مطالب مرتبط:
اجرای برنامه توانمندسازی برای 250 هزار زن سرپرست خانوار
36 میلیارد تومان تسهیلات به زنان سرپرست خانوار استان گیلان پرداخت شد
تشریح برنامه های بسیج زنان در هفته عفاف و حجاب
10 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی اصفهان هستند
نیاز به سند جامع برای عفاف و حجاب داریم / اجرای 18 برنامه توسط نیروهای مردمی در فارس
-190 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 21 تیر 1399 ساعت 15:302020-07-11اقتصادي

اجرای برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار


رییس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به آلودگی 104 مرکز بهزیستی از بین 2531 مرکز به کرونا گفت: 250 هزار خانوار زن سرپرست تحت پوشش این سازمان هستند که برنامه توانمندسازی برای آنها اجرا می شود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازتیترشهر : وحید قبادی دانا روز شنبه در نشست خبری به صورت ویدئو کنفرانس به مناسبت هفته بهزیستی افزود: 250 هزار نفر از زنان سرپرست خانوار با اعضای تحت پوشش، تقریباً 581 هزار نفر را شامل می شوند که جهت توانمندسازی آنان در سال های اخیر برنامه های بسیار خوبی برای آنان اجرا شده است.

وی اضافه کرد: به طور مثال برنامه تامین مالی خرد با رویکرد بانکداری پیوندی با حمایت سازمان بهزیستی و بانک کشاورزی و کلینیک های مددکاری اجتماعی در 21 استان کشور در حال فعالیت است.

رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه تقریباً حدود چهار هزار پروژه و فعالیت برای زنان سرپرست خانوار در حال انجام است، افزود: مبالغ وام های خردی که از محل این صندوق های پس انداز پرداخت شده، 65 میلیارد تومان بوده است.

قبادی دانا اضافه کرد: این وام ها از محل تجمیع کمک های خود این خانوارها بوده و بانک کشاورزی هم 174 میلیارد تومان هم افزایی داشته است.

آلودگی 104 مرکز بهزیستی به کرونا رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: خوشبختانه هیچیک از فرزندان در مراکز بهزیستی که نگهداری می شوند از کرونا جان خود را از دست نداده اند اما 20 نفر از فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست به ویروس کرونا مبتلا شده اند که 14 نفر از آنها اکنون در حال درمان هستند و 6 نفر هم به طور کامل بهبود پیدا کردند.

قبادی دانا با اشاره به نگهداری 51 هزار نفر در مراکز توانبخشی افزود: متاسفانه تاکنون 104 مرکز بهزیستی از بین 2531 مرکز به کرونا آلوده شدند که نگران وضعیت این مراکز در روزها و ماه های آینده هستیم.

وی تاکید کرد: باید حتماً بخشنامه ها و نظارت های تخصصی و کاملی روی فعالیت مراکز داشته باشیم؛ در شرایط قبلی ارزیابی ها و نظارت بود.

رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به شرایط کرونا، کارگروه بازرسی و نظارت بر پروتکل های بهداشتی در مراکز فعالیت دارند.

قبادی دانا یادآور شد: در کمیته پیشگیری سازمان، 3341 گزارش به صورت خود ارزیابی آنلاین، جمع آوری شده است.

تقریباً بین 88 تا 95 درصد بازدیدهای استانی و کشوری در وضعیت خوب بودند بین 4 تا 9 درصد تقریباً در شرایط متوسط و یک تا دو و نیم درصد در شرایط ضعیف بودند.

وی ادامه داد: استان های تهران، فارس و گیلان در شرایط وضعیت اجرای پروتکل های بهداشتی ناشی از کرونا در مراکز توانبخشی به نسبت خوب بودند و استان های هرمزگان، چهارمحال وبختیاری و آذربایجان غربی استان هایی بودند که بیشترین موارد ضعیف را در ارزیابی داشتند که سعی شده این موارد را رفع کنیم تا شرایط بهتری رو برای نگهداری آنها در مراکز شبانه روزی داشته باشیم.

راه اندازی 40 خانه حمایتی از توان خواهان رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: سیاست این سازمان بر قرارگیری توانخواهان تحت پوشش بهزیستی در درون خانواده ها است و این برنامه در حوزه اجتماعی شکل گرفته و در حوزه توانبخشی در حال شکل گیری است.

قبادی دانا افزود: در هفته بهزیستی، شاهد راه اندازی چهل خانه کوچک حمایتی و گروهی معلولان، سالمندان و بیماران روانی مزمن خواهیم بود.

وی ادامه داد: افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید، نیازمند نگهداری در مراکز هستند و می خواهیم آنها را از مراکز بزرگ و از آسایشگاه ها به سمت مراکز کوچک بیاوریم.

قبادی دانا افزود: خانه های کوچک را برای افراد دارای اختلالات ذهنی، سالمندان، معلولان جسمی، حرکتی و افراد داره ضایعه نخاعی و همچنین بیماران روانی مزمن خواهیم داشت.

تخصیص 73 درصدی بودجه قانون حمایت از حقوق معلولانرییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در سال 98 اولین بار بودجه قانون حمایت از حقوق معلولان تخصیص یافت، گفت: بودجه در نظر گرفته شده در این بخش 1100 میلیارد بود که 776 میلیارد یعنی 73 درصد آن تخصیص یافته است.

قبادی دانا با اشاره به شعار امسال بهزیستی با عنوان بهزیستی در گام دوم، شفافیت، تحول خدمت و سلامت اجتماعی در بستر خانواده، افزود: تمام عملکرد مالی بهزیستی برای نخستین بار روی سامانه شفافیت قابل مشاهده است.

وی خاطرنشان کرد: بودجه بهزیستی در سال 98، دو هزار و 800 میلیارد تومان بود که 76 درصد آن معادل 2100 میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد.

وی تصریح کرد: اعتبارات از محل تبصره 14 قانون برنامه و بودجه و هدفمندی یارانه ها، دو هزار و 760 میلیارد تومان بود و در مجموع 85 درصد اعتبارات پیش بینی شده برای بهزیستی تخصیص یافت.

رییس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: 458 هزار میلیارد تومان در سال برای 503 هزار خانوار مستمری بگیر به صورت الکترونیکی از محل اعتبارات بهزیستی شارژ می شود.

قبادی دانا افزود: به عنوان افزایش مستمری از محل تبصره 14 قانون برنامه و بودجه نیز دو هزار و 330 میلیارد تومان در سال 98 برای یک میلیون و 69 هزار خانوار پرداخت شده است.

پرداخت سالانه 47 میلیارد تومانی برای دوقلو و سه قلوها رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای کمک هزینه معیشتی معلولان 280 میلیارد تومان در سال پرداخت می شود که هر سه ماه، یک بار برای 191 هزار خانوار پرداخت می شود.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: کمک هزینه خانواده های دارای دوقلو و سه قلو به بالا در دهک های درآمدی یک، دو و سه 47 میلیارد تومان در سال پرداخت می شود که بالغ بر 9266 خانوار می شوند.

وی تصریح کرد: برای حق پرستاری افراد دارای ضایعه نخاعی که شامل 26 هزار و 185 خانوار می شوند، سالانه 174 میلیارد تومان پرداخت می شود.

سرانه ماهانه پرداختی برای هر فرد دارای ضایعه نخاعی 534 هزار تومان است.

پرداخت حق نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای حق پرستاری و مددکاری اجتماعی افراد دارای معلولیت شدید، سالانه 36 میلیارد تومان پرداخت می شود.

قبادی دانا افزود: به عنوان حق نگهداری کودکان و نوجوانان دارای سرپرست غیرموثر در خانواده که بالغ بر 17 هزار خانوار هستند، 132 میلیارد تومان در سال پرداخت می شود.

سرانه پرداختی برای هر فرزند از 370 به 650 هزار تومان افزایش یافت.

وی خاطرنشان کرد: برای کمک نگهداری کودکان در 551 مرکز شبه خانواده نیز 71 میلیارد تومان اختصاص یافت.

سرانه هر فرزند تا 12 سال، 650 هزار تومان، برای فرزند 12 تا 18 سال، 750هزار تومان و برای فرزند دارای معلولیت، 925 هزار تومان در ماه پرداخت الکترونیکی می شود.

اختصاص 485 میلیارد تومان برای توانبخشی رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای توانبخشی معلولان، سالمندان و افراد دارای اختلال روان مزمن، 485 میلیارد تومان در نظر گرفته شد و پرداخت شد.

قبادی دانا افزود: برای کاردرمانی و فیزیوتراپی و توانبخشی به ازای هر فرد در مراکز درجه یک مبلغ 627 هزار تومان در ماه پرداخت می شود.

برای مراکز درجه دوم 562 هزار تومان پرداخت می شود که این هم طبق مصوبه هیئت وزیران برای 1314 مرکز انجام می شود.

وی ادامه داد: در ارتباط با تأمین وسایل بهداشتی افراد دارای معلولیت و دارای ضایعه نخاعی علاوه بر بحث حق پرستاری که به 524 هزار تومان افزایش پیدا کرده، سرانه تامین وسایل بهداشتی آنها از ماه جاری به دو برابر افزایش پیدا میکند یعنی از 80 هزار تومان تا 100 هزار تومان به مبلغ 160 هزار تا 200 هزار تومان بسته به ضایعه نخاعی، گردنی و کمری افزایش می یابد که برای 27 هزار و 876 خانوار این کار انجام شده است.

توزیع یک وعده غذای گرم در مهدروستا ها رییس سازمان بهزیستی کشور در ارتباط با تامین یک وعده غذای گرم برای کودکان روستا مهدها گفت: 15 هزار مهدکودک تحت پوشش سازمان بهزیستی فعالیت دارد که هفت هزار مهد روستا جهت نگهداری و آموزش فرزندان در مناطق محروم و روستاها ایجاد شده است.

قبادی دانا افزود: یک وعده غذای گرم برای این کودکان در مناطق محروم، در نظر گرفته شده که 75 میلیارد تومان بودجه برای آن صرف شد.

وی خاطرنشان کرد: برای هزینه تحصیلی دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی در مراکز آموزش عالی غیر دولتی با در نظر گرفتن شرایط افراد، کاری جدید آغاز شد و برای دانشجویان تحت پوشش بهزیستی در مراکز و دانشگاه های دولتی، کمک هزینه تحصیلی در نظر گرفته شد.

مبلغ 16 میلیارد تومان برای 2919 نفر در نظر گرفته شد.

اعتبار 166 میلیارد تومانی برای اورژانس اجتماعی رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: 166 میلیارد تومان، اعتبار مراکز فوریتهای اجتماعی یا همان مراکز اورژانس اجتماعی در سال بوده است.

قبادی دانا یادآور شد: در مجموع، اعتبارات سازمان بهزیستی به صورت الکترونیکی و متمرکز و کاملا شفاف بر اساس کد ملی اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات پرداخت شده که اگر این رقم رو بر اساس جمع کل اعتبارات تخصیص یافته سازمان بهزیستی که 5 هزار و 600 میلیارد تومان باشد در نظر بگیریم تقریباً 82 درصد کل بودجه و اعتبارات سازمان بهزیستی اختصاص یافته است.

پیشگیری از تنبلی چشم 400 هزار کودک رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: از سال 74 تا کنون 41 میلیون کودک مورد غربالگری بینایی قرار گرفتند و از تنبلی چشم حدود 400 هزار کودک پیشگیری شده است.

قبادی دانا با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان بهزیستی علاوه بر تولی گری افراد دارای معلولیت، پیشگیری از وقوع معلولیت ها است، افزود: برای پیشگیری از مشکلات ناشنوایی و کم شنوایی هم از سال 1384 تاکنون 11 میلیون نوزاد مورد غربالگری شنوایی قرار گرفتند و از ایجاد ناشنوایی و کم شنوایی در 31 هزار نفر پیشگیری شده و تشخیص زودهنگام را برای آنها داشتیم.

وی با اشاره مشاوره ژنتیک ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از معلولیت ها، ناشی از بیماری های مادرزادی و ژنتیکی است از سال 77، مشاوره های ژنتیکی شروع شده و تاکنون یک میلیون و 800 هزار نفر در کشور از خدمات مشاوره ژنتیک به منظور پیشگیری از معلولیت ها بهره مند شدند.

واگذاری 10 هزار کودک به فرزندخواندگی رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: می خواهیم فرزندان دارای سرپرست غیرموثر در درون خانواده قرار بگیرند ک از سال 1390 تا الان بیش از 10 هزار کودک به خانواده های متقاضی فرزندخواندگی سپرده شده است که کار بزرگی بود.

قبادی دانا افزود: اگر کودک به فرزندخواندگی سپرده نمی شود در مراکز بهزیستی، نگهداری می شوند.

سیاست سازمان از سال های گذشته این بود که آسایشگاه ها و محلهای نگهداری کودکان بی سرپرست و غیر موثر و بی سرپرست و بد سرپرست به جای اینکه در آسایشگاه و روان خانه ها و یتیم خانه ها باشد تبدیل به نگهداری آنها درون خانواده شود.

بر این اساس در ماه های گذشته سامانه ملی فرزندخواندگی رونمایی شد و در حال فعالیت است.

درگذشت 133 نفر در مراکز بهزیستی به علت کرونارییس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از گروه های در معرض آسیب در بیماری کرونا سالمندان و افراد دارای معلولیت و بیماران خاص هستند که باعث شد توجه ما به مجموعه های مراکز نگهداری شبانه روزی دو چندان شود.

قبادی دانا افزود: از پنجم بهمن ماه 98 اولین بخشنامه کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر سازمان به مدیریت معاونت توانبخشی سازمان، صادر شد.

اولین بخشنامه وزارت بهداشت با تاخیر و تقریبا هجدهم اسفندماه بود.

ابلاغ دستورالعمل تخصصی در ارتباط با رعایت موارد بهداشتی در کنترل بیماری کووید 19 در استان ها به تفکیک مراکز مختلف صورت پذیرفت به عنوان مثال در ارتباط با مهدهای کودک و مراکز روزانه آموزشی و توانبخشی ابتدا تعطیلی این مراکز و بعد هم بازگشایی طبق مصوبه ستاد ملی کرونا بر اساس ضوابط بهداشتی با محدودیت و شرایط خاص ابلاغ شده انجام شد.

وی ادامه داد: قرنطینه بیماران مشکوک را پیگیری کردیم.

از پذیرش توان خواه های جدید مگر با ارجاع قضایی پیشگیری کردیم و ممنوعیت ملاقات برای خانواده های مددجویان پیش بینی شد.

رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: طبق بخشنامه ها، مراکز از مصرف غذاهای آماده و دریافت نذورات خودداری کردند.

سامانه ثبت بیماری کووید 19 از همان روزهای ابتدایی شکل گرفت.

قبادی دانا افزود: در مراکز سازمان بهزیستی در مراکز شبانه روزی 1333 نفر مبتلا به کرونا شناسایی شدند که در مراکز فرزندان، مراکز پیشگیری از درمان اعتیاد و مراکز توانبخشی شامل مراکز سالمندان، معلولان ذهنی، معلولین جسمی حرکتی و بیماران روانی مزمن بودند.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد 744 نفر بهبودی پیدا کردند و 456 نفر در حال درمان هستند و متاسفانه از ابتدای شروع بیماری کرونا تا امروز 133 نفر از این عزیزان ناشی از بیماری کرونا جان خود را از دست دادند که به نسبت فوتی های کشور ناشی، یک درصد از کل فوتی ها را تشکیل می دهند در حالی که در کشورهای اروپایی آمریکایی این نسبت تقریباً بین 40 تا 50 درصد آمار فوتی ها از خانه سالمندان و مراکز معلولین هست.


کلید واژه ها: زنان سرپرست خانوار - رییس سازمان بهزیستی کشور - سازمان بهزیستی - سرپرست خانوار - رییس سازمان بهزیستی - سازمان بهزیستی کشور - بهزیستی - توانمندسازی - سرپرست - برنامه - سازمان - خانوار - رییس سازمان - هزار - مددکاری اجتماعی - وحید قبادی دانا - کشور - اجرا - فعالیت - زنان - بانک کشاورزی - وحید قبادی - تامین مالی - قبادی دانا - نشست خبری - پوشش - بانکداری - رییس - بانک - کنفرانس

آخرین اخبار سرویس:
باید به سمت تولید بیشتر chr(034)کیت های باکیفیتchr(034) برویم/ مراجعه بیشتر شرکت های خصوصی به دانشگاه ها در پی تحریم ها

دلار به کانال 22 هزار تومان عقب نشینی کرد

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 1399/05/19

توزیع 250 بسته معیشتی به خانواده های آسیب دیده از کرونا در سامن

نگرانی مردم آلمان از آغاز موج دوم شیوع کرونا

عرضه مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار از سر گرفته شد

کاهش قیمت رسمی 29 ارز

تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه می شود؟

تشکیل 90 پرونده اشتغال روستایی با یک دیدار مردمی در آذربایجان غربی

فال روزانه 99/05/19

روستای نازی شهرستان کوهرنگ از نعمت برق برخوردار شد

ثبت معامله 77 میلیون ریالی برای فولاد خراسان در هفته جاری

رشد 45 هزار واحدی شاخص کل بورس در 19 مرداد

کاهش 60 درصدی آبدهی قنات های چهارمحال و بختیاری

پرش 45 هزار واحدی شاخص کل/ سیمانی ها سرخ پوش شدند

تحویل 400 واحد طرح اقدام ملی مسکن در آینده نزدیک

قیمت انواع میوه، مواد پروتیینی و حبوبات در بوشهر؛ یکشنبه 19 مردادماه + جدول

نرخ ارز آزاد در 19 مرداد

روستای نازی در شهرستان کوهرنگ برق دار شد

عرضه سودکاستیک، قیر و عایق رطوبتی در بورس کالا

صادرات استان سمنان از واردات بیشتر شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان مطرح کرد: استقبال وزارت ورزش از سرمایه گذاری شرکت فولاد مبارکه در احداث دهکده المپیک

دلار به کانال 22 هزار تومان عقب نشینی کرد

نماد همراه اول در بورس تعلیق شد

باید به سمت تولید بیشتر کیت های باکیفیت برویم/ مراجعه بیشتر شرکت های خصوصی به دانشگاه ها در پی تحریم ها

توسط شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان صورت گرفت؛ دریافت گواهینامه های بین المللی رضایتمندی و رسیدگی به شکایت مشتریان

تمدید تمام محدودیت ها و دورکاری کارمندان پایتخت

فاز دوم آزادسازی سراسری رودخانه های شیرکوه آغاز شد

استخدام مدیر فروش در یک موسسه معتبر در البرز

مدیرعامل فولادمبارکه به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک: اراده فولادمبارکه برحمایت حداکثری از ظرفیتهای ارزشمند صنایع کوچک و داخلی است

تعطیلی 400 واحد صنفی پوشاک در لرستان/ طرح ساماندهی دستفروشان اجرایی نشد

استخدام سرپرست فروش آقا در یک شرکت معتبر در تهران

هیچ بانکی اجازه خرید سهام عدالت کمتر از ارزش بازار را ندارد

روش فروش 30 درصد دوم سهام عدالت چگونه است؟

خبر مهم ایران خودرو در مورد قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو

پیش بینی رییس اتاق بازرگانی تهران به طرح روحانی

آخرین آمار جهانی بیماری کرونا امروز یکشنبه 19 مرداد 99

خلع ید 20 هکتار از اراضی شهرک گلخانه ای نودهک

گزارش| کارگران روزمزد ایلامی در انتظار حمایت مسئولان؛ اشتغال زایی تنها مطالبه این قشر است

تکذیب یک شایعه/شبکه یک هیچ گفت وگویی با رشیدپور نداشته است

ماجرای ملک میلیاردی مدسه حدادعادل چه بود؟

افزایش بدبینی آلمانی ها به شرایط آینده اقتصادی با شیوع مجدد کرونا

قیمت ارز| قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز یکشنبه 1399/05/19

معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور: عامل تورم تیرماه جهش ناگهانی نرخ ارز بوده است

قرصی که نیم ساعته می کشد!

نیاز اورژانسی آلومینیوم به ارز

تعریض جاده ماکو _ مرگنلر 85 درصد پیشرفت دارد

واکنش گمرک به واردات گوشت های تاریخ گذشته

بومی سازی ساخت شناور های فایبر گلاس

معامله سهام عدالت به روش غیر مستقیم

معاون گمرک: بیش از 2 میلیون تن از اقلام اساسی در بندر امام خمینی (ره) دپو شده است

بهره برداری از نیروگاه خورشیدی مریوان

ارائه 3 خدمت جدید به بیمه شدگان تامین اجتماعی

آغاز جشنواره سراسری ایران نوشت از امروز

معرفی نسل جدید پوشش سقف های سبک ای تی اف ای (ETFE)

خداحافظی صنعت خودرو با موتورهای پرمصرف

هفت روز دیگر رعایت کنید

برای صاحب خانه شدن در اشتهارد ثبت نام کنید

تخلف 4 میلیارد ریالی عرضه کنندگان اقلام پزشکی در سمنان

شهرداری و صداوسیما دست طرح «تابستانه» کتاب را بگیرند/ مستأجریم و اوضاع مطلوب نیست

تولید گوشت در قزوین سالانه پنج درصد رشد دارد

تجارت 19.6 میلیارد دلاری ایران

مهاجرت تبلیغات کنندگان از تیک تاک آغاز شد

نرخ سکه و طلا در بازار رشت

آغاز پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان مرداد

نشست بررسی چالش سوم برنامه علمی امنیت غذا برگزار شد

1200 تخت به تعداد تخت های اقامتی آذربایجان غربی افزوده می شود

جهش صنعتی همدان با سه هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری

عطش چینی ها برای بیلت وارداتی ادامه خواهد داشت

سهام اسنپ به فروش می رسد

احتمال بروز شدیدترین بحران مسکن در تاریخ آمریکا

مینی جان کوپر ورکس GP با تیونینگ منهارت معرفی شد + عکس

توزیع غذای گرم در کرمان

روزی که منصوریان همه را با سیدجلال غافلگیر کرد/عکس

میزان ترددخودرو در کردستان درچهار ماهه اول امسال 15درصد کاهش یافت

طرز تهیه کباب بستنی

محتوای مناسب برای شبکه اجتماعی مناسب | فروش در بازار پرهیاهو

قیمت روز خودرو های داخلی 1399/05/19

پرفروش ترین نمادهای بازار بورس در 19 مرداد 99

استفاده چین از کرونا برای دست به سر کردن آمریکا

همسایگان ایران چقدر ذخایر ارزی دارند؟

تورهای گروهی و تفریحی در استان خراسان رضوی لغو شد

هیچ بانکی اجازه خرید سهام عدالت کمتر از ارزش بازار را ندارد

حق مسکن کارگران در انتظار تصمیم دولت؛ فارس من برای پیگیری دغدغه های جمعیت وخانواده چه کرد؟

عرضه مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار از سر گرفته شد

افزایش قیمت خودرو بدون توقف/ گشایش اقتصادی برای دولت آری، برای مردم شاید/ حیثیت از دست رفته پول ملی با حذف 4 صفر بازنمی گردد

صدور و تمدید 839 ضمانتنامه از ابتدای سال 1396 تا پایان تیرماه 1399

همکاری اقتصادی محور گفت وگوی مقامات ازبکستان و کانادا

عرضه دستگاه آنالیزور لحظه ای دانه بندی مواد معدنی به معادن مهم کشور

کمک 242 میلیون تومانی مودیان زکات درکلاردشت

بیش از پنج درصد واحدهای صنعتی کشور در آذربایجان شرقی فعالیت دارند

قیمت سکه امروز 19 مرداد 99

196 میلیارد ریال در معادن استان مرکزی سرمایه گذاری شد

2100 شغل در حوزه اصناف خراسان جنوبی ایجاد شد

سنگین ترین صف های خرید و فروش 19 مرداد ماه در بازار سهام

کمبود مواد اولیه تولید داخل، نتیجه فرایند دلالی است

شمار دکل های حفاری نفت آمریکا کاهش یافت

استخدام کارمند اسناد و کارشناس فروش در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام مهندس محاسب در شرکت صنایع فلزی کاوش کام آسیا در تهران

تصویب قانون برای آینده خودروهای پرنده

اجرای برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

اجرای برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار