مطالب مرتبط:
مردم در برابر جنگ شناختی دشمن آگاه باشند/فضای مجازی بهتذرین بستر جنگ شناختی است
مردم در برابر جنگ شناختی دشمن آگاه باشند/فضای مجازی بهترین بستر جنگ شناختی است
هیچ سایتی برای ثبت نام متقاضیان تسهیلات یک میلیون تومانی اعلام نشده است/ مردم و رسانه ها به شایعات توجه نکنند
توزیع گوشت بین نیازمندان کردستانی/مشارکت خوب مردم در امور خیریه
بدهی گروهی از مردم به کاسبان مشهد توسط خدام حرم رضوی تسویه شد
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 22 فروردین 1399 ساعت 17:562020-04-10سياسي

مردم در برابر جنگ های شناختی دشمن آگاه باشند


ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: مردم باید در جنگ شناختی که نسل پنجم از جنگ ها است آگاه باشند چراکه دراین جنگ بیشترین تمرکز روی فکر، - کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: مردم باید در جنگ شناختی که نسل پنجم از جنگ ها است آگاه باشند چراکه دراین جنگ بیشترین تمرکز روی فکر، باور و بینش افراد است تا آنان را تحت تاثیرقرار دهند.

بنابراعلام روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج ، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی درخطبه مکتوب جمعه این هفته کرج افزود: بنابراین در ذهن‏ افراد تردید و سپس به تدریج در رفتار او هم تاثیر گذاشته می شود و این همان روشی که این روزها فراوان بکار گرفته می شود.

وی ادامه داد: به طور مثال اول با تردیدها و ابهامات جذاب شروع می کنند که چرا نماز واجب است و شبهه به وجود می آورند و ادامه می دهند تا برسد به سستی و سپس ترک نماز یا از برخی آرمان های انقلاب مثل دفاع از فلسطین ایراد گرفته می شود.

امام جمعه کرج گفت: جنگ شناختی، یعنی هدف قرار دادن قوه شناخت و ادراک عموم مردم، نخبگان و مسوولان، با ایجاد تردید در هنجارها، ارزش ها، باورها و نگرش‏ ها، از طریق به دست گرفتن مدیریت ادراکات و برداشت ها بنابراین از اهداف اصلی جنگ، نهادهای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، مقدسات دینی و شخصیت‏های الگو و الهام بخش هستند.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ شناختی دشمن به سه نقطه حمله اصلی دارد که نقطه اول ،نقطه مرکزی نظام.

یعنی اسلام و ولایت.

با استفاده از امپراتوری رسانه ای که در اختیاردارند با تنوع برنامه ای و قالب های مختلف برعلیه دین، اسلام و به خصوص شیعه محتوا تولید می کنند.

آیت الله حسینی همدانی اضافه کرد: نقطه دوم ساختار نظام.

به نهادها و دستگاه های مولود نظام اسلامی مانند شورای نگهبان، سپاه، بسیج، نهاد امامت جمعه، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، کمیته امداد و موارد دیگر حمله می کنند.

وی ادامه داد: نقطه سوم این جنگ کارکرد نظام.

با تحریف و تردید عملکرد نظام را زیر سوال می برند.

اگر نقطه قوتی داشت در بایکوت خبری قرار می دهند و اگر احیانا نقصانی داشت بزرگ نمایی می کنند.

فضای مجازی بهترین ابزار دشمن در جنگ شناختی امام جمعه کرج اظهار داشت: برای جنگ شناختی دشمنان از همه نوع ابزاری استفاده می کنند اما در این دوره به خصوص از فضای مجازی بهترین بهره را می برند.

پیترسینگر و امرسون بروکینگ در نشریه فارین پالیسی (اکتبر 2018/ مهرماه 1397) در مقال ه‏ایی به نام جنگ آینده، جنگ لایک (Like) خواهد بود به نکات مهمی در جنگ شناختی اشاره می ‏کنند.

وی افزود: این افراد می ‏نویسند فضای مجازی، صحنه‏ ی واقعی جنگ است و آنچه شما به اشتراک می‏ گذارید، تعیین کننده ی چیزی است که درصحنه نبرد رخ می ‏دهد.

در این جنگ، کلمات و به خصوص تصاویر، مهمات جنگی هستند.

کار این مهمات جنگی، بیش از آنکه گفتن خبر یا نکته‏ ای باشد، دفن حقایق با استفاده از منحرف کردن حواس و افکار مخاطبان است.

هدف نهایی در جنگ شناختی قداست زدایی از اسلام ناب محمدی (ص) است امام جمعه کرج یادآورشد: هدف نهایی و پایانی در جنگ شناختی، قداست‏ زدایی از اسلام ناب، امامت، ولایت فقیه.

اعتمادزدایی بین مردم و حاکمیت؛ اعتبارزدایی از تصمیمات نظام، مشروعیت‏ زدایی از ساختارها و سازوکارهای سیاست گذار و مجری، و امیدُزدایی و ناکارآمد نمایی و در نهایت روی‏گردانی مردم و از بین بردن سرمایه‏ ی اجتماعی نظام اسلامی است.

وی تاکید کرد: باید همه مردم و مسوولان تذکرات رهبر معظم انقلاب درباره فضای مجازی را جدی بگیریم.

امروز مهم ترین صحنه ی انواع جنگ ها در فضای مجازی است چنانچه می بینید که از همین ویروس کرونا به عنوان زمینه جنگ شناختی و ادراکی چه ماهرانه استفاده می کنندو همه باید دقت کنیم در زمین دشمن فعالیت نداشته باشیم.

نماینده ولی فقیه دراستان البرز درادامه خاطرنشان کرد: در این غم ها و اندوه ها؛ غیر از درس و عبرت، از طرف خدای تعالی اجر و پاداش هم است .

آیت الله حسینی همدانی درتذکرات خطبه این هفته خود بیان داشت: ابتلائات عمومی مثل سیل و زلزله و بیماری های واگیردار و امثال این ها که می آید و همه عالم و یا بخش گسترده ای از مردم را درگیر می کند، گذشته از جنبه های منفی، برای عموم و یا افراد آثار مثبتی هم دارد.

که گاهی پی به آثار برده می شود و گاهی نمی شود.

وی تاکید کرد: توجه دارید که هدایت خداوند متعال عام است و مومن، کافر را دعوت کرده است، قرآن کریم هدایتش عام است.

اما به تعبیر خود قرآن، اهل تقوی و متقین از راهنمایی ها و هدایت قرآن بهره بیشتری می برند.

بلاء عام هم همین طور است.

که برای کافران یک اثر و برای اهل ایمان آثار دیگری دارد.

بنابراین در روایات می بینیم که در این امور، گاهی خطاب به مسلم و مومن می شود.

رایحه ی ظهور از هرزمانی نزدیک تر به مشام می رسد امام جمعه کرج ادامه داد: این ویروس هر منشایی که داشته باشد بلیه ای بود که افراد دنیا را با انواع تفکرات و گرایشات مادی و معنوی که دارند به فکر انداخت و وادار به واکنش کرد که در فضای رسانه های مختلف می بینید.

اما آنچه از همه روشن تر دیده می شود، توجه به معنویت و به خصوص خالق هستی است که افراد با علایق مختلف خدا خدا می کنند.

آیت الله حسینی همدانی افزود: دررسانه های دیده شده که مردم دنیا چگونه ابتهال ،دعا و انابه دارند و با چه حالی، هرکس با زبان خودش زاری می کند و از خدا طلب عفو از اعمال گذشته و بخشش گناهان و تقاضای نزول رحمت و عافیت و سلامت را دارند.

وی گفت: مردم، اعمال خود را در فراگیر شدن این بیماری مؤثر می دانند و یک اضطرار جهانی به نیرویی که آنان را از این مشکل نجات دهد، پیداشده.

کانّ عالم نزدیک به بعثت دیگری شده است.

(اگرچه آمادگی جهانی برای ظهور منجی عالم فراهم نیست اما رایحه ی ظهور مهدی الامم از هرزمانی نزدیک تر به مشام می رسد ، همان که رهبر معظم انقلاب دیروز فرمودند: شاید در تاریخ بشر کم شده باشد که جامعه بشری به قدر امروز نیاز به منجی داشته باشد.

انقلاب اسلامی ملت های دنیا را بیدار کرد امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: برای رسیدن و درک دوران حاکمیت مستضعفان، باید در نابودی استکبار و مظاهر آن تلاش کرد.

انقلاب اسلامی ملت های دنیا را بیدار کرد و حرکت جهانی آغازشده و صدای خرد شدن استخوان امپراتوری های دروغ، ترور، آدم کشی و استکبار به گوش می رسد.

وی ادامه داد: همه خواهید دید به فضل پروردگار، آمریکا و اسراییل و مرتجعین دنباله رو آن ها خیلی زودتر از تصور از بین خواهند رفت.

به خصوص در این ایام حمله ویروس کرونا که آمریکا و اروپا را هم بی نصیب نگذاشت.

اگر کسی بخواهد ببیند کاملا روشن است و احتیاج به استدلال و برهان ندارد که تمدن غرب باآن همه سروصدا و طمطراقی که دارد، ازهم پاشیده شده و چیزی از آن باقی نمانده، و با هیچ رنگ و لعابی هم توان فریب جوامع را نخواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: نوع رفتاری که با افراد کشورشان دارند را ببینید، چرا بیشتر کشته شدگان سیاه پوستان و رنگین پوستان هستند ، چرا افراد سالخورده را رها می کنند و ده ها مورد دیگر که چهره این تمدن را نشان می دهد البته اروپا هم در همین جریان نشان داد با اتحادیه ای که دارد هم توان لازم برای اداره خودش را ندارد.

امام جمعه کرج گفت: قطعا پس از کرونا، مسایل جهانی طور دیگری رقم خواهد خورد که اگر فرصتی شد، تحلیلی خواهم داشت.

فقط تقاضا داریم غرب پرستان داخلی چشم خودشان را بیشتر به واقعیات باز کنند و با تحلیل های نادرست برای کشور هزینه سازی نکنند.

وی از ابراز محبت های خالصانه در این وضعیت به ساحت مقدس ولیعصر ارواحنا فداه در نیمه شعبان با جلوه ها و ابتکارات زیبای خلق شده قدردانی کرد.

یکی از مهم ترین وظایف مساجد کنترل و از بین بردن آسیب های اجتماعی است امام جمعه کرج در ادامه گفت: هرسال در این ایام که به دهه پایانی ماه شعبان نزدیک می شویم، به مناسبت غبارروبی مساجد تذکراتی راجع به مسجد و نماز و نمازگزاران داده می شود.

به خصوص در این روزها برای همه کارکرد مساجد در محلات در عرصه های مختلف روشن است.

وی خاطرنشان کرد: از مدیریت بهداشت محله بگیرید تا رسیدگی به امور مستمندان و حتی مواظبت بر امنیت محل.

و از همه مهم تر فراهم کردن فضای ارتقاء معنویت، تفکر و بصیرت و… برای افراد پیرامون خود که یکی از وظایف مهم این دوره مساجد در محلات رصد؛ کنترل و از بین بردن آسیب های اجتماعی است.

مسجد محل نمی تواند نسبت به اتفاقات پیرامون خودش در مرحله اول و منطقه و شهر در مراحل بعدی بی تفاوت باشد.

نیروی اجرایی نظام اسلامی باید تربیت شده مسجد باشد نماینده ولی فقیه دراستان البرز گفت: متاسفانه عده ای برنامه ریزی شده کارکرد همه جانبه و اثرگذاری اجتماعی مساجد را کم کم، کم رنگ کردند و بعد تلاش در بی رنگ کردن آن دارند که البته موفق نخواهند شد.

معضلات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از وقتی شروع شد که در اداره امور کشور، بچه مسجدی های توانمند در این عرصه ها به عناوین مختلف کنار گذاشته شدند.

وی اضافه کرد :حضرت امام (ره) فرمودند: ما انقلاب کردیم که مسجد بسازیم، پیروزی ما برای اداره مسجد است.

مساجد سنگر است؛ مسجد محلی است که از آن باید امور اداره شود؛ از فانتوم‏ها نترسید، از روزی بترسید که مساجد خالی باشد.

اینکه فرمودند مسجد محلی است که باید امور اداره بشود.

یعنی افراد در آنجا تربیت می شوند و بعد در مصادر امور قرار می گیرند.

آیت الله حسینی همدانی تاکید کرد: قطعا کسی که تربیت شده مسجد است دستش را به بیت المال دراز نمی کند، راضی به حقوق نجومی و تخلفات ازاین دست نمی شود، تجمل گرا و اشرافی نیست.

همه باید تلاش کنیم که در محلات مساجد تراز محقق شود.

نیروی اجرایی نظام اسلامی باید تربیت شده مساجد باشند.

وی یاد آورشد: ائمه مساجد باید خود را با مسایل روز؛ علوم روز، شبهات روز، افکار و عقاید در جریان آشنا باشند تا بتوانند به موقع اثرگذاری کنند.

هر مسجد در محله باید به اندازه یک مرکز علمی پویا در بلا بردن سطح دانش مخاطبانش تلاش و فعالیت داشته باشد.

امام جمعه کرج گفت: مساجد نباید نسبت به حال مستمندان اطراف خود بی تفاوت باشند.

حتما با محوریت امام مسجد گروهی از خیرین (به هر مقدار و توان) با برنامه و زمان بندی شده به این امور رسیدگی کنند.

حتما مساجد باید شورای فرهنگی و یا امناء فرهنگی داشته باشند تا بتوانند مدیریت فکری و فرهنگی محله را به روز حفظ کنند.

به هرتقدیر باید مسجد در هر محله مرجع همه امور باشد.

وی افزود: دستگاه های خدمت رسان هم از طریق مساجد خدمات خود را به مردم برسانند.

در همین جریان کرونا خدماتی که مساجد محل انجام دادند و کمبودهای دستگاه های دیگر را جبران کردند کاملا مشهود و قابل تقدیر است.

به علت شیوع ویروس کرونا و توصیه های اکید مسوولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی مبنی بر پرهیز از برگزاری تجمعات باهدف جلوگیری از گسترش بیماری و برگزار نشدن نماز جمعه این هفته شهرستان کرج، آیت الله حسینی همدانی در خطبه مکتوب توصیه ها و تذکراتی را بیان دارند .

هفت هفته است که به خاطر شکستن و از بین بردن محاصره ویروس کرونا از تشکیل اجتماع پرشور و نشاط نماز جمعه در مصلی محروم هستیم.


کلید واژه ها: نماینده ولی فقیه - امام جمعه کرج - امام جمعه - ولی فقیه - نماینده - جمعه - البرز - بیشترین - آگاه - فقیه - مردم - امام - حسینی همدانی - آیت الله سید - روابط عمومی - تمرکز - ادامه - ایرنا - افراد - پنجم - آیت الله - سید محمد - همدانی - روابط - رفتار - عمومی - برابر - حسینی - مهدی - همان

آخرین اخبار سرویس:
پخش چهار مستند جدید از زوایای زندگی بنیانگذار جمهوری اسلامی

15خرداد 1342 بستر و جرقه پیروزی انقلاب اسلامی بود

راه جلوگیری از تحریف اندیشه امام(ره)/توصیه های اقتصادی امام خمینی

ترامپ تهدیدی علیه قانون اساسی آمریکا است

ویدئو: نگاهی به شخصیت آیت الله امینی از نظر حضرت آیت الله سبحانی، آیت الله محفوظی و آیت الله استادی درچهلمین روز ارتحال/ انسانی خدوم که دنیا درنظر او مهم نبود 

امام خمینی: اگر کارهای محوله مان را درست انجام ندهیم، ما طاغوتیم

قیام 15 خرداد؛ جنبش ماندگار انقلاب اسلامی

نماینده مجلس: اولویت مجلس توجه به گسترش عدالت است

روایت 40 سال عاشقی/ از آشنایی با امام در 17 سالگی و روایت گری در 57 سالگی

امام خمینی (ره) به ما نترسیدن از قدرت پوشالی آمریکا و استکبار را آموخت

در مواجه با بحران دیگر غافلگیر نمی شویم/ پیگرد قصور دستگاه ها در شرایط بحرانی

میانگین سن مادران ایرانی در زمان ولادت فرزند 29 سال است

روزهای قیام/ خرداد و تیر سال 1342 بر مشهد چه گذشت؟

جمع آوری و معدوم سازی 4000 قلیان در مشهد از ابتدای امسال تاکنون/ 50 مرکز عرضه قلیان پلمب شدند

رونمایی از جدیدترین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400

واعظی: پانزده خرداد نقطه عطف سال ها مبارزه آگاهانه ایرانیان علیه نظام و استبداد بود

«نظریه نظام انقلابی» از پانزده خرداد 42 تا بیانیه گام دوم انقلاب

اقدام یک رسانه اجتماعی دیگر علیه پیام های خشونت آمیز ترامپ

تغییر عجیب خط فقر در تهران در 2 سال گذشته +نمودار

سید حسن خمینی: قطع رابطه ایران پس از انقلاب با رژیم آپارتاید از تصمیمات استراتژیک امام بود

جدول پخش برنامه های صدای چهارمحال و بختیاری

جنجال سازی آقای وزیر: کرونا شبیه زن است!؟

پیام رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و فاجعه قیام خونین 15 خرداد

سخنرانی تاریخی رهبری در جلسه مهم خبرگان

توزیع 9 هزار وعده غذایی در حاشیه شهر مشهد به مناسبت رحلت امام خمینی(ره)

تعیین تکلیف سوپرلیگ کاراته تا آخر خرداد

جدول پخش برنامه های سیمای چهارمحال و بختیاری

هنرمندان برای ثبت حماسه مقابله با کرونا به میدان بیایند

واکنش ساسی به کنایه علیخانی در عصر جدید

تشکل دموکراتیک کارگری امکان عزل فوری دارد/ ویژگی های تشکل مستقل کارگران چیست؟

حملات تند قالیباف به روحانی از قبل قابل پیش بینی بود

اهداف قیام 15 خرداد 42 به جوانان تبیین شود

توزیع 9 هزار وعده غذایی در حاشیه شهر مشهد به مناسبت رحلت امام خمینی(ره)

صحنه دیدنی بلعیدن سوسمار توسط مار وحشی +عکس

چه کسانی از امتحانات الهی سربلند بیرون می آیند؟

لزوم ایجاد ایستگاه های ثابت آتش نشانی در جنگل های ملی

بازدید عضو هیئت مدیره پتروشیمی غدیر از این مجتمع

مجلس تراز در نگاه امام راحل؛ از مردمی بودن تا فهم سیاسی

ورود دستگاه قضایی به فعالیت غیرمجاز معادن در نطنز اراضی تصرف شده به بیت المال باز می گردد

قیام خونین 15 خرداد مهمترین سکانس ها را در سریال «معمای شاه» رقم زد

موشن گرافیک یا مرگ یا خمینی

دختر 17 ساله ای که به جای لباس عروس، کفن پوشید/ آمار خودکشی در غرب ایران همچنان بالاست

استاد دانشگاه: جنبش های دانشجویی پس از قیام خرداد 42 گرایش اسلامی یافتند

نماینده مجلس یازدهم: در شرایطی نیستیم که بخواهیم با دولت مقابله کنیم

عباس زاده: اولویت مجلس یازدهم توجه به گسترش عدالت است

​​​​​​​امام خمینی(ره) اجرای عدالت را مهمترین ماموریت حکومت می دانست

قیام 15 خرداد سند حقانیت نهضت خمینی است

ربیعی: هنرمندان و نخبگان برای ثبت حماسه مقابله با کرونا به میدان بیایند

ماشین عروس لاکچری در سال 1340 +عکس

شیرین ترین و قوی ترین سهام در سبد سهام عدالت است

واکاوی اولویت های کاری مجلس یازدهم در «بهارستان»

نکته ها و پیام های آیه 34 بقره/ چرا ابلیس بر انسان سجده نکرد؟

جای خالی پیوست رسانه ای در رویدادهای مهم سیاسی و اجتماعی ایران

مرگ جنجالی آسیه پناهی و واکنش های رییسی + فیلم

قیام 15خرداد؛ روز بذر افشانی انقلاب اسلامی

روحانی: مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند

قیام 15 خرداد مبین ماهیت اصیل نهضت اسلامی است

لاریجانی، یار قرضی اصلاح طلبان در 1400 می شود

عاملان آتش سوزی خاییز مشخص شدند

وضعیت کرونا در دلگان بحرانی است | مردم از تردد در خیابان و ادارات خودداری کنند

پالایش قوانین حوزه صنعت مهمترین راهکار برای تحقق جهش تولید است

میانگین سن مادران ایرانی در زمان ولادت فرزند

رییس مجلس نمایندگان آمریکا به معترضان پیوست

پهلوان: شعر مولانا را با ملودی دیسکویی می خوانند و می گویند موسیقی عرفانی است!

بررسی ولایت فقیه در کتاب البیع امام خمینی/نوآوری علمی امام

15 خرداد؛ نقطه عطف انقلاب اسلامی

درس ها و دستاوردهای قیام 15 خرداد 42

استاد دانشگاه: جنبشهای دانشجویی پس از قیام خرداد 42 گرایش اسلامی یافتند

«نظریه نظام انقلابی» از 15 خرداد42 تا بیانیه گام دوم انقلاب

عکس/ نوشته بر روی تریبون سخنرانی امروز رهبرانقلاب

روحانی: مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند

افتتاح و بهره برداری از کلانتری 12 شریعتی سیرجان

حوزویان پیام های قیام 15 خرداد را به نسل جوان منتقل کنند

وضعیت کرونا در دلگان بحرانی است | مردم از تردد در خیابان و ادارات خودداری کنند

اظهارات عجیب وزیر درباره کرونا دردسرساز شد+عکس

ماموریت سیاسی سازمان ملل برای حمایت از دوره انتقالی در سودان

فیلم | سفر تاجگردون به آمریکا و حضورش در مقابل کاخ سفید

پهلوان: شعر مولانا را با ملودی دیسکویی می خوانند و می گویند موسیقی عرفانی است!

مردم 15 خرداد را برای دفاع از اسلام در تاریخ ماندگار کردند

اظهارات عجیب وزیر درباره کرونا دردسرساز شد+عکس

استان های مستعد آتش سوزی جنگل ها همه امکانات خود را بسیج کنند

تصویری کمتر دیده شده از آرامگاه ابدی امام خمینی(ره)

در حوزه انسان سازی کارنامه قابل قبولی نداریم

تکمیل بیش از 93 درصد ظرفیت کاروان های حج تمتع

توییت معنادار نماینده تهران برای قالیباف

شرکت های دانش بنیان، میان برِ امن رونق اقتصاد در اصفهان

اگر مجلس و دولت راه امام را می رفتند وضع مملکت خیلی بهتر بود

ببینید | سخنرانی تاریخی آیت الله خامنه ای در جلسه خبرگان رهبری در روز انتخاب شان به عنوان رهبر انقلاب

آزاد: بنای مجلس و دولت بر تعامل و همدلی است

عباس زاده: اولویت مجلس یازدهم توجه به گسترش عدالت است

«نظریه نظام انقلابی» از 15 خرداد42 تا بیانیه گام دوم انقلاب

دانشگاه کردستان در جمع برترین های آسیا قرار گرفت

ماجرای شوخی رهبر انقلاب با سن آیت الله جنتی/ مخالف قائم مقامی آیت الله منتظری بودم

تصویر کیمیایی و نصیریان، پای نوحه آهنگران +عکس

همکاری سازمان ملل متحد با ایران در مقابله با کرونا

نتیجه سفر 12 نماینده مجلس به اهواز | پیگیری مشکلات غیزانیه، منبع آب و حصیرآباد

جدیدترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1400 + عکس

استخدام مسئول دفتر فروش در شرکت آرین نویسا قلم

ماجرای شوخی رهبر انقلاب با سن آیت الله جنتی

امام خمینی از آمریکایی شدن فرهنگ جوانان جلوگیری کرد

مردم در برابر جنگ های شناختی دشمن آگاه باشند

مردم در برابر جنگ های شناختی دشمن آگاه باشند