موضوعات داغ: - تامين اجتماعي - بازنشستگان تامين اجتماعي - بازنشستگان تأمين اجتماعي - حقوق بازنشستگان - تأمين اجتماعي - فرهاد مجيدي - افزايش حقوق - دانشگاه آزاد اسلامي - كارشناسي ارشد - ليگ قهرمانان - نيكنام - طرح جمع آوري آبهاي سطحي - داود پرهيزكار - استاندار چهارمحال و بختياري - جالب كلوپ - رودبال - محمد اصفهاني - ورزشكار المپيكي - آب و آبفا وزارت نيرو - محدوديت هاي كرونايي - شركت ملي حفاري - سپاها - سازمان جاسوسي آمريكا

مطالب مرتبط:
محسن رضایی: حدود 10هزار صفحه برنامه داریم
محسن رضایی: حدود 10 هزار صفحه برنامه داریم
محسن رضایی: حدود 10 هزار صفحه برنامه داریم؛ ان شاالله در »دولت مردمی« اجرایش خواهم کرد
محسن رضایی: حدود 10 هزار صفحه برنامه داریم؛ ان شاالله در «دولت مردمی» اجرایش خواهم کرد
محسن رضایی برای چهارمین بار اعلام کاندیداتوری کرد/حدود 10 هزار صفحه برنامه داریم؛ ان شاالله در «دولت مردمی» اجرایش خواهم کرد
-201 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 21 فروردین 1400 ساعت 19:452021-04-10سياسي

محسن رضایی: حدود 10هزار صفحه برنامه داریم


دولت کشور را دو قفله کرده و ان شاءالله امسال باید سال باز شدن این قفل ها باشد؛ قفل هایی که بر دست و پای مردم و کشور بسته شده است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرداغ به نقل از فارس: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت کشور را دو قفله کرده و ان شاءالله امسال باید سال باز شدن این قفل ها باشد؛ قفل هایی که بر دست و پای مردم و کشور بسته شده است.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست بسیج اساتید دانشگاه های تهران که با موضوع الگوی حکمرانی و ایران 1400 برگزار شد، با اشاره به برخی مشکلات کشور گفت: ایران نباید از برخی کشورهای منقطه عقب بماند، ایران همیشه پرچم دار بوده و باید در ادامه هم همین گونه باشد.

*امسال باید سال گشایش در حکمرانی کشور باشد رضایی تاکید کرد: امسال باید سال گشایش در حکمرانی کشور باشد، کشور را قفل کرده اند و این حیف است و امسال ان شاءالله باید سال گشایش و باز شدن قفل ها باشد.

دولت کشور را دو قفله کرده و ان شاءالله امسال باید سال باز شدن این قفل ها باشد، قفل هایی که بر دست و پای مردم و کشور بسته شده است.

رضایی اضافه کرد: سال 1400 باید سال گشایش در حکمرانی کشور باشد.

دولت تدبیر و امید فکر می کرد اگر قفل های خارجی را باز کند، قفل های داخلی خود به خود باز می شود.

وقتی کلید را بالا بردند من می دانستم این کلید برای باز کردن قفل های داخلی نیست و من یک هزار تومانی را نشان دادم و گفتم این کلید، پول ملی ما را تحقیر می کند.

وی تاکید کرد: متاسفانه از بعد از دوران دفاع مقدس یک ریل گذاری جدیدی در فرهنگ و اقتصاد شکل گرفت و یک مدیریت جدیدی در اقتصاد و فرهنگ بوجود آمد و تحولاتی که در ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس بود، ادامه پیدا نکرد و نوعی بازگشت به گذشته در ایران شکل گرفت و این فرصت ها را از ما گرفت.

*باید تحول در فرهنگ را ایجاد کنیم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ما امروز به نقطه ای رسیدیم که باید تحول در فرهنگ را ایجاد کنیم.

اقدام انقلابی رهبر انقلاب که تحت عنوان گام دوم صورت گرفت راه را برای ما روشن کرده اما متاسفانه هنوز در نیروهای انقلابی ما یک درک راهبردی درباره گام دوم انقلاب صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ و اقتصاد متحول شود، اظهار داشت: برادران انقلابی و بسیجی باید با شجاعت تمام یک مسیری را برای دعوت مردم به صحنه انتخابات داشته باشند.

نباید اجازه دهیم دشمنان مشکلاتی را که درست کرده اند را گردن نیروهای انقلاب بیاندازند.

رضایی با بیان اینکه دولت 1400 اولین دولت دهه پنجم انقلاب و اولین دولت قرن جدید است، گفت: پرچم ها را بلند کنید، باید یک تحول بزرگ در اقتصاد و فرهنگ صورت بگیرد.

مردم نباید اینقدر رنج و آزار ببینند.

باید بورس را نجات داد، بانک و اقتصاد و معیشت مردم را باید درست کرد.

*باید یک دولت مردمی در سال 1400 شکل بگیرد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: باید یک دولت مردمی در سال 1400 شکل بگیرد.

دولت شخصی و جناحی دیگر باید در کشور تمام شود.

بس است هرچه مردم برای دولت های جناحی و شخصی هزینه دادند.

مثل انقلاب مردمی و دفاع مردمی، دولت هم باید مردمی باشد.

رضایی با بیان اینکه ماهیت اقتصاد عدم تمرکز است، گفت: ما می توانیم از قانون اساسی استفاده کنیم و اختیارات رییس جمهور به نمایندگانی در مناطق داده شود، چرا باید مردم سراسر کشور برای یک کار کوچک به تهران بیایند؟ فرهنگ هم باید مردمی باشد.

باید مسئولیت و کار را دست مردم بدهیم و درست نظارت کنیم نه مانند الان که نظارت نیست.

رضایی اظهار داشت: با همین اصناف و اتحادیه ها می شود بازار و قیمت را کنترل کرد، اما ارتباطی با آنها وجود ندارد! رانت خوارها دارند کشور را غارت می کنند.

اجناس با ارز دولتی وارد شده ولی با ارز آزاد رسیده است! نظارت کجاست؟ ابزار و مدلهای جاسوسی عوض شده است وی درباره نفوذ جاسوس ها در اقتصاد و برخی حوزه ها، گفت: آقایان دولتی چرا فکر می کنید نفوذ به همان سبک قدیم است؟ امروز ابزار و مدلهای جاسوسی عوض شده است.

اینها باید پاکسازی شود.

اگر دولت مردمی شکل بگیرد شما می بینید از همان ابتدا چه رانت خوارهایی بار خود را می بندند و می روند.

چقدر دست های سواستفاده گ