مطالب مرتبط:
جهانگیری:راه مقابله با فساد شفافیت و قرار گرفتن همه چیز در اتاق شیشه ای است/ نباید یک متر از منابع طبیعی و اراضی ملی در اختیار افراد سوءاستفاده گر قرار گیرد
جهانگیری: شفافیت راه اصلی مبارزه با فساد است
جهانگیری: شفافیت، راه اصلی مبارزه با فساد است
جهانگیری: شفافیت راه اصلی مبارزه با فساد است
راه اصلی مبارزه با فساد شفافیت است/ سمن ها و رسانه ها فسادها را آشکار کنند
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 18 اسفند 1399 ساعت 17:102021-03-08اقتصادي

جهانگیری:راه مقابله با فساد شفافیت و قرار گرفتن همه چیز در اتاق شیشه ای است/ نباید یک متر از منابع طبیعی و اراضی ملی در اختیار افراد سوءاستفاده گر قرار گیرد


راه مقابله با فساد شفافیت و قرار گرفتن همه چیز در اتاق شیشه ای است/ نباید یک متر از منابع طبیعی و اراضی ملی در اختیار افراد سوءاستفاده گر قرار گیرد دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز(دوشنبه) در مراسم هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و رونمایی از سامانه .

- " دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز(دوشنبه) در مراسم هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و رونمایی از سامانه مدیریت جامع اراضی کشور، گفت: ایران در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارد و سالهایی که نزولات جوی کاهش می یابد زندگی و اقتصاد ایران تحت فشار قرار می گیرد و گاهی با پدیده تنش کم آبی در شهرهای بزرگ مواجه می شویم.

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز(دوشنبه) در مراسم هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و رونمایی از سامانه مدیریت جامع اراضی کشور، گفت: ایران در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارد و سالهایی که نزولات جوی کاهش می یابد زندگی و اقتصاد ایران تحت فشار قرار می گیرد و گاهی با پدیده تنش کم آبی در شهرهای بزرگ مواجه می شویم.

معاون اول رییس جمهور با ابراز تاسف از کاهش بارندگی ها در سال آبی جاری، گفت: این مسئله دغدغه و نگرانی هایی جدی به دنبال دارد.

البته در سالهای پر آبی نیز ما با پدیده سیلاب ها مواجه هستیم که نمونه آن در بهار سال 1398 رخ داد و مشکلاتی برای کشور ایجاد کرد.

هنگامی که با پدیده فرونشست زمین روبرو هستیم یا به خاطر خشک شدن چشمه ها و قنوات، تخلیه روستاها و مهاجرت رخ می دهد یا اقتصاد خانوارها به خاطر کاهش سطح زیر کشت دچار آسیب می شود، به این نتیجه می رسیم که موضوع مدیریت مصرف منابع آبی موضوعی مهم است و باید راهکارهای جدی برای آن پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از چالش های پیش روی دولت تدبیر و امید موضوع خشک شدن دریاچه ارومیه در اثر کم آبی بود، گفت: این مسئله می توانست زندگی 20 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار دهد.

متاسفانه در حال حاضر تالاب های مهم یا خشک شده اند یا به سمت نابودی پیش می روند.

مسئله ریزگردها در خوزستان در مقطعی بسیار دشوار شد و در سیستان و بلوچستان و برخی استان های کویری شاهد بادهایی هستیم که در اثر آن جاده ها زیر شن مدفون شده و زندگی مردم آسیب می بیند.

دکتر جهانگیری تصریح کرد: هر ایرانی که نسبت به آینده کشور دلسوز و علاقمند است باید به منابع طبیعی کشور حساسیت داشته باشد.

البته در این دولت نشان داده شد که می توان بعضی از مشکلات بزرگ مانند دریاچه ارومیه را با تدبیر و همکاری برطرف کرد.

وقتی اولین مصوبه دولت برای احیای دریاچه ارومیه صادر شد، برخی کارشناسان در رسانه ها این تصمیم را مورد تمسخر قرار دادند اما دولت نشان داد این تصور که دولت نمی تواند سالانه چند هزار میلیارد تومان برای احیای دریاچه اختصاص دهد را باطل کرد.

اگر ستادهایی که برای احیا ایجاد می شود، مدیرانش پای کار بیایند و برای اجرای مصوبات ایستادگی کنند، کارها درست می شود.

به فضل الهی می توان با اطمینان گفت که دریاچه ارومیه از مرحله خطر عبور کرده است و این در شرایطی است که در روزهای آینده تونل بزرگی که آب بیشتری به دریاچه خواهد رساند به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه در جلسه ستاد تالاب ها برای صیانت از تالاب انزلی، میان کاله و خلیج گرگان برنامه 3 تا 7 ساله تنظیم شد، گفت: در این برنامه وظیفه دستگاه های اصلی و همکار و نیز بازه زمانی که طرح باید به ثمر بنشیند، مشخص شده است.

معاون اول رییس جمهور افزود: خوشبختانه ستادی نیز برای احیای جنگل ها ایجاد شد.

ایران دو محدوده جنگلی بسیار مهم یعنی جنگل های شمال و جنگل های زاگرس دارد که باید مانند جان خودمان از آنها حفاظت کنیم.

اینکه برخی می گویند برخی از جنگل ها وقف شده شوخی است، جنگل ها انفال و متعلق به ملت و ملک مشاع مردم ایران است و باید از آنها دفاع و حراست کنیم.

دکتر جهانگیری افزود: نظر فقهی رهبر معظم انقلاب نیز در این باره مشخص است.

دولت نیز برای حل مسئله مصوبه ای ارسال کرده است.

اینکه برخی می گویند کوه دماوند جزو موقوفات است سخنی است که فقط برای آزار روح مردم ایران بیان می شود.

ایران برای ماندگاری وابسته به منابع طبیعی خود است و منابع طبیعی متعلق به نسل های آینده نیز می باشد.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه لایحه و برنامه های خوبی برای صیانت از جنگل های شمال ارایه شده است، گفت: در نخستین جلسه ستاد نجات زاگرس نیز همه نسبت به آسیب درختان منطقه براثر بیماری خاص نگرانی و دغدغه داشتند.

در آن جلسه گفتم مکلف هستید از هر کارشناسی در داخل و خارج استفاده کنید تا این جنگل نجات پیدا کند.

درختان زاگرس با اهمیت و دارای قدمت هستند و بخش وسیعی از ایران در دامنه زاگرس زندگی می کند و باید از آنجا صیانت کنیم.

وی با تجلیل از کسانی که جان خود را برای دفاع از محیط زیست از دست داده اند، گفت: وقتی شنیده می شود که کسی برای مهار آتش جان خود را از دست می دهد، جا دارد که انسان در برابر چنین افراد فداکاری سر تعظیم فرود بیاورد.

وقتی جوانی به نام البرز در دامن زاگرس جان خود را از دست می دهد که اتفاقا شنیدم که از خانواده های مستضعف نیز می باشد باید به این انسان ها احترام گذاشت.

دکتر جهانگیری با اشاره به طراوت تالاب های شادگان و هورالهویزه، گفت: این تالاب ها مایه شادابی و ممانعت از ریزگردها در استان خوزستان هستند.

باید برای بیابان زدایی در کشور اتفاقات مهمی رخ دهد.

امروز در اطراف کاشان جنگل هایی ایجاد شده که مانع از حرکت شن های روان می شود.

این طرح ها باید در سراسر کشور حمایت شوند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به گزارش سایت قطره و به نقل ازرییس سازمان جنگل ها در خصوص آبخیزداری و آبخوان داری، کاداستر، اراضی ملی، زراعت چوب و بهره برداری از جنگل ها، گفت: همه این ها، طرح های مهمی هستند که باید با قوت ادامه یابند.

در زمان دولت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی طرح های آبخیزداری و آبخوان داری آنچنان اجرا شد که میلیون ها هکتار زمین زیر پوشش رفت اما به یکباره در مقطعی این طرح ها متوقف شد و با وقوع سیلاب ها، دست اندرکاران کشور فهمیدند که باید آبخیزداری و آبخوان داری را با جدیت ادامه دهند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح ها و زنده شدن چشمه ها و قنات ها، زندگی مردم دوباره در برخی مناطق احیا شد و شاهد مهاجرت به روستاها هستیم.

دکتر جهانگیری با اشاره به موضوع کاداستر، گفت: در مجلس سوم یکی از پیشنهادهایی که با رییس سازمان ثبت اسناد دنبال می شد اجرای همین طرح بود، امروز به نظرم تحولات خوبی رخ داده است.

باید اراضی کشور دارای سند باشند و مرزبندی ها مشخص باشد تا مانع از تجاوز به اراضی طبیعی باشیم.

معاون اول رییس جمهور راه اندازی سامانه جامع مدیریت اراضی کشور را کاری مهم در مقابله با پدیده زمین خواری توصیف کرد و گفت: اگر کسی دغدغه مبارزه با فساد دارد باید زندگی شخصی و قاطعیت عملکرد و مدیریت و سابقه اش نشان بدهد که اهل مبارزه با فساد است.

عده ای تنها حرف مبارزه با فساد را با هدف بد نام کردن دیگران می زنند.

وی اظهار داشت: یکی از روش های مبارزه با فساد مبارزه با مصادیق آن است که قوه قضاییه آن را انجام می دهد.

باید لکه ننگ فساد را از دامن نظام جمهوری اسلامی ایران پاک کرد.

در این زمینه صمیمانه از اقدامات رییس محترم قوه قضاییه قدردانی می کنم.

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه اقدام ویژه ای که برای مقابله با فساد باید انجام داد تا این اتفاق رخ ندهد، این است که گلوگاه ها و امضاهای طلایی فساد آور را شناسایی و برخورد کنیم، گفت: در جلسه ای در قوه قضاییه مطرح کردم که رهبر معظم انقلاب فرمان مبارزه با فساد را درسال 1380 اعلام کردند که در آن ایشان عنوان نمودند، حتی زیرمجموعه دفتر رهبری هم در مبارزه مستثنی نیستند و در صورت تخلف باید برخورد شود؛ در آن جلسه این سوال را مطرح کردم ما بعنوان کسانی که قرار است پیشگیری کنیم تا فسادی رخ ندهد آیا از آن سال تا کنون میزان و تعداد مفاسد کمتر شده است؟وی افزود: حتماً یک جای کار گیر و مشکل دارد یا ما در مبارزه با فساد صادق نیستیم یا در مبارزه اشتباه می کنیم.

به جای اینکه شمشیر را از طرف صحیح بزنیم به طرف دیگر وارد می کنیم چون با این فرد مخالفیم، برخورد کرده و از کنار دیگری عبور می کنیم.

به هر حال نتیجه عملکرد ما نتیجه عکس" داده است.

پس باید این مشکل را برطرف کرد.

دکتر جهانگیری گفت: در دولت ستادی در این خصوص تشکیل و مسئولیت وزرا برای شناسایی گلوگاه ها و امضاهای طلایی و برخورد با آن مشخص شد.

دوستان نیز تصمیماتی گرفتند اما راه مقابله با فساد، شفافیت و قرار گرفتن همه چیز در اتاق شیشه ای است تا مردم ناظر بر همه چیز باشند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به ارسال لایحه شفافیت در سال 1396 به مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه مجلس هنوز این لایحه را اعلام وصول هم نکرده است.

گاهی لایحه وصول می شود اما در صحن مطرح نمی شود اما این جالب است که لایحه شفافیت هنوز اعلام وصول نشده است.

همچنین لایحه تعارض منافع که عمدتا به مدیران قوه مجریه نیز باز می گردد، معطل مانده است.

وی افزود: مدیری که در دولت و غیر دولت در موضوعی که خودش منافع دارد نباید تصمیم گیری کند.

این ها کارهای ریشه ای و بنیادی برای مقابله با فساد است.

دکتر جهانگیری همچنین از سازمان های مردم نهاد و رسانه ها بعنوان ابزارهایی برای آشکار شدن فساد یاد کرد و گفت: یکی از مهمترین روش ها برای مبارزه با فساد، ایجاد دولت الکترونیک و سامانه های مرتبط بود که در این دولت روی آن تمرکز شد.

دو کانون اصلی فساد پول و زمین است که مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

بیشترین سامانه ها در حال حاضر در حوزه پول ایجاد شده است و بخش پول و بانک از همه بخش ها در دولت الکترونیک جلوتر هستند.

زمانی بود کسی با کاغذی که معلوم نبود وجود خارجی دارد یا نه ارز می گرفت و به هیچ وجه معلوم نمی شد که با آن ارز کالا به کشور وارد کرده است یا خیر.

اما امروز تمام فرایند ثبت سفارش، دریافت ارز، میزان واردات، گمرک و انبار کالا تا توزیع در سامانه ها ثبت و رصد می شود.

حالا عده ای می گویند که فلانی ارز گرفت و چه شد؟ همه چیز در منظر مردم مشخص است.

هر کس در جایی ارزی گرفته کاملا قابل نظارت و پیگیری است.

اگر معتقد هستید که فردی ارزی گرفته و آن گمشده است، شکایت کنید.

دستگاه قضایی هم که پای کار است و با آن مقابله خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه زمین نیز با همت وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها و منابع طبیعی اقدامات خوبی در راه اندازی سامانه ها شکل گرفته است، گفت: از وزیر و معاونان ایشان می خواهم که در این باره وقت بگذارند که اگر یک متر زمین از منابع ملی به کسی واگذار می شود، مشخص باشد.

دکتر جهانگیری گفت: من طرفدار توسعه ایران هستم و به هیچ وجه نمی خواهم وقفه ای در کار اقتصادی مردم بیفتد اما نباید یک متر از زمین های ملی در اختیار افراد سوء استفاده گر قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: همه دستگاه ها مکلف هستند در ارتباط سامانه ها با سازمان جنگل ها و مراتع همکاری کنند.

عدم همکاری تنها انجام ندادن وظیفه اداری نیست، اطلاعات در دستگاه ها ارث پدری نیست و متعلق به کشور و مردم است و اگر جایی می تواند از آن به نفع مردم استفاده کند باید در اختیار آنها قرار گیرد.

وی در ابتدای سخنان خود از همه دست اندرکاران محیط زیست و منابع طبیعی کشور قدردانی و فرارسیدن عید مبعث را به همه مسلمانان و مردم ایران تبریک گفت.

در این مراسم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ارتباط تنگاتنگ امنیت غذایی با منابع طبیعی کشور، بر برنامه ریزی برای صیانت از منابع آب و خاک کشور تاکید کرد و گفت: فرهنگ و اقتصاد زراعت چوب آثار بسیار مثبتی داشته و می تواند معضل حاشیه نشینی در شهرها را برطرف کند.

همچنین با تدابیر اندیشیده شده مشکل وقوع سیل در استان های سیل خیز برطرف شده و دیگر امکان ندارد که مردم شاهد وقوع سیل در جایی مانند دروازه قرآن شیراز باشند.

جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز دولت الکترونیک را از زیرساخت های توسعه کشور دانست و با اشاره به ارتقاء 20 رتبه ای ایران در رده بندی سازمان ملل متحد خواستار تلاش برای ایجاد رفاه و جلب رضایت مردم از یک سو و مقابله با فسادها با تصحیح روندهای اداری شد.

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری نیز با اشاره به برنامه اقدام جهش یکساله برای صیانت از منابع طبیعی کشور، گزارشی از نتایج این اقدامات در حوزه های آبخیزداری و آبخوان داری ، کاداستر اراضی ملی، زراعت چوب و ساماندهی بهره برداری محصولات جنگلی، تهیه سند زیست بوم زاگرس و راه اندازی مرکز نوآوری منابع طبیعی ارائه کرد.

همچنین پالیزدار مشاور معاون اول رییس جمهور و رییس دبیرخانه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به اهمیت موضوع مبارزه با زمین خواری و تعدی به اراضی ملی نزد افکار عمومی و تاکید دولت در این باره؛ از ایجاد سامانه جامع مدیریت اراضی کشور خبر داد و گفت: ایجاد پنجره واحد مدیریت میان دستگاه ها مانع از بروز فساد، جعل اسناد و کاهش حضور فیزیکی افراد و تسریع در امور خواهد شد.

معاون اول رییس جمهور پیش از ورود به سالن جلسه ضمن غرس یک اصله نهال در محل سازمان جنگل ها و مراتع از نمایشگاه دستاوردهای این سازمان بازدید کرد.

در این مراسم همچنین از 6 سامانه سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، نقشه پوشش گیاهی کشور و سامانه جامع مدیریت اراضی کشور رونمایی شد.


کلید واژه ها: منابع طبیعی و آبخیزداری - منابع طبیعی - اسحاق جهانگیری - جهانگیری - آبخیزداری - مقابله با فساد - طبیعی - منابع - قرار - اتاق شیشه ای - رونمایی - سوءاستفاده - سامانه - اراضی ملی - مراسم - اراضی - اسحاق - شیشه ای - مقابله - شفافیت - هفته - مدیریت - دکتر - اقتصاد ایران - ایران - افراد - شیشه - اتاق - فساد - تحت فشار

آخرین اخبار سرویس:
وجود 29 هکتار بافت فرسوده در شهر برف انبار

استخدام کارشناس تجهیز (رشته صنایع، برق، مدیریت صنعتی، کامپیوتر) در تهران

آمار کرونا جهان 26 فروردین؛ 13532 فوتی و 804 هزار ابتلای جدید

فروش آنلاین داروهای بدون نسخه منع قانونی ندارد

تصمیمات سازمان بورس در راستای کاهش التهاب بازار است

استخدام الیت کار ماهر ام دی اف در تهران

پیگیری مشکلات مسکن مهر در بافت

طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در زهک آغاز شد

جلوگیری از تلاطم قیمت مسکن و اجاره در ایلام/ مسئولان روند اجرای طرح ملی مسکن را تسریع بخشند

راه اندازی 118 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی در فارس

تعطیلی بازار ملایر در سایه تشدید محدودیت های کرونایی

دلار محدوده حمایتی را از دست داد

حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه

درگذشت بزرگترین کلاهبردار مالی تاریخ در زندان

رشد 4.5برابری موزه های خصوصی در 8سال/ افتتاح 6 موزه استانی در سال 1400

واکسن رازی کوو پارس اوایل شهریور 1400 وارد بازار می شود

استخدام تحصیلدار با گواهینامه و موتور سیکلت در تهران

بختیار صمدی تعطیلی بازار سنندج در پیک چهارم کرونا

استخدام وسط کار و وردست برشکار جهت کار تریکو در تهران

عرضه گوشت تنظیم بازاری ماه مبارک رمضان

مشکلی در تامین بازار ماه رمضان وجود ندارد

پهلوگیری دو کشتی حامل روغن خوراکی در بندر شهیدرجایی

هنداونه نوبرانه رودبار جنوب در راه بازار

بازداشت اعضای باند سازمان یافته زمین خواری

از افتتاح آشپزخانه های مهدوی تا توزیع بسته های غذایی بین نیازمندان

عملیات فازاول زهکشی ساحل رودخانه جراحی ماهشهر آغاز شد

تعاون روستایی جنوب کرمان بیش از12 هزار تن پیاز تضمینی خریداری کرد

استخدام کارشناس کنترل کیفیت و حسابدار در تولیدی شیر آلات سویه در تهران

استخدام کارمند فروش (مقاطع فولادی) در فولاداکسین اتحاد در تهران

استخدام کمک حسابدار در شرکت شیمیایی گل سم گرگان در تهران

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در شرکت سپیدار تجارت جاودان در تهران

استخدام کارشناس فروش در موسسه بین المللی صبای ایلیای ایرانیان مهر در تهران

بازاریاب خانم

استخدام 6 ردیف شغلی از تهران و البرز در محدوده صنعتی شهر قدس (قلعه حسن خان)

استخدام بازاریاب با مزایا در دانشنامه پینفوپدیا در آذربایجان شرقی

استخدام تراشکار، تراش cnc کار، کارگر ساده، کارگر فنی در شرکت صنعتکده آذر

استخدام فروشنده حضوری و آنلاین با حقوق ثابت مکفی و بیمه در محدوده جردن

استخدام کارشناس فروش (درب های اتوماتیک) و منشی در تهران

استخدام مدرس زبان عربی در شرکت صنعت فیبر درسا در تهران

استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه در شرکت افزون روان در تهران

سامانه تسهیل و رفع موانع تولید کرمان فعال می شود

فارس من| راه اندازی 2 واحد فرآوری سنگ های تزیینی در آذربایجان غربی

سهامداران عدالت در سامانه سجام ثبت نام کنند

کشت بادام زمینی در قطب تولید بادام زمینی در کشور آغاز شد

تعاون روستایی جنوب کرمان بیش از12 هزار تن پیاز تصمینی خریداری کرد

بیت کوین از 64,000 دلار عبور کرد

کشت قراردادی سویا در 10 هزار هکتار از اراضی گلستان اجرا می شود

چهار هزار بازرسی از کالاهای مشمول استاندارد در استان مرکزی انجام شد

400 حلقه چاه آب غیرمجاز در کردستان مسدود شد

40 کیلومتر بزرگراه امسال در سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسد

پیش بینی قیمت دلار امروز 26 فروردین ماه 1400+ جزییات

فاز اول بزرگراه اردبیل– سرچم نیازمند 3هزار و 500 میلیارد ریال است

پیش بینی قیمت طلا امروز 26 فروردین ماه 1400+ جزییات

کرونا در پیچ و خم صف های به هم فشرده بازار

سجامی ها می توانند در انتخابات بورس شرکت کنند

اختصاص 110میلیاردریال اعتبار به کشاورزی فارس

مشکلات بازاریان تبریز با اعمال محدودیت های کرونایی

قیمت محصولات ایران خودرو در 25 فروردین 1400/ کاهش نرخ پژو 206 و سمند

180 واحد مسکونی قرارگاه خاتم الانبیاء به زلزله زدگان سی سخت تحویل می شود

تدوین بسته حمایت از صادرات غیر نفتی سال جاری

بانک ها ملزم به از دریافت وجه نقد از مشتریان هستند

حذف کاغذبازی اداری با صدور الکترونیکی 600 هزار مجوز کسب و کار

افزایش تولید گیاهان دارویی در قم با ایجاد واحدهای فرآوری دنبال می شود

تعهد خیرین مدرسه ساز قزوین 300 میلیارد ریال است

استخدام نسخه پیچ با سابقه کار در مشهد

طرح رزرو بلیط اتوبوس به کجا رسید؟

سهامداران عدالت در سامانه سجام ثبت نام کنند

همتی ادعای نوبخت را تکذیب کرد/عامل اصلی رشد پایه پولی، تبدیل منابع ارزی غیرقابل دسترس به ریال بوده است

111 طلافروشی در استان سمنان استانداردسنجی شد

استاندارد همدان: اقلام پُرمصرف ماه رمضان کیفیت سنجی می شود

کمبود منابع مالی در جهاد کشاورزی برای کنترل باقیمانده سموم/ کشاورزان را آگاه نکردیم

قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در اصفهان اعلام شد

مشکلی در تامین بازار ماه رمضان وجود ندارد/ در صورت بروز کمبود تا 48 ساعت رفع می شود/ تقویت عرضه روغن در استان ها

استخدام شاگرد جهت کار سقف، کاذب کناف و تایل در مشهد

التیام تلخ کامی گرانی ها با احضار وزرای صمت و جهادکشاورزی به دیوان محاسبات؟

واکنش همتی به اظهارات نوبخت/ بانک مرکزی هیچگاه به دولت بدهکار نبوده است

رد درخواست بانک ها در 20 پرونده برای دریافت سود و جریمه نامتعارف از واحد های تولیدی

تقویم تاریخ؛ از تولد داوینچی تا ایجاد سازمان تجارت جهانی

استخدام کارشناس فروش فنی در بارافشان در فارس

استخدام 4 عنوان شغلی در شرکت راه و ساختمان آرین پی سهند در تهران

استخدام مدیریت کارخانه آقا در شرکت تدبیر صنعت آیندگان قرن در قم

استخدام 5 ردیف شغلی در یک شرکت خصوصی در قشم

استخدام کارشناس منابع انسانی در بازرگانی تامین خودرو خسروانی در تهران

بازاریاب نیمه وقت و تمام وقت با ثابت و پورسانت

به یک نیرو منشی خانم نیازمندیم

111 طلافروشی در استان سمنان استاندارد سنجی شد

افزایش قیمت آلومینیوم به بیشترین میزان سه سال گذشته

پاسخ عضو اتاق بازرگانی به وزیر احمدی نژاد:در سال 90 تورم در دولت شما تفائت زیادی با تورم سال 99 ندارد

ممنوعیت فعالیت شبانه معادن در طارم سفلی

افزایش 17 تا 104 درصدی شهریه یک دانشگاه!

متوسط اجاره بها در تهران چقدر؟

استخدام حسابدار جهت شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد

حمایت کرونایی از اصناف برای رعایت محدودیت ها ضروری است

آسفالت رنگی در معابر شهر چه کاربردی دارد؟

157 میلیارد ریال تسهیلات کرونا در تربت حیدریه پرداخت شد

رالی غول ها در بازار خودروی اشتراکی

معاون تبلیغات اسلامی : 9 میلیارد ریال صرف توسعه طرح های فرهنگی یزد شد

استخدام بازاریاب و ویزیتور با حقوق ثابت در یک شرکت بازرگانی معتبر در گلستان

استخدام 2 عنوان شغلی در شرکت همراه سیستم طلایه در تهران

استخدام کارشناس مستندات در شرکت داروسازی تهران شیمی در تهران

جهانگیری:راه مقابله با فساد شفافیت و قرار گرفتن همه چیز در اتاق شیشه ای است/ نباید یک متر از منابع طبیعی و اراضی ملی در اختیار افراد سوءاستفاده گر قرار گیرد

جهانگیری:راه مقابله با فساد شفافیت و قرار گرفتن همه چیز در اتاق شیشه ای است/ نباید یک متر از منابع طبیعی و اراضی ملی در اختیار افراد سوءاستفاده گر قرار گیرد