موضوعات داغ: - ليگ قهرمانان - ليگ قهرمانان آسيا - قهرمانان آسيا - وزارت بهداشت - بازنشستگان تامين اجتماعي - واكسيناسيون - حقوق بازنشستگان - تامين اجتماعي - دامنه نوسان - همسان سازي حقوق بازنشستگان - مقدماتي المپيك 2020 - عين الله طالبي - اجلاس سازمان ملل - محمدرضا بشري - كوين دي بروينه - سردار علي ذوالقدري - مقابله با آشوبگران - نيلي احمدآبادي - شگفت زدگي - ماهواره تس - دستورات بهداشتي - دقت پاس - قاچاق آرد

مطالب مرتبط:
وزیر بهداشت: مردم بار و بندیل سفر را نبندید/ مردم ویروس جهش یافته کرونا را جدی بگیرند
تامین کالاهای اساسی مردم استان
367 پایگاه کمک های مردم خراسان جنوبی را در جشن نیکوکاری جمع آوری می کنند
تحریم باید برداشته شود و این حق مردم است
تجارت کنندگان با خون مردم یمن به دیگران اتهامات بی اساس نزنند
-133 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 13 اسفند 1399 ساعت 16:152021-03-03سياسي

از مردم عقب نمانیم!


ما هرجایی که به خدا تکیه کردیم، به نیروی مردم تکیه کردیم و حاضر به حرکت جهادی شدیم، پیروز شدیم؛ نگاه کنید شما از اول انقلاب تا حالا، هر جا ما مردم را آوردیم وسط کار، - ما هرجایی که به خدا تکیه کردیم، به نیروی مردم تکیه کردیم و حاضر به حرکت جهادی شدیم، پیروز شدیم؛ نگاه کنید شما از اول انقلاب تا حالا، هر جا ما مردم را آوردیم وسط کار، به نام خدا شروع کردیم و حرکتمان جهادی بود، ما در آنجا پیروز شدیم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری رسا"، سیدمحمد سعید مدنی در روزنامه کیهان نوشت: 1- و این واقعیت دیگر را هم عرض بکنیم.

که ما هرجایی که به خدا تکیه کردیم، به نیروی مردم تکیه کردیم و حاضر به حرکت جهادی شدیم، پیروز شدیم؛ نگاه کنید شما از اول انقلاب تا حالا، هر جا ما مردم را آوردیم وسط کار، به نام خدا شروع کردیم و حرکتمان جهادی بود، ما در آنجا پیروز شدیم.

در خود اصل انقلاب این اتفاق افتاد، مردم آمدند، مردم خیابان ها را پر کردند؛ قشرهای مختلف مردم آمدند وسط میدان، و.

در دفاع هشت ساله- هشت سال جنگ شوخی نیست.

- مردم آمدند وسط کار.

امام (رضوان الله تعالی علیه).

راز قضیه را فهمید که باید چه کار بکند، خدا به او الهام کرد، او را هدایت کرد، مردم را آورد وسط میدان و نام خدا را سر دست گرفت و حرکت کرد.

در جنگ هشت ساله ما پیروز شدیم؛ در همه موارد دیگری که مردم آمدند و خدای متعال بر زبان و دل مردم حاکم بود و کار کار جهادی بود، ما پیروز شدیم؛ این هم یک واقعیتی است .

(رهبر انقلاب) 2- چند روز پیش لندیس رییس مرکز مطالعات خاورمیانه در دانشگاه اوکلاهما از قول جیمز جفری فرستاده ویژه سابق آمریکا در امور سوریه گفت: هدف آمریکا این بود که: مردم ایران را له کند، اما سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه ایران شکست خورده است.

چندی قبل نیز نیکی هیلی نماینده سابق آمریکا(دوران ترامپ) در سازمان ملل گفته بود هدف آمریکا از تحریم ها این است که ایران را از نظر اقتصادی چنان تضعیف کنیم که مردم در اعتراض به آن به خیابان ها بریزند! نظیر این حرف ها را دیگران هم زده اند اما اخیرا وقتی که به قول خودشان حربه تحریم و فشار حداکثری هم در مصاف با مقاومت ملت هشیار و صاحب تشخیص ایران راه به جایی نبرده است، بیش از گذشته و به طور بی پرده و صریح اعتراف می کنند که هدف اصلی تحریم ها چه بوده و سلاح تحریم را روی چه کسانی نشانه گرفته اند! مردم ایران! مردمی که چون خارچشم استعمار و استعمارگران هستند و به آنها باج نمی دهند و بساطشان را در این مملکت جمع کرده اند و به هیچ وجه تسلیم خواسته های غارتگرانه آنها نمی شوند پس از نظر سیاست های استعماری چپاولگران باید له و از هستی ساقط شوند! این درست برخلاف نظرات و تبلیغاتی است که از بیرون و داخل مرزها یکسره در پی القای این معنا هستند که آمریکا و غرب خیرخواه مردم ایران و خواهان نجات آنها از دست ارتجاع! و پیوستن آنها به کاروان تمدن بشری هستند! 3-یکی از بزرگ ترین و موثرترین اقدام ملت ایران در طول تاریخ برپایی انقلاب اسلامی است.

انقلابی که این سرزمین ریشه دار و گرفتار اتحاد شوم استبداد و استعمار را از دهان سلطه گران جهانی بیرون آورد و به آن عزت و آزادی و استقلال دوباره هدیه داد و راه را برای احیا و ایجاد گذشته درخشان و سربلندی دوباره آن هموار کرد.

ملت می داند چه کرده این است که محکم و بازگشت ناپذیر پای انقلاب ایستاده و دشمنان هم فهمیده اند مردم ایران چه می خواهند لذا تمام توان و تلاش خود را به کار بسته تا دستاورد بزرگ ملت را که با تحمل هزینه های سنگین حاصل شده نابود و یا به انحراف بکشاند.

آنها خیلی وقت است که به این نتیجه رسیده اند که انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب تاریخ است و تا مردم به عنوان بزرگ ترین پشتوانه نظام؛ در میدان حضور دارند و با تحمل ترفندها و توطئه های بی امان؛ با همه وجود و حتی با چنگ و دندان در برابر تهاجمات دشمن بی نقاب خارجی و همچنین عملکرد زیانبار مسئولانی سست و واداده و عافیت طلب حامی و مدافع انقلاب هستند، و تداوم خروشان آن و تداوم آرمان های تحول خواهانه و آبادگرانه آن را خواستار هستند، محال است به خواسته های نامشروع خود برسند و ایران را دوباره به چراگاه خود تبدیل نمایند.

پس باید به گفته لندیس این مردم را له کرد! باید آنها را از کرده خود (برپایی انقلاب اسلامی) و دفاع تمام قد از نظام برآمده از انقلاب پشیمان کرد و به زانو درآورد.

4- دشمن بدخواه اگر قبلا هم نمی فهمید یا خود را به نفهمی زده بود حالا خوب فهمیده و در تحلیل محتوای حرف هایی که از جانب اردوگاه او به گوش می رسد می توان به این نتیجه رسید که دولت های شیطانی و در راس همه شیطان بزرگ دریافته آنکه در دفاع از نظام خواهان تداوم تمام و کمال انقلاب اسلامی است و 42 سال است در این مسیر سینه خود را سپر کرده و با پایمردی و هشیاری و گوش به فرمان رهبری انقلاب همه توطئه ها و ترفندها را خنثی و تهاجمات آنها را در هم کوبیده، مردم ایران هستند.

مردمی که در عصر سلطه مادیت و سرمایه داری و اومانیسم و.

انقلابی به نام خدا برپا می دارند و به نظم نوین جهانی که متضمن منافع استعمارگران و استحمار انسانیت است حمله می کنند.

مردمی که حاضر نیستند دست از اسلام ناب بردارند، حماسه حسین بن علی(ع) را فراموش کنند.

آرمان حاکمیت عدالت علی(ع) را به اوراق تاریخ بسپارند و.

با روزگار و زمانه کنار بیایند و دم درکشند و مثل همه نرمال باشند وبه آنچه نظام سرمایه داری برای آنها مقدر کرده است، شکرگذار و رضایت دهند.

مردمی که 42 سال است که در برابر انواع و اقسام دشمنی ها و فشارهای وحشیانه قدرت های سلطه جو خارجی مردانه و مومنانه مقاومت می کنند و بدتر از آن ناملایمات زندگی و سختی های معیشتی ناشی از فقدان مدیریت انقلابی وگرانی های غیر منطقی و افسار گسیخته که با توجه به تحریم های دشمن بسیار سؤال برانگیز و مشکوک به نظر می رسند و تاخت وتاز باندهای فرصت طلب و منفعت پرست برخوردار از رانت های بی حساب و.

را که خواه و ناخواه دقیقا در راستای نقشه و خواسته دشمن عمل می کنند، علی وار خار در چشم و استخوان درگلو تحمل می کنند اما فریب بدخواهان شرور این آب و خاک ظلم ستیز را نمی خورند لذا حاضر نیستند گامی در جهت میل و هدف دشمن بردارند و آن طور که او می خواهد و آرزو می کند رفتار کنند.

مردمی که در هر صحنه و میدانی که انقلاب لازم دارد، خستگی ناپذیر در صحنه هستند از راهپیمایی های همه ساله 22 بهمن گرفته تا.

حضور حماسی و خیره کننده در مراسم تشییع پیکر پاک سردار دل ها.

5- استکبار به سرکردگی آمریکا از ملت ایران خشمگین است.

هدف از همه دشمنی هایش هم انتقام از مردم ایران است.

ملت ایران با برپا کردن انقلاب اسلامی بساط دویست ساله استعمار را در این کشور و بلکه منطقه جمع کرده است.

این است که می بینیم طی 42 سال گذشته دشمنان همه ابزار و امکانات خود را علیه این مردم به میدان آورده و پیکاری تمام عیار در جبهه های مختلف از حربه نظامی و اقتصادی گرفته تا تهاجم فرهنگی و جنگ روانی علیه این ملک و ملت مقاوم به راه انداخته است.

نکته جالب و قابل تامل هم اینجاست که هر چقدر فشارها و شرارت ها و جنایت های دشمن علیه این ملت و انقلاب اسلامی بیشتر شده مردم آبدیده تر و انقلاب قویتر شده است.

و این هم یکی از سنت های الهی و قوانین حاکم بر تاریخ است که تفکرات غرق در شهوت و مادیت اصلا نمی توانند از آن سردر بیاورند.

ملتی که با خدا معامله کرده وخالصانه عزیزترین و بهترین فرزندان خود را ابراهیم وار برای رضای خدا به قربانگاه فرستاده با همه وجود ایمان دارد که در این معامله حتما پیروز است و هیچ قدرت مادی و پوشالی را یارای مقابله با آن نیست.

6- مردم ایران دشمن خود را خوب شناخته اند.

دیگر فریب او و شعبده بازی ها و فریبکاری های او اظهار فضل! بعضی به اصطلاح غربزدگان روشنفکرنمای عقب مانده داخلی را نمی خورند.

راه مقابله و شکست دادن او را هم می دانند، بنابراین تا زمانی که انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی است یعنی از بزرگ ترین پشتوانه خود مردم برخوردار است؛ فشارهای استکبار به طور حداکثری و حتی بیشتر و بالاتر از ادامه خواهد داشت.

یک نظرسنجی که از سوی یک دانشگاه آمریکایی و موسسه کانادایی انجام شده است نشان می دهد که اکثریت مردم ایران ضمن حمایت از قانون راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران اعلام کرده اند بین جمهوریخواهان و دموکرات های آمریکایی تفاوت چندانی وجود ندارد.

اخیرا آقای آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه دولت بایدن گفته است تمام تحریم ها علیه ایران به قوت خود باقی خواهد بود و توضیح می دهد ما (دولت بایدن) هیچ یک از اهرم های فشار خود را کنار نگذاشته ایم.

در واقع دست ما حتی بالاتر است چرا که بار دیگر در موضع مشترک با متحدان اروپایی خود هستیم.

مردم ایران دشمن را خوب شناخته اند و بر خلاف بعضی مدعیان سیاست شناسی و سیاست دانی، می دانند راه شکست این دشمن غدار و کینه توز و خنثی کردن توطئه ها و ترفندهای او فقط و فقط تکیه بر ظرفیت های درون و مقاومت جانانه است و بس.

7- حالا جمهوری اسلامی قویتر از همیشه است.

اخیرا آقای مایکل برنز که به عنوان جدی ترین نامزد ریاست آینده سازمان سیا مطرح است ایران را در کنار چین و روسیه به عنوان یکی از اصلی ترین تهدیدهای آمریکا می داند.

موضوع بالاتر از دستیابی ایران به سلاح هسته ای و ارتقا توان موشکی و.

است.

اینان می دانند که ایران از هر دوتای دیگر هم خطرناکتر است.

اختلاف آمریکا با چین و روسیه اختلاف درون تمدنی است و تنش های معمول درباره مسائل اقتصادی و مسابقات تسلیحاتی و رقابت های تجاری و.

، اما اختلاف با ایران اسلامی از نوع رقابت ایدئولوژیک و تمدنی است.

آنها می دانند که ایران با انقلاب خود(برخلاف رقبای دیگر) پیام آور یک منظومه فکری نو و فرهنگی انسان ساز وآخرت نگر است که در تقابل و تضاد کامل با فرهنگ متکی بر مادیت محض و اصالت سود و سرمایه غربی است.

جمهوری اسلامی(به اذعان خود غربی ها) حالا قویتر از همیشه است.

و البته این تازه آغاز راه است! مردم ایران تصمیم خود را گرفته و محکم ایستاده و گوش به فرمان رهبری، بدون توقف با هشیاری و صبر و قاطعیت به سوی افق های روشن آینده و تحقق آرمان های بزرگ تاریخی و تمدن ساز انقلاب اسلامی به پیش می روند.

خوب است آنهایی هم که در اینجا و آنجا صاحب پست و مسئولیت هستند، مردم ایران را هرچه بهتر بشناسند و همراه و همپای آنها حرکت کنند و از آنها عقب نمانند یا بدتر از آن در مسیری خلاف جهت مسیر آنها حرکت نکنند.

!
کلید واژه ها: مردم - پیروز - انقلاب - تکیه - نیروی - روزنامه کیهان - سعید مدنی - خیابان ها - شروع - خبرگزاری - سیدمحمد - روزنامه - خیابان - واقعیت - گزارش - اتفاق - کیهان - سعید - دیگر - مدنی - چگاه - کچید

آخرین اخبار سرویس:
تلاش داریم برای بازگشایی مدارس فرهنگیان را در اولویت واکسیناسیون کرونا قرار دهیم

آقای روحانی، چرا روزانه با 300 فوتی از مردم عذرخواهی نمی کنید!

مجلس در جریان جزییات مذاکرات وین نیست

ماشین لاچری دانیال عبادی /عکس

کمک 500میلیونی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

نژادبهرام: مدیران شهری تهران این کاره نیستند

ماشین لاچری دانیال عبادی /عکس

در صورت درخواست وزارت بهداشت آماده برپایی بیمارستان های صحرایی هستیم

دعای روز پنجم ماه رمضان/ مرا از بندگان شایسته فرمانبردار قرار ده+فیلم

جایگاه ایران در مراکز علمی واندیشکده های مهم سیاست خارجی روسیه

خلاصه داستان سریال ترکی اسم من ملک قسمت 131

معبد چغازنبیل

شرح دعای روز پنجم | چگونه استغفار کنیم؟

ماشین لاچری دانیال عبادی /عکس

جدیدترین عکس از مهدی کروبی در حصر / شیخ اصلاحات بدون لباس روحانیت

دروغ صداوسیما درباره انفجار نطنز / رضا کریمی تحت پیگرد اینترپل نیست + سند

پایان برجام، آغاز جنگ است؟

اگر ضمانت اجرایی وجود داشته باشد، شعارهای انتخاباتی عملی خواهند شد

علت مشارکت پایین دانشجویان در عرصه فرهنگی آسیب شناسی می شود

تیپ ساده و تو دل بروی گلاره عباسی /عکس

بدون برنامه زیست محیطی، ادعای نامزدهای ریاست جمهوری برای توسعه کشور شعار است

آیا مریض می تواند روزه بگیرد؟ پاسخ حضرت آیت الله سیستانی

نحوه جمع آوری نخاله ها و مسئولیت انجام این کار در تهران

غنی سازی 60 درصد پیام قدرت ملت ایران را به جهانیان مخابره کرد

دعا و ترتیل قرآن ویژه روز پنجم ماه رمضان + دانلود

مجلس به دنبال مقابله با انحصار مشاغل است

احمدی نژاد در بیمارستان روان پزشکی مهرگان / او مدام به معاونش سر می زند

پیامبر گرامی اسلام(ص) عالی ترین الگو برای بشریت است

پیمان قاسم خانی و همسر جدیدش /عکس

پیامبر اسلام عالی ترین الگو برای بشریت است/ ماه رمضان فرصت حرکت به سوی فضیلت ها

همسر شهید نواب صفوی آسمانی شد

محسن هاشمی علت استعفای حسن خلیل آبادی را اعلام کرد

مذاکره، تخریب و تحریم در کنار هم معنا ندارد

پنج شنبه برای ادامه محدودیت ها تصمیم گیری می شود

نظر دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه هادرباره تعامل با نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان

استایل خاص و شیک سیروان خسروی /عکس

چه زمانی به گرجستان سفر کنیم؟

همه چیز درباره سفر در دوران بارداری

نجات برجام در گرو امضاء آمریکا نیست

ربیعی: جامعه تک صدا هم در حقیفت همان جامعه بی صدا است

جریان غرب زده «التماس مذاکره» را در دستور دارد

آغاز غنی سازی 60 درصدی ابتکار عمل را به ایران بازگرداند

عناوین روزنامه های سیاسی 29 فروردین 1400/ تجربه تلخ تکرار نشود +تصاویر

غریب آبادی: آژانس غنی سازی تا 60 درصدی را تایید کرد

️پیام مشترک امام جمعه و استاندار اردبیل به مناسبت روز ارتش

غریب آبادی: تایید غنی سازی تا 60 درصد ایران از سوی آژانس

پیام سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به مناسبت روز ارتش

غریب آبادی: تایید غنی سازی ایران تا 60 درصد از سوی آژانس

شهر ایت بنهادو کجاست؟

حاجی دلیگانی: فضای انتخاباتی به موقع گرم خواهد شد

آژانس بین المللی انرژی اتمی غنی سازی 60 درصدی ایران را تایید کرد

شهرداران اهواز و آبادان به دادگاه معرفی می شوند

آژانس تولید اورانیوم با غنای 60 درصد در ایران را راستی آزمایی کرد

سلفی ماشینی خانم مجری و پسرانش /عکس

جدیدترین تصویر از مهدی کروبی در حصر

امنیت پایدار مرهون توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح است/نقش ارتش در تامین امنیت ملموس لست

پارک ملی ایزالو / یکی از عجایب آفریقا

15 هزار ساعت فعالیت تبلیغی بانوان طلبه شهر ری / تولید 60 هزار ماسک، شیلد، دستکش و لباس محافظ/ توزیع 2 هزار بسته معیشتی

اتحاد ناگسستنی سپاه و ارتش نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است

اعتراف محسن نامجو به آزار جنسی

شهردار آبادان: پاکبان ها خواستند که من و امام جمعه هم واکسن بزنیم/سخنگوی هلال احمر: بیش از 3 ماه دنبال تهیه واکسن کرونا بودیم، اما وزارت بهداشت مجوز نمی داد/روحانی: برای انتخاب وزیر زن دستم باز نبود

مولفه های یک ازدواج آگاهانه

قطار ملی؛ تکاپویی ناتمام

بدون ‎راستی آزمایی واقعی چک برجام دوباره نقد نمی شود

نظریه مدیریت ایرانی دکتر محمود احمدی نژاد؛ منابع طبیعی/ بخش اول + فیلم

تعبیر خواب پروانه / شاپرک

غریب آبادی: سطح غنی سازی ایران به 55.3 درصد رسید

اوج اتحاد سپاه و ارتش نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است

انتخابات اصفهان به صورت تمام الکترونیک خواهد بود

آخرین اخبار اصلاح طلبان در آستانه انتخابات 1400 / از جنجال فائزه تا پاسخ منفی خاتمی

نباید منتظر بمانیم

پیام تبریک فرمانده انتظامی خوزستان به مناسبت روز ارتش

از تورم صفر درصدی تا درآمد 50 هزاردلاری!

درخواست عزل و برخورد قضایی با شهردار اهواز

مهدی کروبی در حصر کیهان می خواند؟

غریب آبادی: آژانس غنی سازی 60 درصدی را تایید کرد

از زبان فارسی در چین تا قرارداد 25ساله

ژست هنری نگار جواهریان /عکس

بزرگترین قرآن خطی جهان کجاست + عکس

درآمد 1000 میلیاردی آموزش و پرورش از سفره کنکور!

آژانس آغاز تولید اورانیوم 60 درصد ایران را تایید کرد

از زبان فارسی در چین تا قرارداد 25ساله

عکسی که 2سال قبل از ترور گاندی به ثبت رسید

روز پنجم ماه مبارک رمضان

دانلود فایل صوتی مناجات شب پنجم ماه رمضان با نوای محمود کریمی در حرم امام رضا علیه السلام

امنیت پایدار مرهون توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح است/نقش رتش در تامین امنیت ملموس لست

خواننده فراری، به آزار جنسی اعتراف کرد

آژانس انرژی اتمی: ایران تولید اورانیوم 60 درصدی را آغاز کرد

شورای وحدت از «سردار محمد» دعوت کرد

آغاز فرایند دوره جدید جشنواره قرآنی دانشجویان وزارت علوم / اضافه شدن 3 بخش

هنوز به قله موج چهارم کرونا نرسیده ایم

آژانس انرژی اتمی: ایران تولید اورانیوم 60 درصدی را آغاز کرد

بی شمار نکته نهفته در یک آیه / قرآن درباره نیکی به والدین چه گفته است

تسلیت آیت الله قائم مقامی به دکتر فاطمه طباطبایی و سید حسن خمینی

نقش بی بدیل ارتش در تامین امنیت و صیانت از تمامیت ارضی کشور

از مراسم ترتیل خوانی قرآن تا جشنواره طلیعه بندگی

تأیید صلاحیت 90 درصد نامزدهای شوارها در هیأت های اجرایی

اقتصاد مسأله محوری انتخابات پیش رو است

سیدعبدالعزیز حکیم؛ مبارزی علیه صدام

غنی سازی 60 درصد یک گام روبه جلو است

از مردم عقب نمانیم!

از مردم عقب نمانیم!