مطالب مرتبط:
توسعه و بازگشایی در گذرآقانورالله نجفی ممنوع شد
توانمندسازی مددجویان جز با توسعه اشتغال پایدار و ایجاد درآمد باثبات ممکن نیست
روحانی: با توسعه زنجیره فولاد از خام فروشی جلوگیری کردیم
معضل فعلی پردیس ایجاد فضای سبز و توسعه زیرساخت های فرهنگی است
ستاره ای که خودش را ممنوع المصاحبه کرد
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 18 اسفند 1399 ساعت 17:202021-03-08اقتصادي

توسعه و بازگشایی در گذرآقانورالله نجفی ممنوع شد


توسعه و بازگشایی در گذرآقانورالله نجفی ممنوع شد به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک رجب و به ویژه عید مبعث با بیان اینکه .

- به گزارش سایت قطره و به نقل از، علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک رجب و به ویژه عید مبعث با بیان اینکه اعتبارات اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در دو بخش مسکن و شهرسازی است، اظهار کرد: این اعتبارات مستقل است و منابع جداگانه ای برای آن تعریف شده است.

او با بیان اینکه بخشی از اعتبارات راه و شهرسازی استان اصفهان ملی و بخشی استانی است، ابراز داشت: در سال مالی 98 در بخش راه در مجموع 76 میلیارد تومان تخصیص اعتبارات در پروژه های زیرساختی در کل استان بوده و این عدد در سال 99 به 169 میلیارد تومان افزایش یافته است.

تهاتر نداریم مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه در پروژه های وزارت راه و شهرسازی تهاتر نداریم، ادامه داد: در این وزارت خانه به صورت نقدی و اوراق مشارکتی پرداختی ها انجام می شود.

او با بیان اینکه اعتبارات مربوط به املاک و مسکن استان اصفهان امسال 85 میلیارد تومان بوده است، ادامه داد: تاکنون 120 درصد درآمد این بخش را داشته ایم که این امر با تبدیل و یا فروش املاک محقق شده است.

قاری قرآن با بیان اینکه 78 درصد از اقدامات راه و شهرسازی استان اصفهان در زمینه عمرانی است، ابراز داشت: 10 درصد از بودجه این بودجه در بخش جاری و 90 درصد در بخش عمرانی هزینه می شود.

او با بیان اینکه امسال کاهش پرداخت حقوق به پرسنل را داشتیم، ادامه داد: در مجموع در سال 98 نسبت به سال 99 شاهد کاهش 8.

5 درصدی پرداختی به پرسنل این اداره کل بوده ایم.

شناسایی 23 پروژه نیمه کاره بالای هفت سال سن در اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه با اولویت بندی پروژه های استان اصفهان اجرای عملیات آن را در دستور کار قرار دادیم، ابراز داشت: در استان اصفهان 23 پروژه نیمه کاره با بیش از هفت سال قدمت احصا شد که بهره برداری از آن ها در دستور کار قرار گرفت.

او با بیان اینکه عملیات اجرایی اغلب این پروژه ها آغاز شده است، افزود: هفت عدد از این پروژه ها تا پایان امسال به بهره برداری رسیده و تعدادی نیز سال آینده بهره برداری خواهد شد.

کنارگذر شرق اصفهان تا پایان سال 1400 بهره برداری می شود او با بیان اینکه کنارگذر شرق در اصفهان راه اندازی شده است، افزود: 30 کیلومتر از این پروژه تا پایان دولت دوازدهم اجرایی می شود و تا پایان سال 1400 این پروژه به صورت کامل در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

قاری قرآن با بیان اینکه توسعه ساختمان فرمانداری ها در استان اصفهان در دستور کار است، ادامه داد: در این زمینه پروژه فرمانداری اردستان را در دستور داریم و ساختمان فرمانداری اصفهان نیز تکمیل و بهره برداری شده ضمن اینکه دیگر پروژه جدیدی را آغاز نخواهیم کرد.

هیچ پروژه ای را بدون اعتبار آغاز نکردیم او با بیان اینکه در سال 99 مقاومت کردیم تا هیچ پروژه ای را بدون اعتبار شروع نکنیم، گفت: تمرکز ما اتمام پروژه های اولویت دار است تا شاهد تبعات اجتماعی عدم اجرای پروژه ها نباشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص اجرای 160 هزار واحد مسکن مهر در استان اصفهان ابراز داشت: این پروژه از 16 سال پیش آغاز شده است و بالغ بر 99.

3 درصد تحویل مردم شده و در مجموع 900 واحد مسکونی در این پروژه هنوز ساخته نشده است.

او با بیان اینکه طی یک سال گذشته مشکلات 30 درصد از پروژه مسکن مهر باقیمانده در استان اصفهان برطرف شده است، ادامه داد: در این زمینه پروژه ای را در شهرضا آغاز کردیم که یک بلوک آن تکمیل شده و دو بلوک دیگر نیز در دست ساخت است.

71 هزار واحد مسکن در طرح اقدام ملی سهم اصفهان است قاری قرآن با بیان اینکه در طرح اقدام ملی مسکن سهم استان اصفهان 71 هزار واحد مسکونی است، افزود: در سه مرحله ثبت نام داشتیم که 94 هزار نفر در این زمینه ثبت نام کردند که 21 هزار نفر واجد شرایط بودند و 13 هزار نفر تأیید نهایی شدند و تاکنون 11 هزار و 600 نفر افتتاح حساب داشتند و 9 هزار نفر واریز وجه داشتند.

او با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن برای دهک های میانی تعریف شده است، ادامه داد: برای دهک های پایین تر مسکن محرومان را در دستور کار داریم که در کل کشور قرار است 600 هزار واحد در این بخش با همکاری بنیاد مسکن، بهزیستی، کمیته امداد، بسیج سازندگی و دیگر نهاد ها به بهره برداری برسد.

تخصیص زمین اقدام ملی مسکن در 70 شهر اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه در 70 شهر از 107 شهر طرح اقدام ملی مسکن زمین اختصاص داده شده است، ابراز داشت: هدف ما در این طرح جلوگیری از مهاجرت است.

او با بیان اینکه در زمینه بازآفرینی در شهر های استان هفت شهر مجوز فعالیت دارند، گفت: در این زمینه در راستای افزایش اعتبارات و تعداد شهر ها در این زمینه پیگیری های لازم را در دستور کار داریم.

قاری قرآن با بیان اینکه در زمینه بازآفرینی امسال 16.

5 میلیارد تومان بودجه تخصیص یافته است، افزود: در نظر داریم در سال آینده این اعتبار را به 20 میلیارد تومان برسانیم.

او با بیان اینکه در بازآفرینی در شهر اصفهان پروژه همت آباد از مهم ترین پروژه های در دستور کار است، اضافه کرد: در این زمینه با حمایت و اعتماد مردم این پروژه به خوبی در حال پیشرفت است و با حضور سرمایه گذار اولین بلوک در این منطقه در حال بهره برداری است.

طرح جامع 98 شهر استان اصفهان ابلاغ شد مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه باید همه شهر های استان اصفهان باید طرح جامع را داشته باشند گفت: 98 شهر از 107 شهر طرح جامع ابلاغ شده است که این طرح باید هر پنج سال یکبار به روز رسانی شود.

او گفت: همه شهر های استان امسال قرارداد برای طرح تفصیلی را دارند و در این زمینه مشکلی نداریم.

طرح جامع منطقه ناژوان به شهرداری ابلاغ شد قاری قرآن در خصوص طرح جامع منطقه ویژه ناژوان ابراز داشت: این امر در سه دوره شورا در دستور کار است، اما باید توجه داشت که این امر کار بسیار سخت و زمان بری است، اما اکنون طرح به شهرداری ابلاغ شده است و باید پله به پله این طرح اجرایی شود.

او با بیان اینکه ناژوان در حریم شهر اصفهان است و ما این امکان را داریم که به ساکنان این منطقه زمین و مسکن جایگزین اهدا کنیم، ادامه داد: با تغییر کاربری فضای سبز را برای این منطقه در دستور کار داریم.

هرگونه توسعه و بازگشایی در گذر آقانورالله نجفی ممنوع شد مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص گذر آقانورالله نجفی ابراز داشت: بر اساس آخرین مصوبه برای این گذر هیچ گونه توسعه و بازگشایی اجازه داده نشده است و شهرداری باید در این زمینه وضعیت موجود را ساماندهی کند.

او گفت: امکان تردد خودرو در گذر آقا نورالله نجفی میسر نخواهد شد و این امر بر اساس ابلاغیه شورای عالی شهرسازی کشور است.

قاری قرآن در خصوص آخرین وضعیت قطار سریع السیر اصفهان – تهران ابراز داشت: این پروژه درگیر زمان شده است و هر چه این زمان بگذرد مشکلات بیشتر می شود؛ باید برای این پروژه اعتبار و برنامه زمان بندی مشخص تعیین شود.

زمان بهره برداری از قطار سریع السیر اصفهان – تهران مشخص نیست او افزود: ساختار پروژه محوری باید برای قطار سریع السیر اصفهان در نظر گرفته شود، این پروژه را نقطه به نقطه در دستور کار داریم و سرمایه گذار چینی در این پروژه ورود کرده و هنوز مشخص نیست این پروژه چه زمانی به بهره برداری برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص حضور دلالان در طرح اقدام ملی مسکن ابراز داشت: شرایط به گونه ای برنامه ریزی شده است که در این زمینه این امر به حداقل برسد چرا که امکان واگذاری واحد های این طرح به دیگری وجود ندارد.

اجرای 98 حکم رفع تصرف اراضی راه و شهرسازی در اصفهان او با بیان اینکه از ابتدای امسال 98 مورد اجرای حکم برای رفع تصرف اراضی ادارات راه و شهرسازی استان اصفهان داشتیم، اضافه کرد: ارزش این زمین ها حدود یک هزار میلیارد تومان بوده است.

قاری قرآن گفت: 175 مورد نیز رفع تصرف فوری شده است که این امر در واقع پیشگیری بوده است که میزان آن یک میلیون و 670 هزار متر مربع بوده است.

تحریم ها توسعه فرودگاه اصفهان را متوقف کرد او در خصوص طرح توسعه فرودگاه نیز ابراز داشت: در این زمینه شرکت فرودگاه ها توسعه داخلی را در دستور کار دارد، اما با توجه به تحریم ها به مشکل برخوردند، اما توسعه داخلی همچنان در دستور کار است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه تنها سه جاده در استان اصفهان هنوز دوبانده نشده است، ابراز داشت: این امر محقق شود کاهش تصادفات را در محور های اصلی خواهیم داشت.

او گفت: اگر یک هزار میلیارد تومان اعتبار داشته باشیم می توانیم همه جاده های استان اصفهان را ساماندهی کنیم.

آماده حل مشکل حصه و ورنامخواست هستیم قاری قرآن در خصوص برنامه اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در زمینه مناطق ویژه موقوفه استان اصفهان از جمله حصه و ورنامخواست اظهار کرد: برای این امر تفاهم نامه هایی را با اوقاف داشته ایم، این امر کار زیربنایی است همه ورنامخواست وقفی است و مردم در این خانه ها زندگی می کنند اوقاف تبدیل به احسن را در دستور کار دارد منابع طبیعی، شهرداری و اداره کل ثبت باید ورود کنند تا این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/م منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها: مدیرکل راه و شهرسازی استان - راه و شهرسازی - استان اصفهان - مدیرکل راه و شهرسازی - استان - شهرسازی - اعتبارات - علیرضا قاری قرآن - اصفهان - خبرنگاران - اداره کل راه و شهرسازی - نشست خبری - پروژه های زیرساختی - قاری قرآن - بازگشایی - باشگاه خبرنگاران - عید مبعث - مسکن و شهرسازی - میلیارد تومان - علیرضا - بیان - مدیرکل - اداره کل راه - توسعه - تبریک - گزارش - مبارک - ممنوع - امروز - خبری

آخرین اخبار سرویس:
قیمت خودرو و دولت روحانی

بی پولی آقای بازیگر

ارزش صندوق etf دارا یکم امروز یکشنبه 29 فروردین

تعداد حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری چقدر است؟

استخدام کارمند فروش در یک گروه مهندسین و مشاورین ساختمانی در تهران

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در شرکت بروکس در تهران

دنا 15 میلیون تومان ارزان شد/پژو 10 میلیون

28 درصد از آزمایش های کرونا در گچساران مثبت شد

استخدام منشی در شرکت بازرگانی جاویدان در پارسی در تهران

استخدام راننده در شرکت درسا لوازم خانگی آشپزخانه در ملارد

معرفی ورق استیل 304

استخدام مهندس اجرا آقا در شرکت مدیریت سرمایه نکسا هزاره سوم در تهران

پروژه ویژه ای در راستای گشایش وضعیت مردم تهران طی 4 سال اخیر اجرا نشده است

ارزش سهام عدالت امروز 29 فروردین 1400

معاون استاندار تهران: شرکت ملی نفت از ورود بازرسان استان ممانعت کرد

قیمت انواع خرما در میادین میوه و تره بار + نرخنامه

تدوام محدودیت های کرونایی اردبیل تا هفته آینده / ابتلای کودکان افزایش یافته است

طرح ویژه بانک سامان برای حمایت از صنایع بسته بندی کشور

رشد 38.6 درصدی اجاره بها برای تمدید قرارداد در زمستان99

استخدام کارشناس فروش تلفنی خانم (عمده فروشی فرش و موکت) در خراسان رضوی

بهترین روش برای استخدام نیروی کار مناسب

آغاز بررسی مجدد متناسب سازی بازنشستگان غیرحداقلی بگیر/ بازنگری در مستمری بازنشستگان فاقد حق همسر و عائله مندی/ احتمال افزایش رقم وام مستمری بگیران در 1400

استخدام کارمند فروش در یک گروه مهندسین و مشاورین ساختمانی در البرز

استخدام کارشناس فروش(خدمات شاتل) در شرکت آریا شبکه امن در اصفهان

شرایط جدید صدور مجوز برای استخراج رمز ارز

استخدام کارمند فروش در شرکت فرا پردیس داتیس در تهران

سپاه پیشتاز اجرای طرح رزمایش کمک های مومنانه

نامه انتقادی رییس سازمان بورس به همتی

کارگران در انتظار تصمیم دولت برای تصویب حق مسکن

آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در یکشنبه 29 فروردین 1400/ سکه و ارز نزولی شد

قبوض برق میلیونی در محروم ترین نقطه ایران/ عضو شورای شهر بنت: مردم توان پرداخت قبوض برق را ندارند/ گرمای هوا طاقت فرسا شده است/ اگر برق اهالی قطع شود، فاجعه رخ می دهد

نتایج قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد

بازار خرما هم از کنترل خارج شد/وعده بی حاصل دولت برای ثبات قیمتی خرما

130 هزارتن برنج در فروردین ماه توزیع شده است

جمع شدن های ما و کم کردن های کرونا

نخستین آزمایشگاه ژنتیک استان مرکزی با هدف ارایه خدمات راه اندازی شد

تازه ترین خبر از آزادسازی پولهای بلوکه ایران

وام ودیعه مسکن امسال به چه کسانی پرداخت می شود؟

استخدام کارشناس فروش و کارمند فروش در یک شرکت تولیدی در تهران

ارزش سهام عدالت امروز 29 فروردین 1400

جزییات افزایش تسهیلات مسکن اعلام شد

بی اعتمادی اصناف به محدودیت های کرونایی

تعداد حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از 1.5 میلیون نفر گذشت

مشتری مداری از اولویت های اصلی شرکت بیمه تجارت نو

نقاشی ارزشمند روتکو حراج می شود

2400 میلیارد تومان اعتبار برای رونق تولید در استان تهران محقق شد

استخدام کانتر فروش در شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پردیس داریوش کیش

استخدام حراست در پالایش نفت و گاز پیروزی از گیلان جهت ساری و شاهرود

عبور تعداد حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از 1500000 نفر

بوی ارزانی سیرِ شهدادکرمان وآه کشاورزان

وام ساخت مسکن 450 میلیون تومان شد

استخدام کارشناس سیستم و استراتژی در شرکت نیلپر در شهرک صنعتی پرند

منع تردد شبانه در استان یزد از ساعت 21 آغاز می شود

کسب رتبه اول کشوری مخابرات کردستان در تحقق دایری ناخالص تلفن ثابت

ثبت رکورد جدید قربانیان کرونا در بوشهر

استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در شرکت آپایرون در تهران

بیماران بستری در استان هرمزگان 60 درصد افزایش یافت+جدول

استخدام تکنسین فنی در شرکت دانش بنیان عصر صنعت آتبین در تهران

بزرگ ترین اقتصاد اروپایی درگیر تورم میشود

تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در برخی از شهرها/ خواسته اعتراض کنندگان چیست؟

مدیر مسئول «همدلی»: افزایش قیمت روزنامه تاثیری در منابع درآمدی ما ندارد

ساخت 10واحد مسکن مددجویی در تنکابن

جزییات توافق آزادسازی پول های بلوکه شده ایران در عراق

لزوم طرح ساماندهی کارگران ساختمانی سنندج/ شهرداری در اجرای طرح جدی باشد

مقصر افزایش تورم و رشد پایه پولی کیست؟

استخدام کمک رنگرز آقا در صنایع نساجی لیا پود در قزوین

بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی می شود

نتایج قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد

رد پای دلالان در گرانی جوجه یک روزه/ ماجرای قاچاق جوجه یک روزه صحت ندارد/ نابود می شویم، اما سنگر تولید را خالی نخواهیم گذاشت/ به نظرات تولیدکنندگان اهمیتی نمی دهند/ برخی مسئولین گفتند: اگر ضرر می کنید تعطیل کنید!

شایع شدن دزدی عجیب در انگلیس

بازار اجاره منزل هم آچمز شد!

هشدار همتی به روسای بانک ها درباره نرخ سود بانکی

استخدام کارمند اداری در شرکت تولیدی نماد آلتون پارس در تهران

انباشت میوه و تره بار در مرز پرویزخان/ صادرکنندگان به نیاز کشور عراق توجه ندارند

استخدام کارشناس مالی - اداری در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس تحقیق و توسعه در خدمات بار هوایی سریع ترابر ماهان در تهران

نامه انتقادی رییس سازمان بورس به همتی

ساماندهی کارگران فصلی در سنندج/ لزوم تشکیل شورای اسلامی کار

استخدام مدیر بازرگانی (رییس بازرگانی) و کارشناس رنگسازی در شورآباد

برنامه تولید 50 هزار دستگاه تارا در سال 1400

قرمزی بورس رفتنی نیست/ ریزش 9 هزار واحدی شاخص بورس در پایان معاملات امروز

فروش 50 هزار تیگو 5 در 5 سال

بازار سیاه انسولین در تهران

رد پای دلالان در گرانی جوجه یک روزه/ ماجرای قاچاق جوجه یک روزه صحت ندارد/ نابود می شویم، اما سنگر تولید را خالی نخواهیم گذاشت/ به نظرات تولیدکنندگان اهمیتی نمی دهند

رکورد جدید بورس تهران در افت ارزش معاملات

200 کد حقوقی بورس در اوج شاخص 130 هزار میلیارد تومان سهم فروختند

سقوط 15 درصدی ارزش بیت کوین تنها چند روز پس از ثبت رکورد قیمت

استخدام کارشناس فروش (نرم افزار) در شرکت مشاوران برگزیده نرم افزار در تهران

لغو الزام ماسک در اماکن عمومیِ اسراییل

طرز تهیه گوش فیل؛ شیرینی خوشمزه برای افطار

هشدار شافعی: دچار کمبود گندم می شویم!

چطور واکسن کرونا بخریم؟

نرخ خرید تضمینی گندم / آیا صف بعدی دولت صف نان خواهد بود؟!

رد پای دلالان در گرانی جوجه یک روزه در بازار/ ماجرای قاچاق جوجه یک روزه صحت ندارد/ نابود می شویم، اما سنگر تولید را خالی نخواهیم گذاشت/ به نظرات تولیدکنندگان اهمیتی نمی دهند

استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی در بوژان تجارت کیش در خراسان رضوی

سرانه فضای آموزشی برای دانش آموزان استان مرکزی هشت درصد افزایش یافت

نمایشگاه تخصصی اوراسیا، فرصتی برای رسیدن به تجارت آزاد

مهمترین اخبار اقتصادی یکشنبه 29 فروردین 1400|قیمت طلا، سکه و دلار

کد رهگیری برای معاملات مسکن اجباری است

تبدیل 6 نمای تاریخی در گرگان به واحدهای پذیرایی

توسعه و بازگشایی در گذرآقانورالله نجفی ممنوع شد

توسعه و بازگشایی در گذرآقانورالله نجفی ممنوع شد