مطالب مرتبط:
علمای شیعه افغانستان اظهارات اسلام ستیزانه مکرون را محکوم کردند
اظهارات مکرون با هدف خدشه دار کردن چهره نورانی اسلام بود
اظهارات ضد اسلامی مکرون
سازمان لیگ اظهارات ماکرون را محکوم کرد
اهداء جایزه بنیاد فرهنگی البرز به نخبه سمنانی 
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 9 آبان 1399 ساعت 13:002020-10-30سياسي

تشکل های فرهنگی البرز اظهارات موهن مکرون را محکوم کردند


ایرنا - نهادهای انقلابی و تشکل های مختلف فرهنگی - مذهبی و دانشگاهی استان البرز با صدور بیانیه هایی، توهین حقیرانه مکرون رییس جمهوری فرانسه به ساحت والا و آسمانی پیامبر اعظم (ص) را محکوم کردند.

- " کرج - ایرنا - نهادهای انقلابی و تشکل های مختلف فرهنگی - مذهبی و دانشگاهی استان البرز با صدور بیانیه هایی، توهین حقیرانه مکرون رییس جمهوری فرانسه به ساحت والا و آسمانی پیامبر اعظم (ص) را محکوم کردند.

در روزهای اخیر با اقدامات زشت و سخنان گستاخانه رییس جمهور فرانسه در حمایت از انتشار تصاویر موهن از حضرت محمد(ص) موجی از نفرت و انزجار علیه امانوئل مکرون و کشور فرانسه در جهان اسلام ایجاد شده است، به طوریکه نه تنها ایران و دیگر کشورهای مسلمان در قبال این حرکت گستاخانه رییس جمهور فرانسه واکنش نشان دادند بلکه برخی از کشورهای غیرمسلمان نیز این حرکت شنیع را محکوم کردند.

برهمین اساس نهادهای انقلابی و تشکل های فرهنگی - مذهبی و دانشگاهی استان البرز این سخنان توهین آمیز را ستیز با ارزش های الهی دانستند و به این سخنان نابخردانه رییس جمهوری فرانسه پاسخ کوبنده دادند.

سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در بیانیه خود آورده است: باردیگرشاهد توهین وقیحانه به پیامبر عظم الشان اسلام هستیم و این اقدام نابخردانه خشم مسلمانان جهان را بر انگیخته است.

این اسلام ستیزان با اقدامات ناجوانمردانه گاه با اهانت از راه کشیدن کاریکاتور اهانت آمیز علیه پیامبر رحمت (ص)، گاه با توهین به قرآن کریم و این بار اهانت رییس جمهور فرانسه نسبت به رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) بار دیگر عجز وناتوانی خود را در مقابل دین کامل اسلام نشان دادند ودل ملت مسلمان را جریحه دار کردند که این امر ناپسند تنها نشانگر نا توانی در عقل است.

این بی شرمان در حالی حرف از آزادی بیان می زنند که اسلام دین برابری وآزادی و برادری است که هیچ توهین و اهانتی در آن جای ندارد و سراسر عطوفت و مهربانی است که پیامبر اسلام خود پیام صلح و مهربانی ورحمت است.

قطعا دشمنان در تلاش هستند تا با چنین رفتارهای موهن و غیراخلاقی و غیرانسانی چهره ای غیرحقیقی از اسلام واقعی به جهانیان نشان دهند اما امروزه به برکت مقاومت اسلامی در اقصی نقاط جهان و دستاوردهای جبهه مقاومت و صدور انقلاب اسلامی به جهان شاهد هستیم تیغ تیز اسلام ستیزی و اسلام هراسی صهیونیست ها و استکبار جهانی در دنیا کند شده است و مردم دنیا تصوری غیر از آنچه رسانه های موهن و ستیزه گر و بی اخلاق غربی تلاش می کنند نشان دهند، از دین اسلام دارند.

سازمان بسیج دانش آموزی سپاه استان البرز نیز در محکومیت این توهین حقیرانه به ساحت والا و آسمانی پیامبر اعظم (ص) در بخشی از بیانیه خود آورده: این عمل شنیع بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی با احساس درماندگی در مقابل موج عظیم خدا خواهی و توجه به ارزش های اسلامی و نیز بیداری ملت ها درصدد است تا با اهانت و هتاکی و راه اندازی جنگ روانی خباثت آمیز، زمینه یک بازی بزرگ برعلیه جهان اسلام را فراهم آورد.

اهانت به ساحت مقدس پیامبر وکتاب آسمانی قرآن در واقع جنگ با خدا و دشمنی با تمام ادیان آسمانی است که برگ دیگری برکارنامه سیاه اسلام ستیزان به بن بست رسیده غرب خواهد افزود.

سازمان بسیج فرهنگیان استان البرز نیز در بیانیه خود آورده است: ما قاطبه فرهنگیان بسیجی استان البرز ضمن محکوم کردن این اقدام زشت ، اعلام میداریم این اقدامات خفت بار که بخشی از برنامه اسلام ستیزانه آمریکای مستکبر و صهیونیست بین الملل میباشد ، هیچ تاثیری در مسیر پویای اسلام ناب محمدی (ص) نداشته و بلکه روز به روز موجب عظمت اسلام و مسلمین و درخشندگی پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) خواهد بود .

این اقدامات رذیلانه و وادار نمودن شیوخ مرتجع عرب به عادی سازی روابط با رژیم کودک کش ، غاصب و جعلی اسراییل نمیتواند جرثومه ظلم و فساد را از اضمحلال و سقوط نجات بخشد.

سازمان بسیج دانشجویی استان البرز نیز در بیانیه خود اعلام کرده است که استنکاف حکام غربی بخصوص رییس جمهور ملحد فرانسه از محکومیت این عمل قبیح و زشت بنام دفاع از آزادی بیان بار دیگر نقاب از عناد و لجاجت آنان در دشمنی با حق و حقیقت کنار زد،همان ها که دم از حقوق بشر میزنند و به اسم حقوق بشر مطامع حیوانی خود را دنبال میکنند، اما باید از آنان پرسید که پرسش سوال در مورد هولوکاست نیز شامل این آزادی بیان هست؟و یا جرم محسوب شده و مجرم مستحق گیوتین های قرن شانزدهمی فرانسه است؟! اما باید دانست مدعیان آزادی بیان زمانی شروع به حمایت از تخریب و تمسخر چیزی می کنند که یقین دارند به زودی با آن رو به رو خواهند شد.

این شیوه مشرکان است که پیامبران را مسخره کنند.

البته مبارزه بر علیه اسلام خواهی، دقیقٱ از همان زمان قوت گرفت که مردی از دیار خمین و از سلاله پاک حضرت محمد مصطفی (ص)، خلوتگاه شیاطین ظلمت و عدم را بر هم زد و دنیایی بدون کفر و شرک را ترسیم نمود.

از وزارت امور خارجه و شخص جناب ظریف خواهان واکنشی مناسب به دور از محافظه کاری های پرتکرار بی مورد در برابر این هتاکی هستیم.

بی تردید پاسخ های گذشته در برابر وقایع گذشته بی اثر بوده که همچنان شاهد تکرار این دست گستاخی ها هستیم.

انتظار می رود واکنش دستگاه دیپلماسی کشور واکنشی شایسته در قامت جمهوری اسلامی در دفاع از مقدسات اسلامی باشد اعضای کانون های بسیج حقوقدانان استان البرز نیز در محکومیت توهین حقیرانه مکرون رییس جمهور فرانسه به ساحت والا و آسمانی پیامبر اعظم (ص) آورده است: توهین بی شرمانه امانوئل مکرون رییس جمهور حقیر فرانسه به ساحت آسمانی، والا و خدشه ناپذیر پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) بار دیگر ذات پوشالی حقوق بشر غربی و بی فضیلتی و جهل مرکب قاطبه حاکمان خودشیفته حکومت های مغرب زمین را بر ملت های آزاده جهان ثابت کرد.

آزادی بیان، آزادی توهین نیست.

آن هم توهین به پناهگاه معنوی بیش از یک میلیارد و 700 میلیون انسان در کره خاکی.

در واقع، آزادی بیان سلاحی مزورانه و ابزاری در دست حاکمان خودخواه و نادان برخی کشورهای غربی همچون فرانسه است تا از آن در راستای گسترش مطامع نفسانی و سلطه فرهنگی و سیاسی بر کشورها و ملت های غیر وابسته استفاده کنند.

بی تردید فروکاستن آزادی بیان به توهین حقیرانه به مقدس ترین چهره های هستی یعنی پیامبران الهی به خوبی مبانی ماتریالیستی و غیر اخلاقی و همچنین حقیقت غیر انسانی نظام های حقوقی و سیاسی کشورهای به اصطلاح دموکراتیک؟! همچون فرانسه را آشکار و رسوا می سازد.

روحانیون سازمان بسیج طلاب سپاه استان البرز نیز در بیانیه محکومیت توهین حقیرانه مکرون اعلام کرده است: اباجهل ها در هر عصر و زمانه ای برای ظاهر نشدن چهره ی زشت و کریه حیوانی شان خود را در سایه ی توهین و استهزاء خوبان پنهان می کنند.

و امروز، در سرزمین مدعیان دروغین حقوق بشر، مهد آزادی و دموکراسیِ غربی از لسان امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه، بغض و دشمنی ای که سالها است در وجودشان غلیان می کند را به اسلام و مسلمین ظاهر کرده اند تا چشم و گوش ها را متوجه چیزی جز جنایات و ظلم های خود کنند و با اهانت به ساحت مقدس أشرف کائنات خاتم الأنبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) قلب مسلمانان جهان را به درد آورده اند.

اساتید، روحانیون و طلاب بسیجی استان البرز، این حرکت رذیلانه، ضد انسانی و ضد اخلاقیٍ اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)توسط رییس جمهور فرانسه را محکوم می کنند.

امید است در سایه انسانیت و آزادی، این فضای منفور و مشمئز کننده ای که با چنین اقدامات اهانت آمیزی لکه ی ننکی بر دامان پاک انسانیت و آزادگی هستند جای خود را به صلح و احترام و دوستی بین تمام انسان های آزاد و آزاده دهد.


کلید واژه ها: رییس جمهور - رییس جمهوری فرانسه - رییس جمهور فرانسه - فرانسه - پیامبر اعظم - رییس جمهوری - استان البرز - جمهور - محکوم - مکرون - فرهنگی - رییس - البرز - انقلابی - کشورهای مسلمان - امانوئل مکرون - مسلمان - کشور - بیانیه - تشکل - پیامبر - جمهوری - مذهبی - مختلف - استان - توهین - ایرنا - جهان اسلام - صدور - اظهارات

آخرین اخبار سرویس:
کرونا با گیاهان دارویی درمان نمی شود

معاونت توسعه منابع انسانی تعیین تکلیف شود

تصویب کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در مجلس

آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تهران مشاهده نشده است

کلیات طرح دوفوریتی «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها» تصویب شد|طنین شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» در صحن مجلس

واکسن ایرانی کرونا تا خرداد 1400 آماده است

پادکست | فرازی از قضاوت های حضرت علی(ع) در کتاب شوشتری

تنفس نیم ساعته مجلس برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی

بازداشت معاون سابق شهرداری شهریار

آیا طرح مجلس امکان لغو تحریم ها را فراهم می کند؟

نماینده مهریز: فرصت دو ماهه هم برای اروپاییان زیاد است

طنین مرگ بر آمریکا در مجلس

درخواست سفیر ایران در ژنو برای واکنش قاطع سازمان ملل به ترور شهید فخری زاده

کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها تصویب شد

تصاویر| نخستین جلسه دادگاه پوری حسینی

نهضت جنگل یک قیام ملی و میرزاکوچک یک قهرمان ملی است

لایحه بودجه 1400 فردا تقدیم مجلس می شود

کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها تصویب شد

تنفس نیم ساعته مجلس برای رعایت پروتکل های بهداشتی

کلیات طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها» تصویب شد

بیانیه 19 کشور عضو سازمان ملل در وین در محکومیت تحریم های یکجانبه

تنفس نیم ساعته مجلس برای رعایت پروتکل های بهداشتی

دشمن بداند بازی یک طرفه پایان یافته است

پایان جعل مدارک تحصیلی و صرفه جویی در زمان از مزایای سامانه الکترونیکی تأییدیه تحصیلی

پشت پرده دختر بی حجاب شهید فخری زاده در کانادا /عکس

با محرومین مانند جنایتکاران و خلافکاران برخورد نکنید/ جست وجو کنید که چرا در دولتی اسلامی محرومیت به وجود آمده/ جامعه محروم سرکش می شود؛ آیت الله مسعودی خمینی در گفت وگو با شفقنا

کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها تصویب شد

لایحه بودجه فردا تقدیم مجلس می شود

ادامه تعطیلی ها شنبه مشخص می شود/ صعود کرونا در 23 شهرستان

استخدام کارگر شیشه کار در شرکت آرمان شیشه - تهران

وزیر آموزش و پرورش: «پایان جعل مدارک تحصیلی» از مزایای سامانه الکترونیکی تاییدیه تحصیلی است

کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در مجلس تصویب شد

یک مسئول ارشد دیگر دولت ترامپ استعفا داد

رییس کل دادگستری فارس: مصوبات ستادهای مدیریت کرونا لازم الاجراست

کلیات طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها» تصویب شد

نباید در زمین بازیِ صهیونیست ها بازی کرد

مشاوره حقوقی آنلاین/ کمک نکردن به فرد در معرض خطر جرم است؟

طنین مرگ برامریکا درمجلس

جانشین وزیر دفاع: در حوزه مقابله با فریب های الکترونیکی دشمن به فناوری های نوینی دست یافتیم

قالیباف: نمایندگان 130 پیشنهاد برای اصلاح طرح لغو تحریم ها ارائه کرده اند

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی

نهضت جنگل یک قیام ملی و میرزاکوچک یک قهرمان ملی است

استخدام کارآموز با پروانه وکالت جهت کار در موسسه حقوقی

کسی از حقوق سهامداران حقیقی بورس دفاع نمی کند/ تلاش برای صاحب نفوذ شدن «حقیقی ها»

معرفی موسسه پژوهشی مدیر تز

تیم رسانه ای بایدن «زنانه» شد +تصاویر

آموزش و پرورش مکلف به اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان فعال در سال 99 شد

برنامه ریزی برای ایجاد آمادگی انتقال واکسن کووید 19 به کشور

آیا فقط در ایران هتل بیمارستان داریم؟

آموزش و پرورش مکلف به اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان فعال در سال 99 شد

وزیر خزانه داری بایدن معرفی شد

نماینده منجلس: باور ما این است که باید راه نفوذ را بست، یک روز مهلت دادن به دشمن در شان و شایستگی مجلس یازدهم نیست

قانون حمایت از معلولین هم تاکنون دردی از آنها را دوا نکرده است!/ اکثر وعده های مسئولین در حد شعار باقی مانده است

آشنایی با مساجد جهان-23|«مسجد جامع الجزیره»

تصویب کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها

لایحه بودجه 1400 فردا تقدیم مجلس می شود

حمله مشاور سابق احمدی نژاد به ظریف!

مجلس وارد تنفس شد

برگزاری هیأت در خانه شهدا/ امشب مهمان خانواده شهید علی محمدی هستیم

پدرسالار کیست؟

برخی به دنبال تبدیل دانشگاه فرهنگیان به مرکز آموزش ضمن خدمت هستند

نامه ایران به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل در پی ترور شهید فخری زاده

ارزیابی، انتخاب و زمان بندی ساخت خیابان های شهری با رویکرد یکپارچه

آموزش و پرورش مکلف به اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان فعال در سال 99 شد

آغاز شناسایی افراد مبتلا به کرونا با کارت ملی در گیلان؛ «مراسم عروسی» در شرایط فعلی «قتلگاه» است

فردا؛ تقدیم لایحه بودجه 1400 به مجلس

رییس کل دادگستری فارس: مصوبات ستادهای مدیریت کرونا لازم الاجراست

کلیات طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت حقوق ملت ایران» تصویب شد

مجلس دیگر نمی خواهد در حاشیه باشد/ نمی گذاریم پشت اتاق های در بسته قانون تصویب شود

طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها تصویب شد

استخدام چرخکار آقا در یک کارگاه قالیشویی در البرز

توقف سانتریفیوژها و تعطیلی کارخانه ها محصولات برجام است

معاون سابق اتاق بازرگانی ایران: قرارداد 25 ساله ایران و چین، نقش کشورمان را در جاده ابریشم جدید بیشتر می کند

آخرین خبر ها از نشست اوپک

کاهش جمعیت کیفری زندان ها در آذربایجان غربی با غربالگری زندانیان و استفاده از مجازات های جایگزین حبس

تجمع دانشجویان مقابل مجلس به منظور محکوم کردن ترور شهید فخری زاده

مجلس کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را با 251 رأی تصویب کرد

استخدام کارآموز تولید محتوا در یک شرکت تبلیغاتی معتبر در اصفهان

هوشیاری در برابر دشمنان

تصویب کلیات طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها

لایحه بودجه فردا تقدیم مجلس می شود

شوخی معاون رییس جمهوری با خودروسازی یا مانور انتخاباتی!؟

استخدام بازاریاب و ویزیتور در زونر با حقوق توافقی و مزایا در اصفهان

عضو شورای شهر: بلیت مترو باید به تدریج گران شود

کلیات طرح دوفوریتی «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها» تصویب شد|طنین شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» در صحن مجلس

نمایندگان با کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریمها و صیانت از حقوق ملت ایران موافقت کردند

رایزنی مجلس با دولت برای افزایش حداقل 40 درصدی حقوق کارگران

بزرگداشت سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه دین و سیاست

شهادت فخری زاده صدها جوان دانشمند پرورش می دهد

تایید پیروزی جو بایدن در ایالت «ویسکانسین»

نایب رییس کمیسیون حقوقی مجلس: زندانی کردن محکومان مهریه ممنوعیت شرعی دارد/ مجلس زندان نرفتن بدهکاران مهریه را دنبال می کند

مشکل آبگرفتگی در بندر امام خمینی (ره)

اجرای طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا در کرمان

نماینده منجلس: باید راه نفوذ را بست/طرف های غربی به تعهدات برجامی عمل نکردند

تصویب کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها

احتمالات جدی برای منشأ بوی مرموز در تهران

هشدار فلاحت پیشه درباره عواقب بین المللی طرح مجلس برای لغو تحریم ها

آغاز واگذاری پرونده های مددجویی به مراکز مثبت زندگی در یزد

هفتمین همایش ملی عصای سفید برگزار می شود

سـواد رسـانـه ای در عـصر کـرونـا

تشکل های فرهنگی البرز اظهارات موهن مکرون را محکوم کردند

تشکل های فرهنگی البرز اظهارات موهن مکرون را محکوم کردند