مطالب مرتبط:
هنرمندان در دوران کرونا چه می کنند؟
دغدغه مدیرعامل خانه موسیقی برای وضعیت معیشتی هنرمندان در دوران کرونا
گزارشی از فعالیت هنرمندان در دوران کرونا
گزارشی از فعالیت هنرمندان در دوران کرونا
گزارشی از فعالیت هنرمندان در دوران کرونا
-157 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 22 فروردین 1399 ساعت 16:072020-04-10فرهنگي

هنرمندان در دوران کرونا چه می کنند؟


هنر در دوران کرونا خاموش نشده و در کنار جامعه باقی مانده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از ایسنا در گزارش پیش رو نگاهی گذرا به برخی از فعالیت های برخی از هنرمندان در دوران کرونایی پرداخته شده است: - هنر در دوران کرونا خاموش نشده و در کنار جامعه باقی مانده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از ایسنا در گزارش پیش رو نگاهی گذرا به برخی از فعالیت های برخی از هنرمندان در دوران کرونایی پرداخته شده است: قطعه ای برای حالی خوش  اشکان خطیبی یکی از اولین هنرمندانی بود که زود نسبت به روزهای کرونایی واکنش نشان داد.

او مشغول اجرای دو نمایش پزشک نازنین و چخوف خوانی با هنرجویان نوجوانش بود که همچون دیگر همکاران تئاتری اش با ورود این مهمان ناخوانده غافلگیر شد.

اما خیلی زود به جای این که برای نمایش نیمه کاره اش ماتم بگیرد، قطعه ای موسیقی در فضای مجازی منتشر کرد.

  او این قطعه را پیش تر ساخته بود و بنا نداشت در روزهای پایانی سال گذشته منتشرش کند، ولی بهتر دید در وضعیتی که بسیاری از مردم را ناخشنود کرده، خوشی کوچکی برای آنان دست و پا کند.

این قطعه موسیقی خیلی زود جای خود را در فضای مجازی باز کرد و دست به دست شد.

ویدئوهای جنجالی و کمپینی برای ساخت شیلدهای پزشکی مرضیه برومند و رامبد جوان هم از دیگر هنرمندان فعال بودند.

برومند با انتشار ویدیوهایی متفاوت و البته با همان لحن طنزآمیز همیشگی اش، در فضای مجازی و چند گفت وگوی رسانه ای، دغدغه های خود را درباره مسائلی مانند کمبود تجهیزات مورد نیاز کادر پزشکی بیمارستان ها و نیز دل نگرانی های خود را بابت سفرهای نوروزی مردم مطرح کرد.

  او همچنین با همراهی رخشان بنی اعتماد و تعدادی دیگر از همکارانش و با تشکیل کمپین یادا (یاران درمانگران ایران) ترتیبی داد تا جمعی از نمایشگران عروسکی که از کمبود تجهیزات مورد نیاز کادر پزشکی، بر جان پزشکان و پرستاران بیمناک بودند، با حضور در خانه عروسک و موزه خیمه شب بازی، از مهارت های خود در ساخت عروسک بهره ببرند و با ساخت شیلدهای مورد نیاز کادر درمانی بیمارستان ها، از آنان حمایت کنند.

رامبد جوان نیز دعوت مخابرات را پذیرفت و در ایام نوروز صدای ضبط شده او که توصیه هایی درباره ماندن در خانه را بیان می کرد، به جای پیام های انتظار و تماس های بی پاسخ شنیده می شد.

  کار نویسنده هرگز تعطیل نمی شود قطب الدین صادقی مشغول اجرای آنتیگونه بود که بعد از چند اجرا، در تئاترها بسته شد.

این هنرمند نیز به جای منفعل بودن ، فرصت را مغتنم شمرد و طرح های نیمه تمامش را سر و سامانی بخشید.

او در روزهای کرونایی دو نمایشنامه نوشت؛ ژاندارک و هست و نیست .

  او که به تعطیلی خلاقیت هنری باور ندارد، معتقد است در طول تاریخ همواره بحران ها و تلاطم ها بستری برای خلق اثر هنری ایجاد کرده اند و هرگز این گونه نبوده که ابر و باد و مه خورشید و فلک به یاری آدمی بیایند تا قدمی بردارد.

بلکه اگر فردی توانایی داشته باشد، لابه لای همین حوادث و همین لحظه های پرتلاطم است که می تواند کاری انجام دهد.

در غیر این صورت هرگز شرایط آرمانی برای انجام کار فراهم نخواهد شد.

صادقی به این نکته نیز باور دارد که آن چه انسان در میان بلاها و فجایع می آموزد، نکات مثبت و ستودنی اش بارها بیش از نکات منفی و تحقیرآمیز آن است.

خلاقیت در ذات خود نوعی خوش بینی نسبت به آینده است به این معنا که شما می توانید بر مشکلات چیره شوید.

محمد رحمانیان دیگر هنرمند تئاتر هم مشغول اجرای نمایش روزهای رادیو بود که بعد از چهار شب، از اجرای این اثر باز ماند.

  او نیز با جست وجو در حال و احوال روزگار کرونایی، دست به قلم شد و نگارش نمایشنامه تازه ای را دست گرفت که آن را با الهام از رمان عشق سال های وبا اثر مشهور گابریل گارسیا مارکز، عشق روزهای کرونا نام نهاده است.

  این نمایشنامه شامل چند اپیزود و رحمانیان در تلاش است تا در آن تعاریف تازه ای از عشق ارائه دهد که با باور عمومی آن تفاوت دارد.

او نیز اعتقاد دارد این روزها هنرمندان بسیاری اعم از نویسنده، نقاش، موزیسین، شاعر، عکاس و.

در حال ثبت ایام کرونایی هستند.

وضعیتی که به گفته او، زبان، موقعیت ها، دیالوگ ها و مناسبات خاص خود را دارد و این هنرمند امیدوار است با ثبت این ها بتوانیم به آیندگان نشان دهیم که ما چگونه با این بحران روبه رو شدیم و از این دیدگاه، این گونه آثار نوعی سند اجتماعی است.

  حسین کیانی هم برای خودش برنامه هایی داشت.

او در نظر داشت نیمه دوم فروردین ماه نمایشنامه محکمه ای بر سر سایه خر نوشته دورنمات را در تئاتر شهر به صحنه ببرد.

با تعطیلی سالن ها و تمرین ها، کیانی که همچون دیگر همکارانش چشم انداز مشخصی برای اجرای نمایشنامه مورد نظر خود نمی دید، فرصت را غنیمت شمرد و مشغول کار بر روی یکی از فیلمنامه هایش شد تا شاید دوران کرونا سبب خیر شود و او در این تعطیلی اجباری، بتواند به یکی از آرزوهای محقق نشده اش بیندیشد.

وسوسه ساخت فیلم، سال ها این هنرمند تئاتر را همراهی کرده بود، ولی هر بار این اشتیاق به تعویق می افتاد، اما حالا در این عزلت نشینی همگانی، وقت غنیمت بود برای حسین کیانی تا به طور جدی به این وسوسه بیندیشد.

کیانی هم به این موضوع آگاه است که خانه نشینی برای هنرمندان اتفاقی غریب نیست و هم به این مساله اعتقاد دارد که کار نویسندگان که کاری فردی است، تعطیلی بردار نیست، ولی این خلق هنری دغدغه های خاص خود را هم به دنبال دارد.

مساله ای که کیانی این گونه توضیحش می دهد: درست است که خلق اثر هنری به خلوت نیاز دارد ولی در عین حال نگرانی برای آینده این خلق، مانند سم است.

این روزها فرصتی مغتنم دست داده برای خلوت و یک جانشینی و شکل دادن ایده های گوناگونی که هر یک از ما در ذهن داشته ایم و داریم، ولی نگرانی از چگونگی ساخت و آینده اثری که خلق می شود هم وجود دارد؛ در واقع این خلق هنری و این نگرانی هم جوار یکدیگر هستند.

تئاتر را آنلاین بیاموزید تئاتر فعالیتی است زنده و جمعی.

چه در قامت اجرای یک نمایش باشد و چه در هیات فعالیتی آموزشی.

حیات تئاتر در هر دو شکلش وابسته به گروه است، اما کرونا که این چیزها را برنمی تابد.

با وجود این ویروس مرموز، هیچ فضایی برای با هم بودن نیست.

نه گروهی می تواند نمایشش را روی صحنه بیاورد و نه استادی می تواند نوآموزان خود را آموزش دهد.

کرونا ویروس مدرنی است و راه های مدرنی هم برای کم اثر کردن آن وجود دارد.

هنرمندان تئاتر که دستی هم بر آموزش دارند، خیلی زود از شوک فلج کننده این ویروس بیرون آمدند و آموزش های آنلاین را پی گرفتند.

  صابر ابر که با همراهی پانته آ پناهی ها و بعضی دیگر از هنرمندان تئاتر، مدرسه هنری اینجا میان شهر را راه اندازی کرده اند، خیلی زود فعالیت های خود را به فضای مجازی بردند.

آنان از استادان خود همچون احمد پوری، جابر رمضانی، سیدمحمد مساوات و.

دعوت کردند تا کارگاه های یک جلسه ای برای هنرجویان برگزار کنند؛ کارگاه هایی که به صورت رایگان برگزار شد و فرصتی بود برای بچه های دیگر استان ها تا از این آموزش ها بهره مند شوند.

ساخت پادکست و برگزاری جلسات تمرین به صورت ویدئو کال از دیگر برنامه های این گروه جوان است و صابر ابر به نمایندگی از اعضای این گروه امیدوار است در این روزهای خانه نشینی، اینترنت برقرار و پر سرعت باشد تا بتوان همه این برنامه ها را برگزار کرد.

   افشین هاشمی دیگر هنرمندی بود که برای آموزش پا پیش نهاد.

این بازیگر که در حال بازی در نمایش روزهای رادیو بود، بعد از تعطیلی اجباری اجرای این نمایش، ایده ای متفاوت را اجرا کرد.

او که نوازنده کمانچه است و با موسیقی ایرانی آشنایی دارد، در نوروز غریب امسال کوشید مانند برخی دیگر از همکارانش، خانه نشینی را برای مردم کشورمان قابل تحمل تر کند.

هاشمی که می دانست دیگر فعالیت جمعی تئاتر شدنی نیست، دست به کاری فردی زد و از مهارتش در موسیقی کمک گرفت.

او در صفحه اینستاگرام خود ویدیوهایی را با نوازندگی و خوانندگی خود منتشر و باب آشنایی با این موسیقی را برای مخاطبان غیرتخصصی باز کرد و فعالیتی آموزشی و مفرح را به انجام رساند.

محمد یعقوبی و آیدا کیخایی زوج هنرمندی که مدتی است به کانادا مهاجرت کرده اند هم کارگاهی دیگر طراحی کردند؛ کارگاه آنلاین بازیگری برای هنرجویان فارسی زبان خارج از ایران.

آنان نیز بهتر دیدند دم را غنمیت بدانند و آموزش های آنلاین خود را برگزار کنند.

محمد اله دادی دیگر بازیگر و مربی تئاتر که در حوزه تئاتر کودک و نوجوان مشغول تدریس است، دلتنگ کلاس بود و برای حفظ ارتباط خود با هنرجویان، آموزش های آنلاین نمایش خلاق را در سه گروه سنی در صفحه شخصی خود دنبال کرد تا تحمل این روزها برای کودکان بازیگوش و پرانرژی به مدد تئاتر آسان تر شود.

از دکلمه شعر تا ساخت مجسمه زهرا صبری دیگر کارگردان تئاتر که بیشتر در حوزه تئاتر عروسکی فعالیت دارد، در دوران قرنطینه دست به ساخت مجسمه زد.

او تصاویری از این مجسمه را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

بابک حمیدیان هم این روزها در چندین ویدئو که برای بهتر شدن حال مردم منتشر شده، حضور پیدا کرده است.

رضا بابک دیگر هنرمند فعال این روزهاست.

او گاهی شعری را متناسب با این ایام دکلمه می کند که با همراهی موسیقی و گاه نیز با هم نشینی تصاویر مرتبط، لحظات امیدبخشی را برای مخاطبان می سازد.

همچنین بسیاری از هنرمندان با پیشنهاد کتاب، فیلم، فیلم تئاتر یا قطعات موسیقی تلاش کرده اند گذر این روزها را برای مردم خانه نشین آسان تر کنند.

خیزش هنرمندان با مشاهنر اما ماجرا به این تحرکات فردی ختم نشده است.

پویش مشاهنر دیگر رویدادی است که از نخستین روزهای کرونایی اعلام وجود کرد.

این پویش با افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور آغاز شد و بانیان آن فاضل جمشیدی ـ خواننده و فعال موسیقی ایرانی ـ و علیرضا بهرامی ـ شاعر و روزنامه نگار ـ با حمایت ایسنا و سایر رسانه ها، جمعی از هنرمندان رشته های مختلف را دعوت کردند تا برای مردمی که شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در برابر شیوع ویروس کرونا را تحمل می کنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری بپردازند.

در همراهی با این پویش، برخی قطعه ای موسیقی ارائه کردند و تعدادی شعر سرودند.

بعضی هم دست به قلم شدند و طرحی زدند.

عبدالوهاب شهیدی ـ خواننده پیشکسوت موسیقی سنتی ایران، نوازنده ساز عود و آهنگساز، پرویز پرستویی، محمد معتمدی، بهناز ذاکری آهنگساز و نوازنده سنتور و همسرش مسعود لقاء نوازنده فلوت، سعید ابوطالب فیلمساز، اسرافیل شیرچی خوشنویس، علیرضا طبایی شاعر و .

از جمله هنرمندانی هستند که با خلق اثر هنری، حمایت خود را از این پویش اعلام کرده اند.

  علاوه بر این افراد، در میان هنرمندان پیوسته به این پویش، نام این افراد هم به چشم می خورد: علی نصیریان، غلامحسین امیرخانی، محمدعلی کشاورز، داود گنجه ای، حسن ناهید، ایرج راد، کامبیز روشن روان، بهزاد فراهانی، محمد سریر، فاطمه معتمدآریا، پرویز پورحسینی، مجید مظفری، راضیه برومند، گلاب آدینه، اصغر همت، هدیه تهرانی، هوشنگ، بیژن و اردشیر کامکار، فریدون شهبازیان، نادر مشایخی، منوچهر صهبایی، داریوش طلایی، داریوش پیرنیاکان، علی اکبر شکارچی، محمد صالح علا، علی اصغر شاهزیدی، حسام الدین سراج، علیرضا  قربانی، عبدالحسین مختاباد، وحید تاج، اسفندیار قره باغی، خشایار اعتمادی، حجت اشرف زاده، امیر تاجیک، ژاله علو، مریم نشیبا، بهروز رضوی، هادی مرزبان، سیف الله صمدیان، فرزانه کابلی، محمود پاک نیت، ساعد باقری، سهیل محمودی، محمدعلی بهمنی، عباس اخوین، یدالله کابلی، جواد بختیاری، بیژن بیژنی، افلیا پرتو، ملیحه سعیدی، پری ملکی، کیوان ساکت، عبدالجبار کاکایی، محمدباقر کلاهی اهری، مهرداد اسکویی، پرویز جاهد، احسان کرمی، هومن برق نورد، عباس جهانگیریان و… .

سیدعباس صالحی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ از این حرکت خودجوش تقدیر کرده و موسسه هنرمندان پیشکسوت از حامیان آن است.

محمدعلی ابطحی نیز در صفحه شخصی خود با حمایت از این پویش بر این نکته تاکید کرده که از هنرمندان می آموزد که با این همه فشار و اهانت، باز هم کنار مردم امید خلق می کنند.

او به این نکته اشاره داشته که از قدیم گفته اند هنر ریگ کف جوی آب است و سیاست خاشاک روی آب.

یکی می ماند، دیگری می رود.

نامه هنرمندان ایرانی به هنرمندان جهان  البته در آخرین روز سال 98 هم جمعی از هنرمندان ایرانی که تعدادشان در روزهای بعد با بیشتر شدن امضاها افزایش یافت، نامه ای را علیه تحریم در دوران کرونا به هنرمندان جهان نوشتند که در رسانه های دنیا بازتاب داشت.

در نامه یادشده که به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، فرانسه، ژاپنی، چینی و.

ترجمه و برای  رسانه های مختلف جهان ارسال شد، از هنرمندان آگاه و مسئول جهان خواسته شده تا نسبت به تحریم ایران جهت تهیه و ورود دارو و تجهیزات پزشکی واکنش نشان دهند.

در بخشی از این نامه آمده است: مردم ایران امروز با دو بحران مواجه اند، بحران مشترکی به نام کرونا که شما می شناسید؛ و بحران تحریم که کاش هرگز نشناسید.

برای ما هنرمندان ایرانی، اکنون مهم است که بدانیم شما هنرمندان جهان- در مورد وضعیت بیماران کرونایی، کودکان و سالخوردگان در آستانه ابتلا و کمبودهای خسارت بار جامعه پزشکی ایران در این بحران، چه فکر می کنید، چه می گویید و چه می کنید.


کلید واژه ها: هنرمندان - کرونا - دوران - گزارش - مهمان ناخوانده - آنلاین - همشهری - قطعه - اشکان خطیبی - جامعه - نمایش - خاموش - فضای مجازی - نیمه کاره - کنار - باقی - موسیقی - نازنین - یکی از - منتشر - اشکان - واکنش - خطیبی - مشغول - مهمان - اولین - مجازی - نشان - دیگر - پزشک

آخرین اخبار سرویس:
بررسی پخش اینترنتی فیلم های توقیف شده

عکس های عاشقانه غمگین

مهریه عجیب در کرمان (فیلم)

«آقای مسعود فراستی» هذا گوی، هذا میدان!

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری کیست ؟ عکس

تصویر جالب از جمشید هاشم پور ستاره دهه هفتاد

دختری با خالکوبی اژدها به تلویزیون می آید

علت مرگ بروس لی چه بود؟

بازگشت جسورانه جانی دپ به سینما

ماجرای سعدی خوانی مجری تلویزیون در فضای مجازی

فیلم | ماجرای مهریه یک میلیون شاخه گل در کرمان چه بود؟

بازیگر «ستایش» مهمان «دورهمی» شد

ماجرای سعدی خوانی مجری تلویزیون در فضای مجازی

ببینید | فیلم زیرخاکی از آموزش بازیگری ناصر ملک مطیعی به میلاد کی مرام!

نوازندگی سپیده خداوردی در کنسرت+عکس

عکس های عاشقانه غمگین

گریم فوق العاده امین حیایی در نقش یک زن+عکس

سریال سنجرخان باید بدرستی و بدون تحریف روایت شود

عکس خندان الهام چرخنده در کنار پسرش

تصاویری دیده نشده از کودکی دو خانم بازیگر؛ دلجویی خانم مجری در پی حواشی به وجود آمده درباره حمله ملخ ها

اسامی فیلم های بخش رسمی جشنواره کن اعلام می شود

حجاب بهاره رهنما در کنار همسرش +عکس

تاییدیه لازمه برگزاری رویداد های فرهنگی و هنری در فضای مجازی

واکنش بنیامین بهادری به حضور حسین تهی در لایو+فیلم

حکم خانم رییس برای شوهرش و پسر بازیگر معروف

روایتی از یک رژیم غیرقانونی اروپایی + فیلم

ساخت سریال سنجرخان زمینه ساز معرفی سایر اسطوره های این مرز و بوم است

بسته فرهنگی هنری+ فیلم

معرفی برگزیدگان مهرواره «لبخند بهارانه» در گیلان

جزییات ساخت سریال سنجرخان از زبان کارگردان

آیین تولید سریال فاخر سنجر خان درخانه کرد سنندج

اسامی فیلم های بخش رسمی جشنواره کن اعلام می شود

گریم جالب سارا خویینی ها در فیلمی که هیچ وقت اکران نشد!+عکس

گلایه خانم بازیگر از مافیای سینما/ تازه ترین اخبار از برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت/ اعتیاد عجیب آقای خواننده که دردورهمی برملا شد

معرفی برگزیدگان مهرواره «لبخند بهارانه» در گیلان

برداشت گل محمدی در سخوید+ فیلم

از سازمان سینمایی تا بازگشایی کتابخانه

ماجرای سعدی خوانی مجری تلویزیون در فضای مجازی

ساخت سریال سنجرخان بخشی از تاریخ ایران را به نمایش می گذارد

پنج دلیل برای تماشای فیلم »طلا«

مرمت اضطراری آسیب های بیرونی قلعه فلک الافلاک پایان یافت

پروژه باورنکردنی تام کروز یک گام به عملی شدن نزدیک تر شد

چرا سینماگران ایرانی در دنیای سینما جایی ندارند؟

در جست و جوی 2 متر جای پارک / معضلی که منجر به خالی شدن جیب رانندگان می شود + فیلم

جاهای گردشگری و دیدنی های سالزبورگ اتریش را اینجا ببینید

ماجرای سعدی خوانی «ژاله صادقیان» در فضای مجازی

اخبار مهم امروز گروه فرهنگ و هنر برنا

شعر و موسیقی و عشق علیه جنگ

ساخت سریال سنجرخان یادآور دولاوری های ایشان و مردم کردستان است

مرجانه گلچین از نقش متفاوت خود در سریال «پرگار» سخن گفت

پروژه باورنکردنی تام کروز یک گام به عملی شدن نزدیک تر شد

واکنش رضا صادقی به قتل chr(034)رومینا اشرفیchr(034) +عکس

آرامگاه ستی فاطمه در مجموعه امیرچقماق نمایان شد + فیلم

کتاب بهارستان اثر کیست + عکس

ارسلان قاسمی و استایل جوان پسندش +عکس

هدیه جالب متیو پری به بازیگر زن سریال فرندز

درود بر چنین پدری!

وزیر ارشاد به قتل رومینا واکنش نشان داد

مانتوهای شیک نیوشا ضیغمی | مانتوهای خاص نیوشا ضیغمی در مراسم های مختلف

فریبا نادری مهمان امشب برنامه دورهمی 8 خرداد + همسرش

درود بر چنین پدری!

صحبت های جالب بازیگر »شهرزاد« از پشت صحنه انتخاب بازیگران برای فیلم ها

بیوگرافی جلیل فرجاد و آشنایی بیشتر با زندگی هنری و شخصی وی

سیمای پل تاریخی پاتاوه زشت می شود/اداره برق دست نگه دارد

ژست متفکر و خفن بهرام افشاری+عکس

فیلم های سینمایی در روزهای پایانی هفته

سپیده بزمی پور | عکسی زیبا از همسر شاهرخ استخری در کنار دختر کوچکش

کشف 2 قطعه سنگ نوشته تاریخی به سرقت رفته از «استرخاتون» فلاورجان

چگونه بازیگر شویم (64) /آوا شناسی در بازیگری تئاتر

فیلم های سینمایی در روزهای پایانی هفته

جی کی رولینگ، از نخستین کتاب کودک غیر هری پاتری خود رونمایی کرد

ماجرای جالب خیار خوردن آقای خواننده قبل کنسرت!

برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی «شهیدهادی» در همدان/ ایجاد نشاط بین کودکان و نوجوانان کم بضاعت

گریم جدید نوید محمدزاده در فیلم جدید (عکس)

ست بنفش میترا حجار+عکس

کشف 2 قطعه سنگ نوشته تاریخی به سرقت رفته مجموعه تاریخی استرخاتون درفلاورجان

تاییدیه ارشاد لازمه برگزاری رویداد های فرهنگی و هنری در فضای مجازی

فیلم| رزمایش مومنانه در تنگستان با توزیع 1000 بسته معیشتی

اولین جشنواره مجازی تک نوازی موسیقی در ایلام برگزار می شود

لیلی گلستان: نمایشگاه آنلاین را برای بعد از کرونا هم توصیه می کنم

اکران آنلاین دنیای هنر را نجات می دهد.

گریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم جدیدش+عکس

گلایه علی ربیعی از وضعیت لوایح حمایتی از کودکان و زنان

دخالتی در تعیین زمان بازگشایی گالری ها نداریم/ وزارت ارشاد اجازه برگزاری افتتاحیه نمایشگاه نمی دهد

ازدواج جنجالی هومن سیدی با بازیگر زن معروف + عکس و بیوگرافی

گزارش فیلم های سینمایی در روزهای پایانی هفته

ازدواج جنجالی هومن سیدی با بازیگر زن معروف + عکس و بیوگرافی

تغغیر چهره عجیب مهران غفوریان+عکس

گریم جدید نوید محمدزاده در فیلم جدید /عکس

تصاویر ثبت شده از شهاب سنگ در استان های مرزی ترکیه+فیلم

نوید محمدزاده در جوانی و میانسالی/ عکس

گریم متفاوت نوید محمدزاده در فیلم «تفریق»/ عکس

مصائب و سختی های این روزهای تاکسیرانان مشهدی / وقتی گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات نیست + فیلم

وام کرونایی سهم کدام فیلم های سینمایی می شود

خانه پدری دوباره اکران می شود؟

گریم جدید نوید محمدزاده در فیلم جدید (عکس)

تئاتر بهبهان داغدار مهرداد آراسته شد

عکس | گریم دیده نشده نوید محمدزاده در فیلم جدید مانی حقیقی

روزی که ارژنگ امیرفضلی کشف حجاب کرد! +عکس

درگذشت پیشکسوت واترپلو

هنرمندان در دوران کرونا چه می کنند؟

هنرمندان در دوران کرونا چه می کنند؟