مطالب مرتبط:
مسیر حرکت در برخی معابر اصلی شهر کرمان کانالیزه می شود
شروط اصلی برای متقاضیان پیش خرید خودرو + فیلم
فرسودگی ناوگان آتش نشانی خرم آباد | عامل اصلی آتش سوزی های انسانی
نماینده عراقی: محور اصلی مذاکرات راهبردی با واشنگتن، همکاری های نظامی است
پرسپولیس| علیپور گزینه اصلی عضویت در هیأت مدیره سرخپوشان
-231 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 7 خرداد 1399 ساعت 14:502020-05-27سياسي

انحراف در مسیر اصلی حربه کهنه دشمن


مجلس یازدهم هنوز شروع نشده صرفا و فقط به دلیل شعارها و وعده هایی که رنگ و طعم انقلابی و عدالتخواهانه و دفاع از توده های مردم داشت، سخت مورد هجمه و تبلیغات منفی و سمپاشی های بی امان رسانه های معاند خارجی ودنباله ها و نوچه های داخلی آنها قرار گرفته است.

- امروز رسما افتتاح می شود.

این مجلس هنوز شروع نشده صرفا و فقط به دلیل شعارها و وعده هایی که رنگ و طعم انقلابی و عدالتخواهانه و دفاع از توده های مردم داشت، سخت مورد هجمه و تبلیغات منفی و سمپاشی های بی امان رسانه های معاند خارجی ودنباله ها و نوچه های داخلی آنها قرار گرفته است.

طبیعی است اگر این مجلس بخواهد با شروع به کار در عمل به شعارهایش پایبند باشد و در قولی که به مردم داده صادق باشد با سیل سنگینی از هجمه های تخریبی وتبلیغاتی و.

مواجه خواهد شد.

و این البته به هیچ وجه امر غریب و تازه ای نیست ویک روال و قاعده شناخته شده است.

دشمنان این آب و خاک، آنها که نزدیک سه قرن برای بیچارگی و عقب مانده نگهداشتن این مملکت کوشیده اند با هر فرد و هر گروهی که به درد این ملک و ملت بخورد، خدمتگزار مردم باشد و عمر و هنر وتعهد وتخصص خود را خالصانه در اختیار مردم کشورش بگذارد، دشمن خونی هستند، برای همین است که درهمان اولین ماه های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایادی بی مغز و وابسته آمریکا، مغز متفکر انقلاب اسلامی و دانشمند برجسته و کم نظیر جهان اسلام، استاد شهید مطهری رادر تاریکی شب ناجوانمردانه به شهادت می رسانند و باز دقیقا به همین دلیل است که دولت جنایتکار و تروریست آمریکا چند ماه پیش سردار سرفراز اسلام و خدمتگزار مخلص مردم یعنی شهید سلیمانی را با استفاده از سیاهی شب ترور می کند و.

در عوض هر فرد و گروهی که اسم و ظاهر ایرانی دارد و گاه حتی لباس وکالت و وزارت برتن دارد اما عملا زیر علم دشمنان این کشور سینه می زنند و با اظهارات و عملکرد خود دشمن را شاد می کنند؛ حسابی تحویل می گیرند و در رسانه های آلوده خود برایش هورا می کشند و.

از آخرین نمونه ها می توان به اظهارنظر سخیف و سخت تاسف برانگیز اخیر یکی از نمایندگان مجلس دهم در باره ادعای کمک های نقدی و مالی ایران به سوریه اشاره کرد که حتی دشمنان کینه توزی مثل دولتمردان آمریکایی و رسانه های آنها اهدای چنین مبالغی را از سوی ایران به سوریه هیچگاه مطرح نکرده اند و.

اشاره کرد! 3- یکی از تاکتیک ها و روش های معمول قدرت های استکباری و زیاده خواه برای مقابله با حرکت توفنده وسازنده انقلاب اسلامی، ایجاد انحراف در مسیر و کارکرد جریان های اصیل و خدمتگزار از فرد گرفته تا دولت ها و.

بوده است.

به این معنی که هر جریان سیاسی یا شخصیت حقیقی ودولت مستقر و مجلس مصمم را که قصد خدمت به مردم و کارکردن برای پیشرفت جامعه و حرکت در مسیر تحقق آرمان های انقلاب داشته را با لطائف الحیل به انحراف بکشانند و با ایجاد دام و تله گذاری آنها را از رفتن و ادامه این مسیر بازدارند و از تحقق هدف منصرف کنند و اگر موفق نشدند با استفاده از ضعف های شخصیتی و درونی به ایجاد اختلاف و تفرقه میان آن جریانات روی می آورند و سرانجام هیچکدام اینها نشد به ترور شخصیتی یا حتی فیزیکی او دست زده اند.

در تاریخ معاصر ایران به ویژه سال های پس از انقلاب خاطرات تلخ و شیرین زیادی ثبت شده که موید این ادعاست.

4- ایجاد انحراف در مسیر جنبش مردمی ایران در جریان عدالتخواهی و انقلاب مشروطیت گرفته تا ایجاد انحراف در ماجرای نهضت ملی شدن نفت و بالاخره تلاش بی امان چهل و یکساله برای ایجاد انحراف در مسیر حرکت انقلاب اسلامی و.

همگی نشان می دهند که قدرت های استکباری وقتی نتوانند جلوی اراده ملی و عزم ملتی را سد نمایند، هرگز نومید نشده ودست از خباثت و شیطنت خود بر نمی دارندو از راه و طرق مختلف برای حفظ سلطه و منافع نامشروع خود تلاش می کنند.

متاسفانه این قدرت ها به دلایل مختلف که شاید یکی از آنها غفلت و کم تجربگی مسئولان بوده است در جریان انقلاب مشروطیت موفق شدند حرکت استقلال طلبانه و عدالتخواهانه مردم را صد البته با کمک موثر عناصر خود فروخته و منورالفکران هویت باخته و اجیر شده که در جایگاه های مهمی از جمله مجلس شورای ملی رخنه کرده و سنگ اجانب را به سینه می زدند آنچنان به انحراف بکشانند که نتیجه نهایی آن همه زحمت و مجاهدت و شهادت و.

به روی کار آمدن دیکتاتوری وابسته رضاخان منجر شود.

طرفه اینکه سرنوشت چهره های بصیر و عالمان با کیاستی مثل شهید شیخ فضل الله نوری هم که نقشه و نیات پنهانی دشمنان خارجی و در راس همه انگلستان خبیث را خوانده بود ومتوجه انحراف نهضت شده بود وبه همین دلیل تلاش می کرد تا تفرقه افکنی قدرت های خارجی میان نیروهای انقلاب (جناح های مختلف مذهبی و روشنفکران و.

) را خنثی کند و.

در نهایت با بر سر دار رفتن رقم خورد! همچنین در ماجرای نهضت ملی شدن نفت، همین قدرت های خارجی کاری کردند که در آستانه پیروزی ملت و نجات آنان از چنگال استبداد داخلی و استعمار خارجی، با استفاده از غفلت و غرور عناصر ملی، باز هم با حربه تفرقه و اختلاف افکنی و برهم زدن اتحاد میان راهبران دینی و سیاسیون، شاه فراری به کشور بازگردد و جای پای ابر قدرت تازه دنیا یعنی آمریکا در ایران محکم شود! 5- درباره انقلاب اسلامی هم از همان بدو پیروزی انقلاب تا همین امروز سعی کرده اند با استفاده از حربه های مستقیم و غیرمستقیم و سلاح پنهان و آشکار و.

البته باز هم با کمک عناصر و جریاناتی در داخل که از ایرانی بودن فقط شناسنامه دارند و با همه ادعای روشنفکری، مرتجعانه در پی بازگرداندن سلطه اجانب غارتگر هستند، ولو با حفظ ظواهر و اسم و صورت، باطن و سیرت انقلاب اسلامی را تغییر دهند.

در چارچوب اهداف جنگ نرم دشمن، باقی ماندن نام جمهوری اسلامی و حتی حضور یک معمم در راس آن مهم نیست، مهم آن است که ایران تامین کننده اهداف آمریکا، صهیونیسم و شبکه قدرت جهانی باشد.

(بیانات رهبر انقلاب، مهر ماه 1394) خوشبختانه دشمن بیش از هر چیز اولا به دلیل ماهیت اسلامی انقلاب و برخورداری از رهبری واحد و منحصر به فرد(ولایت فقیه) و ثانیا استفاده از عبرت و تجربیات گذشته، و.

موفق به تحقق هدف مداخله گرانه خود نشده است و انقلاب اسلامی همچنان در صراط مستقیم منتهی به هدف در حرکت است.

بااین همه بدون تعارف باید گفت بدخواهان این ملک و ملت ظلم ستیز دربعضی جاها و پاره ای مقاطع توانسته اند در مسیر حرکت شتابان انقلاب سنگ اندازی کنند و اجازه ندهند برنامه ها و اهداف انقلاب در ابعاد مختلف به ویژه فرهنگی و اقتصادی عملی شود و مردم تاثیرات مثبت انقلاب را در ابعاد ذکر شده به تمامی لمس ومزه شیرین و طعم گوارای آن را بچشند.

6-امیر مومنان(ع) می فرماید امر خدا را فقط کسی می تواند اجرا کند که سازشکار و انحراف پذیر و طمع ورز نباشد .

بدون تردید کار برای مردم وپذیرفتن مسئولیت سنگین نمایندگی مردم امری است از امور خدا.

عرض ما درآغاز کار مجلس یازدهم این است که با عمل و رفتار از خود نام نیک بر جای بگذارید.

با خدمت صادقانه به خلق خدا دنیا و آخرت خود را تضمین کنید.

مجلس در راس أمور و سنگر حساسی است، شکی وجود ندارد که دشمن غدار برای به انحراف کشاندن و خنثی کردن دوره چهارساله این مجلس هم صد کید و نیرنگ در آستین دارد، خدای ناکرده در امانتی که خود پذیرفته اید خیانت نکنید و دشمن شادکن نباشید.

تاریخ انقلاب اسلامی نشان می دهد هر فرد وجریانی که به این مردم و انقلاب وخون بچه های این مردم که مخلصانه و خالصانه برای خدا و عزت و سرفرازی این سرزمین ریخته شده و می شود،ضربه زده نه تنها عاقبت خوشی پیدا نکرده که رسوای خاص و عام شده و در نهایت به دریوزگی و خواری به دشمنان قسم خورده و جنایتکار این مردم مومن پناه برده است.

از فرصتی که مثل برق و باد می گذرد همراه و همگام با سایر قوا و تشکیلات دیگر با حفظ روحیه بسیجی بهترین استفاده را در جهت خدمت به مردم و کم کردن از مشکلات جدی آنها - که هم ناشی از دشمنی بی امان دشمن بی نقاب وقافیه باخته خارجی است و هم علی الخصوص معلول بد عملی و مسئولیت گریزی و سوء تدبیر داخلی است-بهترین و بیشترین استفاده راببرید و به عهدی که با مردم و خدای مردم بسته اید تا آخر وفادار باشید به قیمت آسان آن را به هیچ بهایی نفروشید و همواره این نهیب کلام الله را در یاد داشته باشید که فرمود ولا تشتروا بعهدالله ثمنا قلیلا.

انما عندالله هو خیر لکم ان کنتم تعلمون (نحل/9.

)
کلید واژه ها: رسانه های معاند - تبلیغات - انقلابی - سمپاشی - مجلس - شروع - مردم - مجلس یازدهم - داخلی - معاند - خارجی - رسانه - مورد - قرار - دفاع - دشمن - منفی - توده - هایی - وعده - امان - یازدهم - افتتاح - تخریبی - دشمنان - طبیعی - امروز - غریب - مسیر - داده

آخرین اخبار سرویس:
قرائت زیارت امین الله در شب میلاد امام رئوف (ع)

اعمال محدودیت های جدید در مناطق با وضعیت هشدار و قرمز کاملا هوشمند خواهد بود/ رسانه ها با فعالیت اقناعی برای تغییر سبک زندگی مردم اقدام کنند

قدردانی تولیت آستان مقدس قم از رسانه ملی

پوتین، پیروز همه پرسی در روسیه شد

بازدید دو نماینده از محل حادثه انفجار مرکز درمانی سینا /پای تخلف ساختمانی در میان است؟

بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد

پرهیز از برگزاری تجمعات غیرضروری که موجب شیوع کروناست ضرورت دارد

استاندار کردستان: بدون همکاری مردم بیماری کرونا مهار نمی شود

الزامی بودن استفاده از ماسک در محیط کار/ امکان استفاده از ظرفیت دورکاری

دادگستری زنجان در نصب پابند الکترونیکی رتبه اول کشور را دارد

شهادت

رادیو| امروز در استان ایلام چه خبر بود؟

گفت وگوی تلفنی قالیباف با دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

بازدید دو نماینده از محل حادثه انفجار مرکز درمانی سینا /پای تخلف ساختمانی در میان است؟

نفیسه روشن در کنار یک دختر قرتی + بیوگرافی وعکس

جلوگیری از فعالیت واحد های بی توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی

سد شرفشاه افتتاح شد / بهره برداری از سیزدهمین سد مخزنی استان کرمانشاه

حقوق کارگران شرکت هفت تپه واریز شد

برنامه های دفتر تسهیلاگری و توسعه محلی شهرقائم بررسی شد

مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی معطر به بوی پرچم بارگاه رضوی شد

افتتاح نیروگاه خورشیدی لارستان

توزیع نان صلواتی در شهرستان آباده

درخواست مهریزی ها به ساماندهی فعالیت موسسه های خیریه

آواربرداری 4 هزار واحد مسکونی خسارت دیده زلزله قطور به اتمام رسید

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: پولشویی، عدم شفافیت اقتصادی و تسویه ارزی نتیجه استفاده از کارت های بازرگانی اجاره ای است

یادداشتی درباره بخشنامه جدید قضایی برای ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان تحت تعقیب خارج از کشور

روایت روحانی از یکی از آرزوهایش/ باید دقیق و با زمانبندی با مردم صحبت کنیم

تجلیل از خادمان و پیشکسوتان حرم آل الله

توضیحات کمالوندی درباره حادثه در یکی از سوله های در حال احداث سایت هسته ای نطنز

فیلم| توضیحات کمالوندی درباره حادثه در یکی از سوله های در حال احداث سایت هسته ای نطنز

توضیحاتی درباره «نام» کلینیک آتش گرفته در شریعتی

سواد آموزی در استان آذربایجان غربی نهادینه شده است

آریا عظیمی نژاد خادم فرهنگ رضوی شد

محسن یگانه و دخترش/عکس

اشعار ویژه ولادت امام رضا (ع)

زالی خبر داد: بستری شدن 520 بیمار جدید مبتلا به کرونا در تهران، طی 24 ساعت گذشته

گزارش ویدئویی تسنیم| پرواز در غربت العماره؛ ماجرای اسارت و شهادت شهید قیطاسی در اردوگاه های عراق+ فیلم

تردد در رواق ها و مکان های مطهر مسقف محدود شده است

راز کوچه شیروانی

بهره برداری از بلوار امیر 7 آمل

نوید محمدزاده و خواهرش + عکس

وضعیت قرمز شیوع کرونا در 6 شهرستان استان فارس

همایش تبیین برنامه های کلی اشتغال کمیته امداد استان

آب و هوای پاک، ارمغان طرح های دولت برای دیار فارس

بی توجهی به سرنوشت معلمان غیردولتی قابل پذیرش نیست

لزوم آتش به اختیار بودن طلاب/دغدغه های فرهنگی باید جدی گرفته شود

اقامه نماز جمعه این هفته در کرمان

ترویج متفاوت عفاف و حجاب در «چهارشنبه های زهرایی»

محبت اهل سنت کردستان به اهل بیت یک ایدئولوژی است

از تصمیم کمیسیون تحقیق در مورد اعتبارنامه تاجگردون دفاع می کنیم

تاکید قالیباف بر لزوم تداوم مقاومت تا پیروزی قدس

25 استان کشور درگیر آتش سوزی و سیل شدند

واحدهای صنفی توزیع ادوات قلیان در قزوین پلمب می شوند

حادثه مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) تلفات جانی نداشته است

قصه دانشجویان خارجی که به خاطر کرونا در ایران ماندند در «مکث»

اسامی ساختمان های نا ایمن را منتشر کنید

گزارش آکسفام از شرایط ناعادلانه رسیدگی به درخواست پناهندگی پناهجویان در یونان

چندین افتتاح در جرقویه سفلی

شهردار کرمان: تا پایان سال دیگر کودکان کار در پشت چراغ قرمزها و خیابان ها نخواهیم دید

کمک فوری برای عمل جراحی جوان بیمار

غفلت از فضاسازی معنوی اطراف مضجع شریف رضوی / تلاقی حس گردشگری و زیارت

کسانی که عمدی جنگل ها را آتش می زنند خیانت می کنند

حادثه رخ داده در تاسیسات غنی سازی نظنز حادثه جانی نداشت

اهتزاز پرچم امام رضا(ع) بر فراز بقاع متبرکه کرمانشاه

ترامپ برای پیروزی در انتخابات نیاز به مذاکره با ایران دارد

بهره برداری از سد شرفشاه در بخش مرزی سومار

استاندار: سمنان، دامغان و سرخه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند

معاون تعزیرات حکومتی: دستگاه های نظارتی هدایتگر باشند

دهستان سیریز به شهر ارتقا یافت

رسانه های کهگیلویه و بویراحمد دست از خودزنی بردارند/اجازه ندهیم دشمن در درون ما را به خود مشغول کند

روحانی: از آغاز دولت یازدهم حرکتی جهادی در زمینه آب و برق آغاز شد

وزیر کشاورزی قرقیزستان: علاقه مند به توسعه روابط با ایران هستیم

کمبودهای دوران های گذشته حوزه های علمیه جبران شود

سمنان، دامغان و سرخه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند

تهیه گزارشاتی از تخلفات انجام شده در هپکو/قوه قضاییه مصمم به رفع مشکلات کارگری

تاکید رییس مجلس بر لزوم تداوم مقاومت تا پیروزی قدس شریف

از ماجرای گل های حرم امام رضا (ع) چه می دانید؟ + ویدئو

بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد

فعالیت 10000 خادم یار رضوی در البرز/ 3000 سبد کالا در قالب سفره کرامت رضوی توزیع می شود

رزمایش اهدای 1000 سری جهزیه در حرم مطهر امام راحل

نماز جمعه در همدان برگزار نمی شود

توضیحات کمالوندی پیرامون علت حادثه در یکی از سوله های سایت نطنز

امام جمعه بیرجند: حوزه های علمیه ستون فقرات دین هستند

رامبد جوان: حیف شد که سیروس گرجستانی رفت

قالیباف: اگر مقاومت­­ مبارزان فلسطینی نبود، پیروزی های ارزشمند تحقق نمی یافت

آغاز مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان در البرز

تکذیب حضور نیافتن وکلای سه متهم اغتشاشات آبان در دادگاه

ممنوعیت ارائه نکردن خدمات کنسولی به ایرانیان تحت تعقیب خارج کشور

فرد دارای آنتی بادی تا 6 ماه کرونا نمی گیرد

خواب بهره برداری کامل از کتابخانه مرکزی یزد کی تعبیر می شود؟

بستری 520 بیمار جدید مبتلا به کرونا در تهران، طی 24 ساعت گذشته

انسان با شناخت ائمه(ع) به دنبال احتکار نمی رود

تمدید مسابقه «کرامت الهی» در همدان تا 31 تیرماه

اهدای شاخه گل به همسران بانوان با حجاب/ برای حجاب هزینه نکرده ایم

عضو شورای تهران: اسامی ساختمان های پرخطر را اعلام کنید

تصویب اعتبار طرح های عمرانی استان از محل سفر رییس جمهور به سمنان/ تدوین سند توسعه 108 روستای استان

خللی در روند غنی سازی تاسیسات نطنز نداریم/ حادثه تلفات جانی نداشت

حادثه در یکی از سوله های در حال احداث سایت هسته ای نطنز

کمالوندی: خوشبختانه حادثه در سوله در دست احداث سایت نطنز خسارت جانی دربرنداشت

گیلان| سپاه با استفاده از علوم روز دنیا با تهدیدات مختلف دشمن مقابله می کند

انحراف در مسیر اصلی حربه کهنه دشمن

انحراف در مسیر اصلی حربه کهنه دشمن