موضوعات داغ: - اتحاديه اروپا - آژانس بين المللي انرژي اتمي - آژانس بين المللي - باشگاه استقلال - دانش آموزان نيازمند - همسان سازي حقوق بازنشستگان - دانش آموزان - حقوق بازنشستگان - همسان سازي حقوق - نقل و انتقالات - اما واتسون - كنفرانس لندن - هاني گرمله - خاطرات - رييس سازمان الحشد الشعبي عراق - پرسي سوييس - استخدام معلولان - تحصيل تكميلي - مدرسه لاكچري - شهردار كارون - وزارت اقتصاد و دارايي - داخلي - محمدحسن نامي

مطالب مرتبط:
سیلی نماینده انقلابی برچهره قانون
سیلی نماینده مجلس انقلابی بر صورت مجری قانون/ علی اصغر عنابستانی از مجلس اخراج می شود؟
جنجال سیلی نماینده اصولگرا بر چهره قانون در خط ویژه
واکنش ها به سیلی آقای نماینده بر گوش سرباز قانون/ این قضیه هم با عذرخواهی تمام می شود؟
سیلی نماینده مجلس زیرگوش سرباز وظیفه پلیس راهور؛ قانون چه می گوید؟!
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 5 بهمن 1399 ساعت 09:252021-01-24سياسي

سیلی نماینده انقلابی برچهره قانون


نماینده اصولگرای مجلس، سرباز وظیفه راهنمایی و رانندگی را مورد ضرب و شتم قرار داد سیلی نماینده انقلابی برچهره قانون صدای سرباز راهنمایی و رانندگی می لرزد و در میان هیاهوی عابرانی که در حمایت از او فریاد می زنند و بوق ماشین های معترض، - صدای سرباز راهنمایی و رانندگی می لرزد و در میان هیاهوی عابرانی که در حمایت از او فریاد می زنند و بوق ماشین های معترض، می گوید در حالی که می خواسته جلوی عبور ماشین نماینده مجلس از خط ویژه را بگیرد، آقای نماینده به او سیلی زده است صدای سرباز راهنمایی و رانندگی می لرزد و در میان هیاهوی عابرانی که در حمایت از او فریاد می زنند و بوق ماشین های معترض، می گوید در حالی که می خواسته جلوی عبور ماشین نماینده مجلس از خط ویژه را بگیرد، آقای نماینده به او سیلی زده است؛ حامد اکبری هستم، سر دروازه دولت شیفتم، این ماشین آمده {در خط ویژه} راننده اش پیاده شده و بدون مجوز تردد خط ویژه {می خواسته عبور کند}، به من گفته {.

}، من هم جواب (فحاشی اش) را دادم و بهش گفتم بچه خوشگل، خود نماینده مجلس پیاده شد، یک چک زده زیر گوش من که هم شاهد دارم، هم آن قسمت دروازه دولت دوربین است.

شاهدان تایید می کنند.

می گویند به او سیلی زده است.

آقای نماینده، راننده و به نظر می رسد شخصی دیگر که روی صندلی عقب نشسته، همچنان داخل دنای مشکی رنگی نشسته اند که احتمالا خودروی خدمت مجلس شورای اسلامی باشد و چنان نو نوار و صفر کیلومتر است که هنوز حتی برگه سفید کارخانه اش روی شیشه جلو چسبیده است.

شیشه ها را که به نظر می رسد دودی شده، بالا کشیده اند.

عابر و ماشین است که اطراف این جنجال قُل می زند.

شاهدانی که از سرباز وظیفه سیلی خورده هم عصبانی ترند، با تکرار اینکه نماینده مجلس سرباز را کتک زده ، از تصویرکه احتمالا یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی می پرسند چرا باید مامور شما را بزند؟! مردم اعتراض دارند و رو به شیشه های دودی بالاکشیده، از آقای نماینده می پرسند تو نماینده مردمی؟! و اعتراض می کنند به لجبازی وکیل المله ای که نتیجه اش سیلی خوردن یک سرباز وظیفه راهنمایی و رانندگی و ترافیک سنگین خیابان انقلاب است.

حتی راننده های BRT هم پا به میدان گذاشته و می گویند 30 دستگاه اتوبوس به خاطر رفتار آقای نماینده و توقف خودروی او، معطل مانده و یکی از همین رانندگان از او می خواهد کاسه کوزه اش را جمع کند! ویدیو بلافاصله در فضای مجازی دست به دست و آقای نماینده، علی اصغر عنابستانی معرفی می شود.

عده ای می گویند ازقضا سرباز حامد اکبری، شهروندی سبزواری است و به همین دلیل هم نماینده حوزه انتخابیه اش را به خوبی شناخته است.

علی اصغر عنابستانی، 7 ماهی است که نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس یک دست اصولگرای یازدهم است و درگذشته، مسوول ستاد محمود احمدی نژاد در استان خراسان رضوی، استاندار چهارمحال و بختیاری در دولت احمدی نژاد بوده است؛ سیاستمداری اصولگرا که با 8 هزار و 28 رای وارد خانه ملت شد و از همان بدو ورود، با انتقادات تند و تیزش علیه دولت و وزرای حسن روحانی، پاستور را به رگبار بست و حالا خود به عنوان قانونگذار روبه روی سربازی ایستاده که تنها درپی اجرای قانون بوده و واکنش آقای قانون گذار، سیلی بر چهره مجری قانون! ساعاتی پس از انتشار این تصاویر که عنابستانی را به هشتگی پُرکاربرد در توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی تبدیل کرد و البته همزمان با مطالبه افکار عمومی برای استعفای، رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس به این اتفاق واکنش نشان داد.

بنابر آنچه امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفته، با وجود پیگیری های چند روزه گزارش نیروی انتظامی در این باره هنوز به مجلس ارسال نشده است.

موضوعی که نشان می دهد این حادثه نه روز گذشته، که احتمالا چند روز پیش روی داده اما خبرش درز نکرده و حالا انتشار تصاویر در فضای مجازی سبب شده بالاخره نایب رییس نخست مجلس به فکر توضیح بیفتد.

رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس البته گفته که پس از رسیدن گزارش ها و ادعاهایی مبنی بر درگیری نماینده مجلس و یکی از ماموران پلیس راهور، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پیگیری را برای بررسی صحت و سقم و چگونگی موضوع آغاز کرده است.

این نماینده عضو جبهه پایداری مجلس گفته که این هیات ادعاهای موجود را بررسی و درصورت صحت و سقم حادثه و چگونگی ماجرا را بررسی و در صورت احراز تقصیر، برخورد قانونی را انجام خواهد داد.

علی اصغر عنابستانی اما رفتار ناپسندش را تکذیب کرده و با بیان اینکه ما حتی از ماشین هم پیاده نشدیم ، مدعی است سرباز مذکور به راننده خودروی ما توهین کرد اما من به صورت سرباز سیلی نزدم.

آن چه آقای نماینده احتمالا به عنوان توهین مدعی شده احتمالا همان تعبیری است که حامد اکبری مدعی است در پاسخ به فحاشی راننده نماینده، به زبان آورده است؛ تعبیری چنان رکیک که اعتماد از بازنشر آن معذور است.

نماینده اصولگرای سبزوار اگرچه مدعی شده که پس از این توهین، آنها از پشت و جلو راه را به روی ما بستند و این باعث شد تا شلوغ شده و با حضور جمعیت، التهاب ایجاد شود اما توضیح نداده که اساسا بدون مجوز عبور از خط ویژه در آن بخش از خیابان چه می کرده و چرا به خواسته قانونی سرباز راهنمایی و رانندگی که مشغول انجام وظیفه و اجرای قانون بوده، توجه نکرده است؟! شاید لازم باشد به آقای نماینده که در حساب کاربری اش در توییتر نیز خود را حقوقدان معرفی کرده، یادآوری شود که مطابق ماده 607 قانون مجازات هرگونه حمله یا مقاومتی که با علم و آگاهی نسبت به مامورین دولت حین انجام وظیفه آنان به عمل آید، تمرد محسوب می شود.

همچنین آن طور که در ماده 614 این قانون آمده، چنانچه اقدام او موجب اخلال در نظم و صیانت و امنیت جامعه یا بیم تجری مرتکب یا دیگران گردد به 2 تا 5 سال حبس محکوم خواهد شد.

در ویدیوی یک دقیقه و 40 ثانیه ای منتشر شده، تعدادی از مردم به طور جدی نسبت به اینکه آقای نماینده به صورت آن سرباز وظیفه سیلی زده، شهادت می دهند.

سرباز حامد اکبری هم تاکید دارد که علاوه بر شهادت شاهدان، می توان موضوع را از طریق تصاویر دوربینی که کمی آن طرف تر تعبیه شده، پیگیری کرد.

حال اگرچه نماینده سبزوار گفته در حال پیگیری موضوع از طریق سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی است اما ساعتی پیش از انتشار اظهارات عنابستانی، سردار مهدی حاجیان، سخنگوی نیروی انتظامی گفته بود که سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی نیروی انتظامی صادر کرد.

حاجیان با اشاره به باور و تاکید سردار اشتری به صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوق سربازان وظیفه، خود نیز تاکید کرده که درصورت احراز تقصیر نماینده مجلس، نیروی انتظامی از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.

این جنجال تازه در مجلس یازدهم اما درحالی رقم خورده که محمدباقر قالیباف، رییس کنونی قوه مقننه، زمانی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بوده، در حالی در واکنش به این رویداد در توییتی از پیگیری موضوع خبر داد اما از او در قامت رییس مجلس، انتظاری دوچندان است که به این پرسش افکار عمومی پاسخ دهد که چطور نماینده مجلس و قانونگذار بر چهره مجری قانون سیلی می زند؟!
کلید واژه ها: راهنمایی و رانندگی - نماینده - راهنمایی - ماشین - رانندگی - نماینده مجلس - سرباز - سیلی - فریاد - حمایت - انقلابی - ویژه - مجلس - میان - قانون - ضرب و شتم - عبور - قرار داد - راننده - دروازه - اکبری - پیاده - وظیفه - مورد - قرار - تردد - بدون - مجوز - دولت

آخرین اخبار سرویس:
دغدغه های اصولگرایان از تعدد دعوت تا تشدید اختلاف

کاندیدا نشدن رییسی به خاطر خدمتگزاری است

نمازجمعه، این هفته در مهاباد برگزار نمی شود

مندوب إیران فی مجلس الامن: لیمنع المجتمع الدولی المغامره الاسراییلیه قبل خروجها عن السیطره

احزاب سیاسی و رونمایی از برنامه های انتخاباتی

مشارکت حداکثری در انتخابات نماد تاثیرگذاری مردم در نظام است

کشف بچه کوسه وحشتناک با چهره ای انسانی +عکس

2033/ شهید محمدولی روزبهانی: قدر انقلاب و امام امت را بدانید

درخواست یک نماینده برای قرنطینه و ایجاد محدودیت ورود و خروج به استانش

طرح تعیین نحوه فعالیت ارز های دیجیتالی در راه مجلس

اردبیل آماده پذیرش گردشگران داخلی و خارجی در پساکرونا است

4029 زن عضو شوراهای شهر و روستا هستند

تقویم تاریخ؛ از اولین جنگ در صدر اسلام تا شهادت حسین خرازی

ناگفته هایی از شهیدی که با دستان خالی نیروهای مسلح عراقی را به اسارت درآورد

توافق ایران و آژانس یعنی پیشگیری از بن بست برجام

نماز جمعه در 25 شهر استان همدان اقامه می شود

استخدام نور پرداز خانم یا آقا برای تئاتر کمدی

پیام مولوی عبدالحمید به مسئولان و جوانان سیستان وبلوچستان درپی تیراندازی به سوختبران و تعرض به پاسگاه ها و ادارات

درخواست اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس

تصاویر| واکسیناسیون سالمندان آسایشگاه کهریزک

تقویت تشکل های کارگری راه رفع مشکلات است

تحریم های آمریکا در حال حل شدن است /در تاریخ ایران هیچ دولتی در این حد بحران پیش روی خود نداشته است

سیاست دولت تا برداشته نشدن تحریم، کنترل ارزهای صادراتی است

سوخو Su-47؛ پرنده ای متفاوت که هرگز وارد خط تولید نشد(+عکس)

سیره امام علی(ع) در برخورد با غارتگران

پخت سمنو به مناسبت میلاد اولین کوکب درخشان آسمان امامت در شهرضا + فیلم

کوشکی: «روحانی» با عملکرد ضعیف مردم را مایوس کرد

عده ای بازار سرمایه را پایگاه رای می بینند

فرماندار سمنان: نخستین نفری هستم که ترک فعل مدیران را به دادستانی گزارش می کنم

حضور رییس دفتر رییس جمهور در اصفهان/ افتتاح 5 پروژه توسط واعظی

جزییات نشست اعضای فراکسیون محصولات استراتژیک کشاورزی با وزیر جهاد کشاورزی / دفتر برنج تشکیل می شود

سرگرمی با چندمعمای هیجان انگیز

لودریان و گروسی در مورد برجام گفت وگو کردند

معاون وزیر صمت: مشکلات ساختاری اقتصاد باید برطرف شود

کارنامه یک ساله مجتمع رسیدگی به مفاسد اقتصادی/ صرف 66000 دقیقه برای پرونده مفسدان مالی

تلاش برای ممنوع کردن بازی ویدیویی که عامل افزایش ماشین دزدی در آمریکا شده است

هفته های آینده حیاتی خواهند بود

رسیدگی به مشکلات شهرک شهید رجایی مشهد آغاز شد

هزار و 415 تبلت به دانش آموزان نیازمند قزوینی اهدا شد

امریکا | البنتاغون یقول إن واشنطن نفذت ضربه علی قوات مدعومه من إیران فی شرق سوریا

رادیکال های اصلاح طلب ناسا را تسخیر کرده اند؟!

اوقات شرعی امروز جمعه 8 اسفند در زنجان

دعوت به همکاری در شرکت نوپا کشاورزی در حد افتتاح

شغلی درآمد با اهدا نمایندگی فعال

حدیث امام صادق (ع) درباره امر به معروف با عمل

انتشار تصویر زنان کم حجاب در راهپیمایی ها برای مصالح ملی است/ برای حجاب اجباری باید پاسخ اقناعی داشته باشیم

واکنش اتحادیه اروپا به توقف اجرای پروتکل الحاقی

اگر این نمایندگان غیر انقلابی بودند، چه می کردند!؟

فلاحی: ترور دانشمندان هسته ای کشور نتیجه اجرای پروتکل الحاقی است

شریف اشراف؛ رِنجِری که از آمریکا شروع کرد و در غرب کشور جاودان شد

سرخط مهمترین خبر های لرستان در روز گذشته

کاخ سفید برای افغانستان خیر نمی خواهد

درخواست اتحادیه اروپا از ایران برای تجدیدنظر در تعلیق اجرای پروتکل الحاقی

آمریکایی ها فقط به عنوان عضوی از برجام می توانند با ایران مذاکره کنند

آیت الله ملا هاشم جنتی روحانی خیرخواه و سالک الی الله

100 درصد ظرفیت دانشگاه شهید رجایی در اختیار آموزش و پرورش است

خاله شادونه انجام تست کرونا /عکس

صفات مومن در کلام امام معصوم علیه السلام

صابری: راویت زندگی «شیر ممد» بهترین الگو برای نسل جوان است

اعتقاد به ظهور مهدی (عج) در دورانی از تاریخ مخصوص شیعه نیست

صیقلی به نام استغفار / حدیث

ثواب اعتکاف / حدیث

مسابقه عکاسی نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا

حدیث روز | راهکارهای تحقق دوستی ماندگار

شفافیت آرا از سوء استفاده های احتمالی ممانعت خواهد کرد

شرح و تفسیر نامه سی و یکم جلسه 13 نهج البلاغه

طلبه شهید سید علی بانکی آماده بود با علامه طباطبایی به روضه اباعبدالله(ع) برود

طولانی ترین خیابان خاورمیانه در ساحت بی توجهی/ برای رونق ساخت و ساز به سراغ ولیعصر نروید

چگونه یک دسکتاپ مرتب داشته باشیم؟

به یک نیروی کار بصورت دائم نیازمندم

کار در منزل تایپیست

از کلن آلمان تا جزیره مجنون با حاج حمید

درخواست ناجا برای اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس

تبریک متفاوت فرزندان شهید روحانی مدافع حرم به رهبر انقلاب

دبیر کل حزب ایران زمین: «ما شدن» عامل موفقیت در انتخابات است

درخواست ناجا برای اختصاص واکسن کرونا به ماموران پلیس

ویدئو / «با وضعیت فعلی، سفرهای نوروزی منتفی است»

از درگذشت بهنام محجوبی تا تکذیب شایعات مربوط به خانواده محسنی اژه ای

درباره جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی و مجازات آن ها بیشتر بدانید

8 اسفند آغاز هفته تربیت و تربیت اسلامی

از درگذشت بهنام محجوبی تا تکذیب شایعات مربوط به خانواده محسنی اژه ای

خاطره رهبر انقلاب از محبت های پدر بزرگوارشان

فلسفه وصله کاری بر کفش یک حاکم اسلامی

ویدئو / «با وضعیت فعلی، سفرهای نوروزی منتفی است»

بر مدار علم / از دیدار صمیمی طلاب با مدیر حوزه علمیه تا برگزاری کنگره سیدمرتضی

منشی دفتر لوازم خانگی

مدیر داخلی با سابقه کار

استخدام فقط بانوان

مجری معروف در حرم امام رضا (ع) /عکس

باید آتش نشانان زن بیشتر شوند

پیشنهاد جدید نمایندگان برای افزایش حقوق کارمندان در سال 1400

فیلم | تبلیغ جدید سیامک انصاری برای بایا که با تعداد پخش بالا روی اعصاب مردم است! | بایا کن

مدیر آژانس اتمی: هفته های آتی حیاتی خواهند بود

روانچی: ادعای آمریکا در ترور سردار سلیمانی قاطعانه رد شد

واکنش محمود صادقی به حادثه سراوان

تبریک متفاوت علی ربیعی به مناسبت روز پدر

عدالت محوری ترین مسئله سیاست وحکومت علوی است

شبکه تبلیغ استان بوشهر در مسیر تولید محتوای تخصصی فرهنگی حرکت کند

آخرین آمارها از کرونای انگلیسی/واکسیناسیون 54 میلیون ایرانی در 1400/ 2سناریو برای بیمارستان ها

اما و اگرهای افزایش مشارکت در انتخابات از نظر کواکبیان

سیلی نماینده انقلابی برچهره قانون

سیلی نماینده انقلابی برچهره قانون