موضوعات داغ: - رياست جمهوري - شبنم قلي خاني - انتخابات رياست جمهوري - مربي استقلال - انتخابات رياست - پايگاه خبري - باشگاه پرسپوليس - راه هاي پيشگيري - سيدجلال حسيني - جمهوري اسلامي - پنجره نقل و انتقالات استقلال - ويسنته دل بوسكه - اتاق اصناف تهران - هترين هاي فوتبال آسيا - جشن عاطفه ها - سيدابراهيم - فمينا - كميته امداد امام خميني ره - سازنده ساز - محمدمهدي نظري - آذويكو - جدول ليگ جزيره - زندان الحوت

مطالب مرتبط:
دلجویی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از خانواده شهید بلباسی
توانایی دانشگاه آزاد اسلامی در ترویج فرهنگ ایثار و تبیین ارزش های دفاع مقدس
انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از برخی روحانیون | این افراد در تاریخ اسلام به «وعاظ السلاطین» معروفند
فلسطین| شروع صبح سومین روز درگیری با ضربه بزرگ موشکی جهاد اسلامی
هشدار اساتید حوزه و دانشگاه به کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی؛مجلس اشتباه گذشته را اصلاح کند
-14 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 ساعت 12:352021-05-12دانش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان | تسهیلات و امکانات


دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان اسفند 1379 با جذب 107 دانشجو در رشته تحصیلی کاردانی کامپیوتر آغاز به کار کرد و اکنون در 31 رشته تحصیلی فعال است.

- "، گلپایگان شهری در استان اصفهان است که در فاصله 352 کیلومتری تهران و 156 کیلومتری شمال غربی اصفهان قرار دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان اسفند 1379 در ساختمانی خارج از شهر گلپایگان به مساحت یک هزار و 170 متر در زمینی به مساحت 14 هزار و 850 متر مربع و با جذب 107 دانشجو در رشته تحصیلی کاردانی کامپیوتر و به صورت مرکز زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) آغاز به کار کرد.

مسئول راه اندازی و نخستین رییس این مجموعه تقی صبایی بود.

تلاش های صورت گرفته برای بهبود فضای آموزشی، پژوهشی، عمرانی، جذب هیئت علمی و گسترش رشته های تحصیلی موجب ارتقای مرکز به واحد مستقل دانشگاهی در سال 1387 شد.

پس از آن و در اردیبهشت 89 به واحد متوسط ارتقا یافت.

در دهه دوم تأسیس از سال 1392 رشته های گوناگون فنی و مهندسی – کشاورزی و صنایع غذایی در مقاطع تحصیلات تکمیلی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان اضافه شد.

سال 1396 نیز پا به عرصه رشته های علوم پزشکی نهاد و موفق به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی پرستاری شد.

اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در 31 رشته تحصیلی و در گروه های علوم پزشکی رشته پرستاری، گروه های فنی و مهندسی رشته های عمران، مکانیک، ساخت وتولید، کشاورزی (صنایع غذایی و علوم دامی)، برق و کامپیوتر و رشته حسابداری فعال است.

واحد دانشگاهی گلپایگان دارای 17 عضو هیئت علمی تمام وقت و 16 کارمند بوده که امکانات رفاهی، آموزشی و فرهنگی آن شامل: 1- ساختمان اداری دانشگاه (ساختمان شهید شعیب) در دو طبقه و آمفی تئاتر با گنجایش 150 نفر 2- ساختمان دانشکده فنی و مهندسی در پنج طبقه 3- ساختمان دانشکده پرستاری (ساختمان شهید دکتر حقیقی) و سالن مهارت های بالینی و کتابخانه تخصص در سه طبقه به همراه اتاق دفاعیه 45 نفره 4 - ساختمان 16 کلاسه آموزشی باقرالعلوم در محل سایت دوم دانشگاه 6- ساختمان استادسرا و مهمانسرای دانشگاه و کتابخانه مرکزی 7- مجموعه کارگاه ها و آزمایشگاه ها (فنی مهندسی و کشاورزی و صنایع غذایی) 8- سوله ورزشی امام علی(ع) 9- سه سایت کامپیوتر و فناوری اطلاعات با دسترسی آزاد 10-سلف سرویس برادران و خواهران 11-حسینیه و نمازخانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی 13- سرویس ایاب و ذهاب 14-صندوق رفاه دانشجویی فعال 15 – امکانات آموزشی برخط و وجود دفاتر کار مجازی اساتید 16 – باغ پردیس های درختان مثمر (نامگذاری شده به نام رشته های موجود دانشگاه) معرفی دانشکده ها و بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان مانند حوزه های فرهنگی، آموزش، دانشجویی و پژوهشی و .

معرفی دانشکده ها و بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان مانند حوزه های فرهنگی، آموزش، دانشجویی و پژوهشی و .

زیر نظر معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان فعال هستند.

حوزه آموزش دانشگاه با همکاری مدیران گروه های تخصصی و اعضای هیئت علمی بستر مناسبی را برای آموزش باکیفیت دانشجویان رشته های عمران، مکانیک، علوم دامی، صنایع غذایی، کامپیوتر، حسابداری و برق در زیرمجموعه رشته های غیرپزشکی و در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد ایجاد کرده است.

با راه اندازی رشته پرستاری حوزه آموزشی تخصصی و جداگانه ای برای رشته های علوم پزشکی ایجادشده و فرآیندهای آموزشی بر اساس شیوه نامه های وزارت بهداشت و زیر نظر معاونت علوم پزشکی با نظارت است.

حوزه آموزش واحد دانشگاهی گلپایگان همواره تلاش کرده اجرای مصوبات شورای آموزشی، ارزیابی کمی و کیفی در فعالیت های دانشجویی، توسعه کمی و کیفی رشته ها، جذب اعضای هیئت علمی جدید و تجهیز کامل کلاس ها به وسایل کمک آموزشی سرلوحه برنامه ها قرار گیرد.

اکنون همه استادان علاوه بر داشتن دفتر در دانشگاه، دارای دفاتر کار مجازی برای دسترسی سریع دانشجویان به آنان نیز هستند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در حوزه پژوهش، تلاش کرده که امتیازات پژوهشی اعضای هیئت مدیره را به روز کرده تا با فراهم کردن بستر مناسب برای اجرای مصوبات شورای پژوهشی، سمینارها و همایش های علمی برگزار کند.

توسعه بخش تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی و ساماندهی پروسه های مرتبط با پایان ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی را فراهم کرده و نظارت کامل بر امور پژوهش دانشگاه کتابخانه ها و بانک های اطلاعاتی دارد.

سعی شده است از امکانات پژوهشی این واحد دانشگاهی مانند آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز رشته های برق، عمران، مکانیک و کشاورزی و صنایع غذایی حداکثر استفاده ممکن انجام شود.

درآمدزایی غیرشهریه ای در قالب طرح های برون دانشگاهی استادان، تولید محصولات باغی، انجام تست های آزمایشگاهی برای راه اندازی تصفیه خانه شهرستان، فعالیت در حوزه ساها، چاپ مقالات علمی –پژوهشی و ایجاد تسهیلات به منظور پژوهش های دانشجویی و در همین راستا اجرایی کردن طرح پویش از مهم ترین فعالیت های حوزه پژوهش است.

در حوزه دانشجویی، رشد علمی و تقویت دانشجویان، افزایش کیفیت و کمیت خدمات به دانشجویان؛ تلاش در ارتقای سلامت جسمی، روانی و اجتماعی دانشجویان مدنظر است.

سلف سرویس و بوفه فعال، احداث محل جداگانه استقرار خواهران و برادران در محوطه سبز دانشگاه برای سرو غذا، وجود اینترنت در همه دانشکده ها و خوابگاه، وجود خوابگاه خواهران با تجهیزات مناسب، نظارت بر ایاب و ذهاب دانشجویی، سوله ورزشی مناسب با برنامه زمان بندی شده برای استفاده دانشجویان، محوطه سازی مناسب محیط دانشگاه، ایجاد باغ های کوچک درختان مثمر و دانشکده ها برای حفظ روحیه نشاط دانشجویی، برگزاری مسابقات متنوع ورزشی در سطح منطقه ای و کشوری، ایجاد کانون ها و تشکلات دانشجویی و وجود بسیج دانشجویی فعال و راه اندازی مشاوره امین ازجمله مهم ترین فعالیت های حوزه دانشجویی است.

در حوزه فرهنگی ارتقای کمیت و کیفیت آموزش های قرآن، توانمندسازی سرمایه های در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، مهارت افزایی در مبارزه با تهاجم فرهنگی، توسعه فعالیت های کانون قرآن و عترت، بصیرت افزایی دانشجویی، پرورش انسان های متخصص و متدین اخلاق مدار و خلاق ملاک عمل است.

برگزاری منظم و با خروجی مناسب شورای فرهنگی واحد، نامگذاری کلاس های درس به نام شهدای دانشجو، نامگذاری دانشکده ها و ساختمان اداری به نام شهدا برای تقویت روحیه شهیدپروری و زنده نگه داشتن یاد شهدا از فعالیت های مهم حوزه فرهنگی بوده و تأسیس حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی، برگزاری اردوهای راهیان نور و مشارکت بسیج و دانشجویان در قالب طرح های جهادی روستاهای استان، برگزاری مجالس گرامیداشت امامان معصوم، برگزاری کارگاه های بصیرت افزایی فرهنگی و سبک زندگی به صورت برخط، شرکت در برنامه های مواسات و کمک های همدلانه، حضور روحانیان در خوابگاه، برگزاری مسابقات متعدد فرهنگ برای دانشجویان و کارمندان از دیگر فعالیت های مهم حوزه فرهنگی است.

شهریه و وام های دانشجویی خاص درباره امور شهریه با توجه به تغییر نرم افزار از نیمسال اول 99-98 و لزوم استفاده از نرم افزار تحت وب آموزشیار واحد دانشگاهی گلپایگان نیز به استفاده از این نرم افزار از نیمسال اول 99-98 برای اخذ شهریه از دانشجویان بر اساس فرایند یکسان سازی شهریه ها منطبق با سامانه ساجد، اقدام کرده که لازم به ذکر است بر اساس علی الحساب تعیین شده در نرم افزار از دانشجویان شهریه دریافت شده و از ابتدای نیمسال فوق اخذ چک به عنوان تقسیط شهریه منتفی و دانشجویان بی بضاعت نیز از طریق ارشاد به صندوق رفاه دانشجویی نسبت به تقسیط شهریه آنان اقدام می شود.

صندوق رفاه دانشجویی واحد گلپایگان نیز برای دانشجویان متقاضی برای تقسیط شهریه مطابق مقررات اقدام کرده و با اطلاع رسانی درباره اعطای وام شهریه وزارت علوم، به دانشجویان متقاضی (21 نفر و مبلغ 182 میلیون و 500 هزار ریال) اعطا شد.

با راهنمایی دانشجویان برای استفاده از تسهیلات بانکی (ملی، مهر و رسالت) برای ثبت نام در سامانه ساجد اقدام شد.

سرویس ایاب و ذهاب دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان و سرویس ایاب و ذهاب بیرون از این واحد دانشگاهی برای تردد دانشجویان فراهم شده و این واحد دانشگاهی فاقد سرویس ایاب و ذهاب مستقل است.

مینی بوس های بخش خصوصی و آژانس های مورد اطمینان همجوار دانشگاه با تخفیف ویژه آماده خدمات رسانی به دانشجویان هستند.

امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان 1-آزمایشگاه: رشته عمران: همه آزمایشگاه های مورد نیاز و آزمایشگاه بتن رشته مکانیک: همه آزمایشگاه های و کارگاه های مورد نیاز (کارگاه های تخصصی ویژه مکانیک خودرو) رشته علوم دامی و صنایع غذایی: مجموعه آزمایشگاه های علوم پایه و تخصصی هر دو رشته رشته پرستاری: آزمایشگاه های علوم پایه پزشکی و بیوشیمی و میکروبیولوژی رشته برق: همه آزمایشگاه های تخصصی 2-کتابخانه: الف: کتابخانه مرکزی به مساحت 180 متر و سالن مطالعه 80 متری دارای 10 هزار و 14 جلد کتاب شامل عمومی – مکانیک- عمران- حسابداری – کشاورزی–برق و صنایع غذایی است.

ب: کتابخانه پرستاری یا پزشکی در مکان دانشکده پزشکی با مساحت 100 متر و سالن مطالعه 70 متری بوده و دارای 779 جلد کتاب به روز پزشکی و دارای اتوماسیون جداگانه است.

3-سالن های ورزشی: سالن ورزش: سالن ورزشی امام علی با مساحت یک هزار و 700 مترمربع زیربنا و 200 صندلی برای نشستن تماشاگر و کف پوش از نوع بهترین در منطقه و سیستم گرمایشی مناسب و دارای دو رختکن جداگانه و سرویس بهداشتی مناسب و یک بالابر اتوماتیک و دارای وسایل ورزش در حد برگزاری کلاس های آموزشی است.

4--خوابگاه ها: خوابگاه دانشگاه با نام کوثر دارای سه طبقه و هر طبقه 600 متر مربع و ظرفیت هر طبقه 50 دانشجو بوده و سرویس بهداشتی مناسب و حمام های بهداشتی و آشپزخانه مجزا دارد.

ظرفیت اتاق ها از چهار تا هشت نفر متغیر و اتاق ها دارای تخت به همراه پتو و تشک و بالش و میز ناهارخوری، یخچال و آیینه و کمد دیواری بوده و خوابگاه دارای اتاق مطالعه جداگانه و نمازخانه و اتاق جداگانه مسئول خوابگاه است.

5- کارگاه ها: مجموعه آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه آزاد واحد گلپایگان در دو سوله کارگاهی به متراژ حدودی یک هزار و 500 متر مربع مستقر بوده که شامل کارگاه های ساخت و تولید و اتومکانیک و آزمایشگاه cnc و سیالات و ریخته گری و هیدرولیک مختص رشته مهندسی مکانیک و آزمایشگاه بتن و مصالح ساختمانی برای گروه مهندسی عمران فراهم شده و این واحد دانشگاهی دارای ساختمان پراتیک مجزا به رشته پرستاری مستقر در ساختمان پزشکی به متراژ 500 متر مربع است.

6- سایت های کامپیوتر: واحد گلپایگان دارای سه سایت کامپیوتر، به تعداد 35 دستگاه و مجهز به آنتی ویروس دارای لایسنس و نرم افزارهای به روز، مجهز به ویدیو پروژکتور، شبکه و اینترنت برای استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر و سایر رشته ها به منظور استفاده در سطح ملی و استفاده از شبکه اینترنت برای بهره برداری از مطالب علمی است.

7- سالن همایش: واحد دانشگاهی گلپایگان دارای یک سالن اجتماعات با ظرفیت 150 نفرو و مجهز به سیستم صوتی و تصویری است.

انتهای پیام/4121/4062/
کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه آزاد - گلپایگان - دانشگاه - رشته تحصیلی - اسلامی - واحد - آغاز به کار - اصفهان - آزاد - رشته - کامپیوتر - کاردانی - رشته های تحصیلی - دانشجو - جذب هیئت علمی - استان اصفهان - شهر گلپایگان - اسفند - راه اندازی - هیئت علمی - هزار - اردیبهشت - صورت - آغاز - ساختمانی - متر مربع - امکانات - تسهیلات - نخستین

آخرین اخبار سرویس:
استخدام دانشجو برق یا مکانیک

منشی خانم مجرد

هماهنگی بین قوای سه گانه؛ راهکار حل مشکلات کشور

استخدام مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو در فارس

سؤالات مصاحبه دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1400

جزییاتی از فراخوان «طرح شهید احدی» با رویکرد تحصیل بدون آزمون مقطع دکتری

این زلزله 32 سال طول کشیده است / فاجعه باورنکردنی!

لزوم ساماندهی آشفتگی بازار در نظام آموزش عالی/ مراکز آموزش عالی منحل نمی شوند

ایران به 100 نفر اول کنکور افغانستان بورسیه تحصیلی داده است

تلاش برای ممنوع کردن گردش به چپ در خیابان ها

اخبار 20 علمی و فرهنگی شبکه 4 سیما؛ 27 خرداد

استخدام کارشناس علوم اجتماعی در شرکت مهندسی صنعتی فهامه در تهران

ساماندهی مراکز آموزش عالی نادیده انگاری زحمات نیست

آغاز پروژه تحقیق و توسعه شرکت نویان نگین پارسیان با مشارکت بیش از 180 دانشجو جوان کشور

استخدام شرکت الوند پخش پارسا

استخدام کارشناس آزمایشگاه در یک واحد آزمایشگاهی در بندرعباس

حضور 18 نفر از اساتید دانشگاه شریف در جمع سرآمدان علمی کشور

تریبون آزاد انتخاباتی در میان بانوان قزوینی + فیلم

کاهش تعداد مراکز علمی ـ کاربردی و پیام نور

آموزش دروس ریاضی کاربردی 1 و تحقیق در عملیات

8 شهرستان کرمانشاه در وضعیت نارنجی قرار دارد

اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه ها منتشر شد

استخدام پشتیبان قلمچی بدون سابقه

جدول زمان بندی مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه ارومیه منتشر شد

ساماندهی مراکز آموزش عالی نادیده انگاری زحمات نیست

ساماندهی مراکز آموزش عالی نادیده انگاری زحمات نیست

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد/تمدید مجدد مهلت ثبت نام

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها اصلاح شد

لزوم مشارکت جامعه دانشگاهی در انتخابات/ مهلت 2 ساله به برخی دانشگاه ها در طرح ساماندهی

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد/تمدید مجدد مهلت ثبت نام

استخدام کارشناس بخش پذیرش و ویزا در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در تهران

تون آپ کار ماهر

پوشش آنلاین انتخابات ریاست جمهوری 1400 از طریق سامانه مجازی دانشگاه آزاد اسلامی

لزوم مشارکت جامعه دانشگاهی در انتخابات / بررسی الحاق 7 دانشگاه در طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی

اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها

اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها

اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها

آخرین خبر درباره کسر حقوق دانشجو معلمان+ عکس

سه طرح رویداد ایده های فناورانه و نوآورانه موفق به جذب سرمایه شدند

تریبون آزاد انتخاباتی در دانشگاه آزاد کهنوج برگزار شد

جزییات رویداد کمند با موضوع کار، مهارت و نوآوری دختران دانشجو

اصلاحات جدید آزمون استخدامی اعلام شد

اصلاحات جدید آزمون استخدامی وزارت علوم منتشر شد

همکاری پارک علم و فناوری گیلان با کارخانه سبحان دارو

واکسیناسیون دانشجویان و دانشگاهیان از شهریور تا آبان انجام می شود

در چه صورت امتحان مجدد برای دانشجو برگزار می شود؟

حرف های دل مردم در تریبون آزاد ابهر

فراخوان جذب طرح های فناورانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام شد

آیین بهره برداری از ایستگاه مترو مدافعان سلامت

آغاز پروژه تحقیق و توسعه شرکت نویان نگین پارسیان با مشارکت بیش از 180 دانشجو

پذیرش دانشجو مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد در رشته “مدیریت کسب و کار” و “طراحی لباس”

پلیس فتا به دنبال متقلبان امتحانات دانشگاه

تلسکوپ فضایی «هابل» از کار افتاد

رقابت پژوهشگران در مسابقه ملی رابط مغز و رایانه به ایستگاه آخر رسید

کاوش اعماق اقیانوس ها با زیردریایی خودران

پلیس فتا به دنبال متقلبان امتحانات دانشگاه

کشف روشی جدید برای تشخیص سریع کرونا

جلسه مجمع عمومی و فوق العاده صندوق پژوهش و فناوری مازندران برگزار شد

شرایط شرکت در نیمسال تابستانی دانشگاه علم وصنعت اعلام شد

ایران به 100 نفر اول کنکور افغانستان بورسیه تحصیلی داده است

تأثیر هستی شناسی و انسان شناسی توحیدی در حکمرانی

18 نفر از اساتید دانشگاه شریف در جمع سرآمدان علمی کشور

از سر گیری صید کیلکا در دریای خزر

اطلاعیه در خصوص اصلاحات (سری چهارم) دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400

تقویت سرمایه اجتماعی در جامعه؛ راهکار حل مشکلات

استخدام مدیر پروژه و سرپرست کارگاه در شرکت سایتال ساخت در تهران

فراخوان حمایت از طرح های نوآوری های آموزش مجازی علوم و فناوری های شناختی منتشر شد

حضور 18 نفر از اساتید دانشگاه شریف در جمع سرآمدان علمی کشور

15تیر؛ آغاز ثبت نام بخش معارفی جشنواره قرآن دانشجویان البرز

فراخوان جذب سرباز امریه در سازمان امور اراضی استان البرز منتشر شد

دانشگاه محل تضارب اندیشه ها و اجتماع عقول است

استخدام ادمین اینستا

تشکیل کنسرسیوم دانشگاه های برتر ایران در کیش

استخدام حسابدار با حقوق و مزایای عالی در یک آزمایشگاه در تهران

مسائل اقتصادی و معیشتی نتیجه اقدام ضعیف برخی مدیران است

درخشش دانشگاه های اصفهان در رتبه بندی موضوعی شانگهای 2021

درخشش دانشگاه های اصفهان در رتبه بندی موضوعی شانگهای 2021

مرکز مشاوره دانشگاه تربیت مدرس به عنوان یکی از مراکز مشاوره فعال معرفی شد

وبینار «معرفی و کاربردهای علم داده» برگزار می شود

گلچین معانی و دانشکده ادبیات مشهد

وبینار «معرفی و کاربردهای علم داده» برگزار می شود

آتش سوزی در برجی در امارات +فیلم

سازمان همکاری اسلامی 500 دانشجوی فلسطینی را بورسیه می کند

هابل به طور کامل خاموش شد

تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه آزاد سقز برگزار شد

جزییات برگزاری رویداد کمند با موضوع «کار، مهارت و نوآوری دختران دانشجو»

تجهیزات پایانه فرودگاه جدید کیش در پارک علم و فناوری البرز طراحی و تولید شد

بازدید مجازی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی از منطقه عملیاتی بانروشان

انتقاد وزیر علوم از مناظره های انتخاباتی

سیل در نپال

نشست شورای هماهنگی کانون های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می شود

مخالفت با فروش زمین در مناطق آزاد جدید کشور

بازدید مجازی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از منطقه عملیاتی بانروشان

تلسکوپ فضایی هابل از کار افتاده است

تلسکوپ فضایی هابل از کار افتاده است

تلسکوپ فضایی هابل از کار افتاده است

دولت فعلی رکورد دار فساد های مالی و حقوق های نجومی است

دانشگاه امیرکبیر پنجمین همایش ملی «فناوری نانو» را شهریورماه برگزار می کند

تغییر زمان واکسیناسیون دانشجویان تا پایان آبان ماه / کاهش آمار بورسیه دانشجویان

شرایط واگذاری خوابگاه در تابستان جاری اعلام شد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان | تسهیلات و امکانات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان | تسهیلات و امکانات