موضوعات داغ: - شاهين بندرعامري - شاهين بندر عامري - رژيم صهيونيستي - فراز كمالوند - جشنواره جهاني فيلم فجر - تيم فوتبال پرسپوليس - استقلال و ذوب آهن - تركيب احتمالي - كنعاني زادگان - ليگ قهرمانان - مدافع تيم فوتبال پيكان - آتش نشاني مشهد - سلامت جسمي - نرده - آبهاي آرام - قهرمان ليگ برتر - وضعيت مصدومان پرسپوليس - آشپزخانه رويايي - جوان ترين تيم ليگ برتر - بخشدار قلعه نو - هنرمند ژاپني - شوراي گسترش آموزش عالي - فرانك ريبري

مطالب مرتبط:
فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان
دو جایزه اصلی جشنواره فیلم هنگ کنگ به «دشت خاموش» رسید
2 جایزه اصلی جشنواره فیلم هنگ کنگ به «دشت خاموش»
«دشت خاموش» از ایران بهترین فیلم جشنواره هنگ کنگ شد
«دشت خاموش» از ایران بهترین فیلم جشنواره هنگ کنگ شد
-144 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 22 فروردین 1400 ساعت 23:252021-04-11فرهنگي

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان


دومین جشنواره فیلم کوتاه «آسمان» با تقویت فیلمسازان جوان از طریق ارتقای سطح آگاهی فرخوان داد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه فرهنگی یکتا پرس، دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان در بخش های فیلم داستانی، مستند، پویانمایی، نماآهنگ و ایده پردازی برگزار می شود.

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری باقرشهر بامشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،سازمان بسیج هنرمندان استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ویژه ری به دنبال آن است که با استفاده از راه حل ها و امکانات فرهنگی و هنری بتواند رویکردخلاقانه و نو آورانه برنشاط اجتماعی، امیدبه آینده، عدالتخواهی، مبارزه بافساد، انسجام ملی وتوجه به سرمایه های های اجتماعی را پویا و بارورنماید.

جشنواره فیلم کوتاه آسمان از نگاه دوربین فیلم برداری و راه و روش های روایی آن می کوشدچشم و ذهن مخاطب را نسبت به ساختار، ارزش ها و کاستی های محیط پیرامون خود، بیدار و حساس نموده و از طریق راه و روش هایی که در اختیار دارد ضمن چاره سازی و چاره جویی، مناسبات ملی و مردمی و فرهنگی ایرانی اسلامی را ارتقاء بخشد.

اهداف جشنواره 1-تقویت فیلمسازجوان از طریق ارتقای سطح آگاهی،ایجاد زمینه کسب تجربه،ترویج اخلاق و ارزش های اسلامی،مبانی تحکیم خانواده(سبک زندگی)،امیدآفرینی،گسترش و نشر فرهنگ دینی و دفاع مقدس و … 2-ایجاد نوآوری،خلاقیت،بالا بردن سطح کیفی فیلم های آموزشی،فرهنگ تربیتی و اجتماعی 3-ایجاد فرصت و انگیزه برای فیلم سازان،کارگردانان،نویسندگان و هنرمندان وابسته و غیر وابسته در زمینه های تولید فیلم های آموزشی،فرهنگی،تربیتی و اجتماعی در توسعه و آموزش و فرهنگ ایرانی اسلامی 4-بهره گیری از توانایی بالقوه موجود در جوانان و نوجوانان برای گسترش فرهنگ آموزش دیداری ،شنیداری و انتقال پیام های آموزشی و تربیتی با ابزارهای جذاب در چارچوب سیاست های راهبردی نظام تعلیم و تربیت.

5-پرداختن به تعلیم و تربیت اسلامی،اقتصاد سالم،فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی و ارزش ها در مفاهیم دفاع مقدس از دیگر اهداف جشنواره فیلم “آسمان”می باشد که برای انتقال ارزش های اسلامی به نسل جدید جامعه اثرگذار است.

6-بهره گیری از توانایی های صنعت سینما در پیشبرد فرایند یاددهی، یادگیری، شناسایی، انتخاب ومعرفی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی و آگاهی از تحولات و نوآوری های دیگر کشورها در این زمینه، آیین نامه و شیوه شرکت در جشنواره و ارسال آثار.

(کارگاه فیلمسازی کوتاه مدت) بخش های اصلی جشنواره جشنواره فیلم کوتاه ”آسمان” در چهار بخش :الف.

مسابقه ب.

ویژه ج.

جنبی د.

طرح وایده (فیلمنامه) برگزار می شود.

بخش مسابقه: 1- فیلم اولی ها(مستند وداستانی) این بخش رقابتی است و فرصتی است برای طبع آزمایی و محک فیلمسازان نوپای جوان برای بروز و ظهور استعدادهای مکشوف نشده در سراسر کشور.

لذا تمام شرکت کنندگانی که در فرم ثبت اثر خود آیتم بخش مسابقه را پر کرده باشند در همین بخش اثر آنها بازبینی و سپس مورد قضاوت قرار خواهد گرفت.

ضمناً هر فیلمسازی که فیلم او فیلم اولی باشد در این بخش مورد قضاوت خواهد بود.

تبصره:درهر زمانی از جشنواره (فراخوان،افتتاحیه تا اختتامیه)برای دبیرخانه محرز شود فیلم ارسال شده فیلم اولی نیست آن اثر ازاین بخش کنار گذاشته خواهدشد.

2- فیلم چندمی ها این بخش نیز رقابتی است بین فیلمسازان حرفه ای که تجربه ای بیش از یک فیلم را دارا هستند.

لذا آثار در چهار گونه مستند داستانی ،پویانمایی ونماآهنگ در این بخش با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

3- همراه فیلم در این بخش رقابت بین فیلمسازانی خواهد بود که با توجه به موضوعات داده شده در فراخوان، اقدام به ساخت و تولید فیلم با تلفن همراه نموده باشند.

آثار این بخش نیز با یکدیگر داوری خواهد شد.

بخش ویژه: این بخش نیز رقابتی است.

به آثاری که با موضوع مطروح در بخش”ویژه”همخوانی داشته باشد و در فرم ثبت اثر، متقاضی خواهان شرکت در این بخش باشد ترتیب اثر داده خواهد شد.

بخش جنبی (شامل بخش ملی و بخش بین المللی مختص اتباع): این بخش غیر رقابتی،و فرصتی است برای تبادل اندیشه و تجربه های هنرمندان و ایجاد زمینه ای مناسب برای ارزیابی آثار فیلمسازان فیلم کوتاه،شامل نمایش فیلم هایی که دارای ویژه گی های خاصی با تشخیص هیئت بازبینی باشد اما به بخش مسابقه راه نیافته باشند، و نیز بزرگداشت هنرمندان بومی و پیشکسوتان ،مرور آثار و نشست های تخصصی و… در این بخش اکران فیلم ها و نقد وبررسی و کارگاه شناخت سینمای اتباع و فیلم کوتاه ملی مد نظراست.

تبصره:فیلمسازانی که تمایل دارند در جشنواره حضور داشته باشند اما فیلم آنها در جشنواره های دیگر نائل به کسب مقام شده است یا از تولیدات سالهای قبل از 1397می باشد می بایست در بخش جنبی اقدام به ثبت نام نمایند.

بخش طرح و ایده فیلم کوتاه: این بخش ضمن رقابتی بودن درنظراست تا بانک اطلاعاتی طرح ها وایده های فیلمنامه کوتاه تشکیل و جهت تولید به تشخیص دبیرخانه از تعدای اثر حمایت گردد.

صاحب اثر می بایست طرح قابل ارائه را تایپ وبصورت pdf بارگزاری نماید قالب های ارائه آثار فیلم های کوتاه:داستانی، مستند، پویانمایی، نما آهنگ، طرح وایده مقررات عمومی P درپنج بخش اعلام شده جشنواره شرکت برای همه بدون محدودیت آزاد است.

P شرکت در جشنواره داوطلبانه بوده و از شرکت کننده هیچگونه هزینه ای دریافت نمی شود.

P شرکت در هر یک از بخش های اعلامی،تابع مقررات و قواعد جاری جمهوری اسلامی ایران است P شرکت کنندگان می بایست آثارشان را از طریق سایت جشنواره ثبت نام وبارگزاری نمایند.

P فرم های ثبت نام ناقص و یا آثاری که دارای اطلاعات درخواستی ِکامل نباشد در داوری شرکت داده نخواهد شد.

P هیچ یک از آثار و اسناد ارسالی بازگردانده نخواهد شد و حق بهره برداری از آثار برای برگزارکننده محفوظ است.

P ارسال آثار و اسناد به دبیرخانه توسط شرکت کنندگان به منزله پذیرفتن مقررات حاکم بر جشنواره می باشد.

P ارائه اثر در قالب های مختلف برای هنرمندان آزاد است.

ضمن آنکه محدودیتی برای ارائه آثار وجود ندارد.

P هر فیلمساز در صورت تمایل می تواند در هر چهار بخش نیز شرکت کند.

P افراد یا سازمان هایی که بیش از یک فیلم برای جشنواره ارسال می کنند می بایست فیلم ها را براساس ساختار(داستانی،مستند پویانمایی یا نماآهنگ)می بایست بصورت جداگانه اثر خود را بارگزاری نمایند.

درغیراینصورت فیلم هاازمرحله بازبینی حذف می شوند.

P فیلم هایی که بیش از یک کارگردان دارند و به بخش مسابقه راه پیدا می کنند،فقط یک نفر به نمایندگی ازگروه کارگردان جایزه دریافت خواهد کرد.

ارائه تیزر فیلم ها توسط فیلم سازان جهت تبلیغات در فضای مجازی و بهرورداری دبیرخانه اختیاری است.

P فیلم هایی که استانداردهای فنی و کیفیت نمایشی را نداشته باشند از بخش مسابقه حذف خواهند شد.

P همه آثار ارسالی می بایست با بالا ترین کیفیت ضبط شده ارسال گردندوقطعات ارسالی می بایست حداقل full -HD- به صورت (فایل دیتا) باشند.

فرمت ها می بایست(mpeg4-h264)mpeg2-dv avi mxf-(H264-mov)-باشند در غیر اینصورت پس از راه یابی اثر به بخش مسابقه هر نوع مشکل در نمایش فیلم به عهده فیلمساز می باشد.

P دبیرخانه جشنواره مسئولیتی در قبال آسیب های احتمالی ناشی ازبارگزاری نامطلوب آثار ندارد.

P پس از راه یابی فیلم به بخش مسابقه جشنواره،امکان خارج کردن آن از جدول نمایش وجود ندارد.

P به تقاضاهایی که مدارک آن ها به طور ناقص ارسال گردد،ترتیب اثرداده نخواهد شد.

نسخه اثر به منظو بهره برداری فرهنگی در آرشیو دبیرخانه نگه داری خواهد شد.

P موارد پیش بینی نشده در مقررات جشنواره که در فراخوان منظور نگردیده است پس از اتخاذ تصمیم نهایی توسط دبیرخانه جشنواره به اطلاع خواهد رسید.

هیات داوران جشنواره 24 ساعت قبل از معرفی نامزدهای دریافت جوایز معرفی خواهند شد.

اکران فیلم ها مطابق با ضوابط ومقررات ستاد ملی کرونا خواهدبود تفسیر ورفع ابهام از مقررات و اخذ تصمیم نهایی درباره موضوعات پیش بینی نشده به عهده دبیرجشنواره است.

حجم فایل بارگذاری شده درسایت می بایست حداکثرتا1000مگابایت باشد.

دبیرخانه مجاز به استفاده از آثار دربخش های مختلف جشنواره (کتاب،نشریه،روزانه،تیزر،فضای مجازی وشبکه های اجتماعی و…) خواهدبود مقررات خاص 1-حداقل زمان فیلم های ارسالی 1 دقیقه و حداکثر 30 دقیقه می باشد.

2-نام تهیه کننده باید در فیلم ارسالی ثبت شده باشد.

3-فیلم هایی که تهیه کننده آن خود،کارگردان نمی باشد باید مجوز کتبی تهیه کننده را هنگام ثبت نام در سایت جشنواره بارگذاری و همراه با اثر به دبیرخانه ارائه دهد.

4-فقط آثاری که از سال 1397 تاکنون تولید شده اند و در هیچ یک از جشنواره های ملی حائز رتبه نشده باشند در بخش مسابقه قرار خواهند گرفت.

تبصره1:درهر زمانی از جشنواره (فراخوان،افتتاحیه تا اختتامیه)برای دبیرخانه محرز شود فیلم ارسال شده در جشنواره ای حائز رتبه شده است آن اثر ازاین بخش کنار گذاشته خواهدشد.

تبصره2:فیلم هایی که بهترین فیلم یا کارگردانی برتر استانی را از آن خود نموده باشند می توانند در بخش رقابتی شرکت نمایند.

نحوی ثبت فیلم متقاضیان می توانند جهت شرکت دربخش های جشنواره فیلم آسمان از طریق مراجعه به سایت رسمی جشنواره به آدرس http://AsemanFestival.

ir نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم مندرج وبارگذاری آثار خود مطابق مقررات قوانین شرایط خاص و عمومی جشنواره اقدام نمایند.

توجه:ثبت نام در جشنواره تنها به شیوه اینترنتی امکان پذیراست بنابراین لازم است درخواست کننده با مراجعه به سایت جشنواره فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده وسپس فایل فیلم را به کد دریافتی از سایت تغییر داده و بارگذاری نمایند.

بخش موبایل فیلم قالب ارائه آثار داستانی و مستند در این بخش تمامی مقررات(عمومی-خاص) و موضوعات مانندبخش حرفه ای می باشد.

قالب ارائه آثار مستند و داستانی است در بخش موبایل فیلم ثبت نام و شرکت درجشنواره نیز بصورت اینترنتی خواهدبود.

ارائه آثار با موضوعات بخش ویژه نیز بلامانع می باشد.

تصویربرداری با موبایل می بایست بصورت افقی باشد لذاآثاری که بصورت عمودی ارائه شود از دور مسابقه خارج خواهدشد تولید آثار با دوربین های تلفن همراه و دوربین های خانگی با موضوعات داده شده بلامانع است.

فیلم های ارسالی این بخش بابد دارای فرمت Full HD حداقل ابعاد 1920×1080 باشند.

تبصره: داوری این بخش و جوایز آن بصورت مجزا خواهدبود موضوعات جشنواره بخش مسابقه الف)نیک اندیشی مصادیق انسانی،اخلاقی و اسلامی،احسان و نیکوکاری همانند نیک کرداری،درستکاری،راستگویی،صلح و دوستی،عشق، انسان دوستی،ظلم ستیزی،مهربانی،دانش اندوزی،ایثار،گذشت و … ب) ایثار و شهادت فرهنگ شهادت،فرهنگ جبهه و جنگ،فرهنگ بسیجی،روح حماسه و شهادت طلبی شیعه،قوه ایثار،صبر و استقامت خانواده شهدا،مدافعان و ملازمان حرم،خانواده مدافعان و ملازمان حرم،استمرار خاکریزها،رزمندگان بدون مرز،شهدای دانشمند هسته ای-انقلاب اسلامی،وطن پرستی و ظلم ستیزی و… ج)خانواده وآسیب های اجتماعی سبک زندگی ایرانی اسلامی،ترویج وتشویق ازدواج آسان،فرزند پروری،همسرداری،آسیب های فردی و اجتماعی منتج به طلاق ،فرزندان طلاق وپیامدهای آن،علل اعتیاد مدرن وسنتی،تاثیر اعتیاد بر خانواده،تغییر الگوی مصرف موادمخدر،اعتیاد تجارت مدرن،تاثیر ایجاد اشتغال بر کاهش آسیب های اجتماعی و… ج) حقوق شهروندی فرهنگ همسایگی،فرهنگ آپارتمان نشینی ،همنوعی ،همکاری ،آیین شهروندی،قانون مداری و احترام به حقوق دیگران،محیط زیست،فضای سبز،خدمات شهری،زیباسازی ومبلمان شهری،فرهنگ ترافیک و … د) رستگاری نمادهای ماندگار نیکوکاری معرفی خیرین و بازتاب حضور آنان در شهر،منطقه و اجتماع.

فرهنگ پذیری و آموزش فرهنگی به کودکان و نوجوانان.

نقاط مشترک ادیان الهی.

نهادهای مدنی و تاثیر آن ها در رشد و بالندگی شهر،منطقه و جامعه.

موضوع بخش ویژه شعار سال 1399 (جهش تولید)و شعار سال 1400 توسط مقام معظم رهبری اعلام می گردد الف)حمایت از تولید کالای ایرانی ب)سرمایه گذاری در بخش تولید محصول ایرانی ج)رونق کسب و کار وتولیدملی د)توسعه تولیدملی ط)توجه به چرجه اشتغال و تولید ری قبله تهران و باقرشهر نگین ری الف)فرهنگ شهرنشینی با نگاه ویژه به قومیت های حاضر ب)فرهنگ مصرف فضای سبز،خدمات شهر،پسماند،مبلمان شهری و… ج)نقش کارگاه های تولید در روند اقتصادی شهر د)نقش شهرداری در توسعه و آبادانی شهر ذ)ری قبله تهران ص)نقش اقتصادی و مذهبی اماکن متبرکه درپیشرفت شهرستان ری ض)نقش تمدنی و تاریخی ری و تاثیر آن بر ساختار پایتخت مکتب شهید حاج قاسم الف) ابعاد شخصیتی،ارزشها،اعتقادات و سبک زندگی شهیدسردارسلیمانی ب)نقش سردار درپیشرفت انقلاب اسلامی ج)محبوبیت ومردم داربودن سردار دلها د)ثمرات خون سردارشهید ذ)وطن پرستی و استکبارستیزی سردار کرونا فیلم به تصویر کشیدن مدافعین و حافظان سلامت و کادر درمانی جامعه به تصویر کشیدن مدافعین شهری در مبارزه و ضد عفونی کردن معابر،میادین و مبلمان شهر توجه به فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در دوران کرونا توجه به همدلی و ارتباط عاطفی اعضای خانواده و ایجاد فضای شاد و مفرح در زمان قرنطینه به تصویر کشیدن همدلی مومنانه و کمک به قشر آسیب پذیر توجه: هر فیلمساز می بایست فیلم خود را فقط در یکی از بخش های(اصلی-ویژه-جنبی) و(فیلم اولی ها_فیلم چندمی ها- همراه فیلم و کرونا فیلم)ثبت نام کند.

و در صورت تمایل به شرکت در همه بخش ها مجاز است بصورت مجزا فیلم ثبت نماید.

جوایز بخش فیلم چندمی ها جوایز بخش داستانی دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به مقام اول کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 60میلیون ریال به مقام دوم کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 50میلیون ریال به مقام سوم کارگردانی جشنواره جوایز بخش مستند دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به مقام اول کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 60میلیون ریال به مقام دوم کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 50میلیون ریال به مقام سوم کارگردانی جشنواره جوایزبخش پویانمایی دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به مقام اول کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 60میلیون ریال به مقام دوم کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 50میلیون ریال به مقام سوم کارگردانی جشنواره جوایز بخش نماآهنگ دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 50میلیون ریال به مقام اول کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 40میلیون ریال به مقام دوم کارگردانی جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 30میلیون ریال به مقام سوم کارگردانی جشنواره جوایز بخش ویژه دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به فیلم برتر با موضوع شعارسال 1399و1400 دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به فیلم برتر با موضوع مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به فیلم برتر با موضوع باقرشهر نگین ری دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 70میلیون ریال به فیلم برتر با موضوع کرونا فیلم جوایزبخش فیلم اولی ها(مستند و داستانی) 1.

دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 40میلیون ریال به مقام اول کارگردانی داستانی جشنواره 2.

دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 40میلیون ریال به مقام اول کارگردانی مستندجشنواره جوایزبخش همراه فیلم بخش داستانی دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 25میلیون ریال به کارگردانی برتر جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 20میلیون ریال به کارگردانی دوم جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 15میلیون ریال به کارگردانی سوم جشنواره بخش مستند دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 25میلیون ریال به کارگردانی برتر جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 20میلیون ریال به کارگردانی دوم جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 15میلیون ریال به کارگردانی سوم جشنواره جوایز بخش طرح و ایده دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 20میلیون ریال به طرح وایده اول جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 15میلیون ریال به طرح و ایده دوم جشنواره دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و مبلغ 10میلیون ریال به طرح و ایده سوم جشنواره نکته: به تشخیص دبیرخانه از تعداد آثار بخش مسابقه وجنبی با اهدای لوح ،تندیس و هدایا تجلیل به عمل خواهد آمد.

گاه شمار جشنواره آخرین مهلت دریافت آثار: 3 خرداد 1400 زمان برگزاری جشنواره: 20 خرداد 1400 تبصره: زمان برگزاری اختتامیه (20خرداد)تابع مقررات ستاد ملی کرونا خواهد بود.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: جشنواره فیلم کوتاه - جشنواره فیلم - فیلم کوتاه - فیلم - جشنواره - اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی - فرهنگ - فرهنگ و ارشاد - اجتماعی - استان تهران - اداره کل فرهنگ و ارشاد - آسمان - کوتاه - فرهنگ و ارشاد اسلامی - فرهنگی - دوربین فیلم برداری - استان - معاونت فرهنگی - بسیج هنرمندان - اسلامی - فرهنگی و هنری - ارشاد اسلامی - فیلم برداری - ایده پردازی - تهران - اداره - ارشاد - انسجام ملی - فیلمسازان - هنرمندان

آخرین اخبار سرویس:
ببینید | رونمایی مهدی طارمی از نسخه پرتغالی «نقی معمولی»

تولید آثار دینی در سینما به صرفه نیست!

بهاره افشاری در عمارتی لاکچری + عکس

استخدام در رستوران

باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم

باغبان جهت باغ زیتون

انتشار شاهکاری از ادبیات داستانی آفریقا با ترجمه عباس امام

استخدام صندوقدار

استخدام سالن کار در فست فود جیلیزویلیز در تهران

سرنوشت عجیب چند اثر هنری بدشانس!

فراخوان بازیگری خانم

تقویم و اوقات شرعی بیست و نهم اردیبهشت شیراز + فیلم

مستند حیات خانه ما قسمت 83

آزمایشی جالب درباره سرعت پایین افتادن توپ و پر در خلاء + فیلم

خنده های پسر بچه هنگام اصلاح در آرایشگاه+ فیلم

365 نکته خواندنی از صحیفه سجادیه

چرخکار مانتو (زیرچرخی)

بابک خرمدین در پشت صحنه فیلم «بودن»/ مادر بازیگر فیلم فرزند (+عکس)

سوپرگل ادینسون کاوانی برای یونایتد از وسط زمین+ فیلم

حضور 6 فیلم ایرانی در جشنواره جهانی فیلم فجر

ناشنوایان با صداوسیما بیگانه اند

سرنوشت عجیب چند اثر هنری بدشانس!

نمایشگاه مجازی قرآن به سامانه مرجع تبدیل خواهد شد

رفیق سر به زیر افسانه بایگان /عکس

تیپ بنفش جیغ بازیگر بچه مهندس4 /عکس

افشاگری مجری تلویزیون درباره کاهش وزن غیراصولی جواد خیابانی + فیلم

عذرخواهی رییس بانک رفاه شعبه chr(034)لبافی نژادchr(034) به خاطر فیلم کتک زدن مشتری + فیلم

زیباترین چشم انداز دشت لار / فیلم

گزارش تصویری از باغ موزه پارس؛ آرامگاه کریم خان زند

برترین های پنجمین جایزه ملی کتاب سال تبریز

خواننده سرشناس قصد مهاجرت دارد؟

ثبت جایزه ملی کتاب سال تبریز در تقویم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دنیای داستانک شیرین و پرهیجان است/ناشران ریسک چاپ مجموعه داستانک را نمی پذیرند

عکس/ سپیده خداوردی معلم شد با آرایش و لیفت ابرو!

سریال های مناسبتی امسال مورد پسند مردم نبوده است

امیرحسین فتحی در سریال جیران +عکس

تصاویر | قاب های ماندگار از تاریخ و فرهنگ ایران؛ باغ موزه پارس

باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم، نه در سریال ها نه در هیچکدام از برنامه هایش

باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم

ویدئو| خوانندگی محمد گلریز بعد از تزریق واکسن کرونا

جذب محتوانویس فارسی

عذرخواهی رییس بانک رفاه شعبه chr(034)لبافی نژادchr(034) به خاطر فیلم کتک زدن مشتری +فیلم

تریلر انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4

باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم

عکس/ وقتی فلور نظری سنت را با مدرنیته تلفیق کرد!

برندگان مسابقه بین المللی عکاسی استانبول 2021

روز ملی جمعیت پای تلویزیون + جزییات

سعید راد، در برنامه «همرفیق»، مهمان شهاب حسینی خواهد شد

نشست ادبی بزرگداشت خیام به میزبانی جهرم

مستند حیات خانه ما قسمت 83

استان کرمان با پیشینه تاریخی پربار، ظرفیت تبدیل شدن به پایگاه گردشگری هنری را دارد

افشای حسرت های فریبا کوثری + عکس

بازگشایی قدیمی ترین در کاخ جهانی گلستان

خبر فوری/ فیلم لو رفته از قتل «بابک خرمدین»

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه نور امید به صورت مجازی

استخدام کارمند آشنا به زبان انگلیسی در یک شرکت معتبر در اصفهان

راه اندازی مرکز رشد فرهنگ و هنر در استان قزوین

دو جایزه ایتالیایی ها برای «نان مقدس» ایرانی

چشم انتظاری «فریبا نادری» را از پا درآورد/ عکس

به بهانه روز بزرگداشت خیام

توهین زشت ریحانه پارسا به مرحوم علی انصاریان+ عکس

خبر تلخ امروز که اشک مردم را درآورد / عکس

مهناز افشار در آغوش بازیگر مرد ایرانی / عکس

عکس لو رفته از ریحانه پارسا و مادرش جوانش + عکس

مهدی قائدی در آغوش همسر زیبایش / عکس

آغاز مرمت بافت تاریخی عقدا + فیلم

بزرگ ترین فرودگاه مینیاتوری جهان + فیلم

آخرین عکس بابک خرمدین در کنار پدر و مادرش / عکس

طومار اعتراضی 700 فعال صنعت نشر به تخفیف های غیرقانونی در فضای مجازی

پورتال انجمن هنرهای تجسمی خوزستان راه اندازی می شود

ماجرای دستمزد 15 میلیاردی لیلا حاتمی چه بود؟

فیلمی از بابک خرمدین در حال تدریس!

پورتال انجمن هنرهای تجسمی خوزستان راه اندازی می شود

حکایت رفع سوء چک های برگشتی + فیلم

استخدام کارشناس آی تی در انتشارات مهر و ماه در تهران

خوش گذرونی ریحانه پارسا در تخت خواب با دوست پسرش

اعتراض 700 فعال صنعت نشر به تخفیف های غیرقانونی در فضای مجازی

سریال های رمضانی، حرف های جدید بزنند + صوت

بی مهری به میراث کهن در عقدا + فیلم

«کودکی ایوان»؛ فیلمِ شاعرانه تارکوفسکی در جشنواره جهانی فجر

از داس پدر رومینا تا ساطور پدر و مادرِ کارگردان

فیلم/لحظه تدریس مرحوم بابک خرمدین به هنرجویانش

سالروز وداع بکام از مستطیل سبز/وقتی اشک های دیوید درآمد+ فیلم

فیلم/لحظه تدریس مرحوم بابک خرمدین به هنرجویانش

تصاویر | واکسیناسیون هنرمندان بالای 75 سال در موسسه هنرمندان پیشکسوت

نمایش اثر درخشان تارکوفسکی در جشنواره جهانی فجر

ببینید | خوانندگی «محمد گلریز» بعد از تزریق واکسن کرونا

توزیع 500 بسته معیشتی در محمدیه + فیلم

فیلم تدریس بابک خرمدین به دانشجویانش

500 پرده سینما در کشور منتظر اکران یک فیلم خوب!

​برگزاری کارگاه سازنده «روز هشتم» در نخستین روز جشنواره جهانی فجر

اظهارات تلخ مادر بابک خرمدین در دادسرای جنایی

عکس| «سلمان فارسی» به خرابه های شام رسید

خوانندگی محمد گلریز بعد از تزریق واکسن کرونا + فیلم

خوانندگی محمد گلریز بعد از تزریق واکسن کرونا + فیلم

سلبریتی هایی هالیوودی که نمی دانستید خواهر و برادر هستند+ تصاویر

تدریس مرحوم «بابک خرمدین» به هنرجویانش

فرشته حسینی در کنار محمد امین شعرباف + عکس

خوانندگی محمد گلریز بعد از تزریق واکسن کرونا

رونمایی از مستند صخره های سخنگو

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان