مطالب مرتبط:
مراجع عظام تقلید از خدمات علی لاریجانی تجلیل کردند
تجلیل مراجع عظام تقلید از خدمات لاریجانی در دوران ریاست مجلس
تجلیل و قدردانی مراجع عظام تقلید و اساتید حوزه های علمیه از خدمات لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس
تجلیل مراجع عظام تقلید از خدمات لاریجانی در دوران ریاست مجلس
تجلیل مراجع عظام تقلید از خدمات لاریجانی در دوران ریاست مجلس
-157 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 5 خرداد 1399 ساعت 14:572020-05-25سياسي

مراجع عظام تقلید از خدمات علی لاریجانی تجلیل کردند


تهران ایرنا مراجع عظام تقلید، حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی، جوادی آملی، مظاهری، علوی گرگانی و جمع کثیری از  فضلا و اساتید حوزه های علمیه در پایان سه دوره متوالی ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی، - تهران ایرنا مراجع عظام تقلید، حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی، جوادی آملی، مظاهری، علوی گرگانی و جمع کثیری از  فضلا و اساتید حوزه های علمیه در پایان سه دوره متوالی ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیام های جداگانه ای از خدمات شایسته وی در این جایگاه تجلیل و قدردانی کردند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز دوشنبه اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس، همزمان با پایان سه دوره ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی، مراجع عظام تقلید  و اساتید حوزه های علمیه خطاب به لاریجانی در پیام های صادره ضمن تجلیل و قدردان، سه دوره ریاست  مجلس و خدمات وی در حوزه قانونگذاری و نظارت را ارزنده و ماندگار و در مسیر اعتلای اسلام، انقلاب و حل مشکلات مردم توصیف و بر استفاده بیشتر  از ظرفیت ایشان در آینده و در  نظام اسلامی تاکید کردند.

 آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی خطاب به علی لاریجانی،  رییس قوه مقننه از  مدیریت شایسته و  خدمات فراوان وی برای اعتلا و عزت کشور طی سه دوره متوالی ریاست مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی و با تاکید بر تجارب ارزنده شان، اظهار امیدواری کردند او در آینده منشأ خدمات بیشتر باشند.

 وی در پیام خود تصریح کرد: اکنون بعد از سه دوره متوالی که ریاست مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشتید و با مدیریت شایسته خدمات فراوانی را نموده اید، لازم دیدم از جنابعالی تقدیر و تشکر نمایم.

بدیهی است آنچه که انسان در طول حیات خود برای رفاه مردم و اعتلای و عزت کشور انجام می دهد عندالله تعالی محفوظ است و مآجور می باشد.

امیدوارم با تجارب مفید و ارزنده ای که کسب نموده اید، بتوانید در آینده منشأ خدمات بیشتر باشید.

   12 سال مدیریت راهگشای لاریجانی در مجلس، منشا خدمات فراوان بود آیت الله العظمی مکارم شیرازی از دیگر مراجع عظام تقلید نیز با صدور پیامی خطاب به  دکتر علی لاریجانی، رییس قوه مقننه از مدیریت راهگشا و خدمات فراوان ایشان طی  سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی  تجلیل و اظهار امیدواری کرد تا از وجود ایشان در نهادهای مهم کشور استفاده شود.

در متن پیام آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی آمده است:  ویی در این پیام گفت: جنابعالی در مدیریت دوزاده ساله مجلس، خدمات فراونی به قوه مقننه داشته اید و نظرات شما در بسیاری از مسائل سیاسی کشور راهگشا بود.

اینجانب به نوبه خود از زحمات شما تشکر کرده و امیدوارم از وجودتان در نهادهای مهم کشور استفاده شود.

  از مزیت های شما در دیگر حوزه ها استفاده شود  همچنین آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی خطاب به  علی لاریجانی، رییس قوه مقننه از خدمات فراوان وی در سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی، تکریم و  قدردانی و اظهار امیدواری کرد تا ایشان در آینده نیز با توجه به فکر و فرهنگ و شایستگی و مدیریت مخصوص و مزیت تربیت یافتگی در بیت فقه و فقاهت  برای جامعه و نظام اسلامی منشا خدمات باشد.

خدمت به مردم توفیق بزرگی از جانب پروردگار متعال محسوب می شود آیت الله العظمی حسین نوری همدانی هم خطاب به علی لاریجانی نوشت: جنابعالی الحمدلله از جمله شخصیت هایی می باشید که خداوند متعال این توفیق را به شما عنایت کرده است و 3 دوره نمایندگی از طرف مردم شریف استان قم و مدیریت مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته اید و خدمات فراوانی را به انجام رسانده اید و از آنجا که تربیت شده بیت فقه و فقاهت می باشید و این خود یک مزیت مهمی است امیدوارم در آینده نیز با توجه به فکر و فرهنگ و شایستگی و مدیریت مخصوصی که دارید برای جامعه و نظام اسلامی منشا خدمات باشید.

  همه بر موفقیت افتخارآفرین لاریجانی در مجلس گواهی می دهند آیت الله العظمی جعفر سبحانی از دیگر مراجع عظام تقلید در پیامی از اقدامات علی لاریجانی در دوران ریاست مجلس شورای اسلامی تجلیل کرد و  موفقیت وی در سه دوره ریاست مجلس را افتخارآفرین و مورد اذعان همگان توصیف کرد.

وی افزود: موفقیت جنابعالی در مجلس شورای اسلامی در این سه دوره، افتخار آفرین است و این مطلبی است که همگی بر آن گواهی می دهند.

در حساس ترین مراحل مجلس شورای اسلامی وظیفه دینی و اخلاقی و سیاسی خود را به نحو احسن عمل نموده اید و اعمال نیک جنابعالی در دفتر حسنات ثبت خواهد شد، ولی خدمت به جمهوری اسلامی در همه احوال امکان پذیر است.

انشاالله در آینده هم در هر مقامی باشید بسان گذشته افتخارآفرین خواهید بود.

   از خدمات لاریجانی درخت آزادی، خدمت و اخلاص رویید  آیت الله  العظمی جوادی آملی از مراجع عظام تقلید در پیامی با تجلیل از خدمات  دکتر لاریجانی  طی سه دوره ریاست مجلس، آن  را به منزله درخت آزادی و خدمت دانست که حاصلی به گوارایی اخلاص دارد.

  وی در پیام خود به لاریجانی تاکید کرد: آنچه جنابعالی در طی سالیان متمادی در خدمت نظام اسلامی به ویژه به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی سپری کردید درختی غرس نمودید که حاصل آن میوه آزادی و خدمت بود.

اکنون باید کوشید محصول آن حاصل را که شربت اخلاص و سپاس به درگاه خداوند سرمدی است فراهم و نوشید که چنین نوشیدنی گواراست.

  3 دوره ریاست دکتر لاریجانی در مجلس مشحون از افتخار و مایه تحسین و مباهات است آیت الله العظمی حسین مظاهری در پیامی خطاب به علی لاریجانی حضور سه دوره وی در جایگاه ریاست مجلس را مشحون از افتخار خدمت به اسلام و ملت دانست و تاکید کرد: مدیریت موفق آن جناب در مجلس شورای اسلامی همراه با تعهد مومنانه و التزام به اصول اسلام و انقلاب اسلامی مایه تحسین و مباهات است.

 در پیام آیت الله مظاهری آمده است: بر حسب حق شناسی لازم می دانم در پایان سه دوره متوالی مسئولیت خطیر ریاست مجلس شورای اسلامی، از جنابعالی که بحمدالله و منه کارنامه ای مشحون از افتخار خدمت به اسلام و ملت عظیم الشأن ایران را دارا می باشید، صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری نمایم.

وی افزود: مدیریت موفق شما در مجلس شورای اسلامی، که همراه با تعهد مومنانه و التزام به اصول اسلام و انقلاب اسلامی و صداقت و صراحت اخلاقی و عقلانیت نظری و عملی و توجه به مصالح کشور و ملت و رعایت اعتدال و انصاف و ادب در صحنه سیاسی و مردم گرایی فروتنانه و خیرخواهانه و تلاش برای اعتلای اسلام و ایران و صبر و استقامت در برابر بی مهری ها و عبور کریمانه و مدبرانه از ناملایمات بود، حقا و انصافاً مایه تحسین و مباهات است و امید است مورد قبول و رضای الهی و لطف و عنایت حضرت ولی الله الاعظم ارواحنا فداه بوده باشد.

در پایان این پیام تصریح شده است: از خداوند متعال سلامت و سعادت و حسن عاقبت و نیز مزید تایید و تسدید و توفیق جنابعالی را در خدمت بی منت به دین و آیین و فرهنگ و ملت بزرگوار ایران مسالت می کنم.

   لاریجانی توانست باری از دوش مردم و نظام کم کند آیت الله العظمی علوی گرگانی با صدور پیامی از خدمات رییس مجلس دهم در سه دوره مدیریت مجلس قدردانی و تاکید کرد: هر زمان که مجلس با هدایت های رییس مجلس در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل دغدغه های مردم گام برداشته، توانسته باری از دوش نظام و ملت کم کند.

در پیام آیت الله العظمی علوی گرگانی آمده است: شکی نیست هر زمان که مجلس شورای اسلامی با هدایت های جنابعالی در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل دغدغه های مردم شریف ایران گام برداشته، توانسته است باری را از دوش نظام و ملت کم کند و خدمت صادقانه ای را انجام دهد.

 به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز دوشنبه ایرنا، همچنین جمعی از فضلا و مدرسین حوزه علمیه قم طی نامه ای به علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی از حضور دوازده ساله ایشان در جایگاه  ریاست مجلس شورای اسلامی و نمایندگی قم، قدردانی و سه دوره ریاست وی بر قوه مقننه را الگوی تدیّن و تعقّل، تدبیر و اعتدال، حکمت و بصیرت، سعه صدر و تعامل  دانستند.


کلید واژه ها: علی لاریجانی - لاریجانی - حوزه های علمیه - مراجع - تقلید - اساتید - مجلس - تجلیل - پایان - ریاست - شورای - دوره - حوزه - روابط عمومی - تهران - مکارم - جوادی - ایرنا - خدمات - گزارش روز - علوی - آیات - نوری - صافی - پیام - اداره کل - قدردانی - شایسته - دوشنبه - فرهنگی

آخرین اخبار سرویس:
دادستانی کرمان قصور دستگاه های متولی اماکن مخروبه را بررسی می کند

اثربخشی مناسبات اقتصادی کشور با تحریم ها و شیوع کرونا ارتباط مستقیم دارد

امید مردم به مجلس انقلابی/ رونمایی از بسته اقتصاد مردمی

حجت الاسلام رفیعی از امشب در «بدون توقف»

کاهش سهمیه های کنکور به 3 سهمیه/ لایحه ساماندهی به دولت رفت

شایعات درخصوص «نرگس محمدی» را تایید نمی کنیم

امتحانات حضوری دانشگاه تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد

محسن رضایی: مکتب «شهید سلیمانی» می تواند به نظم نوین جهانی کمک کند

سخنگوی دولت: تجارت ما با ونزوئلا مستثنی از قواعد تجاری نیست

کدام نمایندگان مجلس به کرونا مبتلا شده اند؟

لغو امتحانات حضوری دانشگاه تهران تا اطلاع ثانوی

سرلشکر سلامی: سختی ها را دور می زنیم

ربیعی: برخی قضاوت غیرمنصفانه از برجام دارند /ثابت کردیم چیزی برای مخفی کردن نداریم /دولت آماده تعامل با قوای دیگر است

عروسی و دورهمی و پارک نشینی ها کنترل شود/ ابتلای 130 نفر در یک مرکز خرید

فیلم | تلاوت عباس سلیمی در جمع مردم ترکیه

برگزاری رزمایش سایبری بیمه سلامت به شکل پایلوت در اصفهان

لابی علیه سیاست های اقتصاد مقاومتی/ رایزنی مسئولان با مجمع تشخیص برای تصویب مناطق آزاد

«حسینی» سرپرست مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) درگزین شد

نخستین برنامه طرح «1454» استان فارس به روی آنتن می رود

محسن رضایی: مکتب «شهید سلیمانی» می تواند به نظم نوین جهانی کمک کند

امروز تولد رهبر انقلاب است؟ +تصویر شناسنامه

برگزاری رزمایش سایبری بیمه سلامت به صورت پایلوت در اصفهان

جزییات یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری

سفر دو روزه مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران به کهگیلویه و بویراحمد

عارف: نه از اصلاح طلبی عبور می کنیم، نه از آن عقب می نشینیم /حرف ها را تحمل می کنیم اما حتما سکوت نمی کنیم

تعلیق دانشجویان متخلف در آزمون های مجازی دروس معارف

مدیران استان با جدیت وارد میدان شوند، پیگیری قضایی بدنبال مدیران کم کار است

استفاده از نسخه الکترونیک در بیمارستانهای اصفهان اجباری شد

تشکیل کارگروه بین وزارت خانه های جهاد و نیرو با هدف هماهنگی بیشتر وظایف

بازرسی بهداشتی 121 واحد صنفی در راستای مقابله با کرونا ویروس

ارائه خدمات مشاوره به 18هزار نفر در چهارمحال وبختیاری

ابزارهای تقویت حجاب در جامعه اسلامی ما فراهم است

مرحله دوم پویش ایران همدل آغاز شد

فرصت 10 روزه دولت برای لغو مصوبه مشروط شدن پرداخت یارانه به نوزادان

پاسخگویی شبانه روزی به مشکلات و خرابی های احتمالی برق در شهر فرودگاهی

نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خراسان شمالی

لزوم توجه بیشتر به معماری ایرانی اسلامی در ساخت و سازهای شهری

سپاه گچساران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

بایدها و نبایدهای ورود دانش آموزان به فضای مجازی در «مدرسه ایران»

برنامه ویژه بسیج برای رفع مشکل آب شرب روستاییان کشور

پاسخ دبیر ستاد امر به معروف درباره مجوز اعطاشده به رائفی پور: اصلاح طلبان هم بیایند و مجوز بگیرند

شرکت بیش از یک میلیون دانشجو در دوره های مجازی معارف اسلامی

حجت الاسلام رفیعی مهمان «بدون توقف» می شود

شرکت های دانش بنیان اهرمی برای مقابله با تحریم/توسعه فناوری پیروزی در جنگ اقتصادی را رقم می زند

مشارکت بیش از یک میلیون و 129 هزار دانشجو در دوره های مجازی دروس معارف

حرف آخر| فرضیه ای که با فکری، ویسی و میثاقیان باطل شد

تلاش شهرداری سمنان در دستیابی به برند بین المللی دوستدار کودک قابل تقدیر است

برگزاری تورهای خاص ناشنوایان در مسجد شیخ زاید ابوظبی

توضیح سخنگوی قوه قضاییه درباره محکومیت سه نفر به اعدام در ارتباط با حوادث آبان 98

گفت وگوی ظریف با وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن

واکنش قوه قضاییه به نامه نرگس محمدی

ارائه گزارش وزیر راه و شهرسازی به اعضای کمیسیون عمران

درخواست سودآور مجلسی ها از دولت درباره بورس

عارف: از اصلاح طلبی عبور نکرده و از آن عقب نمی نشینیم

مشارکت حداکثری در انتخابات در گرو توجه به معیشت مردم

پرداخت به موقع مالیات به فرهنگ تبدیل شود

ربیعی: آمریکایی ها نگذاشتند مردم ایران از فواید اقتصادی برجام بهره مند شوند

امتحانات حضوری دانشگاه تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد

نخستین برنامه طرح «1454» استان فارس فردا به روی آنتن می رود

 حوزه های علمیه در مبارزه با کرونا خوش درخشیدند

یازدهمین جلسه محاکمه طبری و دوستان/ماجرای ملک vip در شمال تهران چیست؟

نامه هایی از یک عاشیق

دفاع از جبهه مقاومت امتداد خط عاشورا است

ابتکار پزشک عراقی که با ترانه به درمان بیماران کرونایی می پردازد

جابری انصاری: سیاست زدگی و نگاه فرهنگی-تمدنی مانع تعامل با ایرانیان خارج است

5G به آخرین مرحله فاز آزمایشی رسید

درخواست امام جمعه بوشهر برای اجرای مجدد کمک های مومنانه

پیام تسلیت استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر شهیدان دادی سهلان

ماجرای نظارت طبری بر واحد VIP برج فلورا

کاهش تخریب بناهای تاریخی شیراز/ عمران شیراز تعطیل نشد

27هزار میلیاردریال طرح آب وبرق این هفته در هرمزگان به بهره برداری می رسد

فرمانده کل سپاه: نه زانو می زنیم نه متوقف می شویم/ دشمن با راهبرد اقتصادی به میدان آمده است

افتتاح طرح های بهزیستی به صورت ویدئو کنفرانس

چه کسانی باید با تخلفات «تقلب در کسب» برخورد کنند؟

موسوی خویینی ها و تاجزاده ها وقتی می بازند، علی ها را به توبه فرا می خوانند

ربیعی: کرونا مساله اصلی ما در دولت است/ آمادگی ایران درباره سامانه پدافندی سوریه

شرکت های دانش بنیان اهرمی برای مقابله با تحریم است

90 درصد فوتی های کرونایی استان بوشهر در یک ماه اخیر رخ داده است

کاندیداهای کمیسیون بهداشت برای حضور در شوراها، مجامع و هیات ها تعیین شدند

کرونا سبک زندگی مردم را تغییر داد/ شرایط به این زودی عادی نمی شود

واکنش موسوی به اتهامات نایف الحجرف علیه ایران درباره یمن

مشارکت بیش از یک میلیون و 129 هزار دانشجو در دوره های مجازی دروس معارف

کاندیداهای کمیسیون بهداشت برای حضور در شوراها، مجامع و هیات ها تعیین شدند

نبض حیات موقوفات در دستان هیات امناست

سردارسلامی: قرارگاه خاتم الانبیا بخش مهمی از آرایش ما در جنگ اقتصادی است

حکم اعدام جاسوس سازمان سیا اجرا شد

رییس کمیسیون انرژی: مجلس ریل گذار و ترسیم کننده آینده است

روحانی در پیامی به ماکرون خواستار گسترش روابط بین دو کشور شد

فعالیت موزه های کشور در هاله ای از ابهام

مدیر «پروژه جمهوریخواهان علیه ترامپ»: ریاست جمهوری ترامپ فاجعه محض است

برگزاری مراسمات عروسی و ترحیم جرمِ مشهود است

فراخوان ثبت نام در نخستین جشنواره قصه گویی کودکان روستایی و عشایر لرستان

تغییر سیکل قاعدگی، چهل روزه شده

تحول در نظام زندانبانی مستلزم کار گروهی و جهادی است

واکنش سخنگوی قوه قضاییه به قرارداد 25 ساله ایران و چین

استقامت روی اطلس 5 سوار شد

انتقاد از عدم تعیین تکلیف اماکن مخروبه در شهر کرمان/مسئولان مربوطه احساس تکلیف نمی کنند

عدالت مبنای اقدامات و تصمیمات در کشور است

20 هزار واحد مسکن محرومان در یکسال گذشته احداث و واگذار شده است

پاسخ دبیر ستاد امر به معروف درباره مجوز اعطاشده به رائفی پور: اصلاح طلبان هم بیایند و مجوز بگیرند

مراجع عظام تقلید از خدمات علی لاریجانی تجلیل کردند

مراجع عظام تقلید از خدمات علی لاریجانی تجلیل کردند