موضوعات داغ: - تامين اجتماعي - بازنشستگان تامين اجتماعي - سيد جلال حسيني - انتخابات رياست جمهوري - دانشگاه آزاد اسلامي - انتخابات رياست - استقلال و پرسپوليس - افزايش حقوق - ارديبهشت 1400 - مستمري بگيران - سريال بوي باران - فاطمه دانشور - روز تولد پوتين - سيد سلمان ذاكر - نماينده زرتشتيان - توافق باشگاه پرسپوليس - رزمايش دريايي - رشيد پور - الشحانيه قطر - پيرغلامان اهل بيت - مركز گسترش سينماي مستند - فوكوشيما - ليگ هندبال روماني

مطالب مرتبط:
وحید یامین پور چهره هنر انقلاب اسلامی در سال 1399 شد
وحید یامین پور به عنوان «چهره هنر انقلاب» سال 99 برگزیده شد
وحید یامین پور به عنوان «چهره هنر انقلاب» سال 99 برگزیده شد
وحید یامین پور چهره هنر انقلاب 99 شد/ دنیا دزد انگیزه و اخلاص است
وحید یامین پور «چهره هنر انقلاب99» شد/ دنیا دزد انگیزه و اخلاص است
-239 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 23 فروردین 1400 ساعت 23:252021-04-12سياسي

اختتامیه هفته هنر انقلاب برگزار شد/ وحید یامین پور «چهره هنر انقلاب» سال 99 شد


مراسم اختتامیه هفته هنر انقلاب امشب دوشنبه 23 فروردین ماه از ساعت 20 در محوطه باز حوزه هنری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

- " مراسم اختتامیه هفته هنر انقلاب امشب دوشنبه 23 فروردین ماه از ساعت 20 در محوطه باز حوزه هنری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، مراسم اختتامیه هفته هنر انقلاب با معرفی چهره سال 1399 و با حضور مسئولان و مدیران فرهنگی هنری کشور و همچنین هنرمندان متعهد انقلاب اسلامی امشب دوشنبه 23 فروردین ماه از ساعت 20 در محوطه باز حوزه هنری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای مراسم محمدمهدی دادمان (رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی) طی سخنانی گفت: سلام و رحمت الهی نثار خمینی عزیز، که نسل من و نسل پدران من و نسل فرزندان من، حیثیت و حیات خودشان را مدیون او هستند، سلام و رحمت الهی نثار روح پر فتوح شهدای انقلاب اسلامی که به ایثار و مجاهدت و بذل جانشان شجره طیبه انقلاب را آبیاری کردند، سلام من نثار روح شهید سید مرتضی آوینی، سلام من نثار روح شهدای گمنامی که با حضورشان در حوزه هنری انقلاب اسلامی ما را مفتخر کردن به همسایگی نور، تشکر می کنم از همه بزرگوارانی که در این محفل در کنار هم به نیت برگزاری مراسم اختتامیه هفته هنر انقلاب جمع شدیم.

او افزود: همچنین عذرخواهم از همه عزیزانی که مثل سنت هر ساله علاقمند بودند تا در این جلسه و محفل شرکت کنند، اما به دلیل محدودیت هایی که ناشی از رشد مجدد این بیماری منحوس است ما مجبور شدیم به برگزاری محدودتر برنامه و همکاران من زحمات بسیاری کشیدن در معاونت هنری که برنامه حتما برگزار شود و حالا از طریق فضای مجازی و رسانه های جمعی در خدمت بسیاری از عزیزان باشیم.

دادمان ادامه داد: آن چه در این چند دقیقه فرصت عرض می کنم فهم اجمالی حقیر از رسالت حوزه هنری انقلاب اسلامی است.

در حقیقت عرضه فهم این کمترین محضر بزرگان، اساتید و اندیشمندان هنر و فرهنگ اسلامی به غرض بهره بردن از نکات و مباحث عزیزان و مباحثه حول آن است.

دادمان در ادامه متن سخنرانی خود را برای حضار قرائت کرد.

مشروح این متن به شرح زیر است که می خوانید: حوزه اندیشه و هنر اسلامی در هویت تاریخی خود یک پاتوق هنری جریان ساز بود، یک کانون اجتماع حرم هنر هنرمندان انقلاب برای خلق نمونه های برجسته هنری، محفلی برای گفت وگو میان اندیشه دردمند و هنر متعهد، و بستری برای رشد هنر انقلابی.

رشد هنر انقلاب اسلامی رشد تومأن ایده خلاق هنری و پرورش هنرمند متعهد است که اگر یک ایده هنری پیشرو در فرم و مضمون امکان رشد یابد، سنت های هنری انقلابی اصیل و در عین حال نو متولد می شود.

یک ایده هنری نو از آمیختگی فرم و مضمون و از هم آغوشی ذوق و اشراق متولد می شود.

ایده های هنری پخته و رشید و بالغ، می توانند در قامت یک سنت تازه هنری رخ نمایند، آنگاه که با نوآوری در محتوا یک جریان هنری نوین در عرصه ای پدیدار شود.

زایش، رشد و بلوغ هنر و ادبیات پایداری را از این منظر بررسی کنیم، آنجا که انسان انقلاب اسلامی به مثابه سوژه بکر مورد توجه قرار گرفته، مفهوم محوری شهادت، قلب هنر متعهد را از آن خود ساخته و یک سنت زنده و نو هنری و ادبی تعین می یابد.

ماهیت هنر و فرهنگ ایجاب می کند که پرورش هنرمند را در میدان کنش هنری جستوجو کنیم، نه در جهان علم و درمدرس و مشغول آموزش.

زیست هنرمند بستر اصلی رشد اوست، نه کلاس های آموزشی.

هنرمند مکتبی متعهد نیز در مواجهه هنری حقیقی با مسئله واقعی مکتب و نهضت در میان خلق اثر و قصد اثر و در زیست مجاهدانه و مومنانه اش پرورش می یابد.

رشد، اساسا از جنس سلوک است و آموزش در خوشبینانه ترین تدبیر لوازمی در کوله بار سالک.

سالک باید بیش از همه عازم باشد، اهتمام بر نهضت کند، مرشد راهی یابد و پای در مسیری گذارد.

میوه باغستان حوزه هنری در این تدبیر باید هسته های هنری و فرهنگی باشد.

هسته های هنری و فرهنگی یک هویت جمعی رشد یافته و قائم به خویش بوده که هدف خود را در جهان هنر انقلاب شناخته و بدون هضم شدن به دنبال تحقق آن است.

هسته هنری خالق، کامل، قوام بخش و رشد دهنده یک سنت هنری اصیل و انقلابی است.

هنر انقلاب اسلامی در محیطی آکنده از مضمون رشد کرده و به زایش سنت های هنری بدیع و وسیع نائل می شود.

به تعبیر دقیق تر سنت های هنری به مضمون گره خورده و در زمین اندیشه ریشه دارند، ور نه که ایده ای فرم زده و برآمده از فنانگی است.

مضمون نه آن پیام های رشد زده و تهی مغز است که بوقچی های اینطرفی و آنطرفی با پژواک پر تکرار آن ها گوش فلک را کر کرده و فضای اجتماعی را اشغال، و نه آن حرف های صد من یه غاز بی خاصیتی است که به رنگ و لعاب فن و مشاطه قریحه فروشان سرخاب سفیداب کرده و به نامِ نامیِ معنا بر جامعه عرضه می شود.

مضمون در نایابی است که باید آن را در خطوط درگیری یک جامعه انقلابی جست.

مضمون همان آنی است که جانها و ذهن های متعهد در مواجهه حقیقی با مسائل واقعی جامعه خود یا در سلوک انسانی خویش ادراک و اشراق می نمایند و اگر این جان مُدرک اهل فرهنگ و هنر باشد شهود خود را در کالبد اثری فرهنگی یا هنری به بروز و ظهور خواهد رساند.

هنر آمیخته به مضمون بی جهت، بی خاصیت، فارغ از جهان اراده و خود در یک کلام بی موضع نیست.

اینگونه است که هنر در مدرسه عشق نشان دهنده نقاط کور و مبهم معضلات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و نظامی است.

هنر در عرفان اسلامی ترسیم روشن عدالت و شرافت و انصاف و تجسیم تلخ کامی گرسنگانِ مجذوب قدرت و پول است.

هنر در جایگاه واقعی خود تصویر زالو صفتانی است که از مکیدن خون فرهنگ اصیل اسلامی لذت می برند.

به تعبیر حضرت امام، تنها به هنری باید پرداخت که راه ستیز با جهان خواران شرق و غرب و در راس آن ها شوروی و آمریکا را بیاموزیم.

رییس حوزه هنری پس از قرائت متن سخنرانی خود گفت: اگر به این تقریر قائل باشیم در واقع رشد هنر انقلاب در تقاطع سه گانه کنش مجاهدانه هنرمند، تاملات اندیشمندانه او و زیست مومنانه اش رقم می خورد و حوزه هنری موظف است و مکلف است تنها به فراهم آوردن این بستر و حمایت کردن این مسیر که انشالله موفق شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی (رییس سازمان تبلیغات اسلامی) نیز در این برنامه گفت: قدردان و ممنون تک تک بزرگوارانی هستیم که به عنوان نامزد در این برنامه مطرح شده اند، نه فقط به دلیل فاخر بودن آثارشان و یا سطح و کیفیت آن ها بلکه به خاطر مجاهدت و به خاطر هزینه دادن و ماندن پای آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: این مسئله را ذاکره مردم خوب می دانند و برای آن قدر و قیمت قائل هستند و من هم برای تشکر از این عزیزان حاضر شدم.

همچنین وحید یامین پور در ابتدای صحبت های خود گفت: قد جایزه هنر انقلاب خیلی بلند است و قد من خیلی کوتاه ولی بودن در کنار این چهره ها و اساتید برای تمام عمر من باعث افتخار است من از همه اساتید که اسم من کنار اسامی آن ها بود بر خودم می بالم.

وی در زمان دریافت جایزه هنر انقلاب گفت: تعبیرهنر انقلاب و این جایزه برای من خیلی بزرگ است و من با این جایزه فریب نمی خورم چراکه اندازه کم خود را می دانم.

یامین پور تأکید کرد: دنیای پیرامون را دزد انگیزه و دزد اخلاص می بینم و گرانقدرترین چیزی که باید از آن مراقبت کنیم یک را انگیزه پرشور و خالصانه می دانم.

که باید این انگیزه ها را حفظ کرد و نگهدار آن بود.

افشین علا شاعر و نامزد چهره هنر انقلاب نیز ضمن تشکر از حوزه هنری و برای حضور در این برنامه غزلی را به شرح زیر برای حضار قرائت کرد: از ماه و سال تازه تری، از بهار هم از لحظه های پرتپش انتظار هم بغض از گلوی صاعقه وا می کنی به خشم با بوسه ای زغنچه بی برگ و بارهم می بینی آنچه را که چو من در حساب نیست چون آینه نمی گذری از غبار هم رو می کنی زلطف به رویای خفتگان سر می زنی به مردم شب زنده دار هم دام از چه می نهی چو مجال گریز نیست تیر از چه می زنی که نجنبد شکار هم از زهد ما چه سود که خاصان درگهت شکرت نگفته اند یکی از هزار هم غرقیم در گناه و گرامی به نزد خلق این آبرو مریز به روز شمار هم علی محمد مودب (شاعر و نامزد چهره سال هنر انقلاب) نیز در این برنامه با بیان خاطره ای از پیدا شدن جسد شهید یکی از بستگانش گفت: هر وقت فکر می کنم که کاری کردم و یا آزاری می بینم و یا وقتی که کم می آورم، خاطره ای از شهدا به یاد می آورم و به یاد می آورم که هیچ کاری نکرده ام در قبال کسانی که همه وجودشان را داده اند.

وی اضافه کرد: افتخار دارم شعرم چهره آدم هایی بوده است که چهره نبوداند و امیدوارم خدا در روز قیامت هم ما را دریابد.

یادآور می شود؛ دبیرخانه هفته هنر انقلاب که متشکل از کارشناسان خبره در حوزه فرهنگ و هنر در سراسر کشور هستند، هرساله تولیدات هنری را در عرصه های گوناگون رصد می کنند و آثاری که دارای شاخصه های استقبال گسترده مخاطبان ، تأثیرگذاری بالا و خلاقیت باشند را به عنوان نامزدهای مرحله ابتدایی معرفی می کند.

که بر این اساس از میان نامزدهای اولیه، 5 نامزد نهاییِ چهره هنر انقلاب در سال99 علی محمد مودب، وحید یامین پور، محمدرضا دوست محمدی، افشین علا و جلیل سامان را تشکیل دادند.

قبل از این مراسم نمایشگاه گزیده ای از آثار مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد.

سید مسعود شجاعی طباطبایی (دبیر هنری مسابقه و مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری) در مورد این نمایشگاه گفت: مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست آذرماه سال گذشته همزمان با اعلام دیدگاه های مکرون رییس جمهور فرانسه نسبت به اهانت نشریه هبدو به پیامبر اسلام و فعالیت های سازشکارانه برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی، فراخوان خود را برای جذب اثر منتشر کرد.

شجاعی طباطبایی همچنین افزود: بیش از 3000 اثر از 66 کشور در این رویداد شرکت کردند که امروز در این نمایشگاه گزیده ای از این آثار در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

همچنین علاقه مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند می توانند آثار را در فضای مجازی و با مراجعه به سایت ایران کارتون تماشا کنند.

دبیر مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست در ادامه گفت: اختتامیه این رویداد همزمان با روز قدس برگزار خواهد شد که برپایی مختصر و آنلاین آن و یا به صورت حضوری و گسترده به شرایط کرونایی در آن زمان بستگی دارد.

گفتنی ا ست؛ معرفی چهره سال هنر انقلاب چند سالی است که از سوی حوزه هنری انقلاب اسلامی همزمان با شهادت سید شهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی انجام می شود.


کلید واژه ها: رعایت پروتکل های بهداشتی - هفته هنر انقلاب - پروتکل های بهداشتی - انقلاب - مراسم اختتامیه - حوزه هنری - اختتامیه - انقلاب اسلامی - برگزار - فروردین - بهداشتی - مراسم - هنری - دوشنبه - پروتکل - رحمت الهی - هفته - سلام - حوزه - رعایت - محمدمهدی دادمان - هنرمندان متعهد - وحید یامین پور - اسلامی - ساعت - یامین پور - هنرمندان - الهی - چهره - نثار

آخرین اخبار سرویس:
پیشرفت مطلوب پروژه اقدام ملی مسکن در دماوند

دعوت رسمی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب از آیت الله رییسی/ تعداد درخواست های مردمی به 350 نامه رسید

جنگ واکسن موجب رسوایی قدرت های بزرگ شد/ شورای امنیت تنها منافع قدرت های را تضمین می کند

فرمانده ناجا با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کرد

ثبت نام افراد بومی جهت طرح اقدام ملی مسکن دماوند در اولویت باشد

حسام نواب صفوی وارد جنگ شد

تکنیک های مفید برای ارتباط با شوهر

روی خط شهر، المان های نوری در معابر منطقه 2 نصب شد

انتقاد تند روزنامه جوان از رضا رشیدپور و «سیم آخر»

کسب مقام سوم جشنواره ملی اعتکاف، توسط بانوی مسجدسلیمانی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می کند

پیام تسلیت امام جمعه تبریز به مناسبت درگذشت مرحوم حبیب شهری

غضنفری رییس ستاد رستم قاسمی شد

تزریق واکسن کرونای ایران - کوبا در بابل آغاز شد

ارتباط تصویری نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب

جنگ واکسن موجب رسوایی قدرت های بزرگ شد/ شورای امنیت تنها منافع قدرت های را تضمین می کند

لزوم تشکیل دادگاه های تخصصی خانواده با مشاور خانم و خانواده در تهران 

سفر دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به ماکو

1180پایگاه ثابت و سیار در خوزستان آماده دریافت فطریه هستند

مراسم بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان و مدیران نمونه منطقه آزاد اروند

پایان روز نخست ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

پیام معاون حقوقی رییس جمهور در پی به وقوع پیوستن دو رخداد هولناک در دشت برچی کابل و مسجدالاقصی

جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب دیدار کردند

استخدام کمک آشپز حرفه ای و نیروی خدماتی در مرکز سالمندان فرزانگان در تهران

روضه خوانی حاج محمود در جمع خانواده شهدای فاطمیون

دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب

مدیرکل ارشاد از عدم همکاری اصناف در استفاده نکردن از نامگذاری های بیگانه انتقاد کرد

دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی کشور با آیت الله خامنه ای

دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب در حال برگزاری است

عملیات تروریستی دشمنان صلح و امنیت در افغانستان از روی استیصال است

بندگی خودخواسته گفت وگو با لاله قدکپور

ارتباط تصویری نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب

لزوم تشکیل دادگاه های تخصصی خانواده با مشاور خانم و خانواده در تهران

آغاز توزیع بسته های معیشتی ستاد اجرایی فرمان امام

فرماندار آستارا: زکات هر روستا برای نیازمندان همان محل هزینه شود

سخنگوی وزارت امورخارجه در آکادمی ملی المپیک

کواکبیان حتما در انتخابات ثبت نام می کند

جدی بودن رقابت بایدن با ترامپ در انتخابات 2024

پیشنهادات آمریکایی ها در مذاکرات در شرایط حداکثری به برجام هم نمی رسد

ایران دیگر نیازی به واردات واکسن کرونا ندارد

ارتباط تصویری نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب

نماز عید فطر به امامت نماینده ولی فقیه در هرمزگان اقامه می شود

دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب در حال برگزاری است

ویدئو / دهقان: منتظر کسی نمانده ام و در گرو آمدن کسی نیستم

پُر بازدید های بیست و یکم اردیبهشت خبرگزاری صدا و سیمای فارس

شناسایی بیش از 625 مدخل برای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی

برگزاری دومین جشنواره قرآنی نور امید

توزیع 20 هزار کیلو آرد به مناسبت عید فطر در خوزستان

رییس کل دادگستری قزوین: در برابر هجوم مجازی شایعه سازان ایستادگی می کنیم

ارتباط تصویری نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب

ثبت نام افراد بومی جهت طرح اقدام ملی مسکن دماوند در اولویت باشد

ارتباط تصویری نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب

همایش ملی زبان انگلیسی 29 اردیبهشت برگزار می شود

انتقاد از صداوسیما برای پرداختن به یک نامزد احتمالی و پاسخ به آن

برگزاری نماز عید سعید فطر در جوار بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم (ع)

صالحی اقدام تروریستی اخیر کابل را محکوم کرد

جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب دیدار کردند

اسامی داوطلبان شناخته شده ای که امروز ثبت نام کردند + تصاویر

دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب آغاز شد

چه زمانی واکسن مشترک کوبا و ایران وارد فاز عمومی می شود؟

زکات فطریه در مهاباد 150 هزار ریال است

جمع آوری تاریخ شفاهی جانبازان 70درصد ازاقدامات مهم سال جاری بنیاد شهید

سیر تا پیاز محدودیت های کرونایی عید فطر

استاندار زنجان: باید از ظرفیت پویش های مردمی در بحرانها استفاده کرد

جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب دیدار کردند

حاشیه هایی از اولین روز ثبت نام انتخابات/ روزی که دولت، ستاد انتخابات را به لودگی کشاند

«علی لاریجانی» احتمالا پنجشنبه برای انتخابات ثبت نام می کند

حسین دهقان برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

طرح پایش بنگاه های تولیدی تعطیل قابل احیاء در یزد اجرا می شود

جزییاتی از جلسه ظریف با سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی

ساعت 700 دلاری ‎سردار سعید محمد سوژه شد

جزییات دیدار ظریف با سیدحسن خمینی و خاتمی/ظریف: اصلاح طلبان می خواستند در مجلس ششم برای من پرونده سازی کنند!

فقدان بیمارستان تخصصی جانبازان اعصاب و روان در شهرهای مختلف

ویدئو / دهقان: منتظر کسی نمانده ام و در گرو آمدن کسی نیستم

گروه های رصد هلال ماه شوال به ارتفاعات کرمانشاه اعزام می شوند

قرآن 180 حزبی یادبود نمایشگاه مجازی قرآن رونمایی شد

نمایندگان تشکل های دانشجویی کشور با امام خامنه ای دیدار کردند

پایان روز نخست ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

چهره های شناخته شده سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری + تصاویر

نماینده مجلس: برخورد قضایی با بانک ها در صورت تداوم اهمال کاری در مسیر پرداخت وام ازدواج

غضنفری رییس ستاد رستم قاسمی شد

متن، شعر، اس ام اس و پیام تبریک عید فطر 1400

ما مسئول اقدامات آقای رییس جمهور و بخش های مختلف نیستم/ آقایان هم طبق تشخیص خودشان اقداماتی را انجام می دهند/ منوط کردن تصمیم گیری شورای نگهبان به آمدن و نیامدن یک یا دو فرد، خنده دار است

شورای نگهبان به دنبال مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشد/ حداقل دو نفر از وزرا و دو معاون رییس جمهور از میان زنان انتخاب خواهم کرد/ میانگین سن اعضای کابینه ام کمتر از 50 سال خواهد بود

روزی که دولت، ستاد انتخابات را به لودگی کشاند

ببینید | ادعای بسیار عجیب یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

مجلس هفته آینده 3 روز نشست علنی خواهد داشت

پیشرفت مطلوب پروژه اقدام ملی مسکن در دماوند

استخدام مدیر روابط عمومی در مرکز آهن صنف درب و پنجره و پروفیل در اصفهان

عدم ارائه مجوز تردد بین شهری در کرمانشاه طی تعطیلات عید فطر

نامه پورابراهیمی به دژپسند درباره انتخابات مجامع استانی سهام عدالت

آمدن رییسی قطعی شد / انصراف قالیباف از کاندیداتوری

تأمین منافع مسلمانان با تمسک به سیره پیامبر(ص) امکان پذیر است

کدخدایی: دولت و وزارت کشور بی انصافی کردند

روحانی برای رییسی کلاس درس حقوق گذاشت

تولیت آستان قدس رضوی: اعتماد مردم سرمایه بسیار بزرگی برای هلال احمر است

ورود فرمانده نیروی انتظامی به خرم آباد

 رییس بنیاد شهید درگذشت پدر شهیدان «خادمی موگهی» را تسلیت گفت

دانشگاهیان لرستان: حضور مقتدرانه آیت الله رییسی زمینه را برای چرخش وضع موجود به نفع مردم فراهم می کند

سرباز زینت کشور است/تجلیل از سرباز مردم دوست پلیس راهورقزوین

اختتامیه هفته هنر انقلاب برگزار شد/ وحید یامین پور «چهره هنر انقلاب» سال 99 شد

اختتامیه هفته هنر انقلاب برگزار شد/ وحید یامین پور «چهره هنر انقلاب» سال 99 شد