مطالب مرتبط:
برنامه های محمود صادقی پس از اعلام داوطلبی در انتخابات ریاست جمهوری
محمود صادقی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد
محمود صادقی از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبرداد
محمود صادقی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد
محمود صادقی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 ساعت 02:502021-05-10سياسي

برنامه های محمود صادقی پس از اعلام داوطلبی در انتخابات ریاست جمهوری


محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس دهم دی یک نشست خبری برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام داوطلبی کرد.

وی در این نشست خبری که در دفتر مرکزی انجمن اسلامی دانشگاهیان برگزار شد، - اعلام داوطلبی کرد.

وی در این نشست خبری که در دفتر مرکزی انجمن اسلامی دانشگاهیان برگزار شد، گفت: ابتدا باید فاجعه افغانستان را تسلیت بگویم و امیدوارم با خشکاندن ریشه افراط گرایی دیگر شاهد چنین خشونت هایی نباشیم.

صادقی انتخابات را ارزشمندترین رهاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد که با درهم پیچیدن یک نظام سلطنتی فردمحور حق حاکمیت ملی را برسمیت شناخت و نظام جمهوری را با مشارکت عامه و رای مردم بنا نهاد.

این نماینده پیشین مجلس عنوان کرد: موسم انتخابات فرصتی است تا با استفاده از آن ضمن مرور دستاوردهای گذشته چشم انداز رویدادها را ترسیم کرد و داوطلبان با برنامه های خود نظر رای دهندگان را جلب می کنند.

صادقی یادآور شد: احساس ناامیدی در شمار قابل توجهی از آحاد جامعه وجود دارد و نخبگان دربند آسیبهای اجتماعی هستند.

معیشت دشوار مردم و ابرچالش ها گواه روشنی بر شرایط ساختار کنونی است.

صادقی خاطر شد: دولت باید با مدیریت چالش ها و بسیج امکانات کشور در جهت بهبود و اثرگذاری مثبت بر زندگی مردم تلاش کند و با نظام ساختار و عملکرد خود را شفاف کرده و با فساد مقابله کند.

وی تاکید کرد: دولت پاسخگو می تواند با اتکا به ملت قدرت ملی را احیا کند و موانع را از پیش رو بردارد و سایر قوا را وادار به پاسخگویی کند.

دولت پاسخگو می تواند با جلب مشارکت مردم و رویکرد عدالت محوری وضعیت معیشتی مردم را بهبود بخشد و بر فقر فزاینده فائق بیاید و به همین دلایل داوطلب نامزدی انتخابات خواهم شد.

وی افزود: ما بر محور شعار دولت پاسخگو و شفافیت تلاش می کنیم و برنامه ما با اتکا به مبانی توسعه پایدارو متوازن افق ساز خواهد بود تا امید مردم را زنده کند.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در ادامه از سه رویکرد خود در انتخابات گفت و افزود: یک اصل بر مشارکت فعال و کاملا رقابتی خواهد بود.

محور دوم صرفا با معرفی نامزد اصلاح طلب صورت می گیرد و هر نوع راهبردی که منتهی نامزد غیر اصلاح طلب باشد انجمن ما با آن راهکار همراه نخواهد بود .

این فعال سیاسی با بیان اینکه ما با جبهه اصلاحات حرکت می کنیم و تک روی نخواهیم داشت، اظهار داشت: ما با کاندیدای نهایی جبهه اصلاحات رقابت نمی کنیم و متعهد به مصوبات جبهه اصلاحات خواهیم ماند.

این نماینده پیشین مجلس تصریح کرد: شعار ما شفافیت، عدالت است.

کشور ما برغم پیشرفت های غیر قابل انکار در حوزه های مختلف از وضع مطلوبی برخوردار نیست و با چالش های مختلفی روبرو هستیم و با انتظارات برآمده از جمهوری اسلامی سازگاری ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه رفع تبعیض های ناروا و محو هرگونه استبداد و تامین آزادی سیاسی و احتماعی و پی ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه برای ایجاد رفاه و برطرف کردن محرومیت موفقیت زیادی نداشتیم.

صادقی اضافه کرد: با نگاهی به جایگاه ایده ال و مقایسه با اهداف توسعه پنج گانه وضعیت مطلوبی نداریم به طوری که در 10 شاخص بین المللی وضع متوسطی داریم.

وی با بیان اینکه برنامه انتخاباتی ما براساس الگوی توسعه پایدار و متوازن و الگوی حکمرانی خوب در بخش های مختلف طراحی شده است،گفت: در حوزه اقتصادی مثبت کردن رشد اقتصادی پایدار و همسو کردن این رشد با اهداف مندرج در برنامه و سیاست های 1404 جزو برنامه های ما هست.

امیدواریم رشد اقتصادی با برنامه ریزی درست مثبت شود و به میانگین 5 درصد برسد.

وی کاهش تورم و ثبات نسبی قیمت ها را از اهداف مهم این برنامه عنوان کرد و اشتغال پایدار و تقویت تولید ملی و کاهش واردات و تلاش برای اقتصاد بین المللی و شفاف سازی اقتصاد و برنامه جامع پیشگیری از فساد از دیگر وجوه برنامه های خود ذکر کرد.

صادقی یادآور شد: در حوزه فرهنگی با تاکید بر هویت و به رسمیت شناختن تنوع فرهنگی و پرهیز از یک سبک زندگی را در نظر داریم و در سیاست داخلی تامین حقوق و آزادی شهروندی و تقویت احزاب و حمایت از مطبوعات و با طراحی ساختار دولت و تمرکز زدایی از کلانشهرها و اجرای سیاست های متناسب جمعیتی تلاش می کنیم در چارچوب الگوی توسعه پایدار به پایداری سیاسی کمک کنیم.

وی گفت: در حوزه سیاست خارجی توسعه ررابط و تقویت آن فراروی سیاست های ماست و در کنار آن حفظ محیط زیست را مد نظر داریم و اجرای برنامه ها باید به حفظ ذخایر منجر شود.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری افزود: در حوزه سیاست خارجی مبتنی بر سیاست نه شرقی و نه غربی باید روابط متوازن با همه بلوک های قدرت داشته باشیم و از قابلیت های همه کشورها و با یک رویکرد تعاملی استفاده کنیم.

وی افزود: البته تحریم ها چالش هایی را ایجاد کرد و ظهور قدرت اقتصادی چین تاثیرات زیادی بر دنیا گذاشته مجموعه این عوامل ما را ناگزیر به ترجیح سیاست نگاه به شرق کرده که باید با گشایش تحریم ها از همه فرصت ها در همه دنیا استفاده کنیم و از ظرفیتهای موجود در آسیا بهره ببریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: کار جبهه ای اقتضا دارد تا به نفع دیگر نامزد کنار بروم بنابراین اگر مجموعه نهاد اجماع ساز به این نتیجه برسد نامزد نهایی کیست به نفع او کنار می روم.

صادقی درباره گمانه زنی ها درخصوص نامزد اصلی بودن جهانگیری گفت: نامزد اصلی جبهه اصلاحات تعیین نشده و فعلا گفت و گو شده و تصمیم گیری با نامزد برتر در دو مرحله بعدی صورت می گیرد.

وی افزود: شاید برخی افراد که درباره آنها گمانه زنی می شود ثبت نام نکنند و بعد با شروع رقابت ها نهایتا از طریق نظرسنجی ملی و با مراجعه به آرای جبهه اصلاحات نامزد نهایی اصلاحات مشخص شود.

اما اکنون هیچ نامزد اصلی وجود ندارد.

این فعال اصلاح طلب اظهار کرد: با اتخاذ یک سیاست رویکرد فعال و برخوردار از دیپلماسی کارامد می توان وزن دولت را در سیاست خارجی افزایش داد.

وی خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده کشور در شرایط تنش نمی تواند به اهدافی دست یابد و باید هر چه زودتر تنش ها برطرف شود.

برغم اینکه از توافق نامه برجام انتقاد شده اما رهبر انقلاب برای حفظ برجام تلاش زیادی کردند و با وجود فشار مجلس یازدهم ایشان این قضیه را مدیریت کردند.

صادقی ادامه داد: دولت آینده با اتکا به قدرت و اتحاد ملی می تواند وزن خود را در نظام تصمیم گیری کشور افزایش دهد.

این نماینده مجلس افزود: در حوزه زنان شاهد تبعیض هایی بویژه در بخش اشتغال هستیم و باید نگاه مردسالارانه را اصلاح کنیم و هرگونه اصلاح باید از خود دولت شروع شود و اگر دولت عزم جدی اصلاحات داشته باشد می تواند موثر باشد و رییس جمهور نباید از عقدی که با مردم بسته سرباز زند.

صادقی با بیان اینکه در کابینه دولت باید زنان از سهم درخوری برخوردار شوند،افزود: رویکرد شایسته گزینی مبتنی بر فراخوان و تعیین معیارهای تخصص و پرهیز از فساد و سو استفاده و الزامات مالی است.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری رفع تبعیض های قومی را از برنامه های خود عنوان کرد و افزود: باید سهم اقوام را در مدیریت کشور ادا کنیم.

یک دولت پاسخگو با قدرت ملی می تواند این گفتمان را تغییر دهد و بازسازی در ساختار کشور ایجاد کند.

وی تسریع در واکسیناسیون سراسری و اعطای وام های کم بهره و کمک به کسب و کارهایی که به دلیل کرونا اسیب دیدند را از دیگر برنامه های خود ذکر کرد و افزود: علاوه بر این بسته ویژه حمایتی از کادر پزشکی و درمانی و تجهیز ویژه بیمارستان ها از جمله برنامه های ویژه کروناست.

صادقی ادامه داد: همچنین برنامه مدیریت بحران آب و چابک سازی ساختار ریاست جمهوری و هیات دولت و وزارتخانه ها جزو برنامه های ما هست.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: دولت باید موازی کاری را کاهش دهد و انتظار داشته باشد تا این موازی کاری در سایر قوا کم شود.

علاوه بر این باید به یک انسجام درونی بین اجزای کابینه برسیم.

وی ادامه داد: جایگاه معاون اول باید تقویت شود و سازمان برنامه بودجه احیا شود.

در دولت پاسخگو برنامه ویژه برای تقویت وحدت ملی و عفو عمومی و بازگرداندن نیروهای مهاجرت کرده و برنامه برای گفت و گوی ملی جناح های مختلف و مناقشات حل نشده داریم.

صادقی با اشاره به رویکرد دولت در ارائه لایحه بودجه و شفاف سازی آن یاداور شد: دولت روحانی کار خوبی کرد و تا حد زیادی بودجه کشور را شفاف کرد و این امر با طرح مطالبات مردمی همراه شد.


کلید واژه ها: انتخابات ریاست جمهوری - انتخابات - انتخابات ریاست - نشست خبری - نماینده مردم تهران در مجلس - انجمن اسلامی - ریاست جمهوری - محمود صادقی - دانشگاهیان - اسلامی - جمهوری - نماینده مردم تهران - اعلام - صادقی - نماینده - انقلاب اسلامی - خبری - برگزار - برنامه - نشست - نماینده مردم - افراط گرایی - مرکزی - انجمن - ریاست - افغانستان - حق حاکمیت - داوطلبان - نظام - سیزدهمین

آخرین اخبار سرویس:
صندوقدار و هاست

نیوری خانم جهت فروشگاه آنلاین

لغو همه تحریم ها بازگشت به برجام را در پی خواهد داشت

اظهارات مهرعلیزاده در سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 1400

افراد فاقد طهارت اقتصادی در دولت آینده جایی ندارند

استخدام ناخنکار ماهر

استخدام منشی و کارمند اداری خانم

انجام کارمجازی با گوشی درمنزل حقوق تضمینی

استخدام برقکار

دعوت به همکاری از مشاورین محترم در زمینه املاک

استخدام شرکت شیرین عسل

استخدام نیروی خانم کار در دفتر پیشخوان

فیلم/توسعه کشاورزی حفاظتی در بیجار

انتخاب کاندیدای اصلح می تواند راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور باشد

کارآموزی کناف

استخدام صندوقدار و خدماتی

نارضایتی مردم از وضعیت موجود، زنگ خطر و هشداری برای مسئولان است + فیلم

توسعه همکاری صندوق سلامت با دانش بنیان ها

تولید ملزومات حجاب متنوع و گسترده

کار در رستوران در محدوده سجاد

صندوق دار و کمک حسابدار درمانگاه دندانپزشکی

استخدام افراد فعال در شرکت ویرا با حقوق

اتفاق نظر اولیانوف با عراقچی: نباید انتظار توافق در روزهای آتی را داشت

استخدام در دیلی مارکت وابسته به گروه صنعتی میهن

استخدام منشی خانم جهت املاک در سعادت آباد

استخدام مسئول شبکه کامپیوتری

اقدامات مجلس یازدهم در زمینه تحقق عدالت

در صورت احیای برجام، مسائل منطقه اولویت دولت سیزدهم در سیاست خارجی است

استخدام مشاور املاک/هلدینگ بزرگ دلتا

نیازمند مشاور جهت همکاری در دپارتمان املاک

نیروی کار برای سوپر مارکت

فیلم/ توضیحات خبرساز جلیلی در خصوص حجاب و بانوان

ویزیتورآقایا خانم باروابط عمومی بالا، ثابت و درصدی

استخدام طراح وبسایت و seoکار حرفه ای

کارگر ساده و وردست تاسیسات

فعلا در پروازهای کیش – اهواز محدودیت اعمال نمی شود

فعالیت هسته ای ایران در چارچوب معاهده NPT است

وقت مناسب ناخن گیری از نظر علم پزشکی

استخدام 2 نفر بازاریاب حرفه ای

استخدام کمک بهیار در کلینیک کاشت مو

فرصت شغلی آنلاین

استخدام ناخنکار پر مشتری درصدی 80 20

استخدام صندوقدار خانم شیفت شب

جذب نیروی بازرگانی خانم

نمی توان همه بار آموزش فضای مجازی را بر دوش یک نهاد گذاشت

رهبر انقلاب: علاج دردهای مزمن کشور در پُرشور بودن انتخابات است

دیدار حاج محمدی با خانواده مدیرکل زندان های استان فارس

استخدام نیروی آقا

اعطای نمایندگی بیمه سامان

منشی تلفنی در منزل

استخدام کارشناس حرفه ای سئو

حمایت رسمی فراکسیون اهل سنت مجلس از آیت الله رییسی

دعوت به همکاری ((مشاورین املاک باما))

نیازمند نگهبان اقا بومی ترجیحا متاهل

استخدام پاره وقت ادمین خانم

فروشنده کفش و کتانی

چشمان گربه ای خانم بازیگر /عکس

توافق بهزیستی و سازمان روانشناسی برای صدور مجوز مراکز مشاوره

ظاهر زندگی دیگران در باطن زندگی شما

منشی مدیر و مشاور تلفنی فوری

دعوت به همکاری و یا شراکت در خدمات موسسه زیبایی.

3نفر وزیتور خانم 1نفرخیاط خانم 1نفرپولیستر کار اقا

سالندار اقا نیروی اشپزخانه اقا سالادزن خانم

3 میلیون و 600 هزار خوزستانی، واجد شرایط رای دادن

پاداش نیکی به خانواده در کلام امام صادق (ع)

تبعیض نژادی و قومی؛ چالشی جدی برای نژاد ها و مذاهب کانادا

ویژگی مهمی که حضرت معصومه (س) را فضیلت بخشید

اظهارات مدیر کل آژانس درباره موضوع هسته ای ایران سیاسی است

استخدام مراقب سالمند،بیمار سراسر کشور

نیازمند نیروی آقا در رستوران

طراح وب سایت

استخدام نیروی جوان برای برنامه و فعالیت های فرهنگی

اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا درباره تجمع هواداران یک نامزد انتخابات در اهواز

سلفی ماشینی سحر دولتشاهی /عکس

تماشای سومین مناظره نامزد های انتخابات 1400

جذب نیروی (خانم وآقا) جهت تکمیل کادراداری شرکت

کار در دفتر املاک

نیازمند معمار یا طراح داخلی حرفه ای

استخدام سرپرست فروش

انتخاب کاندیدای اصلح می تواند راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور باشد

صحنه دردناک شکنجه و قربانی کردن یک گاو برای کاندیدای انتخابات شوراها در سیرجان+فیلم

مناظره| شفیعیان: من مسئولیت دولت روحانی را می پذیرم/ محمدخانی: مسبب وضع موجود، دولت مستقر است

مناظره| شفیعیان: رهبری از برجام حمایت کردند/ محمدخانی: کدام یک از 9 شرطی که رهبری برای برجام تعیین کردند، اجرایی شد؟

مناظره| شفیعیان: کاری که روحانی برای تصویب برجام کرد، در هیچ دولتی انجام نشد/ محمدخانی: مسبب وضع موجود، دولت مستقر است

مناظره| شفیعیان: انتخابات1400، بازی از پیش تعیین شده بود/ مطهرخانی: طبق نظرسنجی ها، لاریجانی و جهانگیری 4 و 2 درصد رای داشتند.

اتحادیه اروپا: مذاکرات وین بر دستیابی به یک توافق نهایی متمرکز است

اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا درباره تجمع هواداران یک نامزد انتخابات در اهواز

استخدام نیروی خانم سالن دار رستوران سنتی

استخدام زوج سرایدار بدون فرزند

کرونا از جنگ بالاتر است!

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در سوییس همزمان با سراسر کشور

وقت انتخاب 10-مناظره | شفیعیان: هیچ کدام از 7 نامزد انتخابات، مسئولیت اشتباهات دوره مدیریتی خود را به گردن نگرفت/محمدخانی: اصلاح طلبان چه قدرحاضرند مسئولیت حمایتشان از دولت روحانی را بپذیرند؟

رایزنی عراقچی با روسای هیات های روسیه و چین در وین

هشدار استاندار سمنان به نامزد ها و حامیان آنان

جهت امور خزانه داری و تنخواه گردان.

صندوقدار کترینگ خانم یا اقا شیفت ظهر

به یک خانم مجرب و متعهد جهت خدماتی

فرصت شغلی مناسب برای خانم ها

نشست وین بر دستیابی به یک توافق نهایی متمرکز است

شورای ششم محل هزینه درآمدهای شهرداری را شفاف کند

برنامه های محمود صادقی پس از اعلام داوطلبی در انتخابات ریاست جمهوری

برنامه های محمود صادقی پس از اعلام داوطلبی در انتخابات ریاست جمهوری