مطالب مرتبط:
پیش بینی سرما و باد شدید در کرمان
پیش بینی کاهش دما و بارش برف در لرستان
پیش بینی دسترسی به 25 میلیون دوز واکسن کرونای ایرانی تا خرداد 1400
ورمزیار: قهرمانی استقلال در نیم فصل قابل پیش بینی است
پیش بینی شیوع موج چهارم کرونا در کرمان در اواخر بهمن ماه
-231 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 ساعت 08:202021-01-20سياسي

پیش بینی پیر جماران!


جمهوری اسلامی امروز نماد عینی انقلاب است و به گواه دوست و دشمن «نهضتی» است که هرگز به «نهاد» تبدیل نشده است.

هر چقدر زمان می گذرد ثمرات عمل به اصول سازنده و حیات بخش آن بیشتر مشخص و ملموس می شود.

- .

انقلابی که با اهداف بزرگ آرمان های متعالی مثل برچیدن بساط استعمار و استبداد و دخالت بیگانه در امور داخلی و مدیریت جامعه و چنگ اندازی او بر منافع سرشار این سرزمین غنی و ثروتمند برپا شد.

انقلابی برای پایان دادن به حقارت ها و اهانت هایی که قدرت های سلطه گر علیه ملتی گرفتار رژیم های نالایق و دست نشانده و در خدمت منافع اجانب، نه منافع ملی که بدون اجازه آنها جرات آب خوردن هم نداشتند و برای انتخاب نخست وزیر و وزیر و.

باید از آنها مجوز می گرفتند! و بالاخره انقلابی بر احیا یک مکتب و حیات بخشیدن به یک ملت و حرکت بالنده و پرنشاط برای ایجاد یک تمدن بی نظیر مبتنی بر آموزه های ناب اسلامی.

3- 42 سال دشمنی بی امان برای نابودی و یا حداقل دچار کردن آن به سرنوشت قیام ها و حرکت های ضد استعماری که پیش از این در ایران (مثل مشروطه و نهضت ملی شدن نفت) و این اواخر جریان بیداری اسلامی در بعضی کشورها مثل مصر صورت گرفته بود.

دشمنان که سال های سال به لطائف الحیل مانع از بیداری مجدد اسلام و مسلمانان شده بودند، با برپایی انقلاب اسلامی به تکاپو افتادند تا مانع از تثبیت و تداوم آن شوند و حتی الامکان آن را از نفس بیندازند ولو با حفظ صورت در هاضمه خود حل و هضم کنند.

آنها این را می دانستند که کارکرد و کارایی این انقلاب که مبتنی بر آموزه های مکتب اسلام است فراتر و بیشتر از سرنگونی یک رژیم وابسته و توخالی است.

این انقلاب قادر است یک منظومه فکری نو را به دنیا ارائه نماید که هر کسی - در درجه اول در جهان اسلام و بعد دیگر مردم گرفتار در چهار گوشه جهان در معرض آن قرار بگیرد، به طور فطری به آن جذب می شود و آن را نقشه راه آزادی خود از بند استعمار واستثمار قرار بدهد.

4- سلطه گرانی که به برکت انقلاب اسلامی دستشان از حلقوم این ملت کوتاه شده و دوران چپاول و غارت منابع ملی این سرزمین را به پایان رسیده می بینند، جنگی تمام عیار علیه این انقلاب و نظام منبعث از آن آغاز کرده اند.

همه حرفشان هم به زبان ساده این است که چرا این مردم و این نظام به دوره سلطه گری آنان پایان داده و حاضر هم نیستند به هیچ وجه به آن دوران شوم بازگردند! اینها علی رغم شعارهای لزوم واقع گرا بودن که مشتی هالوی از مرحله پرت داخلی هم آن را باور می کنند نمی خواهند این واقعیت را بپذیرند که دوران سلطه آنها بر این کشور پایان یافته است و گهگاه به گونه ای حرف می زنند که یادآور ادبیات دوران استعمار، آن هم استعمار کهنه ! است.

(مثل آنچه در فراز آغازین مطلب از قول استالین آمد.

) نامه اخیر 27 کشور اروپایی (اتحادیه اروپا) و بیانیه گستاخانه چند روز پیش تروییکای اروپایی (فرانسه، انگلیس و آلمان) خطاب به دولتمردان ایران سند تازه ای است بر این ادعا.

بنابراین برای احیای آن دوران سیاه و احیای سروری و چپاولگری خود از همان لحظه پیروزی انقلاب تا همین لحظه دست به هر شرارت و جنایتی زده و هرکاری توانسته واز دستشان بر آمده علیه این انقلاب انجام داده اند و به گفته امام راحل اگر کاری را هم انجام نداده اند، برای این بوده که نتوانسته اند نه اینکه نخواسته باشند!(نقل به مضمون) از ایجاد تفرقه و تحریک قومیت ها علیه یکدیگر گرفته تا دامن زدن به اختلافات فرقه ای و مذهبی؛ از برپایی جنگ هشت ساله و تهاجم نظامی ناجوانمردانه گرفته تا تهاجم فرهنگی و تلاش برای اندلسی کردن ایران.

از ترور اندیشمندان و متفکرانی چون شهید مطهری تا.

شهید فخری زاده و از ترور ناجوانمردانه آزادمردان جان برکفی نظیر شهید سلیمانی و شهید ابومهدی گرفته تا راه انداختن جنگ تمام عیار اقتصادی و حمله به سفره و معیشت مردم و.

اما با این همه راه به جایی نبرده وگویی مشت بر دماوند باصلابت کوفته اند! انقلاب کماکان ادامه دارد.

جمهوری اسلامی امروز نماد عینی انقلاب است و به گواه دوست و دشمن نهضتی است که هرگز به نهاد تبدیل نشده است.

هر چقدر زمان می گذرد ثمرات عمل به اصول سازنده و حیات بخش آن بیشتر مشخص و ملموس می شود.

علاوه بر پیشرفت های بزرگ و قابل تحسین در عرصه های علمی و پزشکی و نظامی و صنعتی و.

، امروز ایران به قدرتی تبدیل شده که هیچ متجاوز و زیاده خواهی جرات آن را که به آن چپ نگاه کند، ندارد.

و البته این تازه اول بسم الله است! علاوه براین وجود و تداوم این انقلاب باعث شده تا چهره شیطانی و ضدبشری نظام سرمایه داری از پشت نقاب های فریب و تزویر برای جهانیان بیرون افتد و آشکار شود و عمق وابستگی به صهیونیست های غاصب و کودک کش و میزان خیانت ارتجاع عرب برای مسلمانان و دنیای اسلام معلوم و افشا شود و.

آثار و برکات این انقلاب که تازه 42 سال از عمر آن می گذرد چه در داخل و چه در ابعاد بین المللی و جهانی فراتر از آن است که بتوان در این مختصر اشاره کرد، اما هر چقدر می گذرد حتی کسانی را هم که به اردوگاه دشمنان قسم خورده انقلاب وابسته اند، در باره اتفاقات تکان دهنده و کارکردهای کم نظیر و بی نظیر انقلاب، وادار به اعتراف کرده است.

5- امشب به وقت ایران قرار است جو بایدن به عنوان چهل و ششمین رییس جمهور آمریکا سوگند بخورد.

بایدن نامزد حزب دمکرات است که به کاخ سفید راه پیدا کرده است، اما مستندات و شواهد نشان می دهد که هرحزب و گروهی(جمهوریخواه یا دمکرات) در آمریکا به قدرت برسد علی رغم بعضی اختلاف سلیقه ها باید در چارچوب اصول و سیاست های کلی و از قبل تعیین شده رفتار نماید و به دنبال تحقق اهداف نظام سرمایه داری باشد.

مثلا حمایت همه جانبه از نظام غاصب و جنایتکار صهیونیستی از مقدسات نظام سرمایه داری و اصل و سیاستی است که هر رییس جمهوری با هر مرام و متعلق به هر حزبی باید به آن عمل نماید و حق ندارد از آن عدول نماید.

از طرف دیگر دشمنی بی امان با انقلاب اسلامی و تلاش و توطئه بی وقفه و از هر راه و به هر وسیله برای تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران (Regime change)، تا زمانی که جمهوری اسلامی در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی است و سیرت و ماهیت آن حفظ شده است، هدفی لایتغیر است که از جیمی کارتر تا بایدن و.

باید به دنبال تحقق آن باشند.

واقعیات چهل و دوسال گذشته این ادعا را به راحتی اثبات می کند، و واقعیت های زنده و پیش چشم نیز بر این واقعیت صحه می نهد که آمریکای کارتر تا ترامپ در مصاف با انقلاب اسلامی نه تنها هیچ غلطی نتوانسته انجام دهد ، بلکه امروز خود چنان در مرداب بحران ها و معضلات و مشکلات ناشی از ذات سرمایه داری بی رحم گرفتار آمده که برای مراسم امشب شهر واشنگتن به یک پادگان نظامی تبدیل شده و به گفته بسیاری از متفکران جهان و حتی اعتراف بعضی سیاستمداران و رسانه ها و بالاخره مردم عادی آمریکا نظام سیاسی این کشور در مسیر فروپاشی و تمدن شکل گرفته بر مبنای آن، در معرض افول است! برای مثال همین چند روز پیش نشریه هیل با انتشار یک نظرسنجی، نوشت که از هر پنج نفر آمریکایی، چهار نفر بر این عقیده اند که کشورشان در حال فروپاشی است.

بعد از حمله طرفداران ترامپ به کنگره ریچارد هاس روزنامه نگار و پژوهشگر آمریکایی از آغاز عصر پسامدرن سخن گفت و اینها در حالی است که سال ها پیش از این و در اوج تهاجم رژیم بعث به خاک ایران که با حمایت همین آمریکا و نوچه های اروپایی اش انجام گرفته بود پیر جماران با همان بیان آرام و طمأنینه مومنانه، با صلابت تمام گفته بود اسلام، ابرقدرت ها را به خاک مذلت خواهد نشاند! 6- چه آمریکا باشد چه نباشد؛ انقلاب اسلامی در انجام رسالت الهی خود در تداوم نهضت انبیاء باید با تکیه و پایبندی به اصول و مبانی(مثل قسط و عدالت محوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و.

)، و حرکت در صراط مستقیم و توحیدی، سرانجام به دست صاحب اصلی خود برسد.

همانطور که دشمنان بی نقاب و رویاروی خارجی، با همه ترفندها و توطئه ها نتوانسته اند ماهیت و سیرت انقلاب را تغییر دهند و به تعبیر رهبر انقلاب آن در هاضمه قدرت ها و جریان های سیاسی مسلط هضم شود ، ولاجرم نتوانستند بزرگ ترین سرمایه و پشتوانه این انقلاب یعنی مردم را از آن بگیرند باید با هشیاری و بصیرت کامل(که بیش از هر چیز در گروی تبعیت از رهبری است) اجازه نداد انقلاب به آفات درونی که بنابر تجربه تاریخ- خاصه در تاریخ اسلام- خطرناکتر از دشمن خارجی است مبتلا شود و کسانی و گروه هایی از داخل دانسته و نادانسته پروژه ناکام دشمن را دنبال کنند و ماهیت و سیرت انقلاب را به دست منافقان و خوارج زمان با حربه ایستایی و تحجر و یا به وسیله تبلیغات و القائات غربزدگان و هویت باختگان با شعار پیشرفت و مدرن شدن ! و.

از درون تحریف و منحرف کنند و به هدف نهایی خود که جدایی میان مردم و انقلاب است برسند.

محمدسعید مدنی
کلید واژه ها: انقلاب - انقلابی - جمهوری اسلامی - اسلامی - بدون اجازه - نخست وزیر - منافع ملی - حیات - دشمن - وزیر - ثروتمند - استعمار - بیگانه - انتخاب - بخشیدن - سازنده - نابودی - جمهوری - گرفتار - مدیریت - آرمان - اهانت - جامعه - سرشار - دشمنی - دخالت - ملموس - داخلی - حقارت - پایان

آخرین اخبار سرویس:
فعلا موردی از کرونای انگلیسی در کرمانشاه ثبت نشده است

آیت الله جوادی آملی: عمل به دستورات علمی از مسائل اساسی دین است

لوح | زینب؛ نوری در دنیای ظلمانی..

پای گفت و گوی اصغر بهرامی رزمنده لرستانی

محسنی اژه ای: طبری نفوذ آنچنانی در قوه قضاییه نداشت

فولاد مبارکه قربانی رقابت های سیاسی نشود

سالروز شهادت شهید حسین خرازی

حضور وزیر بهداشت در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

سوگل طهماسبی در یک رستوران لاکچری + عکس

قم بدون فوتی کرونایی

سرانه فضای سبز در کرمانشاه به ازای هر نفر 8.6 متر مربع است

اژه ای: مفاسد اکبر طبری تحت پوشش کارهای دیگر انجام می شد

پیام تسلیت شریعتمداری به ذبیح الله خداییان

مشکلات رایج در عقد طولانی

مصوبه راهبردی لغو تحریم ها تحسین برانگیز است

سالروز شهادت شهید حسین خرازی

آنچه رخ داد موجب تاسف و تالم شدید شد/ وزیر جهاد کشاورزی به این برخورد ناپسند با مردم بی پناه رسیدگی کند

مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد

نماز جعفر طیار را چگونه بخوانیم؟

پیام تسلیت حسین لعلی رییس اتاق اصناف شهرستان بابل بمناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت زینب (س)

تشریح فرآیند اجرایی ثبت نام دواطلبان انتخابات 1400

اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها ارزشمند است

تیپ و ژست متفاوت نوید محمدزاده در کنار پدرش + عکس

راه اندازی کلینیک گیاه پزشکی در شهرداری کرمانشاه

طراحی 145پروژه توسعه محلی برای سال آتی در منطقه 5

رونمایی آنلاین از پانزده پلاک نامگذاری شده به نام شهدا در منطقه پنج

جبهه مستحکم برادران مسلمان در مقابل توهین کنندگان به مقدسات

اقتدار جمهوری اسلامی مرهون خون پاک شهدا است

اخبار کوتاه 8 اسفند

علی اف : ارمنستان هرگز در چنین وضعیت اسفناکی قرار نگرفته بود

مستند | راوی سلحشور

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سادات در یزد

فیلم | اعزام مدیران مدارس علمیه استان هرمزگان به اردوی علمیش، فرهنگی زیارتی مشهد مقدس

سالروز شهادت شهید حسین خرازی

پربازدید های خبرگزاری صداوسیما

نشست شورای حکام دوشنبه به صورت مجازی برگزار می شود

بازگشایی پرونده ناپدید شدن دختر حاکم دبی در انگلیس

فیلم| جزییات پرونده روح الله زم از زبان محسنی اژه ای

کلیپ/ پدر تکیه گاه و ستون خانواده

فیلم | صحبت های محسنی اژه ای در مورد ادعای میر حسین موسوی

مفاسد اکبر طبری تحت پوشش کارهای دیگر انجام می شد

ناگفته های اژه ای از پرونده زم، بازجویی از مهدی هاشمی، دادگاه کرباسچی، ارز 4200

پُر بازدید های هشتم اسفند خبرگزاری صدا و سیمای فارس

شبانه روز گذشته بدون فوتی کرونا در استان سمنان سپری شد

وزیر بهداشت: ویروس کرونای جهش یافته، بشدت بیمار را به سمت مرگ و میر می کشاند

«نعمت جان» روایت زن انقلاب است/ بهداروند: اندیمشک مدیون فداکاری ­­های بانوان امدادگر است

طرح های توسعه تحول دیجیتال فولاد مبارکه آغاز شد

پریوش سطوتی همسر دکتر فاطمی کیست و چه ارتباطی با احمدی نژاد داشت؟

هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس به پایان رسید

چرا پرونده روح الله زم زود بسته شد؟ + فیلم

وحدت و انسجام خود را باید به همه جهانیان نشان دهیم

تدوین طرح پیشگیری از تصرف غیر قانونی اراضی ملی در نارجوییه جیرفت

توضیحات معاون اول قوه قضایی در مورد مفاسد اکبر طبری + فیلم

اکبر ترکان: در 1400 هیچ اصلاح طلبی تایید نمی شود/ انتخابات 88 تماما تقصیر شورای نگهبان بود

موسکو تدین الضربه الجویه الأمریکیه علی سوریا وتدعو واشنطن إلی احترام السیاده السوریه

عروس داعش حق بازگشت به انگلیس را ندارد

حاج محمدی درگذشت پدر رییس سازمان ثبت املاک و اسناد کشور را تسلیت گفت

علی اف: ارمنستان هرگز در چنین وضعیت اسفناکی قرار نگرفته بود

سفر نایب رییس اول مجلس به لرستان

استقبال از شهدای گمنام در قائم شهر

100میلیارد ریال برای کمک به مناطق زلزله زده دنا تخصیص یافت

ضرورت هم صدایی قوای سه گانه

یک سریال امنیتی-جاسوسی سریال نوروزی می شود

واعظی: هزینه کردن در حوزه دیجیتال، یک سرمایه گذاری هدفمند است

انصارالله: اگر بایدن خواهان صلح است، کارشناسانش را از مارب بیرون ببرد

همایش آموزشی هیات های نظارت بر انتخابات خراسان رضوی

محسنی اژه ای:طبری نفوذ آنچنانی در قوه قضاییه نداشت

سرانه فضای سبز در شهر کرمانشاه به ازای هر نفر 8.6 متر مربع است

ورود به آرامستان های بیرجند ممنوع شد

ناگفته های اژه ای از پرونده زم، بازجویی از مهدی هاشمی ، شایعه ارتباط با خاوری ، ویلای لواسان و...

محمدحسین حجاریان «نخستین وکیل دادگستری در لرستان»، تجلیل شد

تحول در زیرساخت های روستایی سبب رونق تولید و اشتغالزایی می شود

علی اف: ارمنستان هرگز در چنین وضعیت اسفناکی قرار نگرفته بود

امام علی (ع) در برخورد با غارتگران چگونه رفتار می کردند؟

کاهش آسیب های فضای مجازی مستلزم فرهنگ سازی و مهارت آموزی است

وزیر بهداشت: درگیر ویروس جهش یافته انگلیسی شده ایم

حمایت از واکسن ایرانی در قبال تزریق واکسن فایزر در آمریکا!

واعظی: هزینه کردن در حوزه دیجیتال، یک سرمایه گذاری هدفمند است

اخبار 18:30 شبکه 5 سیما؛ 8 اسفند

استخدام فرصت شغلی افرادجویای کار

دستیار دندانپزشک

به یک استاد کار خیاط تو دوزی ماشین نیازمندیم

از درون کشور نباید صدای ضعف بیرون برود

ناگفته های اژه ای از پرونده زم، بازجویی از مهدی هاشمی، دادگاه کرباسچی، ارز 4200 و...

تست شخصیت شناسی کف بینی مدرن

آیت الله جوادی آملی: عمل به دستورات علمی از مسائل اساسی دین است

وزیر بهداشت در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت کرد

مولداوی هم واکسن روسی کرونا را تاییدکرد

اژه ای: مفاسد اکبر طبری تحت پوشش کارهای دیگر انجام می شد

انتقاد خطیب موقت نماز جمعه تهران از گرانی ها

طبری تحت پوشش کارهای دیگر اقدام به مفاسدش کرد

توانمندسازی مددجویان کمیته امداد با قوام بیشتر استمرار یابد

مهدی چمران: عدم مشارکت مردم در انتخابات وضعیت اقتصادی کنونی است

تحویل پیکر 10 شهید دفاع مقدس به مسئولان مازندران+ فیلم

روایت محسنی اژه ای از فساد های دهه 70 تا پرونده زم و طبری

عطریانفر: اگر اصلاح طلبان را از معرفی نامزد ذاتی خود محروم کنند، لاریجانی از چهره هایی است که می توان روی او بحث کرد

ناگفته های اژه ای از پرونده زم، بازجویی از مهدی هاشمی، دادگاه کرباسچی، ارز 4200 و...

کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود

ناگفته های اژه ای از پرونده زم، سیدمهدی هاشمی، دادگاه کرباسچی، ارز 4200 و...

در تحولات فرهنگی به هیچ قشری به اندازه طلاب و روحانیون نمی توان تکیه کرد

پیش بینی پیر جماران!

پیش بینی پیر جماران!