مطالب مرتبط:
قیمت مرغ در بازار امروز سه شنبه 4 آذر 99؛ مرغ قیمت 40 هزار تومان را هم دید!
قیمت طلا قیمت سکه قیمت ارز قیمت دلار امروز سه شنبه 4 آذر 99 + جدول
قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز سه شنبه 4 آذر 99 + جدول
قیمت روز تسمه در بازار (4 آذر) + جدول
قیمت دلار در بازار امروز سه شنبه چهارم آذرماه 99/ کاهش شاخص ارزی در بازار تهران
-16 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 5 آذر 1399 ساعت 03:002020-11-24اقتصادي

قیمت مرغ در بازار امروز سه شنبه 4 آذر 99؛ مرغ قیمت 40 هزار تومان را هم دید!


قیمت مرغ در بازار امروز سه شنبه 4 آذر 99؛ مرغ قیمت 40 هزار تومان را هم دید! در حالی که قیمت مصوب مرغ 20 هزار و 400 تومان است، به قیمت مرغ در بازار به یکباره 10 هزار تومان اضافه شده است.

- در حالی که قیمت مصوب مرغ 20 هزار و 400 تومان است، به قیمت مرغ در بازار به یکباره 10 هزار تومان اضافه شده است.

هر کیلوگرم مرغ امروز 36 هزار تومان و ران مرغ 35 هزار تومان به طور متوسط به فروش می رسد، هرچند هستند فروشگاه هایی که حتی قیمت خود را بالاتر یا پایین تر به فروش می رسانند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز نو :در روز هایی که بازار به حال خود رها شده است و دولت و کارگروه تنظیم بازار خود به گرانی قیمت ها دامن می زنند و به راحتی با افزایش قیمت ها موافقت می کنند، بازار مرغ دچار اتفاقات کم نظیری شده است، به طوری که در کمتر از یک هفته شما بخوانید چند روز، به قیمت مرغ در بازار به یکباره 10 هزار تومان اضافه شده است.

30 مهر ماه سال جاری بود که ستاد تنظیم بازار به دلیل کمبود نهاده ها در بازار و متناسب آن افزایش قیمت نهاده در بازار با افزایش چشمگیر قیمت مرغ موافقت کرد و به یکباره قیمت مصوب این محصول از 14400 تومان به 20400 تومان افزایش یافت.

بعد از گذشت مدت کوتاهی از تصویب این قیمت نه تنها قیمت مصوب رعایت نشد، بلکه هر کیلوگرم مرغ در محدود 25 تا 27 هزار تومان به فروش می رسید که در چند روز اخیر دوباره قیمت مرغ افزایش عجیب و غریبی یافت و به یکباره از محدوده 26 تا 27 هزار تومان به 36 هزار تومان افزایش یافته است.

بر اساس گزارش میدانی، هر کیلوگرم مرغ امروز 36 هزار تومان و ران مرغ 35 هزار تومان به طور متوسط به فروش می رسد، هرچند هستند فروشگاه هایی که حتی قیمت خود را بالاتر یا پایین تر به فروش می رسانند.

قیمت مرغ در بازار امروز سه شنبه 4 آذر 99؛ مرغ قیمت 40 هزار تومان را هم دید!مرغ قیمت 40هزار تومان را هم دید نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: در برخی فروشگاه های تهران مرغ به قیمت 38 هزار تومان و حتی 40 هزار تومان و در شهرستان ها حدود 35 هزار تومان به فروش می رسد که این نرخ ها مورد قبول مرغداران نیز نیست.

حبیب اسدالله نژاد نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی در گفتگو با تسنیم در واکنش به گرانی بی سابقه مرغ در بازار اظهار کرد: با توجه به اینکه به هشدار های مکرر تولیدکنندگان و رسانه ها به کمبود نهاده های دامی توجه نشد با کاهش جوجه ریزی و تولید مرغ و بحرانی کنونی مواجه شدیم.

وی افزود: در شرایطی که با کمبود و گرانی نهاده های روبه هستیم میل مرغداران به تولید و جوجه ریزی کاهش یافته و منجر به کمبودی شده که اکنون در بازار با آن موجه هستیم و مرغ در بازار به قیمت هایی عرضه شود که مورد تایید ما هم نیست.

50 درصد نهاده از بازار آزاد تامین می شود نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی ادامه داد: در حال حاضر کماکان 50 درصد نهاده های دامی مرغداران به نرخ مصوب تامین نمی شود که این امر هزینه تولید کنندگان را به شدت بالا برده است.

وی با بیان اینکه در این شرایط قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده برای تولید کننده به 19 هزار تومان افزایش یافته است تصریح کرد: تفاوت قیمت مرغ زنده با مرغ گرم نیز در بازار زیاد شده است.

اسدالله نژاد گفت: مرغدار 50 درصد مرغ زنده تولید خود را به نرخ مصوب و با قیمت های 14 هزار و 400 تومان و 13 هزار و 100 تومان تحویل می دهد و مابقی تولید خود را در بازار آزاد به فروش می رساند تا بتواند زیان خود را جبران کنند.

این مقام مسئول اظهار داشت: مرغ گرم را 22 هزار تومان از مرغداران خریداری می کنند و در صورتی که همین قیمت را نیز تبدیل به مرغ گرم کنیم قیمت مرغ حدود 32 هزار تومان می شود نه 36 هزار تومان و یا 40 هزار تومانی که در برخی از فروشگاه های به فروش می رسد.

قیمت مرغ را دلال ها تعیین می کنند نه مرغدار وی با بیان اینکه قیمت مرغ را دلال ها و واسطه ها تعیین می کنند تاکید کرد: دلال ها و واسطه ها قیمت مرغ را با توجه به شرایط حاکم بر بازار تعیین می کنند.

اسدالله نژاد گفت: خواسته ما آن است که همه مردم به این کالای اساسی دسترسی پیدا کنند؛ با اختصاص تمام نیاز نهاده های مرغداران با نرخ مصوب، مرغ نیز به این نرخ در بازار عرضه شود و این قیمت های مرغ در بازار مورد رضایت ما نیز نیست.

قیمت های عجیب مرغ در بازار این مقام مسئول اظهار داشت: در بسیاری از فروشگاه های تهران مرغ به قیمت 38 هزار تومان و حتی 40 هزار تومان و در شهرستان مرغ به طور متوسط به قیمت 35 هزار تومان به فروش می رسد که این قیمت ها نیازمند اصلاح است.

وی درباره راهکار های تعدیل قیمت مرغ گفت: می توان با تامین صد در صد نهاده مرغداران تمام مرغ تولیدی آن ها را دریافت کرد و در دراز به مدت با تامین به موقع نهاده های دامی انگیزه برای افزایش جوجه ریزی و تولید بالا می رود.

نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی ادامه داد: بر این اساس می توان کل مرغ تولیدی را در اختیار کشتار گاه ها قرار داد تا تحت نظارت در بازار توزیع شود.

قیمت مرغ؛ کمپین نخریدن مرغ مشکل گرانی را حل می کند؟قیمت مرغ در روز های گذشته دوباره مورد توجه قرار گرفته، چون برخی منابع گفته اند این محصول این محصول به 35هزار تومان در هر کیلو رسیده است.

اواخر هفته گذشته مرغ گرم برای مصرف کننده با قیمتی بین 25 تا 27 هزارتومان عرضه می شد، ولی به یکباره رشد کرد و به 30هزار تومان و حتی بیشتر از آن رسید، اما حقیقت این است که بازار مرغ و قیمت آن از مدت ها پیش دچار نوسان شده است.

اواخر مهرماه مرغ با قیمت حدود 17هزار تومان به فروش می رسید، اما در ششم آبان آن به بیش از 20 هزار تومان رسید.

باوجود تمام وعده ها درباره کاهش قیمت مرغ، شاهد بودیم نرخ مصوب به طور مدام افزایش پیدا می کند.

در آخرین به روزرسانی ستاد تنظیم بازار قیمت مصوب مرغ 20 هزار و 400 تومانی ذکر شده، اما فعالان بازار می گویند مصرف کنندگان مجبور هستند برای خرید مرغ حدود 30هزار تومان پول بدهند.

در بعضی منابع هم از عدد های 33 هزار تومان و حتی 36 هزار تومان برای فروش مرغ گرم پاک شده سخن به میان آورده اند.

کار به جایی رسیده که دوباره موضوعی با عنوان کمپین نخریدن مرغ در فضای مجازی شکل گرفته و در هفت روز گذشته همزمان با موج گرانی مرغ، تعداد جستجو برای این عبارت به شدت افزایش پیدا کرده است.

گرانی مرغ از کی شروع شد؟به گزارش سایت قطره و به نقل ازفرارو، اواخر مهرماه امسال یک مقام صنفی گفته بود در صورتی تداوم مشکلات پیش روی مرغ داران که منجر به نرسیدن نهاده های دامی و خوراک به دست آن ها می شود، باید منتظر رسیدن قیمت مرغ به کیلویی 40هزار تومان باشیم.

در روز های اخیر به نظر می رسد قیمت مرغ به سرعت در حال نزدیک شدن به این هشدار قرمز است.

فعالان بازار می گویند قیمت مرغ در بازار به نرخ آزاد، کیلویی 32 هزار تومان است، اما در آخرین جلسه تنظیم بازار مصوب شده حداکثر قیمت در کشتارگاه 28هزارتومان و قیمت آن برای مصرف کننده 28 هزار و 800تومان باشد.

در مصوبه ستاد تنظیم بازار آمده فعالان بازار موظف به رعایت قیمت های ابلاغ شده هستند و در صورت پایبند نبودن به این دستور، مجوز جوجه ریزی متخلفات باطل شده و سهیمه نهاده دولتی این واحد ها حذف خواهد شد.

علت افزایش قیمت مرغعلت گرانی مرغ در بازار از سوی فعالان صنفی به کاهش جوجه ریزی در یک ماه و نیم گذشته و رشد قیمت خوراک مرغ برای تولیدکننده ها ربط دارد.

به گفته آن ها در مهرماه سال جاری با توجه به کاهش قیمت جوجه یکروزه، در سطح کشور از نهم تا 19 مهرماه جوجه ای تولید نشد و مرغداری ها جوجه ریزی نداشتند و همین کمبود جوجه، سبب افزایش قیمت مرغ در بازار شده است.

چند مقام صنفی در استان های مختلف کشور در گفتگو با رسانه ها تایید کرده اند که در ابتدای مهرماه تمامی مرغداران مادر، به سبب پایین بودن قیمت جوجه، به صورت هماهنگ از تولید جوجه خودداری کرده بودند.

از طرف دیگر گفته شده 50 درصد نهاده توسط مرغدار و از بازار آزاد و 50درصد با نرخ دولتی تهیه می شود که این عامل نیز در افزایش قیمت مرغ موثر بوده؛ این مشکل توسط مرغداران در سراسر کشور گزارش شده است.

دبیر کانون مرغداران گوشتی کشور در گفتگو با یک خبرگزاری رسمی اعلام کرده نهاده در بازار نیست و با وجود اینکه گفته می شود نهاده ها از گمرک ترخیص و به مرغداران اختصاص داد شده، اما در مقام عمل مرغداران نمی توانند بخش عمده نیاز خود را به قیمت مصوب تهیه کنند.

مرغداران نیمی از نیاز خود را از بازار آزاد و با قیمت های بالایی خریداری می کنند.

به عنوان مثال درحالی که قیمت مصوب کنجاله سویا سه هزار و 200 تومان است، در بازار آزاد آن را به قیمت های مختلف نظیر 16 تا 18 هزار تومان و در برخی از موارد حتی 20 تا 21 هزار تومان خریداری می کنیم.

در نتیجه این اتفاق برخی مرغداری ها فعالیت خود را تعطیل کرده اند و برخی نیز میزان جوجه ریزی را کاهش داده اند.

به گفته پرویز فروغی در حال قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده به 23 تا 24 هزار تومان رسیده است.

تبلیغاتچه لباسی برای کودک دلبندتان مناسب است ؟! چه لباسی برای کودک دلبندتان مناسب است ؟!چه لباسی برای کودک دلبندتان مناسب است ؟! چه لباسی برای کودک دلبندتان مناسب است ؟!چه لباسی برای کودک دلبندتان مناسب است ؟! چه لباسی برای کودک دلبندتان مناسب است ؟! مسئولان دولتی وعده داده اند پس از پشت سر گذاشتن بحران به وجود آمده که از توقف جوجه ریزی سرچشمه می گیرد، قیمت مرغ کاهش پیدا خواهد کرد و مرغدارانی که مجوز تخلیه می گیرند باید مرغ را به سازمان صنعت، معدن و تجارت با قیمت مصوب تحویل دهند.

در جدیدترین وعده برای کاهش قیمت مرغ آمده با بهبود شرایط و انجام جوجه ریزی، حداکثر تا 20روز آینده قیمت مرغ کاهش پیدا کند.

قیمت مرغ در تهران، مشهد و سایر شهر های ایرانقیمت مرغ تازه امروز در بازار تهران حدود 33 هزار و 500 تومان است.

ران با کمر کیلویی 29 هزار تومان و ران بی کمر 32 هزار تومان اعلام شده.

در بازار تهران که قیمت ها معمولا کمتر است، سینه با کتف را کیلویی 52 هزار تومان می فروشند و نرخ سینه بدون کتف 62 هزار تومان اعلام می شود.

جگر مرغ کیلویی 10 هزار تومان، دل مرغ کیلویی 20 هزار تومان، سنگدان مرغ 15 هزار تومان، کتف حدود 35 هزار تومان و بال حدودا کیلویی 40 هزار تومان است.

پای مرغ هم کیلویی 10 هزار تومان فروخته می شود.

وقتی از بازار بزرگ فاصله بگیریم طبیعتا قیمت ها کمی افزایش پیدا می کنند.

قیمت مرغ در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های آنلاین با توجه به عرضه این محصول با بسته بندی ویژه متفاوت است.

بسته یک کیلویی گردن 17 هزار تومان قیمت دارد.

بسته های نیم کیلویی گوشت مرغ چرخ کرده 40 هزار تومان است.

بال و بازو ساده و طعم دار شده را بین 45 تا 47 هزار تومان می فروشند.

فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های آنلاین امروز چهارم آذرماه مغز ران بسته بندی شده را کیلویی 61 هزار تومان، سینه مرغ بی استخوان بسته بندی را بین 67 تا 71 هزار تومان و بسته های دو کیلویی مرغ خرد شده را بین 100 تا 105 هزار تومان عرضه کرده اند.

قیمت بسته دو کیلویی ران بی پوست حدود 110 هزار تومان، قیمت بسته دو کیلویی ران و سینه بدون پوست و بسته دو کیلویی سینه بدون پوست حدود 113 هزار تومان و بسته دو کیلویی مغز ران بدون پوست 122 هزار تومان است.

سینه مرغ بدون استخوان و فیله مرغ فعلا گران ترین انواع گوشت مرغ هستند که هر کیلو از آن ها در بازار حدود 60 هزار تومان عرضه می شود.

بسته های دو کیلویی این نوع گوشت مرغ هم در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگا های آنلاین حدود 143 هزار تومان قیمت گذاری شده که بعضی ها با اعمال تخفیف آن را 134 هزار تومان می فروشند.

قیمت مرغ تنظیم بازارمدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از توزیع مرغ منجمد و گرم در سراسر کشور خبر داده و گفته این اقدام تا رسیدن قیمت مرغ به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.

به گفته محمدرضا طلایی در حال حاضر روزانه 300 تُن مرغ گرم با قیمت 18هزار و 500تومان و مرغ منجمد با قیمت 15هزار تومان طبق بدون هیچ محدودیتی در سرارسر کشور، در تمام سازمان ها، اصناف و فروشگاه ها توزیع می شود.

توزیع مرغ یخ زده در سراسر کشور طی روز های گذشته حاشیه ساز بوده است.

ویدئویی هم از آن منتشر شده که بازدید زیادی داشت.

این طور که پیداست مردم به خاطر اختلاف قیمت زیاد و حتی دو برابری مرغ گرم و مرغ یخ زده، برای خرید مرغ در میدان های تره بار شهرداری صف بسته اند آن هم در حالی که دولت به خاطر کرونا شرایط ویژه اعلام کرده است و خیلی اصناف تعطیل هستند.

محدودیت رفت وآمد هم در شهر های قرمز اعلام شده، اما مردم با ماسک در صف خرید مرغ تنظیم بازاری با قیمت 15 هزار تومان هستند.

از این حاشیه که بگذریم، فعالان بازار می گویند پس از شروع توزیع مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام، قیمت مرغ در بازار به طور متوسط دو هزار تومان در هر کیلو کاهش داشته است.


کلید واژه ها: قیمت - تومان - بازار - قیمت مرغ - هزار - 10 هزار تومان - در بازار امروز - کارگروه تنظیم بازار - امروز - افزایش قیمت ها - سه شنبه - قیمت ها - فروش - تنظیم بازار - افزایش قیمت - گزارش روز - شنبه - هایی - مصوب - فروشگاه - کیلوگرم - کارگروه - رها شده - افزایش - گزارش - تنظیم - متوسط - گرانی - دچار - دامن

آخرین اخبار سرویس:
الزام فعالان اقتصادی قشم برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار

36واحد تولید قارچ در قزوین فعال هستند

بورس 33 هزار واحد رشد کرد

ثبت علامت تجاری جمعی برای برند سازی فرش دستباف کشور

پشتیبانی از بخش کشاورزی از سیاست های اصلی دولت است

2400 تن برنج هندی به خراسان رضوی اختصاص یافت/خراسان رضوی معین تامین کننده شکر 8 استان

ثبت نام سهام عدالت در هرمزگان تا 10 بهمن تمدید شد

گازبهای مشترکین کم مصرف رایگان می شود

اطلاعیه ایران خودرو درباره پیش فروش خودرو

سرما ده ها میلیارد تومان به کشاورزان هرمزگانی خسارت وارد کرد/ کشاورزان روستایی سند کم دارند

بازگشت دلار به کانال 22 هزار تومان | آخرین قیمت ارزها در یکم بهمن 99

نتایج قرعه کشی سایپا مشخص شد+ لیست برندگان

بورس تهران سراسر سبز پوشید | افزایش 33 هزار و 230 واحدی شاخص کل

درمانگاه کووید 19 در کیش آغاز به کار کرد

افزایش دوباره قیمت بیت کوین

استاندار قزوین: موانع تولید گوشت در زیاران برطرف شود

عملکرد عالی صنایع تجهیزات نفت با رشد 400 درصدی سود

شهبازی: 3.3 میلیون تن نهاده دامی توسط تشکل ها توزیع شد

بومی سازی یک نانو ماده برای افزایش استحکام محصولات

وقتی 200 میلیون نفر پای برنامه های یک سایت می نشینند

استخدام فروشنده(ویزیتور)مامور پخش(موزع)

فروشنده خانم جهت عینک سازی

استخدام کارشناس فروش تلفنی محصولات آرایشی و بهداشتی در تهران

استخدام مسئول عملیات و فروش آقا در یک شرکت معتبر در اصفهان

معرفی کامل سیستم اعلام و اطفا حریق

استخدام کارمند اداری و فروش

گمرک اجازه واردات روغن نمی دهد/ تداوم گرانفروشی شکر

منجوق دوزی

مسکن ملی ماهانه 3 میلیون تومان به خانوارها تحمیل می کند

حدود 10 میلیون کودک افغان نیازمند کمک فوری هستند

میوه هم در اصفهان انحصاری شد

بورس به سرگذشت مؤسسات مالی و اعتباری دچار شده است

نرخ تورم سالیانه دی ماه 32 درصد شد

عرضه تخم مرغ بسته بندی به انجمن واگذار شد

قیمت تخم مرغ در عمده فروشی کاهش یافت

صف بی تدبیری

معرفی کتاب آشپزی برای پیکاسو

آغاز حفاری مکانیزه بخش پایانی پروژه توسعه جنوبی خط 6 مترو

اطلاعیه ایران خودرو درباره پیش فروش خودرو

نگاه پیشرو مسئولان یزد برای توسعه اکوسیستم فناوری

آغاز به کار درمانگاه کووید 19 در کیش

ثبت نام لاستیک دولتی

تولید ملی یک کشور فقیر چگونه سه برابر شد؟

فروشگاه ­های زنجیره ­ای افق کوروش؛ در یک قدمی مصرف­ کننده

پرورش 55 هکتاری آرتمیا در عجب شیر

شوک ارزی قطعنامه 598 دوباره تکرار می شود؟

چگونه مسابقه اینستاگرامی برگزار کنیم؟

چین؛ بزرگترین بازار خرده فروشی آنلاین جهان

رشد 33 هزار واحدی شاخص بورس

اعمال محدودیت های مالیاتی برای دریافت کارتخوان از امروز

بیش از 35 هزار خودرو در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند

بیش از 16 درصد مشترکان سمنان مشمول تخفیف 100 درصدی برق امید شدند

ابرایران؛ پروژه مشترک دولت و بخش خصوصی در توسعه شبکه ملی اطلاعات

گلایه معاون دادستان کشور به وزیر صمت/ چرا واردات گوشی های گرانقیمت ادامه دارد؟

خودکفایی آذربایجان شرقی در تولید گوشت قرمز و تخم مرغ

چشم بازار طلای سیاه به مراسم تحلیف «جو بایدن»| تحریم های نفتی ایران برداشته می شود؟

تخت جمشید نورپردازی هوشمند می شود/نصب دوربین حفاظتی در محور ورودی

آیا ژاپن قبل از آغاز المپیک تابستانی برای جلوگیری از شیوع کرونا کاری خواهد کرد؟

اطلاعیه ایران خودرو درباره پیش فروش خودرو

نمایشگاه های مجازی می توانند جایگزین نمایشگاه های فیزیکی شوند

وقتی 200 میلیون نفر پای برنامه های یک سایت می نشینند

21 ویلا در شهرستان تبریز تخریب شد

سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

نگاه پیشرو مسئولان یزد برای توسعه اکوسیستم فناوری

نشست خبری پروژه ملی ابر ایران

پروژه بسته شدن پرونده خودروهای مانده در گمرک کلید خورد

درخواست شرکت برق و گاز از شهروندان برای صرفه جویی در مصرف انرژی

قیمت تخم مرغ در عمده فروشی کاهش یافت

مهلت پرداخت وام کرونا ویژه گردشگری تمدید شد

تامین زمین؛ پاشنه آشیل طرح اقدام ملی تولید مسکن در قیدار

استاندار: ظرفیت فضای مجازی برای فروش صنایع دستی بوشهر بکارگیری شود

انواع درب اتوماتیک آتی در و مزایای آن

ورود کمیسیون تلفیق به هدفمندی یارانه ها و افزایش حقوق ها

افزایش قیمت سکه و دلار

تاریخچه جنگل گیسوم

کرونا همچنان در کمین سلامت افراد

فراز و فرود قیمت سکه

نگاه کوتاه مدت دولت به بازار سرمایه دلیل ریزش این روزهای بورس

استخدام بازاریاب با تجربه در صنایع شوینده شینا در تهران

دلیل اصلی ازدحام در مرز شیخ صله چیست؟

احداث 255 واحد مسکونی در روستا های سنندج

بازار یاب و منشی خانم

شرکت لبنیاتی دعوت به همکاری میکند

تراز تولید و مصرف گاز در خراسان رضوی منفی شده است

تپسی ثبت نام غیر حضوری موتور

استخدام بازاریاب حرفه ای با

فراز و فرود قیمت سکه

استخدام حسابدار و تراشکار در شرکت سداد حدید پایا در اصفهان

عوارض صدور پروانه در بافت فرسوده رایگان شد

معاون وزیر ارتباطات؛ نگاه پیشرو مسئولان یزد برای توسعه اکوسیستم فناوری

همکاری های اقتصادی ایران و روسیه رو به توسعه است

علت توقف تردد مسافری میان گناوه و خارگ نقص فنی شناورها است

کشف25 دستگاه رمز ارز (ماینر) قاچاق و جریمه 920 میلیون ریالی برای مالکان

جذب همکار دورکار از سراسر ایران

سه هزار نفر در شهرستان قصرشیرین عضو کتابخانه های عمومی هستند

قلع و قمع 4 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در مرند

کاهش 50 درصدی مصرف برق در بوستان های شهر

نصب 8 هزار و 960 علمک گاز در استان کرمانشاه

بورس 33 هزار واحد رشد کرد

جذب یک هزار و 130 تن روغن در استان ایلام

قیمت مرغ در بازار امروز سه شنبه 4 آذر 99؛ مرغ قیمت 40 هزار تومان را هم دید!

قیمت مرغ در بازار امروز سه شنبه 4 آذر 99؛ مرغ قیمت 40 هزار تومان را هم دید!