوابی ایلام هفته دولت افتتاح می شود

پروژه هسته ای «کیمیا» کلید خورد

پاسخ سازمان برنامه به ادعای قالیباف در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان

آغاز احداث پروژه «کیمیا» کلید خورد

دستگیری 3 پیمانکار شهرداری صباشهر

آغاز به کار واحد زیست فناوری مجتمع هسته ای خنداب (اراک)

تعدادی از مقامات شرکت آب و فاضلاب خوزستان بازداشت شدند

بازدید 8 ساعته پژمانفر از خط لوله گوره - جاسک در غرب هرمزگان/ نگرانی از کیفیت اجرای پروژه

خسارت سه برابری خشکسالی نسبت به سیل 98 به کشاورزی لرستان

دستگیری 3 پیمانکار شهرداری صباشهر

امکان پاک کردن نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق وجود دارد؟

انتقاد فعالان مجازی عراق از نادیده گرفته شدن عید غدیر توسط دولتمردان این کشور

آغاز احداث پروژه «کیمیا» کلید خورد

چرا افرادی که گریه می کنند قوی تر هستند؟

العامری: انتخابات به دور از تأثیر پول و سلاح باشد

مشهد؛ دردناک ترین روز های کرونایی

ویدئو| شقایق دهقان برای بار سوم به کرونا مبتلا شد

خسارت سه برابری خشکسالی نسبت به سیل 98 به کشاورزی لرستان

تکذیب شایعه آلودگی آب شهر کرمانشاه 

احساس نیاز به تایید شدن توسط دیگران

تشابه سازی حقوق معلمان با اساتید برای فشار به دولت بعدی

آزادی 94 زندانی جرائم عمومی لرستان

تکذیب فیلترکردن پیام رسان های خارجی و مسدود کردن کسب و کار ها

تمرینات آماده سازی پاری سن ژرمن برای فصل جدید + فیلم

آیین افتتاح و بهره برداری از فاز نخست پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

برگزاری جشن ازدواج به سبک اسلامی در مارگون

اقدامات دولت تدبیر و امید در بخش سلامت غیرقابل انکار است

تشابه سازی حقوق معلمان با اساتید برای فشار به دولت بعدی

نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر در آبادان تأیید نهایی شد

ببینید | ماجرای جنجالی ورود خون های آلوده از فرانسه به ایران چه بود؟

تکذیب شایعه آلودگی آب شهر کرمانشاه 

مدعیان «دین جهانی» و وحشت از «اینترنت جهانی»!

دشت ذهاب به بخش های کرمانشاه اضافه شد

آزادی بازداشت شدگان ناآرامی های اخیر خوزستان

اولین عملیات اطفاء حریق نیروهای مسلح ایران در ترکیه انجام شد

حضرت خدیجه (س)؛ زنی مبلغ، همسری اسوه و مادری الگو

تکذیب شایعه آلودگی آب شهر کرمانشاه

موافقت دولت با اجرای طرح رتبه بندی معلمان

نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر در آبادان تأیید نهایی شد

بیمارستان 376 تخت خوابی ایلام هفته دولت برگزار می شود

مشکلات امروز کشور فقط محدود به کرونا نیست

بازدید هیئت علمی فرهنگی ایران در افغانستان از نمایندگی المصطفی

مقاوم سازی 18 هزار واحد مسکن روستایی در دلفان

راه اندازی سه پایگاه تاریخی پژوهشی در لرستان

بخشنامه ای برای ایثارگران: استخدام با هر سوادی

گزینه های شهرداری بوشهر مشخص شدند+ جدول

روستاهای ماهنشان با مشکل کمبود شدید آب مواجه هستند

پیمانکار خاطی جنجال سگ ها لغو قرارداد شد/ بررسی تجویز واگذاری و صلح باشگاه ماشین سازی تبریز

پیمانکار خاطی جنجال سگ ها لغو قرارداد شد/ بررسی تجویز واگذاری و صلح باشگاه ماشین سازی تبریز