مطالب مرتبط:
«آقای مجری» به رادیو می آید
یک ادعای عجیب درباره کاندیداتوری سیدمحمد خاتمی /آقای کاندیدا با کفش کوهنوردی زیر میز می زند /سعید جلیلی می آید؟
غلامعلی رجایی: جهانگیری می آید/ ظریف گفته هر جور کمکی لازم باشد به او خواهد کرد
تارتار: کاش کمالوند این حرف ها را قبل از بازی نمی زد/ آقای خورشیدی! لطفا برنده دربی باشید
اتهام سنگین مجری تلویزیون به داور دربی
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 25 اردیبهشت 1400 ساعت 18:302021-05-15سياسي

«آقای مجری» به رادیو می آید


شروع به کار رادیو انتخابات از فردا «آقای مجری» به رادیو می آید  تلاش تبیینی رادیو انتخابات و نگاه حل المسائلی به انتخابات 1400، شبکه ای پویا، -  تلاش تبیینی رادیو انتخابات و نگاه حل المسائلی به انتخابات 1400، شبکه ای پویا، جامع و متمرکز را برای بهره برداری مخاطبان مهیا می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز نو به نقل از باشگاه خبرنگاران رضاکوچک زاده تهمتن مدیر رادیو انتخابات، در خصوص جزییات برنامه رادیو انتخابات، گفت: رادیو انتخابات، رادیویی مناسبتی است که روی موج اف ام ردیف 95.

5 مگاهرتز بصورت 24 ساعته از یکشنبه 26 اردیبهشت پخش می شود و تا مشخص شدن رییس جمهور دولت سیزدهم به فعالیت خود ادامه خواهد کرد.

وی پوشش تمامی رویداد های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی (در برخی شهر ها) و مجلس خبرگان رهبری را ماموریت رادیو انتخابات برشمرد و افزود: تلاش تبیینی رادیو انتخابات و نگاه حل المسائلی به انتخابات 1400 در پرتو تضارب آراء جریانات سیاسی، مناظرات و گفتگو های زنده، شبکه ای پویا، جامع و متمرکز را نشان می دهد که امیدواریم بخش زیادی از مطالبات رسانه ای مخاطبان را فراهم نماید.

مردم مخاطبان وفادار رادیو هستندکوچک زاده با بیان اینکه در این رادیو چهار برنامه مجله ای زنده با مشارکت حداکثری مخاطبان برگزار می شود، گفت: تجربه کار در صدای ملی نشان می دهد همواره مردم مخاطبان وفادار رادیو هستند.

برنامه صبحگاهی متولد ایران از ساعت 7 تا 8:30، با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف ارائه تحلیل های درست و منطقی از فضای انتخابات کشور و هدایت مخاطبان به سمت و سوی انتخاب درست و با استفاده از ظرفیت های مختلف برنامه سازی مانند: بسته های کوتاه با ساختار های نوین، گزارش های مردمی، مستند های کوتاه، مسابقه و .

به روی آنتن می رود.

وی افزود: ارتباط پیوسته با مخاطبان از طریق تلفن و پیامک یکی از محور های اصلی و مورد هدف برنامه متولد ایران است.

همچنین بخش مسابقه روزانه ای هم برای علاقه مندان طراحی شده است که در پایان برنامه، اسامی برندگان اعلام می شود.

در بخش روی موج انتخابات در برنامه صبحگاهی متولد ایران ، اخبار انتخاباتی بررسی و حال و هوای انتخاباتی شهر ها و استان های مختلف کشور نیز اطلاع رسانی می شود.

مدیر رادیو انتخابات هدف از فعالیت یک ماهه این رادیوی فصلی را کمک به افزایش مشارکت سیاسی مردم و تبیین شاخص های انتخابی آگاهانه خواند و افزود: مجله نیمروزی زنده باد مردم از ساعت 10 تا 11:30 با رویکرد اطلاع رسانی و تبیینی تحلیلی و با هدف افزایش حضور و مشارکت مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به روی آنتن می رود.

وی حضور فعال مخاطبان در برنامه و ارسال نظرات آن ها و مشارکت در مباحث، نگاه طنازانه به موضوعات جدی و گفتگو های نرم با کارشناسان، برگزاری مسابقه تلفنی جمهور و بخش مردمی برای رییس (توقعات مردم از رییس جمهور سیزدهم) را از ویژگی ها و بخش های جذاب برنامه زنده باد مردم دانست.

  برگ برنده مردم انتخاب آگاهانه استکوچک زاده برگ برنده را مجله عصرگاهی این رادیو معرفی کرد که از ساعت 18 تا 20 بصورت زنده به روی آنتن می رود و خاطر نشان کرد: همکاران من تلاش دارند خواسته های مردم را مطالبه کنند تا در انتخاب آگاهانه و عاقلانه مردم نقش موثر ایفا نمایند.

وی با بیان اینکه برنامه برگ برنده با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف توجه ویژه به رای اولی ها برای حضور در انتخابات و مشارکت در تعیین سرنوشت کشور و انتخاب آگاهانه طراحی شده است، تاکید کرد: در برنامه اینجا ایران بخش های مختلفی مانند: آقای مجری روی موج انتخابات ، گفتگو های جذاب با مسئولان و صاحبنظران در خصوص اهمیت انتخاب درست و آگاهانه ، پویش ژست انتخاباتی برای بهره برداری بیشتر مخاطبان در نظر گرفته شده است.

کوچک زاده، در ادامه معرفی برنامه های رادیو انتخابات مجله شامگاهی ایران عزیز ما را از ساعت 21 تا 22:30 با رویکرد اطلاع رسانی و تبیینی تحلیلی و با هدف دغدغه های دولت آینده در موضوعات مختلف و اهمیت انتخاب درست مردم مورد تاکید قرار داد و گفت: در این برنامه از چهره های تاثیرگذار بر اقشار مختلف مردم (افرادی با پشتوانه مردمی بالا) دعوت می شود تا از زبان آن ها دغدغه های دولت آینده و انتظارات منطقی مردم از رییس جمهور سیزدهم بیان شود.

مردم بپرسند ما مطالبه می کنیم  مدیر رادیو انتخابات یادآور شد: یکی از اهداف برنامه سازان این شبکه پاسخ گویی به سوالات مردم در رادیو انتخابات است به همین منظور تلاش ما این است تا در بستر قالب های مختلف برنامه سازی در این رادیو عملکردی نسبتا جامع در حوزه رسانه ای برای روشنگری و شفاف سازی ارائه نماییم.

بدین ترتیب با برپایی چهار میزگرد در ساعات مختلف روز سعی کردیم به این نیاز مخاطب پاسخ دهیم.

وی تصریح کرد: هر روز از ساعت 15:30 تا 17 میزگرد مناظره و تخصصی سدید ، بصورت زنده و با حضور کارشناسانی از طیف ها و گرایش های مختلف سیاسی و حزبی درخصوص موضوعات کلان کشور مانند: جوانان، اشتغال، تولید، مسکن و .

برپا می شود و سعی دارد راهکار هایی را برای دولت آینده ارائه کند.

مدیر رادیو انتخابات ادامه داد: به دلیل اهمیت موضوعات اقتصادی در میان جامعه یکی از برنامه های تخصصی این شبکه با نام اقتصاد و انتخابات هر روز از ساعت 11:30 تا 12:30 به سمع مخاطبان می رسد.

در این برنامه که با همکاری خبرگزاری تسنیم به روی آنتن می رود از کارشناسان مسئولان سابق اجرایی کشور در دولت های گذشته دعوت می شود، تا درخصوص دغدغه های اقتصادی کشور بحث و مناظره داشته باشند.

این برنامه به مخاطبان برای انتخاب درست و هوشمندانه نامزد ها کمک می کند.

وی پرسه در پاستور را عنوان یکی دیگر از میزگرد های سیاسی رادیو انتخابات خواند و گفت: این برنامه که از ساعت 13:30 تا 14:30 بصورت زنده با حضور کارشناسان مختلف با گرایش های متنوع به چالش های سیاسی کشور پرداخته و چشم انداز سیاسی ایران بخصوص در حوزه بین الملل و برجام را بررسی می کند.

کوچک زاده از مُلک آرا میزگرد سیاسی -اقتصادی نام برد که روز های فرد از ساعت 17 تا 18 به روی آنتن می رود؛ و از چالش های حوزه اقتصادی و سیاسی کشور، از برجام تا تحریم و روابط دیپلماتیک با کشور های دیگر سخن می گوید.

  برای خنثی سازی القائات رسانه ای دشمن طراحی ویژه ای داریممدیر رادیو انتخابات یادآورشد: باتوجه به اهمیت افشاء و بررسی تکنیک های رسانه ای دشمن برنامه موج وارونه تلاش دارد ماهیت رسانه های بیگانه را هدف واکاوی قرار دهد و ادعا های دشمنان را مبنی بر بی طرفی رسانه ای و تکیه صرف بر انعکاس واقعیت ها و پرهیز از جهت گیری سیاسی، به چالش کشاند.

موج وارونه که روز های زوج از ساعت 17 تا 18 پخش می شود، با مشارکت خبرگزاری فارس و در محل این خبرگزاری تولید و پخش می شود.

کوچک زاده ادامه داد: طبیعتا در مسیر روشنگری و شفافیت، انتخاب برای مردم آسان تر می شود.

نکته اساسی و مهم در این بخش ها، مطالبه برنامه و ارائه برنامه های نامزدهاست که مردم را نسبت به آثار چهار ساله انتخاب خود، آگاهتر نماید و بستر یک انتخاب عقلانی را فراهم می سازد.

تلاش همکاران ما در این عرصه ایجاد شفافیت برنامه ها و کارنامه افراد و جریانات مختلف سیاسی برای انتخاب بهتر، عقلانی و در جهت حل مسائل برجای مانده در کشور است.

گفتنی است؛ پایگاه اینترنتی www.

radioentekhabat.

ir ارائه کننده آخرین اخبار انتخاباتی است که مخاطبان می توانند ضمن شنیدن برنامه رادیو انتخابات از طریق این سایت بیننده تصویری رادیو انتخابات هم باشند.

سامانه 30000955 نیز پلی است میان این شبکه و مخاطبانی که می خواهند با رادیو انتخابات همراهی داشته باشند.

علاقه مندان می توانند رادیو انتخابات را از طریق موج fm ردیف 95.

5 مگاهرتز و یا با نصب برنامه کاربردی ایران صدا شنونده باشند و از طریق تلویزیون هم ما را ببیند و بشنوند و با رادیو نمای رادیو انتخابات همراه باشند.


کلید واژه ها: انتخابات - رادیو انتخابات - رادیو - انتخابات میان دوره ای مجلس - مجلس خبرگان رهبری - مجلس شورای اسلامی - باشگاه خبرنگاران - انتخابات ریاست - انتخابات شورا - تبیینی - اسلامی - شورای اسلامی - خبرگان رهبری - مجلس خبرگان - بهره برداری - دولت سیزدهم - جمهور - رییس جمهور - خبرنگاران - گزارش روز - شبکه - اردیبهشت - مجلس - شورا - رادیویی - مخاطبان - ماموریت - 24 ساعته - باشگاه - برنامه

آخرین اخبار سرویس:
لحظات پایانی اخذ رأی||| زنجان

شورای هماهنگی ستادهای رییسی خطاب به هواداران: پیش از اعلام نتیجه رسمی اعلام پیروزی مردود است

زمان فرایند اخذ رای در چهارمحال و بختیاری به پایان رسید

مردم استان زنجان مشارکت بالایی در انتخابات 28 خرداد به ثبت رسانند

روایت نفس هایی که پای آرمان های انقلاب ایستاده/صندوق سیار رای گیری به پای مادر شهید آمد

واکنش نماینده مردم کرج به خرید و فروش رأی در البرز

توییت عضو شورای نگهبان درباره اخد رای

سلامت انتخابات ششمین دوره شوراهای کرمانشاه مثبت بود

توییت عطاءالله مهاجرانی درباره انتخابات 1400

بهرام بیات آخرین ساعات پایانی اخذ رای در زنجان

نیلچی تشریح کرد: جزییات نحوه خوانش آرای نامزدها

نامه مدیر کل انتخابات شورای نگهبان به دبیر ستاد انتخابات کشور

تکمیل حماسه حضور در استان اصفهان / مردم دیار نصف جهان در انتخابات 28 خرداد گل کاشتند + فیلم

درخواست شورای هماهنگی ستادهای مردمی رییسی از حامیان و هواداران

نماینده مردم بهارستان در مجلس: حضور جدی و هوشمندانه مردم در انتخابات بی نظیر بود

بعد از ساعت 2 بامداد درب شعب اخذ رای بسته می شود/آغاز شمارش آرا

دایرکتر اینستاگرام

منشی و کارگر کافه رستوران

نیازمند پرستار خانم تمام وقت یا پاره وقت

سلامت انتخابات ششمین دوره شوراهای کرمانشاه مثبت ارزیابی می شود

ببینید | شمارش آرا چطور انجام می شود؟

واکنش نماینده مردم کرج به خرید و فروش رأی در البرز

گردهمایی 20هزار نفری مخالفان دولت ارمنستان

پروژه جدید ضدانقلاب پس از شکست پروژه تحریم کلید خورد

انتخابات با امنیت کامل در خراسان رضوی برگزار شد

ساعات پایانی رای گیری انتخابات در تهران

بیش از 708هزار تعرفه رای در کرمانشاه استفاده شده است

یک ادعا درباره کارشکنی ها علیه قاضی زاده هاشمی در شعب اخذ رأی

بیش از 34000 مامور انتظامی برقراری نظم و امنیت انتخابات خراسان رضوی را برعهده دارند

رییس ستاد انتخابات استان: قزوینی ها در انتخابات بیش از 50 درصد مشارکت کردند

تمدید زمان انتخابات تا 2 بامداد

جزییات نحوه خوانش آرای نامزدها

نامه شورای نگهبان به ستاد درباره نحوه شمارش آرا

انتخابات 1400 در امام زاده صالح (ع) 2

ساعات پایانی رای گیری انتخابات 1400

پایان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری ایران در ساحل عاج

نحوه شمارش اسامی 4 کاندیدا اعلام شد

بعد از ساعت 2 بامداد درب شعب اخذ رای بسته می شود

امتناع مجریان انتخابات از ارسال صندوق های سیّار به مراکز درمانی

ضعف اجرایی دولت از مردم دست نمی کشد/ وقتی سایه بی تدبیری رای دهندگان را کلافه کرد

ثبت گزارشات متعدد تخلف در انتخابات شورای شهر و روستای استان مرکزی

نامه شورای نگهبان به وزارت کشور؛ اگر اسم کاندیدا را اشتباه نوشته باشید، رای درست خوانده می شود

تخلف قابل توجهی در انتخابات کردستان گزارش نشده است

اعلام جزییات نحوه خوانش آرای نامزدها

34000 مامور انتظامی برقراری نظم و امنیت انتخابات خراسان رضوی را برعهده دارند

34000 مامور انتظامی برقراری نظم و امنیت انتخابات خراسان رضوی را برعهده دارند

تخلف قابل توجهی در انتخابات کردستان گزارش نشده است

حضور همتی در ستاد انتخابات کشور

همتی به ستاد انتخابات کشور رفت

مورد امنیتی در انتخابات خراسان رضوی رخ نداد

هدیه عروسی فرمانده سپاه کربلا به عروس و داماد ساروی در پای صندوق رای

نحوه شمارش اسامی 4 کاندیدا اعلام شد

حدیث فقیری لحظات پایانی اخذ رأی||| مشهد

همتی به وزارت کشور رفت/ انتخابات تا 4 صبح ادامه می یابد؟

اعتراض به کارشکنی ها و تخلفات نسبت به این کاندیدا/صداوسیما هممزان با پخش گفت وگوی ویژه خبری، خبر جعلی انصراف منتشر کرد

حتی اگر اسم کاندیدا را اشتباه نوشته باشید، رای درست خوانده می شود

رزایی، ابراحیم، حاشمی و حمتی هم بنویسید؛ قبول است!

نامه مدیر کل انتخابات شورای نگهبان به دبیر ستاد انتخابات کشور درباره نحوه شمارش اسامی نامزدها

صندوق سیار انتخابات 1400 در تبریز‎

نامه شورای نگهبان به وزارت کشور؛ اگر اسم کاندیدا را اشتباه نوشته باشید، رای درست خوانده می شود

رییس ستاد انتخابات استان: قزوینی ها در انتخابات بیش از 50 درصد مشارکت کردند

اگر اسم کاندیدا را اشتباه نوشته باشید، رای شما درست خوانده می شود| رزایی برای محسن رضایی| قازی زاده برای قاضی زاده

ویدئو / گپ وگفت با خبرنگاران مستقر در وزارت کشور

کاوه رسولی عکس| حماسه مردم دیار میرزا تا ساعات پایانی اخذ رأی

هدیه عروسی فرمانده سپاه کربلا به عروس و داماد ساروی در پای صندوق رای

فائزه هاشمی رای داد؟

عبور مشارکت مردم خراسان رضوی از مرز 50 درصد

عکس | ظاهرهای متفاوت در انتخابات ریاست جمهوری 1400

ستاد رییسی: هواداران از هرگونه اعلام پیروزی خودداری کنند

نامه مدیر کل انتخابات شورای نگهبان به دبیر ستاد انتخابات کشور درباره نحوه شمارش اسامی نامزدها

یک تصویر و سه شخصیت متفاوت در یک صف!

نتیجه نهایی انتخابات نیشابور قبل از ظهر امروز اعلام می شود

درخواست شورای هماهنگی ستاد های مردمی رییسی از حامیان و هواداران

تعقیب قضایی بیش از 70 نفر در خصوص انتخابات شوراها در قزوین

جشن انتخابات 1400 در زاهدان_اراک_اهر

حضور همتی ستاد انتخابات کشور

نتیجه نهایی انتخابات نیشابور قبل از ظهر امروز اعلام می شود

مشارکت مردم قم در انتخابات 1400

حضور گسترده زائران حرم رضوی در آخرین دقایق اخذ رای + تصاویر

شعب اخذ رای زنجان مملو از جمعیت در بامداد 29 خرداد / تمدید ساعت انتخابات تا ساعت 2 هم کافی نیست + فیلم

نامه مدیر کل انتخابات شورای نگهبان به دبیر ستاد انتخابات کشور درباره نحوه شمارش اسامی نامزدها

همتی به وزارت کشور رفت

نجاتی خبر داد: رای گیری در شعب دارای مراجعه کننده تا حداکثر 2 بامداد

آغاز شمارش آراء در استان اصفهان

همتی وارد وزارت کشور شد

انتخابات ریاست جمهوری ایران در افغانستان

استقبال امام زمان نیازمند تزکیه نفس است

حضور همتی ستاد انتخابات کشور

حشد الشعبی اتحاد ارزشمندی را میان اهل سنت و شیعیان ایجاد کرد

فیلم| مردم: به تغییر وضع موجود خیلی امیدواریم

تصاویر | قاب های خاطره انگیز از جشن انتخابات در شهرهای مختلف کشور

فرماندار کرمانشاه: به شایعات پیرامون نتیجه انتخابات توجه نکنید

مشارکت پرشور ملت ایران در عرصه انتخابات الگوی بارزی برای دیگر کشورهاست

گزارش تسنیم از آخرین وضعیت برگزاری انتخابات 1400 از جوار مزار شهید حاج قاسم سلیمانی

توییت عضو شورای نگهبان از حضور مردم در پای صندوق های رأی

نامه مدیرکل انتخابات شورای نگهبان به وزارت کشور درباره اسامی نامزدها در برگه های رای

حضور همتی در ستاد انتخابات کشور

مشارکت کننده ها چه می خواهند

آغاز شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری

«جوزف بورل» خواستار ادامه تعهد ایران شد

«آقای مجری» به رادیو می آید

«آقای مجری» به رادیو می آید