مطالب مرتبط:
باید ناز اصلاح طلبان را هم بکشند که در 1400 کاندیدا شوند /چرا قالیباف با این رأی به مجلس رفت؟/فائزه هاشمی متفاوت از خانواده است
مشاور آیت الله هاشمی: باید ناز اصلاح طلبان را هم بکشند که در 1400 کاندیدا شوند /چرا قالیباف با این رأی به مجلس رفت؟/فائزه هاشمی متفاوت از خانواده است
رجایی: فرزندان هاشمی باید حرمت رعایت کنند
غلامعلی رجایی: نظر مرحوم هاشمی در انتخابات 76 ناطق نوری بود/ شرایط انتخابات 1400 شبیه خرداد 76 است
راز ارادت فائزه هاشمی به ترامپ چیست؟ / منفعت مالی عظیم پشت نقاب «دلسوزی برای مردم» +عکس
-103 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 28 دی 1399 ساعت 13:552021-01-17سياسي

رجایی: فائزه هاشمی متفاوت از خانواده است


فائزه هاشمی متفاوت از خانواده است ایرنا نوشت: مشاور مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: اگر هاشمی زنده بود حزب کارگزاران را به اتحاد و همراهی با اصلاح طلبان ترغیب می کرد و از برخی استقلال طلبی ها و تک روی های طیف های داخل کارگزاران حمایت نمی کرد و اگر .

- ایرنا نوشت: مشاور مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: اگر هاشمی زنده بود حزب کارگزاران را به اتحاد و همراهی با اصلاح طلبان ترغیب می کرد و از برخی استقلال" طلبی ها و تک روی های طیف های داخل کارگزاران حمایت نمی کرد و اگر اختلافی بود همه را به همگرایی و اجماع سفارش می کرد.

غلامعلی رجایی با بیان اینکه مجلس یازدهم در هفت ماه گذشته کاملا ناپخته عمل کرده است، گفت: نمایندگان باید با نمایندگان ادوار مجلس، استانداران و مسوولان اجرایی و تقنینی مشورت کنند.

مشورت در واقع سهیم کردن دیگران در اندیشیدن است و انسان را به پختگی می رساند.

مشاور مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه تک صدایی به کشور آسیب می زند، یادآور شد: واقعیت این است که نمایندگان مجلس یازدهم در خوش بینانه ترین حالت با مشارکت 42 درصدی وارد مجلس شدند، به این معنی همه مردم در انتخاب این مجلس شریک نبودند و حتی معتدلان اصولگرا هم نتوانستند با سهم قابل اتکایی وارد مجلس شوند.

فاجعه وقتی است این تک صدایی در دولت آینده هم تکرار شود.

وی گفت: در غاصب بودن رژیم صهیونیستی تردیدی نیست اما چرا برای از بین بردن این رژیم در مجلس به طور رسمی زمان تعیین می کنند در حالی می دانند این موضوع حساسیت بین المللی را موجب می شود؟ این ریشه در رویکرد تک صدایی دارد و باید برای آن فکری کرد.

اگر از همین منظر نگاه کنیم به نظرم رییس جمهوری منتخب 1400 باید اصلاح طلب یا ترکیبی از اصلاح طلبان، اصولگرایان و اعتدالی ها باشد.

نظر هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری 76 ناطق نوری بود رجایی شرایط انتخاباتی سال 1400 را شبیه خرداد 76 توصیف کرد و افزود: در آن سال با وجود اینکه نظر مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی، علی اکبر ناطق نوری بود ولی به صراحت گفت که از آرا مردم صیانت و حراست می کند و در نهایت از دل صندوق رای، سید محمد خاتمی بیرون آمد.

الان هم فکر می کنم اگر حاکمیت مشارکت و نظر واقعی مردم را می خواهد، باید به شیوه هاشمی عمل کند.

مشاور رسانه ای شهردار تهران از انتخابات اسفند 98 مجلس شورای اسلامی به عنوان تجربه تلخ یاد و اظهار کرد: از این تجربه تلخ درس بگیریم تا رییس جمهوری حداقلی نداشته باشیم تا در چانه زنی های بین المللی با مشکل مواجه نشویم.

نباید فراموش کرد که اقتدار و اعتبار اجتماعی هر سیستم سیاسی به حضور و مشارکت مردم در همه مسائل است.

بزرگان جریان اصولگرا باید به مجلس مشورت دهند رجایی ادامه داد: در مجلس یازدهم شاهد رگه های خیزش تندروی و افراطی گری هستیم مثلا اینکه در طرح ها مجازات زندان برای مسوولان تعیین می کنند از عجایب جهان است.

مجلس اختیار نظارت دارد و وقتی این ابزار را در اختیار دارد باید از آن استفاده کند، نظارت باید به حدی دقیق باشد که نیازی به بازداشت و زندان نباشد.

شما حق نظارت و اعمال نظارت دارید نه تهدید مسوولان اجرایی به زندان! این مجلس از شگفتی های دوران است و به نظرم عقلای قوم باید فکری کنند و جلوی این تندروی ها را بگیرند.

این فعال سیاسی ادامه داد: بزرگان جریان اصولگرا باید به مجلس مشورت دهند.

عقلای اصولگرا اگر به فکر اعتبار خود هستند باید کاری کنند که نمایندگان دست از این تندروی ها بردارند.

اگر اصلاح طلبان 2 درصد رای دارند گزینه های آنها را تایید صلاحیت کنند رجایی در واکنش به اظهارات فعال اصولگرا که بر پایه یک نظرسنجی رای اصلاح طلبان در انتخابات 1400 را 2 تا 8 درصد عنوان کرده بود، یادآور شد: این نظرسنجی ها قابل استناد نیست و اگر فکر می کنند اصلاح طلبان 2 درصد رای دارند بدون نگرانی گزینه های آنها را تایید صلاحیت کنند.

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: نه تنها اصلاح طلبان که پایگاه رای اصولگرایان هم افت کرده است اگر افت نکرده بود، چرا محمدباقر قالیباف با این رای به مجلس رفت؟ مردم به دلایل متعدد نسبت به آینده ناامید هستند.

این مجلس که با شعار معیشت تشکیل شد، باید به سمت بهبود وضعیت اقتصادی حرکت می کرد نه اینکه به جای کمک به دولت مقابل آن بایستد.

دولت حداقلی قدرت چانه زنی کمی دارد رجایی گفت: اگر مشارکت و پشتوانه رای پایین باشد، دولت نمی تواند در مذاکرات بین المللی چانه زنی کند.

حتی اگر وزیر خارجه رای اعتماد پایینی از مجلس بگیرد قدرت مذاکره خواهد داشت.

بنابراین قدرت چانه زنی در مذاکرات جهانی برای یک رییس جمهوری و دولت حداقلی پایین می آید.

این فعال اصلاح طلب ادامه داد: اگر مردم پای صندوق رای نیایند، پیام های بین المللی زیادی از این عدم حضور شنیده می شود و کار دولت منتخب را مشکل می کند.

بنابراین حتی باید ناز اصلاح طلبان را بکشند تا آنها جنس خوبی عرضه کنند و مشتری بیشتری را جذب کنند.

مغازه ای که یک نوع پارچه دارد خریداران ترجیح می دهند با همان لباس قدیمی کنار بیایند و جنسی نخرند.

رجایی افزود: نگرانم رییس جمهوری بعدی با یک رای حداقلی انتخاب شود.

این موضوع پیام های منفی در داخل و بیرون خواهد داشت، امیدوارم این اتفاق نیفتد.

آرزوی من دیدن انتخاباتی پرشور در 28 خرداد 1400 است.

مردم اگر ببینند که رقبای قدری در میدان حضور دارند کنجکاو می شوند و فرد قوی تر را انتخاب می کنند.

طرح انتخاباتی مجلس کشور از نخبگان خالی می کند رجایی با اشاره به مصوبه اخیر مجلس تحت عنوان اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شرایط مندرج در آن برای نامزدها گفت: با این نگاه مملکت را از نخبگان خالی می کنند، نخبگانی که به نظام و کشور علاقه مندند و اهل مهاجرت کردن نیستند.

هنوز کسی چون جیمی کارتر 97 ساله(رییس جمهوری سابق آمریکا) گاهی محل رجوع و مشورت سیستم سیاسی آمریکا است.

این فعال اصلاح طلب ادامه داد: باید بستر برای حضور همه سنین در ساختار قدرت مهیا باشد و مردم خودشان می فهمند چه کسی مناسب چه کاری است.

محروم کردن داوطلبان مثل همان قانون منع به کارگیری بازنشستگی، کشور را از آدم های مجرب محروم می کنند.

آیا وزرای خارجه، اعضای پارلمان انگلیس، سناتورهای آمریکایی جوان هستند؟ جو بایدن جوان است؟ چطور سن جو بایدن در انتخابات آمریکا اشکالی ایجاد نکرد؟ رجایی خاطرنشان کرد: ما همواره آدم هایی که می توانستند منشا تحول آفرینی باشند را از گردونه فعالیت خارج کردیم.

جو بایدن اگر در ایران بود رد صلاحیت می شد، اما شاهد بودیم مردم آمریکا با چه نشاطی به او رای دادند.

وی با بیان اینکه نمایندگان ما با وضع چنین قوانینی، کشور را از تاثیرگذاری نخبگان خالی می کنند، اظهار کرد: فکر می کنم دست اصلاح طلبان در حال بسته شدن است زیرا در جبهه اصولگرایی کسانی مثل ناطق نوری هستند که خودشان رغبتی به حضور ندارند، ولی اصلاح طلبان که افرادی با سنین بالا، کارکشته و با تجربه هستند که در قالب این طرح مجلس، نمی توانند حضور یابند.

لاریجانی بهتر است خودش را نسوزاند/ اصلاح طلبان در مرحله حیرت هستند رجایی با بیان اینکه در جناح اصولگرا مانند ناطق نوری کم داریم، گفت: کسانی مثل مرحوم حبیب الله عسگر اولادی بودند که از دنیا رفتند که آن مرحوم هم در موقعیتی نبود که وارد رقابت ریاست جمهوری شود، لاریجانی در تله سیاست چپ و راست گیر افتاده و دور، دور او نیست چون نه اصلاح طلبان و نه اصولگرایان روی لاریجانی اجماع نمی کنند.

پخته ترین کار این است که لاریجانی خودش را نسوزاند تا اگر دولت بعد اصلاح طلب بود بتواند در سمت معاون اول یا یکی از معاونت های ریاست جمهوری ایفای نقش کند.

مشاور رسانه ای شهردار تهران گفت: اصلاح طلبان فعلا در مرحله حیرت قرار دارند و نگران گزینه های خود هستند.

اصلاح طلبان مثل کسی می مانند که چند بار به خواستگاری رفته و جواب رد شنیده است، آنها در مجلس جواب رد شنیدند.

امروز باید از اصلاح طلبان خواسته شود تا این تنور را گرم کنند و گزینه های اصلی خود را بیاورند.

این نگاه به نفع خود اصولگرایان هم است.

رجایی افزود: اگر جهان پهلوان تختی با یک کشتی گیر محلی کشتی می گرفت و پیروز می شد این برد چه افتخاری برای او داشت؟ رقابت و مسابقه ای که نتیجه آن از قبل مشخص است، چه جذابیت و افتخاری دارد؟ اگر سه قوه یکدست شوند، اصلاح طلبان به پارکینگ و تعطیلات بروند و قرنطینه شوند، تا زمان نامعلوم آینده سیاسی و مردم را از دست خواهند داد.

اصلاح طلبان می توانند مردم را پای صندوق رای بیاورند و آوردند و دیدیم که شورای شهر تهران را یکدست از آن خود کردند.

رجایی بیان کرد: پتانسیل رای آوری اصلاح طلبان تا چند سال قبل بالا بود حالا ممکن است البته سردرگمی خود اصلاح طلبان که نتوانستند خود را به خوبی ویترین مردم نشان دهند هم عامل دیگر ریزش رای اصلاح طلبان است که نباید از آن غافل شد.

مثلا همین انتخابات دوم اسفند 98 مجلس یازدهم بهترین موقعیت بود که آنها نتوانستند یک لیست کامل ببندند و با یک لیست شکسته آمدند.

وی، اسحاق جهانگیری را اصلاح طلبی مجرب و استخوان دار معرفی کرد و گفت: اسحاق جهانگیری در بدترین شرایط هم هنوز این پتانسیل و ظرفیت را دارد که رای مردم را جذب کند.

قبول دارم که جهانگیری شرایط 96 را ندارد.

او خود را قربانی کرد.

او می توانست شهردار تهران شود ولی جهانگیری وزیر و نماینده مجلس بود و هشت سال هم معاون اول رییس جمهوری است، لذا مصلحت نبود در جایگاه نازل تری قرار گیرد.

او از نیروهای مورد اطمینان هاشمی بود.

مشکل اصلاح طلبان را اصولگرایان هم دارند رجایی یادآور شد: همان مشکلی که در جبهه اصلاحات وجود دارد، اصولگرایان هم دارند.

مشکل آنها رای آوری و اختلاف است.

در جریان اصلاحات عارف هم موتور خود را روشن کرده و اطلاع دارم ستاد خود را فعال کرده است، در حالی که اجماعی روی او نیست، در میان اصولگرایان هم تعداد زیادی برای نامزدی در 1400 اعلام آمادگی کرده اند.

مشاور رسانه ای شهردار تهران درباره اینکه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و خاتمی در تلاش هستند یک نفر را به عنوان نامزد ریاست جمهوری معرفی کنند، بیان کرد: امیدوارم مثل دفعات قبل ختم به خیر شود و روی یک گزینه اجماع کنند.

این خبر خوبی است و حتما اصلاح طلبان به یک گزینه خواهند رسید زیرا عارف و جهانگیری هر تصمیمی که شورای اصلاح طلبان بگیرد، تمکین می کنند.

وی در سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره محبوبیت او در جامعه گفت: فکر می کنم محبوبیت مرحوم آیت الله هاشمی رو به تزاید است.

زیرا ارزش وجودی او در عرصه سیاست، مدیریت و اجرا خودش را نشان داد.

حتی بُعد فقهی هاشمی کمتر گفته شده و بیشتر به عنوان یک دولتمرد و سیاستمدار شناخته شده است.

اما شخصیت او بُعد فقهی ارزشمندی داشت که در ارتباط با امام (ره) تعریف می شود.

حال که ارتباط هاشمی با امام (ره) را تحلیل می کنیم، می بینیم که او همواره در جهت حل مسائل کشور پیشنهاد و حرکت کرده است.

اگر هاشمی زنده بود از استقلال طلبی و تک روی برخی درون کارگزاران حمایت نمی کرد رجایی خاطرنشان کرد: هاشمی یک مجتهد سیاسی بود.

او فقط راجع به دیپلماسی بین المللی و مسائل داخلی صاحب نظر نبود، بلکه در چارچوب شریعت پیشرفت و توسعه کشور و رفاه مردم را می خواست.

او اگر زنده بود برای بحران های کشور به دولت و نظام راه حل پیشنهاد می داد.

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: اگر هاشمی زنده بود مثلا حزب کارگزاران سازندگی را به اتحاد و همراهی با اصلاح طلبان ترغیب می کرد و از برخی استقلال طلبی ها و تک روی های طیف های داخل کارگزاران حمایت نمی کرد.

اگر اختلافی بود همه را به همگرایی و اجماع سفارش می کرد.

هاشمی باعث شد در انتخابات سال 94 مجلس شورای اسلامی از درون طیف های اصولگرایی دو سه نفر چون کاظم جلالی و بهروز نعمتی از تهران وارد لیست اصلاح طلبان شوند کسانی که نه در اصلاح طلب و نه اعتدالی بودند بلکه نیروهای نزدیک به علی لاریجانی بودند.

او دنبال این بود که چتر بزرگی را در کشور بگستراند.

رجایی با بیان اینکه هاشمی در سال 76 از رای خاتمی صیانت کرد و اجازه نداد رای مردم مخدوش شود، عنوان کرد: به نظرم اصلاح طلبان اگر توانستند هشت سال با یک دولت موفق و کارامد، در عرصه بین المللی و داخلی آبرو کسب کنند، جز با حمایت هاشمی نبود.

شواهد و علایمی از نامزدی محسن هاشمی برای انتخابات نمی بینم رجایی درباره احتمال نامزد شدن محسن هاشمی در انتخابات 1400 عنوان کرد: فکر نمی کنم محسن هاشمی این دوره مطرح باشد، شواهد و علائمی نمی بینم، حضور هاشمی در شرایط کنونی را در ادامه استراتژی اصلاح طلبان باید دید.

او چهره ای کارگزارانی است و باید منتظر ماند و دید چه اشخاص دیگری وارد کارزار 1400 می شوند و در یک جمع بندی به این تحلیل برسیم که هاشمی می آید یا خیر.

ولی تصورم این است که هاشمی نیاید.

محسن هاشمی اکنون وضعیتی مشابه علی لاریجانی دارد.

این فعال اصلاح طلب درباره اظهارات فائزه هاشمی در حمایت از ترامپ، گفت: فائزه معمولا متفاوت از بقیه خانواده حرف می زند و البته آزاد است و زمان حیات پدرش هم آزاد بود و حرف می زد.

همان زمان هم گاهی نسبت به او اعتراض می شد.

به نظر من او حرف درستی نزده است و نباید مانند افراد بیرون از نظام به رییس جمهوری عجیب آمریکا و آمر ترور شهید سردار سلیمانی دل بست.

وی ادامه داد: ناگفته نماند برخی از اصولگرایان تندرو با هدف زمین گیر شدن دولت روحانی دوست داشتند ترامپ در انتخابات آمریکا پیروز شود.

بهرحال با واکنش محسن هاشمی موافق هستم و فکر می کنم محسن به نقد درون خانوادگی دست زد که می تواند الگویی برای اصلاح طلبان و اصولگرایان که در افکار عمومی باشد.


کلید واژه ها: اکبر هاشمی رفسنجانی - کارگزاران - هاشمی - هاشمی رفسنجانی - حزب کارگزاران - اصلاح طلبان - فائزه هاشمی - نمایندگان - رفسنجانی - مشاور - خانواده - استقلال - غلامعلی رجایی - متفاوت - همراهی - استقلال طلبی - مجلس یازدهم - فائزه - اصلاح - مشورت - حمایت - ایرنا - استانداران - اتحاد - داخل - زنده - مجلس - غلامعلی - مسوولان - همگرایی

آخرین اخبار سرویس:
لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و اتخاذ تمهیدات لازم در انتخابات سال 1400/ مشارکت حداکثری در کنار حفظ سلامت شهروندان، عوامل اجرایی و نظارتی در اولویت است

تشدید رعایت پروتکل ها در ایام نوروز و اردیبهشت ماه در استان فارس/ ورود و خروج از شهرهای قرمز و نارنجی استان ممنوع است

میزان افزایش حقوق ها در سال آینده تصویب شد

صبر و قناعت موثرترین راه برای توسعه کشور است

حقوق میلیونی برخی افراد در دستگاه های دولتی موجب افزایش شکاف طبقاتی می شود

حداقل حقوق کارکنان دولت در سال آینده تعیین شد/ 3.5 میلیون تومان در ماه

غرس 1000 اصله نهال در فیروزکوه

محدودیت ورود خودروها از چهارمحال و بختیاری به اصفهان

حداقل حقوق کارکنان دولت در سال 1400 مبلغ 3.5 میلیون تومان تعیین شد

واکنش تند مادر علی انصاریان به ادعای نامزدی بازیگر گمنام با پسرش

پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرایی تعیین شد

استان یزد، ترکیبی موفق از اقتصاد و فرهنگ است

بهترین زمان اوج گیری کرونا را می دانید؟

ضرورت آزادسازی فوری منابع ارزی ایران در عراق

انتقاد واعظی از محسن رضایی

پیام رییس جمهور روسیه به رهبر انقلاب تقدیم ولایتی شد

پیام تشکر رییس کل دادگستری آذربایجان غربی

زهرا نژادبهرام: تهران سال 1400 برای زنان امن تر می شود

واکنش نمایندگان نسبت به اظهارات نماینده دولت در جلسه علنی

دریافت نشان درجه یک آواز مقامی توسط کریم کریمی

مجلس سازوکار افزایش حقوق کارمندان را تعیین کرد

نکات مهم امنیت سایبری را بشناسید

پاسخ پوتین به پیام مقام معظم رهبری تقدیم ولایتی شد

خانم جهت امور اداری و مالی

استخدام نیروی خدمات آقا در کارگزاری آگاه در کرج

عکاس و فتوشاپ کار

استخدام خانم جهت کار

استخدام کارمند دفتر اسناد رسمی (رشته حقوق) در قائمشهر

کارگر کاشیکار نیازمندیم

تقدیم پیام پوتین به رهبر انقلاب

پاسخ پوتین به پیام رهبر انقلاب

پیام پوتین به رهبر انقلاب تقدیم ولایتی شد

مهندس مکانیک و یک نفرانباردار

امنیت، یکپارچگی، صلح و آرامش در عراق مورد توجه جدی و اولویت ایران است

«چشمه علی» سرانجام در فهرست میراث طبیعی ثبت شد

آمریکا چاره ای جز عقب نشینی به تعهداتش ندارد

بازدید مدیرعامل بیمه دی از شعبه کرمان

پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرایی مشخص شد

ببینید | ویدویی حیرت انگیز از کودکی چندماهه با قدرتی همچون سوپرمن

کاشت 1673نهال به یاد شهدای تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان

تخفیفات بیمه نامه شخص ثالث با رعایت حقوق بیمه گذاران ثبت و اعمال خواهد شد

اپراتورها اجازه گران کردن اینترنت مصرفی را در سال آینده ندارند/100 میلیارد تومان از درآمدهای اپراتورهای مخابراتی صرف کودکان کار می شود

تمام گرفتاری ما به دلیل عملکرد دولت بوده است

برگزاری ثبت نام اولیه داوطلبان انتخابات شوراهای شهر به صورت غیرحضوری

الهام پاوه نژاد و خانواده بزرگش +عکس

توانستیم از تنش جلوگیری کنیم

تعیین تکلیف و مرمت کاخ مروارید کرج + گزارش

پنج اصل کفویت برای تشکیل خانواده تراز اسلامی کدام است؟

واکسن برکت با نمونه غربی آن قابل مقایسه نیست

برگزاری پنجمین رویداد پردیس سامیت تهران

حداقل حقوق کارمندان رسمی و پیمانی در سال 1400 اعلام شد: 3 میلیون و پانصد هزار تومان

منادی: مدیران شرکتی 50 میلیون حقوق می گیرند؛ اساتید دانشگاه ها 17 میلیون تومان!/ معیشت اساتید جدی گرفته شود

شهردار منتخب اهواز فاقد صلاحیت قانونی است

امنیت، یکپارچگی، صلح و آرامش در عراق مورد توجه جدی و اولویت ایران است

شریعتی: نماینده دولت حق ندارد نمایندگان را در خانه خود تحقیر کند/ پشت پرده افزایش ناگهانی و چند برابری حقوق بازنشستگان در مهرماه امسال چه بود؟

حداقل حقوق کارمندان سه و نیم میلیون تومان تعیین شد

تصویب میزان افزایش حقوق کارمندان در مجلس

دولت مکلف به تامین نیروی انسانی دستگاه های دولتی شهرستان های تازه تاسیس شد

فقرا فقیرتر و ثروتمندان ثروتمندتر شدند/این مکافات را دولت به ارمغان آورده است

رهبر انقلاب با تاکید بر وجود راه حل برای رفع مشکلات معیشتی و گرانی:گرانی شب عید را علاج کنید

فرمانده سپاه ایلام: رسانه ها پیشران اهداف انقلاب اسلامی هستند

برگزاری دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت بە میزبانی استان کردستان

تکلیف دولت برای تامین نیروی انسانی دستگاه های دولتی شهرستان های تازه تاسیس

غرس نهال ایثار؛ هر شهید، یک درخت در یادواره 17 هزار زن شهید و جانباز

«چشمه علی» سرانجام در فهرست میراث طبیعی ثبت شد

تقدیم پیام رییس جمهور روسیه به مقام معظم رهبری

پرورش افسران متخصص و متعهد، از اهداف دانشگاه پدافند هوایی

اصل استقلال در انقلاب اسلامی امری فرهنگی و هویتی است

احوالپرسی قالیباف با باغبان های فضای سبز مجلس

دولت مکلف به تامین نیروی انسانی دستگاه های دولتی شهرستان های تازه تاسیس شد

پیام پوتین به رهبر معظم انقلاب دریافت شد

استخدام مدیر مالی در اتصال صنعت میانه در تهران

مجلس درصد افزایش حقوق کارمندان را تصویب کرد

هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی در ایلام وجود ندارد

حداقل حقوق کارکنان رسمی و پیمانی تعیین شد

حداقل حقوق کارکنان رسمی و پیمانی برای سال 1400 تعیین شد

پیام پوتین به رهبر انقلاب اسلامی تقدیم ولایتی شد

پایان جلسه نوبت دوم مجلس؛ ادامه نشست ساعت 19

مصاحبه اختصاصی خبرگزاری رسا با آیت الله کعبی و آیت الله اراکی

آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی استان های کشور / 11 شهر در وضعیت قرمز و 32 شهر در وضعیت نارنجی

تعیین پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرایی در 1400

3 هزار میلیارد تومان به منظور احیای سکونتگاه های غیررسمی، بافت های فرسوده و تکمیل مدارس تخصیص داده شد

الزام واحد های معدن و صنایع معدنی به ایجاد و توسعه فضای سبز

 نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درگذشت حجت الاسلام شریعت را تسلیت گفت

الهام پاوه نژاد و خانواده بزرگش +عکس

لیست شورای هماهنگی اصولگرایان سهمیه ای نیست

تقدیم پیام رییس جمهور روسیه به رهبر انقلاب در دیدار ولایتی و سفیر روسیه

احوالپرسی قالیباف با باغبان های فضای سبز مجلس

فرصت معلمان برای دریافت بسته اینترنت 60 گیگا بایتی تا روز چهارشنبه

نایب رییس مجلس: اگر همکاران بگذارند رییس جلسه از شأن مجلس دفاع می کند

آمادگی نیروی هوایی ارتش برای دفاع از امنیت آسمان کشور

پاسخ رییس جمهور روسیه به پیام رهبر معظم انقلاب

فعال اصلاح طلب: چندصدایی سیاست خارجی را دچار مشکل می کند

ثبت نام داوطلبان انتخابات شورا های اسلامی شهر

تبیین پنج اصل کفویت برای تشکیل خانواده تراز اسلامی

محسن رضایی از بیت تاریخی امام(ره) در خمین بازدید کرد

تسلا به سمت سیاسی کاری می رود

تعیین ساز و کار افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 1400

مجوز استخدام 1000 نفر در هلال احمر گرفته شده است

ضرورت مشارکت سازمان های فرهنگی درجریان سازی موضوع فداکاری و ایثار در فضای دانشجویی

رجایی: فائزه هاشمی متفاوت از خانواده است

رجایی: فائزه هاشمی متفاوت از خانواده است