مطالب مرتبط:
نمایش 30 فیلم در آخرین روز برگزاری جشنواره بین اللملی فیلم های کودکان
آغاز برگزاری مراسم اختتامیه سی سومین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان
کودکان «بنت» سیستان و بلوچستان به تماشای جشنواره فیلم کودک نشستند
برندگان سی و سومین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی شدند
درخشش خورشید در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 3 آبان 1399 ساعت 07:052020-10-24فرهنگي

برگزاری مجازی جشنواره فیلم های کودکان الگویی برای تغییر سبک ارتباطی با مخاطبان


ایرنا- سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان اصفهان به صورت مجازی به اعتقاد شماری از هنرمندان می تواند سرآغاز تغییر سبک و مدل جدیدی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در کشور محسوب شود که تحقق این مهم از ضرورت های شرایط کرونایی است.

- " اصفهان- ایرنا- سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان اصفهان به صورت مجازی به اعتقاد شماری از هنرمندان می تواند سرآغاز تغییر سبک و مدل جدیدی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در کشور محسوب شود که تحقق این مهم از ضرورت های شرایط کرونایی است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، هر ساله نصف جهان شاهد برگزاری جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان است و امسال بیماری کرونا باعث شد مسئولان امر در برگزاری این جشنواره تردید داشته باشند و یا حتی آن را به سال بعد موکول کنند که پس از بررسی های صورت گرفته و طی جلسات متعدد مسئولان سینمایی کشور با مسئولان شهری و استانی اصفهان این جشنواره به شکل مجازی و به شکل خیلی محدود فیزیکی برگزار شد.

برخی از صاحبنظران امر تاثیر اجرای مجازی این رویداد فرهنگی بین المللی چندان مطلوب ندانسته اما شماری از دیگر نیز با توجه به ضرورت تغییر سبک زندگی در دوران کرونا ، این متد اجرا را در نوع و نگرش رفتارهای مربوط حوزه فرهنگی و هنری کشور بسیار تاثیر می دانند که بر نهادینه سازی این متد به ویژه در نسل های کودکان و نوجوانان تاکید دارند.

با این حال شیوع گسترده کرونا در جهان و کشورمان بسیاری از ساختارهای اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را با مشکل مواجه کرد و از آغاز شیوع این ویروس از اواخر سال 98 و ایجاد مشکلات فراوان برای بخش های مختلف بتدریح مردم پذیرفتن که راه مقابله با این ویروس منحوس تغییر سبک زندگی است که این راهبرد را باید هرچه زودتر در جوامع نهادینه کرد که برگزاری این جشنواره به شکل مجازی فرصت و افق جدیدی را برای همه بخش ها فراهم آورد تا از آن بهره برد.

این نوع برگزاری جشنواره در سه بستر فضای مجازی برای نخستین بار نوید برگزاری یک جشنواره کامل متفاوت را به علاقمندان هنر سینما داد، فضایی که به اعتقاد کارشناسان می تواند تجربه و فصل جدیدی را در برگزاری رویدادهای هنری رقم بزند.

سی و سومین جشنواره فیلم افق تازه ای را در سینمای ایران باز کرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی گفت: دست اندرکاران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فرصتی را پدید آورند تا سینمای ایران نگاهی به افق تازه داشته باشد از اینرو از تمامی دست اندرکاران و همراهی این اتفاق بزرگ تشکر و قدردانی می کنم.

سید عباس صالحی بیان کرد: امسال سینمای کودک و نوجوان تحت فضای بیماری کرونا بود و جشنواره هم با این فضا در تماس و موضوعاتی از بیماری جهانی کرونا را در فضای جشنواره با عنوان فیلم هایی در زمینه کرونا روایت مشاهده کردیم و هم اینکه تحت تاثیر این فضا اتقافاتی که می تواند مبدایی برای تحولات تازه باشد رخ داد.

به گفته وی به نظر می رسد این تجربه جدید گرچه در یک تجربه تهدیدگونه پدید آمد اما فضایی فرصت ساز را برای سینمای ایران و هنر ایران پدید آورده است.

در همین پیوند سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امروز اولویتی بالاتر از سلامت مردم نیست و برای اینکه روحیه نشاط و شادابی مردم حفظ شود این جشنواره در بستر فضای مجازی برگزار شد.

محمدحسین محمدی فشارکی با بیان اینکه در زمان حاضر مباحث آموزشی دانش آموزان در فضای مجازی انجام می شود گفت: این موضوع نسبت به شرایط امروز بیماری کرونا قابل پذیرش است.

وی گفت: فضای برگزاری جشنواره فیلم های کودکان و نوجوان یک فضای همدلی است که به این رویداد هنری کمک می کند.

تجربه بزرگی برای کشور است سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان افزود: با توجه به همه مشکلات کرونا این جشنواره فیلم یک تجربه بزرگی در کشور است و مدل های جدیدی از اجرای فعالیت های فرهنگی در کشور را خواهیم دید.

وی تصریح کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی این تجربه می تواند فرصت باشد تا در یک فضای تازه یک درک عمومی و همدلی در قالب فرهنگی جامعه به وجود آید که پیش از این نبوده است.

وی با بیان اینکه جشنواره و سینمای کودک سال به سال تنوع بیشتر پیدا می کند، گفت: این تنوع و تازگی باعث رشد سینمای کودک می شود که قابل تقدیر است.

محمدی فشارکی با اشاره به اینکه امسال به لحاط کیفی و کمی تفاوت های زیادی با جشنواره های قبلی است که به دلیل بیماری کرونا است گفت: شاید اگراین بیماری نبود امروز شرایط به گونه ای دیگر رقم می خورد.

وی تصریح کرد: هر سالی که می گذارد در این جشنواره تجربه، تنوع و نگاه جامعه نسبت به مقوله کودک و نوجوان از رشد خوبی برخورداراست که شاید در گذشته سالیان قبل نگاه و توجهی که امروز به مقوله کودک و نوجوان است این شکل نبود.

وی گفت: این جشنواره و حضور کودکان و نوجوان به نوعی توجه نخبگان و افراد موثر جامعه و متولیان فرهنگی را جلب می کند که به مقوله کودک و نوجوان به طور اساسی و ویژه توجه شود که آینده فرهنگی کشور را تضمین کنیم.

محمدی تصریح کرد: امروز اگر می خواهیم نسل آینده پویا، تاثیرگذار و گفتمان ساز باشد باید به مقوله کودک و نوجوان آن گونه که شایسته است پرداخته شود تا بتوانیم میوه های آن را در آینده بچینیم.

وی افزود: اگر یک جاهایی در حوزه های فرهنگ دچار آسیب شدیم شاید بخشی به این دلیل است در مقاطعی آنگونه که شایسته است به مقوله کودک توجه نکردیم، بهترین زمان برای اقدام های تربیتی دوران کودکی و نوجوانی است که برگزاری جشنواره تلنگری است برای توجه همه نهادها و بخش های مردمی به مقوله کودکان و نوجوانان است.

الگوی فنی خوبی برای سایر جشنواره ها مرتضی ریحانی بازیگر، سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با ایرنا به برگزاری جشنواره برخط و مجازی فیلم های کودکان و نوجوانان اشاره و اضافه کرد: این رویداد هنری می تواند برای سایر جشنواره ها در بخش های مختلف یک الگوی فنی خوبی باشد.

وی افزود: برگزاری این جشنواره نشان داد با توجه به بیماری کرونا می شود با تدبیر عمل کرد که این رویداد فرهنگی نمونه ای بارز و مهمی در این زمینه است.

وی با اشاره به اینکه کودکان در این جشنواره همه در خانه فیلم می دیدند که قابل اهمیت است، افزود: وسعت این جشنواره برای کودکان همه ایران بود و در هر نقطه می توانستند از این ظرفیت آنلاین و مجازی به خوبی بهره ببرند که در نوع خود جدید بود.

این بازیگر با اشاره به اینکه حضور در سینما را نمی توان با دنیای مجازی مقایسه کرد افزود: ولی در شرایط بیماری کرونا راهی جز این نبود و باید به سینما با هر روشی توجه شود، این گونه از سینما مقوله بسیار مهمی است که در بخش فرهنگ کشور به آن توجه شود.

ریحانی با اشاره به نقش آموزش و پروش در تربیت نسل های آینده اظهارداشت: متاسفانه در آموزش و پروش به بخش پرورش توجه نمی شود و تنها مانده است که اهمیت و ارزش سینمای کودک در تربیت نسل های آینده است.

وی تصریح کرد: بهترین و موفق ترین راه فرهنگ سازی به خصوص برای کودکان در بخش های مختلف سینماست که با هیچ کلاس درسی قابل مقایسه نیست.

وحید پاکزاد کارگردان سینما در گفت و گو با ایرنا سبک جدید برگزاری جشنواره فیلم های کودکان و نوجوان را به شکل مجازی مغتنم شمرد و آن را اقدامی مهم در رویداد فرهنگی کشور برشمرد.

وی با بیان اینکه ممکن است تغییر مدل برگزاری یک جشنواره خطاهایی هم داشته باشد ابراز امیداوری کرد که جشنواره کودک و نوجوان بتواند در بحث ساخت فیلم و فرهنگ سازی برای کودکان رونق خود را داشته باشد و به سینمای کودک کمک کند.

ضرورت توجه به زیرساختهای موردنیاز در برگزاری جشنواره های مجازی این کارگردان سینما گفت: در موضوع برگزاری جشنواره های مجازی و برخط باید به زیر ساخت های موردنیاز همانند بستر اینترنت ، پهنای باند توجه کرد و آن را ارتقا داد تا دچار مشکل نشود.

وی با بیان اینکه اکنون در زیر ساخت های این عرصه با مشکلاتی رو به رو هستیم که امیدواریم این مشکلات در جشنواره های دیگر مرتفع شود.

پاکزاد که با فیلم داستانی سلیم در جشنواره کودک حضور دارد گفت: این جشنواره تنها رویداد فرهنگی و هنری بین المللی تخصصی کودکان و نوجوان در ایران است که امسال سبک جدید و تازه ای از آن را به صورت مجازی تجربه کردیم که پیش از ان در برخی از کشورهای اروپایی نیز تجربه شده بود.

وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره در این شرایط توسعه سینمای کودک است ، ادامه داد: به هر حال هر جشنواره با مخاطبان خود پویاست و به شکل مجازی مشخص نیست چه تعداد تماشاگر از فیلم ها استقبال می کنند.

وی همچنین به موضوع دانلود فیلم ها هم اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز باید مشکلات ان در جشنواره های مجازی حل شود تا به صاحب اثر آسیب نزد.

وی با بیان اینکه هیجان و اشتیاقی که در جشنواره های گذشته بود در برنامه های مجازی تجربه نشد افزود: امیدوارم با برطرف کردن نقاط ضعف به دنبال راهکارهای اساسی و راهبردی برای حل مشکلات جشنواره مجازی باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد هرچه زودتر بیماری کرونا ریشه کن شود تا جشنواره ها به صورت زنده،پویا و مردمی برگزار شود.

سرانجام پس از هفت روز سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شامگاه روز جمعه با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

جایزه "سیفژ در بخش بین الملل" جشنواره به فیلم فریتزی از کشور آلمان به کارگردانی رائف کوکوال و ماتیاس برون و جایزه "فیلم کوتاه پویانمایی" در بخش بین الملل به فیلم قدم یازدهم به کارگردانی مریم کشکولی نیا و جایزه معرفی برنده "فیلم کوتاه داستانی در بخش بین الملل" به فیلم روزه تابستانی به کارگردانی عبدنور زیان اعطا شد.

جایزه دستاورد هنری "فیلم های بلند سینمایی در بخش بین الملل" به فیلم لوپتو به کارگردانی عباس عسگری، جایزه بخش بهترین بازیگر این بخش به فیلم خورشید به بازیگری روح الله زمانی و جایزه بهترین فیلمنامه به فیلم آن سوی رودخانه به آرویند سیواکومارون اعطا شد.

پروانه زرین و دیپلم افتخاری جایزه بخش "بهترین کارگردانی بخش بین الملل" به فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی اعطا شد که جایزه خود را به جامعه حوزه سلامت و پرستاران و پزشکان تقدیم کرد.

پروانه زرین و جایزه بهترین فیلم در بخش بین الملل و فیلم های بلند سینمایی به فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی و امیر بنان و جایزه ویژه هیات داوران در بخش بین الملل به فریدون نجفی برای فیلم بچه گرگ های دره سیب اعطا شد.

پروانه زرین "هیات داوران کودک و نوجوان در بخش بین الملل" به فیلم فریتزی به کارگردانی رائف کوکوال و دیپلم افتخار بخش "کرونا روایت" به فیلم ملاقات آخر به کارگردانی محمد مهدی فکریان اعطا شد.

جایزه ویژه "دبیر جشنواره" به حسین قناعت برای فیلم سلفی با رستم، رقیه توکلی برای کارگردانی فیلم سینمایی مهران و محمد حسین صادقی برای تهیه و تولید فیلم پویانمایی لوپتو و دیپلم افتخار بهترین فیلم بخش "وب سری" به علی درخشی کارگردان مجموعه کووید 19 اهدا شد.

پروانه زرین و دیپلم افتخار و جایزه بخش "فیلم های کوتاه پویانمایی" به موضوع پیوند با طبیعت و دوستی با حیوانات بر تکنیک خلاقانه به مریم کشکولی نیا کارگردان فیلم قدم یازدهم اهدا شد.

پروانه زرین و دیپلم افتخاری "فیلم کوتاه داستانی" به رضا نجاتی کارگردان فیلم شوفر و به دلیل توجه به حق آموزش، پروانه زرین "فیلم بلند داستانی" به محمد صالحی نژاد کارگردان فیلم پیله و پروانه و دوربین طلایی و جایزه ویژه یونیسف در بخش فیلم های بلند و کوتاه و پویا نمایی به دلیل پرداختن به موضوع مهم کودکان کار به کارگردان پویا حیدری اوره به فیلم بعد ازاتفاق اهدا شد.

پروانه زرین "بهترین دستاورد فنی و هنری در بخش سینمای ایران" به کیوان مقدم طراح صحنه فیلم سینمایی خورشید و پروانه زرین و دیپلم افتخاری بخش "بهترین بازیگر" به دلیل بازی صمیمانه و باورپذیر به محمدرضا عالی ور فیلم بچه گرگ های دره سیب اهدا شد.

به دلیل نگاه انسانی و توجه ویژه به آرامش و زندگی صلح آمیز کودکان پروانه زرین "بهترین فیلمنامه" به فریدون نجفی فیلمنامه نویس و کارگردان فیلم سینمایی بچه گرگ های دره سیب اهدا شد.

جایزه هیات داوران "زاون قوکاسیان" به دلیل نگاهی متفاوت و اثرگذار به زندگی کودکان کار و نقش آموزش در زندگی آن ها پروانه زرین به فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی اهدا شد.

به دلیل نگاه قدرشناسانه به دوران دفاع مقدس پروانه زرین و دیپلم افتخاری "شهید بهنام محمدی" به رقیه توکلی کارگردان فیلم سینمایی مهران اهدا شد.

به دلیل توجه به امنیت کودکان بدون نظر گرفتن ملیت، رنگ و نژاد پروانه زرین "بهترین کارگردان" به مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی خورشید اهدا شد.

به دلیل توجه به استقلال هویتی کودکان و احترام به حریم خصوصی کودکان پروانه زرین "بهترین فیلم" به مجید برزگر تهیه کننده فیلم سینمایی بچه گرگ های دره سیب اهدا شد.

به دلیل توجه ویژه به اهمیت شادابی و طراوت کودکان "جایزه ویژه هیات داوران" به مهین جواهریان کارگردان فیلم کوتاه پویانمایی بعله اهدا شد.

پروانه زرین و دیپلم افتخاری "هیات داوران برای بخش کودکان و نوجوانان" به فیلم بازیگوش ها به کارگردانی نادره ترکمانی اهدا شد.


کلید واژه ها: جشنواره - فرهنگی و هنری - کودکان - جشنواره فیلم - برگزاری - بین المللی - نوجوان - اصفهان - هنرمندان - فیلم - کودکان و نوجوانان - تغییر - مجازی - کرونا - کرونایی - برنامه - فرهنگی - صورت - اعتقاد - بیماری کرونا - شرایط - ضرورت - کشور - هنری - نوجوانان - تحقق - نصف جهان - مسئولان - مخاطبان - بیماری

آخرین اخبار سرویس:
کارخانه قند بیستون

«شب» ایتالیا به اسکار می رود

جمشیدی: «می توانیم مهربان باشیم» روایتی کودکانه از دوستی با طبیعت است

آوارگی و وحشت ریحانه پارسا در استانبول +عکس

74 کشور در صف اسکار 2021 قرار گرفتند/ نماینده فیلیپین معرفی شد

فیلم| تولید سیم تایر تا یک ماه آینده عملیاتی می شود

اعتراض «سپند امیرسلیمانی» به تعطیل نشدن ادارات/ عکس

رضابابک از فقدان کامبوزیا پرتوی نوشت

پرتره جذاب الهه حصاری + عکس

یک عکس خاص از بهاره کیان افشار

نامزدی ساره بیات با یک آهنگساز مشهور/عکس

پیگیری «خانه سینما» برای جبران خسارت پروژه های سینمایی تعطیل شده

مونسی به نام کتاب در دل کرونا/ از اجرای برنامه های متعدد مجازی تا احداث کتابخانه های جدید

گزارش تصویری از قسمت 16 سریال «معمای شاه»

ایتالیا با یک مستند از جنایات داعش به اسکار 2021 می رود

«ایوب خان» در انتظار بهبود شرایط

استخدام قصاب ماهر در یک مجموعه معتبر در البرز

اظهار نظر بازیگر «ستایش» درباره آزادی بیان شبکه های ماهواره ای/ فیلم

جشنواره مجازی قرآنی رضوان دانشجویان برگزار می شود

جنتی در سن 87 سالگی درگذشت

اظهار نظر بازیگر «ستایش» درباره آزادی بیان شبکه های ماهواره ای/ فیلم

تسلط شهاب حسینی به زبان انگلیسی، مهم ترین اتفاق «آن شب»/ عکس

استخدام خانه دار در هتل پرشین پلازا در تهران

تسلط شهاب حسینی به زبان انگلیسی، مهم ترین اتفاق «آن شب»/ عکس

واکنش دیدنی بلاگر معروف انگلیسی به نوای «ربنا» استاد شجریان/ فیلم

«ایوب خان» در انتظار بهبود شرایط است/ مکان در نقش یک کاراکتر جدید

خانه سینما |شاهسواری: سینمای ما از سخت کوشی فاصله گرفته است/ به رقم طلایی مخاطبین دهه 60 نرسیدیم

معرفی دو نمایش از استان سمنان به جشنواره فجر

استخدام صندوقدار خانم در مجموعه فست فودهای عارف در البرز

واکنش دیدنی بلاگر معروف انگلیسی به نوای «ربنا» استاد شجریان/ فیلم

چند پیام تسلیت درپی درگذشت «کامبوزیا پرتوی»

ضربه عمیق کرونا به سینما/ حمایت بانوی تبریزی از سینما با خرید انبوه بلیت

سیاحتنامه شاردن؛ راویتی ریزبین از ایران عصر صفوی

خادم ماندگار؛ 7 قاب از زندگی استاد

تصویر 18+ یک مرد غریبه از ریحانه پارسا!

مدرسه تلویزیونی چهارشنبه 5 آذرماه

کرونا، ضربه عمیقی به صنعت سینماداری زد/ حمایت بانوی تبریزی از سینما با خرید انبوه بلیت

«یک ساعت بعد از کسوف»؛ برگ پایانی سه گانه گمگشتگی

اولین گوینده رادیو و تلویزیون بندرعباس درگذشت

شایسته: تصمیم گیری برای فعالیت سینماها بعد از تعطیلات انجام خواهد شد

ترس خنده دار گربه ها از خیار! +فیلم

16 گروه نمایشی خواهان هنرنمایی در جشنواره تئاتر همدان هستند

16 گروه نمایشی خواهان هنرنمایی در جشنواره تئاتر همدان هستند

ببینید | آخرین بازی مرحوم سیروس گرجستانی برروی آنتن شبکه سه سیما

«کاتوره» آخرین رمان نویسنده ای که سرطان جوانمرگش کرد

بیژن بنفشه خواه در یک فیلم جدید/ عکس

جنتی عطایی درگذشت

سلفی آزاده نامداری

فلور نظری: در «شام ایرانی» بریز و بپاش نداریم

زن به روایت زن

ببینید | کامبوزیا پرتوی چگونه کرونا گرفت و فوت کرد؟

ویدئویی جالب از اولین فیلم نوید محمدزاده

سیم چهارم، روایت آشفتگی های یک موسیقی دان

پیگیری «خانه سینما» برای جبران خسارت پروژه های سینمایی تعطیل شده

پیگیری «خانه سینما» برای جبران خسارت پروژه های سینمایی تعطیل شده

بازیگر مشهور: با سیلی صورت مان را سرخ نگه داشته ایم

فیلسوف عقل زنده

بازیگر مشهور: با سیلی صورت مان را سرخ نگه داشته ایم

چهره خندان «نسیم ادبی» درکنار آقای گریمور کاردرست/ عکس

حدیث فولادوند در مزون لاکچری دوستش+ عکس

چهره خندان «نسیم ادبی» درکنار آقای گریمور کاردرست/ عکس

(فیلم) انرژی مثبت مخصوص چهارشنبه 5 آذر

طرح های فصلی فروش کتاب در ایام کرونا

«شیوا ابراهیمی» و یک لبخند مصنوعی/ عکس

«شیوا ابراهیمی» و یک لبخند مصنوعی/ عکس

وقتی ننوشتن کار درستی است

قراردادهای سینمایی هیچ اعتباری ندارند

تقویم و اوقات شرعی پنجم آذر شیراز + فیلم

«شبنم مقدمی» و خنده های واقعی درکنار زوج بازیگر دوست داشتنی/ عکس

«شبنم مقدمی» و خنده های واقعی درکنار زوج بازیگر دوست داشتنی/ عکس

«آبادان یازده 60» به شبکه نمایش خانگی می آید/ «شب های مافیا» رکورد تماشا را زد

«شب» ایتالیا در اسکار صبح می شود!

هنری از خراشاد که بر گردن ایتالیایی ها می نشیند

سرخوشی های «بابک جهانبخش»/ عکس

سرخوشی های «بابک جهانبخش»/ عکس

هنری از خراشاد که بر گردن ایتالیایی ها می نشیند

مجری ممنوع التصویر و یک سلفی پاییزی متفاوت

مجری ممنوع التصویر و یک سلفی پاییزی متفاوت

رعایت پروتکل ها شدیدتر شود

فیلم/ واکنش احساسی بلاگر معروف انگلیسی به نوای «ربنا» استاد شجریان

عبور از زندگی با ترانزیت مرگ

سلیقه هست، پول نیست!

سلیقه هست، پول نیست!

اکران 10 فیلم کوتاه تولید شده توسط بسیج هنرمندان

نگاه پرمعنای «مهدی کوشکی»/ عکس

اقدام تأمل برانگیز برداشت ماسه و رمل از منطقه گردشگری شاهرود + فیلم

معرفی نمایشنامه «اولئانا» (دیوید ممت، 1992) | سیستم، زبان و قدرت

وقتی ننوشتن کار درستی است

سلفی ماشینی «فریبرز عرب نیا»/ عکس

مشارکت خوب خوزستانی ها در چهارمین شب محدودیت های کرونایی+فیلم

فیلم| وضعیت رشت در ایام محدودیت ها

مجری جنجالی و پُست جالبی که منتشر کرد/ عکس

«اسطوره های عشق» از زندان بعثی بیرون آمدند

کرونا فرصت تولید را از سینما گرفته است/ جشنواره مقاومت فرصتی برای دیده شدن است

مجری جنجالی و پُست جالبی که منتشر کرد/ عکس

کشف میکروپلاستیک در قلّه اورست

جنجالی ترین تصویر حدیث فولادوند با تیپ خفن +عکس

«گامبی وزیر» (اسکات فرانک، 2020) | نبوغ و جنون همیشه باهم اند!

رونمایی از کتاب «نگین اصفهان» / بازآفرینی 30 خانه قدیمی در سال جاری

10 درصد مستندهای سینماحقیقت «دینی- آیینی» است

برگزاری مجازی جشنواره فیلم های کودکان الگویی برای تغییر سبک ارتباطی با مخاطبان

برگزاری مجازی جشنواره فیلم های کودکان الگویی برای تغییر سبک ارتباطی با مخاطبان