مطالب مرتبط:
اسلام ستیزی سران غربی منحصر به عکس، کاریکاتور و فیلم نمی شود
اسلام ستیزی مکرون نشانه نفوذ عمیق اسلام در اروپا است
واکنش ها در مصر به اسلام ستیزی مکرون
مکرون با اهانت به پیامبر اسلام به دنبال کسب وجهه است
غرب نمی تواند جلوی گسترش اسلام در اروپا را بگیرد/گناه مکرون نابخشودنی است
-16 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 10 آبان 1399 ساعت 02:302020-10-30سياسي

وقتی اینستاگرام کاریکاتور های مکرون را حذف می کند/ حمایت کوفی عنان از اسلام ستیزی


این نهایت ضلالت و بدبختی است که غرب با داشتن قدرت نظامی، اقتصادی و صنعتی باز هم به 1400 سال قبل بازمی گردد و از ترسش با اهانت با اسلام مقابله می کند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس میزگرد واکاوی جریان شناسی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر (ص) با حضور سیدمسعود شجاعی طباطبایی کاریکاتوریست و مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و محمدحسین رجبی دوانی پژوهشگر تاریخ اسلام در خبرگزاری فارس برگزار شد.

تاریخچه اهانت ها به اسلام و ساحت پیامبر (ص) البته رجبی دوانی به دلیل ابتلا به کرونا" نتوانست در فارس حضور پیدا کند و به صورت ویدئو کنفرانسی در این برنامه حاضر بود.

وی در ابتدا به شرح تاریخچه از اهانت به ساحت مقدس پیامبر پرداخت و گفت: اگر بخواهیم سابقه اسلام ستیزی در غرب را مرور کنیم باید به صدر اسلام و دوران رسالت پیامبر (ص) بازگردیم.

آن زمان امپراطوری روم توسط یکی از دولت های وابسته در اردن امروزی برای مسلمانان مزاحمت ایجاد می کرد و پیامبر (ص) به ناچار به آنجا لشکرکشی کرد.

آن زمان رومی ها احساس کردند که قدرتی ظهور کرده که آنها را تهدید می کند.

پیامبر (ص) در سال هفتم هجری نامه ای به هراکلیوس امپراتور روم نوشت و او را به اسلام دعوت کرد، آنها این دعوت اسلام را نپذیرفتند و نهایتاً جنگ موته را به اسلام تحمیل کردند که این جنگ منجر به شهادت سرداران بزرگی مانند جعفر بن ابیطالب شد.

شکست نظامی و ایدئولژیک غرب از مسلمانان پس از رحلت پیامبر (ص) پس از رحلت پیامبر (ص) موضوع گسترش اسلام در زمان خلیفه اول مطرح شد و نهایتاً امپراتوری روم ضربات سنگینی از مسلمانان خورد.

در زمان خلیفه دوم هم مصر و شامات به دست مسلمانان افتاد، این اتفاقات فقط شکست نظامی نبود بلکه شکست ایدئولوژی هم بود زیرا مسیحیان به شدت به اسلام گرایش پیدا می کردند.

در اواخر قرن اول مسلمانان از طریق جبل الطارق وارد اروپا شدند و اسپانیا پرتغال و بخش اعظمی از فرانسه را هم تصرف کردند آن زمان کلیسای کاتولیک شکست سنگینی خورد و میلیون ها نفر در اروپا به اسلام گرویدند.

اما مسیحیان با نفوذ در دولت امویان تبلیغات گسترده علیه مسلمانان آغاز کردند.

خود غربی ها می گویند: اگر خلفای اموی اشتباه نمی کردند امروز همه اروپا زیر پرچم اسلام بود.

مسیحیان با نفوذ در دولت امویان تبلیغات گسترده علیه مسلمانان آغاز کردند.

خود غربی ها می گویند: اگر خلفای اموی اشتباه نمی کردند امروز همه اروپا زیر پرچم اسلام بود.

در قرن چهارم اربابان کلیسا به جوانان وعده می دادند که به مقابل مساجد مسلمانان بروید و به آنها اهانت کنید و اگر این کار را بکنید بهشت را برای شما تضمین می کنیم، نخستین بار یک دختر این کار را کرد و دستگیر شد قاضی که می دانست فتنه ای در راه است گفت: منظور تو پیامبر اسلام نبوده اما آن دختر نپذیرفت و باز هم اهانت کرد و نهایتاً به اعدام محکوم شد برای آن دختر تشییع بزرگی گرفتند و کم کم شروع کردند تا آرامش مسلمانان را به هم بریزند.

این اقدامات البته خللی در حاکمیت مسلمانان ایجاد نمی کرد زیرا قدرت سیاسی و نظامی مسلمانان به قدری بود که این اهانت ها نتیجه ای نداشت و نهایتاً این سیاست کاملاً شکست خورد.

غربی ها در ادامه برای تخریب اسلام با وقاحت تمام دین اسلام را دین بت پرستی معرفی می کردند و حتی در مقطعی می گفتند: مسلمانان محمد را می پرستند اما از آنجایی که مسیحیان خوب و مسلمانان مراوده داشتند این کار هم به نتیجه ای نرسید.

تحریف قرآن در ترجمه به لاتین برای تخریب چهره اسلام تحریف قرآن کریم از دیگر اقداماتی بود که در غرب علیه مسلمانان انجام می شد آنها در ترجمه قرآن به زبان لاتین و دیگر زبان ها تحریف کردند و با انتشار ترجمه دروغین قرآن سعی بر تخریب اسلام را داشتند در یک کلام غرب در مواجهه با اسلام شکست تمدنی خورده بود.

یعنی تمدن اسلام به سبب غنای فراوان به گونه ای قدرت داشت که تمدن غرب نمی توانست در برابر آن حرف بزند.

اما متأسفانه در ادامه مسلمانان به جان هم افتادند و بروز اختلافات در بین آنها سبب تضعیف مسلمانان شد و غربی ها توانستند به آنها غلبه کنند در یکی از این غلبه ها در آندلس اروپایی ها به گنجینه های عظیم از کتب علمی مسلمانان دست پیدا کردند و با ترجمه آن کتب به  بهره برداری از آنها پرداختند، اما هیچگاه حاضر نشدند قبول کنند که مسلمانان در علم و تمدن برتر هستند.

قتل عام مسلمانان پس از اختراع تسلیحات آتشین از زمانی که در اروپا به تسلیحات آتشین دست پیدا کردند به استعمار عالم از جمله ممالک مسلمانان پرداختند و در این راه انتقام سختی از مسلمانان گرفتند و قتل عام های گسترده ای راه انداختند.

البته پیش از آن هم در قرن 5 جنگ های صلیبی راه افتاد و به بهانه گرفتن خود مسلمانان زیادی قتل عام شدند.

از دیگر موضوعاتی که می توان به آن اشاره کرد این است که آنها برای شکست دادن مسلمانان با کفار متحد می شدند این اتفاق در صدر اسلام هم رخ داد تا جایی که یهودیان با ابوسفیان مذاکره کردند و حتی سوگند خوردند که شرک و بت پرستی از اسلام بهتر است و این اتحاد منجر به جنگ احزاب شد.

پس از آن هم این اتفاق رخ داد و غربی ها با مغول های خونخوار برای نابودی اسلام متحد شدند آن زمان پاپ به هلاکوخان مغول نامه نوشت و از او خواست که با هم در برابر اسلام بایستند، البته این اقدام به نتیجه نرسید و نوادگان هلاکوخان همه مسلمان شدند و به ترویج اسلام پرداختند.

در طول تاریخ غرب هرگاه از نظر نظامی و اقتصادی ضعیف می شد به اهانت روی می آورد اما امروز در حالی که در اوج قدرت قرار دارند اما باز هم احساس ترس از مسلمانان سبب اهانت به ساحت این دین مبین می شود درباره اوضاع امروز و اهانت ها به ساحت پیامبر اسلام باید بگویم جالب است در طول تاریخ غرب هرگاه از نظر نظامی و اقتصادی ضعیف می شد به اهانت روی می آورد اما امروز در حالی که در اوج قدرت قرار دارند اما باز هم احساس ترس از مسلمانان سبب اهانت به ساحت این دین مبین می شود، البته این احساس خطر از زمان پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت و آنها همواره این ترس را دارند که تمدن غرب از اسلام شکست بخورد از این رو اهانت ها را باز هم شروع کردند.

این نهایت ضلالت و بدبختی است که با داشتن قدرت نظامی، اقتصادی و صنعتی باز هم به 1400 سال قبل باز می گردند و از ترس شان با اهانت با اسلام مقابله می کنند.

درباره فرانسه هم باید بگویم این کشور سابقه مقابله با اسلام زیاد در کارنامه اش به چشم می خورد آنها امروز شارلون مارتل را به عنوان یک قهرمان که از پیشرفت اسلام جلوگیری کرد نام می برند و مجسمه او را هم می سازند.

فرانسوی ها در الجزایر هم جنایت های زیادی در حق مسلمانان کردند و یک میلیون نفر را قتل عام کردند.

در جریان جنگ جهانی اول فرانسوی ها در سوریه و لبنان" هم جنایت های زیادی کردند.

اهانت به مقدسات به دلیل تفرقه در جهان اسلام است این که امروز به خود اجازه اهانت به مقدسات اسلام را می دهند به دلیل تفرقه در جهان اسلام است و سران فاسد کشورهای اسلامی مانند گاو شیرده سعودی سبب شده اند غربی ها به خود اجازه جسارت بدهند.

البته متأسفانه رییس جمهور ما هم هنوز واکنشی به این اقدام نداشته و وقتی در ایران دولت تکانی نخورد از دیگر بلاد اسلامی هم انتظاری نمی رود.

در ادامه سید مسعود شجاعی طباطبایی در خصوص اهانت ها به ساحت پیامبر (ص) گفت: اینکه گفته می شود با استفاده از ابزار هنر اهانت می کنند، در واقع این هنر نیست زیرا ثمره ابزار هنر نفرت پراکنی نیست و آنها باید بدانند این اقدامات بدون پاسخ نمی ماند همانطور که امام خمینی (ره) فرمود اگر در برابر دین ما بایستید در برابر همه دنیای شما می ایستیم.

در فرانسه ادعای آزادی بیان زیاد مطرح می شود اما در واقع این موضوع بی اساس است زیرا این همه شاهد اذیت و آزار مسلمانان، منع حجاب در دانشگاه ها، ممنوعیت صحبت کردن درباره هولوکاست و.

هستیم.

جالب است وقتی افرادی مانند روژه گارودی درباره هولوکاست سخنی به زبان می آورند محکوم و مجازات می شوند، در حالی که آنها ادعای آزادی بیان دارند.

طی چند روز گذشته ما در اینستاگرام مطالبی علیه مکرون و هولوکاست منتشر کردیم و همه این صفحات بسته و پست ها حذف شد.

اینها نشانه عدم آزادی بیان در غرب است.

داعش در غرب شکل گرفت و خودشان هم به راه اندازی داعش اعتراف کردند اما همین ها مسلمانان را به تروریست متهم می کنند جالب است پدیده ای به عنوان داعش در غرب شکل می گیرد و آن را مسلح می کنند و حتی خودشان به راه اندازی داعش اعتراف می کنند تا جایی که خانم کلینتون خودش این را رسماً اعلام می کند و یا در مناظرات انتخابات آمریکا مطرح می شود که داعش توسط دولت اوباما به وجود آمد.

اما در حالی که چنین اتفاقاتی را شاهد هستیم آنها مسلمانان را به تروریست متهم می کنند.

هنگامی که ساموئل پتی در فرانسه به قتل رسید می گویند او تجسم اراده برای آزادی است و اسلام گرایان شکست می خورند آنها کل جهان اسلام را خطاب قرار می دهند و نمی گویند مسلمانان افراطی جنایت کردند.

حتی بوش هم می گفت یا مسلمان ها تروریست هستند یا همه تروریست ها مسلمان هستند.

از طرفی فرانسوی ها موضوع مقابله با جمهوری اسلامی را بعد از پیروزی انقلاب در دستور کار قرار دادند زیرا از گسترش انقلاب اسلامی وحشت داشتند، آنها در جریان جنگ تحمیلی در کنار صدام حضور داشتند و هواپیماهای میراژ و انواع مهمات را در اختیار صدام می گذاشتند.

این مقابله ها تا امروز هم ادامه دارد و وقتی اثرات اسلام را در دنیا جدی می بینند در موضع ضعف قرار گرفته و راه مقابله را هتاکی می دانند.

وقتی کوفی عنان جایزه ای با نام یک جنایتکار صهیونیست راه انداخت سال  2009 وقتی نشریه دانمارکی 12 طرح موهن را به چاپ رساند در آن مقطع همه دنیا جلوی آنها ایستاد.

در جمهوری اسلامی هم موضوع هولوکاست مطرح شد و در این راستا مسابقه جهانی با موضوع هولوکاست به راه انداختیم.

وقتی نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر (ص) اهانت کرد آنجا هم هولوکاست دوم را رقم زدیم که باعث خشم آنها شد و اینها نشان داد که رد صهیونیسم در پشت همه این ماجرا هاست، زیرا شخصی به نام رانان لوری با حمایت کوفی عنان مسابقه ای در همین زمینه به راه انداخت و نام مسابقه را هم جایزه رانان لوری گذاشتند.

او شخصی است که در سایت شخصی اش عکسی با لباس نظامی انگلیس در سال 1948 منتشر کرده و می گوید: در حال فتح تل آویو.

عکس دیگر را هنگامی که با خانواده اش در تل آویو حضور دارند منتشر می کند.

او همچنین عکس دیگری از خودش با لباس نظامیان آمریکایی در جنگ ویتنام منتشر می کند.

حال سازمان ملل جایزه ای با نام او راه می اندازد تا به این وسیله بتواند به اسلام ستیزی و ایران هراسی بپردازد، البته این کار قطعاً راه به جایی نمی برد چون هنرمندان کاریکاتوریست انگیزه ای برای خلق آثار بر ضد مسلمانان ندارند.

اتحادیه اروپا، سازمان ملل و برخی نهادهای دیگر به حمایت از نشریه شارلی ابدو می پردازند و این که مکرون این حرف ها را می زنند هم به خاطر همین حمایت ها است اما برای اینکه فرانسه به مرکزی برای مقابله با مسلمانان تبدیل شود همه از جمله اتحادیه اروپا، سازمان ملل و برخی نهادهای دیگر به حمایت از نشریه شارلی ابدو می پردازند حتی همین شخص یعنی رالان لوری پس از حمله به شارلی ابدو می گوید من تا دو سال همه هزینه های این نشریه را می دهم.

این که مکرون این حرف ها را می زنند هم به خاطر همین حمایت ها است.

البته شارلی ابدو یک نشریه جنجالی زرد است و آنها پیامبران ادیان دیگر را هم مورد هجمه قرار می دهند.

چند سال قبل با یکی از کاریکاتوریست های بزرگ غرب صحبت می کردم، قصد داشتم با کاریکاتوریست های آن زمان مصاحبه کنم.

او به من گفت: به سراغ کاریکاتوریست های این نشریه نرو زیرا نشریه بسیار فاسد و مستهجن است.

در واقع در غرب این نشریه به همین عنوان مشهور است.

البته این ها برای جذب کاریکاتوریست های جهان روش های مختلفی دارند.

ابتدا با کاریکاتوریست ها ارتباط برقرار می کنند و به آنها عناوین مختلفی مانند جایزه صلح می دهند و در ادامه از آنها برای اهدافشان استفاده می کنند این اتفاق درباره یک کاریکاتوریست فلسطینی هم افتاد که اتفاقاً طرح های مختلفی علیه رژیم صهیونیستی کشیده بود.

اما او را دعوت کردند جایزه سفیر صلح به او اعطا کردند و از آن زمان تاکنون حتی یک طرح هم علیه صهیونیست ها کار نکرده است.

متاسفانه از کشورمان هم چند کاریکاتوریست به این صورت که جذب شده اند.

الان دیگر دوران بزن دررو نیست امروز وقتی مکرون می گوید دست از حمایت از اهانت ها بر نمی دارد این امکان را به ما می دهد که درباره هولوکاست کار کنیم الان دیگر دوران بزن دررو نیست و اگر یکی بزنند چند تا می خورند.

مسلمانان دنیا نمی گذارند و قطعاً با این اهانت ها غربی ها دچار مشکلات جدی می شوند.

موضوع تحریم کالاهای فرانسوی اتفاق خوبی است که در بین مسلمانان رخ داده البته ما انتظار داشتیم مسئولین کشورمان اقدامات جدی تری انجام دهند و حتی مجلس موضوع تحریم کالاهای فرانسوی را با قید سه فوریت مطرح کند اما هنوز اتفاقی نیفتاده است.

متأسفانه یکی از مشکلات ما فشارهای داخلی است.

بعد از برگزاری مسابقات هولوکاست از داخل فشارهای زیادی به ما آوردند و تسویه حساب من را با خانه کاریکاتور به دستم دادند و درب خانه کاریکاتور را هم بستند، همچنین وقتی اولین مسابقه هولوکاست را آغاز کردیم آقای زائری از روزنامه همشهری اخراج شد و به من هم گفتند اگر عنوان هولوکاست را از مسابقه برندارید اخراج می شوی و این تهدید را هم عملی کردند.

 
کلید واژه ها: اسلام - خبرگزاری فارس - اسلام ستیزی - اهانت - سازمان تبلیغات اسلامی - برگزار - کاریکاتور - پیامبر - خبرگزاری - تاریخ - تبلیغات اسلامی - سازمان تبلیغات - فارس - کاریکاتوریست - هنرهای تجسمی - تاریخ اسلام - اینستاگرام - حوزه هنری - مقدس - طباطبایی - رجبی - حضور - خبرنگار - پژوهشگر - اقتصادی - تبلیغات - سال قبل - مقابله - برنامه - فعالیت

آخرین اخبار سرویس:
تعبیر خواب قبر امام رضا ، گریه در حرم امام رضا و دیدن گنبد امام رضا در خواب

کمالوندی: عاملان ترور شهید فخری زاده به زودی به سزای خود خواهند رسید

وزیر کشور: شهدای دانش هسته ای گواهان صادقی بر پیشرفت و قدرت علمی دفاعی هستند

مسئولان امنیتی با عوامل شهادت شهید فخری زاده برخورد قاطع کنند

تعبیر خواب میوه خوردن ، با مرده و معنی میوه خوردن مرده در خواب چیست

مکانیزم ماشه چالش جدی بایدن برای بازگشت به برجام

رحمانی فضلی: جمهوری اسلامی ایران پاسخ کوبنده ای به تروریست های قاتل می دهد

ترور شهید فخری زاده اولین دستاورد رای آوردن بایدن است

وضعیت فعالیت ادارات لرستان در هفته پیش رو مشخص شد

پیام تسلیت وزیر خارجه یمن به ظریف

آرامشان نگذارید که آرامتان نمی گذارند!

مسببان ترور شهید فخری زاده در انتظار انتقام ملت ایران باشند

شهادت طلبی و ولایت مداری، رمز بقا و ماندگاری جمهوری اسلامی ایران است

هاشمی: ترور شهید فخری زاده لکه ننگی در کارنامه مدعیان دموکراسی است

پیام قائم مقام دبیر شورای نگهبان در پی ترور محسن فخری زاده

ببینید | واکنش زائران مزار شهید سلیمانی به خبر ترور و شهادت دکتر فخری زاده

واکنش های بین المللی به ترور دانشمند هسته ای ایران / النجباء: ترور «فخری زاده» بزدلانه بود

باز هم دشمنان ایران خوی ددمنشانه شان را نمایاندند

دستگاه های اطلاعاتی باسرعت عوامل ترورشهیدفخری زاده راشناسایی کنند

پیام تبریک و تسلیت در پی شهادت فخری زاده

سخن از مذاکره با دشمنی که ⁧‫دانشمند‬⁩ را با ⁧‫گلوله‬⁩ هدف قرار می دهد ذلت است

وزیر کشور: شهدای دانش هسته ای گواهان صادقی بر پیشرفت و قدرت علمی دفاعی هستند

وزیر خارجه یمن: ترور فخزی زاده نشان از عمق ترس دشمنان ایران دارد

هشدار فرمانده کل سپاه به عاملان ترور شهید فخری زاده | انتقام سخت در راه است

از دست دادن سرمایه های حقیقی نتیجه مذاکره با ایادی استکبار

گزیده روزنامه های 8 آذر 1399

استکبار جهانی با ریختن خون دانشمندان اوج خباثت خود را نشان می دهد

آیت الله حسینی بوشهری: مسئولین مطرح کردند که پاسخ کوبنده ای خواهند داد ولی ممکن است تحقق آن کمی زمان بر باشد

تصاویر | دختران نجار شیرازی؛ همتی ستودنی در تولید

شهادت محسن فخری زاده؛ ولایتی: ترور کوردلانه و ناجوانمردانه فخری زاده دشمنی بدخواهان ملت ایران را برملا کرد

محسن فخری زاده دانشمند هسته ای بود؟ | فعالیت های شهید با مسائل هسته ای ارتباط داشت؟

اینفوگرافیک | کدام دانشمندان ایرانی در سال های اخیر ترور و به شهادت رسیده اند؟

4 ترور و انفجار مهمی که در جمعه اتفاق افتاد

دادستان کل کشور: جنایتکاران به اهداف پلید خود نخواهند رسید

فرمانده کل سپاه: قطعاً عاملان این جنایت بزرگ مجاهد مجازات خواهند شد

مکانیزم ماشه چالش جدی بایدن برای بازگشت به برجام

تجمع مقابل نهاد ریاست جمهوری در پی ترور فخری زاده

ابوالفضل فاتح: با هر میزان تفاوت سیاسی همه ما در برابر این توطئه ها متحد و استوار خواهیم ایستاد

النُجَباء عراق: ترور شهید فخری زاده بزدلانه بود

41 سال تهدید و ترور نتیجه عکس داده/پی گیری ابعاد ترور کوردلانه شهید فخری زاده

شرکت های دانش بنیان داخلی پیشتاز در تأمین تجهیزات ترمینال جدید فرودگاه کیش

نخستین گزارش از محل ترور دانشمند ایرانی

ضرورت تجهیز مکان های اسکان اضطراری در لرستان

شهادت دکتر محسن فخری زاده؛ پیام تسلیت آیت الله آملی لاریجانی و محسن رضایی

عاملان حرکت مزورانه ترور شهیدفخری زاده پاسخ کوبنده دریافت می کنند

دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی با سرعت عوامل ترور شهید فخری زاده را شناسایی کنند

متهم ردیف اول ترور دانشمند ایرانی به روایت یک اصلاح طلب /درخواست قالیباف از نهادهای امنیتی /تاثر و ناراحتی عباس عبدی از شهادت محسن فخری زاده

از جاماندگان سهام عدالت تا قاچاق گوسفند از مرزهای خوزستان به عراق

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم: به زودی جهانیان شاهد شعله های آتش انتقام در حیفا خواهند بود

پیام وزیر کشور در پی ترور شهید «فخری زاده»

پیام تسلیت وزیر اقتصاد در پی شهادت محسن فخری زاده

دلیل به کار بردن عنوان «دانشمند هسته ای» برای شهید محسن فخری زاده؟ وزیر دفاع پاسخ داد

پیام قائم مقام دبیر شورای نگهبان در پی ترور محسن فخری زاده

جهاد اسلامی: ایران بهای ایستادگی در کنار فلسطین و دفاع از حق مقاومت را می پردازد

پیام تسلیت جامعه روحانیت در پی درگذشت مدیر داخلی این تشکل سیاسی

پیام نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده

النُجَباء عراق: ترور شهید فخری زاده بزدلانه بود

جملات کوتاه و زیبا درباره خداوند

بررسی چرایی ترور دانشمندان هسته ای

حزب الله: ترور شهید فخری زاده جزیی از جنگ علیه ایران است

برگشت بیش از 2200 خودرو به شهر های مبدأ توسط پلیس قم

واکنش حزب الله به شهادت فخری زاده؛ ایران به این جنایت پاسخ می دهد

پیام رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت ترور دانشمند ایرانی

خاطرات نماینده رهبر انقلاب در نیروی قدس سپاه روی کاغذ می آید

توصیه عارف در پی شهادت دانشمند هسته ای

ضرورت تجهیز مکان های اسکان اضطراری در لرستان

عاملان جنایت ترور شهید فخری زاده مجازات خواهند شد

آیا فعالیت های شهید فخری زاده با مسائل هسته ای ارتباط داشت؟

ببینید | آیا فعالیت های شهید فخری زاده با مسائل هسته ای ارتباط داشت؟

رستمی شهادت مجاهد عرصه جهاد علمی را تسلیت گفت

باید نیم قرن تلاش کنیم تا شهید فخری زاده دیگری تربیت شود

تروو فخری زاده ثابت کرد دشمنان ایران در پی انهدام زیرساخت، فناوری ها و پژوهش های علمی ایران هستند

ویدیو| گلزنی رامین رضاییان برای الدحیل مقابل الخریطیات

انصارالله یمن ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد

از همه ظرفیت ها برای پبگیری ترور شهید فخری زاده استفاده می کنیم

تجمع مقابل نهاد ریاست جمهوری در پی شهادت ترور فخری زاده

پیام دانشگاهیان استان اردبیل در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده

استکبار جهانی با ریختن خون دانشمندان اوج خباثت خود را نشان می دهد

واکنش دبیرکل حزب اتحاد ملت به ترور محسن فخری زاده

تغییر چهره «سولان» به همت «امام روستا»/ «عمو روحانی» و اعتمادی که غوغا می کند...

شلاق خوردن کارگر درخواست چه کسی بود؟

استکبار جهانی با ریختن خون دانشمندان اوج خباثت خود را نشان داد

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور: انتقام سخت و پشیمان کننده برای طراحان و مسببان و مباشران این واقعه دردناک مورد انتظار عموم ملت ایران است

ترور «فخری زاده» ادامه مسیر ترور شهید «قاسم سلیمانی» است

تاکید رییس مجلس بر شناسایی مجازات عوامل ترور محسن فخری زاده

پیام مجمع نمایندگان اصفهان در پی ترور شهید «فخری زاده»

عاملان حرکت مزورانه ترور شهیدفخری زاده پاسخ کوبنده دریافت می کنند

شهادت فخری زاده درس عبرت برای کسانی است که به سردمداران دشمنان ایران دل خوش و امیدوارند

حدادی: ترور فخری زاده بار دیگر ذلت و خواری نظام سلطه را نشان داد

اطلاعیه سپاه حضرت ولیعصر(عج) بمناسبت شهادت شهید فخری زاده

دولت باید موضعی عملی در برابر ترور «فخری زاده» بگیرد

واکنش سخنگوی دولت به شلاق خوردن یک کارگر

واکنش ها به شهادت شهید فخری زاده و پیام به عاملین ترور یکی از دانشمندان رده بالای کشور

فیلم | شفاعت خواستن شهید حاج قاسم سلیمانی از شهید فخری زاده

بسیج دانشجویی دانشگاه بقیه اللّه (عج) ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد

آیا فعالیت های شهید فخری زاده با مسائل هسته ای ارتباط داشت؟

ترور شهید فخری زاده نتیجه اقدامات جریان غرب گرا است

استکبار جهانی با ریختن خون دانشمندان اوج خباثت خود را نشان داد

پیشنهاد یک تحلیل گر برای نخستین پاسخ به ترور شهید فخری زاده

پیام سیدحسن خمینی در پی ترور شهید محسن فخری زاده

وقتی اینستاگرام کاریکاتور های مکرون را حذف می کند/ حمایت کوفی عنان از اسلام ستیزی

وقتی اینستاگرام کاریکاتور های مکرون را حذف می کند/ حمایت کوفی عنان از اسلام ستیزی