مطالب مرتبط:
برنامه مدیریت شهری برای آرامستان های مسیحیان در دولاب | خیابان همجوار با آرامستان پیاده راه می شود
راه اندازی موزه اشیای مکشوفه از حوضه آبریز زاب پیرانشهر
پیگیری مشکلات راه دسترسی به واحد های مسکونی لاله سراب
اسنپ کانتینری حمل و نقل دریایی در خزر راه اندازی شد
میثم ربانی خانقاه عکس | بازگشایی راه های روستایی آستارا
-84 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 5 بهمن 1399 ساعت 07:452021-01-24اجتماعي

میدان آزادی تا سی و سه پل پیاده راه می شود


در صدد پیاده راه شدن مسیر حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل هستیم تا در امتداد آن، مسیر پیاده راه به میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع)، - شهردار اصفهان گفت: در صدد پیاده راه شدن مسیر حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل هستیم تا در امتداد آن، مسیر پیاده راه به میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع)، میدان امام (ره) و میدان امام علی (ع) متصل و شهر دارای یک محور پیاده راه مطلوب باشد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایمنا"، قدرت الله نوروزی امروز _شنبه چهارم بهمن ماه 99_ در برنامه تلویزیونی گفت و گوی هفته ، اظهار کرد: شهرداری در صدد زیست پذیری شهر و بهبود کیفیت زندگی مردم است و در حوزه محیط زیست و افزایش کیفیت زندگی شهروندان برنامه ریزی های خوبی انجام داده است.

وی گفت: اخیراًً برنامه راهبردی اصفهان 1405 به عنوان ششمین برنامه پنج ساله شهرداری در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید و این بدان معناست که اصفهان از 25 سال گذشته تاکنون دارای برنامه بوده است؛ در برنامه 5 ساله آینده اهداف خرد و کلان تدوین شده که از مهمترین اهداف کلان موضوع محیط زیست و تمرکز بر کاهش آلودگی ها است، بنابراین باید برای تحقق آن اهداف خرد تعریف می شود.

شهردار اصفهان با بیان اینکه در راستای اهداف خرد با هدف کاهش آلودگی هوا، برای توجه به حمل و نقل غیر موتوری و مبتنی بر وسایلی همچون مترو، تراموا، BRT و اتوبوس ها برنامه ریزی شده است، افزود: بیش از دو هزار و 200 میلیارد تومان از بودجه سال آینده شهرداری در حوزه حمل و نقل همگانی هزینه خواهد شد تا زیرساخت های لازم فراهم شود.

نوروزی تصریح کرد: برای کاهش آلودگی ناشی از تردد ناوگان حمل بار در شهر نیز برنامه ریزی های خوبی انجام شده چرا که معتقدیم افزایش زیست پذیری شهر در گرو کاهش تردد خودروهای سنگین است، از این رو احداث پروژه رینگ چهارم به طول 80 کیلومتر که 50 کیلومتر آن در محدوده شهر اصفهان قرار دارد و دارای 23 تقاطع است را در دستور کار قرار دادیم.

اجرای رینگ چهارم با هدف کاهش آلودگی هوا و ترافیک وی با اشاره به پروژه مجموعه پل ها و تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی، گفت: این پروژه عظیم یکی از تقاطع های پروژه رینگ چهارم به شمار می آید که در حال حاضر از پیشرفت خوبی برخوردار است.

شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: اجرای ابر پروژه رینگ چهارم اقدام ارزشمندی است که در این دوره مدیریت شهری آغاز شده و تاکنون مراحل آزادسازی و اجرای آن با دشواری های زیادی همراه بوده است.

نوروزی با بیان اینکه شهرداری با اجرای پروژه رینگ چهارم در صدد جلوگیری از تردد کامیون ها و سایر خودروهای حمل بار در شهر است، اظهار کرد: همزمان با اجرای پروژه های بزرگ عمرانی، پروژه های کوچک تأثیرگذار نیز در مناطق مختلف شهر در حال اجرا است که هر هفته ثمرات آن در اجرای برنامه هر یکشنبه، یک افتتاح تقدیم شهروندان می شود.

اعطای نشان شهر دوستدار کودک به اصفهان؛ بهمن ماه 99 وی با تاکید بر اینکه برای افزایش زیست پذیری شهر باید زیرساخت های لازم برای زیست سالم شهروندان فراهم شود، خاطرنشان کرد: اصفهان از دو سال گذشته به عنوان پایلوت شهر دوستدار کودک انتخاب شده و نشان شهر دوستدار کودک نیز بهمن ماه سال جاری با حضور نماینده یونیسف در تهران به این شهر اعطا می شود و این بدان معناست که زیرساخت های لازم برای زیست بهتر کودکان فراهم شده است.

شهردار اصفهان گفت: اگر می خواهیم شهر توسعه پیدا کند باید حقوق کودکان مورد توجه قرار گیرد و دسترسی آنها به امکانات آسان باشد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پایانه های مسافربری شهر به اتاق مادر و کودک مجهز شده است، افزود: معتقدیم باید به گونه ای عمل کنیم که کودک و والدین او در آرامش و آسایش به حیات خود ادامه دهند.

نوروزی با اشاره به اقدامات شهرداری برای زیست پذیری شهر جهت حضور سالمندان، گفت: باید زیرساخت ها به گونه ای فراهم آید که سالمندان نیز به راحتی در شهر امکان حیات داشته باشند، همچنین مناسب سازی شهر برای معلولان نیز مورد توجه بوده است.

تاکید بر انسان محور شدن شهر با توسعه پیاده راه ها وی با اشاره به ایجاد پاتوق های شهری در مناطق 15 گانه، تاکید کرد: در حال حاضر پاتوق های شهری در مناطق یک و 9 شهرداری اجرا شده تا افراد سالمند در این محل ها به استراحت و گفت و گو بپردازند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه برای گیاهان و درختان نیز باید برنامه ریزی انجام شود تا بتوانند در خدمت انسان باشند، گفت: در صدد هستیم تا شهر را از خودرو محور بودن به انسان محوری تبدیل کنیم که برای تحقق این هدف مهم باید پیاده روها را توسعه داده و پیاده راه سازی ها را افزایش دهیم؛ البته هر مخلوق الهی باید در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای ایجاد 777 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری جدید در شهر و اجرای 150 کیلومتر از این مسیرها تا پایان سال جاری، ادامه داد: این در حالی است که کل مساحت معابر و خیابان های شهر اصفهان یک هزار و 200 کیلومتر است.

نوروزی گفت: مسیرها دوچرخه سواری با هدف کاهش استفاده شهروندان از خودروهای شخصی راه اندازی می شود، بنابراین انتظار می رود شهروندان تا حد امکان سفرهای درون شهری خود را با استفاده از دوچرخه انجام دهند.

وی با بیان اینکه مسیرهای دوچرخه باید شلوغ تر از خیابان های شهر باشد، تصریح کرد: مردم باید در تکمیل زیرساخت ها همکاری کنند و بیشتر از دوچرخه استفاده داشته باشند.

توجه به اصل پاسخگویی به شهروندان شهردار اصفهان با تاکید بر اهمیت اصل پاسخگویی مسئولان، افزود: بر همین اساس روزهای پنجشنبه هر دو هفته یک بار در برنامه رادیویی شهر پرسشگر، شهردار پاسخگو ضمن ارائه گزارشی از فعالیت شهرداری به تماس های شهروندان پاسخ داده و مسائل و موارد را مورد بررسی قرار می دهیم.

وی با بیان اینکه صبح روزهای شنبه هر هفته از طریق برنامه رادیویی سلام اصفهان گزارشی از فعالیت های شهرداری به شهروندان ارائه می شود، خاطرنشان کرد: در جریان ارتباط رادیویی با شهروندان، گاهی نقطه نظرات مردم کارشناسانه تر از نظرات کارشناسان مطرح می شود.

نوروزی با اشاره به تماس یکی از شهروندان با برنامه رادیویی این هفته سلام اصفهان و ابراز گلایه از عدم جمع آوری سرشاخه های هرس شده درختان در مجاورت بیمارستان سعدی، گفت: نتیجه بررسی این تماس نشان داد سرشاخه ها توسط یکی از شهروندان که درخت منزل خود را هرس کرده بود، در این محل رهاسازی شده بوده که بلافاصله جمع آوری صورت گرفت، البته قطعاً چنانچه شهروند در موعد مقرر سرشاخه ها را خارج از منزل قرار می داد، توسط نیروهای پاکبان جمع آوری می شد.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان باید با شهرداری تعامل داشته باشند تا مشکلات در اسرع زمان رفع شود، تصریح کرد: برای زیست پذیر تر شدن شهر و حل مشکل ترافیکی همچنین کاهش فاصله زمانی حرکت مترو، اقدامات خوبی انجام شده است.

شهردار اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر 12 رام شامل 60 واگن در خط یک قطار شهری اصفهان در حال سرویس دهی به مسافران است، افزود: تا قبل از شرایط کرونایی 120 هزار نفر مسافر در روز با 12 رام خط یک قطار شهری جابجا می شدند که با خرید دو رام جدید شامل 10 واگن و اضافه شدن آنها 30 هزار نفر به ظرفیت جابجایی مسافران افزوده و سرفاصله حرکت قطارها از 12 دقیقه به هشت دقیقه کاهش پیدا خواهد شد.

وی تاکید کرد: با زیرساخت های فراهم شده انتظار می رود شهروندان برای انجام سفرهای درون شهری خود از قطار شهری به عنوان وسیله ای پاک، ایمن و ارزان استفاده کنند.

افزایش محورهای پیاده روی در شهر نوروزی با تاکید بر افزایش محورهای پیاده در شهر، تصریح کرد: باید در شهر به جای خیابان های عریض، پیاده روهای عریض داشته باشیم، بر اساس این سیاست در صدد پیاده راه شدن مسیر حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل هستیم تا در امتداد آن، مسیر پیاده راه به میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع)، میدان امام (ره) و میدان امام علی (ع) متصل و شهر دارای یک محور پیاده راه مطلوب باشد.

وی ادامه داد: پیاده راه شدن میدان آزادی تا سی و سه پل توسط مشاور در مرحله بررسی و طراحی آن در حال انجام است.

شهردار اصفهان با ابراز خرسندی از پیاده راه شدن محور تاریخی چهارباغ عباسی، گفت: چهارباغ چشم و چراغ شهر شده و پیاده راه شدن آن بازتاب خوبی به همراه داشته است.

وی خاطر نشان کرد: نیویورک تایمز، اصفهان را پنجاه و دومین مقصد گردشگری جهان اعلام کرده و البته اصفهان نخستین نقطه گردشگری ایران به شمار می آید، بنابراین بی شک با تمام شدن شرایط کرونایی و امن شدن محیط، اصفهان باز هم محور گردشگری و چهارباغ محل تجمع افراد از نقاط مختلف کشور و جهان خواهد شد.

نوروزی اظهار کرد: خط دو قطار شهری اصفهان از دو جبهه کاری در حال اجرا است، البته قطعاً زیرساخت های آماده شده برای همیشه تداوم خواهد داشت.

شهردار اصفهان ادامه داد: شهرداری اصفهان برای ارزیابی نقاط قوت و ضعف خود در حوزه های مختلف به عنوان اولین شهرداری کشور در دو سال متوالی خود را در معرض داوری و قضاوت قرار داده و در فرایند تعالی سازمانی شرکت کرده و سال گذشته با کسب بالاترین سطح و امتیاز "تقدیرنامه چهار ستاره" را دریافت کرد.

وی با ابراز خرسندی از اینکه برای دومین دوره متوالی شهرداری اصفهان در جایزه انرژی به عنوان نهاد برتر در زمینه مدیریت مصرف انرژی انتخاب شد، اظهار کرد: رویداد جایزه انرژی توسط وزارتخانه های نفت، نیرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار می شود و این سازمان ها نهاد برتر را بر اساس معیارها داوری و شناسایی می کند.

احداث مرکز ویژه سگ های ولگرد در فساران شهردار اصفهان با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه رعایت حقوق حیوانات، تصریح کرد: نصب یک هزار لانه پرنده در سطح پارک ها و بوستان های منطقه هشت شهرداری در دستور کار قرار گرفته که در مرحله نخست 300 لانه نصب شده و 700 لانه دیگر نیز در حال ساخت و نصب است که این یک اقدام در راستای دفاع از حقوق حیوانات انجام می شود.

وی افزود: در ارتباط با نحوه برخورد با سایر حیوانات از جمله سگ های ولگرد، روزانه زنده گیری آنها به نحوی که آسیبی به این حیوانات وارد نشود، انجام و سپس تحویل مرکز نگهداری از حیوانات می شوند تا پس از عقیم سازی در نقاط مورد نظر رهاسازی شوند.

نوروزی با بیان اینکه در حال حاضر مرکز نگهداری از سگ های ولگرد در مجاورت آرامستان باغ رضوان قرار دارد، اظهار کرد: مرکز ویژه سگ های ولگرد در فساران (براآن شمالی) در حال احداث است که سال گذشته سه و نیم میلیارد بودجه برای آن در نظر گرفته شده بود؛ امسال نیز برای آن اعتبار خوبی تخصیص یافته تا در آینده نزدیک راه اندازی شود.

کسب تندیس ساختمان های سبز توسط شهرداری نوروزی با بیان اینکه شهرداری موفق به کسب تندیس ساختمان های سبز شده است، گفت: یکی از شاخص های توسعه یافتگی در هر شهری فضای سبز است که دارای ابعاد مختلف محیط زیستی اجتماعی و فرهنگی بوده و می تواند یک شهر را به عنوان زیست پذیر معرفی کند.

وی ادامه داد: از سال 96 تا سال 98، 200 هکتار فضای سبز در شهر توسعه یافته، تعداد سه میلیون و 240 هزار اصله درخت نیز کاشته شده و 657 هزار متر مربع چمن مقاوم در برابر شرایط خشکی و کم آبی در شهر استفاده شده است.

شهردار اصفهان با بیان اینکه آبیاری نوین در فضای سبز شهر توسعه پیدا کرده و برای کاهش درختان از فناوری واترباکس استفاده شده است، گفت: سال آینده بیش از 300 میلیارد برای توسعه و نگهداری فضای سبز شهر هزینه خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری چهار تصفیه خانه را آماده کرده که 760 لیتر بر ثانیه آب را تصفیه می کند، خاطرنشان کرد: در حوزه پسماند نیز خطوط پردازش توسعه یافته و پروژه هاضم بی هوازی برای تولید انرژی از پسماندها در حال اجرا است؛ البته شهرداری و مردم باید در مدیریت پسماند مشارکت داشته باشند چرا که تولید پسماندها باید توسط مردم کاهش یافته و تبدیل پسماندها به کود کمپوست و جلوگیری از دفع آنها بر عهده شهرداری است.

نوروزی با بیان اینکه در حال حاضر 250 کیلو وات ساعت انرژی خورشیدی توسط شهرداری تولید می شود، ادامه داد: در محل مرکز همایش های بین المللی اصفهان، میدان مرکزی میوه و تره بار و باغ گل ها، پنل های خورشیدی نصب شده است.

تجهیز 2700 آپارتمان شهر به آبگرمکن های خورشیدی وی با بیان اینکه در یکسال و نیم گذشته بیش از دو هزار و 700 واحد آپارتمان شهر مجهز به آبگرم کن خورشیدی شده است، افزود: باید بسیج همگانی به وجود آید تا با استفاده از آبگرم کن های خورشیدی به تولید برق کمک کنیم، زیرا اصفهان شرایط جغرافیایی بسیار مناسبی برای استفاده از انرژی خورشیدی دارد و شورای شهر نیز در این راستا مصوبات خوبی داشته است.

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از گازهای گلخانه ای با توسعه انرژی خورشیدی اقدامات خوبی انجام شده است، ادامه داد: نتیجه این اقدامات به زیست پذیر تر شدن شهر کمک می کند و در نهایت آرامش و آسایش شهروندان را به همراه خواهد داشت.

نوروزی اظهار کرد: مهر و آبان ماه امسال شرایط بسیار سختی را به لحاظ شروع کرونا تجربه کردیم، اما خوشبختانه در حال حاضر شرایط ثبات پیدا کرده که این پایداری با بی توجهی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک می تواند تزلزل پیدا کند.

وی با بیان اینکه با شیوع کرونا 370 هزار تست کرونا در اصفهان انجام شده که 70 هزار نفر بستری و متأسفانه تعدادی از همشهریان جان خود را از دست دادند، تصریح کرد: محمد گلشن پزشک فوق تخصص ریه بیمارستان خورشید اصفهان به عنوان سیزدهمین شهید مدافع سلامت این استان بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا جان خود را از دست داد که این اتفاق اندوه بار زنگ خطری برای تمام افراد است.


کلید واژه ها: پیاده راه - میدان - میدان امام - میدان آزادی - پیاده - میدان امام حسین - سی و سه پل - برنامه - کیفیت زندگی - شهردار - امام حسین - مسیر - امام - برنامه تلویزیونی - آزادی - شورای اسلامی شهر - شهرداری - سه پل - برنامه راهبردی - شهردار اصفهان - اصفهان - شورای اسلامی - برنامه ریزی - کیفیت - زندگی - محیط زیست - گفت و گوی - زیست - شهروندان - حسین

آخرین اخبار سرویس:
سجاد حیات پور بارش نخستین برف زمستانی در قم

ورود خودروهای پلاک خوزستان و استان های شمالی به اصفهان ممنوع است

اظهارات سردار رحیمی درباره جریمه های کرونایی

لزوم پرهیز از ترددهای غیرضروری در کلانشهر اصفهان

دفن متوفیان کرونایی با رعایت ضوابط بهداشتی صورت می گیرد

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

منشی و دستیار جهت مطب دندانپزشکی

پرستارآقا

استخدام کارشناس تحقیق و توسعه (R&D) در یک شرکت فنی و مهندسی در اصفهان

استخدام پشتیبان آموزشی خانم در یک موسسه آموزشی در کرج

12 کودک مبتلا به کرونا در بیمارستان ابوذر اهواز بستری شدند

بارش شدید در 6 استان کشور

زیـبادشت در دست شهروندان

استخدام منشی مدیر عامل خانم با حقوق، بیمه و مزایا در تهران

برف راه ارتباطی372 روستای الیگودرز را بست

ایجاد مشارکت عمومی برای شرکت در طرح آجر به آجر

100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی کاشان بازگشایی شد

افزایش دمای هوا در خوزستان

ممنوعیت کرونایی سفر به 4 استان و 7 شهر

کیفیت هوای پایتخت قابل قبول ماند

لغزندگی چهار محور خراسان جنوبی

استخدام فروشنده آقا با حقوق ثابت، پورسانت و بیمه در تهران

استخدام تکنسین پکیج آقا در تهران

ممنوعیت کرونایی سفر به 4 استان و 7 شهر

محورهای مواصلاتی استان مرکزی لغزنده است

تداوم بارش ها در کشور

بارش برف در بویین میاندشت

بارش اولین برف زمستانی در میبد

لغزندگی چهار محور های خراسان جنوبی

12 کودک مبتلا به کرونا در بیمارستان ابوذر اهواز بستری شدند

راه خلخال به اسالم باز شد

تداوم بارش ها در کشور / بارش شدید در 6 استان

عکس| حال و هوای بین الحرمین و حرم علوی در شب میلاد امیرالمؤمنین / مهدی رسولی در سوریه مدح مولا خواند

تداوم بارش ها در کشور / بارش شدید در 6 استان

آب و هوای مریخ چگونه است؟

فیلم|روزت مبارک قهرمان من

استخدام مهندس عمران در یک شرکت معتبر ساختمانی در یزد

استخدام کارشناس منابع انسانی در یک شرکت معتبر در اصفهان

جلوگیری از تردد افراد مشکوک به کرونا در مرز های خوزستان

چهره برفی شهرستان آباده

استخدام جوشکار آشنا به رنگ کاری و وسط کاری در البرز

افزایش دمای خوزستان در روزهای آینده

هنر و داستان ، جایگزین تکالیف سنتی نوروز

ممنوعیت های کرونایی تردد در جاده ها

عکس| حال و هوای کربلا و نجف در شب میلاد امیرالمؤمنین (علیه السلام) / مهدی رسولی در سوریه مدح مولا خواند

سرانه فضای آموزشی اردبیل به ازای هر دانش آموز 6متر مربع است

تردد خودروهای شخصی در محورهای چهارمحال و بختیاری به خوزستان ممنوع است

استقرار جوی پایدار از فردا در استان اردبیل

دمای هوا در آذربایجان غربی افزایش می یابد

6 متر مربع سرانه فضای آموزشی به ازای هر دانش آموز

ثبت 8 روز هوای ناسالم در کرمانشاه

افت محسوس دما تا 14 درجه / هوای پایدار هفته آینده در اردبیل حاکم خواهد شد

احداث خیابان اقوام در قرچک + جزییات

استخدام ادمین سایت و شبکه های اجتماعی با مزایا در محدوده سهروردی تهران

مجید جراحی اولین برف زمستانی در شهر میراث جهانی یزد

فیلم|روزت مبارک قهرمان من

گردنه «گله بادوش» در محور الیگودرز - «شول آباد» مسدود شد

به رغم بارش برف و باران همه راه های استان باز است

استخدام کارمند اداری در دهکده جهانی دانش و مهارت در تهران

حال و هوای حرم حضرت معصومه(س) در شب میلاد امیرالمومنین (ع)

استخدام دبیر , استاد و معلم

انباشت برف در چلگرد به 24 سانتیمتر رسید + فیلم

بارش برف و برف روبی معابر در الیگودرز + فیلم

ساماندهی بی خانمان های جنوب پایتخت/ طرح زمستان گرم ادامه می یابد

ممنوعیت کرونایی سفر به 4 استان و 7 شهر

جریمه های کرونایی در جیب دولت یا پلیس ناجا؟

زنجان با 9 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان بود

شوق میلاد اسوه عدالت و جوانمردی در گیلان

مسافرت به کدام شهر ها و استان ها ممنوع شده است؟

یزد کویری برفی شد/ افت 11 درجه ای دما

ضرورت ساخت مدرسه در نقاط پرتراکم و بازسازی مدارس قدیمی

استخدام حسابدار با حقوق ثابت و بیمه در شرکت ساختمانی گنبد ری در تهران

استخدام حسابدار خانم در شرکت آکو داده پردازش در البرز

بارش برف و باران ایلام را فرا گرفت

کوهبنان دیرهنگام سفید شد

استخدام تکنسین مکانیک، مدیر انبار و تکنسین برق در البرز

خروج سامانه بارشی از استان بوشهر/ بارندگی تا امشب ادامه دارد

راه اندازی دارالقرآن در مدارس علمیه خوزستان

پویش آجر به آجر با مشارکت بیش از 700 هزار نفر

سرانه آموزشی آذربایجان غربی به ازای هر دانش آموز 4 مترمربع است

کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

جزییات کسر خدمت سربازان متاهل

ممنوعیت کرونایی سفر به 4استان و 7 شهر

جزییات بیمه تکمیلی جدید فرهنگیان | ارائه بدون سقف خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی

طرح «زمستان گرم» برای ساماندهی بی خانمان ها اجرا می شود

سی سخت از سرما و زلزله می لرزد

ساماندهی بی خانمان های جنوب تهران

قطع راه ارتباطی 30 روستای شهرستان کوهرنگ؛ گردنه تاراز مسدود شد

ممنوعیت کرونایی سفر به 4 استان و 7 شهر

استخدام حسابدار و منشی در گروه موسیقی پارس در تهران

استخدام منشی خانم در یک کلینیک دندانپزشکی معتبر در پردیس تهران

استخدام فروشنده و فتوشاپ کار در یک فروشگاه ترمه و کالای خواب در اصفهان

استخدام کارمند فروشگاه های تخفیفی هفت در فروشگاههای زنجیره ای هفت در تهران

سفر به 4 استان و 7 شهر ممنوع شد

بارش رحمت الهی در آباده

تردد روان در جاده های فارس

خشم خزر در کمین صیادان

منع تردد های افراد مشکوک به کرونا از مرز ها

مشارکت بیش از 700 هزار نفر در پویش آجر به آجر

برف یزد را روسفید کرد

میدان آزادی تا سی و سه پل پیاده راه می شود

میدان آزادی تا سی و سه پل پیاده راه می شود