مطالب مرتبط:
اعضای شورای شهر مشهد به خبرنگاران ایرنا تبریک گفتند
پاسخگویی به نیاز مردم از رسالت خبرنگاران است/ مدیران از ظرفیت رسانه ها در دستگاه ها استفاده کنند+ فیلم
تبریک تابش به خبرنگاران منصف
پیام تبریک مدیران هنرهای نمایشی کشور برای روز خبرنگار منتشر شد
تبریک رییس پلیس راهور فاتب به خبرنگاران
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 17 مرداد 1399 ساعت 01:252020-08-06سياسي

تبریک مدیران لرستان به خبرنگاران ‍


ایرنا - مدیران دستگاههای مختلف اجرایی لرستان همزمان با روز خبرنگار در پیام های تبریک جداگانه ای این روز را به اصحاب خبر و فعالان اطلاع رسانی تبریک گفتند.

- خرم آباد - ایرنا - مدیران دستگاههای مختلف اجرایی لرستان همزمان با روز خبرنگار در پیام های تبریک جداگانه ای این روز را به اصحاب خبر و فعالان اطلاع رسانی تبریک گفتند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار شجاع خبرگزاری جمهوری اسلامی است که در محل کنسولگری ایران در مزارشریف افغانستان به دست طالبان شهید شد و نام و یادش همواره ضامن یادآوری مردم و مسوولان از زحمات خبرنگاران شد.

هرچند اصحاب رسانه در طول سال با دغدغه های شخصی مالیُ نبود امنیت شغلی؛ امکانات رفاهی و حتی مسایل بیمه ای مواجه هستند اما اولویت نخست آنان انعکاس مطالبات و مشکلات مردم به مسوولان و از طرفی بازگویی خدمات نظام و دولت است که به همین دلیل این قشر زحمتکش و کم توقع را چشم بینا و گوش شنوای جامعه می دانند.

از این رو مدیران مختلف استان لرستان با صدور پیام هایی روز خبرنگار را تبریک گفته و در هفته گذشته نیز برخی از مدیران استان با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی در جمع کادر این رسانه قرار گرفته و زحمات آنان را قدر دانستند.

در این پیام ها تعابیر مختلفی از خبرنگار و روز 17 مرداد نوشته شده از جمله اینکه خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند؛ وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند چراکه همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

در این پیام ها تاکید شده کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است.

در پیام تبریک دیگری خبرنگاران را سنگر سازان بی سنگر دانسته اند که همیشه با عشقی سرشار از امید مثال زدنی در عرصه های مختلف وارد میدان شده و با قلم خود رنگ آبی مهربانی و شادی و امید به آینده را با تمام مشکلات موجود در دل این مردم عزیز نقاشی کرده اند.

برخی نیز از وجود کرونا و عدم برگزاری مراسم تقدیر از خبرنگاران ابراز ناراحتی داشته اما تاکید کرده اند هفدهم مرداد روز خبرنگار یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه خبر و اطلاع رسانی شهید محمود صارمی است، شهیدی که با تعهد و وفاداری به انجام رسالت خویش، در تاریخ جاودانه شد اما کرونا فرصت قدردانی از فرهیختگان راه روشنگری و آگاهی بخشی به عموم مردم جامعه را از دستگاههای اجرایی گرفته است.

در یکی از این پیام ها از خبرنگاران به عنوان تصویرگران هوشمند جامعه یاد شده و مدیر دیگری اذعان داشته در تنگنای سخت نفسهای روزگار؛ یا در فراز شادی و ایام خوشگوار؛ وقت طلوع صبح سپید و نوید فجر؛ یا در کسوف پر طپش روزهای تار؛ با خطی از طلا بنگارم برای تو بختت بلند خسته نباشی خـبرنـگــار .

در این پیام ها تاکید شده 17 مرداد ماه روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند؛ خبرنگاران شایسته ارزشمندترین تکریم و قدر شناسی بوده و در این روزهای سخت به ویژه روزهای دشوار مقابله با بیماری منحوس کرونا دوشا دوش کادر پزشکی و درمانی استان تلاش می کنند و با آگاهی بخشی به جامعه، مردم را به صحنه آورده و همراه دستگاه های اجرایی توفیقاتی را کسب کردند.

مدیر دیگری در پیام تبریک خود ابراز داشته خبرنگاران؛ قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی قرار داده و در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان عزیز خویش را تقدیم نموده اند؛ همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

نقش خبرنگاران در تحقق پیام سال جهش تولید نیز از دیدگاه مدیران غافل نمانده و در یکی از این پیام ها آمده است: در شرایطی که دشمنان کشور با تحریم های ظالمانه خویش قصد آسیب رساندن به نظام ما را دارند وظیفه همه ما است که گوش به فرمان مقام معظم رهبری در مسیر استقلال و قطع وابستگی کشور گام برداریم و بی شک خبرنگاران و رسانه ها در تحقق شعار جهش تولید نقشی تعیین کننده دارند .

به امید پیروزی ملت بزرگ ایران در جنگ اقتصادی در سایه همدلی و وفاق خبرنگاران عزیز.

مدیر دیگری که تاحدودی بیشتر از سایر دستگاهها درگیر سیل و بازسازی های پس از آن است پیام تبریک روز خبرنگارا را با درون مایه وقایع سیل آمخته و نوشته است نقش بی بدیل، تاثیرگذار، زحمات دلسوزانه و شبانه روزی خبرنگاران به ویژه در ایام بحران و سیل های سال 98 استان لرستان، فراموش شدنی نیست، تلاشی که جهاد خدمتگزاران و گروه های مردمی و جهادی را به تصویر کشید و در صفحات تاریخ این سرزمین ماندگار نمود.

در پیام تبریک دیگری گفته شده 17مرداد که یادآور ایثارگری و رشادت خبرنگاران شهیدی چون محمود صارمی؛ مرتضی آوینی و خبرنگاران شهید هواپیمای"سی 130"، می باشد .

در بخشی از پیام تبریک معاون سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان نیز امده است اینجانب ضمن تقدیر از ایثار و مجاهدتهای این قشر فرهیخته خصوصا خبرنگار لرستانی شهید محمود صارمی از تشریک مساعی اصحاب رسانه لرستان در برقراری نظم ، امنیت و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به اقشار جامعه و افزایش بصیرت اجتماعی و آگاهی بخشی عموم مردم از خدمات دولت ،تقدیر و تشکر نموده و از تعهد، تخصص ،مسئولیت پذیری و امانت داری این قشر دلسوز قدر دانی نموده و امیدوارم خبرنگاران در انجام رسالت خطیر خود در جبهه فرهنگی با سربلندی و تداوم عزت، منصور باشند.

انتظار خبرنگاران از تحقق تعاریف مدیران در روز خبرنگار اما خبرنگاران استان لرستان که در 2 سال گذشته به واقع عملکرد قابل قبولی در انعکاس اخبار سیل و کرونا داشته اند از مدیران انتظار دارند تعاریفی که در روز خبرنگار و پیام های تبریکشان ارسال می کنند در طول سال مورد توجه باشد و مدیران بر مبنای همین اصطلاحاتی که به خبرنگاران نسبت داده و انها را روشنگران جامعه می دانند؛ به همین میزان نیز پاسخگو باشند.

متاسفانه نه تنها در لرستان بلکه به طور عموم برخی مدیران اعتقادی بع رسانه نداشته و طی سال به هیچ عنوان پاسخگوی خبرنگاران به عنوان افکار عمومی نیستند و این درحالیست که روز خبرنگار زیباترین و بهترین تعاریف را از ضرورت اطلاع راسنی و اهمیت کار خبرنگار می کنند اما در عین حال میانه ای با رسانه ندارند.

انتظار می رود مدیران دستگاهاهی اجرایی خبرنگاران را بازوی کمکی نظام و دولت دانسته و بدون جبهه گیری در مورد خط و مشی رسانه؛ به نحوی اقدام نمایند که پیام های تبریک آنها در روز خبرنگار در خصوص لزوم کار خبر و اطلاع رسانی؛ عینیت داشته باشد.


کلید واژه ها: خبرنگار - تبریک - روز خبرنگار - خبرگزاری جمهوری اسلامی - اطلاع رسانی - لرستان - مدیران - خبرنگاران - اصحاب - ایرنا - مسوولان - کنسولگری ایران - امکانات رفاهی - جمهوری اسلامی - فعالان - سالروز شهادت - اصحاب رسانه - مختلف - اطلاع - رسانی - خدمات نظام - افغانستان - مزارشریف - کنسولگری - مردم - پیام - خبرگزاری - خرم آباد - امکانات - مطالبات

آخرین اخبار سرویس:
دولت بغداد بر لزوم برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی تأکید دارد

ایجاد بزرگ ترین فضای گردشگری و تفرجگاهی در تهران/باغات کن بهسازی می شوند

شهرک فدک شاهرود؛ نیازمند توجه بیشتر/ بسیجیان به محلات محروم رفتند+ تصاویر

«گفت وگو»، مکتب خاتمی است/ تقویت ایده «گفت وگوی تمدن ها» می توانست مانع نمایش چهره خشن از اسلام شود/ نان افراطی ها در توسعه خشونت است

رییس بنیاد شهید وارد کرمان شد

ربیعی: دولت برای رفع مشکلات جامعه تمام تلاش خود را می کند

انتقاد قالیباف از ارز 4200 تومانی و گرانی ها

آخرین اخبار رتبه بندی معلمان+ جزییات پرداخت ها با رتبه بندی

سربازان نقش مهمی در موفقیت های دفاع مقدس داشتند

کدام نماینده ها از دریافت دنا پلاس اتومات انصراف دادند؟

گلایه محسن تنابنده از گرانی اجاره ها +عکس

گزارش آماری فارس از قله ها و دره های نشر کتاب دفاع مقدس طی سال های 68 تا 99 +جدول و نمودار

افتتاح نمایشگاه تصاویر رزمندگان اسلام در شهرداری قائمشهر

گشایش سیاسی در پاییز؟

نیمه نخست آبان، زمان برگزاری انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشگاهی

روایت شهدا از حضور در جنگ سخت تر است

سرداران خط شکن؛ عبد خالص خدا/ فرمانده بی مدعا

نشست غیر علنی مجلس

عکس | برپایی نمایشگاه «40 سال اقتدار» در خرم‎آباد

امیر سیاری: تمامی تحرکات دشمن را رصد می کنیم/ ارتش و سپاه یک مشت هستند

جدول پخش برنامه های سیمای چهارمحال و بختیاری

سفر سخنگوی دولت به سیستان و بلوچستان

نشست قوای سه گانه عراق و فراکسیون های سیاسی درباره تحولات امنیتی و سیاسی

آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته

بیانیه وزارت راه و شهرسازی به مناسبت سالگرد دفاع مقدس

روایت فارس من| یک گزارش معتبر از کنار تنور؛ مهم ترین مشکلات نانواها چیست؟

انتشار عاشقانه های امیر حسین صدیق و همسرش + عکس

«ستاره» های دانشجویان برمی گردد؟ / بازداشت، احضار و احکام قضایی برای بیش از 20 فعال دانشجویی

انتقال پایتخت سیاسی اداری از تهران

اجرای طرح سپاس ویژه هفته دفاع مقدس با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج

پیغام فتح| آخر عاشقی، دیوانگی است!/ روایت قهرمانان خاموش دفاع مقدس

جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی مسائل داخلی پارلمان

بحرانی شدن کرونا هنوز در ذهن مسئولان جا نیفتاده است

فرمانده لشکر 21 حمزه: تجارب دفاع مقدس به نسل جدید منتقل شود

اختتامیه مسابقات قرآن خوزستان برگزار می شود

آنفلوآنزا از چه زمانی شروع می شود؟

تقویم تاریخ؛ از تولد امام خمینی تا الغای رژیم سلطنتی در فرانسه

آشتی 33 زوج در اجرای طرح تحکیم بنیان خانواده در ارومیه

واکنش مجری تلویزیون به دریافت دنا پلاس توسط نمایندگان مجلس + فیلم

بدرقه مادرِ بلندهمت به مقصد آسمان

ترامپ قبل از انتخابات ناچار به لفاظی است/ ادعای فعال سازی اسنپ بک کلاهبرداری ترامپ است/ آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد/ جهان مخالف احیای تحریم هاست

آغاز موج سوم کرونا در برخی استان ها/ جزییات پیش خرید واکسن کرونا

پیغام فتح| از «دستکاری شناسنامه» برای اعزام به جبهه تا دفاع با «نان خشک»

اصولگرایان در انتظار کابینه نظامی؟

طرح شفافیت آراء نمایندگان تصویب می شود/ نگرانیم با اجرای طرح حریت نمایندگان از دست برود؛ فرهنگی در گفت و گو با شفقنا

تقویم تاریخ؛ از تولد امام خمینی تا الغای رژیم سلطنتی در فرانسه

معجزه رنگ سفید در دکوراسیون

تصاویر/ افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با عنوان «اقتدار 40» در همدان

امیر عبداللهیان: جهان با اقدامات آمریکا ناامن تر شده است

کرسی های تلاوت قرآن تعطیل نشوند / قهرمانان قرآنی را دریابید

افتتاح کارگاه تولید ماسک در قائم شهر طی هفته دفاع مقدس

دادستان سابق به آخر خط رسید: دفاعیه سعید مرتضوی رد شد

نوای ساز و نفیر گلوله

دشمنان به دنبال تحریف تاریخ جنگ هستند/لزوم هوشیاری مردم و مسئولان

این فیلم تغییر جنسیت محمدرضا فروتن را رد می کند!

وزیر بهداشت جمهوری چک استعفا کرد

معاون استاندار گیلان: شهرداران و دهیاران با ساخت وساز در حریم رودخانه ها مقابله کنند

تجربه «با هم نواختن» در روزهای کرونایی/ انرژی مثبت منتقل می کنیم

شهردار سنندج رییس دبیرخانه انتقال تجربیات برتر بازآفرینی شهری منطقه سه کشور شد

حرف آمریکا در مجمع عمومی آژانس اتمی هم خریدار نداشت

پذیرش قطعنامه از سوی امام نشان داد ایشان بر مدیریت جنگ، منطق حاکم است/ ابزار غلبه بر توطئه دشمنان و حوادث مهم پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم بودند

هشت سال دفاع مقدس و چهل سال سربلندی و امنیت

ارائه خدمات آموزش کمک درسی به دانش آموزان مددجو

روایت عضو کارگزاران از رفتار بنی اسراییلی اطلاح طلبان

برای صلح نباید جنگید/ صلح یعنی مسئولیت پذیری اجتماعی

هاشمی احتمال حمله عراق را داد بنی صدر گفت دروغ است

گشایش سیاسی در پاییز؟

ترتیل صفحه 57 کلام الله مجید+ صوت

جای خالی قوانین روزآمد برای مقابله با «نشر اکاذیب در فضای مجازی»

هیئات مذهبی مطالبه گر فعالیت های فرهنگی باشند

خشم و غضب امت اسلام از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی/هشدار نسبت به شکاف در جوامع اسلامی

رونمایی بازیگرِ زن جنجالی از همسرِ روحانی اش/ عکس

افتتاح بخش زنان بیمارستان روانپزشکی نیایش بنیاد شهید

از جنگ تحمیلی تا برجام؛ چهار دهه پایداری و پایبندی به تعهدات بین المللی

مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی، صحنه انزوای آمریکا

راهکار خلق محتوای ویروسی با ابزار مانیتور فضای مجازی دیتاک

مصاحبه اختصاصی ایرنا با وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس

عدم توجه دانشگاهیان به تحلیل داده های شفاف، یکی از نقاط ضعف شفافیت در شهرداری

روسیه از ناوالنی انتقام گرفت

اقتصاد مردمی لزوما خصوصی سازی نیست/دشمن جرأت ندارد به ما حمله کند

نجات نهنگ های به گل نشسته در استرالیا (فیلم)

شاخ به شاخ در عدل 86

حاج قاسم های جنگ و صلح

سفر رییس بنیاد شهید به کرمان

آخرین وضعیت پرونده 36000 کولر گازی قاچاق / خوزستان چشم انتظار حکم دستگاه قضا

انتخاب یک نماینده مجلس با 4 هزار رای!

معاون رییس جمهور وارد کرمان شد

علی اکبر عبدالهی درگذشت

در ساخت باغ موزه دفاع مقدس کوتاهی شده است

اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در تولید ماسک

آخر عاشقی، دیوانگی است!/ روایت قهرمانان خاموش دفاع مقدس

برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در تبریز

مشهد میزبان نمایشگاه گرامیداشت «هفته دفاع مقدس و مقاومت»

ماجرای درگیری شهید صیاد شیرازی و بنی صدر چه بود؟/ چرا امام جانب بنی صدر را گرفت؟/چرا شفاعت بزرگان نظام هم در حق صیاد کارساز نشد؟

پیغام فتح| از غبارروبی گلزار شهدا تا تجلیل از ایثارگران در شاهرود+ تصاویر

پیغام فتح| روایت خبرنگار جبهه ها از احوالات امروز؛ صادقی: مشمول دوراندیشی شهید باکری شدیم!

این خانه وقف امام حسین(ع) است/ عزاداری و جمع آوری کمک های مردمی

پیغام فتح| شانه به شانه، در این سوی خاکریز/ روایت شیرزن بوشهری از حضور در جبهه

روایت فرحان از صبح آخرین روز

میرحسین موسوی در دوران جنگ کوتاهی کرد؟ /اولین فرمانده سپاه: هاشمی رفسنجانی گفت به ایران حمله می شود /اگر قطعنامه را قبل نمی کردیم شرایط بدتر می شد

تبریک مدیران لرستان به خبرنگاران ‍

تبریک مدیران لرستان به خبرنگاران ‍